Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.6.Jak do Bělé?Pokud se chystáte ve středu 30. června na otevření nové in-line dráhy do Bělé pod Bezdězem, kde zároveň proběhne autogramiáda hokejistů BK Mladá Boleslav, a nevíte si rady s cestou, mohou vám pomoci mapy uvnitř tohoto článku.
23.6.Plachý na JizeřePředseda představenstva BK Mladá Boleslav Jan Plachý bude ve čtvrtek 24. června od 11 hodin hostem rádia Jizera.
18.6.Foto: trénink na leděJelikož v tomto a příštím týdnu probíhá v Mladé Boleslavi soustředění mládežnických reprezentačních výběrů a v Metrostav Aréně je k dispozici led, brusle nazuli i hráči "A" týmu Bruslařského klubu. Fotky z tréninku naleznete tady.
16.6.Sběratelské kartičkyPokud patříte mezi vášnivé sběratele hokejových kartiček a na některých vašich kouscích vám chybí podpis mladoboleslavského hráče, návod, jak získat autogram, naleznete tady.
9.6.Stejné ceny vstupenekVstupenky na jednotlivá domácí utkání BK Mladá Boleslav v sezoně 2010/2011 budou ve stejných cenách jako loni. To znamená, že lístek na sezení se bude prodávat za 120 Kč, na stání za 85 Kč, důchodci ve věku nad 70 let a držitelé karet ZTP a ZTP/P za 70 Kč. Děti do 130 centimetrů mají vstupné zdarma, taktéž i vozíčkáři s doprovodem.
1.6.Přípravné zápasyBK Mladá Boleslav má aktuálně v plánu osm přípravných zápasů před extraligovou sezonou 2010/2011. Jejich seznam naleznete tady. Vyloučeny nejsou úpravy, o nichž případně budeme informovat.
1.6.Zlatá hokejkaMladoboleslavský brankář Marek Schwarz skončil v anketě Zlatá hokejka na 32. místě se ziskem patnácti bodů. Dvacátou příčku obsadil odchovanec klubu Radim Vrbata (38 bodů). Vyhlášení nejlepší desítky proběhne v sobotu 26. června. Více informací naleznete na hokej.cz.
 

Partneři

Aktuality

17.4.2018

Orsava v kádru ČR

Boleslavský útočník Jakub Orsava zůstává v sestavě národního týmu! Po čtyřech utkáních Euro Hockey Challenge a třech týdnech společné přípravy se čeští hokejisté v rámci ladění formy na mistrovství světa posouvají k vážnějším prověrkám. Od čtvrtka do neděle proběhne v Pardubicích turnaj Carlson Hockey Games, elitní výběr bude obhajovat loňské prvenství z Českých Budějovic.

9.4.2018

Vrbata ukončil kariéru

Radim Vrbata nastoupil v dresu Floridy ke svému poslednímu utkání v NHL. S rodinou se po letech za mořem chce vrátit do České republiky. Sedmatřicetiletý Vrbata odehrál v nejlepší hokejové lize 16 sezon, během kterých zvládl 1057 utkání a také 284 gólů a 339 asistencí.

6.4.2018

Orsava asistoval

Jakub Orsava asistoval u třetí branky českého týmu v zápase se Švýcarskem. Češi zvítězili 4:1. Další program národního týmu pokračuje příští týden. Podle předběžných informací by se měl stále týkat i Orsavy.

26.3.2018

Orsava na kemp

Nejlepší střelec letošní sezony BK Mladá Boleslav Jakub Orsava, který minulý týden podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu, byl dodatečně nominován na přípravný kemp českého národního týmu. Ten se uskuteční pod vedením trenéra Jandače v Praze od 26. do 29. března a jde o první přípravu na květnové mistrovství světa v Dánsku.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz