Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.7.Chceme, aby se tu opět hrál hokej, který baví lidi, říká Martin LátalVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Útočník Martin Látal (na snímku) zůstal místo červencové dovolené v Mladé Boleslavi, kde s některými svými spoluhráči chodí dobrovolně trénovat. V rozhovoru pro klubový web mluví také o svém náhlém odchodu do Hradce Králové, ale mnohem víc se těší z opětovného návratu do města automobilů. "Doufám, že tu bude hrát minimálně takový hokej, jaký se tu hrával. Aby bavil lidi, ale i nás. Určitě je to trochu náročnější než nějaký ťukec, ale přináší to ovoce, takže já se na to moc těším," říká třicetiletý útočník.
18.7.Přípravu Bruslařů zpestří turnaj v Německu. Jací soupeři je tam čekají?Vojtěch TůmaM l . B o l . - Obdobím, na které se mladoboleslavští hráči i fanoušci v nadcházející přípravě nejvíce těší, je bezesporu konec srpna. Do už tolik očekávaného začátku dalšího ročníku Tipsport extraligy budou zbývat jen dva týdny, zároveň se Bruslaři po tříleté pauze znovu vydají na zahraniční turnaj. Konfrontace se soupeři z ostatních evropských zemí je vždy vítaným zpestřením okurkové sezony, tentokráte se svěřenci trenéra Kýhose pokusí uspět v konkurenci dvou soupeřů z Německa a jednoho z Rakouska. Na Mercedez-Benz Rent Cupu v Norimberku se spolu s nimi představí domácí Thomas Sabo Ice Tigers, Vienna Capitals a Straubing Tigers. Právě poslední jmenovaný tým vyzvou Středočeši v semifinále a podle výsledku je poté bude čekat buď finále, nebo utkání o třetí místo.
16.7.Představujeme soupeře v přípravě: Slovan Bratislava a KaragandaVojtěch TůmaM l . B o l . - Okurková sezona se pomalu chýlí ke svému konci, na dveře už naopak klepou přípravná utkání pro nadcházející ročník Tipsport extraligy. Bruslaři jich odehrají hned devět, navíc si letos odbydou řadu premiér. V tomto článku se zaměříme na představení dvou zahraničních celků, se kterými se Mladá Boleslav střetne. Hned dvakrát vyzve Slovan Bratislava, vůbec prvního účastníka KHL, který zavítá do ŠKOENERGO Arény, zajímavé poznatky určitě přinese i souboj s kazašskou Karagandou. Další novinkou a také vrcholem přípravy je účast na norimberském Mercedez-Benz Rent Cupu, jenž Středočechy čeká na konci srpna. Na seznámení s dalšími třemi účastníky tohoto turnaje se na našem webu můžete těšit už ve středu.
15.7.ŠKO-ENERGO Aréna prochází letní inovací. Jak teď vypadá?Jitka ČechováM l. B o l. – Je to tak víceméně každý rok. Mladoboleslavský zimní stadion je už důstojný pán v letech, a tak je potřeba jej vždy přes léto trochu poupravit a vylepšit. Nejinak je tomu i letos. Vyspravuje se, natírá a maluje. Ale také se trochu bourá, přestavuje a inovuje.
12.7.Cílem pro příští sezónu je účast v play-off, říká trenér Vladimír KýhosVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Zatímco si hlavní trenér BK Mladá Boleslav Vladimír Kýhos (na snímku) užívá dovolené na své chatě, našel si také čas na krátký rozhovor o uplynulé letní přípravě, ale také vyhlídkách na nadcházející sezónu. Bruslaři mají za cíl hrát v horní polovině tabulky a dostat se do play off.
9.7.Bruslaři pomohli i potřetíKlubM l. B o l. – Ještě před svým odchodem na dovolenou završili Bruslaři svůj posezónní charitativní „projekt“, v rámci kterého pomohli hned několika institucím či jedincům. V první části jsme vás informovali o finanční výpomoci Klaudiánově nemocnici, Centru 83 a paní Marzii Cantoni Fiala prostřednictvím nadace Dobrý skutek. Napodruhé pak Boleslavští zamířili do boleslavského dětského domova. A do třetice?
3.7.Informace k prodeji permanentních vstupenekKlubM l. B o l. – BK Mladá Boleslav tímto doplňuje některé nové (případně vysvětluje starší) informace týkající se letošního prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2018/2019. Zároveň také dává na vědomí, že v období od 9. července do 23. července je prodej a výdej permanentních vstupenek zrušen z důvodu čerpání dovolené. Na obvyklý režim se naváže opět v úterý 24. července.
29.6.Bruslaři absolvovali soustředění ve Špindlerově MlýněJitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali v týdnu od 25. do 29. června týmové soustředění ve Špindlerově Mlýně. Zakončili tak „suchou“ fázi letní přípravy – až se totiž 23. července opět sejdou, obléknou už hokejovou výstroj a vyjedou ve své ŠKO-ENERGO aréně na led.
26.6.Novým Bruslařem je slovinský brankář Gašper KrošeljJitka ČechováM l. B o l. – Do BK Mladá Boleslav přichází jednatřicetiletý brankář ze Slovinska Gašper Krošelj. S Bruslařským klubem prozatím podepsal na několik měsíců. Boleslav tak reaguje na zranění Jana Růžičky, kterého bohužel čeká léčení dlouhodobějšího charakteru. V osobě Krošelje přichází do města automobilů zkušenost z hned několika evropských soutěží i slovinského národního týmu.
22.6.Pavol Skalický: Chtěl jsem změnu, v případě Mladé Boleslavi jsem neváhalVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Teprve dvaadvacetiletý slovenský útočník Pavol Skalický (na snímku) je jednou z nejnovějších posil boleslavského hokejového týmu. Už ve svých 19 letech si zahrál za A tým slovenské reprezentace, a tak má i bohaté zkušenosti z mezinárodního hokeje. V minulosti Skalický působil například v nejvyšší švédské juniorské soutěži, ale v rámci české extraligy jej čeká premiéra, a to právě v boleslavském dresu.
21.6.Dorostenci se zúčastnili charitativního běhu Run and helpVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Boleslavští dorostenci pod vedením hlavního trenéra Jiřího Zörklera se v pondělí zúčastnili již třetího ročníku charitativního běhu s názvem Run and help. Svým pohybem pomohli všichni účastníci holčičce, která trpí následky zákeřné rakoviny a potřebovala novou speciální protézu pro svůj lepší pohyb.
20.6.Vítězka skútrů od firmy AutoMoto Dobrovice brázdí silniceKlubM l. B o l. – Neuvěřitelné štěstí a pořádnou kliku měla paní Radka Stránská. Skútr, který Bruslařskému klubu každoročně věnuje firma AutoMoto Dobrovice do velké soutěže pro fanoušky, vyhrála totiž hned dvakrát.
18.6.Boleslavské akademiky čekají v létě pestré přípravné zápasy i turnajeVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Boleslavské mládežníky čeká v létě několik přípravných zápasů, k tomu se dvě nejvyšší kategorie představí také na turnajích. Juniorský turnaj se pak úvodem srpna odehraje přímo v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně.
18.6.Začíná prodej permanentních vstupenek na sezonu 2018/2019KlubM l. B o l. – Prodej permanentních vstupenek BK Mladá Boleslav na extraligovou sezonu 2018/2019 startuje v úterý 19. června v 9 hodin. Letos poprvé máte možnost nakupovat dvojím způsobem: buď tradičně na vedení klubu nebo prostřednictvím nového online portálu.
15.6.Bruslaři pomáhají podruhé – tentokrát dětemKlubM l. B o l. – Dominantou druhého „dělení“ financí v podobě 340 tisíc korun, které se letos Bruslaři rozhodli věnovat potřebným, je Dětský domov při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Tam tentokrát vyrazili (na fotografii zleva) David Bernad, Martin Látal, Jakub Orsava, Lukáš Pabiška, Lukáš Volf a generální manažer Mgr. Jan Tůma, aby paní ředitelce Tomanové předali symbolický šek na 100 tisíc korun. A aby pozdravili zdejší malé děti.
13.6.Bruslaři pomáhají: Přispěli nemocnici, Centru 83 a Dobrému skutkuKlubM l. B o l. – Ještě jednou se vrátíme k oslavám 110 let od založení boleslavského hokeje, v rámci kterých Bruslařský klub ohlásil podporu potřebným ve svém okolí. „Snažíme se pomáhat každoročně, už tradičně přispíváme zdejšímu dětskému domovou a poskytovateli sociálních služeb. Letos jsme se rozhodli pojmout to obšírněji. Narostly i částky. Řekli jsme si, že těch 110 let tak trochu splatíme ostatním,“ říká generální manažer Mgr. Jan Tůma.
12.6.Extraligoví mládežníci znají rozlosování nové sezóny. Začnou na domácím leděVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Jak extraligovým juniorům, tak i dorostencům začne nová sezóna druhý zářijový víkend. A oba celky se představí na domácím ledě ve ŠKOENERGO Aréně. Přinášíme kompletní rozpis základních částí těchto soutěží, které se odehrají od září do konce listopadu, respektive začátku prosince.
7.6.Permanentky jdou do prodeje 19. června. V novém kabátě!KlubM l. B o l. – Prodej permanentních vstupenek pro extraligovou sezonu 2018/2019 zahájí BK Mladá Boleslav v úterý 19. června. Vůbec poprvé se tak stane nejen v rámci fyzického prodeje na vedení klubu, ale rovněž prostřednictvím online prodeje na novém portále Bruslařů.
4.6.Dětský den s Bruslaři: Byla to zábava, znělo ze všech stranJitka ČechováB e n á t k y n. J. – Vůbec poprvé pořádal Bruslařský klub dětský den – a byl to skutečně úspěch. Stalo se tak v neděli 3. června a to za součinnosti společnosti Autokomplex Menčík a Golf Resort Benátky nad Jizerou. Určitě se podívejte do naší fotogalerie a nevynechejte ani následující článek, v němž najdete i video.
1.6.Bruslaři byli na soustředění v Táboře. Stihli také fotbal a kánoeVojtěch Drbohlav, Jitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali čtyřdenní soustředění na jihu Čech, kam odjeli v úterý odpoledne týmovým autobusem. Ve středu si s hokejisty Tábora zahráli fotbal (prohra 2:3), ve čtvrtek vyrazili na kánoe. Zpestřením potom byla velká večerní grilovačka. Podívejte se na několik fotografií.
31.5.Trénink s vítězi SAZKABET soutěže měl úspěchKlubM l. B o l. – Ještě před svým odjezdem na soustředění absolvoval A tým v pondělí 28. května poněkud netradiční trénink – zúčastnila se jej totiž i šestice vítězů SAZKABET soutěže "Sázka na zážitky," kterým byl coby výhra přislíben právě společný trénink s Bruslaři. A byla to dřina! Podívejte se do naší fotogalerie.
30.5.Fanklubácký Dědek Cup 2018 za sebou má už svůj osmý ročníkFANKLUBM l. B o l. – Už tradiční turnaj FANKLUBU BK Mladá Boleslav v nohejbale s názvem Dědek Cup (letos se konal už jeho osmý ročník) je úspěšně za námi. Letošní počasí se vydařilo, byť i tentokrát by bylo tak trochu na cosi stěžovat – pro změnu na velké horko.
28.5.Bruslaři zabodovali v Ledové klapce 2018, skončili třetíKlubM l. B o l. – Premiérový ročník soutěže Ledová klapka 2018, v němž soutěžily video projekty napříč všemi soutěžemi v České republice, vynesl Bruslařskému klubu krásné třetí místo. Boleslavští zabodovali s promo spotem "Je lepší být u toho".
26.5.Pavel Kantor: Chytat bude ten lepší. Jen tak je brankář týmu prospěšnýZdena BobkováM l. B o l. – Jak už jste v předchozích dnech jistě zaregistrovali, Bruslaři mezi sebou přivítají pro příští ročník brankáře Pavla Kantora. Šestadvacetiletý rodák z Českých Budějovic začínal s hokejem v jižních Čechách, kde působil v Písku i v Budějovicích. Postupně prošel extraligovým Hradcem Králové i Vítkovicemi. V předchozí sezóně působil v Litvínově, kterému v závěru pomohl k uhájení extraligové příslušnosti. Nyní by ale rád pomohl klubu do play-off a doufá, že se svým parťákem Janem Růžičkou vytvoří dobrou brankářskou dvojici. Otevřený rozhovor s novou gólmanskou akvizicí vám přinášíme níže.
24.5.Brankářskou dvojici s Janem Růžičkou utvoří Pavel KantorJitka ČechováM l. B o l. – Je rozhodnuto. Brankářské duo Bruslařů pro extraligový ročník 2018/2019 bude složené z Jana Růžičky a Pavla Kantora. Šestadvacetiletý gólman podepsal s mladoboleslavským klubem na jednu sezonu. K týmu se připojí už příští týden na soustředění v Táboře.
23.5.Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa ApkováKlubM l. B o l. – Sportovní stránka ročníku 2017/2018 už je de facto uzavřená a všichni jsou připraveni hledět vpřed. My jsme se ale přeci jen ještě jednou ohlédli – a to očima marketingové pracovnice klubu Denisy Apkové. Co se vydařilo v uplynulém ročníku, co už trochu méně a na co se můžete těšit do budoucna?
18.5.Bruslaře čeká turnaj v Německu, Slovan Bratislava i soupeř z RuskaJitka ČechováM l. B o l. – Mladoboleslavští hokejisté už znají plán přípravných zápasů pro nadcházející sezonu. A nutno podotknout, že bude poměrně pestrý a i pro fanoušky nepochybně atraktivní. Veškerá utkání spadají do srpna a září – i kvůli tomu, že Tipsport extraliga 2018/2019 letos začíná vlastně až o týden později, tedy 14. září.
17.5.Bruslaři se budou podepisovat na koupališti v Dolní BukoviněKlubM l. B o l. – Pokud ještě nemáte žádné plány na tuto sobotu, tady je jeden žhavý tip: na koupališti v Dolní Bukovině se budou v rámci akce s názvem Bukovina bez bariér od 11 hodin podepisovat hokejisté BK Mladá Boleslav Tomáš Knotek, David Němeček, Martin Procházka a Jan Růžička! Ve stejný čas, tedy v 11 hodin, navíc vypukne fotbalový mini turnaj dětských družstev, ve kterém se představí Bruslaři z 5. třídy. Vstupné na akci je dobrovolné a bude věnováno na pomoc malému Honzíkovi Hanušovi z Mnichova Hradiště, trpícího epilepsií a Domovu sv. Josefa pro osoby s roztroušenou sklerózou. Zábava je pro děti i dospělé připravená až do odpoledních hodin.
16.5.Rozšiřte náš tým. Hledáme nové spolupracovníky pro náš klubový webVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Bruslařský klub netvoří jen hokejisté podávající vrcholné výkony na ledě, ale také desítky lidí v pozadí. Máte zájem stát se jedním nebo jednou z nich? Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici redaktora našeho webu. Práce je vhodná zejména pro mladé lidi, kteří pravidelně navštěvují hokejové zápasy a mají přehled na české hokejové scéně.
13.5.Radim Vrbata: Chtěl jsem skončit v Boleslavi. Tělo i hlava ale byly protiJitka ČechováF l o r i d a – Na začátku letošního dubna se boleslavský rodák a odchovanec Radim Vrbata definitivně rozloučil se svou kariérou v NHL. Ve světově nejprestižnější soutěži strávil úctyhodných 16 sezon, nastoupil do 1.057 zápasů, vstřelil 284 gólů, u 339 branek asistoval. Pravděpodobně vůbec nejslavnější Bruslař měl dle svých slov po celou svou kariéru v plánu se do mladoboleslavských barev ještě alespoň na chvíli vrátit. „S NHL jsem počítal maximálně do třiatřiceti – když to dobře půjde. Potom jsem si chtěl ještě zahrát pár sezon doma, ale bohužel (nebo spíš bohudík) jsem na té nejvyšší úrovni vydržel o pár let déle. Myslím, že herně bych ještě rok nebo dva v Čechách hrát mohl, ale vedle té opotřebovanosti těla vím, že bych těžko nacházel sílu a motivaci se na sezonu v létě připravit. A bez toho to nejde, extraliga má svoji úroveň a nelze ji hrát jen na jméno,“ říká Vrbata upřímně.
 

Partneři

Aktuality

16.7.2018

Boleslav na 72. místě

Francouzský server passionhockey.com zveřejnil jako každý rok žebříček 250 nejlepších evropských klubů. Mladá Boleslav si oproti loňsku o čtyři příčky pohoršila a nachází se na 72. místě se 27,8 body. O počtu bodů rozhodují výsledky z domácí soutěže násobené koeficientem a případně se započítávají také výsledky z Ligy mistrů, kde Bruslařský klub loni chyběl. Z klubů z ČR je na tom nejlépe Kometa Brno na 6. místě. Žebříček pak vede ruský Petrohrad.

26.6.2018

Prodej zrušen

Prodej permanentních vstupenek je v úterý 26. června z technických důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás opět ve čtvrtek 28. června.

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

20.7.2018

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže jsou nově k dispozici kompletní soupisky žáků od 2. do 8. třídy. Soupiska prvňáků bude doplněna později stejně tak jako seznam hráčů akademie (dorost a junioři).

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz