TK: Nový stadion zatím nebude, měl by se opravit nynější
1.9.2017 | Zdena Bobková, Vojtěch Drbohlav

TK: Nový stadion zatím nebude, měl by se opravit nynější


M i c h a l o v i c e – V michalovickém hotelu Sand Martin proběhla v pátek 1. září tisková konference BK Mladá Boleslav. Zazněly na ní informace k cílům klubu pro nadcházející sezónu, samozřejmě rovněž k určitým očekáváním, dále představitelé klubu uvedly výši rozpočtu, průběh sestavování hráčského kádru a rovněž i o tom, jaká významná událost čeká klub v nadcházející sezóně. Více se dočtete v následujícím článku.

Úvodního slova se ujal předseda představenstva a většinový majitel klubu Mgr. Jan Plachý. Mluvil o změnách na trenérských i hráčských postech. Po posledním přípravném utkání s pražskou Spartou byl s výkonem týmu spokojen. Přiznal, že ačkoli se kádr obměnil velice výrazně a změnil se i styl hry celého týmu, tak věří, že i tak bude tým hrát play-off.

Poté se tisková mluvčí klubu zeptala člena představenstva klubu Mgr. Daniela Marka (Nezávislí Středočeši) na velice ožehavé téma, které zajímá mnoho fanoušků, a to na otázku nového zimního stadionu. „Najali jsme si koordinátora příprav budování nové sportovní arény, vznikly studie a do diskuzí ohledně nového stadionu se zapojili i naši fanoušci,“ komentoval plány ohledně nové haly, které však záhy utnul. „Pro nejbližší období jsme od výstavby nového zimního stadionu opustili. Raději bychom zlepšili podmínky stávajícího zimního stadionu, a to zejména z hlediska kapacity,“ uvedl Marek. Dále dal najevo záměr zvýšit komfort především pro hráče, mládež a v neposlední řadě i komfort fanoušků.

Rozpočet klubu představil generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma. Ten by měl být pro nastávající sezónu cca ve výši 100 milionů korun, tedy vyšší než pro sezónu předchozí. Dále také poděkoval všem partnerům, kteří klub podporují a bez nichž by nemohl fungovat.

Na tiskové konferenci rovněž zazněla důležitá informace, a to že v nadcházející sezóně klub oslaví 110 let od svého založení. Více informací k tomuto významnému milníku mladoboleslavského klubu se fanoušci budou dozvídat průběžně, aby nebyla odtajněna všechna překvapení pro fanoušky, které klub připravuje.

Sportovní manažer Mgr. Luděk Bukač uvedl, že základem pro klub a pro tým je, aby pracovali s lidmi, kteří jsou motivovaní, ať už se jedná o hráče nebo o trenéry. Při sestavování týmu pro nadcházející sezónu se klub snažil, aby tady bylo takové mužstvo, které má chuť za Boleslav bojovat. Se sestavou je spokojen a týmu věří. Na adresu spolupráce klubu s prvoligovým klubem HC Slovan Ústí nad Labem řekl, že spolupráce funguje a věří, že bude fungovat i nadále.

Ke slovu se poté dostal trenér Patrik Augusta, který místo hlavního kouče převzal po Františku Výborném. „Je to jeden z nejlepších trenérů,“ uvedl právě na adresu Výborného. „Je velice těžké po něm nastupovat, ale věřím, že budeme úspěšní,“ prozradil dále. Příprava byla dle jeho slov dlouhá, ale proběhla tak, jak si ji tým naplánoval. Zároveň dodal, že sezóna proběhne dle představ, které si klub stanovil.

Pro nadcházející sezónu bude ve funkci kapitána obránce Jan Hanzlík, jeho asistenty pak budou Jakub Klepiš a Radan Lenc.

Odpoledne pak na golfovém hřišti v Michalovicích proběhl golfový turnaj, kterého se účastní někteří zástupci z řad klubu i hráčů.

Jaký je útočník Radan Lenc golfový hráč a jaké vyhlídky má do nadcházející sezóny? Podívejte se, co prozradil klubovému YouTube kanálu:

 

Partneři

Aktuality

23.11.2017

Výjezd do Jihlavy

Pojeďte v pátek 1. prosince povzbudit boleslavské hokejisty do Jihlavy. FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá na tento zápas oficiální výjezd - odjezd je ve 14:25 jako již tradičně od městského fotbalového stadionu. Cena je 250 Kč (pro členy FANKLUBU 200 Kč) + 120 Kč vstupenka. Přihlašovací formulář najdete TADY.

20.11.2017

Hradečtí zaplatí

Předseda disciplinární komise Tipsport extraligy Karel Holý se na základě podnětu boleslavského klubu zabýval jednáním hradeckých útočníků Jaroslava Bednáře a Michala Dragouna. Oba se v páteční partii dopustili filmování a musejí zaplatit finanční pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny.

17.11.2017

Štich na stř. start

V rámci střídavého startu z Kladna nastoupí v pátečním zápase s Hradcem Králové obránce David Štich.

16.11.2017

V. Němec na hostování

Na měsíční hostování míří do BK Mladá Boleslav útočník Vojtěch Němec z týmu HC Kometa Brno. Jednatřicetiletý centr je rodák z nedaleké České Lípy a letos odehrál za moravskou metropoli všech dosavadních 21 zápasů, v nichž si připsal 5 branek a 3 asistence. Bruslařský klub tak reaguje na další zranění ve svých řadách – tentokrát Pavla Musila.

15.11.2017

Předprodej ve čtvrtek

Předprodej vstupenek na sekretariátu klubu na páteční zápas s Hradcem Králové proběhne pouze ve čtvrtek 16. listopadu. V den zápasu pak budou zbylé vstupenky k dispozici na pokladnách, které otevírají hodinu před začátkem utkání.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

17.11.2017

Poslední zápas SD v ZČ

Starší dorost odehraje v sobotu 18. listopadu poslední zápas v základní části. Po skončení tohoto kola může nastat hned několik různých situací. Pokud však Mladá Boleslav porazí Spartu za tři body, měla by mít jistotu přímého postupu do play-off. Pokud Mladá Boleslav prohraje, bude se muset o účast ve vyřazovacích bojích nejspíš poprat ve skupině O umístění, ze které je postup složitější.

10.11.2017

B tým on-line

Počínaje domácím zápasem 11. listopadu 2017 můžete sledovat všechna domácí utkání B týmu živě prostřednictvím webu onlajny.

29.10.2017

Flynn+Groh v repre U19

Jeden z nejlepších střelců DHL Extraligy juniorů Oscar Flynn byl nominován na tři zápasy reprezentace do 19 let s Finskem, které se uskuteční v termínu od 6. do 12. listopadu v RT TORAX ARÉNĚ v Ostravě-Porubě. Náhradníkem na tuto reprezentační akci je brankář Dominik Groh, který působí v prvoligovém Prostějově a v této sezóně odchytal také jedno utkání za boleslavské juniory.

8.10.2017

Bruslaři v repre U16

Na přípravný kemp reprezentace do 16 let ve Velkých Popovicích byli nominováni Tomáš Dlask a Michal Simon. O den později bude v reprezentačním dresu na ledě Prostějova také Tomáš Holoubek. Náhradníkem do Velkých Popovic je Jakub Zajíček.

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz