Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.6.Boleslavské akademiky čekají v létě pestré přípravné zápasy i turnajeVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Boleslavské mládežníky čeká v létě několik přípravných zápasů, k tomu se dvě nejvyšší kategorie představí také na turnajích. Juniorský turnaj se pak úvodem srpna odehraje přímo v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně.
15.6.Bruslaři pomáhají podruhé – tentokrát dětemKlubM l. B o l. – Dominantou druhého „dělení“ financí v podobě 340 tisíc korun, které se letos Bruslaři rozhodli věnovat potřebným, je Dětský domov při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Tam tentokrát vyrazili (na fotografii zleva) David Bernad, Martin Látal, Jakub Orsava, Lukáš Pabiška, Lukáš Volf a generální manažer Mgr. Jan Tůma, aby paní ředitelce Tomanové předali symbolický šek na 100 tisíc korun. A aby pozdravili zdejší malé děti.
13.6.Bruslaři pomáhají: Přispěli nemocnici, Centru 83 a Dobrému skutkuKlubM l. B o l. – Ještě jednou se vrátíme k oslavám 110 let od založení boleslavského hokeje, v rámci kterých Bruslařský klub ohlásil podporu potřebným ve svém okolí. „Snažíme se pomáhat každoročně, už tradičně přispíváme zdejšímu dětskému domovou a poskytovateli sociálních služeb. Letos jsme se rozhodli pojmout to obšírněji. Narostly i částky. Řekli jsme si, že těch 110 let tak trochu splatíme ostatním,“ říká generální manažer Mgr. Jan Tůma.
12.6.Extraligoví mládežníci znají rozlosování nové sezóny. Začnou na domácím leděVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Jak extraligovým juniorům, tak i dorostencům začne nová sezóna druhý zářijový víkend. A oba celky se představí na domácím ledě ve ŠKOENERGO Aréně. Přinášíme kompletní rozpis základních částí těchto soutěží, které se odehrají od září do konce listopadu, respektive začátku prosince.
7.6.Permanentky jdou do prodeje 19. června. V novém kabátě!KlubM l. B o l. – Prodej permanentních vstupenek pro extraligovou sezonu 2018/2019 zahájí BK Mladá Boleslav v úterý 19. června. Vůbec poprvé se tak stane nejen v rámci fyzického prodeje na vedení klubu, ale rovněž prostřednictvím online prodeje na novém portále Bruslařů.
4.6.Dětský den s Bruslaři: Byla to zábava, znělo ze všech stranJitka ČechováB e n á t k y n. J. – Vůbec poprvé pořádal Bruslařský klub dětský den – a byl to skutečně úspěch. Stalo se tak v neděli 3. června a to za součinnosti společnosti Autokomplex Menčík a Golf Resort Benátky nad Jizerou. Určitě se podívejte do naší fotogalerie a nevynechejte ani následující článek, v němž najdete i video.
1.6.Bruslaři byli na soustředění v Táboře. Stihli také fotbal a kánoeVojtěch Drbohlav, Jitka ČechováM l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav absolvovali čtyřdenní soustředění na jihu Čech, kam odjeli v úterý odpoledne týmovým autobusem. Ve středu si s hokejisty Tábora zahráli fotbal (prohra 2:3), ve čtvrtek vyrazili na kánoe. Zpestřením potom byla velká večerní grilovačka. Podívejte se na několik fotografií.
31.5.Trénink s vítězi SAZKABET soutěže měl úspěchKlubM l. B o l. – Ještě před svým odjezdem na soustředění absolvoval A tým v pondělí 28. května poněkud netradiční trénink – zúčastnila se jej totiž i šestice vítězů SAZKABET soutěže "Sázka na zážitky," kterým byl coby výhra přislíben právě společný trénink s Bruslaři. A byla to dřina! Podívejte se do naší fotogalerie.
30.5.Fanklubácký Dědek Cup 2018 za sebou má už svůj osmý ročníkFANKLUBM l. B o l. – Už tradiční turnaj FANKLUBU BK Mladá Boleslav v nohejbale s názvem Dědek Cup (letos se konal už jeho osmý ročník) je úspěšně za námi. Letošní počasí se vydařilo, byť i tentokrát by bylo tak trochu na cosi stěžovat – pro změnu na velké horko.
28.5.Bruslaři zabodovali v Ledové klapce 2018, skončili třetíKlubM l. B o l. – Premiérový ročník soutěže Ledová klapka 2018, v němž soutěžily video projekty napříč všemi soutěžemi v České republice, vynesl Bruslařskému klubu krásné třetí místo. Boleslavští zabodovali s promo spotem "Je lepší být u toho".
26.5.Pavel Kantor: Chytat bude ten lepší. Jen tak je brankář týmu prospěšnýZdena BobkováM l. B o l. – Jak už jste v předchozích dnech jistě zaregistrovali, Bruslaři mezi sebou přivítají pro příští ročník brankáře Pavla Kantora. Šestadvacetiletý rodák z Českých Budějovic začínal s hokejem v jižních Čechách, kde působil v Písku i v Budějovicích. Postupně prošel extraligovým Hradcem Králové i Vítkovicemi. V předchozí sezóně působil v Litvínově, kterému v závěru pomohl k uhájení extraligové příslušnosti. Nyní by ale rád pomohl klubu do play-off a doufá, že se svým parťákem Janem Růžičkou vytvoří dobrou brankářskou dvojici. Otevřený rozhovor s novou gólmanskou akvizicí vám přinášíme níže.
24.5.Brankářskou dvojici s Janem Růžičkou utvoří Pavel KantorJitka ČechováM l. B o l. – Je rozhodnuto. Brankářské duo Bruslařů pro extraligový ročník 2018/2019 bude složené z Jana Růžičky a Pavla Kantora. Šestadvacetiletý gólman podepsal s mladoboleslavským klubem na jednu sezonu. K týmu se připojí už příští týden na soustředění v Táboře.
23.5.Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa ApkováKlubM l. B o l. – Sportovní stránka ročníku 2017/2018 už je de facto uzavřená a všichni jsou připraveni hledět vpřed. My jsme se ale přeci jen ještě jednou ohlédli – a to očima marketingové pracovnice klubu Denisy Apkové. Co se vydařilo v uplynulém ročníku, co už trochu méně a na co se můžete těšit do budoucna?
18.5.Bruslaře čeká turnaj v Německu, Slovan Bratislava i soupeř z RuskaJitka ČechováM l. B o l. – Mladoboleslavští hokejisté už znají plán přípravných zápasů pro nadcházející sezonu. A nutno podotknout, že bude poměrně pestrý a i pro fanoušky nepochybně atraktivní. Veškerá utkání spadají do srpna a září – i kvůli tomu, že Tipsport extraliga 2018/2019 letos začíná vlastně až o týden později, tedy 14. září.
17.5.Bruslaři se budou podepisovat na koupališti v Dolní BukoviněKlubM l. B o l. – Pokud ještě nemáte žádné plány na tuto sobotu, tady je jeden žhavý tip: na koupališti v Dolní Bukovině se budou v rámci akce s názvem Bukovina bez bariér od 11 hodin podepisovat hokejisté BK Mladá Boleslav Tomáš Knotek, David Němeček, Martin Procházka a Jan Růžička! Ve stejný čas, tedy v 11 hodin, navíc vypukne fotbalový mini turnaj dětských družstev, ve kterém se představí Bruslaři z 5. třídy. Vstupné na akci je dobrovolné a bude věnováno na pomoc malému Honzíkovi Hanušovi z Mnichova Hradiště, trpícího epilepsií a Domovu sv. Josefa pro osoby s roztroušenou sklerózou. Zábava je pro děti i dospělé připravená až do odpoledních hodin.
16.5.Rozšiřte náš tým. Hledáme nové spolupracovníky pro náš klubový webVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Bruslařský klub netvoří jen hokejisté podávající vrcholné výkony na ledě, ale také desítky lidí v pozadí. Máte zájem stát se jedním nebo jednou z nich? Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici redaktora našeho webu. Práce je vhodná zejména pro mladé lidi, kteří pravidelně navštěvují hokejové zápasy a mají přehled na české hokejové scéně.
13.5.Radim Vrbata: Chtěl jsem skončit v Boleslavi. Tělo i hlava ale byly protiJitka ČechováF l o r i d a – Na začátku letošního dubna se boleslavský rodák a odchovanec Radim Vrbata definitivně rozloučil se svou kariérou v NHL. Ve světově nejprestižnější soutěži strávil úctyhodných 16 sezon, nastoupil do 1.057 zápasů, vstřelil 284 gólů, u 339 branek asistoval. Pravděpodobně vůbec nejslavnější Bruslař měl dle svých slov po celou svou kariéru v plánu se do mladoboleslavských barev ještě alespoň na chvíli vrátit. „S NHL jsem počítal maximálně do třiatřiceti – když to dobře půjde. Potom jsem si chtěl ještě zahrát pár sezon doma, ale bohužel (nebo spíš bohudík) jsem na té nejvyšší úrovni vydržel o pár let déle. Myslím, že herně bych ještě rok nebo dva v Čechách hrát mohl, ale vedle té opotřebovanosti těla vím, že bych těžko nacházel sílu a motivaci se na sezonu v létě připravit. A bez toho to nejde, extraliga má svoji úroveň a nelze ji hrát jen na jméno,“ říká Vrbata upřímně.
11.5.Měl jsem vnitřní pocit, že v Boleslavi to bude ono, říká David ŠťastnýVojtěch TůmaM l . B o l . - Další ofenzivní posilou, která bude od příští sezony ve městě automobilů působit, se stal David Šťastný. Pětadvacetiletý hokejista se, stejně jako Martin Pláněk, ocitl v závěrečné nominaci na právě probíhající světový šampionát, i kvůli příjezdu Davidů Krejčího s Pastrňákem ale nakonec do hry nezasáhl. Po svém návratu z Dánska se odchovanec přerovského hokeje v rozhovoru pro náš web ohlédl právě za působením v národním týmu a zároveň prozradil, proč si jako svou další štaci vybral právě Mladou Boleslav.
9.5.Nenechte si ujít Dětský den s Bruslaři!KlubM l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá ve spolupráci s Autokomplex Menčík a Golf Resort Benátky nad Jizerou den plný zábavy nejen pro děti, ale také jejich rodiče. V neděli 3. června vypukne v 11 hodin na golfovém hřišti v Benátkách nad Jizerou Dětský den s Bruslaři za účasti kompletního A týmu BK Mladá Boleslav. Těšit se můžete na spoustu soutěží o hodnotné ceny.
8.5.Skončila aukce dresů ze sezony 2017/2018: Jak si je vyzvednout?Jitka ČechováM l. B o l. – Na celkové částce 57.611 korun skončila dražba originálních hraných dresů ze sezony 2017/2018. Nejvíce příhozů padlo na dres Jana Hanzlíka, nejvyšší finanční hodnotu pak nastřádal dres Jakuba Klepiše (4.900 Kč). Všem účastníkům dražby děkujeme, úspěšným dražitelům gratulujeme a níže přikládáme informace, jak si dresy vyzvednout:
6.5.Účast na mistrovství byla blízko, lituje Martin Pláněk Redakce s přispěním ČRoM l. B o l. – Šestadvacetiletý obránce Martin Pláněk (na snímku)nakonec na poslední chvíli vypadl z českého reprezentačního kádru pro Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 v Dánsku. O to víc má ale času na regeneraci a na zabydlení se jak v kabině boleslavského celku, tak v samotném městě. Proč se vlastně hráč, který naposledy oblékal hradecký dres, rozhodl přestoupit do Mladé Boleslavi?
5.5.Michal Vondrka: Boleslav je další projekt, na kterém se chci podíletVojtěch Tůma, Jitka ČechováM l. B o l. – K prvnímu květnovému dni se každoročně váže oznamování posil pro nadcházející sezonu. Mladoboleslavský tým doposud zveřejnil jména čtyř nových akvizic, tou největší bombou je bezpochyby příchod Michala Vondrky. „Hledali jsme osobnost, která by plnila roli zkušeného hráče. Jak fanoušci dobře vědí, Michal tohle splňuje na více než sto procent,“ prohlásil na adresu českobudějovického rodáka, jenž v únoru hájil národní barvy na olympijských hrách, sportovní manažer Jaromír Látal. Pětatřicetiletý útočník a nejlepší hokejista předminulého ročníku Tipsport extraligy se v rozhovoru pro náš web ohlédl za tříletým působením v Chomutově, nastínil průběh individuální letní přípravy a poodhalil plány, se kterými do města automobilů dorazil.
4.5.Pojedeme letos nově i na vodu, hlásí trenéři BruslařůMichal KonvalinaM l. B o l. – Boleslavským hokejistům začíná příprava na novou sezonu, ve které se budou snažit vylepšit své postavení z uplynulého ročníku. Jako každý rok došlo i letos k několika změnám, a to nejen v hráčském kádru. O nových tvářích i o tom, co Bruslaře v nejbližších týdnech čeká, hovořili trenér mužského A týmu Vladimír Kýhos a jeho nový asistent Vladimír Čermák.
3.5.Aukce dresů finišuje. Největší zájem je zatím o dres Jakuba KlepišeVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Tradiční posezónní aukce originálních dresů, ve kterých odehráli hokejisté Mladé Boleslavi předchozí sezóny se už blíží do svého závěru. V příštích dnech se rozhodne o tom, k jakým majitelům dresy zamíří. Největší zájem je prozatím o dres asistenta kapitána Jakuba Klepiše.
2.5.Bruslaři nastoupili na letní přípravu. Tým povedou Kýhos, Čermák a ŽabkaKlubM l. B o l. – Další jasnější obrysy získává A tým Bruslařů se začátkem letní přípravy. Ve středu 2. května, kdy dřina na suchu Boleslavským vypukla, oznámil klub také složení svého trenérského týmu. Hráči se po krátkém ranním proslovu vydali hned do akce – běhat na Štěpánku a pak na stanoviště připravená na hlavní hale či v tělocvičně.
1.5.Přichází Vondrka! Nováčky jsou také Šťastný, Pláněk a SkalickýKlubM l. B o l. – Na datum 1. května mnozí z vás jistě netrpělivě čekají a Bruslařský klub své fanoušky rozhodně nemíní zklamat. V následujícím článku najdete představené nové hráče, kteří budou od sezony 2018/2019 oblékat mladoboleslavský dres. Už zítra – ve středu 2. května – A tým Bruslařů nastoupí na letní přípravu a vy se můžete těšit na další vlnu informací (především o složení realizačního týmu) a fotografií. Zároveň dodejme, že v závěru tohoto článku rovněž najdete jména hráčů, kteří již v Mladé Boleslavi působit nebudou.
30.4.Mládeži začíná letní příprava, trenérské obsazení se změnilo jen minimálněVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Boleslavská mládež se začíná připravovat na novou sezónu. V prvním květnovém týdnu startuje boleslavským hráčům letní příprava pod vedením svých trenérů. A se změnou nejstarších kategorií akademie dochází i k drobným změnám v trenérském obsazení.
27.4.Lukáš Zörkler: Sezóna mladšího dorostu byla úspěšná, z vyřazení jsme ale stále zklamaníVojtěch DrbohlavM l. B o l. – Mladšímu dorostu se v uplynulé sezóně podařilo postoupit historicky poprvé do extraligového play off, když si účast ve vyřazovacích bojích zajistil už v listopadu. Ve čtvrtfinále sice Bruslaři s Havířovem vypadli, série se ale hrála do posledního možného zápasu a rozhodovaly ji samostatné nájezdy. Za uplynulým ročníkem mladšího dorostu se ohlédl hlavní trenér Lukáš Zörkler.
26.4.Bruslaři začnou i ukončí základní část sezony 2018/2019 domaKlubM l. B o l. – BK Mladá Boleslav už zná svůj los pro příští extraligový ročník, sezonu 2018/2019 odstartuje domácím zápasem s Litvínovem. Nejvyšší česká hokejová soutěž letos začne o týden později, než bývá zvykem, přesněji řečeno v pátek 14. září.
23.4.V Boleslavi pokračují Pacovský a Eminger, vrací se Látal. Končí LencKlubM l. B o l. – Nepochybně už netrpělivě očekáváte měsíc květen, v němž se oznamování trejdů napříč extraligou rozhoří naplno. I v BK Mladá Boleslav se už všechno pomalu ale jistě dává dohromady pro příští sezonu – a malou ochutnávku z kádru pro příští ročník vám nabízíme už dnes. Fanoušky nepochybně potěší, že novou smlouvu s klubem podepsal útočník Dominik Pacovský. Bruslaři se s pražskou Spartou dohodli na pokračování hostování obránce Vladimíra Emingera. A z hostování v Hradci Králové se vrací rychlonohý Martin Látal.
 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz