archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Možnost bodového zisku ztratili Boleslavští dvacet vteřin před koncem utkání
30.9.Zase hrubka na konci, povzdechl si Jiří Šejba
29.9.Do Mladé Boleslavi přijede pražská Sparta! Zopakujeme výkon z přípravy?
26.9.Junioři zdolali Znojmo v nájezdech a vyhoupli se na třetí příčku
25.9.Vybojují Boleslavští první domácí vítězství v utkání proti Znojmu?
25.9.S fanklubem do Pardubic!
24.9.Výhru musíme potvrdit doma proti Znojmu, říká Richard Král
24.9.Boleslavská mládež se drží vysoko, potvrdí to i o víkendu?
23.9.Třinec zničili extřinečtí hráči: Král nahrával, Tomas střílel
23.9.Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu, měl důvod k radosti kouč Šejba
23.9.Jsem rád, že mi ten hattrick vyšel proti Třinci, připustil Roman Tomas
22.9.Do Třince s cílem navázat na nedělní premiérový zisk bodu
21.9.Oddíl mládeže BK Mladá Boleslav pořádá kurzy bruslení
21.9.Boleslav má první bod, boj o druhý ztratila tři vteřiny před koncem prodloužení
21.9.Trenér Šejba: Já sám už nechápu, jak je možné, že to nedáme!
20.9.Nejvyšší čas začít vyhrávat! Povede se to proti Litvínovu?
20.9.Koudela sestřelil Havlíčkův Brod
20.9.Nejsme o nic horší než ostatní, míní generální manažer Cyril Suk
19.9.Nepříjemná série dál pokračuje, bez bodů i z Liberce
19.9.Dorost v úvodních minutách dvakrát inkasoval, na zvrat už nestačil, a poprvé prohrál
19.9.Zápas se pro nás vyvíjel dobře, litoval další prohry Leo Gudas
18.9.Za dalším zápasem do města v Podještědí!
14.9.Další prohra o gól, tentokrát na Slavii
14.9.Čtyři góly potvrzují náš solidní výkon, hodnotí utkání proti Slávii trenér Šejba
14.9.Václav Eiselt: Potřebujeme ze sebe setřást tu smůlu. Pak půjdeme nahoru.
13.9.Extraligový kolotoč se naplno roztáčí. Boleslav jede na led mistra
13.9.Junioři porazili Olomouc 1:0 po samostatných nájezdech
12.9.Ani napodruhé to Boleslavi v extralize nevyšlo, proti Plzni rozhodl opět jeden gól
12.9.Po vlastních chybách jsme soupeře pustili do hry, litoval Jiří Šejba
12.9.Dorostenci zvítězili v Jihlavě a jsou na předních příčkách tabulky
12.9.Junioři porazili Kometu
11.9.Domácí extraligovou premiéru odehrají Boleslavští proti Plzni
11.9.BK Mladá Boleslav otevřel Fan shop
10.9.Fanoušci se bát nemusí. Hosté mají k dispozici 300 lístků, domácí si ještě mohou koupit permanentky
10.9.Byli jsme ujišťováni, že Drinks Union má dál zájem o spolupráci, podotýká Michal Koliáš
12>>

Partneři

21.9.2017

Pojeďte do Hradce!

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 1. října výjezd na zápas Mountfield HK - BK Mladá Boleslav. Cena výjezdu je 180 Kč + 140 Kč vstupenka. Odjezd je jako již tradičně od městského fotbalového stadionu a to ve 14:45. Přihlašovací formulář najdete TADY.

18.9.2017

Vypomůže V. Eminger

Z důvodu dlouhodobějšího zranění Oldricha Kotvana, které mu svým zákrokem způsobil pardubický Quenneville, byl BK Mladá Boleslav nucen pátrat po výpomoci obránce. Volba padla na Vladimíra Emingera, který by měl v Bruslařském klubu působit prozatím zhruba 6 týdnů. Pětadvacetiletý Eminger hokejově vyrůstal v Litvínově, odkud na čtyři roky zamířil do Finska. Konkrétně do Kärpät Oulu, se kterým také v sezoně 2013/2014 získal mistrovský titul. Po návratu do Čech zamířil do Sparty a oblékl také dres národního týmu.

16.9.2017

Faul na Kotvana

Předseda Disciplinární komise ELH se zabýval zákrokem pardubického hráče Petera Quennevilla na boleslavského obránce Oldricha Kotvana. Ve třetí třetině jej Kanaďan zasáhl kolenem a dostal trest na pět minut a do konce zápasu. "Svůj zákrok vedl s cílem zasáhnout protihráče, v rychlosti, v níž tento zákrok provedl, však již nestihl adekvátně zareagovat na náhlou změnu směru jízdy Kotvana, jenž se na poslední chvíli pokusil blížícímu se střetu vyhnout pohybem do středu hřiště, a svým levým kolenem, které zřetelně vytrčil proti směru Kotvanovy jízdy, zasáhl oblast Kotvanova levého kolena," uvedl Holý. Quenneville dostal zápasové stop na dvě utkání.

14.9.2017

Stříteský má stopku

Předseda Disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném disciplinárním řízení zabýval zákrokem Matěje Stříteského na protihráče Tomáše Svobodu v úterním utkání s Kometou Brno. Stříteskému byl v čase utkání 54:53 uložen větší trest na 5 minut + osobní trest do konce utkání za zásah do hlavy a krku. K tomu boleslavský obránce dostává ještě nepodmíněný zákaz startu ve 3 soutěžních utkáních.