Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

25.7.Ronald Knot: Už se těšíme, až všechno trénování začneme prodávatJitka ČechováM l. B o l. – Dvaadvacetiletý obránce Ronald Knot zůstal po prvním týmovém tréninku na ledě o něco déle a trpělivě rovnal puky na modrou čáru, aby je vzápětí parádními dělovkami posílal směrem na branku. Na otázku, zda to všechno pěkně lepí, ale se smíchem odpověděl: „Právě že zatím nelepí, proto tam taky zůstávám. Cítím, že si potřebuju trochu přidat, abych se dostal zpátky do formy,“ vysvětluje.
24.7.Bruslaři vyjeli na led, už za týden je čeká první přípravný zápasJitka ČechováM l. B o l. – V minulých letech bývalo zvykem, že Bruslaři vyjeli na led hned po červencové dovolené. Nová trenérská trojička Augusta – Ujčík – Žabka ovšem letos rozhodla jinak, a tak hráči ještě nejprve navázali týdnem suché přípravy. K prvnímu ostrému týmovému tréninku na ledě se vším všudy tak vyjeli v pondělí 24. července. Na fotografie se podívejte TADY.
23.7.František Hrdinka: Hrát za reprezentaci je pro mne čestZdena Bobková, foto Jiří GrulichB r n o – Obránce BK Mladá Boleslavi František Hrdinka (na snímku) v průběhu uplynulého týdne trénoval s reprezentační juniorkou, se kterou v Brně odehrál dva zápasy proti Švýcarsku. Ihned po druhém utkání jsme si jej pozvali na rozhovor, kde se rozpovídal nejenom o svém působení v reprezentaci, trénincích s Bruslaři, ale i o tom, jak strávil léto. Co vás možná překvapí je fakt, že krom hokeje a maturity tam žádné volno nebylo. Více si už přečtete v následujícím článku.
21.7.Do Boleslavi jsem se už těšil, říká navrátilec Pavel KousalVojtěch DrbohlavM l. B o l. - Útočník Pavel Kousal měl hrát za extraligovou Mladou Boleslav už v minulém ročníku. Jenže tehdy se společně se svým spoluhráčem Ondřejem Najmanem rozhodli, že zamíří na zkušenou do zámoří. V Americe působili ve WHL, tedy jedné z nejprestižnějších hokejových juniorských soutěží.
20.7.Další mladý brankář odchází na zkušenou, Radek Haas bude chytat ve FinskuVojtěch DrbohlavM l. B o l. - Nedlouho poté, co se vrátil ze své zámořské štace brankář Jan Růžička, odchází do zahraničí jiný talentovaný gólman a boleslavský odchovanec. Brankář Radek Haas (na snímku), syn zdejšího trenéra gólmanů, bude od nové sezóny chytat prestižní mládežnickou soutěž, v níž působí hráči do 18 let, za celek Ässät Pori.
19.7.V Boleslavi o mě byl zájem, je to krok vpřed, hlásí Oldrich KotvanVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Boleslavští hokejisté se v pondělí 17. července vrátili z letní dovolené a tento týden tráví ještě přípravou na suchu. Zaměřují se zejména na silový trénink a jsou rozdělení na obránce a útočníky. Tréninky navíc absolvují ještě hokejisté ročníku narození 1994 a mladší. Jednou z několika nových tváří v Bruslařském klubu se stal exzlínský obránce Oldrich Kotvan (na snímku). Jak ve videorozhovoru pro klubový YouTube kanál prozradil, měl o něj sportovní manažer Luděk Bukač zájem již před čtyřmi lety.
17.7.Bruslařům skončila dovolená, zatím trénují na suchuVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Hokejistům Mladé Boleslavi skončila dovolená a v pondělí 17. července se v ranních hodinách hlásili opět svým trenérům v kabině. Oproti zvykům tentokrát nenastoupili Bruslaři rovnou na led, ale stráví ještě týden na suchu. Ledová plocha bude pro jejich tréninky připravena následující týden.
9.7.David Němeček: Líbila se mi vize, kterou se chce klub ubírat Vojtěch TůmaM l. B o l. – Doplňování boleslavského kádru během pauzy mezi sezonami dalo najevo, že Bruslaři budou v nadcházejících letech pod novou trenérskou dvojicí více spoléhat také na mladé hráče. Jednou z posil se stal i dvaadvacetiletý David Němeček, který v loňském ročníku v dresu Plzně odehrál sedmadvacet zápasů. K dalším deseti pak naskočil i ve vyřazovacích bojích, během nichž několikrát nastoupil po boku velezkušenéo Petra Kadlece. Mladý obránce si ve své dosavadní kariéře zahrál i v zámořských juniorských soutěžích, poté strávil rok ve Finsku. V našem rozhovoru se rozpovídal právě o zkušenostech, které nasbíral při působení v zahraničí, prozradil ale i mnoho dalšího.
4.7.Patrik Augusta: Odvedli jsme velké množství práceJitka ČechováM l. B o l. – Od minulého týdne jsou Bruslaři A týmu na dovolené. Ještě o něco dříve odjel z Mladé Boleslavi hlavní lodivod Patrik Augusta, který absolvoval stáž v kanadském Winnipegu. Kvůli následujícímu rozhovoru jsme ho proto takříkajíc „uhnali na telefonu“. Jak se trenér Bruslařů dívá na uplynulou část letní přípravy, kdo nahradí Tomáše Hyku a čím se hráči a trenéři na konci července chystají navázat?
30.6.Cítil jsem, že je správný čas na změnu, říká Tomáš Knotek Vojtěch TůmaM l . B o l . - Kádr Bruslařů byl v pauze mezi sezonami doplněn o několik zajímavých posil. Jednou z nich je i Tomáš Knotek, který přišel z královéhradeckého Mountfieldu, kde působil od roku 2013. V minulé sezoně byl kladenský rodák jedním z nejlepších hráčů svého týmu ve vyřazovacích bojích naší nejvyšší soutěže, když v jedenácti zápasech nastřádal velmi slušných devět bodů. V našem rozhovoru se rozpovídal o přestupu do Mladé Boleslavi, dosavadnímu průběhu letní přípravy, nové zkušenosti v podobě power skatingu a očekáváních pro nadcházející sezonu.
28.6.Nová sezóna přinese výrazné změny v hracích systémech mládežnických extraligVojtěch DrbohlavM l. B o l. - Mládežnické extraligové soutěže už byly rozlosovány a redakce klubového webu nyní zveřejňuje termíny jednotlivých zápasů v extraligách tří nejstarších mládežnických kategorií. Kategorie juniorů a staršího dorostu hlásí poměrně výrazné změny. Jejich přehled naleznete níže.
26.6.Permanentky na sezonu 2017/2018 půjdou do prodeje! Letos s novinkouKlubM l. B o l. – Permanentní vstupenky BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018 jdou do prodeje v úterý 18. července! Klub přitom zavádí novinku a to permanentky za zvýhodněnou cenu pro děti, studenty, ZTP a seniory (nad 65 let).
21.6.Akce v Semčicích sklidila úspěch, fanoušci se ptali, jestli bude i za rokKlubS e m č i c e – Byla to bomba! Z akce na semčickém koupališti byli nakonec nadšení naprosto všichni. Úvodní představení hráčů se těšilo veškeré pozornosti, nechybělo bohaté občerstvení a v neposlední řadě ani bazén, který v panujícím horku ocenila velká část návštěvníků. Určitě se podívejte na FOTOGRAFIE, které mají rozhodně netradičního ducha. Všem fanouškům a návštěvníkům BK Mladá Boleslav děkuje a těší se třeba zase za rok!
19.6.Olympijský běh s Bruslaři aneb pojď se hýbat pro dobrou věcJitka ČechováM l. B o l. – Bruslaři vyběhnou ve středu 21. června v rámci T-Mobile Olympijského běhu. Trať, na které se můžete s Bruslaři setkat, je 5,2 km dlouhá. A pro ty, co nevědí co před během dělat nebo se jen přijdou podívat, je připravena autogramiáda Bruslařů, která začne v 17:00. Pro ty z vás, kteří by měli chuť a zájem opravdu s Bruslaři vyběhnout, máme odkaz na přihlašovací formulář tady.
14.6.Dobrá zkušenost, hlásí A tým. Má za sebou týdenní trénink power skatinguJitka ČechováM l. B o l. – Všichni v jedné barvě tréninkových dresů, na formace se tady nehraje. Stejně tak ani jeden z nových trenérů A týmu nemá hlavní slovo. Nad ledem mladoboleslavské ŠKO-ENERGO arény rezonuje angličtina. Probíhá totiž trénink v power skatingu pod taktovkou Kanaďana Aarona Konecsniho. Ten v Bruslařském klubu strávil celý uplynulý týden a připravoval na nadcházející sezonu nejen A tým, ale také některé mládežníky. Fotografie najdete tady.
12.6.Bruslaři si zahráli florbal a podpořili dobrou věcJitka ČechováM l. B o l. – Bruslaři ze svých řad poskládali florbalový tým a vyrazili do Benátek nad Jizerou podpořit dobrou věc. Sami na Filípka Veselého, který má amputované obě nohy, mezi sebou vybrali krásných 20 tisíc korun a přidali se tak k celkově vydražené částce 217 tisíc korun. Tým mladoboleslavských hokejistů tvořili Jan Hanzlík, Radan Lenc, Jiří Kurka, Jan Růžička a Tomáš Hyka.
9.6.Poznej je všechny! Bruslaři chystají předsezónní představení týmuKlubM l. B o l. – Ať jsme v historii klubu pátrali sebelépe, podobnou akci jsme nenašli. BK Mladá Boleslav se rozhodl pro své fanoušky uspořádat letní setkání, na němž se nejen dobře pobavíte, ale především poznáte tým, se kterým Mladá Boleslav vkročí do extraligové sezony 2017/2018! Celá akce se uskuteční na koupališti v Semčicích, (obec vzdálená cca 12 km od Boleslavi) a to v úterý 20. června od 15:30. A vy jste srdečně zváni!
7.6.Přípravné zápasy akademiků obohatí turnajeVojtěch DrbohlavM l. B o l. - Hráči tří nejstarších mládežnických kategorií BK Mladá Boleslav už znají rozpis přípravných zápasů. Většina z nich se tradičně odehraje v srpnu. Každá z kategorií Akademie ČSLH se zúčastní i jednoho turnaje, přičemž mladší dorostenci budou jeden dokonce pořádat doma ve ŠKOENERGO Aréně.
5.6.O NHL se dozvěděl na dovolené. Zařval jsem si radostí, přiznává HykaJitka ČechováM l. B o l. – Kvůli mistrovství světa měl Tomáš Hyka jiný režim než ostatní Bruslaři, a tak když minulý týden přišla ta fantastická zpráva ze zámoří, zastihla boleslavského odchovance na dovolené. I proto se kolem podpisu smlouvy s nováčkem NHL Vegas Golden Knights nejprve vyrojilo pár nejasností. Teď už ale není třeba o ničem spekulovat, boleslavský rodák a odchovanec odchází pro příští sezonu za velkou louži. Je to vůbec první Bruslař v historii klubu, který (snad) téměř jistě míří do nejslavnější hokejové soutěže světa přímo z Mladé Boleslavi. „Trochu z toho buší srdce, ale snažím se zůstat při zemi. Čeká mě hromada práce,“ ví Hyka.
2.6.Tomáš Hyka odchází do týmu nováčka NHL Las VegasKlubM l. B o l. – Je to potvrzené, čtyřiadvacetiletý odchovanec BK Mladá Boleslav Tomáš Hyka podepsal roční kontrakt s týmem NHL Vegas Golden Knights. Potvrdil to hráčův agent i samotný klub na svých webových stránkách. Bruslařský klub Tomášovi gratuluje a drží pěsti. Všichni jeho zástupci – fanoušci nepochybně nevyjímaje – jsou hrdí na to, že další Bruslař bude hrát nejlepší hokejovou soutěž na světě, přičemž jde o vůbec prvního hráče, který do ní míří rovnou z Mladé Boleslavi.
1.6.Odchod Tomáše Hyky do NHL klub zatím nemá potvrzenýTisková zprávaM l. B o l. – Na sportovních portálech se ve čtvrtek v podvečer objevila zpráva o odchodu Tomáše Hyky do týmu nováčka NHL Las Vegas Golden Knights. BK Mladá Boleslav k těmto zprávám zatím může říct pouze to, že je nemá ze strany hráče oficiálně potvrzeny. Jakmile se v této záležitosti cokoliv nového a definitivního objeví, bude o tom klub okamžitě informovat.
31.5.Rozjedeme to v srpnu aneb tady je rozpis přípravných zápasůKlubM l. B o l. – Realizační tým zkompletoval rozpis přípravných zápasů (byť samozřejmě může dojít k nějakým změnám) a my vám jej tak nyní můžeme nabídnout. Bruslaři se utkají se třemi extraligovými týmy (Plzní, Litvínovem a Spartou), sestupujícími Karlovými Vary a také Znojmem, hrajícím EBEL ligu. Pouze u jediného duelu zatím není znám přesný začátek, a to zápas 29. srpna se Spartou. Co je ale naopak u tohoto utkání stoprocentně jisté, je, že se bude hrát v Poděbradech. A teď už ke konkrétním termínům:
27.5.Trenér individuálních schopností Jareš: Je to dlouhodobá záležitostJitka ČechováM l. B o l. – BK Mladá Boleslav od sezony 2017/2018 zavádí novou pozici a to trenéra individuálních schopností. Tu bude napříč všemi hráčskými kategoriemi zastávat Richard Jareš, bývalý extraligový obránce, jehož si můžete pamatovat i v dresu Bruslařů. Zkompletuje tak nově budovaný realizační tým u A mužstva a zároveň se bude věnovat boleslavským mládežníkům. Na jeden z jeho tréninků už zavítal klubový fotograf a vy se na jeho dílo můžete podívat TADY. Na konci rozhovoru rovněž najdete video.
22.5.FANKLUB zdárně odehrál Dědek Cup 2017Jitka ČechováM l. B o l. – Už tradiční turnaj FANKLUBU BK Mladá Boleslav v nohejbale s názvem Dědek Cup (letos se konal už jeho sedmý ročník) je úspěšně za námi. Jak říká sám předseda FANKLUBU Daniel Váně, už tradičně jej provázelo spíše horší než lepší počasí, to ale účastníkům nemohlo zkazit náladu.
19.5.Jan Růžička: Návrat domů vyhrál nad všímJitka ČechováM l. B o l. – Minulé dva ročníky strávil boleslavský odchovanec v americké hokejové lize (USHL) v dresu Des Moines Buccaneers. Teď se vrací zpátky domů, do Čech. S Brandonem Maxwellem, se kterým by měl utvořit brankářskou dvojici Bruslařů pro sezonu 2017/2018, se ještě osobně nesetkal.
17.5.Podívejte se na fotografie z letní přípravyJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav rozjeli letní přípravu naplno. Letos poprvé ji tráví na zimním stadionu, kde jim byly přizpůsobeny podmínky ke všemu, co potřebují.
15.5.Zkraťte si čekání na hokejovou sezonu aneb je tu Dědek Cup 2017!FANKLUBM l. B o l. – V sobotu 20. května se koná už 7. ročník nohejbalového turnaje Dědek Cup 2017. Místem konání je jako už tradičně "osada" Bukovno. Fanouškovský turnaj je už tentokrát uzavřený, přihlášeno je celkem deset týmů. Pokud ale fandíte boleslavskému hokeji, určitě se můžete přijet minimálně podívat. I letos se totiž můžete těšit na zástupce Bruslařského klubu, na akci totiž dorazí někteří hráči. Právě oni mimo jiné předají ceny vítězům, z nichž některé dodal již tradičně i BK Mladá Boleslav. Start je již v 8 hodin ráno.
11.5.Paříž je krásné město, vypráví ve videorozhovoru Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Další část exkluzivního rozhovoru s Tomášem Hykou (na snímku) je tady. Rozhovor byl pořízen v úterý 9. května 2017, tedy v den, kdy měl český národní tým zápasové volno a dobrovolný trénink. Toho se však Tomáš Hyka, jakožto hráč širšího kádru reprezentace, účastnil povinně. A o čem druhá část rozhovoru je?
11.5.Dres Bruslařů oblékne útočník Jakub ValskýJitka ČechováM l. B o l. – BK Mladá Boleslav hlásí další nemalou posilu do útoku. Odchovanec Kladna, dlouholetý hráč Liberce, se kterým získal zlatou a stříbrnou medaili, a který si vyzkoušel i ruskou KHL a národní dres – to je osmadvacetiletý útočník Jakub Valský. „Říkali jsme si, že ještě potřebujeme důrazného útočníka. Jakub je dobrý bruslař, už nasbíral nějaké ty zkušenosti, byl i v reprezentaci. Věříme, že to bude přínos,“ říká sportovní manažer Luděk Bukač.
10.5.VIDEO: Mistrovství světa si užívám, říká Tomáš HykaVojtěch DrbohlavP a ř í ž – Tomáš Hyka (na snímku) je prvním hráčem, který má smlouvu v BK Mladá Boleslav a hraje na seniorském mistrovství světa v hokeji. To letošní se koná v pařížské AccorHotels aréně, zajímavě provedené architektonické stavbě, která má části střechy pokryté trávníkem. V exkluzivním rozhovoru pro BK Mladá Boleslav přímo z místa dění se ohlíží za svou cestu na MS a hodnotí mimo jiné i dosavadní počínání České republiky na šampionátu.
 

Partneři

Aktuality

24.7.2017

Hráči v Ústí

Nejen Bruslaři, ale také jejich partnerský klub z Ústí nad Labem zahájil další fázi letní přípravy. Na led vyjeli se Slovanem také tito hráči BK Mladá Boleslav: brankář Michal Krofta, obránci František Uřídil, Jan Mašek, Marek Mlčoch a útočníci Lukáš Volf, Kroni Musliu nebo Matěj Krejčík.

18.7.2017

Prodej permanentek

V úterý 18. července startuje v kancelářích vedení klubu prodej permanentek na příští hokejovou sezónu 2017/2018. Využijte možnosti a zajistěte si svá místa na tribunách s předstihem. Těšíme se na vás.

9.7.2017

Se Znojmem obráceně

V kategorii přípravných zápasů A týmu bylo upraveno pořadatelství v případně utkání se Znojmem. Bruslaři budou s tímto soupeřem hrát nejprve doma a to v úterý 8. srpna. Posléze se oba týmy přesunou do Znojma, kde se střetnou ve čtvrtek 10. srpna.

8.7.2017

Dva hráči v repre U19

Dva navrátilci do BK Mladá Boleslav Pavel Kousal a Ondřej Najman byli nominováni na přípravný kemp v Třinci a následný Turnaj čtyř zemí v Žilině. Reprezentační akce výběru do 19 let se uskuteční od 24. do 30. července.

3.7.2017

Hrdinka za U20

Boleslavský obránce František Hrdinka si opět zatrénuje a zahraje s reprezentací do 20 let. Nejprve se v termínu od 15. do 19. července zúčastní tréninkového kempu v Brně a dvojutkání se Švýcarskem. Od 21. do 26. července pak Češi odcestují do finského Vierumäki, kde sehrají dva duely s Finy.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

20.7.2017

První trénink SD

První trénink staršího dorostu po návratu z dovolené je na programu ve středu 26. července 2017 v 6:00. Sraz bude v kabině.

18.7.2017

Sraz juniorů

Trenéři juniorů BK Mladá Boleslav tímto informují o prvním srazu týmu a to v neděli 23. července v 16:30 na zimním stadionu.

8.7.2017

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže nyní nově naleznete soupisky všech žákovských tříd mládeže BK Mladá Boleslav. V dalších týdnech doplníme také rozpisy zápasů na sezónu 2017/2018.

8.7.2017

Bruslaři na repre kempu

I letos v létě pořádá Český svaz ledního hokeje speciální tréninkový kemp pro brankáře mládežnických reprezentací. Uskuteční se od 16. do 20. července v Třemošné. Jedním z trenérů bude i ten boleslavský Radek Haas, s nímž odjedou do Třemošné i jeho syn Radek Haas (U18), Dominik Groh (U20) a Roman Krinwald (U16).

3.7.2017

Haas náhradník v U18

Brankář Radek Haas byl nominován jako náhradník na soustředění v Třemošné a dvojutkání ve Švýcarsku. Akce se koná od 21. do 26. července.

2.7.2017

Dva hráči na kempu U16

Boleslavští hráči Tomáš Holoubek a Michal Simon obdrželi nominaci na letní tréninkový kemp reprezentace do 16 let, který se bude konat od 21. do 24. července 2017 v Třemošné.

21.4.2017

Nový sekretář mládeže

Novým sekretářem mládeže je ode dne 21. dubna 2017 Martin Škaloud. Kontaktní e-mail zůstává stejný, tedy bkmladez@centrum.cz, telefonní číslo je ovšem nové a to 736 630 309.

20.4.2017

Sraz SDO

Mladoboleslavští starší dorostenci mají sraz v pondělí 24. dubna a to v 16 hodin na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

20.4.2017

První sraz MDO

Stejně jako u juniorů, i u mladoboleslavského mladšího dorostu připadá na pondělí pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi první sraz této věkové kategorie BK Mladá Boleslav.

18.4.2017

Sraz juniorů

Hlavní trenér juniorů Jan Křivohlávek informuje, že první sraz jeho svěřenců proběhne v pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz