Akce v Semčicích sklidila úspěch, fanoušci se ptali, jestli bude i za rok
21.6.2017 | Klub

Akce v Semčicích sklidila úspěch, fanoušci se ptali, jestli bude i za rok


S e m č i c e – Byla to bomba! Z akce na semčickém koupališti byli nakonec nadšení naprosto všichni. Úvodní představení hráčů se těšilo veškeré pozornosti, nechybělo bohaté občerstvení a v neposlední řadě ani bazén, který v panujícím horku ocenila velká část návštěvníků. Určitě se podívejte na FOTOGRAFIE, které mají rozhodně netradičního ducha. Všem fanouškům a návštěvníkům BK Mladá Boleslav děkuje a těší se třeba zase za rok!

Premiérová akce pro fanoušky, která sklidila velký úspěch. Setkání ve sportovním areálu v Semčicích uspořádal Bruslařský klub poprvé. Rozhodl se představit nově složený A tým pro extraligovou sezonu 2017/2018 a to včetně značně obměněného realizačního týmu.

Právě nový hlavní trenér Patrik Augusta se stal spolukomentátorem úvodního programu, v rámci kterého postupně naběhl na pódium celý tým. Někteří hráči přitom dostali pár zajímavých otázek. Lukáš Pabiška tak například prozradil, že klub se v příští sezoně chystá slavit 110 let od svého založení a fanoušci se mohou těšit hned na několik akcí s tím spojených. Oldrich Kotvan pro změnu vtipkoval, že mu tady v Čechách pletou jméno a denně z něj dělají Oldřicha. Oslovení Oldo je ale prý v pořádku.

Jakub Klepiš informoval, že už je zdravotně v pořádku, což o něco později demonstroval ukázkovým skokem do bazénu. Martin Látal potvrdil, že do připravované soutěže o nejrychlejšího bruslaře v rámci celé extraligy by určitě šel a trenér Augusta nenápadně naznačoval, kdo nahradí Tomáše Hyku, který odchází do NHL, ve formaci s Radanem Lencem a Pavlem Musilem.

Turnaj v nohejbale – první týmy

1. Lukáš Žejdl, David Bernad a Erik Beckert
2. Matěj Stříteský, Jan Hanzlík a Zbyněk Špic
3. Marek Mlčoch-Jakub Planý, Martin Látal a Václav Rakušan

Nohejbalový turnaj byl složen z 12 týmů, hrálo se na třech kurtech a vítězná trojice byla po play-off známa přibližně kolem sedmé hodiny večer. Všichni zúčastnění bojovali statečně a to i s balony mizejícími za plotem, zatoulanými hráči či chvílemi vyloženě nepřátelskou sítí.

Nechyběly ani soutěže, pánové z řad fanoušků se pustili do – v aktuálním horku – celkem razantního podniku a soupeřili v tom, kdo nejrychleji vypije pivo brčkem. Obzvlášť pak pobavila soutěž dětí, které měly za úkol „ulovit“ si svého hokejistu, jinými slovy odvést jej za ruku k bazénu a přesvědčit ho, aby pro ně co nejzajímavějším způsobem skočil do vody. Odměnou malým vyzyvatelům bylo tričko s Pukym.

 

Partneři

Aktuality

24.7.2017

Hráči v Ústí

Nejen Bruslaři, ale také jejich partnerský klub z Ústí nad Labem zahájil další fázi letní přípravy. Na led vyjeli se Slovanem také tito hráči BK Mladá Boleslav: brankář Michal Krofta, obránci František Uřídil, Jan Mašek, Marek Mlčoch a útočníci Lukáš Volf, Kroni Musliu nebo Matěj Krejčík.

18.7.2017

Prodej permanentek

V úterý 18. července startuje v kancelářích vedení klubu prodej permanentek na příští hokejovou sezónu 2017/2018. Využijte možnosti a zajistěte si svá místa na tribunách s předstihem. Těšíme se na vás.

9.7.2017

Se Znojmem obráceně

V kategorii přípravných zápasů A týmu bylo upraveno pořadatelství v případně utkání se Znojmem. Bruslaři budou s tímto soupeřem hrát nejprve doma a to v úterý 8. srpna. Posléze se oba týmy přesunou do Znojma, kde se střetnou ve čtvrtek 10. srpna.

8.7.2017

Dva hráči v repre U19

Dva navrátilci do BK Mladá Boleslav Pavel Kousal a Ondřej Najman byli nominováni na přípravný kemp v Třinci a následný Turnaj čtyř zemí v Žilině. Reprezentační akce výběru do 19 let se uskuteční od 24. do 30. července.

3.7.2017

Hrdinka za U20

Boleslavský obránce František Hrdinka si opět zatrénuje a zahraje s reprezentací do 20 let. Nejprve se v termínu od 15. do 19. července zúčastní tréninkového kempu v Brně a dvojutkání se Švýcarskem. Od 21. do 26. července pak Češi odcestují do finského Vierumäki, kde sehrají dva duely s Finy.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

20.7.2017

První trénink SD

První trénink staršího dorostu po návratu z dovolené je na programu ve středu 26. července 2017 v 6:00. Sraz bude v kabině.

18.7.2017

Sraz juniorů

Trenéři juniorů BK Mladá Boleslav tímto informují o prvním srazu týmu a to v neděli 23. července v 16:30 na zimním stadionu.

8.7.2017

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže nyní nově naleznete soupisky všech žákovských tříd mládeže BK Mladá Boleslav. V dalších týdnech doplníme také rozpisy zápasů na sezónu 2017/2018.

8.7.2017

Bruslaři na repre kempu

I letos v létě pořádá Český svaz ledního hokeje speciální tréninkový kemp pro brankáře mládežnických reprezentací. Uskuteční se od 16. do 20. července v Třemošné. Jedním z trenérů bude i ten boleslavský Radek Haas, s nímž odjedou do Třemošné i jeho syn Radek Haas (U18), Dominik Groh (U20) a Roman Krinwald (U16).

3.7.2017

Haas náhradník v U18

Brankář Radek Haas byl nominován jako náhradník na soustředění v Třemošné a dvojutkání ve Švýcarsku. Akce se koná od 21. do 26. července.

2.7.2017

Dva hráči na kempu U16

Boleslavští hráči Tomáš Holoubek a Michal Simon obdrželi nominaci na letní tréninkový kemp reprezentace do 16 let, který se bude konat od 21. do 24. července 2017 v Třemošné.

21.4.2017

Nový sekretář mládeže

Novým sekretářem mládeže je ode dne 21. dubna 2017 Martin Škaloud. Kontaktní e-mail zůstává stejný, tedy bkmladez@centrum.cz, telefonní číslo je ovšem nové a to 736 630 309.

20.4.2017

Sraz SDO

Mladoboleslavští starší dorostenci mají sraz v pondělí 24. dubna a to v 16 hodin na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

20.4.2017

První sraz MDO

Stejně jako u juniorů, i u mladoboleslavského mladšího dorostu připadá na pondělí pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi první sraz této věkové kategorie BK Mladá Boleslav.

18.4.2017

Sraz juniorů

Hlavní trenér juniorů Jan Křivohlávek informuje, že první sraz jeho svěřenců proběhne v pondělí 24. dubna v 16:30 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz