Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 744 odpovědí v této kategorii celkem.


kamil (Mmakovi@seznam.cz - Benátky n.J.) 31.5.2018, 18:31
dobrý den,
myslíte si že je vhodné, aby vaši zaměstnanci/hokejisté , kteří včera prohráli přátelské utkání ve fotbale s Táborskem tuto prohru pak zapíjeli až do zavírací hodiny v Kozlovně a nevhodně se chovali k naší přítelkyni tím, že ať byla v pánské společnosti s námi, tak jí neustále celý večer posílali panáky???
Nakonec nejde mi až tak o ty panáky, ale kluci by si měli uvědomit, že posílání ZELENÉ je pod úroveň.... když už, tak aspoň RUM....Možná by se také měli zamyslet nad svým přístupem k životosprávě ve večerních hodinách raději odpočívat....výkon BK MB v 2017/2018 byl tristní, ale asi jaká příprava, taková hra...

Ono totiž nestačí mít pokérované paže, ale taky mít něco v tom kulatém na krku...

Odpověď:
Dobrý den, abych pravdu řekl, tak vůbec nevím, co vám mám odpovědět. V Táboře jsem nebyl, takže v Kozlovně také ne. Těžko můžu posuzovat úroveň zábavy, když jsem se jí nezúčastnil. Jen věřím, že všichni věděli, kde je v těchto situacích aspoň nějaká hranice slušného chování. A jen na okraj, co máte proti zelené? :-)
Fanda (plankos1@seznam.cz - Mladá Boleslav) 18.5.2018, 21:21
Dobrý večer,

zajímalo by mě,zda probíhá alespoň diskuze na kvalitu rozhodčích v české extralize.Spousty zranění hráčů je zbytečných.Mnohdy se netrestají úmyslné provokace po odpískání,at již to je osekávání,ruce či lokte v obličeji a co je horší i bodání koncem hokejky.Stejně tak zákroky u mantinelů - kdy hráč s pukem i bez puku je otočen zády,a sbírá puk někde poblíž,protivník do něj najede.S ůmyslem ho vyfotit na mantinel.Jedno je šikovnost hráče,ale ruku na srdce v zápalu zápasu na to hráč nemá čas.A tak nestihne dát před sebe ruce a jde přímo hlavou na mantinel.
O tomto bylo letošní mistrovství světa,včetně krvavých šrámů v obličejích hráčů,a je o tom poslední dobou i naše extraliga.Myslím si že hokej je tvrdý a kontaktní sport ale všichni bychom si měli uvědomit,že jsme jen lidi a veškeré údery/nárazy do oblasti hlavy sportovců úmyslně zaviněné i méně by se prostě měly trestat.I po odpískání.Stejně jako fauly kolenem ..

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, šéfem rozhodčích je bývalý špičkový rozhodčí Vladimír Šindler. Co vím, tak se přípravě rozhodčích velice věnuje a snaží se odbourat všechny věci, které jsou za hranicí pravidel. Probíhá celá řada školení včetně videomateriálů nejen z českých soutěží ale i ze zahraničí. Druhá věc je pak, co jsou rozhodčí sami schopní realizovat při jednotlivých utkáních. Určitě s vámi ale souhlasím, že první na řadě jsou hráči, kteří by k sobě měli mít dostatečný respekt.
srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 18.5.2018, 13:12
Dobrý den ,
V jakém stádiu je rozšíření kapacity našeho stadionu?Slyšel jsem v nějakém rozhovoru léto 2019?Nemůžeme dostávat výjimku věčně.

Děkuji za odpoved.

Hezké Léto

Odpověď:
Dobrý den, nějaké debaty na toto téma samozřejmě vedeme, ale vše závisí na financích. Takové stavební úpravy nejsou v možnostech klubu.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 29.4.2018, 19:06
Budou k 1. 5. 2018 oznámeny nejaké posily? Děkuji za informaci.
Lochman

Odpověď:
Dobrý den, k prvnímu květnu oznamujeme posily tradičně již několik let, takže tomu tak bylo i letos a nepochybuji, že stejné to bude i za rok :-)
Ivan Hůlka (hula@centrum.cz - Mladá Boleslav) 19.4.2018, 14:38
Pane Tůma, díky za velký článek k postupové sezoně 2007/2008. Nevím, jestli ji pisatelka zažila, ale popsala ji velmi krásně. Potěšily mě i informace, co tehdejší hráči dělají dnes. Tehdy jsem hokej opravdu velmi prožíval. To jen aby tu taky padlo i něco pozitivního. Hůlka

Odpověď:
Dobrý den, taky se mi ten článek líbil. Je to pro mě také pořád silná vzpomínka – stejně jako pro většinu našich fanoušků. Holt první postup do extraligy je prostě jen jeden :-) Pisatelka tu dobu opravdu zažila, takže věděla, o čem píše :-)
Danny (BK MB) 9.4.2018, 08:05
Dobrý den, sportovní kariéru ukončil R. Vrbata. Plánujete nějakého jeho zapojení do chodu klubu, respektive proběhl nějaký kontakt, jestli o to je vůbec zájem? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s Radimem určitě v kontaktu jsem, už v nějakém svém rozhovoru zmínil bude působit jako trenér jedné žákovské třídy. Jiné zapojení do chodu klubu zatím v nejbližší době neplánuje, ale jak ho znám, tak na zimáku bude dost často :-)
Josef (pepezon@seznam.cz - Horní Jiřetín) 7.4.2018, 17:26
Dobrý den,počítáte pro příští sezonu s V.Emingerem,děkuji Josef

Odpověď:
Dobrý den, v současné době zveřejňujeme případná prodloužení smluv s hráči, jejichž práva patří našemu klubu. Na to, kdo přijde na hostování nebo na přestup z jiných klubů, si musíte počkat až po 1. květnu.
Ondra (tpess@seznam.cz - Mladá Boleslav) 3.4.2018, 12:55
Dobrý den pane Tůma,
reaguji na vaši odpověď k mému dotazu ze 16.3.
Vám možná ty dotazy příjdou nedůležité nebo možná nepatřičné,případně frustrovaná vyjádření bez nějaké otázky, jenže jsou to reakce fanoušků a každému tomu fanouškovy přijde jeho dotaz/reakce velmi důležitá. Navíc si troufnu tvrdit, že pokud by vaše frekvence odpovědí byla častější než dvakrát třikrát za sezónu, vzrostl by i počet "zajímavějších" dotazů.
Takhle člověka dost odrazuje, když se odpověd na svůj dotaz dozvý až za pár měsíců.
Také trochu podnikám a ikdyž mě dotazy některých zákazníků vyloženě ser... přijdou dost hloupé snažím se, aby měli pocit, že jejich problém je pro mě ten nejdůležitější a jejich dotazy jsou patřičné a inteligentní!
Je spousta věcí, které jsou podstatnější - hra týmu, body, postavení v tabulce atd. a toto asi moc neovlivníte. Pak jsou tu tyhle "maličkosti", které ovlinit můžete a to hodně. Tyhle "maličkosti" pak dotvářejí celkový obraz!


Odpověď:
Dobrý den, radši jsem se ještě podíval, co jsem vám minule odpovídal a nikde jsem tam nenašel, že bych řekl, že jsou dotazy fanoušků nedůležité. Pouze jsem řekl, že tam vlastně žádné dotazy nebyly - krom otázky, proč nehraje Nedomlel. Nechci vyvolávat nějakou polemiku, uvidíme, jak mi to půjde dál...
Anna (BKMB) 26.3.2018, 20:15
Dobrý den, lze někde dohledat jména securiťáků?

Odpověď:
Dobrý den, obsazení jednotlivých postů "sekuriťáků" na jednotlivých zápasech si vede bezpečnostní agentura, která nám tyto služby poskytuje. Klub jmenný seznam nemá.
Jaroslav Šíp (jar.sip@seznam.cz - Bělá p. Bezdězem) 23.3.2018, 10:59
Dobrý den pane magistře,
po nepovedené sezóně jako fanoušek doufám, že s rozpouštěním ledu 25.3. dojde i k rozpouštěním hráčů, kteří nebyli hodny representovat klub, který slaví 110 let.
Hráčů, kterých si cením jako bojovníky za BK bylo poslední dobou velmi málo, např.: Jindra, Žabka a Pabiška.
Tak vinšuji šťastnou ruku při výběru nejen hráčů a ať to tam příští ročník soupeřům
jenom padá.

Odpověď:
Dobrý den, všichni věříme, že tým dobře doplníme a příští sezona bude hokejově radostnější. Určitě ale nečekejte, že vyměníme "celý tým". Hodně hráčů má platnou smlouvu, každopádně chceme od všech zaujetí, zodpovědnost a maximální výkon.

Další stránky
123456>>

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz