Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.5.FANKLUB zdárně odehrál Dědek Cup 2017Jitka ČechováM l. B o l. – Už tradiční turnaj FANKLUBU BK Mladá Boleslav v nohejbale s názvem Dědek Cup (letos se konal už jeho sedmý ročník) je úspěšně za námi. Jak říká sám předseda FANKLUBU Daniel Váně, už tradičně jej provázelo spíše horší než lepší počasí, to ale účastníkům nemohlo zkazit náladu.
19.5.Jan Růžička: Návrat domů vyhrál nad všímJitka ČechováM l. B o l. – Minulé dva ročníky strávil boleslavský odchovanec v americké hokejové lize (USHL) v dresu Des Moines Buccaneers. Teď se vrací zpátky domů, do Čech. S Brandonem Maxwellem, se kterým by měl utvořit brankářskou dvojici Bruslařů pro sezonu 2017/2018, se ještě osobně nesetkal.
17.5.Podívejte se na fotografie z letní přípravyJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav rozjeli letní přípravu naplno. Letos poprvé ji tráví na zimním stadionu, kde jim byly přizpůsobeny podmínky ke všemu, co potřebují.
15.5.Zkraťte si čekání na hokejovou sezonu aneb je tu Dědek Cup 2017!FANKLUBM l. B o l. – V sobotu 20. května se koná už 7. ročník nohejbalového turnaje Dědek Cup 2017. Místem konání je jako už tradičně "osada" Bukovno. Fanouškovský turnaj je už tentokrát uzavřený, přihlášeno je celkem deset týmů. Pokud ale fandíte boleslavskému hokeji, určitě se můžete přijet minimálně podívat. I letos se totiž můžete těšit na zástupce Bruslařského klubu, na akci totiž dorazí někteří hráči. Právě oni mimo jiné předají ceny vítězům, z nichž některé dodal již tradičně i BK Mladá Boleslav. Start je již v 8 hodin ráno.
11.5.Paříž je krásné město, vypráví ve videorozhovoru Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Další část exkluzivního rozhovoru s Tomášem Hykou (na snímku) je tady. Rozhovor byl pořízen v úterý 9. května 2017, tedy v den, kdy měl český národní tým zápasové volno a dobrovolný trénink. Toho se však Tomáš Hyka, jakožto hráč širšího kádru reprezentace, účastnil povinně. A o čem druhá část rozhovoru je?
11.5.Dres Bruslařů oblékne útočník Jakub ValskýJitka ČechováM l. B o l. – BK Mladá Boleslav hlásí další nemalou posilu do útoku. Odchovanec Kladna, dlouholetý hráč Liberce, se kterým získal zlatou a stříbrnou medaili, a který si vyzkoušel i ruskou KHL a národní dres – to je osmadvacetiletý útočník Jakub Valský. „Říkali jsme si, že ještě potřebujeme důrazného útočníka. Jakub je dobrý bruslař, už nasbíral nějaké ty zkušenosti, byl i v reprezentaci. Věříme, že to bude přínos,“ říká sportovní manažer Luděk Bukač.
10.5.VIDEO: Mistrovství světa si užívám, říká Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Tomáš Hyka (na snímku) je prvním hráčem, který má smlouvu v BK Mladá Boleslav a hraje na seniorském mistrovství světa v hokeji. To letošní se koná v pařížské AccorHotels aréně, zajímavě provedené architektonické stavbě, která má části střechy pokryté trávníkem. V exkluzivním rozhovoru pro BK Mladá Boleslav přímo z místa dění se ohlíží za svou cestu na MS a hodnotí mimo jiné i dosavadní počínání České republiky na šampionátu.
9.5.Turnaj ve finském Turku byla obrovská zkušenost, říká Martin ŠkaloudZdena Bobková, Jitka ČechováM l. B o l. – Už dříve jsme vás v krátkých zprávách informovali o úspěších malých Bruslařů pátých tříd, kteří na turnaji AAA Elite ve Finsku získali bronzové medaile. O tom, jak vlastně celý ten nápad odehrát turnaj ve Finsku vznikl, kdo za tím stál a jak vůbec celý turnaj probíhal, jsme si povídali s trenérem páté třídy, Martinem Škaloudem. Podívejte se na fotografie, které jsme pro vás připravili TADY.
7.5.Češi s Tomášem Hykou v sestavě jasně porazili BěloruskoVojtěch DrbohlavP a ř í ž – V pátek 5. května 2017 začalo v Kölnu a Paříži 81. mistrovství světa v ledním hokeji. Podruhé v historii se hraje v Paříži, kde se hrálo předtím pouze v roce 1951. Zato v Kölnu a obecně v Německu je hokej ustálenější sport. Vždyť právě poslední zlato z MS přivezla Česká republika z tohoto města. Bude se historie z roku 2010 v něčem opakovat? A jak se vůbec vede na šampionátu boleslavskému útočníku Tomáši Hykovi?
3.5.Boleslav začne sezonu 2017/2018 na ledě nováčkaJitka ČechováM l. B o l. – Ačkoliv je teprve začátek května a mnozí z nás myslí spíš na to kam vyrazit na dovolenou, Český svaz ledního hokeje už rozlosoval všech 52 extraligových zápasů Mladé Boleslavi. Nejvyšší tuzemská hokejová soutěž začne v pátek 8. září a Bruslaři ji zahájí na hřišti soupeře.
2.5.Jdeme na to! Bruslaři nastoupili na letní přípravuJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté A týmu BK Mladá Boleslav zahájili v úterý 2. května suchou část letní přípravy. V následujícím článku najdete seznam těch, kteří jsou již v plném zápřahu, a na konci výčtu také ty, kterých se týkají nějaké výjimky. Na oficiálně první ranní setkání v kabině s novými trenéry navázal posilovací okruh, který budou hráči absolvovat přímo na zimním stadionu.
1.5.Nové akvizice! Kdo bude patřit na soupisku sezony 2017/2018?KlubM l. B o l. – Na datum 1. května mnozí z vás jistě netrpělivě čekají a Bruslařský klub své fanoušky rozhodně nemíní zklamat. V následujícím článku najdete (abecedně) představené nové (v jednom případě staronového) hráče, kteří budou od sezony 2017/2018 oblékat mladoboleslavský dres. Už zítra – v úterý 2. května – A tým Bruslařů nastoupí na letní přípravu. Zároveň dodejme, že v závěru tohoto článku rovněž najdete jména hráčů, kteří již v Mladé Boleslavi působit nebudou.
29.4.Mládež má po deseti letech nového sekretáře. Černíka nahradil ŠkaloudVojtěch DrbohlavM l. B o l. - V dubnu došlo ke změně na pozici sekretáře mládeže a hlavního trenéra mladšího dorostu. Tomáš Černík se totiž rozhodl opustit klub a zamířil sbírat nové zkušenosti do Číny, kde bude trénovat mladé hráče do dvanácti let. Novým sekretářem byl jmenován Martin Škaloud, hlavním trenérem mladšího dorostu bude Lukáš Zörkler.
28.4.David Vrbata se vrací do Boleslavi. Jen v jiné poziciJitka ČechováM l. B o l. – Sám tak trochu nepřímo přiznal, že podobná nabídka byla na stole, už když tu před dvěma lety končil coby hráč. Tehdy chtěl ale ještě hrát, vydat se do zahraničí. Po putování Německem a Itálií ale nakonec usoudil, že je načase pověsit brusle na hřebík. I kvůli rodině. A kvůli tomu, že se chtěl v životě pohnout někam dál. V BK Mladá Boleslav bude David Vrbata působit v jeho marketingové části, konkrétně se bude snažit shánět sponzory a tím pádem finanční prostředky. „Nebude to nic jednoduchého, ale věřím, že jsem vyrazil správným směrem,“ říká.
25.4.Aukce dresů ze sezony 2016/2017 je u konce: Jak si je vyzvednout? Jitka ČechováM l. B o l. – Aukce originálních hraných dresů A týmu BK Mladá Boleslav ze sezony 2016/2017 je úspěšně u konce a my můžeme s radostí konstatovat, že všechny našly svého právoplatného majitele. Celková částka se nakonec ustálila na sumě 62.353 Kč a největší peníz zaplatí nový majitel dresu Jakuba Klepiše (4.100 Kč). Částků tří tisíců přesáhly ještě dresy Marka Trončinského, Brandona Maxwella a Tomáše Hyky. A je to právě i obránce Trončinský, na koho padlo nejvíc příhozů – celkem 27. Vůbec nejdéle – víc než 11 minut po skončení aukce – se dražil úbor Jana Hanzlíka.
24.4.Aukce dresů končí už v pondělí večer, nepropásněte šanciJitka ČechováM l. B o l. – Aukce dresů A týmu BK Mladá Boleslav ze sezony 2016/2017 končí už v pondělí 24. dubna v 18 hodin! Několik posledních kousků je ještě bez majitele, na jiné padl zatím třeba jen jeden příhoz – vaše šance jsou tudíž velké! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost přidat do své sbírky další jedinečný kousek. Aukce probíhá na www.sportovniaukce.cz.
21.4.8. třída zakončila sezonu výhrou na mezinárodním turnajiRedakceM l. B o l. – Boleslavští osmáci zakončili sezónu dvěma mezinárodními turnaji U14. V jednom z nich získali bronz, v dalším pak dokonce zlato. Na turnajích se utkali s mezinárodními soupeři z několika zemí, většinou evropských. Nyní již mají žáci 8. třídy zasloužené volno a jsou před začátkem letní přípravy.
21.4.Viktor Ujčík o své šanci říká: Kdo se bojí, nesmí do lesaLukáš ChuchválekM l. B o l. - V předešlém týdnu jsme vyzpovídali trenéra Patrika Augustu a jednoho z jeho asistentů Borise Žabku. Nyní se k mikrofonu postavil i Viktor Ujčík (na snímku), který bude v Boleslavi rovněž působit jako asistent trenéra. V následujícím rozhovoru nastínil, jaká bude jeho role v týmu, a představil podrobněji společnou vizi trojice trenérů. Pro všechny tři trenéry se bude jednat o zcela nové zkušenosti, které se určitým způsobem scházejí s faktem, že se celkově v českém hokeji generačně obměňuje trenérské složení a klade se větší důraz na výchovu mladých hráčů.
18.4.Boris Žabka: Názor na hokej máme s novými trenéry stejnýLukáš ChuchválekM l. B o l. - Posezónní hodnocení i náhled na budoucí vývoj přinesl také Boris Žabka (na snímku), jenž ve druhé polovině sezóny zažil svou premiéru v realizačním týmu v extraligové soutěži po boku Františka Výborného, kterému dělal asistenta. Bývalý obránce, jenž před pěti sezónami trenérsky začínal u mladoboleslavského staršího dorostu, bude v příští sezóně jedním ze dvou asistentů nového trenéra Patrika Augusty, s nímž bude představovat jakousi generační výměnu trenérů. Jednou z vizí je orientace na domácí líheň talentů.
17.4.Play off jsme odehráli na hranici našich možností, říká trenér Jiří ZörklerVojtěch Drbohlav, Jitka ČechováM l. B o l. – Posledním posezónním rozhovorem s trenéry boleslavské akademie je ten s hlavním trenérem staršího dorostu Jiřím Zörklerem (na snímku). Ohlédneme se v něm za uplynulou sezónou boleslavského staršího dorostu, který, podobně jako předchozí ročník, vypadl po čtyřech zápasech osmifinále play-off s Kometou Brno. V čem byl například kádr podle Jiřího Zörklera v této sezóně odlišný oproti tomu předchozímu?
14.4.Radan Lenc: Nároďák je velká škola. Jsem za ni vděčnýJitka ČechováM l. B o l. – Na Velikonoce si odskočili domů, v úterý se pak znovu mají hlásit v Praze. Tentokrát už bohužel bez Pavla Musila, kterého ze hry vyřadilo zranění ramene. Jak to u nároďáku probíhá a jak daleko si mladoboleslavský útočník Radan Lenc dovoluje se dívat? Přečtěte si následující rozhovor:
11.4.Bruslaři hlásí nové trenérské trio: hlavním koučem bude Patrik AugustaKlubM l. B o l. – BK Mladá Boleslav ještě před polovinou dubna hlásí novou trenérskou trojici A týmu. Hlavním koučem je Patrik Augusta, jeho asistenty pak budou Viktor Ujčík a Boris Žabka. V následujícím článku najdete profily všech tří trenérů, na rozhovor s Patrikem Augustou se můžete těšit ještě dnes.
11.4.Patrik Augusta: Jsem trenér, který na sobě pracuje. To samé chci od týmuJitka ČechováM l. B o l. – Novým hlavním trenérem mladoboleslavského A týmu byl oficiálně jmenován Patrik Augusta. Převezme místo po Františku Výborném – i to je důvod, proč ho nečeká nic jednoduchého. „Je pro mě obrovská čest, že můžu jít v jeho šlépějích,“ říká. Co všechno už trenér Augusta stihl, na čem se aktuálně pracuje, jak svou práci v Mladé Boleslavi skloubí s prací pro reprezentační osmnáctku a co nového by chtěl v létě zkusit? Přečtěte si následující rozhovor:
9.4.Mít v nároďáku spoluhráče z klubu? Je to výhoda, říká Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP r a h a – Hokejisté národního týmu se usilovně v pražské Tipsport aréně připravují na nadcházející přípravné zápasy i samotné mistrovství světa v ledním hokeji. To začíná už za necelý měsíc. Češi budou působit v pařížské skupině. V hlavním francouzském městě se bude světový šampionát hrát vůbec podruhé v historii. Zatím se zde hrálo pouze v roce 1951. Silnou motivaci dostat se na tuto prestižní hokejivou akci má i boleslavský útočník Tomáš Hyka (na snímku), jenž za sebou má z individuálního hlediska velice zdařilou klubovou sezónu. Teď však musí tvrdě pracovat, aby přesvědčil trenéra Jandače o tom, že má na to reprezentovat Českou republiku v ledním hokeji na 81. mistrovství světa.
7.4.Luděk Bukač: Boleslav znám a mám k ní vztah. Věděl jsem, do čeho jduJitka ČechováM l. B o l. – Jaké jsou ty nejaktuálnější úkoly nového sportovního manažera Luďka Bukače? Na co všechno je potřeba se zaměřit, na čem stavět a jak bude vypadat letošní letní příprava mladoboleslavského A týmu? Na všechny tyhle otázky a ještě pár dalších najdete odpovědi v následujícím rozhovoru:
5.4.Pavel Musil: Udělám všechno pro to, abych si zahrál alespoň jeden zápasVojtěch DrbohlavP r a h a – Je pondělní dopoledne a hokejisté národního týmu se pomalu začínají trousit na led. Na něm už nějakou dobu před nimi trénovali brankáři pod vedením trenéra Jaroše. Mezi hráči nechyběla ani trojice boleslavských hráčů. Mezi nimi byl i útočník Pavel Musil, který obdržel po skončení klubové sezóny svou premiérovou pozvánku do národního týmu.
3.4.Rozpis trenérů mládeže na sezónu 2017/2018: Pletka bude asistent u juniorůKlubM l. B o l. – V tabulce níže najdete seznam trenérů jednotlivých mládežnických kategorií BK Mladá Boleslav pro sezonu 2017/2018. Asi nejvýraznější změna je na postu asistenta trenéra juniorů, kde bude působit Václav Pletka. Boleslavský odchovanec okusil extraligu poprvé v Třinci, posléze odešel do zámoří na farmu Philadelphie. Po návratu do Čech nastoupil znovu za Oceláře a posléze ještě za České Budějovice, Liberec, Karlovy Vary a Plzeň. Ještě loni nastupoval za Benátky nad Jizerou.
3.4.Sportovním manažerem Bruslařů je Luděk BukačTisková zprávaM l. B o l. – První oficiálně známou součástí nově tvořeného realizačního týmu A týmu BK Mladá Boleslav je sportovní manažer Luděk Bukač. V Bruslařském klubu nastoupil se začátkem dubna 2017 a hned první den se pustil do příprav na novou sezonu. Bukač naposledy působil v Itálii coby trenér a posléze v pražské Slavii coby sportovní manažer. Na rozhovor s navrátilcem do řad Bruslařů se můžete těšit v nejbližší době.
30.3.V předkole jsme zklamali, ví Jan Hanzlík. Ale nebylo všechno jen zléLukáš Chuchválek, Jitka ČechováM l. B o l. – 70 procent do plusu, 30 do mínusu. Tak právě uplynulou sezonu 2016/2017 hodnotí kapitán Bruslařů Jan Hanzlík. V upřímném rozhovoru hodnotí, co ho letos zklamalo, co bylo na veřejnosti až příliš nafouknuté, ale taky to dobré a pozitivní. Přečtěte si rozhovor s mladoboleslavským rodákem, který o sobě říká, že neumí střílet:
29.3.Odstartovala aukce originálních dresů ze sezony 2016/2017Jitka ČechováM l. B o l. – Vydražte si hraný zápasový dres některého z hráčů A týmu BK Mladá Boleslav! I letos si můžete pořídit originální dresy, ve kterých hráči nastupovali v sezoně 2016/2017. V aukci je černá sada dresů vč. unikátních nášivek k předkolu play-off. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost rozšířit svou sbírku o jedinečný kousek!
 

Partneři

Aktuality

18.5.2017

M. Látal hostem

Při čtvrtfinálovém utkání Česko – Rusko bude jedním z hostů Hokejové arény v Mladé Boleslavi Na Karmeli útočník BK Mladá Boleslav Martin Látal. Zápas začíná v 16:15, moderovaná beseda o patnáct minut dřív. Přijďte fandit a dozvědět se pár zajímavých věcí!

15.5.2017

Hosty Žabka a Skořepa

V rámci zápasu českého národního týmu se Švýcarskem budou v úterý 16. května hosty Na Karmeli asistent trenéra A týmu Bruslařů Boris Žabka a junior Dominik Skořepa, který se po automobilové nehodě zase dokázal postavit na nohy. Dorazte na 16. hodinu.

10.5.2017

Hrdinka Na Karmeli

Dalším hostem Pavla Petra v Hokejové aréně Na Karmeli bude boleslavský obránce František Hrdinka. Tak se přijďte ve čtvrtek 11. května v rámci zápasu Česko - Norsko podívat. Začíná se už v 15:45.

8.5.2017

Češi otočili s Finskem

Nucené odstoupení Jakuba Voráčka ze zápasu s Finy paradoxně pomohlo Tomáši Hykovi, který se díky tomu dostal více na led. Zprvu ztracené utkání dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých jel právě i boleslavský odchovanec. Sice jej neproměnil, Češi se ale i tak mohou radovat ze skvělého obratu a vítězství 4:3.

8.5.2017

Hokejová aréna

Dvojnásobné zastoupení bude mít BK Mladá Boleslav při pondělním programu v Hokejové Aréně Na Karmeli v Mladé Boleslavi. Součástí projekce zápasu hokejového mistrovství světa mezi Českém a Finskem bude beseda s Davidem Vrbatou a Janem Hanzlíkem. Ta začne v 19:45.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

21.4.2017

Nový sekretář mládeže

Novým sekretářem mládeže je ode dne 21. dubna 2017 Martin Škaloud. Kontaktní e-mail zůstává stejný, tedy bkmladez@centrum.cz, telefonní číslo je ovšem nové a to 736 630 309.

20.4.2017

Sraz SDO

Mladoboleslavští starší dorostenci mají sraz v pondělí 24. dubna a to v 16 hodin na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

20.4.2017

První sraz MDO

Stejně jako u juniorů, i u mladoboleslavského mladšího dorostu připadá na pondělí pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi první sraz této věkové kategorie BK Mladá Boleslav.

18.4.2017

Sraz juniorů

Hlavní trenér juniorů Jan Křivohlávek informuje, že první sraz jeho svěřenců proběhne v pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

7.4.2017

Turnaj U20 v Piešťanech

Ve slovenských Piešťanech skončil turnaj pěti. Češi se umístili na 2. místě, v posledním duelu hraném ve čtvrtek zvítězili nad Finskem 3:1. Nejlepším hráčem zápasu byl mladoboleslavský gólman Dominik Groh. Kapitánem týmu na turnaji pak obránce František Hrdinka.

3.4.2017

Česko vs Slovensko

V pondělí se na pišťanském turnaji pěti střetli Slováci s Čechy. 3:2 zvítězili čeští hráči. Gól a asistenci zaznamenal František Hrdinka. V čase 59:59 pak překonal svého spoluhráče z juniorky Dominika Groha gólem slovenský útočník Kroni Musliu.

27.3.2017

Junioři v repre U20

Útočník Kroni Musliu byl nominovaný na tréninkový kemp slovenské reprezentace do 20 let a následný turnaj pěti zemí v Piešťanech na Slovensku. Ten se uskuteční v termínu od 1. do 6. dubna. Na stejnou reprezentační akci, ale pod hlavičkou české reprezentace se podívají i obránce František Hrdinka a brankář Dominik Groh.

27.3.2017

Flynn znovu v repre U18

Útočník juniorů Oscar Flynn byl i do třetice nominován na tréninkový kemp reprezentace do 18 let před mistrovstvím světa, které se nezadržitelně blíží. V termínu od 27. do 30. března trénuje reprezentace U18 na zimním stadionu v Přerově.

24.3.2017

Výsledky zápasů

Starší dorostenci v úterním domácím zápase s Českými Budějovicemi prohráli. Na Jihočechy nestačili poměrem 1:4. Naopak juniorům se proti Slavii Praha dařilo. Ve ŠKOENERGO Aréně zvítězili 6:4. Góly domácích obstarali: Dančišin 2, Kučera 2, Dvořák a Foerster. Nyní se na stadionu rozpustí led a hráče boleslavské akademie čeká zhruba měsíční volno.

20.3.2017

Přípravné zápasy

Starší dorostenci i junioři stále trénují na ledě s hráči, s nimiž budou chtít odehrát následující sezónu. V úterý 21. března přivítají starší dorostenci v rámci přípravného zápasu České Budějovice. Hrát se bude od 16:15. Ve čtvrtek 23. března pak sehrají přípravný zápas i junioři, kteří přivítají v 17:15 na domácím ledě Slavii Praha.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz