TK: Nový stadion zatím nebude, měl by se opravit nynější
1.9.2017 | Zdena Bobková, Vojtěch Drbohlav

TK: Nový stadion zatím nebude, měl by se opravit nynější


M i c h a l o v i c e – V michalovickém hotelu Sand Martin proběhla v pátek 1. září tisková konference BK Mladá Boleslav. Zazněly na ní informace k cílům klubu pro nadcházející sezónu, samozřejmě rovněž k určitým očekáváním, dále představitelé klubu uvedly výši rozpočtu, průběh sestavování hráčského kádru a rovněž i o tom, jaká významná událost čeká klub v nadcházející sezóně. Více se dočtete v následujícím článku.

Úvodního slova se ujal předseda představenstva a většinový majitel klubu Mgr. Jan Plachý. Mluvil o změnách na trenérských i hráčských postech. Po posledním přípravném utkání s pražskou Spartou byl s výkonem týmu spokojen. Přiznal, že ačkoli se kádr obměnil velice výrazně a změnil se i styl hry celého týmu, tak věří, že i tak bude tým hrát play-off.

Poté se tisková mluvčí klubu zeptala člena představenstva klubu Mgr. Daniela Marka (Nezávislí Středočeši) na velice ožehavé téma, které zajímá mnoho fanoušků, a to na otázku nového zimního stadionu. „Najali jsme si koordinátora příprav budování nové sportovní arény, vznikly studie a do diskuzí ohledně nového stadionu se zapojili i naši fanoušci,“ komentoval plány ohledně nové haly, které však záhy utnul. „Pro nejbližší období jsme od výstavby nového zimního stadionu opustili. Raději bychom zlepšili podmínky stávajícího zimního stadionu, a to zejména z hlediska kapacity,“ uvedl Marek. Dále dal najevo záměr zvýšit komfort především pro hráče, mládež a v neposlední řadě i komfort fanoušků.

Rozpočet klubu představil generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma. Ten by měl být pro nastávající sezónu cca ve výši 100 milionů korun, tedy vyšší než pro sezónu předchozí. Dále také poděkoval všem partnerům, kteří klub podporují a bez nichž by nemohl fungovat.

Na tiskové konferenci rovněž zazněla důležitá informace, a to že v nadcházející sezóně klub oslaví 110 let od svého založení. Více informací k tomuto významnému milníku mladoboleslavského klubu se fanoušci budou dozvídat průběžně, aby nebyla odtajněna všechna překvapení pro fanoušky, které klub připravuje.

Sportovní manažer Mgr. Luděk Bukač uvedl, že základem pro klub a pro tým je, aby pracovali s lidmi, kteří jsou motivovaní, ať už se jedná o hráče nebo o trenéry. Při sestavování týmu pro nadcházející sezónu se klub snažil, aby tady bylo takové mužstvo, které má chuť za Boleslav bojovat. Se sestavou je spokojen a týmu věří. Na adresu spolupráce klubu s prvoligovým klubem HC Slovan Ústí nad Labem řekl, že spolupráce funguje a věří, že bude fungovat i nadále.

Ke slovu se poté dostal trenér Patrik Augusta, který místo hlavního kouče převzal po Františku Výborném. „Je to jeden z nejlepších trenérů,“ uvedl právě na adresu Výborného. „Je velice těžké po něm nastupovat, ale věřím, že budeme úspěšní,“ prozradil dále. Příprava byla dle jeho slov dlouhá, ale proběhla tak, jak si ji tým naplánoval. Zároveň dodal, že sezóna proběhne dle představ, které si klub stanovil.

Pro nadcházející sezónu bude ve funkci kapitána obránce Jan Hanzlík, jeho asistenty pak budou Jakub Klepiš a Radan Lenc.

Odpoledne pak na golfovém hřišti v Michalovicích proběhl golfový turnaj, kterého se účastní někteří zástupci z řad klubu i hráčů.

Jaký je útočník Radan Lenc golfový hráč a jaké vyhlídky má do nadcházející sezóny? Podívejte se, co prozradil klubovému YouTube kanálu:

 

Partneři

Aktuality

24.2.2018

Hyka se poprvé prosadil

Tomáš Hyka se při svém třetím startu za Vegas Golden Knights premiérově prosadil a pomohl nováčkovi NHL k další výhře – tentokrát 6:3 nad Vancouverem.

20.2.2018

Hyka debutoval v NHL

Konečně se dočkal a my s ním! Tomáš Hyka má za sebou premiéru v NHL. Někdejší útočník Mladé Boleslavi byl v pondělí povolán z farmy do prvního týmu Las Vegas a za nováčka soutěže hned nastoupil v nočním duelu proti Anaheimu. Hokejisté Vegas podlehli 0:2, Hyka strávil na ledě 11 minut a 37 vteřin.

19.2.2018

Oba přáteláky v 11:30

Připomínáme dvě přátelská utkání mezi BK Mladá Boleslav a Dynamo Pardubice. Nejprve budou v úterý 20. února od 11:30 domácím týmem Bruslaři, o den později se pak pořadatelství otočí a odveta se tak odehraje na ledě Dynama - taktéž od 11:30. Protože jde pouze o modelové zápasy, nebude k dispozici online přenos. Utkání jsou ale přístupná veřejnosti.

13.2.2018

Na All Star Cup Žejdl

Jakub Orsava nakonec na All Star Cup 2018, který se koná 17. února v Bratislavě, ze zdravotních důvodů nepojede. Z řad Bruslařů jej nahradí Lukáš Žejdl.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz