V březnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.3.Nepříjemná jistota. Boleslav bude hrát baráž
30.3.Jiří Šejba: Za výkon, který jsme předvedli v první třetině, je třeba se omluvit
30.3.Tomáš Sýkora: S baráží přijde nová chuť, všechno špatné musíme hodit za hlavu
29.3.38. ročník Memoriálu Gustava Lachmana měl vynikající úroveň
29.3.O naději se zachráněným Brnem
28.3.Mistr otočil zápas v Boleslavi, které se třináctá příčka velmi vzdálila
28.3.Budeme kluky dál motivovat, říká i přes prohru Jiří Šejba
28.3.Marek Schwarz: Musíme bojovat a jít dál
28.3.První část sezony byla excelentní, říká trenér juniorů Pavel Arnošt
27.3.Boleslav čekají tři domácí utkání v řadě, hned v tom prvním s Energií nesmí zaváhat
26.3.Z Kladna s bodem a stále na poslední příčce
25.3.Třetí zápas venku v řadě: Boleslav zakončí turné po cizích stadionech na Kladně
25.3.Předvelikonoční dárek pro malé školáky: dvě stě prvňáků bylo v kině
25.3.V pátek startuje 38. ročník Memoriálu Gustava Lachmana
23.3.Ze střelecké bitvy v Brně se Boleslavští vrací s prázdnýma rukama a opět klesají ke dnu
22.3.Startuje druhá polovina play-out, Boleslav míří do Brna
21.3.Rozřešení se zatím nekoná, Boleslavští ve Varech vyhráli na nájezdy
21.3.Moc jsem v to nedoufal, říká Richard Král o prolomení mety 900 bodů
20.3.Kladli jsme důraz, aby hrálo co nejvíce hráčů, říká Jan Vidner
20.3.V Karlových Varech vypukne veledůležitý střet dvou tápajících celků
19.3.Střelecké trápení pokračuje. Proti Kladnu se trefil opět jen Jindra
19.3.Víme, že zůstáváme daleko za očekáváním, povzdychl si za všechny útočníky Zdeněk Bahenský
19.3.Jiří Šejba: Je tam snaha, ale už tak trochu i křeč
18.3.Sérii domácích utkání zakončí Mladá Boleslav důležitým střetnutím s Kladnem
18.3.S fanklubem na venkovní zápasy do Karlových Varů a Brna
16.3.Rys, Koudela a Will budou bojovat o mistrovství světa
16.3.Boleslav nestačila na Kometu a klesla znovu na dno
16.3.Střelec posledních dní Jindra: Nevím, kde se to ve mně bere
16.3.Jiří Šejba: Hráli jsme lehkovážný hokej nepodložený ani bruslením, ani hrou do těla
15.3.Do Boleslavi jede Kometa. Stáhnou domácí její náskok?
14.3.Po čtrnácti zápasech Boleslav konečně slaví výhru po základní hrací době
14.3.Lukáš Pabiška: Je vidět, že stále umíme vyhrávat
14.3.Boleslav podržel Schwarz, shodli se oba asistenti
13.3.Play-out není důvodem ke smutku, říká generální manažer Cyril Suk
13.3.Boleslav hraje poprvé v rámci play-out doma, proti Varům potřebuje bodovat
13.3.Také juniorům skončila sezona, v rozhodujícím zápase podlehli Spartě v prodloužení
12.3.Junioři se nevzdali a otočili z 0:3 na 4:3. Rozhodne sobotní zápas!
12.3.Prohra na Kladně srazila Boleslavské na poslední místo
12.3.Jihlava byla šťastnější. Starší dorost má po sezóně
11.3.Záchranářská mise vede Boleslav do Kladna, kde se pokusí udržet domácí u dna tabulky

Hyka se poprvé prosadil

Tomáš Hyka se při svém třetím startu za Vegas Golden Knights premiérově prosadil a pomohl nováčkovi NHL k další výhře – tentokrát 6:3 nad Vancouverem.

20.2.2018

Hyka debutoval v NHL

Konečně se dočkal a my s ním! Tomáš Hyka má za sebou premiéru v NHL. Někdejší útočník Mladé Boleslavi byl v pondělí povolán z farmy do prvního týmu Las Vegas a za nováčka soutěže hned nastoupil v nočním duelu proti Anaheimu. Hokejisté Vegas podlehli 0:2, Hyka strávil na ledě 11 minut a 37 vteřin.

19.2.2018

Oba přáteláky v 11:30

Připomínáme dvě přátelská utkání mezi BK Mladá Boleslav a Dynamo Pardubice. Nejprve budou v úterý 20. února od 11:30 domácím týmem Bruslaři, o den později se pak pořadatelství otočí a odveta se tak odehraje na ledě Dynama - taktéž od 11:30. Protože jde pouze o modelové zápasy, nebude k dispozici online přenos. Utkání jsou ale přístupná veřejnosti.

13.2.2018

Na All Star Cup Žejdl

Jakub Orsava nakonec na All Star Cup 2018, který se koná 17. února v Bratislavě, ze zdravotních důvodů nepojede. Z řad Bruslařů jej nahradí Lukáš Žejdl.

Archiv aktualit

Twitter

mládeže

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz