Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 5.3.2010 Ml. Boleslav Slavia 1:2
52 pá 5.3.2010 Vítkovice Zlín 1:2
52 pá 5.3.2010 Kladno Litvínov 7:1
52 pá 5.3.2010 Brno K. Vary 1:2
52 pá 5.3.2010 Plzeň Sparta 1:3
52 pá 5.3.2010 Pardubice Třinec 6:1
52 pá 5.3.2010 Č.Budějovice Liberec 3:4p
 
51 st 3.3.2010 Zlín Slavia 1:2
51 st 3.3.2010 Sparta Č.Budějovice 4:1
51 st 3.3.2010 Liberec Brno 0:2
51 st 3.3.2010 Litvínov Plzeň 1:5
51 st 3.3.2010 Ml. Boleslav Pardubice 0:2
51 st 3.3.2010 K. Vary Vítkovice 4:5p
51 st 3.3.2010 Třinec Kladno 3:2sn
 
50 út 9.2.2010 Kladno Sparta 2:4
50 út 9.2.2010 Vítkovice Pardubice 3:2
50 út 9.2.2010 Č.Budějovice Zlín 6:1
50 út 9.2.2010 Litvínov Třinec 5:2
50 út 9.2.2010 Plzeň K. Vary 3:2
50 út 9.2.2010 Brno Ml. Boleslav 4:1
50 út 9.2.2010 Slavia Liberec 2:4
 
49 ne 7.2.2010 Pardubice Slavia 8:0
49 ne 7.2.2010 Sparta Litvínov 3:4
49 ne 7.2.2010 Třinec Plzeň 1:3
49 ne 7.2.2010 Liberec Kladno 2:1
49 ne 7.2.2010 Zlín Brno 3:2sn
49 ne 7.2.2010 Ml. Boleslav Vítkovice 5:6
49 ne 7.2.2010 K. Vary Č.Budějovice 3:4sn
 
48 pá 5.2.2010 Kladno Zlín 5:2
48 pá 5.2.2010 Litvínov K. Vary 4:3
48 pá 5.2.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:1sn
48 pá 5.2.2010 Vítkovice Slavia 1:3
48 pá 5.2.2010 Sparta Třinec 2:1sn
48 pá 5.2.2010 Brno Pardubice 2:1sn
48 čt 4.2.2010 Plzeň Liberec 3:1
 
47 út 2.2.2010 Zlín Plzeň 4:1
47 út 2.2.2010 Vítkovice Č.Budějovice 2:0
47 út 2.2.2010 Pardubice Kladno 6:2
47 út 2.2.2010 K. Vary Sparta 2:5
47 út 2.2.2010 Liberec Třinec 2:3
47 út 2.2.2010 Slavia Brno 2:1p
47 út 2.2.2010 Ml. Boleslav Litvínov 4:3sn
 
46 ne 31.1.2010 Brno Vítkovice 4:2
46 ne 31.1.2010 Třinec K. Vary 2:1p
46 ne 31.1.2010 Č.Budějovice Pardubice 3:2
46 ne 31.1.2010 Plzeň Slavia 3:2
46 ne 31.1.2010 Litvínov Liberec 1:2
46 ne 31.1.2010 Kladno Ml. Boleslav 3:2p
46 ne 31.1.2010 Zlín Sparta 4:1
 
45 pá 29.1.2010 Vítkovice Litvínov 6:3
45 pá 29.1.2010 Zlín Třinec 3:2
45 pá 29.1.2010 Ml. Boleslav Sparta 2:3
45 pá 29.1.2010 Brno Č.Budějovice 4:0
45 pá 29.1.2010 Pardubice Plzeň 1:4
45 pá 29.1.2010 Slavia Kladno 3:2
45 čt 28.1.2010 Liberec K. Vary 3:1
 
44 po 25.1.2010 Slavia Č.Budějovice 6:1
44 ne 24.1.2010 K. Vary Zlín 0:5
44 ne 24.1.2010 Sparta Liberec 2:1
44 ne 24.1.2010 Třinec Brno 3:2sn
44 ne 24.1.2010 Litvínov Pardubice 2:4
44 ne 24.1.2010 Plzeň Ml. Boleslav 3:2
44 ne 24.1.2010 Kladno Vítkovice 1:4
 
43 pá 22.1.2010 Zlín Litvínov 1:2
43 pá 22.1.2010 Č.Budějovice Plzeň 2:3sn
43 pá 22.1.2010 Ml. Boleslav K. Vary 1:3
43 pá 22.1.2010 Vítkovice Třinec 2:1p
43 pá 22.1.2010 Brno Kladno 3:1
43 pá 22.1.2010 Pardubice Liberec 5:1
43 čt 21.1.2010 Sparta Slavia 4:1
 
42 út 19.1.2010 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
42 út 19.1.2010 Kladno Č.Budějovice 2:1
42 út 19.1.2010 Plzeň Vítkovice 4:1
42 út 19.1.2010 Sparta Brno 5:1
42 út 19.1.2010 Litvínov Slavia 2:1
42 út 19.1.2010 K. Vary Pardubice 3:2sn
42 út 19.1.2010 Liberec Zlín 4:6
 
41 ne 17.1.2010 Slavia K. Vary 3:1
41 ne 17.1.2010 Brno Litvínov 3:2
41 ne 17.1.2010 Pardubice Sparta 3:2
41 ne 17.1.2010 Č.Budějovice Třinec 5:3
41 ne 17.1.2010 Kladno Plzeň 5:1
41 ne 17.1.2010 Ml. Boleslav Zlín 2:4
41 ne 17.1.2010 Vítkovice Liberec 6:5p
 
40 pá 15.1.2010 Třinec Slavia 3:2
40 pá 15.1.2010 Plzeň Brno 4:1
40 pá 15.1.2010 Sparta Vítkovice 2:1
40 pá 15.1.2010 Litvínov Č.Budějovice 3:4sn
40 pá 15.1.2010 Zlín Pardubice 4:2
40 pá 15.1.2010 Liberec Ml. Boleslav 2:5
40 čt 14.1.2010 K. Vary Kladno 1:0
 
39 ne 10.1.2010 K. Vary Brno 2:3
39 ne 10.1.2010 Zlín Vítkovice 3:2
39 ne 10.1.2010 Pardubice Třinec 4:5
39 ne 10.1.2010 Sparta Plzeň 4:5p
39 ne 10.1.2010 Litvínov Kladno 2:4
39 ne 10.1.2010 Ml. Boleslav Slavia 5:1
39 ne 10.1.2010 Liberec Č.Budějovice 2:3
 
38 pá 8.1.2010 Vítkovice K. Vary 1:2
38 pá 8.1.2010 Plzeň Litvínov 8:4
38 pá 8.1.2010 Č.Budějovice Sparta 3:7
38 pá 8.1.2010 Kladno Třinec 0:7
38 pá 8.1.2010 Brno Liberec 3:2
38 pá 8.1.2010 Pardubice Ml. Boleslav 4:3
38 čt 7.1.2010 Slavia Zlín 4:3p
 
37 út 5.1.2010 K. Vary Plzeň 6:2
37 ne 3.1.2010 Slavia Liberec 2:4
37 ne 3.1.2010 Sparta Kladno 3:1
37 ne 3.1.2010 Třinec Litvínov 4:3sn
37 ne 3.1.2010 Pardubice Vítkovice 10:3
37 ne 3.1.2010 Zlín Č.Budějovice 4:3sn
37 ne 3.1.2010 Ml. Boleslav Brno 3:4sn
 
36 út 29.12.2009 Kladno Liberec 6:3
36 út 29.12.2009 Brno Zlín 4:3
36 út 29.12.2009 Vítkovice Ml. Boleslav 2:1
36 út 29.12.2009 Litvínov Sparta 2:1
36 út 29.12.2009 Plzeň Třinec 3:1
36 út 29.12.2009 Slavia Pardubice 1:2
 
35 ne 27.12.2009 Slavia Vítkovice 0:6
35 ne 27.12.2009 Pardubice Brno 2:1
35 ne 27.12.2009 Liberec Plzeň 0:1sn
35 ne 27.12.2009 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1sn
35 ne 27.12.2009 Třinec Sparta 1:2sn
 
34 st 23.12.2009 Kladno Pardubice 1:2
34 st 23.12.2009 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
34 st 23.12.2009 Brno Slavia 2:1
34 st 23.12.2009 Sparta K. Vary 1:2
34 st 23.12.2009 Plzeň Zlín 3:0
34 út 22.12.2009 Třinec Liberec 5:4
34 út 22.12.2009 Č.Budějovice Vítkovice 3:4sn
 
33 ne 13.12.2009 Slavia Plzeň 5:7
33 ne 13.12.2009 K. Vary Třinec 2:4
33 ne 13.12.2009 Liberec Litvínov 1:4
33 ne 13.12.2009 Vítkovice Brno 2:3
33 ne 13.12.2009 Sparta Zlín 2:5
33 ne 13.12.2009 Ml. Boleslav Kladno 2:1sn
33 ne 13.12.2009 Pardubice Č.Budějovice 5:0
 
32 pá 11.12.2009 Třinec Zlín 2:3sn
32 pá 11.12.2009 Litvínov Vítkovice 2:3sn
32 pá 11.12.2009 Plzeň Pardubice 3:2p
32 pá 11.12.2009 Sparta Ml. Boleslav 7:4
32 pá 11.12.2009 Kladno Slavia 3:2sn
32 pá 11.12.2009 Liberec K. Vary 3:1
32 čt 10.12.2009 Č.Budějovice Brno 0:1sn
 
35 st 9.12.2009 K. Vary Litvínov 6:2
35 út 8.12.2009 Zlín Kladno 3:2sn
 
31 ne 6.12.2009 Liberec Sparta 4:0
31 ne 6.12.2009 Zlín K. Vary 3:2
31 ne 6.12.2009 Brno Třinec 4:2
31 ne 6.12.2009 Č.Budějovice Slavia 3:4p
31 ne 6.12.2009 Ml. Boleslav Plzeň 3:4p
31 ne 6.12.2009 Pardubice Litvínov 3:4
 
30 pá 4.12.2009 Kladno Brno 5:3
30 pá 4.12.2009 Plzeň Č.Budějovice 5:1
30 pá 4.12.2009 Třinec Vítkovice 4:0
30 pá 4.12.2009 K. Vary Ml. Boleslav 2:3sn
30 pá 4.12.2009 Slavia Sparta 3:1
30 čt 3.12.2009 Litvínov Zlín 2:4
30 čt 3.12.2009 Liberec Pardubice 2:1
 
36 út 1.12.2009 Č.Budějovice K. Vary 4:0
 
31 út 1.12.2009 Vítkovice Kladno 3:2
 
29 út 1.12.2009 Slavia Litvínov 3:5
 
28 út 1.12.2009 Sparta Pardubice 2:3sn
 
29 ne 29.11.2009 Brno Sparta 3:5
29 ne 29.11.2009 Liberec Zlín 3:2
29 ne 29.11.2009 Č.Budějovice Kladno 2:1p
29 ne 29.11.2009 Pardubice K. Vary 3:5
29 ne 29.11.2009 Ml. Boleslav Třinec 4:3
29 ne 29.11.2009 Vítkovice Plzeň 3:4
 
28 pá 27.11.2009 Plzeň Kladno 5:4
28 pá 27.11.2009 Třinec Č.Budějovice 0:2
28 pá 27.11.2009 Litvínov Brno 6:5
28 pá 27.11.2009 K. Vary Slavia 2:1
28 pá 27.11.2009 Zlín Ml. Boleslav 4:2
28 čt 26.11.2009 Liberec Vítkovice 2:3sn
 
27 st 25.11.2009 Pardubice Zlín 4:3
27 út 24.11.2009 Kladno K. Vary 4:3p
27 út 24.11.2009 Ml. Boleslav Liberec 0:4
27 út 24.11.2009 Č.Budějovice Litvínov 3:0
27 út 24.11.2009 Vítkovice Sparta 2:1
27 út 24.11.2009 Brno Plzeň 2:4
27 út 24.11.2009 Slavia Třinec 2:3p
 
26 ne 22.11.2009 Slavia Ml. Boleslav 3:5
26 ne 22.11.2009 Třinec Pardubice 0:6
26 ne 22.11.2009 Č.Budějovice Liberec 1:0p
26 ne 22.11.2009 Kladno Litvínov 6:2
26 ne 22.11.2009 Brno K. Vary 3:2sn
 
25 pá 20.11.2009 Třinec Kladno 3:1
25 pá 20.11.2009 Litvínov Plzeň 2:6
25 pá 20.11.2009 K. Vary Vítkovice 1:5
25 pá 20.11.2009 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
25 pá 20.11.2009 Zlín Slavia 1:3
25 čt 19.11.2009 Sparta Č.Budějovice 4:3p
 
26 út 17.11.2009 Vítkovice Zlín 3:1
26 út 17.11.2009 Sparta Plzeň 3:2sn
 
7 út 17.11.2009 Pardubice Č.Budějovice 2:4
 
24 ne 15.11.2009 Č.Budějovice Zlín 3:5
24 ne 15.11.2009 Liberec Slavia 1:6
24 ne 15.11.2009 Vítkovice Pardubice 3:4sn
24 ne 15.11.2009 Plzeň K. Vary 4:1
24 ne 15.11.2009 Brno Ml. Boleslav 1:2sn
24 ne 15.11.2009 Kladno Sparta 1:4
24 ne 15.11.2009 Litvínov Třinec 3:2sn
 
23 pá 13.11.2009 Zlín Brno 2:0
23 pá 13.11.2009 Třinec Plzeň 3:2p
23 pá 13.11.2009 Sparta Litvínov 5:3
23 pá 13.11.2009 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
23 pá 13.11.2009 K. Vary Č.Budějovice 5:2
23 pá 13.11.2009 Pardubice Slavia 2:3p
23 čt 12.11.2009 Liberec Kladno 8:1
 
25 út 10.11.2009 Liberec Brno 2:1
 
22 ne 1.11.2009 Slavia Vítkovice 5:4sn
22 ne 1.11.2009 Brno Pardubice 3:1
22 ne 1.11.2009 Č.Budějovice Ml. Boleslav 5:4p
22 ne 1.11.2009 Třinec Sparta 3:6
22 ne 1.11.2009 Kladno Zlín 1:2
22 ne 1.11.2009 Litvínov K. Vary 5:6
22 ne 1.11.2009 Plzeň Liberec 2:3p
 
21 pá 30.10.2009 Zlín Plzeň 2:1
21 pá 30.10.2009 Brno Slavia 1:3
21 pá 30.10.2009 K. Vary Sparta 1:2
21 pá 30.10.2009 Pardubice Kladno 4:2
21 pá 30.10.2009 Vítkovice Č.Budějovice 3:2p
21 pá 30.10.2009 Liberec Třinec 5:2
21 čt 29.10.2009 Ml. Boleslav Litvínov 3:5
 
16 út 27.10.2009 K. Vary Pardubice 3:2sn
 
20 ne 25.10.2009 Brno Vítkovice 4:5
20 ne 25.10.2009 Sparta Zlín 0:3
20 ne 25.10.2009 Č.Budějovice Pardubice 1:4
20 ne 25.10.2009 Litvínov Liberec 5:3
20 ne 25.10.2009 Plzeň Slavia 2:3p
20 ne 25.10.2009 Kladno Ml. Boleslav 0:1sn
20 ne 25.10.2009 Třinec K. Vary 4:2
 
19 pá 23.10.2009 Zlín Třinec 4:6
19 pá 23.10.2009 Vítkovice Litvínov 3:4sn
19 pá 23.10.2009 Ml. Boleslav Sparta 2:1sn
19 pá 23.10.2009 Brno Č.Budějovice 3:1
19 pá 23.10.2009 K. Vary Liberec 3:4
19 pá 23.10.2009 Pardubice Plzeň 3:2
19 čt 22.10.2009 Slavia Kladno 2:6
 
18 út 20.10.2009 Třinec Brno 4:3
18 út 20.10.2009 K. Vary Zlín 3:4sn
18 út 20.10.2009 Kladno Vítkovice 2:3
18 út 20.10.2009 Plzeň Ml. Boleslav 3:1
18 út 20.10.2009 Litvínov Pardubice 6:4
18 út 20.10.2009 Slavia Č.Budějovice 0:2
18 út 20.10.2009 Liberec Sparta 5:0
 
17 ne 18.10.2009 Brno Kladno 4:1
17 ne 18.10.2009 Č.Budějovice Plzeň 1:3
17 ne 18.10.2009 Pardubice Liberec 5:4
17 ne 18.10.2009 Zlín Litvínov 4:5sn
17 ne 18.10.2009 Vítkovice Třinec 4:5sn
17 ne 18.10.2009 Sparta Slavia 2:3
17 ne 18.10.2009 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
 
16 pá 16.10.2009 Třinec Ml. Boleslav 5:1
16 pá 16.10.2009 Plzeň Vítkovice 4:3p
16 pá 16.10.2009 Litvínov Slavia 0:2
16 pá 16.10.2009 Sparta Brno 6:2
16 pá 16.10.2009 Zlín Liberec 0:4
16 čt 15.10.2009 Kladno Č.Budějovice 5:3
 
12 út 13.10.2009 Vítkovice K. Vary 3:4
 
15 ne 11.10.2009 Vítkovice Liberec 4:1
15 ne 11.10.2009 Brno Litvínov 1:3
15 ne 11.10.2009 Slavia K. Vary 0:3
15 ne 11.10.2009 Č.Budějovice Třinec 4:2
15 ne 11.10.2009 Kladno Plzeň 0:3
15 ne 11.10.2009 Ml. Boleslav Zlín 4:5p
15 ne 11.10.2009 Pardubice Sparta 3:2
 
14 pá 9.10.2009 Zlín Pardubice 4:2
14 pá 9.10.2009 Třinec Slavia 3:1
14 pá 9.10.2009 Litvínov Č.Budějovice 5:2
14 pá 9.10.2009 K. Vary Kladno 2:1
14 pá 9.10.2009 Plzeň Brno 2:1
14 pá 9.10.2009 Sparta Vítkovice 4:3sn
14 čt 8.10.2009 Liberec Ml. Boleslav 2:6
 
13 út 6.10.2009 Zlín Vítkovice 3:2sn
13 út 6.10.2009 Třinec Pardubice 1:5
13 út 6.10.2009 Plzeň Sparta 3:2
13 út 6.10.2009 K. Vary Brno 2:3sn
13 út 6.10.2009 Litvínov Kladno 1:6
13 út 6.10.2009 Slavia Ml. Boleslav 6:1
13 út 6.10.2009 Liberec Č.Budějovice 3:0
 
12 ne 4.10.2009 Slavia Zlín 4:1
12 ne 4.10.2009 Brno Liberec 7:2
12 ne 4.10.2009 Kladno Třinec 1:2
12 ne 4.10.2009 Plzeň Litvínov 4:5
12 ne 4.10.2009 Pardubice Ml. Boleslav 4:2
12 ne 4.10.2009 Č.Budějovice Sparta 2:3sn
 
11 pá 2.10.2009 Třinec Litvínov 6:2
11 pá 2.10.2009 Zlín Č.Budějovice 5:2
11 pá 2.10.2009 Sparta Kladno 8:1
11 pá 2.10.2009 Ml. Boleslav Brno 6:1
11 pá 2.10.2009 K. Vary Plzeň 7:0
11 čt 1.10.2009 Pardubice Vítkovice 3:2
11 čt 1.10.2009 Liberec Slavia 2:5
 
10 út 29.9.2009 Kladno Liberec 5:3
10 út 29.9.2009 Vítkovice Ml. Boleslav 3:0
10 út 29.9.2009 Č.Budějovice K. Vary 4:3
10 út 29.9.2009 Litvínov Sparta 6:5sn
10 út 29.9.2009 Brno Zlín 1:4
10 út 29.9.2009 Plzeň Třinec 3:4sn
10 út 29.9.2009 Slavia Pardubice 2:5
 
9 ne 27.9.2009 Vítkovice Slavia 3:2
9 ne 27.9.2009 Pardubice Brno 6:3
9 ne 27.9.2009 Zlín Kladno 2:1
9 ne 27.9.2009 Liberec Plzeň 2:4
9 ne 27.9.2009 Sparta Třinec 2:5
9 ne 27.9.2009 K. Vary Litvínov 2:3
9 ne 27.9.2009 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1sn
 
8 pá 25.9.2009 Třinec Liberec 6:3
8 pá 25.9.2009 Kladno Pardubice 6:0
8 pá 25.9.2009 Č.Budějovice Vítkovice 4:3
8 pá 25.9.2009 Litvínov Ml. Boleslav 1:2p
8 pá 25.9.2009 Plzeň Zlín 3:4sn
8 pá 25.9.2009 Sparta K. Vary 4:3p
8 pá 25.9.2009 Slavia Brno 6:4
 
7 út 22.9.2009 Zlín Sparta 2:3p
7 út 22.9.2009 Ml. Boleslav Kladno 5:0
7 út 22.9.2009 K. Vary Třinec 3:1
7 út 22.9.2009 Vítkovice Brno 2:1sn
7 út 22.9.2009 Liberec Litvínov 3:1
7 út 22.9.2009 Slavia Plzeň 4:3
 
6 ne 20.9.2009 Třinec Zlín 4:2
6 ne 20.9.2009 Č.Budějovice Brno 5:2
6 ne 20.9.2009 Sparta Ml. Boleslav 3:2
6 ne 20.9.2009 Kladno Slavia 6:4
6 ne 20.9.2009 Litvínov Vítkovice 1:4
6 ne 20.9.2009 K. Vary Liberec 2:4
6 ne 20.9.2009 Plzeň Pardubice 1:2sn
 
5 pá 18.9.2009 Vítkovice Kladno 7:0
5 pá 18.9.2009 Č.Budějovice Slavia 6:1
5 pá 18.9.2009 Ml. Boleslav Plzeň 2:3
5 pá 18.9.2009 Pardubice Litvínov 9:3
5 pá 18.9.2009 Zlín K. Vary 4:1
5 pá 18.9.2009 Sparta Liberec 3:2p
5 pá 18.9.2009 Brno Třinec 1:5
 
4 út 15.9.2009 Kladno Brno 4:0
4 út 15.9.2009 Litvínov Zlín 1:2
4 út 15.9.2009 Plzeň Č.Budějovice 4:2
4 út 15.9.2009 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
4 út 15.9.2009 Třinec Vítkovice 1:3
4 út 15.9.2009 Slavia Sparta 4:2
4 út 15.9.2009 Liberec Pardubice 4:3
 
3 ne 13.9.2009 Vítkovice Plzeň 5:2
3 ne 13.9.2009 Slavia Litvínov 4:2
3 ne 13.9.2009 Zlín Liberec 3:4
3 ne 13.9.2009 Č.Budějovice Kladno 4:5sn
3 ne 13.9.2009 Pardubice K. Vary 3:4sn
3 ne 13.9.2009 Ml. Boleslav Třinec 3:1
3 ne 13.9.2009 Brno Sparta 1:4
 
2 pá 11.9.2009 Zlín Ml. Boleslav 3:2
2 pá 11.9.2009 Třinec Č.Budějovice 1:2p
2 pá 11.9.2009 Plzeň Kladno 2:1
2 pá 11.9.2009 Litvínov Brno 5:3
2 pá 11.9.2009 K. Vary Slavia 1:4
2 pá 11.9.2009 Sparta Pardubice 2:3p
2 pá 11.9.2009 Liberec Vítkovice 1:3
 
1 st 9.9.2009 Kladno K. Vary 3:5
1 st 9.9.2009 Č.Budějovice Litvínov 4:1
1 st 9.9.2009 Vítkovice Sparta 2:1sn
1 st 9.9.2009 Ml. Boleslav Liberec 2:1
1 st 9.9.2009 Brno Plzeň 1:2
1 st 9.9.2009 Pardubice Zlín 1:2sn
1 st 9.9.2009 Slavia Třinec 4:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp1x
2:02x
2:119x
2:1pp4x
2:1sn9x
3:04x
3:117x
3:224x
3:2pp5x
3:2sn11x
4:05x
4:113x
4:214x
4:310x
4:3pp5x
4:3sn4x
5:03x
5:16x
5:28x
5:37x
5:43x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:01x
6:16x
6:26x
6:34x
6:43x
6:51x
6:5pp1x
6:5sn1x
7:02x
7:11x
7:21x
7:41x
8:01x
8:12x
8:41x
9:31x
10:31x
0:1sn3x
0:25x
0:33x
0:42x
0:51x
0:62x
0:71x
1:215x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:310x
1:49x
1:54x
1:62x
2:39x
2:3pp6x
2:3sn8x
2:413x
2:56x
2:63x
3:47x
3:4pp3x
3:4sn11x
3:57x
3:61x
3:71x
4:54x
4:5pp3x
4:5sn3x
4:62x
5:62x
5:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

21.8.2017

Hyka na iSport.cz

Přečtěte si aktuální rozhovor s Tomášem Hykou, který už se byl podívat v Las Vegas.

18.8.2017

Odpovědi vedení

Generální manažer BK Mladá Boleslav odpověděl na vaše dotazy.

18.8.2017

Další dva reprezentanti

Nejen v národním A týmu, ale také ve výběru do 20 let budou mít Bruslaři své zastoupení. Turnaje 4 zemí ve Finsku se v termínu od 20. do 27. srpna zúčastní obránce František Hrdinka a útočník Ondřej Najman. Nesmíme zapomenout ani na kustoda Oldřicha Kopeckého.

16.8.2017

Bruslaři v repre

Hned trojice Bruslařů dostala pozvánku od hlavního trenéra národního týmu Josefa Jandače - jsou jimi obránce David Němeček a útočníci Radan Lenc a Pavel Musil. Český tým otevře sezonu dvěma přátelskými zápasy se Slovenskem a to ve středu 23. srpna v Třinci a ve čtvrtek 24. srpna v Žilině. Výběr našich východních sousedů bude reprezentovat i obránce Oldrich Kotvan.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

10.8.2017

Junioři utrpěli debakl

Boleslavským juniorům se v přípravě na novou sezónu zatím trápí a dosud ani jednou nezvítězili. Ve čtvrtek se představili na ledě Kladna, kde prohráli 0:6.

20.7.2017

První trénink SD

První trénink staršího dorostu po návratu z dovolené je na programu ve středu 26. července 2017 v 6:00. Sraz bude v kabině.

18.7.2017

Sraz juniorů

Trenéři juniorů BK Mladá Boleslav tímto informují o prvním srazu týmu a to v neděli 23. července v 16:30 na zimním stadionu.

8.7.2017

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže nyní nově naleznete soupisky všech žákovských tříd mládeže BK Mladá Boleslav. V dalších týdnech doplníme také rozpisy zápasů na sezónu 2017/2018.

8.7.2017

Bruslaři na repre kempu

I letos v létě pořádá Český svaz ledního hokeje speciální tréninkový kemp pro brankáře mládežnických reprezentací. Uskuteční se od 16. do 20. července v Třemošné. Jedním z trenérů bude i ten boleslavský Radek Haas, s nímž odjedou do Třemošné i jeho syn Radek Haas (U18), Dominik Groh (U20) a Roman Krinwald (U16).

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz