Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.2.Akce fanklubuPokud ještě stále váháte, zda vyrazit v pátek 2. března do Karlových Varů, pak pro vás fanklub připravil zajímavou pobídku: Prvních 10 přihlášených účastníků si totiž zaplatí jen cestu autobusem (200 Kč), vstupenku dostanou zdarma! Tak se hlaste u p. Hanouška na tel. č. 774 141 410.
29.2.Posun utkání se SlaviíŠesté kolo play-out (neděle 18. března), kdy Mladá Boleslav přivítá na svém ledě celek pražské Slavie, odstartuje o hodinu později, tedy v 18:30. Důvodem je časová kolize s fotbalovým utkáním FK Mladá Boleslav.
28.2.Výjezd do VarůOficiální fanklub pořádá ve spolupráci s BK Mladá Boleslav dne 2. března 2012 výjezd na první utkání play-out do Karlových Varů. Cena výjezdu je 270 Kč včetně lístku. Cena lístku je 70 Kč. Odjezd je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu. Zájemci se mohou hlásit u p. Hanouška (tel. č.: 774 141 410). Aktuální stav přihlášených doporučujeme sledovat na facebookových stránkách fanklubu, protože výjezd se uskuteční pouze v případě, že se přihlásí alespoň 20 účastníků.
27.2.Začátky doplněnyByly doplněny začátky nadstavbových zápasů Bruslařského klubu. I nadále však platí, že ještě mohou nastat určité změny.
27.2.Permanentky platí dálPřipomínáme, že permanentky platí i pro nadstavbovou část. Jejich majitelé tak mají i nadále zajištěný vstup na stadion a v případě permanentek na sezení i své stálé místo.
26.2.Rozpis dalších zápasůV zápasech Bruslařského klubu najdete rozpis duelů, které boleslavské hokejisty čekají v rámci play-out. Začátky utkání budou doplněny okamžitě, jakmile budou oficiálně potvrzeny.
25.2.Do Varů autemKvůli nízkému počtu přihlášených byl nakonec fanklub nucen zrušit autobusový výjezd na utkání 52. kola mezi Karlovými Vary a Mladou Boleslaví. Pokud ovšem chcete vyrazit Bruslaře podpořit, i nadále máte šanci: můžete totiž s fanklubem vyrazit auty. Případné zájemce přijímá p. Váně na tel. čísle 602 420 798. Počet míst je pochopitelně výrazně omezen.
25.2.Mládež on-lineBoleslavská juniorka hraje v sobotu 25. února od 12:30 s týmem Sparty. On-line přenos sledujte tady. Ve stejný den se na domácím ledě představí také starší dorostenci, od 15 hodin přivítají Slavii. Utkání sledujte zde.
23.2.Junioři se Slavií Dost možná klíčové utkání s pražskou Slavií čeká na boleslavskou juniorku ve čtvrtek 23. února. Bruslařům schází k postupu do play-off pět bodů a momentálně okupují 14. příčku v tabulce. Slavia je na 11. místě a balancuje tak na hranici. Sledujte zápas od 18 hodin zde.
23.2.S Nouzou proti BrnuDo zápasu 51. kola mezi Mladou Boleslaví a Kometou Brno za Bruslaře naskočí také Tomáš Nouza. Informoval o tom sportovní manažer Milan Hnilička.
22.2.Výjezd do VarůVýjezd k utkání posledního 52. kola HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav se uskuteční v neděli 26. února. Cena včetně vstupenky je 450 Kč pro členy fanklubu, ostatní si připlatí 20 Kč. Odjezd přihlášených účastníků bude v 13:30 od hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Přihlásit se můžete u p. Hanouška na telefonu 774 141 410. Pojeďte fandit na poslední zápas základní části!
22.2.Tipovačka prodlouženaNestihli jste si v průběhu zápasu s Plzní tipnout výsledek pátečního utkání s Kometou Brno? Nevadí! Embíkovu tipovačku jsme totiž prodloužili! Tentokrát dostanete tipovací lístky přímo při vstupu na zimní stadion, jediné, co musíte udělat, je napsat podle Vašeho názoru správný výsledek a ještě před vhozením úvodního buly jej odnést do boxu ve FAN SHOPU. Tak neváhejte a hrajte o slevy, lístky zdarma do kina CineStar a oficiální puky!
19.2.Trestat se nebudeDisciplinární komise APK LH rozhodla, že nebude trestat Petra Strapáče disciplinárním zastavením činnosti za zákrok na Tomáše Demela, ke kterému došlo v zápase mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Útočník Bruslařského klubu byl s těžkým otřesem mozku převezen přímo z ledu do nemocnice. Rozhodnutí komise si společně s videi můžete prohlédnout tady.
18.2.Výjezd na SpartuOficiální fanklub pořádá v neděli 19. února výjezd na utkání 50. kola HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav. Cena včetně vstupenky je 215 Kč pro členy fanklubu, ostatní si připlatí 20 Kč. Odjezd přihlášených účastníků je v 15:00 od hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Přihlásit se můžete u p. Hanouška na telefonu 774 141 410.
18.2.Mládež on-lineObě nejstarší mládežnické kategorie Bruslařského klubu hrají v sobotu 18. února doma. Dříve začínají junioři, kteří už ve 12:30 nastoupí proti Kladnu. Průběh utkání sledujte tady. Starší dorost hraje od 15 hodin s Havířovem. Změny stavu sledujte zde.
18.2.Žádost o přezkoumáníBK Mladá Boleslav podal podnět k Disciplinární komisi. Žádá o přezkoumání zákroku Petra Strapáče na Tomáše Demela, ke kterému došlo v zápase 49. kola mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Boleslavského útočníka odvezla už v páté minutě utkání přímo z ledu sanitka s velmi silným otřesem mozku. Ředitel klubu Mgr. Jan Tůma zároveň informoval, že zdravotní stav Tomáše Demela je momentálně uspokojivý. Boleslavský útočník si osudový střet nepamatuje, ale komunikuje s okolím a vše se zdát být na dobré cestě.
17.2.Sleva z rukou hokejistyPokud vyrazíte v pátek 17. února na hokej, pak určitě nezapomeňte navštívit stánek FAN SHOPU! Přímo z rukou jednoho z hokejistů Bruslařského klubu, jehož jméno prozradíme v průběhu příštího týdne, tam totiž získáte zcela speciální 20% slevu na čepice (148 Kč po slevě) a 30% slevu na kšiltovky (200 Kč po slevě). Tato akce platí pouze na zápas s Vítkovicemi, tak neváhejte a přijďte se podívat, jak si s rolí prodavače poradí hráč BK Mladá Boleslav!
17.2.St. dorost se VsetínemDo Mladé Boleslavi přijíždí tým z vrcholu tabulky. Svěřence trenéra Vidnera čeká v pátek 17. února souboj s druhým Vsetínem, rozdíl mezi oběma celky činí patnáct bodů. Zápas sledujte tady.
17.2.Hrdel ve FAN SHOPUZbyněk Hrdel je tím, kdo vám v pátek 17. února nabídne speciální 20% slevu na čepice (148 Kč po slevě) a 30% slevu na kšiltovky (200 Kč po slevě), tak neváhejte a přijďte ho v průběhu utkání s Vítkovicemi navštívit do stánku FAN SHOPU. Akce "Sleva z rukou hokejisty" platí jen pro tento zápas!
16.2.Junioři s BudějovicemiBoleslavská juniorka zajíždí ve čtvrtek 16. února na led Českých Budějovic, kde se představí od 18 hodin. Vývoj zápasu sledujete tady.
15.2.Valent ze záznamuPokud jste si ve středu 15. února ráno nestihli naladit rádio Jizera, pak neváhejte a přehrajte si rozhovor s Michalem Valentem znovu! Archiv rádia Jizera najdete tady.
14.2.Valent na JizeřeVe středu 15. února bude hostem Ranního vysílání rádia Jizery boleslavský brankář Michal Valent. Dotazy můžete posílat prostřednictvím SMS, e-mailu nebo Facebooku. V průběhu pořadu se bude rovněž soutěžit o lístky na boleslavský hokej!
13.2.Balaštík ze záznamuRozhovor s Jaroslavem Balaštíkem, který proběhl v pátek 10. února na Radiu 4U, si můžete zpětně přehrát zde.
12.2.Vrbata na JizeřeVe Sportovním klubu rádia Jizera s Ádou Beznoskou by se měl v neděli 12. února od 16 hodin objevit David Vrbata, tak se nezapomeňte naladit na správnou frekvenci!
10.2.Ředitel odpovídalŘeditel klubu Mgr. Jan Tůma odpověděl na dotazy fanoušků, které jste mu v uplynulých týdnech položili. Jeho reakce si můžete přečíst zde.
8.2.Turnaj čtyř U17Ve čtvrtek startuje v Hradci Králové mládežnický turnaj čtyř U17 za účasti Česka, Finska, Švédska a Ruska. Více informací o turnaji přináší web www.hockeynews.cz.
7.2.Balaštík na 4UV pátek 10. února bude hostem Davida Klesy a Vojty Sklenáře na Radiu 4U útočník BK Mladá Boleslav Jaroslav Balaštík. Pokud máte na Jardu nějaké otázky, pište je už teď na e-mailovou adresu studio@radio4u.cz, nebo do minichatu na webu www.radio4u.cz. Otázky můžete posílat do středy 8. února - 19. hodin. V tomto čase bude totiž rozhovor předtáčen. Záznam tohoto rozhovoru bude odvysílán v pátek od 20 hodin.
6.2.Za faul na Tomase stopDisciplinární komise potrestala pardubického obránce Aleše Píšu zákazem startu ve třech zápasech za faul na Romana Tomase. Píša v nedělním vzájemném utkání narazil v závěru zápasu boleslavského útočníka na mantinel.
6.2.Bahenskému snížen trestNa základě odporu podaného klubem BK Mladá Boleslav řešila Disciplinární komise v pondělí 6. února znovu zákrok Zdeňka Bahenského na Milana Hluchého, ke kterému došlo v zápase s Kladnem. Disciplinární komise se nakonec rozhodla zrušit původně uloženou výši trestu nepodmíněného zastavení činnosti na pět soutěžních utkání a stavila trest na tři zápasy. Bahenský tak vynechá už pouze následující utkání, které Bruslaři hrají 15. února na ledě Liberce.
5.2.Plodek do BenátekJak už řekl v rozhovoru pro náš web, míří Jan Plodek skutečně do Benátek nad Jizerou, kde již figuruje na jejich soupisce. Pokud okolnosti dovolí, může ještě naskočit i za Mladou Boleslav.
5.2.O Bahenském znovuAPK oznámila, že v pondělí 6. února se Disciplinární komise bude opětovně zabývat zákrokem Zdeňka Bahenského na Milana Hluchého v zápase s Kladnem, za který byl hráč Bruslařů potrestán celkem pětizápasovým nepodmíněným zastavením činnosti. Důvodem je podaný odpor klubem BK Mladá Boleslav proti tomuto verdiktu.
5.2.Stop za atak na DemelaVojtěch Kubinčák dostal od Disciplinární komise APK třízápasovou stopku za zákrok na Tomáše Demela v pátečním utkání mezi Mladou Boleslaví a Litvínovem.
4.2.Mládež on-lineV sobotu 4. února se starší dorostenci představí ve 12:00 na ledě Dukly Jihlava. On-line přenos je k dispozici tady. Ve 12:30 začíná domácí zápas juniorů proti Pardubicím. Duel můžete sledovat on-line zde nebo osobně v hledišti velké haly.
4.2.Akce ve FAN SHOPUPřipomínáme, že stále platí akce ve FAN SHOPU: Kup si ručník, kšiltovku, tričko nebo šálu a získáš ZDARMA magnetky Davida Výborného a Jaroslava Balaštíka. Akce platí od 1. února do 10. února a to jak na nákupy v průběhu zápasů, tak v kanceláři Ing. Petry Vojtěchové. Tak neváhej a vybav se na rozhodující část sezony!
3.2.St. dorost s OlomoucíV pátek 3. února zajíždí starší dorostenci na Hanou, kde se utkají se svými vrstevníky z Olomouce. Zápas začíná v 18:30 a sledovat ho můžete zde.
3.2.Buďte vždy v obraze!Dostávejte aktuální novinky z Vašeho oblíbeného týmu přímo do mobilu! Objednejte si klubový SMS servis BK Boleslav.
3.2.Bude offline rozhovor!V průběhu příštího týdne se pro Vás chystáme spustit offline rozhovor a je jen na Vás, koho v něm budete zpovídat! Vybírat můžete z trojice hráčů Jakub Čutta, Tomáš Nouza a Andrej Podkonický. Vyjádřete svůj názor prostřednictvím ankety na titulní straně klubového webu a my se zařídíme podle Vašeho přání!
3.2.S Říhou do LitvínovaVedení Bruslařského klubu informovalo, že v pátek 3. února za něj v Litvínově nastoupí také útočník Vladimír Říha.
3.2.Bruslaři podali protestBK Mladá Boleslav podal na APK protest proti jejímu rozhodnutí v případě zákroku Zdeňka Bahenského na kladenského Milana Hluchého ve středečním vzájemném utkání. Bahenskému za něj byla pozastavena činnost na pět zápasů.
2.2.Hyka v Prospects GameTomáš Hyka se ve středu 1. února zúčastnil v kanadské Kelowně utkání nováčků "Top Prospects Game". Jedná se zápas, ve kterém se představí více než čtyřicítka mladých hokejistů, která má největší naděje pro letošní draft NHL. Hlavní náplní je samotné utkání plus tradiční dovednostní soutěže. Kromě patronů projektu Dona Cherryho a Bobbyho Orra - v jehož týmu Hyka byl - se zúčastnily další zajímavé osobnosti, např. trenér kanadské dvacítky Don Hay (otec Darrella Haye).
2.2.Výjezd do LitvínovaOficiální fanklub BK Mladá Boleslav pořádá výjezd k utkání 46. kola v Litvínově. Cena 200 Kč pro členy FK, pro nečleny 220 Kč. Odjezd se uskuteční v 14:45 od hlavní brány Městského fotbalového stadionu. Zájemci se mohou hlásit u p. Hanouška tel. 774 141 410. Pojeďte podpořit naše hokejisty!
2.2.Pětizápasová stopkaDisciplinární komise APK se ve zkráceném řízení zabývala zákrokem Zdeňka Bahenského na kladenského Milana Hluchého ve středečním vzájemném utkání. Po prostudování záběrů se komise rozhodla potrestat boleslavského útočníka nepodmíněným zastavením činnosti na pět soutěžních utkání, tedy do 19. února včetně. Bahenský se tak může znovu objevit v soutěžním utkání nejdříve v dohrávce 43. kola proti Plzni.
1.2.Novák a další sázkaPokud jste si ve středu 1. února ráno nestihli naladit rádio Jizera, pak neváhejte a přehrajte si rozhovor s trenérem Petrem Novákem znovu! Mimo jiné se dozvíte, že lodivod Bruslařů uzavřel sázku s moderátory - naznačíme, že jde o počet vyhraných zápasů a pitný režim. Archiv rádia Jizera najdete tady.
1.2.Nové hráčské kartičkyVe FAN SHOPU Bruslařského klubu přibyly další hráčské kartičky. Nově si do své sbírky můžete pořídit Václava Drábka, Darrella Haye, Zbyňka Hrdela, Jana Plodka, Aleše Příhodu, Lukáše Pabišku a trenéra Petra Nováka.
1.2.Junioři s JihlavouBoleslavská juniorka se ve čtvrtek 2. února vydá na cestu na Vysočinu, kde se představí proti stejně starým vrstevníkům hájícím barvy Dukly Jihlava. Zápas začíná v 18:00 a sledovat ho můžete zde.
 

Partneři

Aktuality

13.8.2018

Bruslaři na kemp

Nový reprezentační trenér Miloš Říha už poskládal svůj první národní výběr a to pro letní kemp, který se uskuteční od 20. do 24. srpna v Přerově. Dobrou zprávou je, že sáhl hned po dvou hráčích BK Mladá Boleslav – Pavlu Musilovi a Davidu Šťastném.

2.8.2018

Volné vstupné

Na přípravné zápasy platí samozřejmě stejně jako v sezoně volné vstupné pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba). Pozor, i osoby, které mají nárok čerpat volný vstup, potřebují vstupenku (s vytištěnou částkou 0 Kč), bez ní nemohou být vpuštěny do ŠKOENERGO Arény. Kompletní informace o vstupenkách na přátelské zápasy najdete ZDE.

30.7.2018

Úspěšní redaktoři

I letos firma eSports.cz, zaštiťující většinu extraligových webů a také server Onlajny.com, vybírala ve svých řadách ty nejlepší. S potěším vás můžeme informovat, že na 2. místě v kategorii Nejlepší onlajnista se umístil boleslavský Vojtěch Balon. Poctivou a svědomitou prací si účast na prosincovém turnaji národního týmu v Rusku vydobyla Zdena Bobková. Gratulujeme!

30.7.2018

Flynn v Curychu

Velmi povedený turnaj odehráli čeští hokejisté do 19 let v Curychu. Na úvod prohráli se Slováky po nájezdech (4:5), následovalo vítězství nad Německem 2:0 a na závěr Summer Hockey Challenge porazili po obratu domácí Švýcary 4:2. Česká juniorská záloha ve věku do 19 let tak v konkurenci takřka kompletních výběrů U20 skončila o bod na druhém místě za vítěznými Slováky. Od druhého utkání hrál boleslavský Oscar Flynn v první formaci a v turnaji si připsal 1+2.

16.7.2018

Boleslav na 72. místě

Francouzský server passionhockey.com zveřejnil jako každý rok žebříček 250 nejlepších evropských klubů. Mladá Boleslav si oproti loňsku o čtyři příčky pohoršila a nachází se na 72. místě se 27,8 body. O počtu bodů rozhodují výsledky z domácí soutěže násobené koeficientem a případně se započítávají také výsledky z Ligy mistrů, kde Bruslařský klub loni chyběl. Z klubů z ČR je na tom nejlépe Kometa Brno na 6. místě. Žebříček pak vede ruský Petrohrad.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

3.8.2018

Rozpis ledu na sezonu

V sekci Informace pro rodiče najdete rozpis ledu platný na sezonu 2018/2019.

20.7.2018

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže jsou nově k dispozici kompletní soupisky žáků od 2. do 8. třídy. Soupiska prvňáků bude doplněna později stejně tak jako seznam hráčů akademie (dorost a junioři).

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz