Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Pabiška na 4UVe čtvrtek 1. listopadu bude večerním hostem internetového rádia 4U hokejista a momentálně nejproduktivnější střelec BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška (10 gólů). Povídání s oblíbeným útočníkem si nezapomeňte naladit na www.radio4u.cz. Začíná se v 19 hodin!
26.10.Mládež onlineV sobotu 27. října se junioři utkají od 10:45 na domácím ledě s týmem Plzně. Zápas bude možné sledovat online zde. Změna: Starší dorost měl téhož dne odehrát od 16:00 zápas s Pardubicemi, ale ten byl odložen z důvodu konání přátelského utkání mezi Pardubicemi a Salzburgem a nedělnímu střetnutí tohoto rakouského celku právě s mladými Bruslaři.
25.10.Mozík v BoleslaviObránce Vojtěch Mozík bude momentálně působit v Mladé Boleslavi. Po zranění kolene zde absolvuje rekonvalescenci a také návrat do zápasové zátěže. Jakmile jej Plzeň povolá, vrátí se do západočeské metropole. Od ledna by měl ale natrvalo působit v Bruslařském klubu. V rozhovoru na rádiu Jizera o tom informoval trenér František Výborný.
25.10.Výborný ze záznamuJako obvykle si můžete pustit záznam ranního rozhovoru na rádiu Jizera - tentokrát s trenérem Františkem Výborným.
24.10.Valent převzal otěžeBrankář Štefan Žigárdy předčasně končí angažmá v Nitře. Český gólman z aktuálně druhého týmu slovenské extraligy odchází poté, co jej z pozice jedničky vytlačil Michal Valent. Osmadvacetiletý Žigárdy přišel do Nitry před sezonou z prvoligové Olomouce a za tým odchytal osm zápasů. (zdroj: hokej.cz)
24.10.Kouč Výborný na JizeřeVe čtvrtek 25. října se Ranního vysílání s Vojtou Sklenářem na rádiu Jizera zúčastní velká trenérská ikona a současný lodivod BK Mladá Boleslav František Výborný. V éteru jej můžete poslouchat od 8 do 9 hodin, přičemž budete mít příležitost položit mu dotaz prostřednictvím e-mailů, SMS a Facebooku.
23.10.Výjezd na derbyFanklub BK Mladá Boleslav pořádá v sobotu 27. října výjezd na utkání s Benátkami nad Jizerou, které startuje v 17 hodin. Cena výjezdu činí 100 Kč (členové) nebo 110 Kč (ostatní) a to včetně vstupenky. Odjezd je naplánován na 16 hodin od fotbalového stadionu. Jako obvykle platí podmínka alespoň 30 účastníků. Hlaste se u p. Hanouška na tel. č. 774 141 410.
22.10.Změna v předávání cenyDochází k malé změně v podmínkách vyzvednutí poukázky do restaurací Trappola nebo Rozvoj v hodnotě 200 Kč. Vítězové vylosovaného čísla bulletinu si ji budou nově vyzvedávat na začátku druhé přestávky za trestnými lavicemi. Oznámení proto uslyšíte od moderátora už na konci prostřední třetiny!
22.10.FANSHOP až ve čtvrtekTento týden dochází ke změně prodejní doby ve FANSHOPU. V kanceláři Ing. Petry Vojtěchové (Na Vinici 31, tel. č.: 326 748 155) můžete nakupovat nikoliv v úterý 23. října, ale ve čtvrtek 25. října. Časy zůstávají stejné, tedy od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:30. Děkujeme za pochopení.
19.10.Odpovědi vedeníGenerální manažer klubu Mgr. Jan Tůma odpověděl na dotazy fanoušků, které jste mu v uplynulých týdnech položili. Jeho reakce si můžete přečíst zde.
18.10.Hrajte o permici BK!U příležitosti znovuotevření Imperio Music Clubu máte příležitost vyhrát permanentní vstupenky na domácí zápasy BK Mladá Boleslav! Akce "Geisha Fashion Show" je naplánována na sobotu 3. listopadu a jen namátkou zmiňme, že přítomni budou například zpěvaci Míša Nosková, Martina Partlová a Petr Poláček. Čekají vás také krásné modelky, moderátor Petr Svoboda, DJ Petr Zvěřina a prvních 100 se může těšit na welcome drink!
18.10.Junioři proti LitvínovuJunioři BK Mladá Boleslav hrají ve čtvrtek 18. října na ledě Litvínova. Zápas s začíná v 17:30 a vy jej můžete sledovat online zde.
18.10.St. dorost s HradcemV pátek 19. října se od 17:00 uskuteční zápas staršího dorostu proti Královským Lvům z Hradce Králové. Zápas můžete sledovat prostřednictvím online přenosu zde.
17.10.Výjezd do LitoměřicFanklub BK Mladá Boleslav pořádá v sobotu 20. října výjezd na utkání s Litoměřicemi, které startuje v 17 hodin. Cena výjezdu činí 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (ostatní) a to včetně vstupenky. Odjezd je naplánován na 15 hodin od fotbalového stadionu. Jako obvykle platí podmínka alespoň 30 účastníků. Hlaste se na tel. č. 774 141 410.
17.10.Změna data i místa!Upozorňujeme vítěze volných vstupenek na koncert skupin Komunál a Seven, který se měl konat 27. října v Kulturním domě Bezno, že se akce přesouvá na 7. prosince do Kulturního domu Strenice. Začátek je naplánován na 19 hodin a těšit se můžete nejen na zmíněné dvě skupiny, ale rovněž i ŠKWOR a Arakain. Vstupenky, vyhrané na domácích zápasech BK Mladá Boleslav, pochopitelně platí!
17.10.Nezapomeňte!Připomínáme, že v neděli 21. října můžete přijít vyjádřit svou podporu boleslavským hokejistům - a třeba i prohodit pár slov - osobně do mladoboleslavské Olympie, kde se koná autogramiáda celého týmu a také módní přehlídka, které se zúčastní i někteří hokejisté. Prozradíme, že jednoho modela jste už viděli na našem plakátu - ano, je to Lukáš Pabiška -, ale nebude v tom sám, takže určitě přijďte zjistit, kdo další se odváží na molo!
16.10.Akce pokračuje!Pro velký ohlas ze strany fanoušků Bruslařský klub prodlužuje akci ve FANSHOPU! Při nákupu suvenýru z textilu (trika, šála, kulich, kšiltovka, dres) tedy ve středu 24. října při utkání se Šumperkem opět obdržíte samolepky a plakát týmu ZDARMA!
13.10.Mládež onlineStarší dorostenci i junioři se v sobotu 13. října představí doma. Ti starší hrají od 11 hodin s Ústím nad Labem a online přenos najdete tady. Dorost oproti tomu nastoupí od 14 hodin na malé hale proti Jihlavě. Zápas sledujte zde.
13.10.Akce ve FANSHOPU!Při nákupu suvenýru z textilu (trika, šála, kulich, kšiltovka, dres), obdržíte samolepky a plakát týmu ZDARMA! Akce platí pouze v pondělí 15. října na zápas 12. kola s Havlíčkovým Brodem!
12.10.St. dorost s LibercemV pátek 12. října zajíždí boleslavský starší dorost na led Liberce. Utkání začne v 16:30 a můžete ho sledovat prostřednictvím online přenosu zde.
12.10.Jede se do Berouna!Výjezd fanoušků na zápas do Berouna se uskuteční. Objednaný je autobus pro 16 lidí. Odjezd se uskuteční v 15:15 od fotbalového stadionu. Cena 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (nečlenové) včetně vstupenky.
11.10.Výborný ze záznamuUnikl vám čtvrteční rozhovor s Davidem Výborným? Pusťte si jej ze záznamu na webových stránkách rádia Jizera!
10.10.Embíkova kartaMáte doma bulletiny se Střípky, ale Embíkova karta, do které byste je vlepovali, vám unikla? Nevadí, jestli chcete hrát s Bruslařským klubem o iPod, máte druhou příležitost! Ve středu 10. října totiž v bulletinu najdete Embíkovu kartu zcela výjimečně ještě jednou!
10.10.Výborný na JizeřeVe čtvrtek 11. října se Ranního vysílání s Vojtou Sklenářem na rádiu Jizera zúčastní boleslavský útočník a v neposlední řadě také kapitán David Výborný. V éteru jej můžete poslouchat od 8 do 9 hodin, přičemž budete mít příležitost položit mu dotaz prostřednictvím e-mailů, SMS a Facebooku.
9.10.Výjezd do BerounaV sobotu 13. října pořádá fanklub BK Mladá Boleslav výjezd na zápas Bruslařského klubu s Berounem. Odjezd se uskuteční v 15:15 od fotbalového stadionu. Cena 220 Kč (členové) nebo 240 Kč (nečlenové) včetně vstupenky. Výjezd se koná pouze při účasti 30 a více účastníků. Zájemci se prosím hlaste u p. Hanouška na telefonu 774 141 410.
8.10.Kadaň mění trenéraVedení SK Kadaň, který z devíti kol vyhrál jen dvakrát a je poslední v tabulce, odvolalo z funkce Michala Jägera, jenž mužstvo převzal během letní přestávky. Dočasným vedením týmu byli pověřeni Leo Gudas, Stanislav Mikšovic a dosavadní asistent Zdeněk Skořepa s tím, že nový trenér bude podle klubového webu představen v nejbližších dnech.
8.10.Magazín o 1.lizePrávě vyšlo 2. číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm články o Michalu Mikeskovi či Mario Cartellim. Časopis se také podrobně věnuje týmům Hradce Králové a Mladé Boleslavi. Nechybí ani pravidelné rubriky. Stahujte zde (PDF 10 MB).
6.10.Mládež onlineV sobotu 6. října 2012 jsou na programu dva mládežnické zápasy. Od 16:00 se v Liberci představí boleslavští junioři, onlajn přenos je k dispozici zde. Starší dorost se představí ve 14:00 na ledě Písku. Onlajn přenos můžete sledovat tady.
5.10.Starší dorost onlajnV pátek 5. října nastoupí na malé hale mladoboleslavští starší dorostenci proti celku Pardubic. Zápas začíná v 18:00 a můžete jej sledovat buď osobně na stadionu, nebo prostřednictvím textového onlajnu zde.
5.10.Nové fotkyDo fotogalerie týkající se Patronace sportovní tříd Základní školy Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi jsme přidali další fotografie.
5.10.Odpovědi vedeníGenerální manažer klubu Mgr. Jan Tůma odpověděl na dotazy fanoušků, které jste mu v uplynulých týdnech položili. Jeho reakce si můžete přečíst zde.
4.10.Junioři s TřincemVe čtvrtek 4. října přivítají boleslavští junioři na svém ledě celek Ocelářů z Třince. Utkání startuje v 18 hodin, online přenos sledujte zde.
1.10.Ztracený ZTP průkazPo sobotním zápase Mladé Boleslavi s Ústím nad Labem byl na zimním stadionu nalezen průkaz ZTP. Kdo jej postrádá, nechť kontaktuje Ing. Petru Vojtěchovou na petra.vojtechova@bkboleslav.cz
 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz