Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa Apková
23.05.2018 | Klub

Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa Apková


M l. B o l. – Sportovní stránka ročníku 2017/2018 už je de facto uzavřená a všichni jsou připraveni hledět vpřed. My jsme se ale přeci jen ještě jednou ohlédli – a to očima marketingové pracovnice klubu Denisy Apkové. Co se vydařilo v uplynulém ročníku, co už trochu méně a na co se můžete těšit do budoucna?

O herní stránce se toho o loňské sezoně namluvilo dost a dost. Pojďme si ale něco říct o té marketingové, fanouškovské. S čím osobně jste nejvíc spokojená?

Z marketingového pohledu jsem asi nejvíce spokojená s tím, jak se klub v této oblasti vyvíjí. Snažíme se stále zlepšovat, dělat věci jinak a myslím si, že se nám to daří. Jako příklad lze uvést dvě promo videa, která vyšla v průběhu sezony. Největší pokrok lze vidět na našem FANSHOPU. Máme nejen novou prodejnu, ale i nový e-shop, snažíme se zlepšovat a hlavně rozšiřovat sortiment.

Zmínila jste FANSHOP. Ten letos doznal mnoha změn – přestěhoval se do kamenné prodejny a taky byl otevřen úplně nový e-shop. Začněme s tím prvním. Jaké ohlasy kamenná prodejna má?

Zatím se ke mně dostaly samé pozitivní zprávy. Konečně si fanoušek může pořádně prohlédnout a „osahat“ věc, kterou si chce koupit a to je skvělé. Jsem také velmi ráda, že tento projekt vznikl ve spolupráci s naším partnerem Střída Sport. Jelikož v současné době prodejna uspokojuje nejen přání našich fanoušků, ale i potřeby naší mládeže.

Jaké změny přinesl do klubu a mezi fanoušky e-shop? A jak je oblíbený?

První viditelnou změnou je vzhled, v minulosti šlo pouze o jednu stránku a složitý systém objednávky. Dnes je vše jednodušší a doufám, že i přehlednější. Další změny se pak spíše týkají logistických procesů v klubu. Oblíbenost se těžko zjišťuje, ale objednávky probíhají a občas přijde i děkovný e-mail. Tedy soudím, že jsme na dobré cestě. (úsměv)

Můžete prozradit, co letos fanoušci nakupovali nejvíc?

Asi jako všude se nejvíce nakupují dresy a minidresy, dále je velký zájem o povlečení a polštářky. Velkým překvapením byla poptávka po ručnících a dárkových kazetách. Také se nám osvědčila dětská kolekce triček.

Co nového v rámci FANSHOPU chystáte do příští sezony? Už se něco rýsuje?

S novou sezonou se pojí nový speciální design, který bude nejen na tričkách. Dále chystáme nové druhy povlečení a polštářků. Celkově se budeme snažit opět rozšířit nabídku o nové věci.

Oslavy 110 let. Jak ty z hlediska marketingu zhodnotit?

Oslavy 110 let byly náročné, ale vše dopadlo v rámci možností dobře. Nejvíce mě potěšila aukce výročních dresů a samozřejmě galavečer, který byl skvělý. Na druhou stranu byly nějaké aktivity, které už takový úspěch neměly. Hodnocení je vlastně velmi těžké, protože velký vliv zde měly i sportovní výkony a umístění v tabulce.

Co nového se chystá do příští sezony?

Chystá se toho dost. (úsměv) Nové akce či novinky ve FANSHOPU. Také připravujeme aktualizace komunikačních kanálů, pokud vše dobře půjde, fanoušci se už brzy mohou těšit na inovaci našich webových stránek. Největší změnou však projdou vstupenky a permanentky, chystáme se přejít na úplně nový systém. No, už teď je na co se těšit!

Děkujeme za rozhovor.

 

Partneři

Aktuality

13.8.2018

Bruslaři na kemp

Nový reprezentační trenér Miloš Říha už poskládal svůj první národní výběr a to pro letní kemp, který se uskuteční od 20. do 24. srpna v Přerově. Dobrou zprávou je, že sáhl hned po dvou hráčích BK Mladá Boleslav – Pavlu Musilovi a Davidu Šťastném.

2.8.2018

Volné vstupné

Na přípravné zápasy platí samozřejmě stejně jako v sezoně volné vstupné pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba). Pozor, i osoby, které mají nárok čerpat volný vstup, potřebují vstupenku (s vytištěnou částkou 0 Kč), bez ní nemohou být vpuštěny do ŠKOENERGO Arény. Kompletní informace o vstupenkách na přátelské zápasy najdete ZDE.

30.7.2018

Úspěšní redaktoři

I letos firma eSports.cz, zaštiťující většinu extraligových webů a také server Onlajny.com, vybírala ve svých řadách ty nejlepší. S potěším vás můžeme informovat, že na 2. místě v kategorii Nejlepší onlajnista se umístil boleslavský Vojtěch Balon. Poctivou a svědomitou prací si účast na prosincovém turnaji národního týmu v Rusku vydobyla Zdena Bobková. Gratulujeme!

30.7.2018

Flynn v Curychu

Velmi povedený turnaj odehráli čeští hokejisté do 19 let v Curychu. Na úvod prohráli se Slováky po nájezdech (4:5), následovalo vítězství nad Německem 2:0 a na závěr Summer Hockey Challenge porazili po obratu domácí Švýcary 4:2. Česká juniorská záloha ve věku do 19 let tak v konkurenci takřka kompletních výběrů U20 skončila o bod na druhém místě za vítěznými Slováky. Od druhého utkání hrál boleslavský Oscar Flynn v první formaci a v turnaji si připsal 1+2.

16.7.2018

Boleslav na 72. místě

Francouzský server passionhockey.com zveřejnil jako každý rok žebříček 250 nejlepších evropských klubů. Mladá Boleslav si oproti loňsku o čtyři příčky pohoršila a nachází se na 72. místě se 27,8 body. O počtu bodů rozhodují výsledky z domácí soutěže násobené koeficientem a případně se započítávají také výsledky z Ligy mistrů, kde Bruslařský klub loni chyběl. Z klubů z ČR je na tom nejlépe Kometa Brno na 6. místě. Žebříček pak vede ruský Petrohrad.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

3.8.2018

Rozpis ledu na sezonu

V sekci Informace pro rodiče najdete rozpis ledu platný na sezonu 2018/2019.

20.7.2018

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže jsou nově k dispozici kompletní soupisky žáků od 2. do 8. třídy. Soupiska prvňáků bude doplněna později stejně tak jako seznam hráčů akademie (dorost a junioři).

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz