Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa Apková
23.05.2018 | Klub

Chystáme nový web i systém vstupů na zápasy, říká Denisa Apková


M l. B o l. – Sportovní stránka ročníku 2017/2018 už je de facto uzavřená a všichni jsou připraveni hledět vpřed. My jsme se ale přeci jen ještě jednou ohlédli – a to očima marketingové pracovnice klubu Denisy Apkové. Co se vydařilo v uplynulém ročníku, co už trochu méně a na co se můžete těšit do budoucna?

O herní stránce se toho o loňské sezoně namluvilo dost a dost. Pojďme si ale něco říct o té marketingové, fanouškovské. S čím osobně jste nejvíc spokojená?

Z marketingového pohledu jsem asi nejvíce spokojená s tím, jak se klub v této oblasti vyvíjí. Snažíme se stále zlepšovat, dělat věci jinak a myslím si, že se nám to daří. Jako příklad lze uvést dvě promo videa, která vyšla v průběhu sezony. Největší pokrok lze vidět na našem FANSHOPU. Máme nejen novou prodejnu, ale i nový e-shop, snažíme se zlepšovat a hlavně rozšiřovat sortiment.

Zmínila jste FANSHOP. Ten letos doznal mnoha změn – přestěhoval se do kamenné prodejny a taky byl otevřen úplně nový e-shop. Začněme s tím prvním. Jaké ohlasy kamenná prodejna má?

Zatím se ke mně dostaly samé pozitivní zprávy. Konečně si fanoušek může pořádně prohlédnout a „osahat“ věc, kterou si chce koupit a to je skvělé. Jsem také velmi ráda, že tento projekt vznikl ve spolupráci s naším partnerem Střída Sport. Jelikož v současné době prodejna uspokojuje nejen přání našich fanoušků, ale i potřeby naší mládeže.

Jaké změny přinesl do klubu a mezi fanoušky e-shop? A jak je oblíbený?

První viditelnou změnou je vzhled, v minulosti šlo pouze o jednu stránku a složitý systém objednávky. Dnes je vše jednodušší a doufám, že i přehlednější. Další změny se pak spíše týkají logistických procesů v klubu. Oblíbenost se těžko zjišťuje, ale objednávky probíhají a občas přijde i děkovný e-mail. Tedy soudím, že jsme na dobré cestě. (úsměv)

Můžete prozradit, co letos fanoušci nakupovali nejvíc?

Asi jako všude se nejvíce nakupují dresy a minidresy, dále je velký zájem o povlečení a polštářky. Velkým překvapením byla poptávka po ručnících a dárkových kazetách. Také se nám osvědčila dětská kolekce triček.

Co nového v rámci FANSHOPU chystáte do příští sezony? Už se něco rýsuje?

S novou sezonou se pojí nový speciální design, který bude nejen na tričkách. Dále chystáme nové druhy povlečení a polštářků. Celkově se budeme snažit opět rozšířit nabídku o nové věci.

Oslavy 110 let. Jak ty z hlediska marketingu zhodnotit?

Oslavy 110 let byly náročné, ale vše dopadlo v rámci možností dobře. Nejvíce mě potěšila aukce výročních dresů a samozřejmě galavečer, který byl skvělý. Na druhou stranu byly nějaké aktivity, které už takový úspěch neměly. Hodnocení je vlastně velmi těžké, protože velký vliv zde měly i sportovní výkony a umístění v tabulce.

Co nového se chystá do příští sezony?

Chystá se toho dost. (úsměv) Nové akce či novinky ve FANSHOPU. Také připravujeme aktualizace komunikačních kanálů, pokud vše dobře půjde, fanoušci se už brzy mohou těšit na inovaci našich webových stránek. Největší změnou však projdou vstupenky a permanentky, chystáme se přejít na úplně nový systém. No, už teď je na co se těšit!

Děkujeme za rozhovor.

 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz