Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Vyhrála Cháberova nulaNejlepším hráčem pátečního domácího utkání BK Mladá Boleslav - HC Znojemští orli (3:0) vybrali návštěvníci tohoto webu gólmana Jana Cháberu (310 bodů), který nepustil za svá záda ani jeden puk. Druhý byl autor druhé branky kapitán Richard Král (296 bodů) a třetí střelec úvodního gólu Václav Kočí (105 bodů). O dalších hvězdách budete moci hlasovat již v úterý po utkání BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.
27.9.Sledujte juniory!Sobotní utkání juniorů BK Mladá Boleslav s SK HS Třebíč (12:30) sledujte on-line prostřednictvím informací o změně stavu.
27.9.Hvězdou byl KrálNejlepším hráčem domácího nedělního utkání BK Mladá Boleslav - HC Litvínov (1:2 pp.) vybrali návštěvníci tohoto webu kapitána Richarda Krále, jenž dostal 214 hlasů. Se 130 hlasy byl druhý obránce Jiří Marušák a jen o deset hlasů méně měl třetí Jan Chábera. Už nyní můžete vybírat nejlepší trojici hráčů z pátečního duelu BK Mladá Boleslav - HC Znojemští orli (2:0).
26.9.Sledujte dorost!V pátek od 17 hodin hrají dorostenci BK Mladá Boleslav ve Vsetíně a vy máte možnost sledovat průběh zápasu tady prostřednictvím změn stavů.
25.9.Nový hokejový manažerHrajete si rádi na generálnío manažera svého klubu? PowerPlay Manager, nejnovější online hokejový manažer, právě odstartoval ostrý provoz. Vyzkoušejte si svoje schopnosti proti tisícům hráčů z celého světa!
24.9.Úprava na webuSekce "Live zápasy" v horní nabidce na tomto webu byla upravena. Odkazy na Dragonlive.cz, kde byly vysílány přímé přenosy z domácích utkání BK Mladá Boleslav v loňské sezoně, byly nahrazeny za adresy tv.hokej.cz a o2hokej.cz, kde je live vysíláno několik utkání O2 extraligy v každém kole.
21.9.Nejlepší byl BoháčHvězdou úterního domácího utkání BK Mladá Boleslav - GEUS OKNA Kladno (1:2) zvolili návštěvníci tohoto webu střelce jediné branky Daniela Boháče, který dostal 148 bodů. Se 112 body skončil druhý gólman Jan Chábera a třetí příčku obsadil Tomáš Nouza (54 bodů). Další hvězdu utkání budete moci volit již po nedělním duelu s Litvínovem.
19.9.Dorostenci s HradcemDnes od 18:00 hostí naši dorostenci celek Hradce Králové. Utkání můžete sledovat online zde!
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
18.9.Úpravy na webuSekce vedení klubu byla doplněna o fotografie většiny členů vedení klubu, na stránku realizačního týmu jsme do dolní části přidali fotku maséra a kustoda.
16.9.Fotka týmuPod aktuální soupisku "A" týmu BK Mladá Boleslav byla přidána předsezonní fotografie. Do karet všech hráčů extraligového týmu navíc byly vloženy i fotky jednotlivců.
16.9.Šindelář hvězdouHvězdou prvního domácího zápasu BK Mladá Boleslav - HC Lasselsberger Plzeň (1:2) byl zvolen návštěvníky tohoto webu gólman Filip Šindelář, jenž dostal 139 bodů. Na druhém místě se umístil útočník Tomáš Nouza (128 bodů) a bronzovou příčku obsadil další forvard Václav Eiselt (36 bodů). O dalších hvězdách budete moci hlasovat již v úterý po utkání BK Mladá Boleslav - GEUS OKNA Kladno.
16.9.Navštivte CineStarPartner hokejového klubu BK Mladá Boleslav, CineStar v mladoboleslavském Bondy centru, Vás zve do svého multikina. Program naleznete na cinestar.cz
13.9.Pojeďte na Slavii!Fanklub BK Mladá Boleslav pořádá zájezd i na druhé venkovní utkání. Boleslavští hokejisté se v neděli 14. září představí od 17 hodin v pražské O2 aréně proti Slavii a fanoušci Bruslařského klubu i tentokrát kvůli menším problémům s dopravci budou cestovat vlakem. Sraz bude ve 13:30 před KFC u mladoboleslavského Bondy centra, odjezd se uskuteční o půl hodiny později. Předpokládaný odjezd po utkání zpět do Mladé Boleslavi je okolo 20:00. Jelikož fanklub tentokrát nepořádá výjezd přímo ve spojení s vedením klubu, účastníci se nemusí hlásit. Cena jízdenky bude záviset na počtu fanoušků, vstupenku se doporučuje koupit přes terminál Sazky (sektory 117 a 118 pro fanoušky hostí), ale patrně bude možno ji zakoupit i před utkáním na místě.
9.9.S Litvínovem pozdějiDomácí utkání 4. kola O2 extraligy BK Mladá Boleslav - HC Litvínov, které je na programu v neděli 21. září, odstartuje vzhledem ke kolizi s fotbalovým utkáním FK Mladá Boleslav - SK Kladno až v 19 hodin. Fotbalové klání mění také začátek zápasu. Místo původních 17:00 se začne o půl hodiny dříve. Dohodli se na tom zástupci mladoboleslavského hokejového a fotbalového klubu.
8.9.Navštivte CineStar!Partner hokejového klubu BK Mladá Boleslav, CineStar v mladoboleslavském Bondy centru, Vás zve do svého multikina. Program naleznete na cinestar.cz
7.9.Soupisky mládežeV neděli byly aktualizovány všechny soupisky mládežnických týmů BK Mladá Boleslav.
7.9.MMS pro vaše mobily!Na hlavní stránce tohoto webu v dolní části naleznete po kliknutí na "MMS hráčů" slibované tapety pro vaše mobilní telefony.
5.9.DVD zdarma!Také letos můžete dostat ZDARMA DVD mapující uplynulou sezónu v O2 extralize. Stačí přijít mezi prvními 2200 fanoušky na první domácí utkání. Booklet DVD.
4.9.Čísla na soupisceAktuální soupiska "A" mužstva BK Mladá Boleslav byla doplněna o čísla dresů jednotlivých hráčů, s nimiž budou hokejisté nastupovat do extraligových zápasů.
4.9.Soupiska juniorůJako první ze všech mládežnických mužstev BK Mladá Boleslav byla na web přidána soupiska juniorů.
3.9.Střídavý start v SarezeÚtočník BK Mladá Boleslav Daniel Boháč má pro nadcházející sezonu vyřízeny střídavé starty do prvoligové Sarezy Ostrava, odkud v průběhu loňského ročníku do Bruslařského klubu přišel. "Vzhledem k náší spolupráci se Sarezou tam může Daniel Boháč odehrát některé zápasy právě formou střídavého startu," potvrdil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.
2.9.Změny v sestavěDo úterního utkání v Českých Budějovicích nastoupí BK Mladá Boleslav s několika změnami v sestavě. Boleslavský dres obléknou staronové posily Nikola Gajovský s Tomášem Rodem a také slovinský útočník Rok Pajič. Všichni tři jinak působí ve Vrchlabí.
2.9.Předsezonní rozhovorV dolní části hlavní stránky tohoto webu, konkrétně v sekci "mládežnický hokej", naleznete předsezonní rozhovor se šéftrenérem mládeže BK Mladá Boleslav Luďkem Bukačem mladším o juniorech a dorostu.
 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz