Hráče, jako je Výborný, si musíme chránit, říká Lukáš Bohunický
16.10.2013 | Lukáš Chuchválek

Hráče, jako je Výborný, si musíme chránit, říká Lukáš Bohunický

M l. B o l. – Jako střelec, obranář i ranař se v zápase s Havlíčkovým Brodem představil Lukáš Bohunický (na snímku). Přestože zápas nedohrál, souhlasil po jeho skončení s rozhovorem, v němž krátce popsal svůj první gól v mladoboleslavském dresu i vypjatou šarvátku z 50. minuty, po níž ho sudí vykázali předčasně do sprch.

Lukáši, v zápase s Havlíčkovým Brodem jste dal svůj první gól v boleslavském dresu. Jaký to je pocit?

Gól mě samozřejmě potěšil, ale podstatné je, že jsme vyhráli a předvedli v zápase před domácím publikem dobrý výkon.

Lukáš Bohunický

Dokázal byste zhodnotit tento zápas jako takový?

Před utkáním jsme si něco pověděli v kabině a postupně jsme na ně vlétli. Hráli jsme výborně ve středním a v útočném pásmu, kde jsme využili chybičky v obraně soupeře a zápas pak nakonec dotáhli do úspěšného konce.

Havlíčkův Brod nejspíš položila jejich neproměněná přesilovka pěti proti třem. Myslíte, že to hodně ovlivnilo zápas?

Bylo to na konci první třetiny a hodně nám pomohlo, že jsme tehdy ten gól neinkasovali. Potom jsme pokračovali opět v naší hře a ve druhé třetině přišly čtyři góly, díky nimž jsme zaslouženě vyhráli.

Fanoušky bude zajímat také šarvátka z 50. minuty, do níž jste se zapojil a inkasoval trest do konce utkání. Jaký je váš pohled na tu situaci?

Za stavu 5:0 si soupeř vybral našeho nejlepšího hráče, navíc kapitána, takže jiný vývoj nikdo čekat nemohl. Bez ohledu na možná vyloučení si musíme takové hráče chránit a hlavně musíme v těchto situacích držet jako tým pospolu. To, že si vybral takového hráče, jakým je David Výborný, to se nedělá. Když se stane něco podobného, vždy se navzájem chráníme.

To bylo vidět, když se tam sesypalo na hromadu zhruba šest hráčů...

Přesně jak jsem říkal. Ukázali jsme v této situaci, že celý náš kolektiv působí jako jeden tým. Každého našeho hráče si vážíme a udělali bychom to i pro každého jiného z nás.

Děkujeme za rozhovor.

 

Partneři

Aktuality

13.8.2018

Bruslaři na kemp

Nový reprezentační trenér Miloš Říha už poskládal svůj první národní výběr a to pro letní kemp, který se uskuteční od 20. do 24. srpna v Přerově. Dobrou zprávou je, že sáhl hned po dvou hráčích BK Mladá Boleslav – Pavlu Musilovi a Davidu Šťastném.

2.8.2018

Volné vstupné

Na přípravné zápasy platí samozřejmě stejně jako v sezoně volné vstupné pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba). Pozor, i osoby, které mají nárok čerpat volný vstup, potřebují vstupenku (s vytištěnou částkou 0 Kč), bez ní nemohou být vpuštěny do ŠKOENERGO Arény. Kompletní informace o vstupenkách na přátelské zápasy najdete ZDE.

30.7.2018

Úspěšní redaktoři

I letos firma eSports.cz, zaštiťující většinu extraligových webů a také server Onlajny.com, vybírala ve svých řadách ty nejlepší. S potěším vás můžeme informovat, že na 2. místě v kategorii Nejlepší onlajnista se umístil boleslavský Vojtěch Balon. Poctivou a svědomitou prací si účast na prosincovém turnaji národního týmu v Rusku vydobyla Zdena Bobková. Gratulujeme!

30.7.2018

Flynn v Curychu

Velmi povedený turnaj odehráli čeští hokejisté do 19 let v Curychu. Na úvod prohráli se Slováky po nájezdech (4:5), následovalo vítězství nad Německem 2:0 a na závěr Summer Hockey Challenge porazili po obratu domácí Švýcary 4:2. Česká juniorská záloha ve věku do 19 let tak v konkurenci takřka kompletních výběrů U20 skončila o bod na druhém místě za vítěznými Slováky. Od druhého utkání hrál boleslavský Oscar Flynn v první formaci a v turnaji si připsal 1+2.

16.7.2018

Boleslav na 72. místě

Francouzský server passionhockey.com zveřejnil jako každý rok žebříček 250 nejlepších evropských klubů. Mladá Boleslav si oproti loňsku o čtyři příčky pohoršila a nachází se na 72. místě se 27,8 body. O počtu bodů rozhodují výsledky z domácí soutěže násobené koeficientem a případně se započítávají také výsledky z Ligy mistrů, kde Bruslařský klub loni chyběl. Z klubů z ČR je na tom nejlépe Kometa Brno na 6. místě. Žebříček pak vede ruský Petrohrad.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

3.8.2018

Rozpis ledu na sezonu

V sekci Informace pro rodiče najdete rozpis ledu platný na sezonu 2018/2019.

20.7.2018

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže jsou nově k dispozici kompletní soupisky žáků od 2. do 8. třídy. Soupiska prvňáků bude doplněna později stejně tak jako seznam hráčů akademie (dorost a junioři).

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz