Zaspali jsme začátek zápasu, přiznává Lukáš Bohunický
03.11.2013 | Tomáš Lysý

Zaspali jsme začátek zápasu, přiznává Lukáš Bohunický

J i h l a v a – Sobotní souboj na ledě jihlavské Dukly nedopadl pro Bruslaře vůbec dobře. Nepovedený start zápasu, kdy Středočeši prohrávali už po čtyřech minutách 0:2, jako by chtěl sám o sobě naznačit vůbec celý průběh. Mladoboleslavští měli mimo jiné i vysoký počet vyloučených. "Je to na zamyšlenou," přiznává obránce Lukáš Bohunický.

Lukáši, proč jste v Jihlavě prohráli? V čem byl největší kámen úrazu?

Myslím si, že z velké míry rozhodl začátek utkání, kdy jsme trochu zaspali. Dostali jsme dva rychlé góly a ve čtvrté minutě jsme prohrávali již 0:2. Pak jsem se do zápasu opřeli, ale podle mého názoru přišla „vtipná“ vyloučení našich hráčů. Snažili jsme se zápas otočit, ale kvůli těm vyloučením to nešlo.

Čím si vysvětlujete váš špatný vstup do zápasu?

Domácím pomohla přesilovka, kterou využili, a naše druhé vyloučení, které pramenilo z naší nepozornosti. Dukla využila šance, které měla, dala dva góly a byla zkrátka na koni.

Z nepříznivého stavu jste se ale po chvíli oklepali a vstřelili kontaktní gól. Mohli jste ještě během první třetiny vyrovnat, ale Tomáš Klimenta nedal trestné střílení. Jak jste celou situaci viděl?

Na tu situaci byste se musel zeptat spíš přímo jeho. Já jsem se na to trestné střílení nedíval, nedívám se na ně nikdy. Kdybychom jej proměnili, asi by se celý zápas vyvíjel jinak. Ale to není žádná výmluva ani omluva. V tu dobu byl celý zápas ještě před námi a měli jsme na to ještě s tím něco provést. Bez ohledu na to trestné střílení.

Ne nadarmo se říká, že kdo nedá gól z přesilovky pět na tři, ten nemůže vyhrát. Jihlava dvojnásobnou početní převahu využila, vy naopak za nepříznivého stavu 4:2 nikoliv…

Byl to trošku zlomový moment zápasu, ale i tehdy bylo pořád ještě dost času do konce. I po přesilovce jsme měli nějaké šance, ale bohužel jsme je nedali. Dukla pak dala pátý gól a bylo po zápase.

Už jste to trošku naznačil: Za celý zápas jste měli patnáct vyloučených hráčů, což je dost vysoké číslo. Co si o tom myslíte?

Určitě to je na zamyšlení, stejně jako se musí zamyslet rozhodčí. Výkon nebyl dobrý ani od nich. Ale jsou to rozhodčí, a když něco odpískají, tak asi mají pravdu.

Závěr zápasu byl velmi vyhrocený, díky šarvátkám muselo být ukončeno podávání rukou po zápase. Co se tam stalo?

To už nevím, já jsem u toho přímo nebyl. Jen jsem tam viděl dvě potyčky a jak hráči byli v sobě. Po druhé šarvátce nás rozhodčí poslal do kabin, takže opravdu nevím, co se tam stalo.

Děkujeme za rozhovor.

 

Partneři

Aktuality

13.8.2018

Bruslaři na kemp

Nový reprezentační trenér Miloš Říha už poskládal svůj první národní výběr a to pro letní kemp, který se uskuteční od 20. do 24. srpna v Přerově. Dobrou zprávou je, že sáhl hned po dvou hráčích BK Mladá Boleslav – Pavlu Musilovi a Davidu Šťastném.

2.8.2018

Volné vstupné

Na přípravné zápasy platí samozřejmě stejně jako v sezoně volné vstupné pro děti do 130 cm a pro vozíčkáře s doprovodem (1 osoba). Pozor, i osoby, které mají nárok čerpat volný vstup, potřebují vstupenku (s vytištěnou částkou 0 Kč), bez ní nemohou být vpuštěny do ŠKOENERGO Arény. Kompletní informace o vstupenkách na přátelské zápasy najdete ZDE.

30.7.2018

Úspěšní redaktoři

I letos firma eSports.cz, zaštiťující většinu extraligových webů a také server Onlajny.com, vybírala ve svých řadách ty nejlepší. S potěším vás můžeme informovat, že na 2. místě v kategorii Nejlepší onlajnista se umístil boleslavský Vojtěch Balon. Poctivou a svědomitou prací si účast na prosincovém turnaji národního týmu v Rusku vydobyla Zdena Bobková. Gratulujeme!

30.7.2018

Flynn v Curychu

Velmi povedený turnaj odehráli čeští hokejisté do 19 let v Curychu. Na úvod prohráli se Slováky po nájezdech (4:5), následovalo vítězství nad Německem 2:0 a na závěr Summer Hockey Challenge porazili po obratu domácí Švýcary 4:2. Česká juniorská záloha ve věku do 19 let tak v konkurenci takřka kompletních výběrů U20 skončila o bod na druhém místě za vítěznými Slováky. Od druhého utkání hrál boleslavský Oscar Flynn v první formaci a v turnaji si připsal 1+2.

16.7.2018

Boleslav na 72. místě

Francouzský server passionhockey.com zveřejnil jako každý rok žebříček 250 nejlepších evropských klubů. Mladá Boleslav si oproti loňsku o čtyři příčky pohoršila a nachází se na 72. místě se 27,8 body. O počtu bodů rozhodují výsledky z domácí soutěže násobené koeficientem a případně se započítávají také výsledky z Ligy mistrů, kde Bruslařský klub loni chyběl. Z klubů z ČR je na tom nejlépe Kometa Brno na 6. místě. Žebříček pak vede ruský Petrohrad.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

3.8.2018

Rozpis ledu na sezonu

V sekci Informace pro rodiče najdete rozpis ledu platný na sezonu 2018/2019.

20.7.2018

Soupisky žáků

V rozcestníku mládeže jsou nově k dispozici kompletní soupisky žáků od 2. do 8. třídy. Soupiska prvňáků bude doplněna později stejně tak jako seznam hráčů akademie (dorost a junioři).

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz