Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI UNL VIT ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
FIN7 st 16.4.2008 Slavia K. Vary 4:2
 
FIN6 po 14.4.2008 K. Vary Slavia 4:1
 
FIN5 so 12.4.2008 Slavia K. Vary 4:0
 
FIN4 st 9.4.2008 K. Vary Slavia 8:2
 
FIN3 út 8.4.2008 K. Vary Slavia 3:4
 
FIN2 so 5.4.2008 Slavia K. Vary 5:2
 
FIN1 pá 4.4.2008 Slavia K. Vary 4:5
 
SF7 út 1.4.2008 Č.Budějovice K. Vary 1:2
SF7 po 31.3.2008 Slavia Liberec 2:1
 
SF6 ne 30.3.2008 K. Vary Č.Budějovice 3:0
SF6 so 29.3.2008 Liberec Slavia 3:1
 
SF5 pá 28.3.2008 Č.Budějovice K. Vary 3:2p
SF5 čt 27.3.2008 Slavia Liberec 5:1
 
SF4 st 26.3.2008 K. Vary Č.Budějovice 5:4
 
SF3 út 25.3.2008 K. Vary Č.Budějovice 4:0
 
SF4 po 24.3.2008 Liberec Slavia 3:0
 
SF3 ne 23.3.2008 Liberec Slavia 4:1
 
SF2 so 22.3.2008 Č.Budějovice K. Vary 2:1
 
SF1 pá 21.3.2008 Č.Budějovice K. Vary 3:2
 
SF2 čt 20.3.2008 Slavia Liberec 3:2p
 
SF1 st 19.3.2008 Slavia Liberec 3:2sn
 
CF5 st 12.3.2008 Č.Budějovice Kladno 1:0
CF5 út 11.3.2008 K. Vary Litvínov 3:2
 
CF4 po 10.3.2008 Kladno Č.Budějovice 1:3
CF4 po 10.3.2008 Třinec Slavia 0:1
 
CF3 ne 9.3.2008 Kladno Č.Budějovice 4:2
CF3 ne 9.3.2008 Třinec Slavia 2:4
 
CF4 so 8.3.2008 Sparta Liberec 3:5
CF4 so 8.3.2008 Litvínov K. Vary 2:3
 
CF3 pá 7.3.2008 Sparta Liberec 2:3
CF3 pá 7.3.2008 Litvínov K. Vary 3:2sn
 
CF2 čt 6.3.2008 Č.Budějovice Kladno 2:0
CF2 čt 6.3.2008 Slavia Třinec 1:2sn
 
CF1 st 5.3.2008 Č.Budějovice Kladno 2:0
CF1 st 5.3.2008 Slavia Třinec 4:1
 
CF2 út 4.3.2008 Liberec Sparta 5:0
CF2 út 4.3.2008 K. Vary Litvínov 3:2
 
CF1 po 3.3.2008 Liberec Sparta 4:1
CF1 po 3.3.2008 K. Vary Litvínov 6:2
 
PR4 čt 28.2.2008 Plzeň Kladno 2:3
 
PR3 st 27.2.2008 Znojmo Třinec 1:2
PR3 st 27.2.2008 Plzeň Kladno 6:5
 
PR2 po 25.2.2008 Třinec Znojmo 5:2
PR2 po 25.2.2008 Kladno Plzeň 5:2
 
PR1 ne 24.2.2008 Kladno Plzeň 4:3
PR1 ne 24.2.2008 Třinec Znojmo 4:1
 
52 čt 21.2.2008 Zlín Liberec 3:5
52 čt 21.2.2008 Vítkovice Slavia 1:2
52 čt 21.2.2008 Litvínov Ústí n/L 2:3sn
52 čt 21.2.2008 Kladno Pardubice 3:0
52 čt 21.2.2008 Plzeň Sparta 3:1
52 čt 21.2.2008 K. Vary Č.Budějovice 3:4p
52 čt 21.2.2008 Třinec Znojmo 5:1
 
51 ne 17.2.2008 Sparta Třinec 0:3
51 ne 17.2.2008 Č.Budějovice Litvínov 2:0
51 ne 17.2.2008 Ústí n/L Pardubice 2:4
51 ne 17.2.2008 Kladno Slavia 5:2
51 ne 17.2.2008 Vítkovice Zlín 3:1
51 ne 17.2.2008 Znojmo K. Vary 4:3
51 ne 17.2.2008 Liberec Plzeň 4:2
 
50 pá 15.2.2008 Pardubice Liberec 5:2
50 pá 15.2.2008 K. Vary Kladno 3:1
50 pá 15.2.2008 Litvínov Vítkovice 2:0
50 pá 15.2.2008 Znojmo Sparta 7:2
50 pá 15.2.2008 Zlín Ústí n/L 5:1
50 pá 15.2.2008 Třinec Č.Budějovice 2:4
 
49 čt 14.2.2008 Liberec Slavia 2:3
49 st 13.2.2008 Pardubice Vítkovice 6:1
49 st 13.2.2008 Ústí n/L Třinec 2:6
49 st 13.2.2008 Kladno Litvínov 5:1
49 st 13.2.2008 Plzeň Zlín 5:4p
49 st 13.2.2008 Č.Budějovice Znojmo 0:3
49 st 13.2.2008 Sparta K. Vary 3:4p
 
45 pá 8.2.2008 Zlín Třinec 4:2
 
48 ne 3.2.2008 Litvínov Liberec 3:2p
48 ne 3.2.2008 K. Vary Ústí n/L 5:3
48 ne 3.2.2008 Znojmo Kladno 3:2
48 ne 3.2.2008 Slavia Zlín 2:0
48 ne 3.2.2008 Pardubice Plzeň 3:1
48 ne 3.2.2008 Třinec Vítkovice 4:1
48 ne 3.2.2008 Č.Budějovice Sparta 0:4
 
47 pá 1.2.2008 Liberec Znojmo 2:3sn
47 pá 1.2.2008 Slavia Litvínov 1:3
47 pá 1.2.2008 Plzeň Třinec 7:1
47 pá 1.2.2008 Ústí n/L Sparta 0:3
47 pá 1.2.2008 Zlín Pardubice 5:3
47 pá 1.2.2008 Vítkovice K. Vary 2:3sn
47 čt 31.1.2008 Kladno Č.Budějovice 1:4
 
8 út 29.1.2008 Pardubice Zlín 1:5
 
46 ne 27.1.2008 K. Vary Zlín 2:5
46 ne 27.1.2008 Litvínov Plzeň 2:3sn
46 ne 27.1.2008 Znojmo Ústí n/L 5:2
46 ne 27.1.2008 Kladno Sparta 3:2sn
46 ne 27.1.2008 Třinec Liberec 4:1
46 ne 27.1.2008 Č.Budějovice Vítkovice 6:0
 
33 ne 27.1.2008 Slavia Pardubice 5:2
 
45 pá 25.1.2008 Slavia Znojmo 6:3
45 pá 25.1.2008 Ústí n/L Kladno 3:4sn
45 pá 25.1.2008 Plzeň K. Vary 2:3sn
45 pá 25.1.2008 Vítkovice Sparta 2:0
45 pá 25.1.2008 Liberec Č.Budějovice 2:3sn
45 čt 24.1.2008 Pardubice Litvínov 1:2
 
44 út 22.1.2008 Sparta Pardubice 5:2
44 út 22.1.2008 K. Vary Liberec 4:2
44 út 22.1.2008 Litvínov Zlín 5:3
44 út 22.1.2008 Znojmo Plzeň 1:2p
44 út 22.1.2008 Kladno Vítkovice 3:2p
44 út 22.1.2008 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
44 út 22.1.2008 Třinec Slavia 2:1
 
43 ne 20.1.2008 Plzeň Ústí n/L 5:4p
43 ne 20.1.2008 Litvínov K. Vary 1:0p
43 ne 20.1.2008 Pardubice Třinec 4:2
43 ne 20.1.2008 Liberec Kladno 2:3sn
43 ne 20.1.2008 Slavia Sparta 5:7
43 ne 20.1.2008 Zlín Č.Budějovice 0:4
43 ne 20.1.2008 Vítkovice Znojmo 4:1
 
42 pá 18.1.2008 Pardubice Č.Budějovice 5:2
42 pá 18.1.2008 Znojmo Zlín 3:0
42 pá 18.1.2008 Kladno Plzeň 4:1
42 pá 18.1.2008 Ústí n/L Vítkovice 2:4
42 pá 18.1.2008 Třinec Litvínov 2:3sn
42 čt 17.1.2008 Slavia K. Vary 2:4
42 čt 17.1.2008 Sparta Liberec 3:4sn
 
41 st 16.1.2008 Litvínov Sparta 4:0
 
37 st 16.1.2008 Liberec Pardubice 4:1
 
50 út 15.1.2008 Slavia Plzeň 5:2
 
41 ne 13.1.2008 Plzeň Č.Budějovice 1:4
41 ne 13.1.2008 Liberec Vítkovice 2:3
41 ne 13.1.2008 Slavia Ústí n/L 4:3
41 ne 13.1.2008 Zlín Kladno 2:5
41 ne 13.1.2008 Pardubice Znojmo 3:2
41 ne 13.1.2008 Třinec K. Vary 3:4
 
40 pá 11.1.2008 K. Vary Pardubice 4:5sn
40 pá 11.1.2008 Plzeň Vítkovice 4:3
40 pá 11.1.2008 Kladno Třinec 5:0
40 pá 11.1.2008 Znojmo Litvínov 2:3sn
40 pá 11.1.2008 Ústí n/L Liberec 4:1
40 čt 10.1.2008 Č.Budějovice Slavia 3:2sn
 
39 út 8.1.2008 Pardubice Kladno 4:1
39 út 8.1.2008 Ústí n/L Litvínov 0:2
39 út 8.1.2008 Č.Budějovice K. Vary 0:1sn
39 út 8.1.2008 Znojmo Třinec 6:0
39 út 8.1.2008 Vítkovice Slavia 3:1
39 út 8.1.2008 Liberec Zlín 2:0
39 út 8.1.2008 Sparta Plzeň 4:5p
 
38 po 7.1.2008 Slavia Kladno 1:3
38 ne 6.1.2008 Litvínov Č.Budějovice 3:6
38 ne 6.1.2008 Plzeň Liberec 3:4
38 ne 6.1.2008 K. Vary Znojmo 3:1
38 ne 6.1.2008 Sparta Třinec 5:2
38 ne 6.1.2008 Pardubice Ústí n/L 3:2sn
38 ne 6.1.2008 Zlín Vítkovice 4:2
 
37 pá 4.1.2008 Sparta Znojmo 5:4p
37 pá 4.1.2008 Plzeň Slavia 5:4p
37 pá 4.1.2008 Ústí n/L Zlín 2:5
37 pá 4.1.2008 Kladno K. Vary 5:2
37 pá 4.1.2008 Č.Budějovice Třinec 4:1
37 pá 4.1.2008 Vítkovice Litvínov 4:3
 
36 čt 3.1.2008 Vítkovice Pardubice 3:0
36 st 2.1.2008 Slavia Liberec 2:3
36 st 2.1.2008 K. Vary Sparta 5:4sn
36 st 2.1.2008 Litvínov Kladno 1:4
36 st 2.1.2008 Znojmo Č.Budějovice 4:3
36 st 2.1.2008 Třinec Ústí n/L 7:3
36 st 2.1.2008 Zlín Plzeň 4:3
 
35 ne 30.12.2007 Litvínov Liberec 2:1
35 ne 30.12.2007 Ústí n/L K. Vary 2:1
35 ne 30.12.2007 Kladno Znojmo 1:2sn
35 ne 30.12.2007 Zlín Slavia 0:2
35 ne 30.12.2007 Vítkovice Třinec 2:4
35 ne 30.12.2007 Sparta Č.Budějovice 3:0
 
34 pá 28.12.2007 Sparta Ústí n/L 2:1
34 pá 28.12.2007 K. Vary Vítkovice 4:3sn
34 pá 28.12.2007 Litvínov Slavia 5:3
34 pá 28.12.2007 Č.Budějovice Kladno 4:5sn
34 pá 28.12.2007 Znojmo Liberec 2:4
34 pá 28.12.2007 Třinec Plzeň 5:2
 
33 st 26.12.2007 Plzeň Litvínov 3:6
33 st 26.12.2007 Ústí n/L Znojmo 3:2
33 st 26.12.2007 Kladno Sparta 4:0
33 st 26.12.2007 Zlín K. Vary 4:6
33 st 26.12.2007 Třinec Liberec 3:1
33 st 26.12.2007 Vítkovice Č.Budějovice 3:2
 
32 ne 23.12.2007 K. Vary Plzeň 0:3
32 ne 23.12.2007 Litvínov Pardubice 3:0
32 ne 23.12.2007 Znojmo Slavia 5:2
32 ne 23.12.2007 Třinec Zlín 5:2
32 ne 23.12.2007 Č.Budějovice Liberec 2:3p
32 ne 23.12.2007 Sparta Vítkovice 2:1p
32 ne 23.12.2007 Kladno Ústí n/L 7:2
 
31 pá 21.12.2007 Liberec K. Vary 3:4sn
31 pá 21.12.2007 Slavia Třinec 1:2sn
31 pá 21.12.2007 Plzeň Znojmo 5:6p
31 pá 21.12.2007 Ústí n/L Č.Budějovice 2:4
31 pá 21.12.2007 Zlín Litvínov 3:1
31 pá 21.12.2007 Vítkovice Kladno 3:4
31 čt 20.12.2007 Pardubice Sparta 5:0
 
30 st 19.12.2007 Č.Budějovice Zlín 4:2
30 st 19.12.2007 Sparta Slavia 3:6
30 st 19.12.2007 K. Vary Litvínov 3:5
30 st 19.12.2007 Ústí n/L Plzeň 2:5
30 st 19.12.2007 Kladno Liberec 2:1p
30 st 19.12.2007 Znojmo Vítkovice 3:0
30 st 19.12.2007 Třinec Pardubice 2:6
 
46 ne 9.12.2007 Pardubice Slavia 1:4
 
19 ne 9.12.2007 Liberec Č.Budějovice 1:2p
 
29 pá 7.12.2007 Pardubice Č.Budějovice 3:2sn
29 pá 7.12.2007 Sparta Liberec 1:3
29 pá 7.12.2007 Litvínov Třinec 1:2p
29 pá 7.12.2007 Plzeň Kladno 5:1
29 pá 7.12.2007 Zlín Znojmo 2:3
29 pá 7.12.2007 Vítkovice Ústí n/L 3:2p
29 čt 6.12.2007 Slavia K. Vary 6:2
 
28 st 5.12.2007 Liberec Vítkovice 6:1
28 út 4.12.2007 K. Vary Třinec 1:2
28 út 4.12.2007 Ústí n/L Slavia 1:5
28 út 4.12.2007 Kladno Zlín 3:0
28 út 4.12.2007 Č.Budějovice Plzeň 6:2
28 út 4.12.2007 Znojmo Pardubice 2:1
28 út 4.12.2007 Sparta Litvínov 3:1
 
27 ne 2.12.2007 Vítkovice Plzeň 6:0
27 ne 2.12.2007 Třinec Kladno 0:3
27 ne 2.12.2007 Liberec Ústí n/L 3:0
27 ne 2.12.2007 Litvínov Znojmo 4:1
27 ne 2.12.2007 Pardubice K. Vary 2:0
27 ne 2.12.2007 Č.Budějovice Slavia 3:0
27 ne 2.12.2007 Zlín Sparta 2:3
 
26 pá 30.11.2007 Pardubice Kladno 3:2p
26 pá 30.11.2007 K. Vary Č.Budějovice 0:2
26 pá 30.11.2007 Litvínov Ústí n/L 4:3
26 pá 30.11.2007 Plzeň Sparta 4:3sn
26 pá 30.11.2007 Třinec Znojmo 2:3
26 čt 29.11.2007 Zlín Liberec 2:1
 
40 út 27.11.2007 Sparta Zlín 2:4
 
35 út 27.11.2007 Plzeň Pardubice 3:2p
 
26 út 27.11.2007 Slavia Vítkovice 4:2
 
25 ne 25.11.2007 Znojmo K. Vary 2:4
25 ne 25.11.2007 Třinec Sparta 3:5
25 ne 25.11.2007 Č.Budějovice Litvínov 4:3
25 ne 25.11.2007 Pardubice Ústí n/L 4:5p
25 ne 25.11.2007 Slavia Kladno 5:3
25 ne 25.11.2007 Liberec Plzeň 2:3p
 
24 pá 23.11.2007 Slavia Plzeň 3:2p
24 pá 23.11.2007 Pardubice Liberec 4:3
24 pá 23.11.2007 K. Vary Kladno 3:1
24 pá 23.11.2007 Litvínov Vítkovice 5:0
24 pá 23.11.2007 Znojmo Sparta 1:2sn
24 pá 23.11.2007 Zlín Ústí n/L 3:1
24 čt 22.11.2007 Třinec Č.Budějovice 3:6
 
23 st 21.11.2007 Pardubice Vítkovice 4:3
23 st 21.11.2007 Slavia Liberec 1:2p
23 út 20.11.2007 Ústí n/L Třinec 3:2p
23 út 20.11.2007 Kladno Litvínov 5:3
23 út 20.11.2007 Plzeň Zlín 6:2
23 út 20.11.2007 Č.Budějovice Znojmo 3:0
23 út 20.11.2007 Sparta K. Vary 1:2sn
 
22 ne 18.11.2007 Slavia Zlín 3:2
22 ne 18.11.2007 Liberec Litvínov 2:1
22 ne 18.11.2007 Třinec Vítkovice 2:6
22 ne 18.11.2007 Č.Budějovice Sparta 2:4
22 ne 18.11.2007 K. Vary Ústí n/L 11:0
22 ne 18.11.2007 Znojmo Kladno 5:2
22 ne 18.11.2007 Pardubice Plzeň 5:7
 
21 pá 16.11.2007 Liberec Znojmo 1:0p
21 pá 16.11.2007 Slavia Litvínov 7:1
21 pá 16.11.2007 Sparta Ústí n/L 1:2
21 pá 16.11.2007 Kladno Č.Budějovice 1:3
21 pá 16.11.2007 Zlín Pardubice 4:0
21 pá 16.11.2007 Vítkovice K. Vary 4:2
21 čt 15.11.2007 Plzeň Třinec 3:4sn
 
20 st 14.11.2007 Liberec Třinec 5:2
20 st 14.11.2007 K. Vary Zlín 3:2
20 st 14.11.2007 Litvínov Plzeň 3:2p
20 st 14.11.2007 Č.Budějovice Vítkovice 2:0
20 st 14.11.2007 Znojmo Ústí n/L 4:0
20 st 14.11.2007 Sparta Kladno 3:4sn
20 út 13.11.2007 Pardubice Slavia 1:3
 
19 ne 4.11.2007 Zlín Třinec 3:1
19 ne 4.11.2007 Pardubice Litvínov 3:0
19 ne 4.11.2007 Slavia Znojmo 7:0
19 ne 4.11.2007 Vítkovice Sparta 1:2sn
19 ne 4.11.2007 Ústí n/L Kladno 5:4sn
19 ne 4.11.2007 Plzeň K. Vary 6:3
 
18 pá 2.11.2007 Pardubice Sparta 3:2
18 pá 2.11.2007 Litvínov Zlín 4:2
18 pá 2.11.2007 Znojmo Plzeň 4:2
18 pá 2.11.2007 Kladno Vítkovice 5:1
18 pá 2.11.2007 Č.Budějovice Ústí n/L 4:1
18 pá 2.11.2007 Třinec Slavia 4:0
18 čt 1.11.2007 K. Vary Liberec 3:4sn
 
25 út 30.10.2007 Vítkovice Zlín 6:5sn
 
17 út 30.10.2007 Slavia Sparta 5:1
17 ne 28.10.2007 Liberec Kladno 4:0
17 ne 28.10.2007 Zlín Č.Budějovice 2:1
17 ne 28.10.2007 Vítkovice Znojmo 3:2
17 ne 28.10.2007 Plzeň Ústí n/L 5:2
17 ne 28.10.2007 Litvínov K. Vary 6:2
17 ne 28.10.2007 Pardubice Třinec 4:5
 
16 pá 26.10.2007 Liberec Sparta 2:3
16 pá 26.10.2007 K. Vary Slavia 4:0
16 pá 26.10.2007 Znojmo Zlín 4:1
16 pá 26.10.2007 Kladno Plzeň 6:3
16 pá 26.10.2007 Ústí n/L Vítkovice 1:4
16 pá 26.10.2007 Třinec Litvínov 3:2sn
16 čt 25.10.2007 Č.Budějovice Pardubice 6:3
 
15 út 23.10.2007 Pardubice Znojmo 7:0
15 út 23.10.2007 Litvínov Sparta 5:4sn
15 út 23.10.2007 Plzeň Č.Budějovice 4:2
15 út 23.10.2007 Vítkovice Liberec 1:2
15 út 23.10.2007 Zlín Kladno 4:3p
15 út 23.10.2007 Třinec K. Vary 4:1
15 út 23.10.2007 Slavia Ústí n/L 6:0
 
14 ne 21.10.2007 Znojmo Litvínov 3:1
14 ne 21.10.2007 Pardubice K. Vary 4:2
14 ne 21.10.2007 Slavia Č.Budějovice 4:1
14 ne 21.10.2007 Sparta Zlín 4:3
14 ne 21.10.2007 Vítkovice Plzeň 5:4
14 ne 21.10.2007 Kladno Třinec 1:2
14 ne 21.10.2007 Ústí n/L Liberec 2:3p
 
13 pá 19.10.2007 Liberec Zlín 5:3
13 pá 19.10.2007 Slavia Vítkovice 7:0
13 pá 19.10.2007 Sparta Plzeň 1:3
13 pá 19.10.2007 Kladno Pardubice 3:2p
13 pá 19.10.2007 Č.Budějovice K. Vary 5:6sn
13 pá 19.10.2007 Znojmo Třinec 1:4
13 čt 18.10.2007 Ústí n/L Litvínov 2:1p
 
34 út 16.10.2007 Pardubice Zlín 1:2
 
12 ne 14.10.2007 Litvínov Č.Budějovice 5:3
12 ne 14.10.2007 Ústí n/L Pardubice 1:4
12 ne 14.10.2007 Kladno Slavia 0:3
12 ne 14.10.2007 Plzeň Liberec 3:4p
12 ne 14.10.2007 K. Vary Znojmo 2:1p
12 ne 14.10.2007 Třinec Sparta 2:0
12 ne 14.10.2007 Zlín Vítkovice 2:4
 
11 pá 12.10.2007 Liberec Pardubice 6:5p
11 pá 12.10.2007 Sparta Znojmo 2:1
11 pá 12.10.2007 Plzeň Slavia 4:3p
11 pá 12.10.2007 Ústí n/L Zlín 3:2
11 pá 12.10.2007 Č.Budějovice Třinec 2:0
11 pá 12.10.2007 Vítkovice Litvínov 4:3p
11 čt 11.10.2007 Kladno K. Vary 2:6
 
10 út 9.10.2007 Liberec Slavia 5:2
10 út 9.10.2007 K. Vary Sparta 3:4sn
10 út 9.10.2007 Litvínov Kladno 6:2
10 út 9.10.2007 Znojmo Č.Budějovice 0:3
10 út 9.10.2007 Třinec Ústí n/L 4:1
10 út 9.10.2007 Vítkovice Pardubice 4:2
10 út 9.10.2007 Zlín Plzeň 0:4
 
9 ne 7.10.2007 Plzeň Pardubice 2:0
9 ne 7.10.2007 Ústí n/L K. Vary 2:1sn
9 ne 7.10.2007 Kladno Znojmo 4:2
9 ne 7.10.2007 Zlín Slavia 2:7
9 ne 7.10.2007 Liberec Litvínov 5:2
9 ne 7.10.2007 Sparta Č.Budějovice 1:4
 
8 pá 5.10.2007 K. Vary Vítkovice 2:1
8 pá 5.10.2007 Litvínov Slavia 2:3
8 pá 5.10.2007 Ústí n/L Sparta 3:4p
8 pá 5.10.2007 Č.Budějovice Kladno 3:2
8 pá 5.10.2007 Třinec Plzeň 4:1
8 čt 4.10.2007 Znojmo Liberec 2:1sn
 
9 út 2.10.2007 Vítkovice Třinec 2:3sn
 
5 út 2.10.2007 Sparta Pardubice 4:0
 
7 ne 30.9.2007 Plzeň Litvínov 6:5p
7 ne 30.9.2007 Ústí n/L Znojmo 2:3p
7 ne 30.9.2007 Slavia Pardubice 7:3
7 ne 30.9.2007 Zlín K. Vary 3:4sn
7 ne 30.9.2007 Liberec Třinec 4:2
7 ne 30.9.2007 Vítkovice Č.Budějovice 1:2
7 ne 30.9.2007 Sparta Kladno 2:1
 
6 pá 28.9.2007 Sparta Vítkovice 4:1
6 pá 28.9.2007 K. Vary Plzeň 4:0
6 pá 28.9.2007 Kladno Ústí n/L 1:5
6 pá 28.9.2007 Č.Budějovice Liberec 3:2p
6 pá 28.9.2007 Znojmo Slavia 3:4
6 pá 28.9.2007 Třinec Zlín 8:2
6 čt 27.9.2007 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
5 út 25.9.2007 Liberec K. Vary 1:4
5 út 25.9.2007 Slavia Třinec 5:2
5 út 25.9.2007 Plzeň Znojmo 4:3sn
5 út 25.9.2007 Ústí n/L Č.Budějovice 2:6
5 út 25.9.2007 Zlín Litvínov 6:3
5 út 25.9.2007 Vítkovice Kladno 8:3
 
4 ne 23.9.2007 Ústí n/L Plzeň 4:3sn
4 ne 23.9.2007 Kladno Liberec 0:1
4 ne 23.9.2007 Znojmo Vítkovice 1:2
4 ne 23.9.2007 K. Vary Litvínov 3:1
4 ne 23.9.2007 Třinec Pardubice 2:3p
4 ne 23.9.2007 Sparta Slavia 4:3
4 ne 23.9.2007 Č.Budějovice Zlín 6:1
 
3 pá 21.9.2007 Liberec Sparta 3:2p
3 pá 21.9.2007 K. Vary Slavia 5:6p
3 pá 21.9.2007 Litvínov Třinec 4:2
3 pá 21.9.2007 Č.Budějovice Pardubice 5:3
3 pá 21.9.2007 Zlín Znojmo 2:3sn
3 pá 21.9.2007 Vítkovice Ústí n/L 3:2p
3 čt 20.9.2007 Plzeň Kladno 5:4sn
 
2 ne 16.9.2007 Ústí n/L Slavia 1:2
2 ne 16.9.2007 Kladno Zlín 1:4
2 ne 16.9.2007 Znojmo Pardubice 4:3
2 ne 16.9.2007 K. Vary Třinec 1:0sn
2 ne 16.9.2007 Vítkovice Liberec 1:2
2 ne 16.9.2007 Sparta Litvínov 4:2
2 ne 16.9.2007 Č.Budějovice Plzeň 3:1
 
1 pá 14.9.2007 K. Vary Pardubice 7:2
1 pá 14.9.2007 Litvínov Znojmo 4:2
1 pá 14.9.2007 Plzeň Vítkovice 5:4sn
1 pá 14.9.2007 Třinec Kladno 3:4sn
1 pá 14.9.2007 Zlín Sparta 2:1
1 čt 13.9.2007 Liberec Ústí n/L 6:1
1 st 12.9.2007 Slavia Č.Budějovice 4:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp2x
1:0sn1x
2:012x
2:114x
2:1pp4x
2:1sn2x
3:013x
3:116x
3:213x
3:2pp14x
3:2sn7x
4:011x
4:121x
4:221x
4:314x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:04x
5:17x
5:221x
5:39x
5:42x
5:4pp4x
5:4sn5x
6:04x
6:14x
6:26x
6:35x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:03x
7:12x
7:23x
7:32x
8:22x
8:31x
11:01x
0:12x
0:1sn1x
0:23x
0:37x
0:43x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn7x
1:37x
1:410x
1:53x
2:311x
2:3pp5x
2:3sn11x
2:412x
2:54x
2:65x
2:71x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn9x
3:54x
3:64x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:61x
5:6pp2x
5:6sn1x
5:72x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

7.12.2017

Se Spartou v TV

Domácí zápas 38. kola se Spartou odvysílá v neděli 7. ledna Česká televize. Úvodní buly z tohoto důvodu proto padne už o hodinu dříve, tj. v 16:30.

5.12.2017

Šafránek ze Slavie

Z důvodu onemocnění Jakuba Klepiše, a protože Vojtěch Němec už zápas 19. kola odehrál za Kometu Brno a tudíž nemůže proti Plzni nastoupit, vypomůže BK Mladá Boleslav útočník David Šafránek ze Slavie.

5.12.2017

Pokuta pro klub

Disciplinární komise ELH uložila BK Mladá Boleslav pokutu 5 tisíc korun za nesportovní chování fanoušků. Ti v zápase 27. kola v Jihlavě zapálili v sektoru pro hosty dýmovnici.

3.12.2017

Říha má stopku

Obránce Jiří Říha byl za faul na Tomáše Kubalíka v pátečním zápase s Jihlavou potrestán kromě trestem do konce utkání ještě nepodmíněným zákazem startu ve třech soutěžních utkáních. Pětadvacetiletý obránce tak může znovu nastoupit nejdříve příští neděli proti Pardubicím.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

18.11.2017

St. dorost nepostoupil

Starší dorostenci skončili po základní části na 4. místě ve skupině, a přišli tak o možnost přímého postupu do playoff. Zúčastní se ale skupiny "O umístění," v níž si ještě mohou playoff vybojovat. Musí ale skončit nejhůře čtvrtí. V následné čtyřčlenné skupině by pak museli skončit alespoň druzí.

17.11.2017

Flynn do Kadaně

Útočník Oscar Flynn bude od soboty 18. listopadu na měsíčním hostování v prvoligové Kadani. "Dozvěděl jsem se po pátečním utkání juniorky v Liberci, že se mám v devět ráno hlásit v Kadani," komentuje svůj rychlý přesun talentovaný útočník a odchovanec Bruslařského klubu. Flynn by tak měl nastoupit už v sobotu proti Vsetínu. Kadaň je v tabulce poslední s pouhými 10 body.

17.11.2017

Poslední zápas SD v ZČ

Starší dorost odehraje v sobotu 18. listopadu poslední zápas v základní části. Po skončení tohoto kola může nastat hned několik různých situací. Pokud však Mladá Boleslav porazí Spartu za tři body, měla by mít jistotu přímého postupu do play-off. Pokud Mladá Boleslav prohraje, bude se muset o účast ve vyřazovacích bojích nejspíš poprat ve skupině O umístění, ze které je postup složitější.

10.11.2017

B tým on-line

Počínaje domácím zápasem 11. listopadu 2017 můžete sledovat všechna domácí utkání B týmu živě prostřednictvím webu onlajny.

29.10.2017

Flynn+Groh v repre U19

Jeden z nejlepších střelců DHL Extraligy juniorů Oscar Flynn byl nominován na tři zápasy reprezentace do 19 let s Finskem, které se uskuteční v termínu od 6. do 12. listopadu v RT TORAX ARÉNĚ v Ostravě-Porubě. Náhradníkem na tuto reprezentační akci je brankář Dominik Groh, který působí v prvoligovém Prostějově a v této sezóně odchytal také jedno utkání za boleslavské juniory.

8.10.2017

Bruslaři v repre U16

Na přípravný kemp reprezentace do 16 let ve Velkých Popovicích byli nominováni Tomáš Dlask a Michal Simon. O den později bude v reprezentačním dresu na ledě Prostějova také Tomáš Holoubek. Náhradníkem do Velkých Popovic je Jakub Zajíček.

6.9.2017

Soupisky akademie

V sekci mládeže už naleznete soupisky všech mládežnických týmů BK Mladá Boleslav na sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Předběžný rozpis ledu

V záložce Informace pro rodiče je nově k nalezení předběžný rozpis ledu a tím pádem tréninků všech mládežnických kategorií pro sezonu 2017/2018.

4.9.2017

Kurzy bruslení 2017/18

BK Mladá Boleslav o.s. pořádá každé úterý a čtvrtek kurzy bruslení.

28.8.2017

Soupisky akademie

Soupisky mládežnických extraligových týmů zveřejníme v nejbližších dnech. V současné době stále čekáme na zaslání soupisek týmů od trenérů a sekretáře mládeže. Děkujeme za pochopení.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz