Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Pabiška na 4UVe čtvrtek 1. listopadu bude večerním hostem internetového rádia 4U hokejista a momentálně nejproduktivnější střelec BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška (10 gólů). Povídání s oblíbeným útočníkem si nezapomeňte naladit na www.radio4u.cz. Začíná se v 19 hodin!
26.10.Mládež onlineV sobotu 27. října se junioři utkají od 10:45 na domácím ledě s týmem Plzně. Zápas bude možné sledovat online zde. Změna: Starší dorost měl téhož dne odehrát od 16:00 zápas s Pardubicemi, ale ten byl odložen z důvodu konání přátelského utkání mezi Pardubicemi a Salzburgem a nedělnímu střetnutí tohoto rakouského celku právě s mladými Bruslaři.
25.10.Mozík v BoleslaviObránce Vojtěch Mozík bude momentálně působit v Mladé Boleslavi. Po zranění kolene zde absolvuje rekonvalescenci a také návrat do zápasové zátěže. Jakmile jej Plzeň povolá, vrátí se do západočeské metropole. Od ledna by měl ale natrvalo působit v Bruslařském klubu. V rozhovoru na rádiu Jizera o tom informoval trenér František Výborný.
25.10.Výborný ze záznamuJako obvykle si můžete pustit záznam ranního rozhovoru na rádiu Jizera - tentokrát s trenérem Františkem Výborným.
24.10.Valent převzal otěžeBrankář Štefan Žigárdy předčasně končí angažmá v Nitře. Český gólman z aktuálně druhého týmu slovenské extraligy odchází poté, co jej z pozice jedničky vytlačil Michal Valent. Osmadvacetiletý Žigárdy přišel do Nitry před sezonou z prvoligové Olomouce a za tým odchytal osm zápasů. (zdroj: hokej.cz)
24.10.Kouč Výborný na JizeřeVe čtvrtek 25. října se Ranního vysílání s Vojtou Sklenářem na rádiu Jizera zúčastní velká trenérská ikona a současný lodivod BK Mladá Boleslav František Výborný. V éteru jej můžete poslouchat od 8 do 9 hodin, přičemž budete mít příležitost položit mu dotaz prostřednictvím e-mailů, SMS a Facebooku.
23.10.Výjezd na derbyFanklub BK Mladá Boleslav pořádá v sobotu 27. října výjezd na utkání s Benátkami nad Jizerou, které startuje v 17 hodin. Cena výjezdu činí 100 Kč (členové) nebo 110 Kč (ostatní) a to včetně vstupenky. Odjezd je naplánován na 16 hodin od fotbalového stadionu. Jako obvykle platí podmínka alespoň 30 účastníků. Hlaste se u p. Hanouška na tel. č. 774 141 410.
22.10.Změna v předávání cenyDochází k malé změně v podmínkách vyzvednutí poukázky do restaurací Trappola nebo Rozvoj v hodnotě 200 Kč. Vítězové vylosovaného čísla bulletinu si ji budou nově vyzvedávat na začátku druhé přestávky za trestnými lavicemi. Oznámení proto uslyšíte od moderátora už na konci prostřední třetiny!
22.10.FANSHOP až ve čtvrtekTento týden dochází ke změně prodejní doby ve FANSHOPU. V kanceláři Ing. Petry Vojtěchové (Na Vinici 31, tel. č.: 326 748 155) můžete nakupovat nikoliv v úterý 23. října, ale ve čtvrtek 25. října. Časy zůstávají stejné, tedy od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:30. Děkujeme za pochopení.
19.10.Odpovědi vedeníGenerální manažer klubu Mgr. Jan Tůma odpověděl na dotazy fanoušků, které jste mu v uplynulých týdnech položili. Jeho reakce si můžete přečíst zde.
18.10.Hrajte o permici BK!U příležitosti znovuotevření Imperio Music Clubu máte příležitost vyhrát permanentní vstupenky na domácí zápasy BK Mladá Boleslav! Akce "Geisha Fashion Show" je naplánována na sobotu 3. listopadu a jen namátkou zmiňme, že přítomni budou například zpěvaci Míša Nosková, Martina Partlová a Petr Poláček. Čekají vás také krásné modelky, moderátor Petr Svoboda, DJ Petr Zvěřina a prvních 100 se může těšit na welcome drink!
18.10.Junioři proti LitvínovuJunioři BK Mladá Boleslav hrají ve čtvrtek 18. října na ledě Litvínova. Zápas s začíná v 17:30 a vy jej můžete sledovat online zde.
18.10.St. dorost s HradcemV pátek 19. října se od 17:00 uskuteční zápas staršího dorostu proti Královským Lvům z Hradce Králové. Zápas můžete sledovat prostřednictvím online přenosu zde.
17.10.Výjezd do LitoměřicFanklub BK Mladá Boleslav pořádá v sobotu 20. října výjezd na utkání s Litoměřicemi, které startuje v 17 hodin. Cena výjezdu činí 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (ostatní) a to včetně vstupenky. Odjezd je naplánován na 15 hodin od fotbalového stadionu. Jako obvykle platí podmínka alespoň 30 účastníků. Hlaste se na tel. č. 774 141 410.
17.10.Změna data i místa!Upozorňujeme vítěze volných vstupenek na koncert skupin Komunál a Seven, který se měl konat 27. října v Kulturním domě Bezno, že se akce přesouvá na 7. prosince do Kulturního domu Strenice. Začátek je naplánován na 19 hodin a těšit se můžete nejen na zmíněné dvě skupiny, ale rovněž i ŠKWOR a Arakain. Vstupenky, vyhrané na domácích zápasech BK Mladá Boleslav, pochopitelně platí!
17.10.Nezapomeňte!Připomínáme, že v neděli 21. října můžete přijít vyjádřit svou podporu boleslavským hokejistům - a třeba i prohodit pár slov - osobně do mladoboleslavské Olympie, kde se koná autogramiáda celého týmu a také módní přehlídka, které se zúčastní i někteří hokejisté. Prozradíme, že jednoho modela jste už viděli na našem plakátu - ano, je to Lukáš Pabiška -, ale nebude v tom sám, takže určitě přijďte zjistit, kdo další se odváží na molo!
16.10.Akce pokračuje!Pro velký ohlas ze strany fanoušků Bruslařský klub prodlužuje akci ve FANSHOPU! Při nákupu suvenýru z textilu (trika, šála, kulich, kšiltovka, dres) tedy ve středu 24. října při utkání se Šumperkem opět obdržíte samolepky a plakát týmu ZDARMA!
13.10.Mládež onlineStarší dorostenci i junioři se v sobotu 13. října představí doma. Ti starší hrají od 11 hodin s Ústím nad Labem a online přenos najdete tady. Dorost oproti tomu nastoupí od 14 hodin na malé hale proti Jihlavě. Zápas sledujte zde.
13.10.Akce ve FANSHOPU!Při nákupu suvenýru z textilu (trika, šála, kulich, kšiltovka, dres), obdržíte samolepky a plakát týmu ZDARMA! Akce platí pouze v pondělí 15. října na zápas 12. kola s Havlíčkovým Brodem!
12.10.St. dorost s LibercemV pátek 12. října zajíždí boleslavský starší dorost na led Liberce. Utkání začne v 16:30 a můžete ho sledovat prostřednictvím online přenosu zde.
12.10.Jede se do Berouna!Výjezd fanoušků na zápas do Berouna se uskuteční. Objednaný je autobus pro 16 lidí. Odjezd se uskuteční v 15:15 od fotbalového stadionu. Cena 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (nečlenové) včetně vstupenky.
11.10.Výborný ze záznamuUnikl vám čtvrteční rozhovor s Davidem Výborným? Pusťte si jej ze záznamu na webových stránkách rádia Jizera!
10.10.Embíkova kartaMáte doma bulletiny se Střípky, ale Embíkova karta, do které byste je vlepovali, vám unikla? Nevadí, jestli chcete hrát s Bruslařským klubem o iPod, máte druhou příležitost! Ve středu 10. října totiž v bulletinu najdete Embíkovu kartu zcela výjimečně ještě jednou!
10.10.Výborný na JizeřeVe čtvrtek 11. října se Ranního vysílání s Vojtou Sklenářem na rádiu Jizera zúčastní boleslavský útočník a v neposlední řadě také kapitán David Výborný. V éteru jej můžete poslouchat od 8 do 9 hodin, přičemž budete mít příležitost položit mu dotaz prostřednictvím e-mailů, SMS a Facebooku.
9.10.Výjezd do BerounaV sobotu 13. října pořádá fanklub BK Mladá Boleslav výjezd na zápas Bruslařského klubu s Berounem. Odjezd se uskuteční v 15:15 od fotbalového stadionu. Cena 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (nečlenové) včetně vstupenky. Výjezd se koná pouze při účasti 30 a více účastníků. Zájemci se prosím hlaste u p. Hanouška na telefonu 774 141 410.
8.10.Kadaň mění trenéraVedení SK Kadaň, který z devíti kol vyhrál jen dvakrát a je poslední v tabulce, odvolalo z funkce Michala Jägera, jenž mužstvo převzal během letní přestávky. Dočasným vedením týmu byli pověřeni Leo Gudas, Stanislav Mikšovic a dosavadní asistent Zdeněk Skořepa s tím, že nový trenér bude podle klubového webu představen v nejbližších dnech.
8.10.Magazín o 1.lizePrávě vyšlo 2. číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm články o Michalu Mikeskovi či Mario Cartellim. Časopis se také podrobně věnuje týmům Hradce Králové a Mladé Boleslavi. Nechybí ani pravidelné rubriky. Stahujte zde (PDF 10 MB).
6.10.Mládež onlineV sobotu 6. října 2012 jsou na programu dva mládežnické zápasy. Od 16:00 se v Liberci představí boleslavští junioři, onlajn přenos je k dispozici zde. Starší dorost se představí ve 14:00 na ledě Písku. Onlajn přenos můžete sledovat tady.
5.10.Starší dorost onlajnV pátek 5. října nastoupí na malé hale mladoboleslavští starší dorostenci proti celku Pardubic. Zápas začíná v 18:00 a můžete jej sledovat buď osobně na stadionu, nebo prostřednictvím textového onlajnu zde.
5.10.Nové fotkyDo fotogalerie týkající se Patronace sportovní tříd Základní školy Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi jsme přidali další fotografie.
5.10.Odpovědi vedeníGenerální manažer klubu Mgr. Jan Tůma odpověděl na dotazy fanoušků, které jste mu v uplynulých týdnech položili. Jeho reakce si můžete přečíst zde.
4.10.Junioři s TřincemVe čtvrtek 4. října přivítají boleslavští junioři na svém ledě celek Ocelářů z Třince. Utkání startuje v 18 hodin, online přenos sledujte zde.
1.10.Ztracený ZTP průkazPo sobotním zápase Mladé Boleslavi s Ústím nad Labem byl na zimním stadionu nalezen průkaz ZTP. Kdo jej postrádá, nechť kontaktuje Ing. Petru Vojtěchovou na petra.vojtechova@bkboleslav.cz
 

Partneři

Aktuality

19.10.2017

Maxwell ve výběru USA

Výběr USA čeká od 10. do 12. listopadu Německý pohár. Pro hráče půjde o nejpodstatnější způsob, jak si zajistit nominaci do Pchjongčchangu. Jedním ze tří brankářů, které americký kouč Tony Granato do Německa povolává, je také gólman BK Mladá Boleslav Brandon Maxwell!

19.10.2017

Výjezd do Pardubic

Pojeďte v pátek 27. října povzbudit boleslavské hokejisty do Pardubic. FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá na tento zápas oficiální výjezd - odjezd je v 15:15 jako již tradičně od městského fotbalového stadionu. Cena je 200 Kč (pokud bude 25+ lidí, cena se sníží na 150 Kč) + 140 Kč vstupenka (tu lze v předprodeji pořídit levněji). Přihlašovací formulář najdete TADY.

18.10.2017

Napomenutí od DK

BK Mladá Boleslav obdržel napomenutí od předsedy Disciplinární komise ELH za nesportovní chování fanoušků v nedělním zápase s třineckými Oceláři.

12.10.2017

Navštivte Síň slávy

Každý fanoušek Mladé Boleslavi, který dorazí v pátek 13. října před zápasem HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav se vstupenkou na zápas do Síně slávy českého hokeje v Galerii Harfa (hned vedle O2 Areny – stanice M Českomoravská) získá 20% slevu na vstup do Síně slávy! Užijte si představení ligových šampiónů v expozici Ligové dynastie, prohlédněte si Síň slávy a připomeňte si jedinečné úspěchy a osobnosti českého hokeje. Na trenažéru SniperFire navíc probíhá soutěž v přesnosti střelby o repre dres a další ceny!

10.10.2017

Výjezd na Spartu

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v pátek 13. října výjezd na zápas HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav. Cena výjezdu je 100 Kč, vstupenku si každý kupuje sám (doporučen předprodej). Odjezd je jako již tradičně od městského fotbalového stadionu a to v 16:45. Přihlašovací formulář najdete TADY.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

8.10.2017

Bruslaři v repre U16

Na přípravný kemp reprezentace do 16 let ve Velkých Popovicích byli nominováni Tomáš Dlask a Michal Simon. O den později bude v reprezentačním dresu na ledě Prostějova také Tomáš Holoubek. Náhradníkem do Velkých Popovic je Jakub Zajíček.

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz