Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 po 13.2.2017 Most Frýdek-Místek 2:7
52 po 13.2.2017 Třebíč Ústí n/L 3:2
52 po 13.2.2017 Litoměřice Kadaň 6:4
52 po 13.2.2017 Přerov Jihlava 2:4
52 po 13.2.2017 Kladno Č.Budějovice 4:1
52 po 13.2.2017 Slavia Prostějov 2:1sn
52 ne 12.2.2017 Benátky n/J Havířov 1:2
 
51 so 11.2.2017 Prostějov Kladno 2:1
51 so 11.2.2017 Kadaň Most 5:2
51 so 11.2.2017 Přerov Slavia 1:2
51 so 11.2.2017 Benátky n/J Litoměřice 4:2
51 so 11.2.2017 Č.Budějovice Havířov 5:3
51 so 11.2.2017 Ústí n/L Jihlava 5:6p
51 so 11.2.2017 Frýdek-Místek Třebíč 1:2sn
 
50 st 8.2.2017 Jihlava Frýdek-Místek 2:1
50 st 8.2.2017 Benátky n/J Č.Budějovice 0:2
50 st 8.2.2017 Havířov Prostějov 3:1
50 st 8.2.2017 Třebíč Kadaň 3:4p
50 st 8.2.2017 Slavia Ústí n/L 1:2
50 st 8.2.2017 Kladno Přerov 1:3
50 st 8.2.2017 Litoměřice Most 2:3sn
 
35 út 7.2.2017 Prostějov Č.Budějovice 2:3
 
48 po 6.2.2017 Benátky n/J Přerov 3:2
 
49 so 4.2.2017 Frýdek-Místek Slavia 2:3
49 so 4.2.2017 Ústí n/L Kladno 2:6
49 so 4.2.2017 Prostějov Benátky n/J 3:2
49 so 4.2.2017 Č.Budějovice Litoměřice 4:5p
49 so 4.2.2017 Kadaň Jihlava 1:2p
49 so 4.2.2017 Most Třebíč 3:1
49 so 4.2.2017 Přerov Havířov 3:1
 
48 st 1.2.2017 Jihlava Most 4:3
48 st 1.2.2017 Č.Budějovice Prostějov 2:3sn
48 st 1.2.2017 Kladno Frýdek-Místek 2:3p
48 st 1.2.2017 Litoměřice Třebíč 2:3
48 st 1.2.2017 Slavia Kadaň 3:1
48 st 1.2.2017 Havířov Ústí n/L 2:3sn
 
47 po 30.1.2017 Most Slavia 4:2
47 po 30.1.2017 Ústí n/L Benátky n/J 0:1p
47 po 30.1.2017 Přerov Č.Budějovice 1:3
47 po 30.1.2017 Frýdek-Místek Havířov 5:4
47 po 30.1.2017 Prostějov Litoměřice 4:3
47 po 30.1.2017 Kadaň Kladno 2:3p
47 po 30.1.2017 Třebíč Jihlava 2:3sn
 
46 so 28.1.2017 Slavia Třebíč 3:2p
46 so 28.1.2017 Kladno Most 6:2
46 so 28.1.2017 Litoměřice Jihlava 1:4
46 so 28.1.2017 Havířov Kadaň 2:5
46 so 28.1.2017 Č.Budějovice Ústí n/L 5:1
46 so 28.1.2017 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2p
46 so 28.1.2017 Prostějov Přerov 3:5
 
45 st 25.1.2017 Most Havířov 2:4
45 st 25.1.2017 Třebíč Kladno 4:6
45 st 25.1.2017 Jihlava Slavia 3:2p
45 st 25.1.2017 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:0
45 st 25.1.2017 Kadaň Benátky n/J 3:4
45 st 25.1.2017 Ústí n/L Prostějov 1:6
45 st 25.1.2017 Přerov Litoměřice 2:3p
 
44 po 23.1.2017 Benátky n/J Most 3:2
44 po 23.1.2017 Č.Budějovice Kadaň 2:0
44 po 23.1.2017 Havířov Třebíč 2:5
44 po 23.1.2017 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
44 po 23.1.2017 Přerov Ústí n/L 2:3
44 po 23.1.2017 Kladno Jihlava 5:2
44 po 23.1.2017 Litoměřice Slavia 2:1sn
 
43 so 21.1.2017 Slavia Kladno 2:3sn
43 so 21.1.2017 Most Č.Budějovice 2:5
43 so 21.1.2017 Ústí n/L Litoměřice 0:5
43 so 21.1.2017 Kadaň Prostějov 4:3
43 so 21.1.2017 Frýdek-Místek Přerov 7:4
43 so 21.1.2017 Třebíč Benátky n/J 4:1
43 so 21.1.2017 Jihlava Havířov 3:2
 
42 st 18.1.2017 Benátky n/J Jihlava 2:4
42 st 18.1.2017 Č.Budějovice Třebíč 1:2p
42 st 18.1.2017 Litoměřice Kladno 1:4
42 st 18.1.2017 Prostějov Most 7:3
42 st 18.1.2017 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:3p
42 st 18.1.2017 Havířov Slavia 7:1
 
37 po 16.1.2017 Frýdek-Místek Jihlava 3:4p
 
41 so 14.1.2017 Slavia Benátky n/J 2:1
41 so 14.1.2017 Most Přerov 5:4p
41 so 14.1.2017 Kladno Havířov 1:5
41 so 14.1.2017 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
41 so 14.1.2017 Kadaň Ústí n/L 0:3
41 so 14.1.2017 Třebíč Prostějov 0:3
41 so 14.1.2017 Jihlava Č.Budějovice 2:1p
 
29 pá 13.1.2017 Kadaň Přerov 2:1p
 
39 čt 12.1.2017 Benátky n/J Havířov 2:1
 
40 st 11.1.2017 Benátky n/J Kladno 1:4
40 st 11.1.2017 Č.Budějovice Slavia 5:1
40 st 11.1.2017 Třebíč Přerov 4:2
40 st 11.1.2017 Ústí n/L Most 5:2
40 st 11.1.2017 Prostějov Jihlava 2:5
40 st 11.1.2017 Litoměřice Havířov 0:3
40 st 11.1.2017 Frýdek-Místek Kadaň 4:3sn
 
39 so 7.1.2017 Ústí n/L Třebíč 4:1
39 so 7.1.2017 Frýdek-Místek Most 4:3
39 so 7.1.2017 Kadaň Litoměřice 2:1
39 so 7.1.2017 Prostějov Slavia 2:3
39 so 7.1.2017 Č.Budějovice Kladno 1:2
39 so 7.1.2017 Jihlava Přerov 4:3sn
 
38 st 4.1.2017 Most Kadaň 3:2
38 st 4.1.2017 Jihlava Ústí n/L 4:0
38 st 4.1.2017 Třebíč Frýdek-Místek 2:0
38 st 4.1.2017 Litoměřice Benátky n/J 2:3
38 st 4.1.2017 Havířov Č.Budějovice 1:2
38 st 4.1.2017 Kladno Prostějov 3:2sn
38 st 4.1.2017 Slavia Přerov 3:2sn
 
37 pá 30.12.2016 Kadaň Třebíč 1:2
37 pá 30.12.2016 Ústí n/L Slavia 3:1
37 pá 30.12.2016 Most Litoměřice 1:2
37 pá 30.12.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
37 pá 30.12.2016 Prostějov Havířov 1:3
37 pá 30.12.2016 Přerov Kladno 1:3
 
36 st 28.12.2016 Benátky n/J Prostějov 0:4
36 st 28.12.2016 Třebíč Most 4:3p
36 st 28.12.2016 Slavia Frýdek-Místek 6:0
36 st 28.12.2016 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
36 st 28.12.2016 Kladno Ústí n/L 3:2p
36 st 28.12.2016 Havířov Přerov 4:1
 
2 po 19.12.2016 Č.Budějovice Jihlava 2:3p
 
35 so 17.12.2016 Ústí n/L Havířov 5:2
35 so 17.12.2016 Přerov Benátky n/J 2:0
35 so 17.12.2016 Kadaň Slavia 2:0
35 so 17.12.2016 Most Jihlava 1:3
35 so 17.12.2016 Třebíč Litoměřice 5:4p
35 pá 16.12.2016 Frýdek-Místek Kladno 2:1sn
 
34 st 14.12.2016 Jihlava Třebíč 1:3
34 st 14.12.2016 Č.Budějovice Přerov 8:0
34 st 14.12.2016 Slavia Most 6:1
34 st 14.12.2016 Kladno Kadaň 3:0
34 st 14.12.2016 Litoměřice Prostějov 8:3
34 st 14.12.2016 Havířov Frýdek-Místek 3:6
34 st 14.12.2016 Ústí n/L Benátky n/J 3:4p
 
33 so 10.12.2016 Frýdek-Místek Benátky n/J 7:3
33 so 10.12.2016 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3
33 so 10.12.2016 Kadaň Havířov 5:2
33 so 10.12.2016 Přerov Prostějov 5:0
33 so 10.12.2016 Most Kladno 3:6
33 so 10.12.2016 Třebíč Slavia 2:0
33 so 10.12.2016 Jihlava Litoměřice 2:1p
 
32 st 7.12.2016 Benátky n/J Kadaň 4:2
32 st 7.12.2016 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:1
32 st 7.12.2016 Kladno Třebíč 3:2
32 st 7.12.2016 Litoměřice Přerov 4:2
32 st 7.12.2016 Prostějov Ústí n/L 3:5
32 st 7.12.2016 Havířov Most 5:2
32 st 7.12.2016 Slavia Jihlava 2:5
 
31 po 5.12.2016 Most Benátky n/J 3:2
31 po 5.12.2016 Jihlava Kladno 4:3
31 po 5.12.2016 Třebíč Havířov 4:5p
31 po 5.12.2016 Frýdek-Místek Prostějov 2:3
31 po 5.12.2016 Kadaň Č.Budějovice 0:3
31 po 5.12.2016 Slavia Litoměřice 3:2
31 po 5.12.2016 Ústí n/L Přerov 3:2sn
 
30 so 3.12.2016 Č.Budějovice Most 3:2
30 so 3.12.2016 Kladno Slavia 0:1
30 so 3.12.2016 Benátky n/J Třebíč 0:2
30 so 3.12.2016 Přerov Frýdek-Místek 2:1p
30 so 3.12.2016 Prostějov Kadaň 6:2
30 so 3.12.2016 Litoměřice Ústí n/L 4:3p
30 so 3.12.2016 Havířov Jihlava 0:1
 
29 pá 2.12.2016 Přerov Kadaň 2:1
29 st 30.11.2016 Jihlava Benátky n/J 3:1
29 st 30.11.2016 Most Prostějov 3:2
29 st 30.11.2016 Třebíč Č.Budějovice 5:4
29 st 30.11.2016 Slavia Havířov 0:4
29 st 30.11.2016 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
29 st 30.11.2016 Kladno Litoměřice 2:4
 
28 so 26.11.2016 Prostějov Třebíč 7:3
28 so 26.11.2016 Přerov Most 4:0
28 so 26.11.2016 Benátky n/J Slavia 3:6
28 so 26.11.2016 Ústí n/L Kadaň 3:2p
28 so 26.11.2016 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
28 so 26.11.2016 Č.Budějovice Jihlava 1:2
28 so 26.11.2016 Havířov Kladno 1:2
 
27 pá 25.11.2016 Kadaň Frýdek-Místek 1:2
27 st 23.11.2016 Most Ústí n/L 3:2
27 st 23.11.2016 Jihlava Prostějov 4:2
27 st 23.11.2016 Havířov Litoměřice 2:1p
27 st 23.11.2016 Slavia Č.Budějovice 2:5
27 st 23.11.2016 Kladno Benátky n/J 1:4
27 st 23.11.2016 Přerov Třebíč 2:3
 
36 po 21.11.2016 Jihlava Kadaň 1:2
 
26 so 19.11.2016 Slavia Prostějov 5:4p
26 so 19.11.2016 Kladno Č.Budějovice 1:4
26 so 19.11.2016 Litoměřice Kadaň 4:0
26 so 19.11.2016 Havířov Benátky n/J 2:3p
26 so 19.11.2016 Most Frýdek-Místek 1:5
26 so 19.11.2016 Třebíč Ústí n/L 3:4p
26 so 19.11.2016 Jihlava Přerov 1:2
 
25 st 16.11.2016 Benátky n/J Litoměřice 2:1p
25 st 16.11.2016 Č.Budějovice Havířov 2:1
25 st 16.11.2016 Frýdek-Místek Třebíč 1:4
25 st 16.11.2016 Přerov Slavia 1:2
25 st 16.11.2016 Kadaň Most 4:2
25 st 16.11.2016 Ústí n/L Jihlava 2:0
25 st 16.11.2016 Prostějov Kladno 1:2p
 
24 po 14.11.2016 Třebíč Kadaň 1:4
24 po 14.11.2016 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3p
24 po 14.11.2016 Jihlava Frýdek-Místek 1:2p
24 po 14.11.2016 Litoměřice Most 3:1
24 po 14.11.2016 Slavia Ústí n/L 5:2
24 po 14.11.2016 Havířov Prostějov 2:1
24 po 14.11.2016 Kladno Přerov 6:2
 
23 so 12.11.2016 Ústí n/L Kladno 1:0
23 so 12.11.2016 Prostějov Benátky n/J 4:5
23 so 12.11.2016 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
23 so 12.11.2016 Č.Budějovice Litoměřice 3:2
23 so 12.11.2016 Přerov Havířov 3:0
23 so 12.11.2016 Kadaň Jihlava 3:2
23 so 12.11.2016 Most Třebíč 1:2p
 
22 st 9.11.2016 Jihlava Most 3:0
22 st 9.11.2016 Benátky n/J Přerov 4:1
22 st 9.11.2016 Havířov Ústí n/L 5:1
22 st 9.11.2016 Litoměřice Třebíč 2:3
22 st 9.11.2016 Slavia Kadaň 3:1
22 st 9.11.2016 Kladno Frýdek-Místek 6:2
22 po 7.11.2016 Č.Budějovice Prostějov 9:1
 
21 so 5.11.2016 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
21 so 5.11.2016 Prostějov Litoměřice 1:4
21 so 5.11.2016 Kadaň Kladno 3:5
21 so 5.11.2016 Přerov Č.Budějovice 2:4
21 so 5.11.2016 Frýdek-Místek Havířov 2:1p
21 so 5.11.2016 Most Slavia 1:2
21 so 5.11.2016 Třebíč Jihlava 0:4
 
20 st 2.11.2016 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:4
20 st 2.11.2016 Č.Budějovice Ústí n/L 8:2
20 st 2.11.2016 Kladno Most 7:1
20 st 2.11.2016 Havířov Kadaň 2:1p
20 st 2.11.2016 Litoměřice Jihlava 2:4
20 st 2.11.2016 Prostějov Přerov 3:2p
20 st 2.11.2016 Slavia Třebíč 3:2p
 
19 so 29.10.2016 Kadaň Benátky n/J 4:2
19 so 29.10.2016 Frýdek-Místek Č.Budějovice 5:3
19 so 29.10.2016 Ústí n/L Prostějov 3:2
19 so 29.10.2016 Přerov Litoměřice 4:1
19 so 29.10.2016 Jihlava Slavia 2:1
19 so 29.10.2016 Most Havířov 2:1
19 so 29.10.2016 Třebíč Kladno 3:4p
 
18 st 26.10.2016 Benátky n/J Most 0:1sn
18 st 26.10.2016 Č.Budějovice Kadaň 5:1
18 st 26.10.2016 Havířov Třebíč 4:1
18 st 26.10.2016 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
18 st 26.10.2016 Přerov Ústí n/L 6:1
18 st 26.10.2016 Kladno Jihlava 2:1
18 st 26.10.2016 Litoměřice Slavia 2:3p
 
17 so 22.10.2016 Frýdek-Místek Přerov 2:6
17 so 22.10.2016 Kadaň Prostějov 2:5
17 so 22.10.2016 Ústí n/L Litoměřice 3:4p
17 so 22.10.2016 Most Č.Budějovice 3:4
17 so 22.10.2016 Třebíč Benátky n/J 1:2
17 so 22.10.2016 Slavia Kladno 4:2
17 so 22.10.2016 Jihlava Havířov 3:2p
 
16 st 19.10.2016 Benátky n/J Jihlava 1:6
16 st 19.10.2016 Č.Budějovice Třebíč 5:4sn
16 st 19.10.2016 Havířov Slavia 2:3
16 st 19.10.2016 Prostějov Most 3:2
16 st 19.10.2016 Litoměřice Kladno 3:5
16 st 19.10.2016 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:1
16 st 19.10.2016 Přerov Kadaň 3:2
 
14 út 18.10.2016 Frýdek-Místek Kadaň 1:3
 
15 so 15.10.2016 Kladno Havířov 3:4p
15 so 15.10.2016 Kadaň Ústí n/L 4:3
15 so 15.10.2016 Most Přerov 1:4
15 so 15.10.2016 Slavia Benátky n/J 0:3
15 so 15.10.2016 Jihlava Č.Budějovice 2:1
15 so 15.10.2016 Frýdek-Místek Litoměřice 2:0
15 so 15.10.2016 Třebíč Prostějov 1:2sn
 
14 st 12.10.2016 Benátky n/J Kladno 1:2p
14 st 12.10.2016 Ústí n/L Most 4:1
14 st 12.10.2016 Přerov Třebíč 1:5
14 st 12.10.2016 Č.Budějovice Slavia 3:0
14 st 12.10.2016 Litoměřice Havířov 3:1
14 st 12.10.2016 Prostějov Jihlava 1:2p
 
13 so 8.10.2016 Frýdek-Místek Most 2:4
13 so 8.10.2016 Ústí n/L Třebíč 4:1
13 so 8.10.2016 Kadaň Litoměřice 0:2
13 so 8.10.2016 Přerov Jihlava 2:1
13 so 8.10.2016 Č.Budějovice Kladno 3:1
13 so 8.10.2016 Havířov Benátky n/J 2:5
13 so 8.10.2016 Prostějov Slavia 13:0
 
12 čt 6.10.2016 Slavia Přerov 5:4sn
12 st 5.10.2016 Most Kadaň 3:2
12 st 5.10.2016 Třebíč Frýdek-Místek 0:5
12 st 5.10.2016 Jihlava Ústí n/L 5:1
12 st 5.10.2016 Havířov Č.Budějovice 1:2
12 st 5.10.2016 Litoměřice Benátky n/J 3:1
12 st 5.10.2016 Kladno Prostějov 3:1
 
11 po 3.10.2016 Most Litoměřice 2:4
11 po 3.10.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 3:1
11 po 3.10.2016 Frýdek-Místek Jihlava 0:4
11 po 3.10.2016 Ústí n/L Slavia 1:2p
11 po 3.10.2016 Přerov Kladno 4:0
11 po 3.10.2016 Prostějov Havířov 7:3
11 po 3.10.2016 Kadaň Třebíč 3:4
 
10 so 1.10.2016 Kladno Ústí n/L 3:0
10 so 1.10.2016 Litoměřice Č.Budějovice 1:3
10 so 1.10.2016 Havířov Přerov 2:3p
10 so 1.10.2016 Benátky n/J Prostějov 3:4sn
10 so 1.10.2016 Slavia Frýdek-Místek 3:2
10 so 1.10.2016 Jihlava Kadaň 4:2
10 so 1.10.2016 Třebíč Most 2:3p
 
9 st 28.9.2016 Přerov Benátky n/J 1:3
9 st 28.9.2016 Třebíč Litoměřice 0:1p
9 st 28.9.2016 Most Jihlava 3:4p
9 st 28.9.2016 Frýdek-Místek Kladno 0:2
9 st 28.9.2016 Prostějov Č.Budějovice 3:1
9 st 28.9.2016 Ústí n/L Havířov 3:1
9 st 28.9.2016 Kadaň Slavia 2:3p
 
8 po 26.9.2016 Benátky n/J Ústí n/L 3:4sn
8 po 26.9.2016 Jihlava Třebíč 5:4
8 po 26.9.2016 Č.Budějovice Přerov 3:1
8 po 26.9.2016 Slavia Most 1:4
8 po 26.9.2016 Havířov Frýdek-Místek 1:2
8 po 26.9.2016 Litoměřice Prostějov 5:1
8 po 26.9.2016 Kladno Kadaň 3:2
 
7 so 24.9.2016 Kadaň Havířov 4:3
7 so 24.9.2016 Ústí n/L Č.Budějovice 4:3
7 so 24.9.2016 Přerov Prostějov 2:3p
7 so 24.9.2016 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:2sn
7 so 24.9.2016 Třebíč Slavia 5:2
7 so 24.9.2016 Most Kladno 2:4
7 so 24.9.2016 Jihlava Litoměřice 5:4sn
 
6 st 21.9.2016 Č.Budějovice Frýdek-Místek 5:2
6 st 21.9.2016 Benátky n/J Kadaň 8:3
6 st 21.9.2016 Havířov Most 4:1
6 st 21.9.2016 Prostějov Ústí n/L 3:4p
6 st 21.9.2016 Slavia Jihlava 3:0
6 st 21.9.2016 Kladno Třebíč 3:4sn
6 ne 18.9.2016 Litoměřice Přerov 1:2sn
 
5 so 17.9.2016 Jihlava Kladno 1:3
5 so 17.9.2016 Kadaň Č.Budějovice 1:2
5 so 17.9.2016 Frýdek-Místek Prostějov 4:3p
5 so 17.9.2016 Ústí n/L Přerov 2:3sn
5 so 17.9.2016 Most Benátky n/J 2:1
5 so 17.9.2016 Slavia Litoměřice 4:1
5 so 17.9.2016 Třebíč Havířov 1:2
 
4 st 14.9.2016 Benátky n/J Třebíč 4:1
4 st 14.9.2016 Č.Budějovice Most 7:0
4 st 14.9.2016 Kladno Slavia 3:2
4 st 14.9.2016 Litoměřice Ústí n/L 5:4
4 st 14.9.2016 Prostějov Kadaň 4:3
4 st 14.9.2016 Přerov Frýdek-Místek 6:5p
4 st 14.9.2016 Havířov Jihlava 1:4
 
3 po 12.9.2016 Třebíč Č.Budějovice 3:2
3 po 12.9.2016 Jihlava Benátky n/J 2:3
3 po 12.9.2016 Most Prostějov 3:4
3 po 12.9.2016 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:6
3 po 12.9.2016 Slavia Havířov 2:1
3 po 12.9.2016 Kladno Litoměřice 4:2
3 po 12.9.2016 Kadaň Přerov 5:3
 
2 pá 9.9.2016 Benátky n/J Slavia 2:3p
2 pá 9.9.2016 Havířov Kladno 2:1
2 pá 9.9.2016 Litoměřice Frýdek-Místek 0:1
2 pá 9.9.2016 Přerov Most 5:1
2 pá 9.9.2016 Prostějov Třebíč 3:2p
2 pá 9.9.2016 Ústí n/L Kadaň 9:3
 
1 čt 8.9.2016 Kadaň Frýdek-Místek 6:4
1 st 7.9.2016 Jihlava Prostějov 4:3p
1 st 7.9.2016 Třebíč Přerov 5:3
1 st 7.9.2016 Most Ústí n/L 3:4sn
1 st 7.9.2016 Havířov Litoměřice 4:1
1 st 7.9.2016 Slavia Č.Budějovice 5:3
1 st 7.9.2016 Kladno Benátky n/J 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:07x
2:116x
2:1pp8x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:223x
3:2pp10x
3:2sn4x
4:04x
4:113x
4:213x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn2x
5:02x
5:17x
5:29x
5:35x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:01x
6:12x
6:24x
6:42x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:34x
7:41x
7:61x
8:01x
8:21x
8:32x
9:11x
9:31x
13:01x
0:14x
0:1pp2x
0:1sn1x
0:24x
0:36x
0:44x
0:52x
1:219x
1:2pp8x
1:2sn3x
1:310x
1:411x
1:53x
1:62x
2:312x
2:3pp12x
2:3sn6x
2:49x
2:59x
2:62x
2:71x
3:44x
3:4pp11x
3:4sn4x
3:54x
3:63x
4:51x
4:5pp2x
4:61x
5:6pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

21.8.2017

Hyka na iSport.cz

Přečtěte si aktuální rozhovor s Tomášem Hykou, který už se byl podívat v Las Vegas.

18.8.2017

Odpovědi vedení

Generální manažer BK Mladá Boleslav odpověděl na vaše dotazy.

18.8.2017

Další dva reprezentanti

Nejen v národním A týmu, ale také ve výběru do 20 let budou mít Bruslaři své zastoupení. Turnaje 4 zemí ve Finsku se v termínu od 20. do 27. srpna zúčastní obránce František Hrdinka a útočník Ondřej Najman. Nesmíme zapomenout ani na kustoda Oldřicha Kopeckého.

16.8.2017

Bruslaři v repre

Hned trojice Bruslařů dostala pozvánku od hlavního trenéra národního týmu Josefa Jandače - jsou jimi obránce David Němeček a útočníci Radan Lenc a Pavel Musil. Český tým otevře sezonu dvěma přátelskými zápasy se Slovenskem a to ve středu 23. srpna v Třinci a ve čtvrtek 24. srpna v Žilině. Výběr našich východních sousedů bude reprezentovat i obránce Oldrich Kotvan.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

17.8.2017

Fotogalerie z turnaje

Chcete se alespoň na dálku podívat, jak se boleslavští starší dorostenci radovali z vítězství na víkendovém turnaji O Pohár hejtmanky Karlovarského kraje? Na našem webu naleznete fotografie z turnaje, který se hrál v Karlových Varech.

12.8.2017

Domácí turnaj MDO

Boleslavští mladší dorostenci, kteří jsou domácím celkem na víkendovém turnaji ve ŠKOENERGO Aréně, zatím odehráli zajímavé zápasy. Nejprve v pátek podlehli vysoko Havířovu 2:7, aby v sobotu naopak 7:2 porazili německý Ingolstadt. V neděli se Bruslaři střetnou ještě s Trenčínem a Litvínovem. Po skončení turnaje nabídneme souhrn v samostatném článku.

12.8.2017

Turnaj SDO

Boleslavští starší dorostenci neskončí na turnaji O pohár hejtmanky Karlovarského kraje poslední jako loni. Ba naopak, v neděli se utkají s Duklou Jihlava o vítězství. V sobotu nejprve Bruslaři přehráli 4:3 Düsseldorf, jenže večer vysoko podlehli Jihlavě 4:7. V neděli začne zápas Mladé Boleslavi s Jihlavou ve 13:45.

11.8.2017

Starší dorost na turnaj

Hokejisté staršího dorostu se o víkendu od 11. do 13. srpna představí na 16. ročníku turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. Loni se na něm umístili na posledním místě, o to větší motivaci mají nyní uspět. Zápasy můžete sledovat prostřednictvím webu onlajny.cz, výsledky naleznete také na těchto stránkách.

10.8.2017

Starší dorost prohrál

Starší dorostenci ve čtvrtek 10. srpna přivítali na domácím ledě České Budějovice. Trefil se však pouze jednou Šípek, jinak se prosadili hokejisté Motoru. Ti Bruslaře porazili 3:1.

10.8.2017

Junioři utrpěli debakl

Boleslavským juniorům se v přípravě na novou sezónu zatím trápí a dosud ani jednou nezvítězili. Ve čtvrtek se představili na ledě Kladna, kde prohráli 0:6.

20.7.2017

První trénink SD

První trénink staršího dorostu po návratu z dovolené je na programu ve středu 26. července 2017 v 6:00. Sraz bude v kabině.

18.7.2017

Sraz juniorů

Trenéři juniorů BK Mladá Boleslav tímto informují o prvním srazu týmu a to v neděli 23. července v 16:30 na zimním stadionu.

8.7.2017

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže nyní nově naleznete soupisky všech žákovských tříd mládeže BK Mladá Boleslav. V dalších týdnech doplníme také rozpisy zápasů na sezónu 2017/2018.

8.7.2017

Bruslaři na repre kempu

I letos v létě pořádá Český svaz ledního hokeje speciální tréninkový kemp pro brankáře mládežnických reprezentací. Uskuteční se od 16. do 20. července v Třemošné. Jedním z trenérů bude i ten boleslavský Radek Haas, s nímž odjedou do Třemošné i jeho syn Radek Haas (U18), Dominik Groh (U20) a Roman Krinwald (U16).

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2017 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz