Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Vyhrála Cháberova nulaNejlepším hráčem pátečního domácího utkání BK Mladá Boleslav - HC Znojemští orli (3:0) vybrali návštěvníci tohoto webu gólmana Jana Cháberu (310 bodů), který nepustil za svá záda ani jeden puk. Druhý byl autor druhé branky kapitán Richard Král (296 bodů) a třetí střelec úvodního gólu Václav Kočí (105 bodů). O dalších hvězdách budete moci hlasovat již v úterý po utkání BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.
27.9.Sledujte juniory!Sobotní utkání juniorů BK Mladá Boleslav s SK HS Třebíč (12:30) sledujte on-line prostřednictvím informací o změně stavu.
27.9.Hvězdou byl KrálNejlepším hráčem domácího nedělního utkání BK Mladá Boleslav - HC Litvínov (1:2 pp.) vybrali návštěvníci tohoto webu kapitána Richarda Krále, jenž dostal 214 hlasů. Se 130 hlasy byl druhý obránce Jiří Marušák a jen o deset hlasů méně měl třetí Jan Chábera. Už nyní můžete vybírat nejlepší trojici hráčů z pátečního duelu BK Mladá Boleslav - HC Znojemští orli (2:0).
26.9.Sledujte dorost!V pátek od 17 hodin hrají dorostenci BK Mladá Boleslav ve Vsetíně a vy máte možnost sledovat průběh zápasu tady prostřednictvím změn stavů.
25.9.Nový hokejový manažerHrajete si rádi na generálnío manažera svého klubu? PowerPlay Manager, nejnovější online hokejový manažer, právě odstartoval ostrý provoz. Vyzkoušejte si svoje schopnosti proti tisícům hráčů z celého světa!
24.9.Úprava na webuSekce "Live zápasy" v horní nabidce na tomto webu byla upravena. Odkazy na Dragonlive.cz, kde byly vysílány přímé přenosy z domácích utkání BK Mladá Boleslav v loňské sezoně, byly nahrazeny za adresy tv.hokej.cz a o2hokej.cz, kde je live vysíláno několik utkání O2 extraligy v každém kole.
21.9.Nejlepší byl BoháčHvězdou úterního domácího utkání BK Mladá Boleslav - GEUS OKNA Kladno (1:2) zvolili návštěvníci tohoto webu střelce jediné branky Daniela Boháče, který dostal 148 bodů. Se 112 body skončil druhý gólman Jan Chábera a třetí příčku obsadil Tomáš Nouza (54 bodů). Další hvězdu utkání budete moci volit již po nedělním duelu s Litvínovem.
19.9.Dorostenci s HradcemDnes od 18:00 hostí naši dorostenci celek Hradce Králové. Utkání můžete sledovat online zde!
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
18.9.Úpravy na webuSekce vedení klubu byla doplněna o fotografie většiny členů vedení klubu, na stránku realizačního týmu jsme do dolní části přidali fotku maséra a kustoda.
16.9.Fotka týmuPod aktuální soupisku "A" týmu BK Mladá Boleslav byla přidána předsezonní fotografie. Do karet všech hráčů extraligového týmu navíc byly vloženy i fotky jednotlivců.
16.9.Šindelář hvězdouHvězdou prvního domácího zápasu BK Mladá Boleslav - HC Lasselsberger Plzeň (1:2) byl zvolen návštěvníky tohoto webu gólman Filip Šindelář, jenž dostal 139 bodů. Na druhém místě se umístil útočník Tomáš Nouza (128 bodů) a bronzovou příčku obsadil další forvard Václav Eiselt (36 bodů). O dalších hvězdách budete moci hlasovat již v úterý po utkání BK Mladá Boleslav - GEUS OKNA Kladno.
16.9.Navštivte CineStarPartner hokejového klubu BK Mladá Boleslav, CineStar v mladoboleslavském Bondy centru, Vás zve do svého multikina. Program naleznete na cinestar.cz
13.9.Pojeďte na Slavii!Fanklub BK Mladá Boleslav pořádá zájezd i na druhé venkovní utkání. Boleslavští hokejisté se v neděli 14. září představí od 17 hodin v pražské O2 aréně proti Slavii a fanoušci Bruslařského klubu i tentokrát kvůli menším problémům s dopravci budou cestovat vlakem. Sraz bude ve 13:30 před KFC u mladoboleslavského Bondy centra, odjezd se uskuteční o půl hodiny později. Předpokládaný odjezd po utkání zpět do Mladé Boleslavi je okolo 20:00. Jelikož fanklub tentokrát nepořádá výjezd přímo ve spojení s vedením klubu, účastníci se nemusí hlásit. Cena jízdenky bude záviset na počtu fanoušků, vstupenku se doporučuje koupit přes terminál Sazky (sektory 117 a 118 pro fanoušky hostí), ale patrně bude možno ji zakoupit i před utkáním na místě.
9.9.S Litvínovem pozdějiDomácí utkání 4. kola O2 extraligy BK Mladá Boleslav - HC Litvínov, které je na programu v neděli 21. září, odstartuje vzhledem ke kolizi s fotbalovým utkáním FK Mladá Boleslav - SK Kladno až v 19 hodin. Fotbalové klání mění také začátek zápasu. Místo původních 17:00 se začne o půl hodiny dříve. Dohodli se na tom zástupci mladoboleslavského hokejového a fotbalového klubu.
8.9.Navštivte CineStar!Partner hokejového klubu BK Mladá Boleslav, CineStar v mladoboleslavském Bondy centru, Vás zve do svého multikina. Program naleznete na cinestar.cz
7.9.Soupisky mládežeV neděli byly aktualizovány všechny soupisky mládežnických týmů BK Mladá Boleslav.
7.9.MMS pro vaše mobily!Na hlavní stránce tohoto webu v dolní části naleznete po kliknutí na "MMS hráčů" slibované tapety pro vaše mobilní telefony.
5.9.DVD zdarma!Také letos můžete dostat ZDARMA DVD mapující uplynulou sezónu v O2 extralize. Stačí přijít mezi prvními 2200 fanoušky na první domácí utkání. Booklet DVD.
4.9.Čísla na soupisceAktuální soupiska "A" mužstva BK Mladá Boleslav byla doplněna o čísla dresů jednotlivých hráčů, s nimiž budou hokejisté nastupovat do extraligových zápasů.
4.9.Soupiska juniorůJako první ze všech mládežnických mužstev BK Mladá Boleslav byla na web přidána soupiska juniorů.
3.9.Střídavý start v SarezeÚtočník BK Mladá Boleslav Daniel Boháč má pro nadcházející sezonu vyřízeny střídavé starty do prvoligové Sarezy Ostrava, odkud v průběhu loňského ročníku do Bruslařského klubu přišel. "Vzhledem k náší spolupráci se Sarezou tam může Daniel Boháč odehrát některé zápasy právě formou střídavého startu," potvrdil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.
2.9.Změny v sestavěDo úterního utkání v Českých Budějovicích nastoupí BK Mladá Boleslav s několika změnami v sestavě. Boleslavský dres obléknou staronové posily Nikola Gajovský s Tomášem Rodem a také slovinský útočník Rok Pajič. Všichni tři jinak působí ve Vrchlabí.
2.9.Předsezonní rozhovorV dolní části hlavní stránky tohoto webu, konkrétně v sekci "mládežnický hokej", naleznete předsezonní rozhovor se šéftrenérem mládeže BK Mladá Boleslav Luďkem Bukačem mladším o juniorech a dorostu.
 

Partneři

Aktuality

26.9.2017

Předprodej už ve středu

Z důvodu čtvrtečního státního svátku je předprodej vstupenek na páteční zápas s Litvínovem přesunut na středu 27. září (9 až 12 hodin a 13 až 16 hodin). Páteční předprodej od 9 do 12 hodin platí.

21.9.2017

Pojeďte do Hradce!

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 1. října výjezd na zápas Mountfield HK - BK Mladá Boleslav. Cena výjezdu je 180 Kč + 140 Kč vstupenka. Odjezd je jako již tradičně od městského fotbalového stadionu a to ve 14:45. Přihlašovací formulář najdete TADY.

18.9.2017

Vypomůže V. Eminger

Z důvodu dlouhodobějšího zranění Oldricha Kotvana, které mu svým zákrokem způsobil pardubický Quenneville, byl BK Mladá Boleslav nucen pátrat po výpomoci obránce. Volba padla na Vladimíra Emingera, který by měl v Bruslařském klubu působit prozatím zhruba 6 týdnů. Pětadvacetiletý Eminger hokejově vyrůstal v Litvínově, odkud na čtyři roky zamířil do Finska. Konkrétně do Kärpät Oulu, se kterým také v sezoně 2013/2014 získal mistrovský titul. Po návratu do Čech zamířil do Sparty a oblékl také dres národního týmu.

16.9.2017

Faul na Kotvana

Předseda Disciplinární komise ELH se zabýval zákrokem pardubického hráče Petera Quennevilla na boleslavského obránce Oldricha Kotvana. Ve třetí třetině jej Kanaďan zasáhl kolenem a dostal trest na pět minut a do konce zápasu. "Svůj zákrok vedl s cílem zasáhnout protihráče, v rychlosti, v níž tento zákrok provedl, však již nestihl adekvátně zareagovat na náhlou změnu směru jízdy Kotvana, jenž se na poslední chvíli pokusil blížícímu se střetu vyhnout pohybem do středu hřiště, a svým levým kolenem, které zřetelně vytrčil proti směru Kotvanovy jízdy, zasáhl oblast Kotvanova levého kolena," uvedl Holý. Quenneville dostal zápasové stop na dvě utkání.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

10.8.2017

Junioři utrpěli debakl

Boleslavským juniorům se v přípravě na novou sezónu zatím trápí a dosud ani jednou nezvítězili. Ve čtvrtek se představili na ledě Kladna, kde prohráli 0:6.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz