BK MLADÁ BOLESLAV

Čtvrťáci začali sezónu na výbornou, v září ani jednou neprohráli

5. 10. 2023
Autor: Redakce
M l. B o l. – Bruslaři odehráli v září tři zápasy a všechny vyhráli. Kluci budou hrát tuto sezónu svazové zápasy na malé hřiště 3 na 3 a Poděbradský pohár (Memoriál Miloše Fialy - ,,MMF,,) na velké hřiště 5 na 5, kde se budou započítávat už i výsledky. 8 týmů (BK Mladá Boleslav, HC Dynamo Pardubice, HC Slavia Praha, HC Letci Letňany, HC Hvězda Praha, HC Poděbrady, HC Benátky nad Jizerou a SC Kolín) bylo rozděleno do dvou skupin, kde budou hrát 4x každý s každým ve skupině a z druhé skupiny 2x každý s každým. První dva týmy ze skupin budou hrát v březnu závěrečný finálový turnaj o celkové prvenství Memoriálu Miloše Fialy.

1. utkání MMF

Naši kluci zavítali v sobotu 9.9.2023 na led Benátek nad Jizerou. Byl to pro naše kluky první oficiální zápas na velké hřiště, kde se započítává už i výsledek a následně body do skupiny. Kluci vyhráli po velkém boji 15:11. U obou týmů byla znát změna hry na velké hřiště, ale popasovaly se s tím na výbornou.

2. utkání MMF
Naši kluci hráli v sobotu 16.9.2023 na domácím ledě, kde přivítali HC Hvězdu Praha, kterou porazili 18:7.
3. utkání MMF

Naši kluci hráli ve čtvrtek 28.9.2023 opět na domácím ledě, kdy k nám zavítal tým HC Poděbrady, které jsme porazili 16:5.


Sestava Bruslařů: Kočí/Antošek – Gajdoš, Nekola, Bondar, Roubíček, Čáp, Čapek – Melša, Slabý, Nedvěd – Beran, Christov, Kristek - Náhoda, Rutka, Kabele