Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 721 odpovědí v této kategorii celkem.


Vít Hasala (vit.hasala@seznam.cz - Horní Bukovina) 15.1.2018, 19:34
Chtěl bych se zeptat proč nehraje Samuels?
Predem děkuji

Odpověď:
Dobrý den, sestavu dělají trenéři :-) Pokud mám správné informace, tak měl nějaké drobné zdravotní problémy. V Chomutově by měl nastoupit.
Ondra (tpess@seznam.cz) 12.1.2018, 16:56
Už to tu psali přede mnou, ale i tak bych chtěl touto formou poslat klukům vzkaz do kabiny. Je fakt super, že jste se zastali spoluhráče a držíte pohromadě jako parta. (to není ironie) Ale nemyslíte, že toto bylo přes čáru?
Nejsem fanoušek, co si myslí, že si s lístkem koupil vítězství a myslím, že se někdy člověk může třeba i rozkrájet a přesto to nelepí a občas ty nohy nejedou, jak by chtěla hlava. To vše beru. Jenže letos bylo na můj vkus až příliš mnoho zápasů, kdy to nasazení nebylo tak úplně na sto procent + postavení a body v tabulce.
Suma sumárum, to to vaše gesto, nepřijít na děkovačku, mě velmi zklamalo. Jestli na Holase při nájezdu pískali dva lidi, tak to bylo max. A kdo ví zda to nebylo od zlíňáků. Jo, po nepovedeném nájezdu už jich bylo víc, pravda, ale zrovna tenhle zápas se Petrovi moc nepovedl. Jenže kolik těch pískajících bylo? A trestat za tohle kotel plus těch x dalších diváků, kteří si letos teprve po deváté mohli s týmem vychutnat zasloužené vítězství?
Můžete prosím pane Tůma toto vyřídit v kabině?
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, určitě vyřídím.
Tatarák 11.1.2018, 07:43
Jo a ještě chválím za gesto, že se hraje neděle od 16:30. Děkuji
Tatarák 10.1.2018, 19:30
Toto je můj názor k tomu, že nepřišli hráči na děkovačku, jak to vidíte vy?
Děkuji za odpověď, případné popíchnutí Bubna (viz níže).
Krásný den

I kdyby pískalo 100 lidí (což je naprosto úplný nesmysl), tak dalších 2451 lidí nepískalo! Tím, že jsou kluci nejspíš tak trošku vztahovační egoisti (někdy se říká i primadony), tak nejenom že vlastně ten den odsoudili ty tisíce fandících a přejících, ale další zápas odstřihli po skvělém výkonu nejen na ledě ale i v hledišti, dalších 3597 lidí. Tedy ze strany hráčů naprostá klukovina a nesmysl, ale hlavně jak už psal někdo níže, nikde jinde by si to ti hráči nedovolili! Tedy zároveň jasný důkaz anarchie a nerespektu v kabině, čehož je důkazem i ta “normální” děkovačka. Hupsnout si proti kotli, to má být čest! Někdo ale jen otráveně polo-poklekne s otráveným výrazem v obličeji a šup do kabiny. Jen a pouze jeden jediný (mimo brankáře) dokáže vždy věnovat těch pár vteřin (minutku) stadionu a tím je mnoho let Lukáš Pabiška. Chci zároveň říct, že já jsem ten, kdo je vždy podporuje když se nedaří a fandím jim i teď. Tento příspěvek si nespojujte s výkony na ledě, děkovačka je jiné téma, pro hokejisty možná nutné zlo, které na nich je vidět. Doplním to ještě o bubna. Za ty roky, kdy se kluci vrací z kabiny na led, jsou ochozy prázdné a krom kotle málo kdo ví, že se vůbec kluci na led vracejí. Taky by jim mohl říct, ať prostě vydrží o 5 minut déle na stadionu pokud mohou, místo stání v koloně (kterou míjíme když z druhé děkovačky jdeme). Toto je od Bubna nezvládnuté a prospělo by to i těm klukům hokejovým.

Odpověď:
Dobrý den, popsal jste to, jak to vidíte vy. V mnohém se s vámi shodnu. Ale jak jsem už psal, nejde se v tom dál hrabat a musíme se vrátit zase tvrdé práci a bojovnosti. Moc dobře vím, že zrovna to boleslavské publikum ocenit dokáže. Bubnovi samozřejmě vyřídíme. Děkujeme za podporu.
rej 8.1.2018, 12:43
dobrý den co to máte za maskota který provokuje fanoušky hostí a hrubě urážel a napadl fanynku hostí

Odpověď:
Dobrý den, k tomuto tématu jsem se už vyjádřil. A to napadení bylo přece obráceně...
Dusan Klein 8.1.2018, 08:35
Proc hraci neprisli po zapase se Spartou na druhou děkovačku? Protoze si na ne lidi dovolili parkrat pisknout? Co by chteli? Slavobranu? Se Spartou se fandilo, prisli lidi. Takhle si jich hokejisti vazi?

Odpověď:
Dobrý den, na vaši otázku jsem již odpověděl níže.
Emco 7.1.2018, 22:21
Pane Tůma, můžete mi osvětlit, proč hráči nepřišli po zápase se Spartou na děkovačku? Údajně prý měli být uražení, protože se předtím na ně pískalo. To jako vážně? Jsem věrný fanda. Až za hrob, jak se tak říká. Ale tohle... Ač jsem dnes vítězstvím ožil, tohle mě kazí radost. Až tak, že vážně nemám chuť přijít příště. Hráči si ničeho, co do nich vložíme, neváží...

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě si myslím, že by to měli vysvětlit sami hráči a to také na besedě s fanoušky udělali. Reakci fanoušků chápu, ale už to považuji za vyřešené. Potřebujeme se soustředit na hokej a mít fanoušky na své straně. Věřím, že hráči vnímají podporu, které se jim z hlediště při zápasech dostává. Celou věc jsme si samozřejmě interně probrali v kabině.
Karel Klesnil (k.klesnil@seznam.cz - Česká Lípa) 7.1.2018, 18:16
proč nehraje Tomáš Knotek

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Knotek je dlouhodobě zraněný.
Lucie (lexka007@seznam.cz) 7.1.2018, 18:13
Dobrý den, mohu se zeptat jak si váš maskot může dovolit OPAKOVANĚ zvedat prostředníček vůči hostujícím fanouškům při zápase se Spartou?!?!?! Projezdila jsem všechny stadiony extraligy a tohle jsem v životě nezažila... Od toho maskota máte? Já myslela že se má starat o zábavu...

Odpověď:
Dobrý den, přiznávám, že z "kauzy Embík" nejsem vůbec nadšený. Nechci však posuzovat jednání, které jsme neviděl a o kterém jsem slyšel už asi deset různých protichůdných verzí. V každém případě mi však přijde nepatřičné, že někdo maskota fyzicky napadne.
Romančík (zajicek.roman@seznam.cz - B.K. Mladá Boleslav) 6.1.2018, 19:15
Dobrý den...v podstatě se na nic ptát nechci..chci si ulevit! Pane Mgr.Jane Tůmo,
jistě vám - tak jako mně není jedno ,jak si v současnosti vede Bol.hok.klub.To že
si
v těchto dnech sype popel na hlavu p.generální Plachý je sice prozření, ale aby už nebylo pozdě.Sport.ředitel p.Bukač už tady byl,ale přišel zas,Trenér Kýhos..?Tak to
jsem vůbec nepochopil,příchod některých diskutabilních hráčů,a naopak odchody jiných,myslel jsem že už nechceme být barážové mužstvo? Mám hokej rád, ale jsem lajk a vím že chytrý je každý fanda a já se prostě bojím, že jest-li spadnem do 1.ligy ,tak se nadlouho z toho nevyhrabem. Prosím za fanoušky B.K. polejte ty hokejisty živou vodou a vedení klubu ať se vní koupe každý den.Třeba se stane ještě zázrak.Jinak vám přeji hezký nový rok - doufám z bezproblémovým koncem sezony B.K.

Odpověď:
Dobrý den, souhlasím s vámi, že nemáme jednoduchou sezonu a poprat se s tím musíme sami. Nechci tady řešit příchody a odchody hráčů, to na toto fórum asi nepatří. Nad živou vodou se zamyslím :-) I vám hezký rok 2018.

Další stránky
123456>>

Partneři

Aktuality

24.2.2018

Hyka se poprvé prosadil

Tomáš Hyka se při svém třetím startu za Vegas Golden Knights premiérově prosadil a pomohl nováčkovi NHL k další výhře – tentokrát 6:3 nad Vancouverem.

20.2.2018

Hyka debutoval v NHL

Konečně se dočkal a my s ním! Tomáš Hyka má za sebou premiéru v NHL. Někdejší útočník Mladé Boleslavi byl v pondělí povolán z farmy do prvního týmu Las Vegas a za nováčka soutěže hned nastoupil v nočním duelu proti Anaheimu. Hokejisté Vegas podlehli 0:2, Hyka strávil na ledě 11 minut a 37 vteřin.

19.2.2018

Oba přáteláky v 11:30

Připomínáme dvě přátelská utkání mezi BK Mladá Boleslav a Dynamo Pardubice. Nejprve budou v úterý 20. února od 11:30 domácím týmem Bruslaři, o den později se pak pořadatelství otočí a odveta se tak odehraje na ledě Dynama - taktéž od 11:30. Protože jde pouze o modelové zápasy, nebude k dispozici online přenos. Utkání jsou ale přístupná veřejnosti.

13.2.2018

Na All Star Cup Žejdl

Jakub Orsava nakonec na All Star Cup 2018, který se koná 17. února v Bratislavě, ze zdravotních důvodů nepojede. Z řad Bruslařů jej nahradí Lukáš Žejdl.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz