Lukáš Žejdl: Musíme potrénovat a po pauze začít od začátku
6.11.2017 | Jitka Čechová

Lukáš Žejdl: Musíme potrénovat a po pauze začít od začátku


M l. B o l. – Tabulkou se sice nepropadli, to byla ale asi tak jediná radost, kterou mladoboleslavští hokejisté mohli po zápase s Vítkovicemi pociťovat. Po celé jeho trvání totiž tahali za kratší konec provazu a trenér Augusta jej posléze dokonce označil za vůbec letošní nejhorší výkon svých svěřenců. Jak jej hodnotil jediný úspěšný Bruslař večera Lukáš Žejdl?

Vítkovice v pátek porazili Chomutov, kdežto Mladoboleslavští stáli. Měli totiž odložený zápas s Plzní. Mohlo to být – třeba ze začátku zápasu – trochu znát? „Mně to asi ani nepřišlo,“ zaváhal jediný úspěšný střelec Boleslavi Lukáš Žejdl. „Možná o něco rozehranější byli, ale to je jen výmluva…,“ dodal vzápětí smutně.

První třetinu Bruslaři prohráli, na začátku druhé se jim podařilo vyrovnat. Jenže pak už to šlo zase jen z kopce. „Ve druhé třetině jsme předvedli klasické „nedáš – dostaneš“. Oni ty situace vyřešili líp než my, my hůř. A najednou jsme zase prohrávali. Tentokrát o dva góly,“ popisoval Lukáš Žejdl.

A co právě jeho vyrovnávací branka na 1:1 ve 21. minutě? „To byl domluvený signál. Mělo nám to vyjít ještě o trošku líp, ale zaplaťpánbůh za to. Aspoň jeden gól…,“ hlásil nevesele.

Do třetí třetiny šli Boleslavští s tím, že u toho není moc, co by mohli ztratit. „Řekli jsme si, že všechny puky půjdou na bránu, ale nějak extra dobře se nám to nedařilo,“ přiznal hořce šestadvacetiletý útočník. „Chtěli jsme si vynutit nějakou přesilovku, ale ty nám pak ke konci stejně vůbec nešly.“

 

Partneři

Aktuality

20.11.2017

Hradečtí zaplatí

Předseda disciplinární komise Tipsport extraligy Karel Holý se na základě podnětu boleslavského klubu zabýval jednáním hradeckých útočníků Jaroslava Bednáře a Michala Dragouna. Oba se v páteční partii dopustili filmování a musejí zaplatit finanční pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny.

17.11.2017

Štich na stř. start

V rámci střídavého startu z Kladna nastoupí v pátečním zápase s Hradcem Králové obránce David Štich.

16.11.2017

V. Němec na hostování

Na měsíční hostování míří do BK Mladá Boleslav útočník Vojtěch Němec z týmu HC Kometa Brno. Jednatřicetiletý centr je rodák z nedaleké České Lípy a letos odehrál za moravskou metropoli všech dosavadních 21 zápasů, v nichž si připsal 5 branek a 3 asistence. Bruslařský klub tak reaguje na další zranění ve svých řadách – tentokrát Pavla Musila.

15.11.2017

Předprodej ve čtvrtek

Předprodej vstupenek na sekretariátu klubu na páteční zápas s Hradcem Králové proběhne pouze ve čtvrtek 16. listopadu. V den zápasu pak budou zbylé vstupenky k dispozici na pokladnách, které otevírají hodinu před začátkem utkání.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

17.11.2017

Poslední zápas SD v ZČ

Starší dorost odehraje v sobotu 18. listopadu poslední zápas v základní části. Po skončení tohoto kola může nastat hned několik různých situací. Pokud však Mladá Boleslav porazí Spartu za tři body, měla by mít jistotu přímého postupu do play-off. Pokud Mladá Boleslav prohraje, bude se muset o účast ve vyřazovacích bojích nejspíš poprat ve skupině O umístění, ze které je postup složitější.

10.11.2017

B tým on-line

Počínaje domácím zápasem 11. listopadu 2017 můžete sledovat všechna domácí utkání B týmu živě prostřednictvím webu onlajny.

29.10.2017

Flynn+Groh v repre U19

Jeden z nejlepších střelců DHL Extraligy juniorů Oscar Flynn byl nominován na tři zápasy reprezentace do 19 let s Finskem, které se uskuteční v termínu od 6. do 12. listopadu v RT TORAX ARÉNĚ v Ostravě-Porubě. Náhradníkem na tuto reprezentační akci je brankář Dominik Groh, který působí v prvoligovém Prostějově a v této sezóně odchytal také jedno utkání za boleslavské juniory.

8.10.2017

Bruslaři v repre U16

Na přípravný kemp reprezentace do 16 let ve Velkých Popovicích byli nominováni Tomáš Dlask a Michal Simon. O den později bude v reprezentačním dresu na ledě Prostějova také Tomáš Holoubek. Náhradníkem do Velkých Popovic je Jakub Zajíček.

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz