Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.1.St. dorost proti VarůmStarší dorost BK Mladá Boleslav se v pátek od 17:30 hodin představí na ledě Karlových Varů. Průběh utkání můžete sledovat tady.
27.1.Pojeďte na Kladno!Oficiální fanklub BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 31. ledna zájezd na utkání 46. kola O2 extraligy HC GEUS OKNA Kladno – BK Mladá Boleslav. Zájemci se mohou hlásit u Petra Hanouška na telefonním čísle 774 141 410. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 200 Kč pro členy fanklubu, ostatní si připlatí o dvacet korun více. Odjezd přihlášených se uskuteční ve 14:30 tradičně u hlavní brány Městského fotbalového stadionu.
26.1.Sympaťákem StrakaPátý ročník ankety Sympaťák O2 extraligy vyhrál plzeňský Martin Straka a jako prvnímu se tak podařilo obhájit předchozí prvenství.
26.1.Hráči v repreMladoboleslavští hráči Jiří Rys, David Koudela a Roman Will nechybí v nominaci reprezentační osmnáctky na únorový turnaj pěti v Bělorusku, který je zároveň generálkou před dubnovým mistrovstvím světa v téže zemi. Uvádí to hokej.cz.
24.1.Rozhovor s VacouNa o2extra.cz si můžete přečíst zajímavý rozhovor s boleslavským fanouškem Robertem Vacou, který loni vyhrál soutěž Místo na střídačce.
23.1.Mládež on-lineJunioři hrají v sobotu od 12:30 proti Zlínu, starší dorost nastoupí v 17 hodin proti Jihlavě.
23.1.Na ČT4 proti KometěPoslední utkání Bruslařského klubu před olympijskou přestávkou 9. února bude vysílat ČT4 Sport. Zápas HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav tak odstartuje v 18:10, pořad Buly o deset minut dříve.
23.1.Poslední 2 kola: 18:10Asociace profesionálních klubů ledního hokeje schválila, že zápasy posledních dvou kol základní části O2 extraligy budou začínat na všech stadionech shodně v 18:10. V případě Bruslařského klubu tedy jde o domácí utkání proti Pardubicím a Slavii Praha.
22.1.Junioři on-lineJunioři BK Mladá Boleslav nastoupí v pátek od 13 hodin proti Znojmu. Průběh utkání můžete sledovat tady.
21.1.VýzvaMáte ve svém archivu videokazety s nahranými přenosy zápasů české či československé (extra)ligy nebo reprezentace z roku 1996 a starší? Pak se nám ozvěte na adresu firma@esports.cz a získejte finanční odměnu za zapůjčení těchto materiálů.
20.1.Rozhodčí v akciNa arlh.cz pokračuje tradiční fotosoutěž o ceny.
18.1.Pojeďte do Plzně! Oficiální fanklub BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 24. ledna zájezd na utkání 43. kola O2 extraligy HC Plzeň 1929 – BK Mladá Boleslav. Zájemci se mohou hlásit u Petra Hanouška na telefonním čísle 774 141 410. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 330 Kč pro členy fanklubu, ostatní si připlatí o dvacet korun více. Odjezd přihlášených se uskuteční ve 14 hodin tradičně u hlavní brány Městského fotbalového stadionu.
16.1.Mládež on-lineJunioři hrají v sobotu od 11 hodin v Brně, starši dorost nastoupí ve 12:30 na Spartě.
15.1.St. dorost proti SlaviiStarší dorostenci BK Mladá Boleslav nastoupí v 18:00 v Edenu proti Slavii Praha. Průběh utkání můžete samozřejmě sledovat.
11.1.Sympaťák extraligyAnketa Sympaťák O2 extraligy jde do svého finiše. Hlasování na webu sympatak.hokej.cz končí ve středu 20. ledna. Vybírat můžete z pětice Martin Straka, Lukáš Mensator, Petr Hubáček, Roman Červenka, František Kaberle.
10.1.Problémy s parkováním!Vzhledem k neobvyklému množství sněhu upozorňuje BK Mladá Boleslav na možné problémy s parkováním. Doporučuje tedy využití MHD nebo příjezd k Metrostav Aréně s dostatečným předstihem.
8.1.Mládež on-lineV pátek od 13 hodin nastoupí starší dorost proti Karlovým Varům, o pět hodin později hrají junioři proti Třinci.
8.1.Junioři a starší dorostPo pátečních utkáních pokračují mládežnické soutěže i v sobotu. Junioři hrají od 12:30 proti Vítkovicím, v 16:45 nastoupí starší dorost taktéž v domácím prostředí proti Kladnu.
7.1.Zájezd se ruší!Fanklub BK Mladá Boleslav sice původně plánoval autobusový zájezd na páteční utkání HC Eaton Pardubice - BK Mladá Boleslav, ale pro malý počet zájemců se ruší. V případě, že chcete cestovat auty, můžete kontaktovat představitele fanklubu Petra Hanouška a Daniela Váněho. Kontakty naleznete na webu fanklubu.
6.1.S fanklubem do PardubicDne 8. ledna pořádá fanklub BK Mladá Boleslav výjezd na venkovní utkání HC Eaton Pardubice - BK Mladá Boleslav. Cena včetně vstupenky činí 295 Kč pro členy fanklubu, ostatní zaplatí o 15 Kč více. Sraz účastníků výjezdu se koná před hlavní branou Městského fotbalového stadionu v 15:00. Zájemci se mohou hlásit u p. Hanouška na tel. 774 141 410. Pro více informací navštivte oficiální web fanklubu.
4.1.Na výpomoc už neVedení BK Mladá Boleslav se dohodlo na ukončení spolupráce s prvoligovým klubem HC Dukla Jihlava v případě střídavého startu brankáře Milana Řehoře. Informoval o tom sportovní manažer Bruslařského klubu Luděk Bukač.
3.1.Audia z konferencíV sekci audio archiv od nového roku naleznete po každém domácím utkání záznam z tiskové konference, kde hodnotí zápasy trenéři obou týmů.
 

Partneři

Aktuality

17.4.2018

Orsava v kádru ČR

Boleslavský útočník Jakub Orsava zůstává v sestavě národního týmu! Po čtyřech utkáních Euro Hockey Challenge a třech týdnech společné přípravy se čeští hokejisté v rámci ladění formy na mistrovství světa posouvají k vážnějším prověrkám. Od čtvrtka do neděle proběhne v Pardubicích turnaj Carlson Hockey Games, elitní výběr bude obhajovat loňské prvenství z Českých Budějovic.

9.4.2018

Vrbata ukončil kariéru

Radim Vrbata nastoupil v dresu Floridy ke svému poslednímu utkání v NHL. S rodinou se po letech za mořem chce vrátit do České republiky. Sedmatřicetiletý Vrbata odehrál v nejlepší hokejové lize 16 sezon, během kterých zvládl 1057 utkání a také 284 gólů a 339 asistencí.

6.4.2018

Orsava asistoval

Jakub Orsava asistoval u třetí branky českého týmu v zápase se Švýcarskem. Češi zvítězili 4:1. Další program národního týmu pokračuje příští týden. Podle předběžných informací by se měl stále týkat i Orsavy.

26.3.2018

Orsava na kemp

Nejlepší střelec letošní sezony BK Mladá Boleslav Jakub Orsava, který minulý týden podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu, byl dodatečně nominován na přípravný kemp českého národního týmu. Ten se uskuteční pod vedením trenéra Jandače v Praze od 26. do 29. března a jde o první přípravu na květnové mistrovství světa v Dánsku.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz