Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 681 odpovědí v této kategorii celkem.


nooki (- - -) 18.8.2017, 07:48
Dobrý den, jsou momentálně otevřené nějaké pracovní pozice v organizaci BK MLADÁ BOLESLAV ? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, volné pracovní pozice nemáme.
Mia (miamiuna@seznam.cz - Boleslav) 16.8.2017, 13:39
Dobrý den, prosím chci se zeptat zda nevíte kde skončil váš byvalí hráč Tomáš Pospíšil? jestli už nekde hraje? nikde to tu nemáte. Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Pospíšil není naším hráčem, byl u nás pouze na roční hostování. Ale zaznamenal jsem, že příští sezonu bude hrát v Bělorusku.
marek (markus@centrum.cz - BK MB) 14.8.2017, 16:27
Dobrý den pane Tůmo,
dotaz - nebylo by možné zapracovat na lepší propagaci BK? Mám na mysli sortiment fanshopu, připadá mi v porovnání s ostatními kluby slušně řečeno hodně fádní.

Díky a dobrou sezónu 17/18

Odpověď:
Dobrý den, v nové sezoně se určitě zlepšíme, nechte se překvapit.
Jarda (jaro72@seznam.cz - BKMB) 14.8.2017, 16:20
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je v plánu udělat něco s okolím zimního stadionu? Například plocha před ZS a u Klenice je myslím přímo ostudná (vím, že stadion ani okolní plochy nejsou v majetku klubu, přesto by alespoň částečná úprava byla na místě. Povalující se kus betonu už překračujeme několikátý rok).

Díky za odpověď a přeji ve všech směrech úspěšnou sezonu.

Jarda

Odpověď:
Dobrý den, snažíme se, aby okolí stadionu bylo důstojné. A hlavně se o to snaží Městská společnost. V našem rozpočtu na stavební úpravy venkovních ploch prostředky nemáme, ale ten povalující se kus betonu mi můžete nějak více specifikovat. Nevím, kde přesně má být. Nebo nemá :-) Za přání děkujeme.
PitrsBKMB (65414@seznam.cz - Mladá Boleslav) 11.8.2017, 10:56
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak to vypadá s výstavbou nového stadionu a popřípadě jestli se ví,kde by byl postaven ?

Odpověď:
Dobrý den, je mi líto, ale k tomuto tématu nemám v tuto chvíli žádné novinky.
Radek (MB) 10.8.2017, 20:48
Dobrý den,
Mohly by se programy k zápasům prodávat i u bočního vchodu?

Odpověď:
Dobrý den, nejsem si jistý, že by se nám na našem zimním stadionu podařilo zřídit ještě nějaká jiná prodejní stanoviště. Ale zkusíme se nad tím zamyslet a zvážíme to.
Jan Pokorný (jasně že Bolka) 8.8.2017, 14:53
Dobrý den,

rád bych slyšel nějaké vyjádření na téma diskuzní fórum na stránkách klubu. Jen doplním, že patřím k těm, kterým se jeho obsah často (mírně řečeno) nelíbil. Předem děkuji a přeji nejen Vám, ale celému týmu BK, aby se sezóna vydařila.

S pozdravem Jan Pokorný.

Odpověď:
Dobrý den, i my jsme došli k názoru, že obsah DF se nám líbí čím dál tím méně, některé věci byly spíš nevhodné. Když se k tomu připočte, že jsme byli prakticky jediní v extralize, kdo jej ještě má, a taky skutečnost, že hlavními komunikačními kanály fanoušků jsou dnes stejně sociální sítě, přišlo nám nepraktické jej nadále držet. Děkuji za vaše přání.
tatranka (bocekradek@seznam.cz - česká lípa) 7.8.2017, 14:44
Dobrý den omlouvám se že ruším.
Ale chtěl bych se zeptat. V 9,00 (18,7,2017) začínáte prodávat permanentky na sezení,celý natěšený jedu pro dvě až z České Lípy dorazím v 8,55 a paní mi řekne že už nejsou. Myslíte,že to je normální? Celý rok na to šetřím jako magor a dozvím se toto. To je strašně moc fajn chování k obyčejným fanouškům.
Mějte se moc krásně díky Boček

Odpověď:
Dobrý den, na téma permanentních vstupenek jsem se vyjádřil níže.
Stanek (Mnichovo Hradiste) 6.8.2017, 19:50
Dobry den,
Predem preji uspesnou sezonu s play off a ptam se — jak velka ztrata je odchod odchovance a tahouna BK T.Hyky a zda je sance ho jeste nekdy videt v drezu BK ?!
Dekuji P.Stanek

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za přání. Ztráta je to samozřejmě obrovská. Loni byl Tomáš naším nejproduktivnějším hráčem, podíval se na mistrovství světa... Každopádně mu to přejeme, je to velký úspěch a velká šance. Pevně věřím, že jsme Tomáše neviděli v boleslavském dresu naposledy.
Tomáš Klaus (klaus.tomas@gmail.com - Mladá Boleslav) 4.8.2017, 13:46
Dobrý den pane Tůmo,

rád bych Vám položil otázku týkající se prodeje permanentních vstupenek na sezení.
Na vašem webu jste uveřejnili, že prodej permanentních vstupenek začíná dne 18.7.2017 v 9:00 a jakákoliv rezervace není možná. Dne 18.7.2017 jste ještě jednou uveřejnili tento text „V úterý 18. července startuje v kancelářích vedení klubu prodej permanentek na příští hokejovou sezónu 2017/2018. Využijte možnosti a zajistěte si svá místa na tribunách s předstihem. Těšíme se na vás.“ Po příchodu na vedení klubu dne 18.7.2017 v 9:03, kdy jsem byl jako druhý zájemce mi bylo sděleno, že bohužel už jsou jen permanentní vstupenky na stání…
Musím uznat, že mě již dlouho nic tak nezaskočilo a ptám se, jak je možné, že v den, kdy má být zahájen prodej již permanentní vstupenky nejsou? Nevím jak Vám, ale mě toto přijde, jako velmi neslušné k fanouškům, kteří jsou ochotni zaplatit 5 550,- za to, aby si měli možnost zajistit své místo, jak jste sami uváděli na svých webových stránkách?
Má otázka tedy je, opravdu byl celý stadion „vyprodán“ do Škoda Auto a sponzorům a partnerům? Nebylo by fér informovat nás fanoušky, že permanentní vstupenky na tuto sezónu nebudou k dispozici, když toto bylo jistě známo dříve než 18.7.2017.

Děkuji a přeji nám všem vydařenou sportovní sezónu.

Tomáš Klaus


Odpověď:
Dobrý den, situace s permanentkami mě vůbec netěší, ale taková je realita. Souhlasím s tím, že informace kolem prodeje nebyly úplně správně a dobře načasované. Určitě víte, že volných míst k sezení je na našem stadionu málo a takovýmto problémům (myslím tím nedostatek permanentek k sezení) se prostě nevyhneme. Máme také povinnosti vůči partnerům klubu. Není jednoduché vše udělat, aby byli spokojení všichni, a tentokrát se to nepovedlo. V tuto chvíli jsou permanentky k sezení vyprodány nebo rezervovány pro partnery.

Další stránky
123456>>

Partneři

Aktuality

21.9.2017

Pojeďte do Hradce!

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 1. října výjezd na zápas Mountfield HK - BK Mladá Boleslav. Cena výjezdu je 180 Kč + 140 Kč vstupenka. Odjezd je jako již tradičně od městského fotbalového stadionu a to ve 14:45. Přihlašovací formulář najdete TADY.

18.9.2017

Vypomůže V. Eminger

Z důvodu dlouhodobějšího zranění Oldricha Kotvana, které mu svým zákrokem způsobil pardubický Quenneville, byl BK Mladá Boleslav nucen pátrat po výpomoci obránce. Volba padla na Vladimíra Emingera, který by měl v Bruslařském klubu působit prozatím zhruba 6 týdnů. Pětadvacetiletý Eminger hokejově vyrůstal v Litvínově, odkud na čtyři roky zamířil do Finska. Konkrétně do Kärpät Oulu, se kterým také v sezoně 2013/2014 získal mistrovský titul. Po návratu do Čech zamířil do Sparty a oblékl také dres národního týmu.

16.9.2017

Faul na Kotvana

Předseda Disciplinární komise ELH se zabýval zákrokem pardubického hráče Petera Quennevilla na boleslavského obránce Oldricha Kotvana. Ve třetí třetině jej Kanaďan zasáhl kolenem a dostal trest na pět minut a do konce zápasu. "Svůj zákrok vedl s cílem zasáhnout protihráče, v rychlosti, v níž tento zákrok provedl, však již nestihl adekvátně zareagovat na náhlou změnu směru jízdy Kotvana, jenž se na poslední chvíli pokusil blížícímu se střetu vyhnout pohybem do středu hřiště, a svým levým kolenem, které zřetelně vytrčil proti směru Kotvanovy jízdy, zasáhl oblast Kotvanova levého kolena," uvedl Holý. Quenneville dostal zápasové stop na dvě utkání.

14.9.2017

Stříteský má stopku

Předseda Disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném disciplinárním řízení zabýval zákrokem Matěje Stříteského na protihráče Tomáše Svobodu v úterním utkání s Kometou Brno. Stříteskému byl v čase utkání 54:53 uložen větší trest na 5 minut + osobní trest do konce utkání za zásah do hlavy a krku. K tomu boleslavský obránce dostává ještě nepodmíněný zákaz startu ve 3 soutěžních utkáních.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

10.8.2017

Junioři utrpěli debakl

Boleslavským juniorům se v přípravě na novou sezónu zatím trápí a dosud ani jednou nezvítězili. Ve čtvrtek se představili na ledě Kladna, kde prohráli 0:6.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz