Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Týmové fotografiePod soupiskou "A" týmu najdete fotografie mužstva - a to jak ve verzi s bílými dresy, tak se zelenými. Fotografie jsou ve vysokém rozlišení a připomínáme, že jsou pouze pro osobní využití.
29.9.Výjezd do LitvínovaFanklub pořádá výjezd k utkání šestého kola, které se odehraje v Litvínově. Členové fanklubu zaplatí 250 Kč, ostatní si připlatí 30 Kč. Cena je včetně vstupenky. Odjezd je 1. října ve 14:30 od hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Zájemci se mohou hlásit u p. Hanouška na tel. 774 141 410.
27.9.Nová nabídka fanshopu!V sekci Fanshop je k dispozici kolekce pro sezonu 2010/2011. Nabídka ještě není zcela kompletní - bude průběžně doplňována.
24.9.Švédský arbitr v MBV rámci výměnného programu rozhodčích bude pískat nedělní utkání BK Mladá Boleslav - HC Zlín švédský rozhodčí Tobias Björk.
24.9.Páteční mládež on-lineKrom "A" týmu už je plně vytížena také mládež. Juniorské utkání mezi Mladou Boleslaví a Havlíčkovým Brodem můžete sledovat v pátek 24. září od 18 hodin zde. Ve stejném čase se starší dorost představí na ledě Písku. On-line sledujete tady.
24.9.Online přenosyOd pátého kola, tedy od neděle 26. září, se na www.tv.hokej.cz naplno rozběhnou internetové online přenosy.
22.9.Projekt Tiphokejová5V neděli 26. září během zápasu se Zlínem bude na stadionu tzv. Tiplounge. Jedná se o speciální tribunu, kde budou sedět výherci projektu Tiphokejová5. Výhrou je mimo jiné účast na utkání oblíbeného klubu s nevšedním zážitkem – zejména sledování utkání z Tiplounge s obsluhou a navštěva domácí kabiny před začátkem utkání.
21.9.Z hokejbalu na NHLPřed říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
21.9.Nové fotky hráčůV jednotlivých profilech byly aktualizovány fotografie hráčů pro sezonu 2010/2011.
20.9.PermanentkyPermanentky na sezónu 2010/2011 jsou i nadále v prodeji na sekretariátu BK Mladá Boleslav, Na Vinici 31, v kanceláři Evy Čermákové ve dnech, kdy probíhá předprodej vstupenek na dané utkání.
18.9.Vyfoť se s gólmanemV průběhu prvního domácího utkání Mladé Boleslavi a Komety Brno bude v prostorách blízko občerstvení papírová podoba Marka Schwarze v životní velikosti a jeho hráčského kolegy, kterým se můžete stát třeba právě i Vy - pokud do výřezu pro obličej dáte ten svůj.
17.9.Další změnaNova Sport změnila svůj vysílací plán. Zápas 9. kola mezi Mladou Boleslaví a Libercem měla původně vysílat ve čtvrtek 7. října, od tohoto záměru ale upustila a chystá se v přímém přenosu sledovat zápas mezi Litvínovem a Spartou. Utkání Bruslařského klubu se tak znovu vrací na pátek 8. října.
16.9.SMS servisSe začátkem extraligy startuje i náš SMS servis. Výsledky Mladé Boleslavi mohou na Váš mobil chodit po každém utkání, třetině, nebo dokonce gólu. Více info.
15.9.Marušák kapitánemNa předsezonní tiskové konferenci bylo konečně odhaleno, kdo bude v nadcházejícím ročníku nosit na prsou kapitánské céčko. Hráči ze svých řad vybrali čtyřiatřicetiletého obránce Jiřího Marušáka.
14.9.Autobusy zdarmaPo skončení nedělního fotbalového utkání budou u sportovní haly připraveny dva autobusy, které zdarma převezou fanoušky na zimní stadion. Připomínáme, že z důvodu této kolize začíná zápas s Brnem výjimečně až v 19 hodin.
14.9.Na Brno za 150 korunNa nedělní utkání (19. září od 19 hodin) s Kometou Brno platí jednotné vstupné 150 Kč a to jak pro vstupenky na stání, tak na sezení. Výjimku tvoří pouze ZTP, kde zůstala cena stejná - tedy 70 Kč.
14.9.Výjezd na KladnoFanklub pořádá výjezd k utkání prvního kola, které se odehraje na Kladně. Členové fanklubu zaplatí 200 Kč, ostatní si připlatí 20 Kč. Odjezd je plánován na 14:45 hod od hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Zájemci se mohou hlásit u p. Hanouška na tel. 774 141 410.
9.9.DVD Extraliga 09/10Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
7.9.S Tygry na Nova SportUtkání 9. kola mezi Mladou Boleslaví a Libercem se přesouvá na čtvrtek 7. října. Důvodem je televizní předehrávka, kterou se chystá vysílat Nova Sport. Přímý přenos začne v 18 hodin, úvodní buly padne o deset minut později.
2.9.Eshop Liběny HlinkovéPaní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
1.9.Děkujeme za pomocBruslařský klub děkuje všem, kdo se během semifinálového utkání proti Znojmu rozhodli přispět na Dětský domov pro děti do 3 let Klaudiánovy nemocnice. Maskot Embík do své kasičky vybral celkem 16 000 korun. Děkujeme!
1.9.Se Zlínem na ČT 4Utkání 5. kola Tipsport extraligy, kdy na svém domácím ledě přivítá Mladá Boleslav celek Zlína, bude vysílat ČT 4 Sport. Přímý přenos začíná v 18 hodin, samotné utkání potom o deset minut později.
 

Partneři

Aktuality

26.9.2017

Předprodej už ve středu

Z důvodu čtvrtečního státního svátku je předprodej vstupenek na páteční zápas s Litvínovem přesunut na středu 27. září (9 až 12 hodin a 13 až 16 hodin). Páteční předprodej od 9 do 12 hodin platí.

21.9.2017

Pojeďte do Hradce!

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 1. října výjezd na zápas Mountfield HK - BK Mladá Boleslav. Cena výjezdu je 180 Kč + 140 Kč vstupenka. Odjezd je jako již tradičně od městského fotbalového stadionu a to ve 14:45. Přihlašovací formulář najdete TADY.

18.9.2017

Vypomůže V. Eminger

Z důvodu dlouhodobějšího zranění Oldricha Kotvana, které mu svým zákrokem způsobil pardubický Quenneville, byl BK Mladá Boleslav nucen pátrat po výpomoci obránce. Volba padla na Vladimíra Emingera, který by měl v Bruslařském klubu působit prozatím zhruba 6 týdnů. Pětadvacetiletý Eminger hokejově vyrůstal v Litvínově, odkud na čtyři roky zamířil do Finska. Konkrétně do Kärpät Oulu, se kterým také v sezoně 2013/2014 získal mistrovský titul. Po návratu do Čech zamířil do Sparty a oblékl také dres národního týmu.

16.9.2017

Faul na Kotvana

Předseda Disciplinární komise ELH se zabýval zákrokem pardubického hráče Petera Quennevilla na boleslavského obránce Oldricha Kotvana. Ve třetí třetině jej Kanaďan zasáhl kolenem a dostal trest na pět minut a do konce zápasu. "Svůj zákrok vedl s cílem zasáhnout protihráče, v rychlosti, v níž tento zákrok provedl, však již nestihl adekvátně zareagovat na náhlou změnu směru jízdy Kotvana, jenž se na poslední chvíli pokusil blížícímu se střetu vyhnout pohybem do středu hřiště, a svým levým kolenem, které zřetelně vytrčil proti směru Kotvanovy jízdy, zasáhl oblast Kotvanova levého kolena," uvedl Holý. Quenneville dostal zápasové stop na dvě utkání.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

10.8.2017

Junioři utrpěli debakl

Boleslavským juniorům se v přípravě na novou sezónu zatím trápí a dosud ani jednou nezvítězili. Ve čtvrtek se představili na ledě Kladna, kde prohráli 0:6.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz