Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.6.Akce v Semčicích sklidila úspěch, fanoušci se ptali, jestli bude i za rokKlubS e m č i c e – Byla to bomba! Z akce na semčickém koupališti byli nakonec nadšení naprosto všichni. Úvodní představení hráčů se těšilo veškeré pozornosti, nechybělo bohaté občerstvení a v neposlední řadě ani bazén, který v panujícím horku ocenila velká část návštěvníků. Určitě se podívejte na FOTOGRAFIE, které mají rozhodně netradičního ducha. Všem fanouškům a návštěvníkům BK Mladá Boleslav děkuje a těší se třeba zase za rok!
19.6.Olympijský běh s Bruslaři aneb pojď se hýbat pro dobrou věcJitka ČechováM l. B o l. – Bruslaři vyběhnou ve středu 21. června v rámci T-Mobile Olympijského běhu. Trať, na které se můžete s Bruslaři setkat, je 5,2 km dlouhá. A pro ty, co nevědí co před během dělat nebo se jen přijdou podívat, je připravena autogramiáda Bruslařů, která začne v 17:00. Pro ty z vás, kteří by měli chuť a zájem opravdu s Bruslaři vyběhnout, máme odkaz na přihlašovací formulář tady.
14.6.Dobrá zkušenost, hlásí A tým. Má za sebou týdenní trénink power skatinguJitka ČechováM l. B o l. – Všichni v jedné barvě tréninkových dresů, na formace se tady nehraje. Stejně tak ani jeden z nových trenérů A týmu nemá hlavní slovo. Nad ledem mladoboleslavské ŠKO-ENERGO arény rezonuje angličtina. Probíhá totiž trénink v power skatingu pod taktovkou Kanaďana Aarona Konecsniho. Ten v Bruslařském klubu strávil celý uplynulý týden a připravoval na nadcházející sezonu nejen A tým, ale také některé mládežníky. Fotografie najdete tady.
12.6.Bruslaři si zahráli florbal a podpořili dobrou věcJitka ČechováM l. B o l. – Bruslaři ze svých řad poskládali florbalový tým a vyrazili do Benátek nad Jizerou podpořit dobrou věc. Sami na Filípka Veselého, který má amputované obě nohy, mezi sebou vybrali krásných 20 tisíc korun a přidali se tak k celkově vydražené částce 217 tisíc korun. Tým mladoboleslavských hokejistů tvořili Jan Hanzlík, Radan Lenc, Jiří Kurka, Jan Růžička a Tomáš Hyka.
9.6.Poznej je všechny! Bruslaři chystají předsezónní představení týmuKlubM l. B o l. – Ať jsme v historii klubu pátrali sebelépe, podobnou akci jsme nenašli. BK Mladá Boleslav se rozhodl pro své fanoušky uspořádat letní setkání, na němž se nejen dobře pobavíte, ale především poznáte tým, se kterým Mladá Boleslav vkročí do extraligové sezony 2017/2018! Celá akce se uskuteční na koupališti v Semčicích, (obec vzdálená cca 12 km od Boleslavi) a to v úterý 20. června od 15:30. A vy jste srdečně zváni!
7.6.Přípravné zápasy akademiků obohatí turnajeVojtěch DrbohlavM l. B o l. - Hráči tří nejstarších mládežnických kategorií BK Mladá Boleslav už znají rozpis přípravných zápasů. Většina z nich se tradičně odehraje v srpnu. Každá z kategorií Akademie ČSLH se zúčastní i jednoho turnaje, přičemž mladší dorostenci budou jeden dokonce pořádat doma ve ŠKOENERGO Aréně.
5.6.O NHL se dozvěděl na dovolené. Zařval jsem si radostí, přiznává HykaJitka ČechováM l. B o l. – Kvůli mistrovství světa měl Tomáš Hyka jiný režim než ostatní Bruslaři, a tak když minulý týden přišla ta fantastická zpráva ze zámoří, zastihla boleslavského odchovance na dovolené. I proto se kolem podpisu smlouvy s nováčkem NHL Vegas Golden Knights nejprve vyrojilo pár nejasností. Teď už ale není třeba o ničem spekulovat, boleslavský rodák a odchovanec odchází pro příští sezonu za velkou louži. Je to vůbec první Bruslař v historii klubu, který (snad) téměř jistě míří do nejslavnější hokejové soutěže světa přímo z Mladé Boleslavi. „Trochu z toho buší srdce, ale snažím se zůstat při zemi. Čeká mě hromada práce,“ ví Hyka.
2.6.Tomáš Hyka odchází do týmu nováčka NHL Las VegasKlubM l. B o l. – Je to potvrzené, čtyřiadvacetiletý odchovanec BK Mladá Boleslav Tomáš Hyka podepsal roční kontrakt s týmem NHL Vegas Golden Knights. Potvrdil to hráčův agent i samotný klub na svých webových stránkách. Bruslařský klub Tomášovi gratuluje a drží pěsti. Všichni jeho zástupci – fanoušci nepochybně nevyjímaje – jsou hrdí na to, že další Bruslař bude hrát nejlepší hokejovou soutěž na světě, přičemž jde o vůbec prvního hráče, který do ní míří rovnou z Mladé Boleslavi.
1.6.Odchod Tomáše Hyky do NHL klub zatím nemá potvrzenýTisková zprávaM l. B o l. – Na sportovních portálech se ve čtvrtek v podvečer objevila zpráva o odchodu Tomáše Hyky do týmu nováčka NHL Las Vegas Golden Knights. BK Mladá Boleslav k těmto zprávám zatím může říct pouze to, že je nemá ze strany hráče oficiálně potvrzeny. Jakmile se v této záležitosti cokoliv nového a definitivního objeví, bude o tom klub okamžitě informovat.
31.5.Rozjedeme to v srpnu aneb tady je rozpis přípravných zápasůKlubM l. B o l. – Realizační tým zkompletoval rozpis přípravných zápasů (byť samozřejmě může dojít k nějakým změnám) a my vám jej tak nyní můžeme nabídnout. Bruslaři se utkají se třemi extraligovými týmy (Plzní, Litvínovem a Spartou), sestupujícími Karlovými Vary a také Znojmem, hrajícím EBEL ligu. Pouze u jediného duelu zatím není znám přesný začátek, a to zápas 29. srpna se Spartou. Co je ale naopak u tohoto utkání stoprocentně jisté, je, že se bude hrát v Poděbradech. A teď už ke konkrétním termínům:
27.5.Trenér individuálních schopností Jareš: Je to dlouhodobá záležitostJitka ČechováM l. B o l. – BK Mladá Boleslav od sezony 2017/2018 zavádí novou pozici a to trenéra individuálních schopností. Tu bude napříč všemi hráčskými kategoriemi zastávat Richard Jareš, bývalý extraligový obránce, jehož si můžete pamatovat i v dresu Bruslařů. Zkompletuje tak nově budovaný realizační tým u A mužstva a zároveň se bude věnovat boleslavským mládežníkům. Na jeden z jeho tréninků už zavítal klubový fotograf a vy se na jeho dílo můžete podívat TADY. Na konci rozhovoru rovněž najdete video.
22.5.FANKLUB zdárně odehrál Dědek Cup 2017Jitka ČechováM l. B o l. – Už tradiční turnaj FANKLUBU BK Mladá Boleslav v nohejbale s názvem Dědek Cup (letos se konal už jeho sedmý ročník) je úspěšně za námi. Jak říká sám předseda FANKLUBU Daniel Váně, už tradičně jej provázelo spíše horší než lepší počasí, to ale účastníkům nemohlo zkazit náladu.
19.5.Jan Růžička: Návrat domů vyhrál nad všímJitka ČechováM l. B o l. – Minulé dva ročníky strávil boleslavský odchovanec v americké hokejové lize (USHL) v dresu Des Moines Buccaneers. Teď se vrací zpátky domů, do Čech. S Brandonem Maxwellem, se kterým by měl utvořit brankářskou dvojici Bruslařů pro sezonu 2017/2018, se ještě osobně nesetkal.
17.5.Podívejte se na fotografie z letní přípravyJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav rozjeli letní přípravu naplno. Letos poprvé ji tráví na zimním stadionu, kde jim byly přizpůsobeny podmínky ke všemu, co potřebují.
15.5.Zkraťte si čekání na hokejovou sezonu aneb je tu Dědek Cup 2017!FANKLUBM l. B o l. – V sobotu 20. května se koná už 7. ročník nohejbalového turnaje Dědek Cup 2017. Místem konání je jako už tradičně "osada" Bukovno. Fanouškovský turnaj je už tentokrát uzavřený, přihlášeno je celkem deset týmů. Pokud ale fandíte boleslavskému hokeji, určitě se můžete přijet minimálně podívat. I letos se totiž můžete těšit na zástupce Bruslařského klubu, na akci totiž dorazí někteří hráči. Právě oni mimo jiné předají ceny vítězům, z nichž některé dodal již tradičně i BK Mladá Boleslav. Start je již v 8 hodin ráno.
11.5.Paříž je krásné město, vypráví ve videorozhovoru Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Další část exkluzivního rozhovoru s Tomášem Hykou (na snímku) je tady. Rozhovor byl pořízen v úterý 9. května 2017, tedy v den, kdy měl český národní tým zápasové volno a dobrovolný trénink. Toho se však Tomáš Hyka, jakožto hráč širšího kádru reprezentace, účastnil povinně. A o čem druhá část rozhovoru je?
11.5.Dres Bruslařů oblékne útočník Jakub ValskýJitka ČechováM l. B o l. – BK Mladá Boleslav hlásí další nemalou posilu do útoku. Odchovanec Kladna, dlouholetý hráč Liberce, se kterým získal zlatou a stříbrnou medaili, a který si vyzkoušel i ruskou KHL a národní dres – to je osmadvacetiletý útočník Jakub Valský. „Říkali jsme si, že ještě potřebujeme důrazného útočníka. Jakub je dobrý bruslař, už nasbíral nějaké ty zkušenosti, byl i v reprezentaci. Věříme, že to bude přínos,“ říká sportovní manažer Luděk Bukač.
10.5.VIDEO: Mistrovství světa si užívám, říká Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Tomáš Hyka (na snímku) je prvním hráčem, který má smlouvu v BK Mladá Boleslav a hraje na seniorském mistrovství světa v hokeji. To letošní se koná v pařížské AccorHotels aréně, zajímavě provedené architektonické stavbě, která má části střechy pokryté trávníkem. V exkluzivním rozhovoru pro BK Mladá Boleslav přímo z místa dění se ohlíží za svou cestu na MS a hodnotí mimo jiné i dosavadní počínání České republiky na šampionátu.
9.5.Turnaj ve finském Turku byla obrovská zkušenost, říká Martin ŠkaloudZdena Bobková, Jitka ČechováM l. B o l. – Už dříve jsme vás v krátkých zprávách informovali o úspěších malých Bruslařů pátých tříd, kteří na turnaji AAA Elite ve Finsku získali bronzové medaile. O tom, jak vlastně celý ten nápad odehrát turnaj ve Finsku vznikl, kdo za tím stál a jak vůbec celý turnaj probíhal, jsme si povídali s trenérem páté třídy, Martinem Škaloudem. Podívejte se na fotografie, které jsme pro vás připravili TADY.
7.5.Češi s Tomášem Hykou v sestavě jasně porazili BěloruskoVojtěch DrbohlavP a ř í ž – V pátek 5. května 2017 začalo v Kölnu a Paříži 81. mistrovství světa v ledním hokeji. Podruhé v historii se hraje v Paříži, kde se hrálo předtím pouze v roce 1951. Zato v Kölnu a obecně v Německu je hokej ustálenější sport. Vždyť právě poslední zlato z MS přivezla Česká republika z tohoto města. Bude se historie z roku 2010 v něčem opakovat? A jak se vůbec vede na šampionátu boleslavskému útočníku Tomáši Hykovi?
3.5.Boleslav začne sezonu 2017/2018 na ledě nováčkaJitka ČechováM l. B o l. – Ačkoliv je teprve začátek května a mnozí z nás myslí spíš na to kam vyrazit na dovolenou, Český svaz ledního hokeje už rozlosoval všech 52 extraligových zápasů Mladé Boleslavi. Nejvyšší tuzemská hokejová soutěž začne v pátek 8. září a Bruslaři ji zahájí na hřišti soupeře.
2.5.Jdeme na to! Bruslaři nastoupili na letní přípravuJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté A týmu BK Mladá Boleslav zahájili v úterý 2. května suchou část letní přípravy. V následujícím článku najdete seznam těch, kteří jsou již v plném zápřahu, a na konci výčtu také ty, kterých se týkají nějaké výjimky. Na oficiálně první ranní setkání v kabině s novými trenéry navázal posilovací okruh, který budou hráči absolvovat přímo na zimním stadionu.
1.5.Nové akvizice! Kdo bude patřit na soupisku sezony 2017/2018?KlubM l. B o l. – Na datum 1. května mnozí z vás jistě netrpělivě čekají a Bruslařský klub své fanoušky rozhodně nemíní zklamat. V následujícím článku najdete (abecedně) představené nové (v jednom případě staronového) hráče, kteří budou od sezony 2017/2018 oblékat mladoboleslavský dres. Už zítra – v úterý 2. května – A tým Bruslařů nastoupí na letní přípravu. Zároveň dodejme, že v závěru tohoto článku rovněž najdete jména hráčů, kteří již v Mladé Boleslavi působit nebudou.
29.4.Mládež má po deseti letech nového sekretáře. Černíka nahradil ŠkaloudVojtěch DrbohlavM l. B o l. - V dubnu došlo ke změně na pozici sekretáře mládeže a hlavního trenéra mladšího dorostu. Tomáš Černík se totiž rozhodl opustit klub a zamířil sbírat nové zkušenosti do Číny, kde bude trénovat mladé hráče do dvanácti let. Novým sekretářem byl jmenován Martin Škaloud, hlavním trenérem mladšího dorostu bude Lukáš Zörkler.
28.4.David Vrbata se vrací do Boleslavi. Jen v jiné poziciJitka ČechováM l. B o l. – Sám tak trochu nepřímo přiznal, že podobná nabídka byla na stole, už když tu před dvěma lety končil coby hráč. Tehdy chtěl ale ještě hrát, vydat se do zahraničí. Po putování Německem a Itálií ale nakonec usoudil, že je načase pověsit brusle na hřebík. I kvůli rodině. A kvůli tomu, že se chtěl v životě pohnout někam dál. V BK Mladá Boleslav bude David Vrbata působit v jeho marketingové části, konkrétně se bude snažit shánět sponzory a tím pádem finanční prostředky. „Nebude to nic jednoduchého, ale věřím, že jsem vyrazil správným směrem,“ říká.
25.4.Aukce dresů ze sezony 2016/2017 je u konce: Jak si je vyzvednout? Jitka ČechováM l. B o l. – Aukce originálních hraných dresů A týmu BK Mladá Boleslav ze sezony 2016/2017 je úspěšně u konce a my můžeme s radostí konstatovat, že všechny našly svého právoplatného majitele. Celková částka se nakonec ustálila na sumě 62.353 Kč a největší peníz zaplatí nový majitel dresu Jakuba Klepiše (4.100 Kč). Částků tří tisíců přesáhly ještě dresy Marka Trončinského, Brandona Maxwella a Tomáše Hyky. A je to právě i obránce Trončinský, na koho padlo nejvíc příhozů – celkem 27. Vůbec nejdéle – víc než 11 minut po skončení aukce – se dražil úbor Jana Hanzlíka.
24.4.Aukce dresů končí už v pondělí večer, nepropásněte šanciJitka ČechováM l. B o l. – Aukce dresů A týmu BK Mladá Boleslav ze sezony 2016/2017 končí už v pondělí 24. dubna v 18 hodin! Několik posledních kousků je ještě bez majitele, na jiné padl zatím třeba jen jeden příhoz – vaše šance jsou tudíž velké! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost přidat do své sbírky další jedinečný kousek. Aukce probíhá na www.sportovniaukce.cz.
21.4.8. třída zakončila sezonu výhrou na mezinárodním turnajiRedakceM l. B o l. – Boleslavští osmáci zakončili sezónu dvěma mezinárodními turnaji U14. V jednom z nich získali bronz, v dalším pak dokonce zlato. Na turnajích se utkali s mezinárodními soupeři z několika zemí, většinou evropských. Nyní již mají žáci 8. třídy zasloužené volno a jsou před začátkem letní přípravy.
21.4.Viktor Ujčík o své šanci říká: Kdo se bojí, nesmí do lesaLukáš ChuchválekM l. B o l. - V předešlém týdnu jsme vyzpovídali trenéra Patrika Augustu a jednoho z jeho asistentů Borise Žabku. Nyní se k mikrofonu postavil i Viktor Ujčík (na snímku), který bude v Boleslavi rovněž působit jako asistent trenéra. V následujícím rozhovoru nastínil, jaká bude jeho role v týmu, a představil podrobněji společnou vizi trojice trenérů. Pro všechny tři trenéry se bude jednat o zcela nové zkušenosti, které se určitým způsobem scházejí s faktem, že se celkově v českém hokeji generačně obměňuje trenérské složení a klade se větší důraz na výchovu mladých hráčů.
18.4.Boris Žabka: Názor na hokej máme s novými trenéry stejnýLukáš ChuchválekM l. B o l. - Posezónní hodnocení i náhled na budoucí vývoj přinesl také Boris Žabka (na snímku), jenž ve druhé polovině sezóny zažil svou premiéru v realizačním týmu v extraligové soutěži po boku Františka Výborného, kterému dělal asistenta. Bývalý obránce, jenž před pěti sezónami trenérsky začínal u mladoboleslavského staršího dorostu, bude v příští sezóně jedním ze dvou asistentů nového trenéra Patrika Augusty, s nímž bude představovat jakousi generační výměnu trenérů. Jednou z vizí je orientace na domácí líheň talentů.
 

Partneři

Aktuality

23.6.2017

Projekt Bez frází

"Sportovec si nemůže stěžovat veřejně, každý mu omlátí peníze, sportovci mají ale každodenní problémy, myslím si, že my v našem projektu Bez frází to ukazujeme," říká hokejista a spoluautor projektu Bez frází Radim Vrbata a dodává, že NHL mu ale více dala než vzala. V KHL by prý nikdy nehrál. Projekt Bez frází podle něj vyplnil prostor na českém mediálním trhu a nabízí jiné rozhovory než ty, které sportovci dávají během přestávky sportovního zápasu.

18.6.2017

Bernad mistrem v inline

Boleslavský obránce David Bernad získal s týmem Berouna zlato v extralize in-line hokeje. Beroun zvítězil v neděli nad SK Černošice 9:5, třemi kanadskými body se na tom podílel právě Bernad (2+1), který v Berouně působí již několik let. Medvědi patří dlouhodobě ke špičce in-line hokeje v České republice. David Bernad má mimo jiné zkušenosti i s reprezentační kariérou na MS v in-line hokeji.

29.5.2017

Spolupráce s Ústím

BK Mladá Boleslav a prvoligový HC Slovan Ústí nad Labem se dohodli na vzájemné spolupráci. Se Severočechy Bruslaři spolupracovali už loni, ovšem v menším měřítku, neboť ve hře byly ještě Benátky nad Jizerou. Teď už půjde o dohodu čítající pouze dva subjekty. Obě strany si od toho slibují hlubší spolupráci. "Počítáme, že bychom v Ústí mohli mít až jednu celou pětku a po hráčích si v případě potřeby kdykoliv sáhnout," vysvětluje sportovní manažer Mladé Boleslavi Luděk Bukač.

18.5.2017

M. Látal hostem

Při čtvrtfinálovém utkání Česko – Rusko bude jedním z hostů Hokejové arény v Mladé Boleslavi Na Karmeli útočník BK Mladá Boleslav Martin Látal. Zápas začíná v 16:15, moderovaná beseda o patnáct minut dřív. Přijďte fandit a dozvědět se pár zajímavých věcí!

15.5.2017

Hosty Žabka a Skořepa

V rámci zápasu českého národního týmu se Švýcarskem budou v úterý 16. května hosty Na Karmeli asistent trenéra A týmu Bruslařů Boris Žabka a junior Dominik Skořepa, který se po automobilové nehodě zase dokázal postavit na nohy. Dorazte na 16. hodinu.

10.5.2017

Hrdinka Na Karmeli

Dalším hostem Pavla Petra v Hokejové aréně Na Karmeli bude boleslavský obránce František Hrdinka. Tak se přijďte ve čtvrtek 11. května v rámci zápasu Česko - Norsko podívat. Začíná se už v 15:45.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

21.4.2017

Nový sekretář mládeže

Novým sekretářem mládeže je ode dne 21. dubna 2017 Martin Škaloud. Kontaktní e-mail zůstává stejný, tedy bkmladez@centrum.cz, telefonní číslo je ovšem nové a to 736 630 309.

20.4.2017

Sraz SDO

Mladoboleslavští starší dorostenci mají sraz v pondělí 24. dubna a to v 16 hodin na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

20.4.2017

První sraz MDO

Stejně jako u juniorů, i u mladoboleslavského mladšího dorostu připadá na pondělí pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi první sraz této věkové kategorie BK Mladá Boleslav.

18.4.2017

Sraz juniorů

Hlavní trenér juniorů Jan Křivohlávek informuje, že první sraz jeho svěřenců proběhne v pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

7.4.2017

Turnaj U20 v Piešťanech

Ve slovenských Piešťanech skončil turnaj pěti. Češi se umístili na 2. místě, v posledním duelu hraném ve čtvrtek zvítězili nad Finskem 3:1. Nejlepším hráčem zápasu byl mladoboleslavský gólman Dominik Groh. Kapitánem týmu na turnaji pak obránce František Hrdinka.

3.4.2017

Česko vs Slovensko

V pondělí se na pišťanském turnaji pěti střetli Slováci s Čechy. 3:2 zvítězili čeští hráči. Gól a asistenci zaznamenal František Hrdinka. V čase 59:59 pak překonal svého spoluhráče z juniorky Dominika Groha gólem slovenský útočník Kroni Musliu.

27.3.2017

Junioři v repre U20

Útočník Kroni Musliu byl nominovaný na tréninkový kemp slovenské reprezentace do 20 let a následný turnaj pěti zemí v Piešťanech na Slovensku. Ten se uskuteční v termínu od 1. do 6. dubna. Na stejnou reprezentační akci, ale pod hlavičkou české reprezentace se podívají i obránce František Hrdinka a brankář Dominik Groh.

27.3.2017

Flynn znovu v repre U18

Útočník juniorů Oscar Flynn byl i do třetice nominován na tréninkový kemp reprezentace do 18 let před mistrovstvím světa, které se nezadržitelně blíží. V termínu od 27. do 30. března trénuje reprezentace U18 na zimním stadionu v Přerově.

24.3.2017

Výsledky zápasů

Starší dorostenci v úterním domácím zápase s Českými Budějovicemi prohráli. Na Jihočechy nestačili poměrem 1:4. Naopak juniorům se proti Slavii Praha dařilo. Ve ŠKOENERGO Aréně zvítězili 6:4. Góly domácích obstarali: Dančišin 2, Kučera 2, Dvořák a Foerster. Nyní se na stadionu rozpustí led a hráče boleslavské akademie čeká zhruba měsíční volno.

20.3.2017

Přípravné zápasy

Starší dorostenci i junioři stále trénují na ledě s hráči, s nimiž budou chtít odehrát následující sezónu. V úterý 21. března přivítají starší dorostenci v rámci přípravného zápasu České Budějovice. Hrát se bude od 16:15. Ve čtvrtek 23. března pak sehrají přípravný zápas i junioři, kteří přivítají v 17:15 na domácím ledě Slavii Praha.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz