BK MLADÁ BOLESLAV

Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Ptejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1028 odpovědí v této kategorii celkem.


Radek (Radekmb@seznam.cz - Mladá Boleslav)

14. 3. 2023, 23:00


Dobrý den, když už Motor zveřejnil kdo u nich končí, tak to můžete už zveřejnit také?

Odpověď: Dobrý den, dnes a zítra mají hráči individuální pohovory a hodnocení uplynulé sezony. V rámci toho se někteří také dozví, že s nimi už v příští sezoně nepočítáme. A pak bude následovat i informace pro fanoušky, takže ještě chvíli vydržte. Jistě chápete, že první je jednání s hráčem a pak až zveřejnění informací. A určitě jste zaregistroval, že Motor skončil o týden dřív než my.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

13. 3. 2023, 07:00


Dobrý de,pane Tůmo je potřeba velmni zvažovat proč nakupujete vůbec hráče typu ŠTICHA.Děkuji

Odpověď: Dobrý den, na spolupráci s Davidem se domluvili ještě Radim Vrbata s Vencou Nedorostem. Šticháček je super do kabiny. Jeho hokejové využití je pak věcí trenérů.


Robert (behstrom-12@seznam.cz - MB )

13. 3. 2023, 08:20


Tragedie ještě jednou tragédie na víc jsme bohužel neměli 3:1 na zápasy to je potvrzení kde jsme byli v sezóně celé sezóny trápí koncovka jak je to možné?? Kometa ukázala jak se hraje přesilovky je to prostě jednoduché!!! U nás to trvá dlouhodobě nedaří se proměňovat přesilovky

Odpověď: Dobrý den, díky za příspěvek. V podstatě se na nic neptáte. V předkole jsme bohužel vypadli. Letos nám nepovstal žádný démon play off, jako byl loni Miloš Kelemen. Škoda.


Honza Hrdina (hero38@gmail.com - Mladá Boleslav)

13. 3. 2023, 19:54


Dobrý den, dovolím si reagovat Sigiho - proč své invektivní otázky nepoloží panu Tůmovi přímo, když sedí ve stejném sektoru?

Odpověď: Dobrý den, díky za příspěvek. Klidně v kancelářích na zimáku přivítáme ty, kteří tak horlivě píší své názory na diskusním fóru. Komunikaci a názorům se určitě nebráníme. Schválně, jestli někdo přijde :-)


Lukáš (dlouhy.lukas154@gmail.com - BKMB)

13. 3. 2023, 20:17


Re: uvolňování permanentak Děkuji za odpověď. Ano, vím, že to současný systém neumožňuje. Proto jsme se taky ptal, jestli by nebyla možnost to změnit, aby to umožňoval. Ale asi není zájem to změnit - umožnit a zvýšit tak návštěvnost a umožnit více fanouškům se dostat na hokej. Ono je to vlastně i celkem poznat z celé propagace klubu na sítích atd., která je ve srovnání s ostatními dlouhodobě mizerná. Děkuji

Odpověď: Dobrý den, vy jste si z toho vzal pouze to, že není zájem o změnu. Nic takového jsem ale neřekl. Zkusíme toto téma probrat se zainteresovanými. Pokud jde o sociální sítě, tak buďte konkrétní a navrhněte, co byste dělal jinak nebo navíc. S tím nemám vůbec problém.


Radek (radekop@seznam.cz - Mb)

13. 3. 2023, 20:26


Dobrý den, na rozdíl od trenéra, který je napůl spokojený a na střídačce jen stojí jak "Y" totálně bez emocí, tak já sem z celé sezóny frustrovaný... jak jsem tady už nedávno psal, že výměna Kousala je špatnej tah, tak se to akorát potvrdilo, výměna do té doby jediného schopného střelce za dva borce, kteří stejně skoro play off nehráli byla prostě chyba a ne že ne. A obhajovat to tak, že by po sezoně stejně odešel je zcestné, když šlo o tuto sezónu. Doufám, že podepíšete i hráče dobrý na buly, protože v tom sme snad 3 sezóny vždy horší . A ještě co říkáte na Zbořila, kterého jste také (podle mě nesmyslně) vyměnili, jak řídí s Holikem nejlepší přesilovku v extralize? Také to co si s námi v playoff opakovaně dělají rozhodčí je neskutečné...

Odpověď: Dobrý den, doufám tedy, že v příští sezoně budete spokojenější a stejně tak i všichni ostatní. Hodnotit jednotlivé trejdy tady nechci, to je věcí sportovního vedení klubu. Navíc by šlo stejně pouze o dohady, jak by se dále v sezoně dařilo Kousymu. V tu chvíli to byl jeden ze způsobů, jak tým nakopnout. Pokud jde o Adama Zbořila, tak vím, že do Komety hodně chtěl.


Lerex (lerexek@gmail.com - BK Mladá Boleslav)

13. 3. 2023, 22:25


Dobrý den, jistě nemohu radit SM manažerovi klubu ani samozřejmě Vám, koho přivádět a koho ne, každopádně na jednom diskuzním fóru se od jednoho přispěvatele objevil velmi zajímavý obránce z HockeyAllsvenskan (2. nejvyšší Švédské ligy), který dle podrobností nemá smlouvu na příští rok. Z této soutěže jsme už přivedli velmi kvalitního hráče Tima Soderlunda, tak by to mohlo vyjít i s tímto obráncem. Tento obránce působí ve svém klubu jako kapitán a jistě by se v kariéře posunul o trochu dál, navíc má velmi dobré parametry, statistiky (body a zároveň i +/-). Zkuste na něj prosím s Martinem Ševcem podívat, protože by to mohl být skvělý objev: https://www.eliteprospects.com/player/44054/jimmie-jansson-lorek

Odpověď: Dobrý den, Martin Ševc a trenéři pozorují řadu hráčů v podstatě celou sezonu. Váš tip předám, ale myslím, že obránce už podepsané máme.


Radek (radek-111@email.cz - MB )

13. 3. 2023, 22:57


Dobrý den Pane tůmo jestli je to fakt spekulace že odchází Gasper kroselj je to velká škoda je to oblíbený brankář fanouškům boleslavských jak přišel do bolky tak velmi pomohl zákroky nejvíc v loňském play off jestli fakt odchází tak by si zasloužil oficiální rozlučku třeba příští sezonu

Odpověď: Dobrý den, jména hráčů, kteří v klubu skončí zveřejníme v nejbližších dnech. Dnes a zítra mají hráči ještě individuální pohovory. Jistě rozumíte tomu, že chceme nejdřív mluvit s nimi. Tak ještě pár dní vydržte.


Sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

12. 3. 2023, 21:30


Je tu konec od Listopadu hrozné sezóny. Zaplať pánbůh! Samozřejmě je nutno začít budovat kádr na novou sezonu. Ale , prosím,za všechny fanoušky hokeje, začněte dělat něco na reklamě hokeje v MB,propagace po městě, vylepšení prostředí kolem stadiónu,fan shop atd.....to nás posune dopředu, nejen hráči na ledě.....tak v Srpnu,s pozdravem Sigi

Odpověď: Dobrý den, díky za vaše podněty. Ani nevím, že sedíte ve stejném sektoru jako já. To jste se mohl klidně zastavit a mohli jsme některé věci probrat osobně.


Lukas (dlouhy.lukas154@gmail.com - BKMB)

7. 3. 2023, 11:21


Dobrý den, dlouhodobě pozoruji, že na stadionu je poměrně dost volných míst (nižší návštěvnost), ale před utkáním nejsou k zakoupení žádní místa na sezení (resp. jich do prodeje jde jen velmi malé množství a to je rychle pryč). Předpokládám, že tedy prázdná místa jsou majitelů permanentek (případně partnerů). Nešlo by nějak zajistit, aby bylo možné si zakoupit vstupenku na místo, když permanentkář ví, že nepřijde/dlouhodobě nechodí? Návštěvnost by se určitě zvýšila a fanoušci by to ocenili. Ne každý chce kupovat vstupenku na stání a pak čekat, jestli bude z místa odejit. Ve fotbale např takový systém funguje. Děkuji

Odpověď: Dobrý den, nemyslím, že bychom letos měli nějak nižší návštěvnost, ale máte pravdu volná místa na stadion zůstávají. A ano, ta jsou majitel permanentek a partnerů. Náš odbavovací systém, ale není nastaven na možnost odblokování jednotlivých utkání majitelem permanentky.


Vlastimil Smékal (vlastimil.smekal@gmail.com - Mladá Boleslav )

6. 3. 2023, 13:56


Dobrý den pane Tůmo, tak nevím kdo píše informace o příštích zápasech, ale vypadá to asi na někoho z Brna když napíše případný 4.zápas v neděli 12.3. Bez hod.zahájení. Na live sportu je 12.3.v 15,00hod. Asi nám věří víc než mi sami sobě.

Odpověď: Dobrý den, stanovení začátku utkání v play off je vždy velký rébus. Funguje to tak, že čekáme, jestli budeme v některé z televizí. V tom případě určují začátky utkání vysílatelé. Pokud v televizi nejsme, platí čas, který máme nahlášen podle Herního řádu ELH. Ale třeba na zítra, na první domácí zápas předkola s Kometou, jsme se dohodli s vedením ligy i Kometou na začátku utkání v 17:00, přičemž to, že nebudeme v televizi, jsme se dozvěděli ve čtvrtek kolem 21. hodiny. Hrozilo nám, že budeme hrát od 14:00 nebo i od 18:00. Takže opravdu bylo z čeho vybírat. V neděli poté platí teoreticky podobná situace.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

18. 2. 2023, 17:29


Dobrý den pane Tůmo,zdá se mi,že si tým svými výkony koleduje velmi zřetelně o baráž,jak je možné,že někteří hráči již mají uzavřené smlouvy na příští sezónu s novými kluby a za Váš klub již v podstatě nemusí jak se říká hrát naplno.Je to docela velmi smutné pokoukání na Váš tým.Děkuji za odpověď

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu, chvíli jsme si opravdu koledovali. Naštěstí v závěru základní části už jsme konečně dokázali vyhrát několik utkání za sebou. Teď to potřebujeme zopakovat o víkendu. To, že někteří hráči mají již podepsáno jinde, je naprosto normální. Stejně tak v play off hrají hráči, kteří mají podepsáno u nás. To prostě k hokeji patří.


Sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

18. 2. 2023, 09:00


Dobrý den. Ještě mi budete naivně tvrdit, že toto není cílená devastace hokeje v našem městě? Že ti hráči to tu až na pár výjimek nemají....kdesi? Po výkonu s Vary bych vám přál jít s lidmi domů a naslouchat! Když člověk vidí,jak se rvou o záchranu ostatní,viz.Budejky,Kladno.....je mi opravdu smutno, věřte mi. Třeba se postoupí do Play off a vše se otočí,ALE......s pozdravem Sigi

Odpověď: Dobrý den, nevím, kde jste přišel na to, že něco naivně tvrdím. To mi přijde celkem zbytečné, ale asi už to k vaším příspěvkům patří. Určitě byste ode mě nechtěl slyšet, že chceme hrát špatně a chceme sestoupit. Takže mi to vaše hodnocení přijde hodně přitažené za vlasy. A samozřejmě chápu fanoušky a jejich nespokojenost s výsledky. Taky s nimi mluvím a určitě souhlasíte, že tak to je, že fanoušci nejsou rádi, když jejich tým prohrává. To je přeci logické. Do předkola jsme nakonec postoupili, ale po ramenou se neplácáme, to si buďte jistý.


Sobik (voj.12@seznam.cz - Boleslav )

10. 2. 2023, 22:15


Dobrý den pane Tůmo, V zákulisí se spekuluje o návratu Pavola Skalickeho, ve hře je ale i Sparta, asi do finančního zavodu nepujdeme?

Odpověď: Dobrý den, nevím, jaké zákulisí máte na mysli. Platí, co jsem již vícekrát psal - oznamujeme a komentujeme pouze to, co se nás týká, co máme s konkrétním hráčem podepsáno a na co je ten správný čas.


Lukas (dlouhy.lukas154@gmail.com - BKMB)

9. 2. 2023, 12:20


Dobrý den, bude letos zase klasické charitativní utkání ve speciálních dresech (+aukce)? Čas v základní části už se celkem krátí, ale byla by velká škoda to neudělat. Kolem klubu a zapojení fanoušků vidím velký deficit a prostor ke zlepšení, bez větších finančních nákladů. Děkuji

Odpověď: Dobrý den, bude. Již tento pátek proti Karlovým Varům. Taky v klubu těšíme na podporu fanoušků.


Lerex (lerexek@gmail.com - BK Mladá Boleslav)

6. 2. 2023, 17:33


Dobrý den Vážený pane Tůmo, rád bych se zeptal ohledně toho, jaká bude příští sezónu situace v brankovišti. Z různých insiderských (NEOVĚŘENÝCH) portálů se ke mně dostali zprávy, že by se měl Gašper Krošelj po sezóně vrátit do rodného Slovinska a pokud je doba smluv na portálu EliteProspects správně uvedena, měl by mít Filip Novotný smlouvu i na další sezónu. Proto bych se rád zeptal, můžeme po sezóně očekávat i rozšíření brankoviště o nějakého dalšího brankáře nebo se z Marka Stuchlíka stane 2. brankář, který bude "krýt" záda Filipu Novotnému?

Odpověď: Dobrý den, určitě víte, že nikdy tyto věci nekomentuji, dokud v nich není jasno a není vše podepsáno. Takže nyní nebudu komentovat ani situaci v brankovišti a už vůbec ne ty portálové zprávy. Díky za pochopení.


Robert (behstrom-12@seznam.cz - Mladá Boleslav )

5. 2. 2023, 19:16


Dobrý den Pane tůmo zkrácená verze hokejisté nebojují za bolku !!!! Už ať skončí sezóna jsme trapný víc proher než vítězství!! Těším se na článek s Panem plachým nejdražší kádr spíš na papíře na ledě se to neukazuje !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď: Dobrý den, díky za příspěvek. Věřím, že se v sezoně ještě ukážeme. Máte pravdu, že je nejvyšší čas.


Filip (filipes@seznam.cz - Boleslav )

3. 2. 2023, 20:44


Dobrý den, k zápasu s Libercem. Hokej super ale nepřijde vám ostuda poslat tam našeho maskota v totálně špinavým ,, kostýmu”? Mohu se zeptat kdo má nastarost v klubu marketing potažmo prodej suvenýrů? Jsme ostudou pro celou extraligu! A není to o tom že nemáme prostornou prodejnu . Je to o tom, že tohle odvětví někdo strašně podceňuje! Dá se udělat e-shop nebo se dá pronajmout jiná prodejna v mlade Boleslavi. Jde jen o to chtít. Ale proč se snažit když veškerý příjmy dá skodovka a zbytek se nějak dolepí ostatními sponzory… nebo nám prosím vysvětlete proč tohle vsude funguje a tady je to tragédie?

Odpověď: Dobrý den, pokud jde o Embíka, tak je opravdu už na hranici své životnosti, ale nejde o to, že by byl špinavý, prostě je už "zašlý". Vyprat do bíla nejde, ani nikdy zcela bílý nebyl. Na příští sezonu chceme pořídit nového. K fanshopu jen tolik, že pronajmout si prodejnu v Mladé Boleslavi pro nás není vhodné, provozem a prodejem bychom ji určitě ekonomicky neutáhli. Souhlasím s tím, že by bylo fajn mít větší fanshop na ZS. A nakonec - rozpočet klubu opravdu netvoří pouze příjmy od ŠKODA AUTO.


Lerex (lerexek@gmail.com - Mladá Boleslav)

23. 1. 2023, 15:41


Dobrý den Vážený pane Tůmo, ještě bych se rád zeptal Vás i zároveň pana Ševce. Není pro Vás příchod Tima Söderlunda ukázkou toho, že nové posily je možné brát i z 2. ???????? soutěže? Protože Tim je ukázkou toho, že někdy za málo peněz můžete získat rovnou celý orchestr. Děkuji za odpověď

Odpověď: Dobrý den, přiznám se, že váš dotaz asi správně nechápu. Tím, že Martin Ševc Tima přivedl, tak snad na vaši otázku i odpověděl. Ale úplně bych to nebral tak, že se musíme dívat jen do nižších soutěží. Smyslem je vždy se dívat na hráče a jeho případný prospěch pro tým. Věřím, že budeme mít i nadále šťastnou ruku :-)


Lerex (lerexek@gmail.com - BK Mladá Boleslav)

21. 1. 2023, 14:25


Dobrý den Vážený pane Tůmo, spíše než s dotazem se na Vás obracím s prosbou. Mockrát Vás prosím, podepište Tima Söderlunda a Roberta Lántošiho minimálně na 2 další sezóny, oba jsou budoucnost BK a po odchodu Pavla Kousala a po sezóně Ondry Najmana jsou to právě oni, kdo budou naše opory v dalších letech! Když dobře nahradíme hráče, kteří odejdou (Šťastný, Lintuniemi, Pýcha, Najman, Krošejl, možná kluci kteří se vrátí z hostování do svých klubů - Kelly Klíma, David Dvořáček a Dan Přibyl) a lehce i vyztužíme útok a obranu, můžeme pomýšlet na ten vytoužený úspěch! + Ještě mi dovolte poznámku k dosavadní práci Martina Ševc: Martine, pokračuj v tom, co děláš! Příchod Tima Söderlunda byl geniální manažerský tah hodný Steva Yzermana, GM Detroitu! Ostatní trejdy také hodnotím opravdu pozitivně (až bohužel na Dana Přibyla, ale rozhodně to není Vaše chyba, ani chyba Danova) Kelly Klíma super - rychlý hráč s hlavou nahoře, jen je škoda, že mu to tam nepadá, David Dvořáček - ten kluk žere led, nevypustí jediný souboj, bojovník do oslabení, rozhodně dobrá posila, co mě ale zklamalo je Dan Přibyl, dle zpráv je zraněn do konce sezóny, což mě mrzí, protože se prezentoval opravdu dobře)

Odpověď: Dobrý den, díky za váš příspěvek. Vidím, že jste nasbíral spoustu informací o tom, kdo kde bude působit. Jen pozor na to, že ne vše, co se píše na diskusním fóru a sociálních sítích, je vždy pravda. Občas na to koukám nevěřícně a říkám si, kdo to vymyslel a proč. Švíckovi vaši pochvalu vyřídím. Na kádru pro příští sezonu samozřejmě pracujeme.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bolka)

16. 1. 2023, 13:56


Dobrý den, také přiložím pod kotel ohledně nabídky suvenýrů směrem k fanouškům. Náš rádoby fans shop je všem ostatním naprosto k smíchu. Zboží tragédie, jeho nabízení na stránkách ještě větší. Stále se oháníte fanouškovskou základnou. Chcete nám tvrdit, že Litvínov má větší základnu než BK? Já myslím že ne. Stačí se podívat na návštěvnost. A přesto když fanda vleze do jejich shopu neví kam dřív s očima. Nádhera. Jim se to vyplatí a nám ne? Můžete prosím zatlačit na pilu a pověnovat se i těmto věcem. Děkuji najman

Odpověď: Dobrý den, myslím, že již bylo v předchozích odpovědích řečeno vše. Díky za přiložení pod kotel, budeme se tím zabývat.


Srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav )

15. 1. 2023, 09:58


Dobrý den, Byl jsem se podívat do Litvinova na hokej a kromě prohry jsem si odvezl poznatek o našem fanshopu,fanshop nemáme žádný. Když jsem viděl fanshop v Ltv a u nás.. No hrůza. Proč se neudělá fanshop, místo ty půjčovny lyží, které ani nefunguje? Děkuji Vávra

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu, FANSHOP v Litvínově je moc pěkný. Takový prostor my k dispozici nemáme, půjčovnu lyží si sami od sebe vzít nemůžeme, takže máme FANSHOP jako součást prodejny CCM. Jiný prostor na zimáku prostě není. A souhlasím, že na FANSHOPU musíme hodně zapracovat, tam nás teď "tlačí brusle". Při případné přestavbě zimního stadionu by měl být FANSHOP o hodně reprezentativnější.


Vaclav (v@seznam.cz - Boleslav)

14. 1. 2023, 19:36


Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Proč jako klub neuděláte s městem domluvu a neřídíte si stánky s občerstvením sami? To co u nás je, je oproti jiným extraligovým stadionum katastrofa… ať už výběr jídla tak množství stánků ne každý chce jít na jidlo ven. A když už je stánek uvnitř tak vám nabídne preclík nebo párek v rohlíku je to ostuda… Další otázkou je fanshop který je oproti konkurenci taky katastrofa. Když na tom zapracujete tak se to jistě vyplatí i finančně pro klub. Jsou to ,, maličkosti” který náš klub jistě pozvednou. Dále přestavkový program. Za bubna byli hokejové soutěže… střelba na branku strelba kolem hřiště oběhnuti hřiště kolem do kola v částečné výstrojí atd. Lidé to bavilo není čas se k tomuto formátu vrátit? Není na čase lidem udělat trochu show? V NHL chodi lidé hlavně na show utrácí peníze za suvenýry hokejové postavičky atd. Myslím že by bylo k věci zaměřit se více na diváky. Hezky den a děkuji za odpověď.

Odpověď: Dobrý den, stánky s občerstvením provozuje provozovatel restaurace na zimním stadionu. Má na to uzavřené smlouvy s majitelem stadionu. O sortimentu jsme několikrát mluvili, hlavní problém ale je v kvalitě zázemí jednotlivých stánků. Sám nejsem nadšen z toho, jak kiosky vypadají. Vylepšení tohoto problému je jednou z věcí, kterou se zabývá projekt přestavby zimního stadionu. Ale souhlasím s tím, že už nyní bychom se mohli snažit o nějakou výhledovou změnu. Na soutěžích při zápasech chceme zapracovat, určitě něco chystáme.


Lerex (lerexek@gmail.com - Mladá Boleslav)

10. 1. 2023, 18:10


Dobrý den Vážený pane Tůmo, nebylo by dobré zkusit získat ofenzivního obránce Daniela Gazdu? Hraje neskutečně, střelu z první má jako z kánonů, v obraně nic nezkazí a hrou Zlína je frustrován, navíc zná situaci, kdy se týmu úplně nedaří. (Buď v rámci nějaké trejdu například za Luntera/Bičevskise nebo bychom jednoduše mohli zaplatit peníze, které za něj Zlín požaduje)

Odpověď: Dobrý den, k hráčským trejdům musí být vždy minimálně dva, někdy i víc, účastníků. Úplně tak jednoduše, že si na někoho ukážete a vyměníte ho, to nefunguje. Nějaký kontakt proběhl, ale ve hře jsme moc nebyli. Jen nevím, o jakých penězích, které Zlín požaduje, píšete. Asi máte lepší informace.


Radek (radekmb@seznam.cz - Mb)

6. 1. 2023, 05:20


To je tedy trejd, letos jediný hráč schopný dávat góly, za dva borce co dali dohromady z 25 zápasů 4 góly...to je jak před lety, když přišel "střelec" Padělek, aby nás taky dostal z tehdy gólové nemohoucnosti a byl to propadák. (moc rád bych se, ale letos mýlil). Po sezoně se ale mají vrátit zpět a Kousal taky nebude...tak to mi nepřijde moc výhodný (leda finančně). Z vyjádření Kousala na webu Sparty, ale vyznělo, že to nečekal, že byl překvapený a Ševc zas tvrdí, že by k přestupu po sezoně stejně došlo.

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu, Kousy to nečekal, ale mezi kluby se toto téma již na stole bylo. Takže nakonec k tomuto trejdu došlo. Samozřejmě, že věříme, že se naše hra zvedne. Těch změn bylo teď hodně a je potřeba už začít bodovat. Pokud jde o informace o smlouvách hráčů, tak jen jediné - Kousy má od příští sezony již podepsaný kontrakt se Spartou, to už nějakou dobu víme. Takže tato výměna na to nemá vůbec žádný vliv. Příští sezonu by stejně naše řady opustil. A smlouvy ostatních, tedy ani těch sparťanských, komentovat nebudu, ale věřte tomu, že se již pracuje na složení kádru na příští sezonu. Jen je s podivem, že se tady pořád volá po trejdech a když se pak stanou, tak je to taky špatně. Věřím, že se tým nastartuje a fanoušci budou spokojenější. Věřte mi, že tým tohle také vnímá.


Tomáš Ajchler (Sigi@seznam.cz - Bolka)

6. 1. 2023, 14:49


Dobrý den. Opět děkuji za odpovědi na naše otázky. Jinak uznávám, že na fóru přiložím pod kotel,ale to je tím, že hokej mám opravdu rád a ty emoce tryskají. A takové oplacavani ramen, když se něco děje, nemám rád. Ale nemám problém se omluvit, či uznat špatnou dedukci. Město,kde bydlím,si prostě bez hokeje moc neumím představit.....budu držet palce, ať změny přinesou ovoce. Hezký den,s pozdravem "Sigi"

Odpověď: Dobrý den, díky za vaši reakci. O městě bez hokeje z mojí strany nepadlo ani slovo. Pravdou je, že některé příspěvky na diskusním fóru vyvolávají pocit, že by se v Boleslavi extraligový hokej hrát neměl. Tímhle směrem nikdo z klubu neuvažuje.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

5. 1. 2023, 15:26


Dobrý den.Tak otázky níže už asi bezpředmětné,ale obavy o hokej v Bolce jsou stále větší.....je tomu tak? Děkuji

Odpověď: Dobrý den, bezpředmětné nejsou, ale jak jsem psal, některé odpovědi jsou možné až v určitém čase a ne dopředu. Herně a výsledkově se nám vůbec nedaří, to máte pravdu, ale vykouzlit z toho, že to má za cíl konec hokeje v Mladé Boleslavi, to je opravdu nesmysl. Zrovna vy na diskusním fóru hodně přikládáte pod kotel a taky umíte vytvořit informaci, která nemá žádný reálný základ, ale určitě je provokativní a líbivá. Ale určitě není pro klub pozitivní. Naprostá většina věcí, která se tam píše, je mimo realitu. A překvapivě se tam občas objeví i správná informace, která ale má světlo světa až o několik hodin později. Ale tak už to chodí.


Jan Čermys (jancermys@centrum.cz - )

5. 1. 2023, 17:19


Pane Tůmo, dobrý den, vím, že jdu v této době dost možná s dotazem, který až tak nezajímá, ale viděl jste poslední dobou váš eshop? To má být reprezentativní obchod extraligového klubu? Ty fotografie oškubaného oblečení? Tohle má vážně motivovat fanouška k tomu, aby si něco koupil? Já vůbec nechápu, že je v dnešní době něco takového možné. Děkuji za upřímnou odpově´d.

Odpověď: Dobrý den, viděl, už se pracuje na nápravě. Máte pravdu, že tohle se opravdu nepovedlo.


Michal Novotný (michal7538@seznam.cz - )

3. 1. 2023, 19:47


Dobrý den,rád bych se zeptal-mluvím za více fanousku- co Vás vede k tomu že tu stále držíte trenéra i presto ze výkony a ani střelecká potence se pod jeho vedenim nezvedaji..... Chápu že nemusíte fanouskum skládat účty,ale je to do nebe volající.... čas běží a moc ho už nezbyva.... Děkuji a věřím ve vyhnuti se baráži

Odpověď: Dobrý den, vidíte, ke změně na pozici hlavního trenéra došlo. Ono to není tak jednoduché, nemůžete někoho vyhodit, když za něj nemáte náhradu. Co je zajímavé, jaké šílené spekulace se vždy objeví. Kolik trenérů sem jde, kdo všechno nás odmítl, přitom realitu zná pouze velice úzký okruh lidí v klubu. Zarážející je to, že si pak na největším sportovním webu přečtete zaručené informace, na kterých není ani procento pravdy. To už mi přijde za hranou. Chápu, že na sociálních sítích se dá diskutovat o čemkoliv a přispět svou "troškou do mlýna", ale na oficiálních webech bych předpokládal ověření informací a ne pouze lacinou honbu za nesmyslnou senzací.


Jiří Hašek (hasek.jirka@seznam.cz - BK Mladá Boleslav )

30. 12. 2022, 20:20


Dobrý den pane generální manažere. Vedení BK má na háku výsledky a hru týmu? Je to hráčů úmysl zlikvidovat klub z extraligy?

Odpověď: Dobrý den, určitě nemá. To, že se nám nedaří, neznamená, že to máme na háku. Tyhle řeči o nějaké likvidaci klubu jsou absolutní nesmysl, které si naštěstí uvnitř klubu nikdo vůbec nepřipouští.


Tomáš Ajchler (Sigi@seznam.cz - Bolka)

28. 12. 2022, 12:01


Dobrý den. Je po Vánocích, blíží se Silvestr. Pokud se občas podíváte na Diskusní fórum,bylo by dobré se vyjádřit. Jsou tu velké obavy o hokej v našem městě. Pokud toto město,kde lidi makaj ve fabrice přijde o sport,jako je hokej,fotbal.....tak nechci ani pomyslet,co tu bude..... jedná se s hráči o smlouvách???? Děkuji za upřímné odpovědi. S pozdravem Tomáš

Odpověď: Dobrý den, to víte, že na diskusní fórum se občas podívám. To ale neznamená, že bychom na klubovém webu nebo na sociálních sítích hned psali, s kým jednáme, s kým ne a o čem. Přece víte, že takto to nefunguje. Informace o hráčích a trenér zveřejňujeme, až když máme jasnou dohodu, to znamená uzavřenou smlouvu a tak dále.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha 5-Zbraslav)

16. 12. 2022, 08:40


Dorý den pane Tůmo,děkuji za odpověď na moji otázku ohledně setkávání bývalých hráčů klubu,mohl byste mě prosím předat kontakt na šéfa staré gardy,rád bych se také jako bývalý hráč klubu v letech 1969-1986 zůčastnil nějakého sekání,děkuji za ochotu. Jaroslav Bezstarosta

Odpověď: Dobrý den, zjistím, zda vám kontakt mohu předat. Tady veřejně určitě ničí telefonní číslo psát nebudu. Věřím, že to chápete.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

13. 12. 2022, 20:57


Dobrý večer a díky za upřímné odpovědi na naše dotazy. Věřím a nejen já, že se kluci polepší v koncovce a začnou sbírat body. Touto cestou přeji klidné vánoční svátky,pohodu a klid.

Odpověď: Dobrý den, i vám vše nejlepší v roce 2023. Vánoční svátky moc klidné nebyly, ale k tomu se ve vašem případě ještě dostaneme.


p4770 (p4770@seznam.cz - Turnov)

4. 12. 2022, 19:36


Dobrý večer. Měl bych dotaz proč proběhla výměna v obraně,když by bylo potřeba změna v utoku,jelikož tento tým je hodně neproduktivní. A ještě jeden dotaz zda se již uvažuje o změněně na pozici hlavního trenéra. Děkuji za odpovědi.

Odpověď: Dobrý den, Matěj Stříteský u nás měl smlouvu do konce prosince 2022 s možností opce z naší strany. Martin Ševc jako sportovní ředitel byl v kontaktu s Václavem Skuhravým, který zastává stejnou pozici ve Varech, a dohodli se, že jim ta výměna dává smysl. Stejně tak k tomu přistoupili i oba hráči, Berny u nás má na příští rok smlouvu a pokud vím, tak Matěj se dohodl ve Varech také na smlouvě na příští rok. A pokud jde o změnu na pozici hlavního trenéra, tak určitě víte, že tyto věci v této rubrice nikdy nekomentuji.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

2. 12. 2022, 12:15


Dobrý den pane Tůmo, chtěl bych se zeptat,zda-li děláte roční srazy i s bývalými hráči tehdejší Auto Škody Mladá Boleslav_.Podobně jako to dělá fotbalový tým FK Mladá Boleslav.Zajímá mě to velmi protože jsem i já bývalý hráč Mladé Boleslavi kde jsem působil 15let a rád bych se setkal se spoluháči po dlouhé době.Děkuji za odpověď.

Odpověď: Dobrý den, každý rok v prosinci se účastním slavnostní večeře hráčů Staré gardy, kterou pro ně organizujeme vždy s jejich "šéfem". Tam s pány debatujeme o chodu klubu, o hokeji, o jejich zdraví a pak pánové ještě u večeře vzpomínají na své kariéry. Je to tradiční setkání, jiné neorganizujeme.


Sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

18. 11. 2022, 19:36


Dobrý večer,jak dlouho bude trvat, než dáme gól??? To dělají hráči schválně??? Nechtějí současného trenéra??? Vždyť je to zoufalství!!!

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu góly nedáváme. Nechci za tím nic hledat, chci, aby se to změnilo. A to je úkol pro trenéry a hráče.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Boston/Bruins)

3. 11. 2022, 10:31


Dobrý den pane Tůmo,nemohu než se Vás zeptat co hodláte dělat s prostředím před stadionem.Je to nevkusné,schody olámané,zdi bez omítky prostě mi topřijde jako velmi špatná reklama pro klub.Děkuji za odpověď bez výmluv.

Odpověď: Dobrý den, již jsme na toto téma odpovídal u předchozího dotazu. Zároveň se u vašeho dotazu omlouvám, že reaguji tak pozdě v souvislosti se změnou našeho webu se nám tato rubrika trochu "porouchala".


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

23. 10. 2022, 14:10


Mám jen takový dotaz. Chodím na hokej od svých 8 let,tj.44 let. Ale situace před stadiónem a okolí,to je katastrofa. Rozbitý beton, utržené schody, občerstvení venku v nedůstojných podmínkách. Vždyť i toto vypovídá o imige klubu a kultuře. Prosím,jednejte......s pozdravem Tomáš

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu, že plocha před hlavním vstupem na stadion by určitě nějaké opravy a úpravy snesla. Problém je ale v tom, že tento prostor není součástí zimního stadionu a má tedy jiného vlastníka. My jako hokejový klub s tím tedy bohužel nic nezmůžeme. Třeba až dojde na rekonstrukci stadionu, tak dojde k nějakému posunu.


karel ( - boleslav)

12. 9. 2022, 13:49


Dobrý den , nepřemýšleli jste znovu o roztleskávačkách a trošku oživit Boleslavský stadion během zápasu? např světělnou show před zápasy atd? dříve to v mb bylo tak proč se k tomu nevrátit? samozrejmě vím o pravidlech kteří nařizují 1 minutu před zapasem mít plně rosvíceno ale určitě by se to na stadionu ještě vylepšit dalo nemyslíte? díky .

Odpověď:
Dobrý den, pravdou je, že roztleskávačky jsme vůbec neřešili. Potřebujeme hlavně pokrýt věci, které souvisí s vlastním utkáním. Světelná show je pro nás trošku neznámou, spíš bychom se báli, aby se světla rozsvítila :-)


Radek ( - Mb)

11. 9. 2022, 16:54


Dobrý den, proč neuděláte zase po letech slosovatelné programy o ceny?

Odpověď:
Dobrý den, pravdou je, že programů se prodá relativně málo, takže pravděpodobnost výhry by byla velmi vysoká. Od letoška budou součástí programů zase hráčské plakáty. Věříme, že to zvedne jejich prodejnost a budeme přemýšlet o tom, že se domluvíme s některým z partnerů klubu, že bychom pod jeho záštitou bulletiny losovali.


Srdcebk (andy67@seznam.cz - )

1. 8. 2022, 10:47


Dobrý den,
Jako každý rok se ptám jak to vypadá s rekonstrukci stadionu ?

Dále se chci zeptat ,co říkáte na zveřejnění videa našeho tréninku a veřejné vysmívání p.Šmída?
Děkuji za odpověďi .
Hezký den.


Odpověď:
Dobrý den, vypadá to, že do rekonstrukce je ještě daleko, ale odborná firma již zpracovává dokumentaci a řeší se, co případně jak se na zimáku změní. Věřím, že se dočkáme.
Pokud jde o video z tréninku, tak mě nejvíce štve to, že ho vůbec někdo natočil. Když se pak dostane na sociální sítě, tak už ho komentuje kdekdo. A že zrovna Šmíďák? Asi zrovna neměl nic jiného na práci. Myslím, že jsme se s tím v klubu nějak popasovali. Víc to řešit není třeba.


Josef Šedivý (pepazmb@seznam.cz - MLADA BOLESLAV/BK Mladá Boleslav)

18. 6. 2022, 11:07


Dobrý den v článku pro spuštění prodeje permanentek mě zaujala informace možnosti nahrát si permanentku do aplikace v mobilu. Pod jakým názvem a ve kterém obchodě aplikaci ( Google Play....atd) najdu?
Děkuji za odpověď Šedivý

Odpověď:
Dobrý den, podrobné informace k aplikaci jsme zveřejnili na webu, najdete je zde.


Mirek (Pokrac@mail.cz - )

15. 6. 2022, 18:36


Dobry den, trh s TOP hraci jak je videt prinasi prekvapeni a proto se chci zeptat ohledne P.Aberga - na Tomase Hyku klub nemel a na tohoto svedskeho utocnika ano?? Urcite nejde “ zadarmo” a mit v klubu odchovance po lezech zpet by byla urcite vetsi BOMBA . Preji uspesnou sezonu Mirek

Odpověď:
Dobrý den, jistě si vzpomenete, že jsme již dlouho avizovali, že chceme přivést kvalitního útočníka. Tomáš Hyka uzavřel smlouvu v Pardubicích a až hodně dlouho potom vstoupili naši sporťáci do jednání s Pontusem. Takže jsme rádi, že nakonec nastoupí za Boleslav. Pokud vím, tak o něj byl v extralize zájem z více klubů. Navíc jsme potřebovali útočníka poté, co Pavol Regenda podepsal smlouvu v NHL. Takže není na místě řešit, jestli jsme vybírali mezi Tomášem a Pontusem. Ta jednání se časově vůbec nepotkala.


Václav ( - )

12. 5. 2022, 09:32


Dobrý den, na Hyku už jste neměli práva?
Dále se zeptám jak vypadá rekonstrukce stadionu, bude ? nebo jsou nějaké plány na výstavbu nového?
Co se týče posil tak super. Jedná se ještě o nějakých posilách např z KHL nebo to je zatím vše?
Děkuji za odpověď Václav

Odpověď:
Dobrý den, registračně je Tomáš Hyka pořád hráčem našeho klubu. To však neznamená, že nemůže působit v jiném klubu. A pokud jde o rekonstrukci stadionu, tak nějaké přípravné práce, spíše dokumentačního charakteru, probíhají. Čeká nás určitě důležité rozhodnutí, jakým směrem se situace se zimním stadionem vyvine. Naši sporťáci hráčský trh samozřejmě sledují, uvidíme, jestli ještě nějakého hráče přivedeme. Zatím to specifikovat nebudeme.


Radek ( - Mb)

10. 5. 2022, 18:27


Dobrý den,
na T. Hyku nebyly peníze nebo nebyl zájem z nějaké strany?

Odpověď:
Dobrý den, o Tomáše by zájem byl vždycky, ale pokud vím, tak nabídka Pardubic byla úplně mimo boleslavskou realitu. Tak snad příště...


Lukáš ( - )

10. 5. 2022, 22:11


Můžu na něco zeptat pane Tumo jak je to možné že Tomáš hyka šel do Pardubic a ne do bolky byli jste vůbec sním kontaktu nebo jste mysleli že Tomáš bude hrát v čeljabinsku i příští sezonu

Odpověď:
Dobrý den, nějaký kontakt s Tomášem byl, ale jak jsem již odpověděl u minulé otázky, na Tomáše jsme nedosáhli.


Václav ( - )

26. 4. 2022, 06:16


Dobrý den, co říkáte na odchod Radima Rulíka?
Já osobně jsem rád co pro klub udělal.Kazdopádně nerozumím tomu proč jste ho nedokázali zaplatit a musel jít za penezma do Pardubic??? Myslím si, že toto je špatný tah. Na druhou stranu pokud Boleslav nechtěl trénovat a je to jen o penězích tak ať jde... Jen doufám že přivedeme nějakého stejně kvalitního trenéra který bude mít alespoň trochu boleslavského srdíčka.

Odpověď:
Dobrý den, Radim Rulík požádal o odchod do Pardubic přímo majitele klubu pana Plachého. Ten s ním situaci probral a dospěl k závěru, že pokud chce z Mladé Boleslavi odejít, tak není důvod ho tady držet. Nebyl to tedy náš tah, ale tah Radima Rulíka. Každopádně za to, co pro náš klub odvedl, mu určitě patří dík.


Lukáš ( - MB)

10. 4. 2022, 00:01


Dobrý den, rád bych Vám všem pogratuloval k sezóně. Že jsme skončili po základu 11tí, no a co když jsme dokázali potrápit asi největšího kandidáta na titul. Měl bych jeden a pro letošek poslední dotaz. Jestli máte v plánu nějakou úpravu kamerového systému? Ne kvůli bezpečnosti, ale aby se dalo jasně prokázat dosažení gólů a aby se nestalo něco podobného jako s Třincem na 3 : 2. Děkuji, přeji hezkou dovolenou a šťastnou ruku při shánění nových posil

Odpověď:
Dobrý den, díky za gratulaci. Kamerový systém máme ten, který se standardně používá v extralize. Záběrů máme k dispozici dost, ale stoprocentní to nebude nikdy. I když v tomto případě byly k dispozici i televizní záběry.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

9. 4. 2022, 08:32


Dobrý den. Takže, ještě jednou díky za parádní vrchol sezóny. Ovšem dlouho mi bude vrtat v hlavě ta "bída", která nás málem uvrhla až ke dnu. Věřte, že to byly těžké okamžiky pro nás, fanoušky a jistě i pro Vás. Již nyní se s přáteli těšíme na novou sezónu a jsme napjati, jaké změny nastanou v kádru. Pozdrav Vám i všem aktérům a v nové sezóně na viděnou!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za gratulaci. Je pravdou, že závěr sezony byl skvělý, i když jsme Třinec chtěli určitě výsledkově potrápit více.


Radek ( - Mb)

29. 3. 2022, 20:20


1.Dobrý den, je v ostatních týmech co jsou v semifinále nějaká nová posila pro další sezónu? 2.Co dostávají nejlepší hráči utkání v těch igelitkách za ceny?

Odpověď:
Dobrý den, k bodu jedna vám samozřejmě nic neřeknu. A k bodu dvě jen krátce - víno a nějaké zdravé pochutiny, dříve tam měli třeba i sušenou panenku. Víceméně je to ve všech klubech skoro stejné.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

28. 3. 2022, 16:47


Dobrý den,gratuluju k prekvapivemu,ne vsak nezaslouzenemu postupu. Obetavost,nasazeni a hlavne sebevedomi ,které momentalne tym ma, jsou obdivuhodne. To ze tym nepolozi ani 3 zapasy za sebou gol pri power play uz neco znamena. V sezone prakticky tym nebyl schopen preklopit zapas na svou stranu a ted srsi sebevedomim. Vyridte podekovani i do kabiny,zaslouzi si to za to co ted predvadi. Drzte se a zkuste to Trinci vratit.

Odpověď:
Dobrý den, díky za gratulaci. Myslím, že pro hráče je největší odměnou plné hlediště a skvělá atmosféra v něm.


Sláma Petr ( - Boleslav)

28. 3. 2022, 05:57


Dobrý den,
Chci se vám omluvit za negativní otázky které jsem vám tady na webu pokládal.
Je vidět, že jste odvedli kus práce a teď to nese své ovoce. Chápu,že se některé věci v sezóně nepovedli a nedařilo se tak jak by jsme si všichni přáli.Teď je ale vidět,že tým šlape.Kluci makaji jeden za druhého jako správný tým. Děkuji vám za hokej který teď předvádíte a přijměte prosím moji omluvu. S pozdravem Sláma

Odpověď:
Dobrý den, omlouvat se nemusíte. Základní část se nám moc nepovedla. Ale věřím, že teď kluci fanouškům dávají radosti dost.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

28. 3. 2022, 16:48


Dobrý den a moooc gratuluji celému týmu. Rovněž jsem byl v diskuzích tvrdý,ale ono se od Listopadu na tu naši hru opravdu nedalo koukat. Díky, že jste dokázali tým probudit a zase rozdáváte fanouškům radost z hokeje. Už se nemohu dočkat Třince. S pozdravem...
Odpověď:
Dobrý den, taky se na semifinále těšíme. Držte nám palce.


Lukáš ( - MB)

24. 3. 2022, 10:10


Dobrý den, nezlobte se, ale vy jste v některých věcech nepoučitelní. To vám to tenkrát myslím s Kometou nestačilo? To je takový problém dělat osobní prohlídky? Je krásné mít po takové době skoro vyprodané a kvůli pár pitomcům si to pokazit. Ať se dál daří a dojdem co nejdál

Odpověď:
Dobrý den, dovolím si s vámi nesouhlasit. Problém s pyrotechnikou jsme opakovaně řešili, jak s agenturou, která má během zápasu zajišťovat bezpečí na stadionu, tak s policií. Dá se říct, že nelze stoprocentně zajistit, aby někdo pyrotechniku nevnesl. Z mého pohledu je to hlavně o tom, že někoho taková pitomost vůbec napadne.


v.černý (uresova2@seznam.cz - Praha)

23. 3. 2022, 17:45


Řekl bych, že se opakuje situace, kdy jsou k mání pouze lístky na stání a cca 1/4 sedaček je volná.
Čím to je, co s tím ???

Odpověď:
Dobrý den, ono je to celkem jednoduché. Prakticky všechna místa na sezení jsou "kryta" permanentkami, takže pokud permanentkář na hokej nepřijde, místo zůstane volné a lístek na něj prodat nemůžeme. Vím, že je na našem zimáku zvykem, že diváci s lístkem na stání následně obsazují volná místa k sezení.


Radek ( - Mb)

19. 3. 2022, 15:32


Hlavně si nemysleme, že tímto postupem je sezóna nakonec úspěšná...Byli jsme jen šťastnější, ne lepší, gólman taky ještě není 100%, stále jsme zoufalí v oslabeních i přesilovkách a to bude rozhodovat, nechci být takový pesimista, ale tuším, že s Hradcem dostanem 4:0 na zápasy.

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš názor. Vidím, že už z části není správný - s Hradcem to zatím máme 1:1. Tak držte palce.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

19. 3. 2022, 15:47


Dobrý den,gratuluji k postupu pres Plzen,kde jsme rozhodně nebyli horsim tymem ,spis naopak. Jen mi neni jasne proc to najednou jde,makat nadoraz a padat po hlave do strel. S takovou hrou jsme mohli byt v tabulce mnohem vys.... Tym to podle me poctive odmakal a za to zaslouzi podekovani fanoušků. At se Vam dari i proti Hradci, asi s Trincem nejvetsimu favoritovi na titul. Preju hodne stesti,pkud to tym zase tvrde odpracuje a nevyjde to, tak to snesu,ale pokud to odklouzou tak jsou fakt fanousci nastvani.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Myslím, že je vidět, jak kluci v play off dřou. Základní část si samozřejmě budeme muset rozebrat.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

18. 3. 2022, 21:26


Otázka zní,jak se vám podařilo A tým probudit??? Jsem docela v šoku,na druhou stranu jsem byl stále přesvědčen, že hokej tito hoši hrát umí. A postup přes Plzeň je parádní bonus. Tak přeji dále klid a pohodu do zápasů s Hradcem.

Odpověď:
Dobrý den, díky za přání. Máte pravdu, kluci se probudili v pravý čas, prý to plánovali :-)


Lojza (LojzaLitomysl@email.com - Litomyšl)

2. 3. 2022, 08:45


Prosím pomožte Ukrajině,založte na to účet a vyberte na to částku kterou Ukrajina uvítá.děkuji Lojza Litomyšl

Odpověď:
Dobrý den, připravujeme konkrétní akce, sledujte náš web, díky.


Petr (p4770@seznam.cz - M. Hradiště)

2. 3. 2022, 19:53


Dobrý den. Můj dotaz se nebude týkat předvedené hře,tam se momentálně nedaří o tom je sport jednou nahoře jednou dole. Ale chci se zeptat jak to je s opakováním akcí na obrazovkách. Většinou ty spornější akce nejsou opakovány na obrazovkách a třeba při komerčních pauzách také není nic opakováno. To je nějaký předpis nebo nařízení? Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den, podle Herního řádu, kterým se řídí utkání Tipsport extraligy, se některé situace, tzn. ty, které jsou v přerušené hře posuzovány hlavním rozhodčím, nesmí na obrazovkách vysílat po dobu tohoto posuzování. A pak je taky otázkou, zda ten nebo onen záběr má naše režie k dispozici. Jde o to, že pracují s našimi záběry, případně se záběry Tipsportu či televizních vysílatelů a na rovinu si přiznejme, že naše "studio" není tak technicky vybaveno, aby naše režie byla schopná v relativně krátkém čase vše "střihnout". Děkuji za pochopení.


Lukáš ( - MB)

28. 2. 2022, 09:50


Dobrý den, nemám ani dotaz spíš malou poznámku. Čekal jsem včera před zápasem se Zlínem třeba minutu potlesku nebo něco v tom smyslu na podporu Ukrajiny. Mimochodem chystá se nějaká sbírka či jiná pomoc? Třeba výtěžek z buletinů, část ze vstupného atp. Díky a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, před zápasem se Zlínem byla na našich obrazovkách po celou dobu ukrajinská vlajka a další konkrétní podporu připravujeme. Budeme informovat o konkrétních akcích na našem webu a sociálních sítích. Myslím, že už můžu říct, že jsme v kontaktu s paní, která pomáhá rodinám, které již jsou v Mladé Boleslavi. Těm již směřujeme konkrétní pomoc.


JB (JB@email.com - Sokolov)

26. 2. 2022, 06:38


Dobrý den,pomůže váš klub Ukrajině nějakou finanční sbírkou?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, i když vím, že nás z jedné IP adresy zásobujete několika dotazy/nedotazy za sebou, tak na tuto otázku odpovím - ano, určitě nějakou sbírku zorganizujeme. Již brzy se to objeví na našem webu.


Lukáš ( - )

25. 2. 2022, 18:54


Pane Tumo co tenhle rok hrajeme to není hokej tohle nepatří v hokeji to je holomajzna celou sezónu to trvá Pane Tumo ať je konec sezóny

Odpověď:
Dobrý den, já bych naopak chtěl hrát co nejdéle - jako vždy. Díky za příspěvek.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

20. 2. 2022, 17:48


Pane Tůmo,na střídačce stojí x lidí, platite videokouče tak se chci zeptat jestli nikdo z Vás nevidí že styl jakým hrajete se uz pár let nehraje??? Mám na mysli konkrétně neustálé hraní puku za vlastní branku ,tam si 10 vterin počkat ,pak pomalým krokem do útoku,do připravené obrany, nejlépe s nahrávkou na hráče ktery je ve stoje na modré soupere... Dneska to přece každé mužstvo otáčí hned po zisku puku do protiutoki. O nahazovani puku a hre po rozich ani nemluvim.... Nikdo pred brankou.... Další tema oslabeni taky nema cenu zminovat... co oslabeni to prakticky gol. Urcite mi odpovite jak na tom treneri a hraci pracuji....

Odpověď:
Dobrý den, neodpovím vám, jak na tom všichni pracují. Jen si myslím, že jak sám píšete, máme ve sportovním úseku lidi, kteří hokeji rozumí a předpokládám, že vědí, co chtějí hrát a proč. To, jak nám to pak vyjde v konkrétních zápasech, je věcí druhou. Rozbory herního stylu tady ale nečekejte.


Karel (martin.ripa2@seznam.cz - Bk Mladá Boleslav)

19. 2. 2022, 22:01


Dobrý den, nové hrače na sezónu 2022-2023 zveřejníte jako vždy až 1.5. nebo využijete nového pravidla a hráče oznámite už po sezóně v Březnu-Dubnu. Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den, ještě jsme to neřešili, uvidíme, jak to letos pojmeme. Ono není vždycky úplně férové zveřejňovat přestupy hráčů, kteří třeba ještě v jiném klubu hrají play off.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - )

17. 2. 2022, 09:06


Takovou jsem měl na začátku sezóny radost z našeho hokeje. Teď je mi z něj blivno. Pozdravujte hráče a vedení.

Odpověď:
Dobrý den, pokud to myslíte pozitivně, tak pozdrav rád vyřídím, díky.


Sláma Petr ( - Boleslav)

13. 2. 2022, 19:09


Dobrý den, dal bych vám prostor aby jste se vyjádřil k tomu co se v Boleslavi od listopadu děje? Dále se chci zeptat stálo to vrbatovi za to kecat Paterovi do prace? Dále se chci zeptat. Kdo skautuje v Boleslavi hráče? Nebo zdali si hráče vybírají samotní trenéři? Protože absolutně nerozumím tomu proč jste přivedli Fořta který nehraje nic. Proč jste sem vzali zpět Flynna který se trápí a nehraje absolutně nic? Jestli trenéři nebo vedení chtělo navazat na spolupráci najman kousal flynn tak jste mohli vědět že to nefungovalo už když flynn odcházel... Řekl bych že celkově na co jstee jako vedení sahnuli co se týče posil. Jste s prominutím posrali (omlouvám se za ten výraz). Jestli mi to dokážete nějak vysvětlit, tak se omluvím. Dále se chci zeptat neuvažujete o rezignaci ? Zřejmě by to chtělo schopnějšího manažera,který dokáže sehnat peníze pro klub a budeme si moct vybírat posili kteří nám opravdu pomůžou. Děkuji. Sláma

Odpověď:
Dobrý den, jak jsem již v dnes některé předchozí odpovědi uvedl, tak víme, že se nám od listopadu herně a výsledkově nedaří. Teď máme na naše poměry velmi dlouhou sérii porážek. Příčiny samozřejmě analyzujeme a za mě není v klubu nikdo, kdo by nechtěl týmu pomoci z té současné šedi. Žádné bližší informace z kabiny vám zde ale neposkytnu, protože se to nedělá. Pokud jde o konkrétní hodnocení hráčů, tak si myslím, že to má realizační tým u každého velmi podrobné zpracované. Máme k dispozici systémy, které nám o hráči v tréninku i v utkání řeknou prakticky vše. A určitě nejsme klub, který by nějaké své dílčí neúspěchy házel na jednotlivce. To nikdy nebyla cesta, která by nás zajímala. A pokud jde o posily, tak ideální samozřejmě je, když vše šlape od začátku sezony a nemusíte hráčské výměny vůbec dělat. Letos měli sporťáci pocit, že nám nějaké trejdy mohou pomoci. Po sezoně si je určitě zhodnotíme, ale jak jsem psal výše - ne všechno je vždy tak, jak to vypadá laicky z hlediště. A pokud jde o rozpočet klubu, tak si myslím, že ho máme v rámci extraligy konkurenceschopný. Ne vždy je to jen o penězích, myslím, že ve sportu to platí určitě. Navíc rozpočet, který máme v posledních letech, jsme předtím tak vysoký neměli. O rezignaci neuvažuji.


Venda (vzvz@seznam.cz - České Budějovice)

9. 2. 2022, 09:56


Dobrý den,

jestli můžu poprosit, přivažte si Nedorosta ke Škodovce, ať už přestane brakovat Motor. Srdcař Jihočeskej!!
Taky plakal, když přišel jako hvězda z NHL, že je na něho velký tlak a teď sem chodí škodit...

V.

Odpověď:
Dobrý den, na nic se neptáte, tak není na co odpovědět.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

9. 2. 2022, 10:03


Dobrý den. Nechci přilévat olejdo ohně. Ale výkony týmu, natož hodnocení trenérů už moc normální není. Co se to s hokejem v BK děje,tedy v A týmu???? Junioři skvělí,dorost skvělí.....ale Áčko od Listopadu jako když utne. Bohužel.

Odpověď:
Dobrý den, oni toho trenéři v mnoha případech opravdu moc neřeknou, a to nejenom ti naši. Většina z nich se po zápase potřebuje dostat "do klidu" a utřídit si myšlenky. A taky se podívat na některé situace na videu a tak dále. A jistě jste si všiml i toho, že i po špatném zápase málokterý trenér svému týmu okamžitě veřejně naloží. V A týmu se děje to, že se nám herně a výsledkově nedaří. Tak uvidíme.


Veselý (jimmy.vesely@seznam.cz - BK MB)

7. 2. 2022, 09:39


Dobrý den, pane Tůmo. Včera jsem viděl (podprůměrný) zápas v Liberci. Nicméně jsme jistě netahali za kratší konec a vyloučení v 63. min. jsem (nejen já) viděl zcela obráceně. Ubrečený Šmíďák s "přeseknutými prsty" ... no comment raději. Řešili jste to v zápise nebo jste to nechali být? A vadí mi, když Kotala říká" "Po zbytečném" faulu... Kdyby raději řekl, že máme zoufalé přesilovky... Že včera Švícko zbytečně zezadu dohrál hráče a 2 góly šly (opět) za ním... to je smutné. Chybovat je lidské a v hokeji to platí nadruhou, jen jsme to včera syrovátkám moc usnadnili. Stále věřím, že se prokoušeme do předkola a neuděláme tam ostudu! Bolka do toho! Zdraví Veselý

Odpověď:
Dobrý den, díky za vaše hodnocení zápasu v Liberci. Pozitivum, které si v tom hledám já, je, že z Liberce poslední dobou vozíme vždy alespoň nějaký bod, což dlouhou dobou vůbec nebylo pravidlem. Pokud jde o fauly nebo nefauly v zápase, tak ty se v zápise o utkání neřeší. Na to jsou potom jiné postupy podle soutěžního a herního řádu extraligy. Posuzovat, co kdo udělal a jestli to udělal dobře nebo špatně, tady úplně nechci. To situaci na ledě stejně nezmění a její posouzení také ne. Určitě ale můžu říct, že pokud jde o posuzování zákroků, tak jsme celkem pravidelnými přispěvateli podnětů pro Komisi rozhodčích TELH. A samozřejmě díky, že nám držíte palce.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

1. 2. 2022, 07:23


Dobrý den pane Tůmo,obracím se na Vás jako na představitele vední klubu proč skončil Pavel Patera ve funkci trenéra,prosím o přímou odpověď ne jako politici,kteří vše omílají.Předem děkuji za pravdivou odpověď ať se předejde různým spekulacím.
S pozdravem
Jaroslav Bezstarosta-bývalý hráč Vašeho klubu.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za vaši otázku, ale jak jste jistě pochopil i z vyjádření Pavla Patery, dohodli jsme se, že jeho odchod nebude ani jedna strana komentovat. Já své slovo držím a Patýz taky. A pokud chce někdo spekulovat, ani jeden tomu stejně nezabráníme. Navíc předpokládám, že jako bývalý hráč víte, že co se stane v kabině, zůstává v kabině.


Zdeněk ( - Boleslavi)

29. 1. 2022, 07:48


Dobrý den po celkem zdařilém vstupu do sezóny se od listopadu pomalu ale jistě propadáme tabulkou. Když už chcete udělat nějaký impulz vezmete zpět Flynna který není bůh ví jaký střelec což tu očividně chybí. první formace už dlouho dobu strašná. Jedinej produktivní hráč v ní je Šťastný. Zbytek by se ztratil ve 3 formaci nezlobte se na mě ale hráč z první lajny po 30 zápasech 3+3 a druhý který má po 34 zapasech 2+3 je těžká bída. Proto nechápu proč jste se spíše než Flynna kterýmu se taky těžce nedaří nepřivedli někoho kdo ty goli dávat umí např byl volný Bakoš kterého vám zase vyfoukl Třinec.. nebo by chtelo hledat v cizině když sami dobře víme,že moc kvalitních českých hráčů kteří by byli ochotni hrát extraligu nemáme. Jak se k tomu stavíte vy jakožto manager týmu? Myslíte si že vy i celý realizační tým odvadíte dobrou práci? Jak jste spokojeni s vývojem letošní sezóny?

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš názor, vidím, že to máte statisticky načtené. Pravdu máte v tom, že na hráčském trhu je víceméně prázdno. Určitě se nemůžeme srovnávat s Třincem, ekonomika našeho klubu má jinačí parametry než na třinecká. A jestli jsem spokojen s letošní sezonou? Hlavně je potřeba říct, že sezona ještě neskončila. Pokud bych porovnával s minulými sezonami, tak určitě spokojen nejsem, na druhou stranu musíme zůstat nohama na zemi. Určitě bych chtěl, abychom každý rok hráli v elitní čtyřce extraligy, ale je otázkou, jestli je to dlouhodobě reálné. Sám jsem zvědav, kam to dotáhneme letos. Jen vás můžu ubezpečit, že hráči v tréninku makají a sezonu jsme nezabalili.


Petr (businskypetr@seznam.cz - Brezno)

15. 1. 2022, 16:51


Dobry večer mam dotaz kde je obrance Jiři Kurka? predem dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, kde přesně Jirka Kurka je, to nevím :-) Každopádně vím, že hráčskou kariéru ukončil už před dvěma lety.


Radek ( - Mb)

4. 1. 2022, 11:52


Dobrý den, Mitchell Fillman je zraněný?

Odpověď:
Dobrý den, ano, Mitch se poměrně dlouhou dobu potýkal s následky zranění, už je zpět.


Veselý (jimmy.vesely@seznam.cz - BK MB)

4. 1. 2022, 21:30


Dobrý večer, pane Tůmo. Zápas na SPA jsme rychle "hodili za hlavu" a vyrazili jsme do ČB. Nejen pro sázkaře však musel být dnešní konec zápasu neuvěřitelným zážitkem. Jestli se díval i hokejový pánbůh je Vám (možná) jasné, že v první šestce letos nebudeme, pokud rychle něco nezměníte... Není např. volný Kuba Nakládal? Že by před předkolem play off vytlačil ze sestavy jednoho z našich 68 kg obránců - a doplnil by spolehlivéóu (a silnou) dvojku Pláňa a Švícko? Jak je tom Mitch Fillman, prosím? Talentovaný Klikorka (s parametry ELH obránce) ještě dostane v BK šanci?
Držím palce a moc si přeji, aby se vrátil O. Flynn a loňská forma. Zdraví Veselý


Odpověď:
Dobrý den, vidím, že nápadů jste měl hodně. Pokud vím, tak Nakládal letos nikde v extralize hrát nesmí. Mitch je zpátky v sestavě. Karel Klikorka s námi nemá hráčskou smlouvu, ale určitě jste zaregistroval, že v letošní sezoně pendloval mezi první a druhou ligou, což taky o něčem svědčí. Má vyřízené hostování i do extraligového Litvínova, ale jestli se nepletu, tak za něj zatím nenastoupil.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

3. 1. 2022, 17:46


Dobrý den. Asi sám uznáte, že výkony našich hochů nejsou optimální. Začínají prosakovat různé řeči..... sám jsem si všiml, že na střídačce se objevuje i sportovní manažer,pan Nedorost. Asi na to právo má,ale nebylo by lepší věřit samotným trenérům, než aby na ně někdo další dohlížel,na měnil jejich strategii??? Doteď nám to tu šlapalo,tak snad si to nepokazime.
Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, je to nahoru, dolů. Venca Nedorost byl v několika utkáních na střídačce, protože se tak dohodl s trenéry. Teď už je všechno jinak, ale hlavně je to o tom, že potřebujeme do hráčů dostat zpátky ztracené sebevědomí, abychom naskočili na nějakou vítěznější vlnu.


Lukáš ( - Kosmonosy)

2. 1. 2022, 17:44


Proč chodíte na hokej a nesedíte doma když vám vadí respirátor? A proč si tady z toho děláte soukromu diskuzi? Mám takový pocit, že sem mají směřovat dotazy na vedení klubu.

Odpověď:
Pánové, díky za vaše příspěvky, ale jak v nich i zaznělo, tady není diskusní fórum. Každý máme nějaký svůj názor. Podle mě je to hlavně o vzájemném respektu.


Radek ( - Mb)

1. 1. 2022, 19:47


Pane Petře, mluvíte pořád stejně jak naše vláda v TV...Vy si opravdu myslíte, že respirátor zabráňí přenosu mutací
...? Ano nikdo se v respirátoru ještě neudusil, ale vliv na dýchání s ním a bez něj je i podle doktorů neoddiskutovatelný. Nevím jak Vy, já ale strávím na hokeji i s včasným příchodem skoro cca 3h, Vy asi nepočítáte přestávky. O jakých ostatních zápasech mluvíte?? Lidé jsou v hledišti bez respirátorů u nás i v KHL, v NHL stačí si to najít a podívat se. A Vámi vychvalované Portugalsko, kde se mají podle Vás jak v ráji, je ano nejvyšší proočkovanost a lidé tedy nosí respirátory? Včera 31.12. měli v Portugalsku rekordní počet nakažených (30829) od začátku pandemie...! Tak kdo je tady hlupák...? Na fotbale lidi normálně spolupracovali, to by byli sami proti sobě, jinak by se včas nedostali dovnitř, sám jsem si vystál několik zápasů zbytečnou frontu kvůli zbytečně zdržovacím manévrům. Tímto končím naši debatu, každý to vidíme jinak, už nebudu reagovat.


Srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

31. 12. 2021, 18:49


I vy udělejte tečku za covidem ,lidi chtějí normálně žít ,šli se očkovat aby byli v pohodě .Vás údiv nad tím ,že táta s klukem maji pivo a klobasu mě pobavil ,asi by měli servírovat smothie a popcorn.
Zavřete se doma ,nechodte nikam abyste se nenakazil ,poslouchejte Flégra v TV a nám ostatním dejte pokoj ,my se chceme uvolnit na hokeji právě od těchto hovadin co si vymýšlíte....omicron vás nezabije jen se budete potit v noci ;)
Na toto nemusíte odpovídat ,omlouvám se....


Petr (petrn655@gmail.com - )

30. 12. 2021, 17:20


Pane Radku,
očkování ani prodelani covid nezabranuje přenosu a mutaci, respirator ano, jediné rozumne řešení. Ještě se nikdo neudusil při nošení respiratoru, o jakých 3h tu mluvíte? 3krat 30min není zase tak strašný, tak si tady prosím nevymyslejte nesmysly.
Když se podívám na ostatní zápasy tak v celém světě převládají lidé s respiratorem, to že jsme Češi co musí všechno vochcavat jak nejlépe umíme je věc jiná a nezodpovědna. Ano Portugalsko tam se mají jak v ráji, aspoň to tvrdí lidé ze země, proockovanost nejvyšší a respirator taky nosí, tak kdo je tady hlupák?
Na fotbale se tvořila fronta asi proto, že byla špatná organizace a neochota lidi spolupracovat.

Odpověď:


Radek ( - Mb)

22. 12. 2021, 17:34


Pane Petře, jste přeci očkovaný nebo po prodělání covidu tak jako ostatní návštěvníci ne?? Proč bych se měl 3h dusit v respirátoru?? Vždyť je to jedno z mnoha absurdních nařízeních vlády, lidi mají svůj rozum. Když se podíváte na jiné zápasy (sestřihy), tak na žádném stadionu se takovéto nesmyslné nařízení až na výjimky v řádech jednotlivců nedodržuje. Kontroly jsou dostačující, např. na fotbale kam chodí míň lidí byly kvůli kontrolám i stometrové fronty na 10-15 min.


Petr (petrn655@gmail.com - )

21. 12. 2021, 17:48


Dobrý den,
přečetl jsem si předcházející diskuse, hlavně tu od V. Černý z 29.11. a musím s ním plně souhlasit. Při dnešní návštěvě hokejového zápasu se stalo opět to samé, vyjma opilého diváka, tedy kontrola minimální a o respiratorech se ani nemusíme bavit, nejsme snad slepí.
Nezbývá nic jiného než opět opustit stadion na začátku utkání, poté co si řadu po mne sedli dva pánové bez respiratoru s pivem v ruce a vedle mne otec s dítětem a klobasou a pivem.
Otázka tedy zní, myslíte si, že děláte vše pro bezpečnost a zdraví nás všech?

Na závěr Vám všem Přeji krásné prožití svátků vánočních a hodně zdraví do nového roku.
Váš věrný fanoušek Petr

Odpověď:
Dobrý den, váš příspěvek jsem si pozorně přečetl a určitě o něm nechci nijak polemizovat. Každý jsme hlavně zodpovědný sám za sebe a někdy je velice těžké respektovat postoje a názory ostatních. Kontrola při vstupu na stadion by měla odpovídat platným nařízením, vždy na to naši agenturu upozorňujeme. A k vaší otázce: určitě musíme oddělit bezpečnost a zdraví. Z hlediska bezpečnosti funguje na našem stadionu vše jako dříve a z hlediska péče o zdraví, tam se dostáváme k otázce, co je z pohledu klubu možné a co je nemožné. I já vám přeji hodně zdraví do nového roku.


Jarda ( - )

18. 12. 2021, 22:00


Dobrý den dám jen názor mimo hokej mám velký pocit že opatrní restrikce proti covidu je už dost trvá to 2 roky podle mě ty opatření a restrikce budou navždy sponzoři o tom budou vědět že to bude trvat pořád do nekonečna celosvětový sport nebo i kultura bude v haji upřímně a očkování nepomáhá NHL odložené zápasy hráči nakažení no pane jo přeji vám krásný krásný rok 2022

Odpověď:
Dobrý den, toto téma tady nechci moc rozebírat, protože situace se téměř každý týden nějak mění a dopady na celosvětový sport a kulturu komentovat nechci. Přeji vám hodně zdraví do roku 2022.


hugo ( - )

13. 12. 2021, 21:41


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak asi tak průměrně dlouho trvá pořídit nově příchozímu hráči fotku k jeho kartě např. při představování sestavy před zápasem, ev. při vstřelení gólu? Nových hráčů je tu několik, ale třeba včera Fin Lintuniemi dal gól a ačkoliv tu je skoro dva měsíce, svítila na obrazovce místo jeho fotky nevzhledná šedivá silueta. O dalších hráčích nemluvě. Docela nedůstojné, nemyslíte? Díky a hodně zdaru!

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, tentokrát to trvalo opravdu dlouho. Nějak jsme nebyli schopni hráče sešikovat a dostat na focení. A když už je tam dostaneme, tak zrovna Alex zaspí a pak dá dva góly :-)


Radim ( - )

7. 12. 2021, 12:32


dobrý den chtěl bych se zeptat ohledně zimního stadionu bude rekonstrukce po sezoně 21/22 ják to vypada diky za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, v tuto chvíli jsme teprve na počátku zpracování stavební dokumentace. Takže v sezoně 21/22 rekonstrukce určitě nebude. To se na sto procent nedá stihnout.


Petr (businskypetr@seznam.cz - Brezno)

1. 12. 2021, 16:08


Dobry Den ma dotaz k Nedelnimu Zapasu s Trincem budete nak resit pusunuti hokeje kvuli fotbalu když fotbal zacina v 15 hodin a Hokej zacina v 16Hodin a lidi tak musi jit bud na fotbal nebo na hokej a ja bych rad abych mohl vydet treba oboji fotbal apak prejit treba z Fotbalu na hokej predem Dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, v současné době, kdy jsou omezeny počty diváků na sportovní akce, tak se přiznám, že přesouvání hokeje či fotbalu neřešíme. Navíc zrovna utkání s Třincem bylo televizní, takže byl dán vysílatelem.


V. Černý ( - Mladá Boleslav)

29. 11. 2021, 10:01


Vážený pane Tůmo, normálně se podobných reakcí zdržuji, rozhodně nejsem typ, který by psal na diskusní fóra nebo Vám sem do této sekce. Ale včera již tak nějak přetekl pohár mé trpělivosti, který se pomalu plnil de facto od začátku této sezóny. Víte Vy vůbec, co předvádí vaše security při zápasech? Skutečnost, že po mně chtějí respirátor a sami ho nemají, a že potvrzení bezinfekčnosti kontrolují tak polovinou jednoho oka, je asi jedna věc. Druhou je ovšem bezpečnost jako taková a ta je tady covid necovid. Sedím v sektoru B, do vedlejšího sektoru se včera de facto přestěhoval kotel. Dobrá, nemohli být ve svém sektoru, tomu rozumím. Ale aby tam jeden z jeho členů (pravděpodobně) přitáhl igelitku plnou plechovek piva, které sám (!) během utkání vypil, to je tedy opravdu něco. Toto značně opilé individuum posléze obtěžovalo své okolí, hulákal, že nefandíme, došlo i na poplácávání, respirátoru samozřejmě nemaje. A security se na to dívá. Dal jsem si tu práci a přelouskal váš Návštěvní řád – donášení vlastního alkoholu je v něm zakázáno, tak jak vůbec může tahle osoba projít? Navíc očividně opilého člověka byste snad měli vyvést ven, ne? Hodně smutným zážitkem, který jsem tedy jen viděl na dálku, byl i ten ze zápasu s Hradcem. Někdo hodí na led kelímek s kávou, která (pravděpodobně horká) pokropila hned několik lidí a pracovník security se opět jen dívá, takže to dospěje k tomu, že za dotyčným pánem vyběhl jeden z postříkaných fanoušků. Šéf security pan Andlt (to víte, Boleslav je malé město) navíc ani na hale nenosí respirátor. Kdyby ho měl alespoň pod nosem. Je to jeden z organizátorů utkání – navíc té bezpečnostní stránky. Kdo jiný by měl jít příkladem, když ne on? Omlouvám se, ale muselo to ze mě ven. V téhle složité době bojujete o fanoušky prapodivným způsobem. Těch posledních pár věrných (včerejší nenaplnění oné možné tisícovky je toho smutným důkazem) takhle jenom odradíte. S pozdravem, V. Černý

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Věřím, že jste nebyl vůbec nadšený a pokud vše bylo tak, jak píšete, tak je vaše reakce oprávněná. V tuto chvíli již vše řešíme s bezpečnostní agenturou. Samozřejmě chceme, aby na utkání byla alespoň nějaká atmosféra, ale není možné, aby se nám v sektorech pohybovali opilí diváci, kteří obtěžují ostatní. Od agentury budeme vyžadovat vysvětlení a kvalitnější službu.


Petr (businskypetr@seznam.cz - Brezno)

26. 11. 2021, 16:09


Dobry podvečer je pravda že v Nedeli už na Zlin nebude ve vnitr kiosek fungovat a ani venku nebude otevřeny kiosek na pivo a Klobasu? predem dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě vám musím napsat, že kiosky vnitřní i venkovní neprovozujeme jako klub a na jejich provoz nemáme víceméně žádný vliv. To, zda jsou kiosky otevřené, je rozhodnutí jejich provozovatele, který samozřejmě musí respektovat platná opatření.


Lukáš ( - Kosmonosy)

25. 11. 2021, 18:03


Dobrý den, bude možné zase sledovat zápasy elh na hokejce pro ty co vlastní pv vlastně stejně jako loni? Jak hodláte rozhodovat, kdo bude smět na hokej? Bude nějaké losování nebo prostě kdo dřív přijde ten vyhraje? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, otázky týkající se přístupu na hokejová utkání se od čtvrtka intenzívně řeší s ČSLH i s Národní sportovní agenturou. Uvidíme, jak to dopadne. Vstup na naše domácí utkání mají zatím všichni fanoušci, kteří přijdou do povoleného limitu 1000 diváků na utkání. V zápase se Zlínem jsme ani nepřesáhli 700 diváků, takže v tuto chvíli o případném losování neuvažujeme. V klubu samozřejmě máme přehled o tom, kolik permanentkářů na utkání chodí.


Lukáš ( - Kosmonosy)

24. 11. 2021, 00:44


Dobrý den, jak si vysvětluje, že jsme schopni prohrát zápas, prohrát v něm prakticky vše na co šáhnem a o dva dny později úplně jiný zápas, kdy vám lidi fandí a tlekaji vestoje? Za sebe mám dvě věci. Samozřejmě přesilovky a proč proboha se snažíme akce dohrávat do prázdné branky. Ale zase kdo by před sezónou řekl, že se budeme prát o medailové pozice. Díky a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš názor, myslím, že všichni vědí, že se v přesilovkách trápíme a nijak si v nich nepomůžeme.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

19. 11. 2021, 19:13


Pane Tůmo,je po 2.třetině utkání v Litvínově. Můžete mi nějak nastínit s jakou taktikou šlo mužstvo do tohoto utkání??? Za mě chaos,nulove nebezpečí v útoku,problém s disciplinou a následně s hrou v oslabeni ktera je fakt katastrofální,střely ktere by snad mohly skoncit golem-1..... Vypadá to že se mužstvo sešlo po utkání s Motorem,ktere mimochodem bylo take bez zapalu až dnes u autobusu.... co hodláte delat? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, taktiku vám nastínit nemohu, protože nejsem hokejový trenér, ale to určitě víte, že moje pozice obnáší něco jiného než trénování týmu. Každopádně s předvedenou hrou i s výsledkem v Litvínově jsme byli v klubu krajně nespokojení. Poslední dobou jsou naše venkovní výkony špatné. Je potřeba výrazně zlepšit nasazení a s tím spojenou produktivitu.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

24. 10. 2021, 18:28


Dobrý den,
sice asi vím co mi odpovite,ale presto mi to nedá se nezeptat. Přivedli jste nadprůměrného ligového obránce, ani v útoků nemáme žádný špatný hráče, ale to co tým předvádí v přesilovkách je pro fanouška na zvracení. Pardon za ten výraz, ale myslim že je vystihujici. Co s tim hodlají trenéři a hráči dělat?? Jiné týmy v nich získávají náskok, případně otáčí zápasy a my jsme v nich nebezpecni hlavne sami sobě.... Trvá to už druhou sezónu.... Děkuji a věřím ze tým znovu najede na vítěznou sérii.

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, že přesilovkami si moc nepomáháme. Věřím, že se to zlepší jako například v loňském čtvrtfinále s Pardubicemi. Trenéři se s hráči přesilovkám samozřejmě na tréninku věnují. Snad to tedy začneme v zápasech více prodávat.


Radek ( - Mb)

29. 9. 2021, 15:58


Tak když místo něho hraje nic nehrající Lunter, tak se není čemu divit, kdyby chtěl hrát jinde...

Odpověď:
Dobrý den, je mi jasné, že sestavu by chtěl dělat každý :-) U nás ji ale dělají trenéři, kteří jsou s hráči v každodenním kontaktu na ledě.


Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

28. 9. 2021, 23:22


Dobrý den,
Slyšel jsem něco o odchodu Flynna tak doufám ,že to jsou jen fámy

Odpověď:
Dobrý den, výměna se Zlínem se udála strašně rychle. Zatím musím říct s výkony Tomáše Fořta jsme spokojeni. A pokud jde o Oscara Flynna, tak pozitivem je to, že ve Zlíně hraje a celkem pravidelně boduje.


Radek ( - Mb)

3. 9. 2021, 20:18


Dobrý den, jsem rozčarován jak jste se postavili k časové kolizi s fotbalem, který kvůli O2 čas posunout nemohl a vy místo toho, aby jste vyšli lidem vstříc a sami měli mít přece zájem o co nejvíc fanoušků na stadioně, navíc když rok se nikam nemohlo a nikdo neví jestli to někdy zas nezavřou, nemůžete posunout o pitomý 2h zápas, ještě když to jsou nedaleké Pardubice? A míň peněz ze vstupného vám taky nevadí? Místo toho argument, že se hraje už v úterý, přitom navíc doma, je prostě směšný. Mohl se hokej tedy posunout na 14h, na Spartě se hrálo kdysi i od 13h,aby mohli lidi stihnout i fotbal. Nepamatuju za dobu Bk v extralize, že by se při časové kolizi nevyšlo lidem vstříc nebo to je proto, že jste nechtěli s Pardubicema jednat kvůli rozporu Dědek - Plachý?

Odpověď:
Dobrý den, tentokrát jsme opravdu výjimečně ke změně začátku utkání nepřistoupili. Důvody byly uvedeny na našem webu. Celou věc jsme probírali s trenéry i sportovním vedením a dohodli jsme se, že tentokrát ponecháme začátek zápasu v 16:00. Znovu opakuji, že to je výjimečné řešení, určitě moc dobře víte, že v jiných případech začátky zápasů posouváme.


Veselý (jimmy.vesely@seznam.cz - BK MB)

25. 8. 2021, 11:19


Dobrý den, pane Tůmo,
myslím, že jsme jako pernanentkáři (kteří si "permice"si kupují a nedostávají jako...) v uplynulých 2 sezonách projevili dostatek loajality a neznám nikoho, kdo by se dožadoval vrácení peněz. Nyní ale nerozumím arogantnímu postoji klubu. Proč si mám jako majitel (3. nejisté permanentky) ještě extra kupovat lístek na Ligu mistrů? Je to z Plachtovy hlavy, R. Vrbata by snad nic podobného nevymyslel? Trocha empatie a pokory by neuškodila. Že je vstupné nízké, tu teď neřešíme. Že přijdu kluky podpořit je jasné. Že budou pískat slušní sudí, nepochybuji (a nebude se opakovat ubohý play off "zářez" z TRI).
kvalitnímu hokeji zdar, smrt čínskému viru
zdraví Veselý

Odpověď:
Dobrý den, Liga mistrů má svá pravidla a závazná doporučení, kterými se jako klub musíme řídit. Jedním z nich je i skutečnost, že neplatí permanentky na domácí ligu neplatí a vstupné nesmí být symbolické, takže jsme to nevymysleli my v klubu. Je to zkrátka a dobře způsob, jakým Liga mistrů určuje svou hodnotu.


Lukáš ( - Kosmonosy)

17. 8. 2021, 20:34


Dobrý den měl bych 2 dotazy k zápasům v CHL, hlavně těm prvním dvoum. 1. Bude držitel PV jedno jestli k sezení či stání mít přednost dřívějšího nákupu? 2.Vím že podle vládních opatření nebude možné stát, ale budou vstupenky na konkrétní místo, nebo budou obecně k sezení s tím že je jedno kam si sednu? Děkuji a hodně štěstí

Odpověď:
Dobrý den, žádné přednostní právo držitelé permanentek nemají. Vstupenek je pořád k dispozici hodně. Vstupenky prodáváme na konkrétní místo, takže každý by měl sedět na místě vyznačeném na své vstupence. Děkujeme za přání.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

3. 8. 2021, 09:32


Dobrý den. Mne by zajímalo,pokud mám permici k stání a zatím se stát nesmí,tak jak budu vědět,kam si mohu sednout,abych nebyl vyhozen někým,kdo tam tu permici má??? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, zřejmě jste špatně četl informační článek ke vstupenkám na přípravná utkání. Je tam jasně napsáno, že permanentka opravňuje ke vstupu na ZS, ale neplatí na konkrétní místo na ní uvedené. Takže na permanentku se dostanete na stadion a sednete si na vámi vybrané místo, pokud bude v tu chvíli volné.


Josef (pepamel@email.cz - Mladá Boleslav)

2. 8. 2021, 11:06


Oznamujete,že pernamentky na předkola EL
neplatí.Nepochopil jsem proč,když tyto zápasy jsou produktem dobré hry
BK Ml.Boleslav v uplynulém období a těchto zápasů jsme se z důvodu pandemie
nemohli zůčastnit.
Děkuji za odpověď...

Odpověď:
Dobrý den, permanentky neplatí na utkání CHL z jednoho prostého důvodu - máme závazné doporučení od vedení Ligy mistrů, aby na tato utkání permanentky neplatily a bylo vybíráno vstupné.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

25. 7. 2021, 13:59


Dobrý den, kdy se budou moci koupit vstupenky na CHL a uz víte kolik diváků a za jakých podmínek bude mit umožněn vstup na zápasy? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, informace vstupenkách na CHL se již objevila na našem webu.


Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)

17. 6. 2021, 10:25


Dobrý den,jaký je rozpočet klubu pro příští sezonu a jaké jsou cíle klubu?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, určitě jste si již všiml, že téma rozpočtu nikdy veřejně neprobíráme. Pouze na předsezonní tiskové konferenci většinou informujeme, jakého rozpočtu chceme v sezoně dosáhnout. Věřím, že i v této sezoně bude náš rozpočet konkurenceschopný a stabilní. Cílem klubu je samozřejmě postoupit do play off a znovu hrát o nejvyšší příčky.


Lenka Š. (16@bludicka@seznam.cz - MB/BK)

21. 5. 2021, 21:53


Dobrý den,
15.12.2020 jste mi odpovídal na můj dotaz, ohledně permanentek. Uvedla jsem, že mám pocit, že strkáte v klubu hlavu do písku, mlžíte a situaci neřešíte. Vy jste odpověděl, že si to nemyslíte. Bohužel musím konstatovat, že tomu tak je, opakovaně jste všude uváděl, že řešení přijde po ukončení sezóny, ta byla pro BK ukončena 15.4., na řešení jsme museli počkat více jak měsíc, všichni napjatě čekali, a když se ten očekávaný článek objevil, tak byl velkým zklamání, byl naprosto k ničemu, neobsahoval žádné řešení, jak hlásal úvodní nadpis. Musela jsem si to přečíst 2x, protože jsem měla pocit, že jsem nějaký odstavec přeskočila, ale nepřeskočila, protože to bylo opravdu vše. Jedním slovem hnus. Takto si klub Váží svých fanoušků? Jedná nekorektně, neprofesionálně a neohleduplně Vůči těm, kteří zaplatili nemalé peníze, leckdy se jedná o studenty, seniory atd. Proč tajíte řešení? Proč je tak těžké zveřejnit to? Většina klubů řešení už dávno zveřejnila, často i před koncem sezóny. Protože si fanoušků váží, ale Vaše chování je výsměch. Chápu, že řešení situace ztěžoval fakt, že velkou část permanentek od klubu odkoupila odborová organizace zaměstnanců Škody Auto, ale to nic nemění na to, že Vy byste měli zveřejnit řešení, předejít nejistotě, desinformacím a fámám, které teď kolují na Facebooku, na diskuzních fórech a mezi lidmi. Je úplně jedno, kde fanoušek permanentku koupil, protože Vy jako poskytoval té služby zodpovídáte za poskytnutí té služby a případné kompenzaci. Na hokej do MB chodíme již mnoho let, z toho si posledních 13 let si kupujeme domů dvě permanentku, letos také, nebyli jsme na stadionu ani jednou, hokejku TV jsme také nevyužili, protože máme registraci na Tipsportu. A stále nevím jak bude vyřešeno to, že jsem někomu dala peníze a nic za to nedostala. Z celé situace jsem tak zklamaná, že jsem se rozhodla již dále neinvestovat do BK své peníze, čas ani energii. Na závěr Vám odcituji vyjádření jednatele PSG Berani Zlín "Férové vrácení peněz fanouškům je pro nás od začátku sezony absolutní prioritou."

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, že převážná část permanentek od klubu jde Odborům KOVO pro zaměstnance ŠKODA AUTO a další významnou část od nás berou partneři klubu a firmy pro své zaměstnance. Z toho plyne, že tyto případy jsme řešili přímo s firmami, které si permanentky pořídily. Na tom přece není nic nepochopitelného. To, zda permanentky potom rozdávají či prodávají, je již jejich věcí, kterou my nijak neovlivňujeme. Ti fanoušci, kteří si koupili permanentky přímo od klubu, jsou s námi v kontaktu a vše s nimi dořešíme. Nevím, odkud máte permanentky vy, takže takto nejsem schopen konkrétně reagovat na váš dotaz. Pokud nám na klub pošlete čísla svých permanentek, určitě obdržíte naši reakci.


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad jizerou)

19. 5. 2021, 09:15


Dobrý den,
je již vyřešena situace ohledně permic za uplynulý ročník? Budeme možná poslední tým ligy, kde nám stále tajíte jak klub celou věc vyřešil.
Děkuji najman

Odpověď:
Dobrý den, stanovisko k permanentním vstupenkám jsme vydali v den vašeho dotazu.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

19. 5. 2021, 18:53


Dobrý den,
jak se Vám líbí los CHL? Za mě je to paráda, soupeři atraktivní. Věřím že se s tím kluci popasuji a snad prijde co nejvic fanoušků. Podporu si za lonske vykony zaslouzite. Hodně štěstí

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, los Ligy mistrů je parádní a na soupeře se velice těšíme. Věříme, že letošní Liga mistrů bude i pro fanoušky velkým sportovním zážitkem. Děkujeme za přání.


jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - )

13. 5. 2021, 20:58


Dobý den,
Kdy budere informovat o tom že Andrej neposílí Bruslaře?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, informovali jsme o tom hned, když bylo jasné, kde bude po vzájemné dohodě působit.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

1. 5. 2021, 08:00


Dobrý den,nezlobte se,ale jen zareaguji na Jardu.Vazeny Jardo, uznávám, že tomu tak v počátcích naší účasti v EL bylo. Ale už jsme poučeni a výsledky v posledních letech hovoří zcela jinak. A hráči už od nás odcházejí na prestižní zahraniční adresy. Jinak,pane ,Tumo, ještě jednou díky a v novém ročníku nashledanou!


Jarda (3450@email.cz - W.Neustadt)

28. 4. 2021, 07:43


Dobrý den,uvědomte si že umístění vašeho klubu bylo čistě náhodné.Mladá Boleslav je pouze průměrným a provinčním klubem.S pozdravem,Jarda

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli jsme vám něco udělali, ale my si těch dvou "náhodných" čtvrtých míst po sobě ceníme.


2508 (2508@seznam.cz - BKMB)

26. 4. 2021, 16:04


Zdravím, doufám, že emoce z těch rozhodcovských podrazů už opadly a proto se znovu ptám.....jak vyřešíte permanentky, které nám byly k ničemu ? Díky z odpověď..JČ

Odpověď:
Dobrý den, stanovisko k permanentkám bylo na klubovém webu zveřejněno před čtrnácti dny.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

24. 4. 2021, 12:20


Dobrý den,
rád bych se zeptal jestli klub plánuje oficiální rozloučení s Lukášem Pabiškou? Myslim že se shodneme že málokdo pro klub dýchal tak jako on.

Odpověď:
Dobrý den, v tuto chvíli nevíme, jestli bude Lukáš pokračovat v kariéře nebo ne. Takže zatím je vaše otázka předčasná. V kontaktu s ním ale samozřejmě jsme.


Radek ( - Mb)

23. 4. 2021, 14:27


Dobrý den,
myslím, že Dlapa bude chybět, byl tvrdý, neústupný, budící respekt a takový bek tam teď žádný není.

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš názor. Dlapič se ale dohodl na smlouvě ve Varech. Myslím ale, že třeba Adam Jánošík si také sjednat respekt.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

17. 4. 2021, 16:47


Dobrý den,bez ohledu už na sedmý zápas v Třinci mohu jen prohlásit:"Hoši, děkujeme"!!!

Odpověď:
Dobrý den, potvrzuji :-)


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - Praha)

16. 4. 2021, 17:47


Dobry den,
uz jsem trošku vychladl a chtěl bych Vám všem v klubu poděkovat za celý ročník, k historickému úspěchu a hlavně ke skvele seri s Trincem. Kluci bojovali jak lvi a opravdu zanechali stopu a nemaji se za co stydět. Patří jim i realizacnimu tymu poděkování a poklona. Hodně uspechu v nadchazejici sezone a nakonec jeden dotaz. Premyslite o vetaci rozhodciho Hejduka? Pokud to tedy je možné a netyka se to pouze probihajici sezony

Odpověď:
Dobrý den, díky za vaše poděkování. Máte pravdu, sezona se nám povedla a play off série určitě také. Jen jsme opravdu chtěli jít dál... Pokud jde o vetaci rozhodčího Hejduka, tak naše sezona skončila, není tedy koho vetovat. A pokud jde o tu budoucí sezonu, tak nechci předbíhat.


eva (hokejkaa31@gmail.com - JČ / Motor)

7. 4. 2021, 19:25


Dobrý den,
Conor Allen je zraněný? Již dlouho se nedostal do sestavy...
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Conor zraněný nebyl, ale přesně jak píšete - nedostal se trenérům do sestavy.


Radek ( - Mb)

26. 3. 2021, 16:28


Dobrý den, prodáte Ciencalu do Pardubic?

Odpověď:
Dobrý den, pořád mi dáváte dotazy, o kterých víte, že na ně v tuto chvíli nedostanete odpověď. Musíte ještě necelý měsíc vydržet.


Pavel ( - Bakov nad Jizerou)

25. 3. 2021, 06:14


Dobrý den, gratuluji k postupu do semifinále. Věřím že to nebude konečná. Chtěl bych se zeptat na Conora Allena zda s ním počítáte do další sezóny. Jedno jestli hostování nebo na přestup. Díky

Odpověď:
Dobrý den, za gratulaci děkujeme. Už jsem tady několikrát psal, že v tuto chvíli případné hráčské změny nekomentujeme s výjimkou těch, které komentovat můžeme a chceme :-)


Radek ( - Mb)

24. 3. 2021, 17:00


Dobrý den, ať už sezóna dopadne jakkoliv, doufám, že nerozprášíte tým jako před 5 lety, kdy Vám bylo semifinále málo a pak z toho bylo 10 místo ... A můžete potvrdit posily Dufek, Eberle, Pýcha? Nebo až 1.5.?Odpověď:
Dobrý den, v předchozí odpovědi jsem vám na část dotazu již odpověděl. Ve zbytku se prostě musíte nechat překvapit.


Radek ( - Mb)

20. 3. 2021, 14:22


Dobrý den, jak to bude s Brandonem Aldersonem, když byl v Motoru jen na hostování a už o něj nemají zájem.


Odpověď:
Dobrý den, informace o složení týmu na příští sezonu pravidelně zveřejňujeme až po 1. květnu. To vychází z obsahu řádů, které v ELH platí. Před tímto datem lze zveřejnit pouze informace týkající se hráčů, jejichž hráčská práva nedrží jiný klub.


Lukáš ( - Kosmonosy)

18. 3. 2021, 11:29


Jenom stručně, hodně štěstí do play off a ať dojdeme co nejdál. Tým na to máme

Odpověď:
Dobrý den, díky a držte nám palce.


Radek ( - Mb)

11. 3. 2021, 15:30


Dobrý den, četl jsem Vaše vyjádření k permanentkám ve Škodováckým odboráři, zaskočilo mě, že berete jako kompenzaci přenosy z Hokejky TV, já mám taky permanentku, viděl sem všechny zápasy, ale vše přes stream Chance, kolega zas vše přes O2.

Odpověď:
Dobrý den, myslím, že jsme s panem Sukem v tom rozhovoru uvedli, že jsme hlavně rádi, že je možnost, aby permanentkáři zdarma používali Hokejku TV. Znovu opakuji, že permanentky pro nás jsou téma a řešíme ho se ŠKODA AUTO a Odbory KOVO.


- ( - )

11. 3. 2021, 21:06


Dobrý den, čtete si někdy názory vašich fanoušků na sociálních sítích klubu? Pokud ne, přikládám níže. Jak se vám tyto názory na práci vás a vašich lidí čtou? Co říkáte na jejich dlouhodobou kritiku slabé úrovně klubového marketingu a hlavně fanshopu? Proč s tím dlouhá léta nic neděláte?

Daniel Strnad
Možná by bylo dobré u těch návrhů trávit více než 5 minut. Opět je to velká nuda a velmi odbytá práce. Nechápu proč to stále vytváří někdo, kdo to očividně neumí.
· Odpovědět · · 3 hod · Upraveno

Přední fanoušek
Ondra Kubín
Jestli za tohle někdo dostává zaplaceno tak to potěšprdel...🤦‍♂️
Žádnej nápad ani grafika..

Odpověď:
Dobrý den, v prvé řadě budu rád, když příště vystoupíte z anonymity. Pokud jde o FANSHOP, tak určitě vím, že nemáme úplně nejširší sortiment. Na druhou stranu i víme, o jaké věci je mezi fanoušky zájem. Pokud jde o design jednotlivých produktů, tak je vždycky věc názoru. Ale souhlasím s tím, že zrovna v tomhle oboru je vždy co zlepšovat a vymýšlet. Stejně tak je pravdou, že je velice obtížné reagovat na individuální požadavky jednotlivců.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

10. 3. 2021, 17:05


I já posilam gratulaci do satny A tymu ,všem hráčům, trenérům, realizacnimu týmu i všem co mají co do činění s fungovanim klubu. V teto nelehkedobe jste nám pripravili spoustu paradnich chvil,někdy i nervy drasajicich chvil...😀. Doufám že jizda ještě nekonci a udelate i pekny vysledek v play off. Dekujeme a drzime palce na dalku. Stastnou ruku pri vybirani posil a snad se v srpnu uz uvidime na pratelacich. Jeste jednou diky za skvelou ZČ.

Odpověď:
Dobrý den, i vám děkujeme a taky věříme, že příští sezona už bude zase s našimi skvělými fanoušky.


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad jizerou)

8. 3. 2021, 10:12


Zdravím,
přidávám se ke gratulaci za skvělé zážitky v této sezoně. Jen tak dál
Najman

Odpověď:
Dobrý den, díky.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Bolka)

5. 3. 2021, 21:27


Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za skvělou základní část sezóny. Všem kolem týmu i samotným hráčům. V této nelehké době moc dobrá náplast. Alespoň díky permicim a tím i přenosům jsme,my, fanoušci u toho mohli být s vámi. Teď už jen hodně štěstí a zdraví do Play off 👍.

Odpověď:
Dobrý den, díky za poděkování. Musím říct, že celý tým i klub si hodně váží letošní sezony, mrzí nás jen jediné - že tu s námi nejsou diváci. Tak nám držte palce.


rej ( - benatky)

26. 2. 2021, 16:34


podle deniku RN HOKEY Žádné uvolnění pro hokej nepřichází, nýbrž opačně. Vláda svým posledním rozhodnutím jasné dala najevo několik zásadních věcí. Diváky v této sezóně na tribunách určitě neuvidíme, ale to se asi tak nějak dalo čekat. Ptám se co bude s námi co mají permanentku bude se vracet vstupní bude splatit napříští sezonu

Odpověď:
Dobrý den, k problematice permanentních vstupenek jsem se dnes již vyjádřil. Vím, že fanoušci čekají nějaké konkrétní stanovisko, ale jak jsem avizoval, musíme ho projednat s našimi nejvýznamnějšími partnery.


REJ ( - benatky)

22. 2. 2021, 11:22


Je to pravda že poušti tě do haly vstupenkou VIP

Odpověď:
Dobrý den, to určitě pravda není. Pokud jde o organizaci utkání, tak se řídíme podmínkami, které pro konání extraligy ledního hokeje stanovilo Ministerstvo zdravotnictví ČR.


Samuel (samis@seznam.cz - )

21. 2. 2021, 19:31


Dobrý den . .den mohu se zeptat: Vladimír Kopecký už u A týmu nepůsobí? skončil sám,?

Odpověď:
Dobrý den, ano, Vladimír Kopecký již není vedoucím mužstva A týmu. Stalo se tak po vzájemné dohodě.


miroslav ( - )

11. 2. 2021, 14:00


dobrý den chci se zeptat ohledně pernamentek Motor ČB zvěrejnil jak odškodní permanentkáře ja bych navrchoval převedení současných permic na příští sezonu. je to nejlepší varianta nemusite vracet kompenzaci... ja bych měl zajem o převedení děkují za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, situaci ohledně permanentek řešíme se ŠKODA AUTO a Odbory KOVO, kteří jsou největšími "odběrateli". Snažíme se najít řešení, které se co nejméně dotkne všech zúčastněných. Pravdou je, že příjem z prodeje permanentek je jednou z naprosto zásadních položek rozpočtu klubu. Prosíme tedy ještě chvíli o trpělivost.


Lukáš ( - Kosmonosy)

11. 2. 2021, 19:13


Za sebe myslím že dojde k převedení pv na novou sezónu. Sám mám od škodovky a abych za ní tam dal 2K a dostal nazpátek plnou cenu? To asi ne a jak bych to dokazoval. Ale třeba to bude úplně jinak


Radek ( - B)

11. 2. 2021, 20:35


To: Miroslav, uvědom si, že je a bude plno lidí, kteří mají taky PV, ale už je nebudou má příští sezónu chtít, takže pro ně je varianta převedení PV na příští sezónu bezpředmětná


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

2. 2. 2021, 19:44


Dobrý den,
Jak to vypadá s rekonstrukcí stadionu?
Děkuji za odpoved
Vávra

Odpověď:
Dobrý den, jsme ve stádiu projektových příprav. Samozřejmě současná situace nám moc nenahrává, ale věřím, že se potřebné finance na rekonstrukci našeho zimního stadionu najdou. Kdy přesně k rekonstrukci dojde, však nejsem schopen odpovědět.


Tobiáš (tobikzbakova@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

1. 2. 2021, 09:45


Dobrý den o jaké hráče jste se zajímali a můžete ve Fanshopu prodávat třeba ponožky nebo nějakého plyšáka nebo tak.

Odpověď:
Dobrý den, hráče komentoval na webu Venca Nedorost, ale asi není na místě úplně odtajnit, s kým vším byl v kontaktu, to se nedělá. Pokud jde o ponožky, zkuste se podívat do našeho e-shopu. Plyšáka by to chtělo, to máte pravdu.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - )

30. 1. 2021, 09:31


Dobrý den,
myslite si že není v silách trenérů a hráčů udělat něco s přesilovkama?? Jsou trapné, tragické a někdy až komické..... jinak doufám že výkony půjdou nahoru,protože poslední zápasy to není nijak oslnivé. Včera proti Varům se na to prakticky nedalo koukat. Držím palce do další fáze sezony a věřím ve zlepšení.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Určitě víte, že se tady do hokejových rozborů nepouštím, každopádně stejně jako vy věřím, že se naše přesilovky výrazně zlepší. A nebojte se, je to téma i v kabině.


Matěj (matejkotala123@gmail.com - Vítkovice)

21. 1. 2021, 13:06


Zdravím. Mám otázku ohledně přestupu Michaela Špačka. Slyšel jsem, že Dynamo Pardubice vám na něj prodalo práva. Kolik je na tom pravdy a je přestup Špačka reálný? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě jsme se o Michala Špačka také zajímali, ale jak již prezentoval Venca Nedorost, nebyli jsme schopni a ani ochotni konkurovat nabídkách, které měl od jiných klubů. Takže není pravdou, že by nám Pardubice prodaly práva na tohoto hráče.


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

19. 1. 2021, 15:16


Dobrý den ,
chci se zeptat jak se Vám samotnému líbí nabízené zboží ve fanshopu. Bolka hraje špici ligy a u nás nabízíme kousátka, ponožky a boty, které tu byly nabízeny již předminulou sezonu. Za mně tragédie. Otevřete si ostatní shopy ať proboha vidíte jaký je trend .Např. Pardubice několik druhů dresů, cyklodresy, půlitry apod. Čeho se tady bojíte, že je tu tak nudný sortiment.
Děkuji Najman

Odpověď:
Dobrý den, vím, že jste na toto téma komunikoval i s naším marketingem. Nějaké informace jste tedy dostal. Pravdou je, že věcí nemáme mnoho, ale snažíme se sortiment měnit a aktualizovat. Stejně tak víme, že náš boleslavský trh není tak velký, jako je to například ve Vámi zmiňovaných Pardubicích.


R NOVOTNÝ ( - benatky)

14. 1. 2021, 15:27


Zdravím mam obavy v té to době fanoušci-co mají permanentku že se už nedostaneme na stadion kdy jím budete vracet peníze !

Odpověď:
Dobrý den, pokud jde o permanentky, tak čekáme, jak proběhne celá sezona a pak samozřejmě zaujmeme nějaké stanovisko. Teď je to ale ještě předčasné, když nevíme, co bude dále a jsme lehce za polovinou základní části.


David (martin.ripa2@seznam.cz - )

12. 1. 2021, 23:51


Dobry vecer, kolik letos prosim postupuje muzstev do Ligy Mistru? 4 muzstva? Jaky je k tomu klic? 1 a 2 muzstvo po zakladni casti? A dale?

Odpověď:
Dobrý den, toto téma považuji zatím za předčasné. Jistě víte, že letošní ročník Ligy mistrů byl zrušen a účastnit se ho měly tři kluby extraligy. O tom, jestli se bude konat příští ročník, definitivně rozhodnuto zatím není, ale podle posledních informací by mělo případně hrát 32 týmů, z nichž by extraligu opět zastupovaly 3 kluby. To by měly být mistr, vítěz základní části a další nejúspěšnější tým podle pravidel stanovených CHL.


Jan Šimák (simpicek@seznam.cz - Praha 10-Vršovice)

10. 1. 2021, 16:56


Dobrý den,prý ovlivňujete zápasy?

Odpověď:
Dobrý den, bez komentáře.


Lukáš ( - Kosmonosy)

10. 1. 2021, 20:36


Dobrý den, nezlobte se na mě, ale nepřijde vám že si odpovědnost přehazujete jak horký brambor? Narážím na prohlášení pana Blatného a spol (odpovědnost je na pořadatelích akce jinými slovy na klubu) a na druhé straně v podstatě co zde minulý týden psal pan Michal. Díky

Odpověď:
Dobrý den, určitě mi nepřijde, že bychom si přehazovali odpovědnost. Extraliga se hraje podle pravidel stanovených ministerstvem zdravotnictví a Vlády ČR. To znamená, že my nerozhodujeme o tom, podle jakých pravidel se utkání pořádají. Ta pravidla naopak musíme dodržovat. Takže ano, my jako klub máme odpovědnost za to, že pravidla dodržujeme.


Sig (Sigi@seznam.cz - Mladá Boleslav)

8. 1. 2021, 18:56


Díky za odpověď panu Pešanovi,nebo spíše vyjádření. Bylo mi hned divné,za co pokuta, když dost mladíků, zvláště u nás v BK dostává šanci v Áčku. Jinak k permicim. Je to nepříjemné,ale musím,a snad nejsem sám, že aspoň díky ní se můžeme koukat na Hokejku.cz. Takže za tuto službu v této divoké době moc dík. Na závěr hlavně hodně zdraví všem v klubu a nám fanouškům.

Odpověď:
Dobrý den, díky za vaši reakci. Určitě jste zaregistroval, že jsme náš klub bránili. I vám a všem našim fanouškům přeji hodně zdraví.


Jaromír ( - )

7. 1. 2021, 11:21


Sem četl Blatného ze pravidelné antigenní testy nebo očkování mužů na sportovní akce !!!!! Kde to jsme tak určitě nepujdu se testovat každý zápas očkovat taky nepujdu jestli to takhle bude tak lidí na stadionech bude málo

Odpověď:
Dobrý den, zatím nejsou stanovena žádná pravidla pro účast diváků na sportovních utkáních. My se musíme řídit pravidly pro organizování sportovních soutěží. Až budou nějaké zásadní změny, určitě se vše ihned objeví na všech možných veřejných webech.


David (martin.ripa2@seznam.cz - )

6. 1. 2021, 22:08


Dobry vecer, muzete prosim naznacit jakou systemovou chybu jsme udelali ze jsme od svazu dostali pokutu ohledne akademii? Nemuzeme prijit kvuli teto chybe o statut akademie?

Odpověď:
Dobrý den, k tomuto tématu jsem vydal na našich stránkách minulý pátek prohlášení. O žádnou systémovou chybu nešlo.


Michal S. ( - Bakov nad Jizerou)

5. 1. 2021, 11:19


Dobrý den měl bych otázku zatím asi z říše teorie. Přál bych si aby na play off směla třeba tisícovka lidí do hlediště. Ale o to nejde. Požadovali byste a nebo byl by povolen vstup jen lidem kteří se prokáží vakcínou na covid nebo negativním testem (jedno jestli pcr nebo antigenní)? Teď myslím za klub a ne co vymyslí vláda. Díky

Odpověď:
Dobrý den, já bych si na rozdíl od vás přál, aby na play-off mohl kdokoliv, kdo má permanentku nebo vstupenku. Ale všichni víme, jaká je aktuální situace. Těžko mohu říkat, koho jako klub na zimní stadion pustíme, když se musíme řídit nařízeními vlády a ministerstva zdravotnictví, podle kterých je povoleno extraligu vůbec hrát. Není tedy možné, abych tady jakkoliv spekuloval, koho pustíme. Pustíme - a velmi rádi - všechny, kteří budou v daný okamžik splňovat platná nařízení a opatření.


Michal. S ( - Bakov nad Jizerou)

5. 1. 2021, 12:44


Já bych také chtěl zase vyprodané stadiony nejenom ten v Boleslavi a vůbec, aby tohle celé bylo za námi. Za jak dlouho, za měcíc, za půl roku? To je na nás všech. Ale bude úspěch, když bude moci aspoň část

Odpověď:
Dobrý den, věřte mi, že se všichni v klubu už na ty plné zimáky taky těšíme. Doufejme, že to situace umožní co nejdříve, ale spekulovat o tom, kdy to bude, opravdu nechci.


Anežka (brejsovaa12@gmail.com - Kozolupy)

3. 1. 2021, 21:59


Zdravím, dnes v neděli u vás má končit na hostování Conor Allen. Co se udělá s jeho hracímy dresy? Byla by nějaká šance nějaký jeho dres ziskat? Popř. Jak?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, všechny hrané dresy dražíme v tradiční posezónní aukci. Nepochybně tedy jeden z nich najdete tam, prosím tedy o strpení.


David (martin.ripa2@seznam.cz - )

27. 12. 2020, 20:04


Dobrý den, kolik může nastupovat zahraničních hráčů? (Mysĺím těch co nemají za sebou 4 sezóny.) Maximum je 6? Kolik jich máme teď? Máme už asi vyčerpáno? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, za cizince se nepovažuje hráč, který působil v soutěžích ČSLH ve třech po sobě jdoucích sezonách. Do utkání pak může nastoupit maximálně šest cizinců. Na soupisce ji ale můžete mít, kolik chcete.


Lukáš ( - Kosmonosy)

21. 12. 2020, 19:31


Dobrý den, uskuteční se letos memoriál Gustava Lachmana? Díky a hezké vánoce

Odpověď:
Dobrý den, vím, že odpovídám pozdě, ale Memoriál Gustava Lachmana se letos bohužel nekonal. Důvod je jasný, covidová opatření nic takového nedovolují.


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad jizerou)

16. 12. 2020, 08:51


Dobrý den,
myslím si že vrácení peněz není reálné. Jak by jste chtěla vracet peníze na dotované permanentky, které má pomalu každý z nás. Já bych spíše navrhoval převedení současných permic na příští sezonu. Co na to vedení?
Děkuji Najman

Odpověď:
Dobrý den, opravdu nechci předbíhat a nastiňovat nějaké konkrétní řešení. Jak píšete, ono to není úplně tak jednoduché. Myslím ale, že jsem tady už několikrát nastínil, tohle téma je pro nás důležité a zabýváme se jím. Děkujeme za pochopení.


Zdenda ( - MB)

15. 12. 2020, 13:18


Dobrý den zeptal bych se zda hodláte využít současného povolení 300 osob (partneři, sponzoři) apod. nebo jste třeba už využili. A za druhé nešlo si na tv přenosech nevšimnout sedících lidí od sektoru A až C. Nepočítám do toho vip sektor. Bylo to ještě kdy na stadion kromě důležitých nikdo nesměl. Mohl byste vysvětlit? Díky a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, jistě víte, že takzvaných skyboxů na našem stadionu mnoho není, takže jsme možnost účasti na utkáních nabídli pouze hlavním partnerům klubu. A pokud jde o osoby sedící v sektorech B a C, tak to jsou statistici, kteří pořizují data z utkání, která pak zpracovává server hokej.cz. Jejich účast na utkání je povinnou součástí zápasu Tipsport extraligy. A v hledišti sedí proto, že v jejich sektoru nyní sedí pouze novináři.


Lenka Š. (16bludicka@seznam.cz. - MB/BK)

15. 12. 2020, 13:41


Dobrý den,
nepřipadá Vám, vůči fanouškům, nekorektní čekat s rozhodnutím ohledně nějaké kompenzace za permanentky až na konec sezóny? Lidé zaplatili peníze za něco, co nemají. Často se jedná i o seniory, studenty a další, kterým by se možnost vrácení peněz hodilo, vzhledem k současné situaci. Chápu, že vzniklá situace není Vaší vinnou, ale klub by se k tomu měl postavit čelem a ne strkat hlavu do písku a dělat, že ten problém neexistuje. Proč nevydáte oficiální prohlášení, kde se k problému vyjádříte? Lidé jsou v nejistotě a mají o své peníze strach, příště si budou rozmýšlet zda si znovu koupí pernamentku.Odpověď:
Dobrý den, nemyslím si, že strkáme hlavu do písku. Situace je nepříjemná pro fanoušky i pro klub, v tuto chvíli nám nezbývá než věřit, že vakcinace epidemii srazí do takové míry, že budou diváci zase na utkání vpuštěni. Ale souhlasím, počátkem roku se k tomuto tématu vyjádříme na webu.


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

14. 12. 2020, 10:18


Klub asi může ,že se nesmí na stadiony.

Odpověď:
Dobrý den, z vašeho příspěvku není poznat, jestli se na něco ptáte nebo pouze něco konstatujete.


rej ( - benatky)

12. 12. 2020, 09:35


mam dotaz kdy fanouškům co mají permanentky vrátíte peníze !

Odpověď:
Dobrý den, na toto téma jsem již dnes odpovídal. Situace je opravdu složitá a zatím děkujeme za pochopení a trpělivost.


BK ( - )

12. 12. 2020, 20:30


Dobrý den chci se zeptat ty pernamentky na sezonu 2020/21 budou platít i na pristí sezonu jelikož to vidím špatně divaci nebudou na tuhle sezonu na stadionech jsem optimista

Odpověď:
Dobrý den, jak jsem již dnes řekl, tyto věci budeme řešit a prezentovat až po konci sezony. Díky za pochopení.


Lukáš ( - Kosmonosy)

10. 12. 2020, 01:59


Dobrý den pane Tůma, také bych chtěl pogratulovat k posledním zapasům a ať se dál daří. Zeptal bych se jestli pozorujete nějaké rozdíly mezi domácím a venkovním zápasem. Mám na mysli ve hře nebo ve výkonech když teď nemohou lidé na stadiony. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, i vám díky za gratulaci a k vaší otázce - z mého pohledu doma je doma, myslím, že to tak vnímají i hráči a naše výkony na vlastním ledě mi přece jenom přijdou o něco sebevědomější. Jinak je to asi více otázka na trenéry a sportovní manažery.


jaromír ( - )

9. 12. 2020, 21:31


kdy bude nějaká kompenzace ohledně permic na sezonu 2020/2021 mě to už nebaví co děla vladá ČR v KHL chodí normalně na hokej lidí tady ne když v rusku mají hodně nakažení denně než u nás a myslím si na sezonu 2021/2022 taky budeme bez divaku to budeme těžko jít do normalního života

Odpověď:
Dobrý den, bohužel mě ani nikoho z klubu to vůbec netěší, že musíme hrát bez diváků, ale my to nezměníme a musíme se podřídit aktuálně platným vládním nařízením. Pokud jde o permanentky, tak čekáme, jak proběhne celá sezona a pak samozřejmě nějaké stanovisko musíme zaujmout. Teď je to ale ještě předčasné, když nevíme, co bude dále a ještě nejsme ani v polovině sezony.


Michal Novotny (mikky75@seznam.cz - Praha)

6. 12. 2020, 17:45


Dobrý den,
gratuluju a dekuju muzstvu a trenerum za vykon,ktery predvedli v Třinci. Byla to skvela podivana. Prosim vyridte to v kabině a drzim palce v nelehke sezone a dobe. Jsme jeden tym

Odpověď:
Dobrý den, díky za gratulaci i za ty palce.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - )

27. 11. 2020, 19:47


Dobrý večer,
nemám otázku jen prosbu. Můžete za mně tlumočit poděkování do kabiny za predváděné výkon? Držím palce a sleduji každý mač.
Díky fanda BK

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme!


Vojtěch (jahoda8817@seznam.cz - Mladá Boleslav)

23. 11. 2020, 08:48


Dobrý den, mohu se prosím zeptat jestli máme nějaké práva na Petra Holík, nebo jestli je ještě náš nebo už Komety, děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, nedržíme žádná práva na Petra Holíka.


Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)

15. 11. 2020, 08:23


Dobrý den,jaká finanční ztráta vznikla díky coronaviru?
Napište prosím částku v milionech korun.
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, i z ekonomického pohledu hodnotíme sezonu až po jejím skončení, každopádně částku, kterou chcete slyšet vám zde stejně nenapíšu. Je to interní věc a uvidíme, jak vše zvládneme. Díky za pochopení.


Radek ( - Mb)

14. 11. 2020, 19:25


Dobrý den,
zajímalo by mě jak budete řešit (systém) vstup diváků na zápasy (určitě k tomu někdy dojde) až bude moct 250 a pak 500 lidí? Mj. pustit při riziku nula (tabulka PES) stále jen max. 500 lidí, je opravdu stupidita a ukazuje to na to, že p. Blatnýmu a spol. je nějakej sport, hokej a diváci ukradenej.

Odpověď:
Dobrý den, až taková situace nastane, tak to samozřejmě nějakým způsobem řešit budeme. Teď by to bylo ve fázi jen nějakých teoretických pokusů, které pak nebudou mít reálnou odezvu. Ale nebojte se, hned jak budou moct diváci na stadion, tak rychle zveřejníme případná pravidla.


Vojtěch (jahoda8817@seznam.cz - Mladá Boleslav)

14. 11. 2020, 20:48


Dobrý den, mohu se zeptat co je s Davidem Ciencialu? Jinak do útoku by jse nám někdo ostřílený hodil, uvažujete? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, s Činelem není nic, sestavu dělají trenéři a vidíte, asi jste ho svým dotazem do sestavy posunul, protože hrál v neděli s Libercem i v úterý se Spartou :-)


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - )

13. 11. 2020, 13:44


Dobrý den,
pane Tůma, chci se zeptat jestli jste letos přichystali nějaké novinky do fanshopu jako možnost zakoupení dárků. Kousátka dobrý, ale to asi nestačí ne?
Děkuji Najman

Odpověď:
Dobrý den, do FANSHOPU by teď na podzim a před Vánocemi měly přibývat další věci. Věřím, že si vyberete.


Aleš ( - Mlada boleslav)

4. 11. 2020, 09:11


Dobrý den chci se zeptat budete hrát bez diváků to je jasné ale když sem koupil pernamentku student za 2500 Kč bude nějaká kompenzace po skončení sezony bude nějaká sleva pro příští sezonu myslím ( pernamentku) sleva děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, bohužel musíme hrát bez diváků. Už se moc těšíme, až budeme moct diváky přivítat zpátky na stadionu. Pokud jde o permanentky, tak prosíme všechny permanentkáře o trpělivost. Uvidíme, jak nakonec celá sezona proběhne a podle toho pak budeme reagovat. Díky za pochopení.


Josef M (pepamel@email.cz - Mladá Boleslav)

2. 11. 2020, 23:15


Pro pernamentkáře možnost sledovat zápasy na hokejce na říjen?Vypadá to,že jste si
nevšimli,že už je listopad.Informace pro fanoušky by jste měli aktualisovat,jestli vám
na nich trochu záleží.

Odpověď:
Dobrý den, vy jste si možná nevšiml, že se hokej vůbec nehraje, takže do dnešního dne asi nebylo na místě psát, že se prodlužuje sledování na Hokejka TV, když se nevědělo, jestli se vůbec nějaká utkání budou hrát. Na fanoušcích nám samozřejmě záleží, proto jsme o zápasech na Hokejka TV jednali s poskytovatelem tohoto vysílání a mám pro vás dobrou zprávu - sledování zdarma se prodlužuje, zatím je to nastaveno do konce listopadu tohoto roku.


KAREL (Karel@seznam.cz - Mladá Boleslav)

22. 10. 2020, 11:10


Dobrý den, jednáte s nějakou zvučnou posilou, i z NHL.?

Odpověď:
Dobrý den, my v tuto chvíli jednáme hlavně o tom, jestli obecně splníme v extralize podmínky pro to, abychom mohli zase začít hrát utkání. Pokud sledujete náš web, tak jistě víte, že dopředu nepíšeme o tom, zda s někým jednáme, ale případně až představujeme nové hráče, se kterými jsme se dohodli na spolupráci.


Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice)

15. 10. 2020, 02:15


Dobrý den,je klub na prodej?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš dotaz, ale apríl ještě není.


Radek ( - MB)

25. 9. 2020, 20:00


Dobrý den,
kolik je letos prodaných permanentek?

Odpověď:
Dobrý den, tato informace je interní záležitostí klubu. Děkuji za pochopení.


Radek ( - Mb)

16. 9. 2020, 00:40


Dobrý den, stačí u vstupu ukázat vstupenku v e-mailu?

Odpověď:
Dobrý den, ano, jedinou možností, jak se dostat na utkání je, mít vstupenku fyzicky či v emailu na chytrém telefonu.


Jakub ( - Mlada boleslav)

16. 9. 2020, 08:37


Dobrý den chci se zeptat proč vám to trvá hodně dlouho na vaše odpovědi v HK vedení tam odpoví každý den

Odpověď:
Dobrý den, vím, že GM Hradce Králové odpovídá velice často. Pokud jde o otázky, které jsme měli za měsíc srpen v této rubrice, tak bylo dost těžké na ně odpovědět, protože my sami v klubu jsme nevěděli, jak vše bude a informace o hráčích dopředu neposkytujeme. Díky za pochopení.


Lukáš ( - MB)

14. 9. 2020, 17:41


Dobrý den jedna maličkost. Mám PV na stání, budu u vstupu potřebovat PV i vstupenku zároveň?

Odpověď:
Dobrý den, u vstupu budete potřebovat pouze vstupenku.


Vojta (Voj.12@seznam.cz - Mladá Boleslav)

8. 9. 2020, 14:15


Dobrý den, přijde aspoň jeden starší hráč k mladé posátce?

Odpověď:
Dobrý den, již jsem vám odpověděl u vašeho předchozího obdobného dotazu.


Roman Zajíček (zajicek.roman@seznam.cz - Mladá Boleslav)

1. 9. 2020, 17:08


Dobrý den.
Prosím o odpověď jak to bude v hokejové sezoňe v případě pernamentek ke stání.Kupuji si ji každý rok v předstihu a tak jsem bohužel ještě netušil jaká bude k vůli koronaviru situace.Bude platit,nebude platit,mám ji vrátit a na každé utkání si kupovat lístek k sezení,když dobrá místa už jsou obsazena , nebo nakonec bude možné i jiné řešení?Na bol.hokej jsem rád chodil a mrzelo by mně,kdy bych byl o něj ochuzen.

Odpověď:
Dobrý den, permanentka na stání vám samozřejmě platí. Postupovat musíte podle manuálu, který je na našich stránkách. To znamená, že v první vlně můžete uplatnit své místo na stání, vyzvednout si (nebo si nechat zaslat na email) vstupenku zdarma. Podle našich předpokladů by se na všechny permanentkáře mělo dostat. Takže určitě přijďte.


Radek ( - MB)

20. 8. 2020, 14:44


Budou ještě nějaké přípravné zápasy? Kdy případně zveřejnite rozpis?

Odpověď:
Dobrý den, vaše otázka byla letos těžká. Přípravné zápasy jsme se snažili domlouvat v podstatě každý den, ale jak se měnila situace u jednotlivých extraligových týmů s ohledem na covid-19, tak se nám stalo i to, že jsme během dne tři zápasy domluvili a ještě ten den je i zrušili. Nakonec se Vencovi Nedorostovi podařilo sehnat alespoň včerejší utkání se Spartou.


Vojta (voj.12@seznam.cz - Mladá Boleslav)

11. 8. 2020, 09:21


Dobrý den, uvažujete o přísunu Tomáše Plekance k mladé posátce? Přeci jenom by jsme tam jeden starší hodil.

Odpověď:
Dobrý den, o příchodu Tomáše Plekance jsme neuvažovali. Způsob skládání kádru naše A týmu byl v minulém týdnu v médiích popsán. Každopádně určitě víte, že příchody hráčů zveřejňujeme až v okamžiku, kdy jsme na všem dohodnuti. A ne v průběhu jednání o případném angažmá jakéhokoliv hráče.


Radek ( - MB)

5. 8. 2020, 13:13


Dobrý den, příspěvek by byl spíš pro trenéry, jsem zklamaný (a ne jen já) jak jste se postavili zvolenou sestavou hned v prvním zápase k poháru a hned na začátku jste se jeho možnosti vyhrát ho vlastně vzdali, také jsem se těšil na nové posily a místo toho jsem viděl jen většinu hráčů z Ústí, ostatní týmy v poháru až na Třinec, který hrál ale jen s prvoligovým, nastoupily v plných sestavách. A mj.v Liberci mají permanentkáři na pohár přednostní nákup a vstup zdarma...

Odpověď:
Dobrý den, nejste jediný, kdo řešil naši sestavu v domácím utkání s Vary. Nicméně důvod proč trenéři dali příležitost těmto hráčům, je pochopitelný. V první řadě chtěli vidět v utkání hráče Ústí nad Labem, se kterým spolupracujeme, a v druhé řadě bylo důvodem to, že tým byl na ledě pouze týden a trenéři nechtěli ještě hráče pouštět do utkání kvůli možnosti případného zranění. V minulém roce jsme první přípravný zápas hráli až v třetím týdnu po zahájení přípravy na ledě. Tolik tedy na vysvětlenou. A pokud jde o vstup na přípravné zápasy, tak držíme stejný systém jako v minulých letech.


Zdenda ( - Bradlec)

30. 7. 2020, 00:55


Dobrý den, v případě že by stejná nebo podobná opatření byla i na ligu neuvažujete třeba ve spolupráci s městem o velkoplošných obrazovkách před stadionem? Něco jako bylo autokino před Olympii. Diky

Odpověď:
Dobrý den, v tuto chvíli ještě o něčem takovém neuvažujeme. Uvidíme, jaká budou platit opatření. Ale nechci v tuto chvíli předbíhat, když do začátku extraligy zbývá ještě vlastně měsíc a půl.


Sigi (Sigi@seznam.cz - Mladá Boleslav)

29. 7. 2020, 16:38


Podobný dotaz. Když tato opatření zůstanou i na ligu,tak já mám na stání. A i kdybych měl k sezení a bude vpuštěno minimum diváků,tak jaká bude kompenzace za propadlé utkání? Vím,je to těžká situace i pro vás, vedení. Ale ptám se i za více mých kolegů. Díky.

Odpověď:
Dobrý den, extraliga ještě nezačala, jaká budou pravidla pro účast diváků při utkání na podzim ještě nevíme. O tom nerozhodují hokejové kluby, ale příslušné státní instituce. A protože nevíme, co bude, tak asi ani nemůžeme v tuto chvíli prezentovat jakákoliv pravidla či případné kompenzace pro fanoušky, kteří se nebudou moci utkání zúčastnit. Těch variant může být tak velké množství, že asi nejde po nás v tuto chvíli chtít, abychom představovali, co bude, když něco bude nebo když něco nebude :-) Ale věřte mi, že je to téma, které jak v klubu, tak na úrovni celé extraligy, neustále řešíme.


Lukáš ( - Mladá Boleslav)

28. 7. 2020, 19:30


Dobrý den den jak to vypadá na příští týden na pohárové utkání v případě že se bude moct hrát. Bude úplně bez diváků nebo bude moci smět jen malá část? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, informace o účasti diváků na pohárových utkáních jsme zveřejnili na našem webu minulý týden a pořád jsou aktuální.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

23. 7. 2020, 09:33


Dobrý den mám dotaz mám info ze kotel +stání bude zákaz tak mám dotaz pokud bude stání zakaz tak kdo bude mít permanentku na stání tak nebude puštěn na stadion? Nebo to bude tak že se budou pouštět permanentky na sezení i stání stím kdo bude mít na stání permanentku tak si bude muset jít sednout? Zatím se je. Ptám abych věděl co a jak mám očekávat u když do začátku extraligy je ještě daleko a může se to změnit do 18.9 předem děkuji za odpověď Businsky

Odpověď:
Dobrý den, aktuální pravidla na utkání Generali Česká Cupu jsou dána a zveřejněna na našem webu. Zatím platí na měsíc srpen, uvidíme, jestli v září přijde nějaké uvolnění kapacity, případné další změny. Takhle dopředu se to opravdu odhadnout nedá.


Vojta (voj.12@seznam.cz - Mladá Boleslav)

18. 7. 2020, 08:38


Dobrý den, mohu se zeptat jestli jste v kontaktu s některými hráči z NHL, když by na začátku u nás v extralize nastupovali, Karlovy Vary už o něčem spekulují, o třech hráčích.

Odpověď:
Dobrý den, téma působení hráčů NHL na začátku letošního ročníku extraligy je samozřejmě otevřené a atraktivní. Nějaká jednání vedeme, ale v první řadě chceme prostor našim hráčům, kteří u nás mají v této sezoně působit. Pokud bychom chystali nějakou bombu, tak se to fanoušci určitě včas dozví.


Radek ( - Mb)

19. 6. 2020, 12:51


Dobrý den,
je možné, že by začal Radim Zohorna sezónu u nás, jak spekuloval nedávno deník Sport?

Odpověď:
Dobrý den, řekl jste to sám - zatím je to pořád jen spekulace. Nikdo nevíme, co se bude v září dít, uvidíme.


Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - BOLKA)

16. 6. 2020, 10:51


Dobry den , chci se zeptat kdy bude v provozu fanshop a strida sport a ješte jestli na novou sezonu budou ve fanshopu nějaky novy věci například tymový oblečení jako souprava ...

Děkuji pěkný den

Odpověď:
Dobrý den, náš e-shop je v provozu pořád. Kamenná prodejna FANSHOPU by podle informace od provozovatele měla být otevřena od začátku července. Pořád se do FANSHOPU snažíme přidávat nové věci, takže ani nastávající sezona nebude výjimkou, uvidíme, jaké budou dodací lhůty.


Vojta (voj.12@seznam.cz - Mladá Boleslav)

15. 6. 2020, 22:53


Dobrý den, můžu se zeptat jestli plánujete ještě nějak posílit? Ovlivnila pandemie třeba nakup velkého jména? A jak to vypadá s Klepisem? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, ke všem vašim dotazům: v tuto chvíli si myslíme, že máme kádr kvalitní. Na téma jeho posilování se vedou diskuse pořád v každé sezoně v každém okamžiku. Teď konkrétně o žádné velké posile neuvažujeme. S Kubou Klepišem jsem nedávno mluvil, ale jeho aktuální hokejové angažmá jsme neprobírali. Vím, že určitě chce hrát, tak uvidíme, kde to bude.


2508 (2508@seznam.cz - BKMB)

12. 6. 2020, 21:15


Dobrý den, v souvislosti uveřejněním prodeje permanentek mě napadla jedna věc, kterou jsem napsala na foru. Predpokladejme, ze mohou byt nějaká množstevní omezení na utkání. Jak se pak bude řešit to, když se z důvodu limitu nedostanou permanentkáři na stadion ? Že by nějaká zatím nedefinovatelná kompenzace ?
Díky za přípdnou odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, na tuto otázku Vám bohužel nejsme (a ani nikdo jiný) v současnosti schopni odpovědět. Pevně věříme, že vše půjde dobře, a že se v září na stadionu potkáme všichni. Pokud by tomu tak být nemělo, budeme to řešit zřejmě až po sezoně anebo v okamžiku, kdy by byla soutěž předčasně zrušena, což v září určitě nenastane. V tuto chvíli k tomu nelze více říct. Soutěž začíná za tři měsíce, uvidíme, jaké podmínky budou v době jejího začátku. Děkuji za pochopení.


černý (uresova2@seznam.cz - Praha/BK MB)

6. 6. 2020, 13:24


Dotaz na rozhodnutí o uzavření extraligy :
Jak hlasoval zástupce BK ???
Jaké je stanovisko klubu a hráčů, pokud nesouhlasné, co podniknou ???Odpověď:
Dobrý den, vypadá to, že mícháte dohromady dvě rozdílná hlasování. Na APK, což je Asociace klubů hrajících extraligu, hlasoval náš klub pro systém soutěže, v němž se hraje takzvaná baráž 1+1, kdy poslední tým extraligy hraje o udržení v extralize s vítězem Chance ligy. Pokud jde o hlasování Výkonného výboru ČSLH, tam náš klub stejně jako většina klubů extraligy svého zástupce nemá. Vzhledem k tomu, že extraligu řídí Český svaz ledního hokeje, tak rozhodnutí o uzavření extraligy pro ročník 2020/2021 musíme přijmout. Sám jsem zvědav, jak bude ročník probíhat. Naše sportovní cíle budou určitě vysoké, a tak máme i nastavené i klima v klubu - jak mezi hráči, tak v realizačním týmu.


Venca (venca784@gmail.com - )

3. 6. 2020, 21:11


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli bude klub spolupracovat s někým s Chance ligy. Jestli o tom aspoň uvažujete.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, ano, jsme domluveni na rozsáhlejší spolupráci s jedním klubem z Chance ligy. Který klub to je a jak bude spolupráce nastavena, zveřejníme v následujících týdnech.


R.U. ( - MB)

5. 5. 2020, 12:22


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdo všechno se podílí na "přesunu" juniorů do "A" týmu. Pokud se nemýlím tak je i přímo v pravidlech extraligy, že přímo v kádru musí být nějaký počet juniorů, ale co mě zaráží je ten jejich výběr. Moment kdy jsou tam co se týče produktivity lepší hráči, co jsou tam co se týče parametrů (obzvláště v obráncích) lepší hráči, ale stejně do kádru bereme mladší a přijde mi, že výkonostně slabší.

Odpověď:
Dobrý den, v Herním řádu TELH žádné ustanovení o povinném počtu juniorů v týmu již není. Samotný výběr a "koloběh" hráčů mezi mládežnickými kategoriemi a A týmem mají samozřejmě na starost příslušní trenéři a sportovní vedení klubu. Posouzení kvality výkonnosti a vhodnosti posunutí hráčů k A týmu, je tedy zcela na nich.


Adam Horský (adamhorsky11@seznam.cz - Praha 5)

27. 4. 2020, 20:45


Dobrý den,
jsem velký fanoušek Karlových varů.
A mám zájem o autogram některých z vašich hráčů , ale do Varů na autogramiádu jet nemůžu bydlím v Praze.
Prosím odepište mi jestli je nějaká jiná možnost a nevím komu napsat.
Děkuji
Adam Horský

Odpověď:
Dobrý den, to je fajn, že jste velký fanoušek Karlových Varů, ale tím pádem jste si zřejmě spletl web. Hodně zdraví :-)


Robert (behstrom@seznam.cz - MB)

23. 4. 2020, 12:19


Dobrý den chci se zeptat kdy bude prodej pernamentek? bude stejná cena jako minulý rok doufám že ano.. diky za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, zatím to vypadá, že s prodejem začneme na začátku června 2020, termín samozřejmě včas zveřejníme. Ceny se zřejmě měnit nebudou.


Jakub ( - )

10. 4. 2020, 19:39


Dobrý den, nevadí vám to, jaký máte dlouhodobě tragický marketing? Na roušky čekali fanoušci X týdnů, pak jich přišlo málo, lidi by si rádi nakoupili a klub v těžkých časech i finančně podpořili, jenže to nešlo. Vy prostě nejste schopní zařídit ani tak primitivní věc... Litvínov třeba prodával roušky po pár dnech, vy jste týdny spali

Odpověď:
Dobrý den, asi mám jiný názor než vy. Pokud jde o roušky, tak jejich výrobu a distribuci vnímám jako pomoc lidem, charitu, a nikoliv jako nějaký závod o to, kdo je vyrobí dřív. Roušky jsme měli poptané i zadané daleko dřív a čekali jsme, až na nás přijde řada. A jen pro vaši informaci - roušky z triček připravených na play-off jsme už dávno předali městské policii a zrovna dnes nesou hráči další roušky jak na Městskou policii v Mladé Boleslavi, tak na Policii ČR a i našim fanouškům v Centrum 83. Já tohle vnímám pozitivně a teď opravdu není čas na soutěžení. Naopak mě těší, že o roušky obrovský zájem. Za což samozřejmě našim fanouškům moc děkuji.


Michal (JONGORMISA@SEZNAM.CZ - praha)

4. 4. 2020, 09:43


Dobrý Den pane Tůmo,chci se zeptat mate uź jasno kolik hračů konci a prijde.
Jaka spokojenost panovala s Lukášem kašparem.
Dekuji Michal

Odpověď:
Dobrý den, jistě tušíte, že na tuto otázku je ještě moc brzy. Vše se jako již tradičně dozvíte po prvním květnu. Děkuji za trpělivost.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

31. 3. 2020, 11:04


Dobry den chci se zeptat zacne zitra ukce hranych dresu nebo to zatim odkladate? predem dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, o tom, kdy začne aukce, se již brzy dozvíte.


Lukáš (l.nk@seznam.cz - Liberec)

21. 3. 2020, 21:49


Dobrý den, je někde k dispozici play list písniček, které se pouštějí na utkání během přerušené hry?

Odpověď:
Dobrý den, ne, není. Playlist si dělají oba moderátoři po dohodě s týmem.


Lukáš ( - Mladá Boleslav)

12. 3. 2020, 06:53


Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na vzniklou situaci. Jaký je Váš názor na pozastavení soutěže s nejistým výsledkem? Nebyli byste radši kdyby se sezóna ukončila již nyní. Za sebe myslím, že k tomu stejně nakonec dojde. V tuto chvíli přeji všem hodně zdravíčka

Odpověď:
Dobrý den, od vašeho dotazu se situace zásadním způsobem změnila, radost z toho nemáme, ale musíme sportovně uznat, že zdraví nás všech je přednější. I vám a všem našim fanouškům přeji hodně zdraví a pevné nervy.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

27. 2. 2020, 08:09


Dobry den mam dotaz v Nedeli jedu na hokej a chtel sem se zeptat je možny abych si do haly zimniho stadionu mohl vzit elektorokolobežku abych ji mel na ocich nechce se mi ji nechavat venku zamcenou aby ji nahodou nekdo neodcizil kort když je to za 11000 kc a predem slibuji že v hale stm ani jezdit nebudu budu ji mit složenou predem dekuji za odpoved Businsky Petr

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě by byla nejlepší varianta, kdybyste dorazil bez koloběžky, ale pro jednou vám to povolíme. Určitě ale nechceme, aby se tyto věci staly pravidlem. Děkuji.


Radek ( - Mb)

17. 2. 2020, 01:47


Dobrý den,
na zápas s Plzní jsem přišel bočním vchodem 25 min před začátkem a nikde jsem nepotkal ani neviděl hostesky, které prodávaly oranžové stužky,jak jste psali n stránkách,tak jsem celou druhou přestávku byl znovu na hlavní chodbě (za sektory B,C atd.) a opět nikde žádná hosteska ani neprošla, myslím, že je to škoda, přitom stačilo aby byla jedna u bočního vchodu nebo před restaurací kam chodí o pauze x lidí. Opravdu mě taková organizace, tak prospěšné věci zklamala,poslal jsem tedy alespoň DMS z domova...

Odpověď:
Dobrý den, váš názor mě celkem mrzí, ale asi vychází z toho, že o této akci máte málo informací. Jednalo se o charitativní akci v rámci celé extraligy, kterou jsme nepořádali my jako klub. Dostali jsme omezený počet oranžových stužek a dvě zapečetěné pokladničky. S těmi se po zimním stadionu pohybovaly dvě hostesky. Takže opravdu nebylo možné, aby byly všude, což je dáno i tím, že těch pokladniček bylo tak málo. Věřím, že to chápete. Nebylo možné abychom zřídili nějaké vlastní pokladny. Já celou tuto akci naopak považuji za vydařenou, všechny stužky byly prodány, výtěžek (jehož výši ještě neznáme) byl odevzdán marketingové agentuře BPA, která akci pořádala a hlavně jsme udělali radost Báře, které jsme připravili velký zážitek a celý stadion ji vyjádřil obrovskou podporu.


Jiří (folova@seznam.cz - Ml.Boleslav/BK.MB)

13. 2. 2020, 19:49


Dobrý den.Jako fanoušek BK. bych uvítal více informací o našem týmu v domácích utkáních.Npř. narozeniny hráčů,představit komplet hráče od žák.let ,jejich koníčky atd.místo přeřvané muziky a stále stejných reklam .

Odpověď:
Dobrý den, informace, o kterých píšete, se snažíme prezentovat hlavně na sociálních sítích, kde se dozvíte, kdo z hráčů má narozeniny, nebo v zápasovém bulletinu. A pokud jde o stále stejné reklamy, tak jistě víte, že extraliga je profesionální soutěž, která stojí spoustu peněz a reklamy jsou jejich zásadním zdrojem. Navíc vysílání reklam během zápasu má svá striktní pravidla, která musíme dodržovat, ať už dle pravidel extraligových nebo dle uzavřených smluv s našimi partnery.


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

6. 2. 2020, 22:09


Dobrý den ,
Uvažuje se o angažováni našeho odchovance J.Jaroměřského?
Děkuji za odpověď .
Hezký den.
Vávra

Odpověď:
Dobrý den, odpověď na tuto otázku určitě nepatří do této rubriky. Informace o tom, s jakými hráči jednáme, na webu nezveřejňujeme.


Albert (ali@centrum.cz - Bkmb)

2. 2. 2020, 18:59


Dobrý den..proč není při utkání s Libercem Martin Tondr?kdo ho zastupuje v masírování?

Odpověď:
Dobrý den, Martina Tondra jsme uvolnili na několik dnů na zajímavou hokejovou misi. Po dobu, kdy tady nebyl, hráče masíroval pan Racek, kterého jste viděl i na střídačce. On se o naše kluky stará už několik let.


Tadeáš (tgrycz@seznam.cz - Třinec)

2. 2. 2020, 19:23


Dobrý den, co je s naším odchovancem Ciencialou? Proč nehraje?

Odpověď:
Dobrý den, David Cienciala má za sebou bohužel v této sezoně několik zranění. Pokud vím, tak je už v plné přípravě. A sestavu u nás dělají trenéři :-)


Michal (misak150@email.cz - Praha)

26. 1. 2020, 14:33


Dobrý Den, Chtěl jsem se zeptat jaká panuje spokojenost Mitchellem Fillmanem a Janem Stranským

Odpověď:
Dobrý den, nedávno jsem tady psal, že je ještě brzo na to hodnotit výkony jednotlivých hráčů i týmu. Začala čtvrtá čtvrtina základní části. Na hodnocení je ještě čas a nebojte se, Radim Vrbata určitě ze své pozice sezonu sportovně zhodnotí.


Jaroslav Šíp (sip.jar@seznam.cz - Bělá pod Bezdězem)

25. 1. 2020, 12:48


Dobrý den pane generální,
jen s dovolením malinký dotázek. Proč je zhodnocení zápasu trenéry na stránkách za mnoho hodin ? Nyní, např po našem nešťastném zápasu ve Zlíně není ani za 20 hodin.
Děkuje a zdraví J. Šíp

Odpověď:
Dobrý den, vloudila se chybička. To se přece občas stane.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

21. 1. 2020, 13:29


Dobrý den pane Tůmo,
nevím jak zareagovat na vaši odpověď, ale snad je nějaká kronika hokejového klubu, neříkejte mi, že neexistují fotografie předešlých mužstev Mladé Boleslavi, rozumím tomu, že tehdy se oddíl jmenoval TJ Auto Škoda MB, tak snad nějaký kronikář nebo pamětník nějaké fotografie mužstev objeví, je to přeci v zájmu klubu si někdejší hráče jako byli bratři Andltové, pan Buřil, Sochůrek, Šichta, Kubelka, Exner, Sládeček, Duba, Glockner, Rulc, Oliva, Hanousek, Slabý, Nevosad, Šebek, Průcha, Herold, Jaroš, Novák, Lejsek, Škaloud, Hanuš atd. Byli zde slavní trenéři za mé éry Dr. Brábník, pan Bubník, Štock, Folprecht, Havlát, Nedvěd, Mach, Švejda, Mareš atd.
Je to k zamyšlení.Děkuji za přímou odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, já jsem nenapsal, že neexistují žádné fotografie a zřejmě bude i nějaká kronika, ale my ji k dispozici nemáme. O tom, že tady hráči, které uvádíte, působili, samozřejmě vím, mám s nimi i pravidelné setkání v každém roce. Takže se poptáme a uvidíme, jaký bude výsledek. Historii se nebráníme, ale musíme se k ní dostat.


Václav (mensator19@seznam.cz - Boleslav)

20. 1. 2020, 14:37


Co udělat nějakou větší show před nástupem na led atd aby se natáhly lidi . Vím ze minutu před začátkem musí byt rozsvicíno ale nebylo by špatné nějaký světelný efekty už jsme to tu kdysi měli . Nebo co říkáte na roztlezkávačky také tu kdysi byli myslím že by to tu hru ještě trošku přikořenilo. Jinak jsem s výsledky našeho mužstva naprosto spokojen volba s petersem je dle mě výborná po větší porci zápasu dostane jistotu a myslím ze to pro nás do play off bude Golman k nezplaceni ( díky zkušenostím které má) přeju mnoho štěstí

Odpověď:
Dobrý den, beru to hlavně tak, že největší show a tahák by měl být hokej. Je s podivem, že letos předvádíme kvalitní výkony, v tabulce se pohybujeme nahoře a přesto si fanoušci cestu do hlediště nenajdou. Na našem stadionu v tuto chvíli není žádná aparatura pro světelné efekty. V rámci demontování stropních lávek se vše sundalo. Justin chytá výborně, určitě jsme rádi, že v klubu působí.


Albert (ali@centrum.cz - )

7. 1. 2020, 17:33


Dobrý den...mužů se zeptat,má tato sekce vůbec smysl?to vážně denně nemáte 5 minut cas? Na odpovědi?nebo nemůže za Vás odpovídat P.Suk?člověk se ptá v listopadu na aktuální téma a vy ani neodpovíte...tohle není moc cesta k fans

Odpověď:
Dobrý den, tato sekce není online, ale offline. Ale vaši připomínku beru, budu se snažit být rychlejší. Na druhou stranu si myslím, že spousta informací, na které jsem dotazován, se průběžně objeví na našem webu, který je pravidelně aktualizován.


rej novotný (doplh92@seznam.cz - Benatky)

6. 1. 2020, 10:41Dobrý den byl jsem pracovně hl městě kousek od haly 02 Areny šel jsem si koupit vstupenku na zápas .út 7. ledna Sparta -BK Mladá Boleslav,upozornění pro koledy který se chystají na zápas do hl města🚘🚗 a je tu problém parkováním -venkovní parkoviště jsou zrušeny vedle přímo naproti areně. Obchodní centrum Galerie Harfa pouštějí do garáže jenom co jedou nakupovat ! Parkoviště parkovací dům​ Lisabonská, 2422/2 Za paušální částku 200 korun + ♿ Invalidy zdarma zrušeno taky musejí zaplatit 200 korun a druhý dotaz víte o tom že fanklub zrušil výjezd dne 7 1 2020 hl města jak se hraje hráčům bez svých fanoušků

Odpověď:
Dobrý den, situaci s parkováním u O2 arény nebo v nákupním centru Harfa my jako klub ovlivnit neumíme. Pokud jde o výjezd FANKLUBU, tak tu informaci o jeho zrušení samozřejmě mám. I pro mě bylo trochu zklamáním, že fanoušků nebylo více. Na druhou stranu před arénou a uvnitř jsem boleslavských fanoušků a Boleslaváků potkal celkem hodně.


Jvůrek (Ondras.J@seznam.cz - BK MB)

3. 1. 2020, 09:52


Dobrý den,

V médiích proběhli informace o odchodech klíčových hráčů.
Tak nějak chápu že ekonomika se musí udržet a také pohoda v kabině.

Tímto vás je poprosím o oficiální prohlášení. Neboť spekulace mě odrazují a nevím co se děje. Člověk si koupí permici, že v Týmu jsou Vondrka, Klepiš, Žejdl, Skalicky a spousty dalších a teď jsou v trejdech. No pokud je to pravda tak fakt dík.

Odpověď:
Dobrý den, ta informace v médiích, o které píšete, nebyla úplně šťastná, ale k přestupu nebo hostování jakéhokoliv hráče je potřeba dohoda mezi kluby a žádná taková v tuto chvíli na stole není. Na odchodu Lukáše Žejdla do Hradce jsme byli domluvení už cca v polovině listopadu, jen se čekalo, až Lukáš doléčí zranění. Ostatní kluci jsou součástí týmu. Ekonomika klubu v tom nehraje žádnou roli, vůbec nechápu, jak se zrovna tato informace mohla v článku na iDnes objevit.


Břéta (bretas.novka@seznam.cz - )

28. 12. 2019, 11:14


Dobrý den ..mohu se zeptat..kdo po uzavření extraligy prevezme misto Radima(ví dnešní Sport)?jaký je Váš názor to nesmyslné uzavřít?

Odpověď:
Dobrý den, na téma uzavření extraligy jsem odpověděl v předchozím dotazu. Myslím si, že nástupce za Radima hledat nemusíme :-) A znovu opakuji, že zatím nechci hodnotit něco, co doposud nevzniklo.


Věrný Fanda (33fh@gmail.com - BK MB)

23. 12. 2019, 21:29


Dobrý večer, prosim o odpověď, klub BK MB je pro uzavření ligy ANO nebo NE?
Díky za srozumitelnou odpověď.
Hezké svátky a mnoho úspěchů v roce 2020.

Odpověď:
Dobrý den, ona ta otázka tak, jak jste si položil, zodpovědět nejde. To téma je daleko širší a pravdou je, že se o něm diskutuje. V tuto chvíli ale neexistuje žádný projekt uzavření, o kterém by se mohlo diskutovat, proti kterému by se dalo cokoliv namítat nebo naopak jej naopak schvalovat. Proto jsou pro mě velmi překvapivé některé články v médiích, kde každý komentuje uzavření ligy, ale doposud nikde nezaznělo, co je tím vlastně myšleno, a jaké by to případně mělo mít parametry. Každopádně se v průběhu ledna zřejmě sejde APK LH, která bude téma uzavření ligy řešit. Jakým způsobem, to zatím nedokážu říci, to musíme počkat, co z takového jednání vyplyne. Veřejnost o tom bude určitě informována. A pokud jde o stanovisko našeho klubu, tak samozřejmě nějaké názory máme, ale v tuto chvíli je veřejně prezentovat nechceme.


Petr ( - Boleslav)

20. 12. 2019, 11:55


Dobrý den , z jakého důvodu jste nakonec pustily vampolu do Kladna ? Děkuji za odpověď .

Odpověď:
Dobrý den, Petra Vampolu do Kladna pustila Slavia, kde je na hostování z našeho klubu. Celou situaci jsme samozřejmě se Slavií řešili, stejně tak i s Petrem. Tam nešlo o to, že bychom mu chtěli bránit, spíše šlo o to, že se nám nelíbil způsob a čas, kdy "kauza Vampola" vznikla, to znamená těsně před zápasem našeho týmu na Kladně. Mezi kluby jsme si to nějak vysvětlili. Pro nás je v tuto chvíli uzavřená záležitost.


Jaroslav Bestík Bezstarosta (jarda.bestík@seznam.cz - Praha)

18. 12. 2019, 15:15


Dobrý den pane Tůmo,onehdy jsem se Vás ptal zda-li můžete zveřejnit nějaké historické fotografie A mužstva tehdejší AUTO ŠKODY Mladá Boleslav třeba z let
1978,79,80,81,82,83 atd.Díval jsem se na stránky FK Mladá Boleslav a ty tam mají spousty fotografií jak mužstev z let minulých tak i hráčů,na Vašich stránkách nic takového není a je to škoda rád bych si připomněl své spoluhráče z tehdejší doby,děkuji za odpověď a přeji úspěšnou sezonu.
Jaroslav Bezstarosta-bývalý hráč

Odpověď:
Dobrý den, nebojte se, na klubu jsme to řešili, ale bohužel v našem archívu žádné takové fotografie nemáme. Pokud se k nám nějaké od kohokoliv dostanou, tak je samozřejmě rádi zveřejníme. V těch letech, o kterých píšete, BK Mladá Boleslav de facto neexistovala, byla zde jiná organizace a pokud vím, tak se mezi kluby po vzniku BK takové materiály nepředávaly. V té době jsem v klubu nebyl ani já, ani nikdo ze současných zaměstnanců. Takže pokud máte, nebo víte o někom, kdo má takové materiály, budeme rádi za jejich poskytnutí.


Václav ( - )

8. 12. 2019, 22:33


Dobrý den , bohužel poslední 3 zápasy nevyšli podle plánu ale pevně věřím že po repre pauze se opět zvedneme . Každopádně mě napadlo co dělat video rozhovory po každém zápase s trenéry vím , že písemně to tu je ale není to úplně ono . Dle mého názoru se každý rad podívá na video po zápase kde to hodnotí trenér jako je třeba ve fotbale ( Boleslav to taky tak má pro inspiraci) bylo by to takové spestření. Jinak se chci zeptat jak zatím hodnotíte dosavadní průběh sezóny myslím ze můžeme byt spokojeni ne ? :)

Odpověď:
Dobrý den, i já věřím, že se zase zvedneme a budeme předvádět lepší výkony než v posledním týdnu před repre pauzou. Pokud jde o videorozhovory s trenéry, tak zjistíme, jaké jsou naše možnosti a co zajímavého jsme schopni v této oblasti nabídnout. Dosavadní průběh sezony hodnotit nechci, jsme teprve v půlce a zajíci se počítají až po honu :-) Jinak děkujeme za náměty.


Jan Šolc (jan.solc@centrum.cz - Dynamo Pardubice)

3. 12. 2019, 20:03


Můžete mi, prosím, vysvětlit, co měla znamenat 3. třetina zápasu s Litvínovem? To zavání prodáním zápasu, absolutně odevzdaný výkon, styďte se!!!

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, ta třetina nám vůbec nepovedla a asi nám to v hlavách přeci jen zůstalo. To ostatní co píšete, rezolutně odmítám. Podle mě se zatím za průběh sezon stydět nemusíme, co myslíte?


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

25. 10. 2019, 23:45


Dobrý večer pane Tůma,
jen taková maličkost. Nebylo by dobré trochu aktualizovat stránky klubu? Proč jsou zde např. odpovědi hráčů z roku 2012? Stránky fan klubu taky nic moc. Vše staré a neaktualizované.
Díky

Odpověď:
Dobrý den, stránky se snažíme aktualizovat pořád, ale za každý roh se asi vždycky nepodíváme. Snažíme se zachovávat i starší archivní informace, proto třeba i odpovědi hráčů z roku 2012. Stránky FANKLUBU nespravujeme, ale pokud vím, tak se v poslední době změnily a zaktualizovaly.


Václav ( - Boleslav)

23. 10. 2019, 04:25


Dobrý den , nevím zda-li se to k vám dostalo . Ale na konci utkání Boleslav-Kladno kladenští fans házeli z kotle po našich fanoušcích kelímky s pivem . To pivo házeli i po malých dětech což rozhodně není dobře . Tak jsem přemýšlel jak tomu zabránit . A došel jsem k závěru . Když uděláte (alespoň pro hostující fanoušky ) zálohované kelímky tak se to výrazně eliminuje . Né každý vám ,,zahodí 50kč do kanálu “ . Zkuste se nad tím zamyslet a něco pro to udělat . Jde o naší bezpečnost .

Odpověď:
Dobrý den, takovou informaci skutečně nemám. Samozřejmě s házením kelímků s pivem nelze souhlasit. A je jedno, jestli házíte po dospělých nebo po dětech, obojí je špatně. Téma vratných kelímků jsme řešili již před sezonou s provozovatelem občerstvovacích stánků. Zatím ale nemáme pozitivní výsledek.


Radek ( - MB)

8. 10. 2019, 20:08


Dobrý den,
kam odešel D.Pacovský?

Odpověď:
Dobrý den, v aktuální sezoně Dominik Pacovský zatím nikde nehraje. Párkrát se o něj zajímal nějaký klub, ale asi doposud nedošlo k dohodě mezi hráčem a zájemcem o jeho služby.


J. Cachnín (cachj@seznam.cz - Mladá Boleslav)

14. 9. 2019, 09:46


Dobrý den, pane Tůmo, já tedy nevím, ale to avizované zlepšení občerstvení - neprováděli jste ho na nějakém zimáku? Stánky sice trochu rozšířily sortiment, ale když pro změnu ubyly ty samotné stánky (a obsluhující lidé). Navíc na pivo člověk čeká asi stejně dlouho jako v restauraci na svíčkovou se šesti... Chápu, že možnosti stadionu jsou omezené, ale stejně jsem zklamán.

Odpověď:
Dobrý den, jen musím znovu opakovat, že hokejový klub stánky s občerstvením neprovozuje. Zlepšení nám bylo přislíbeno provozovatelem. Je to nekončící téma, určitě si umím představit, že by stánky mohly lépe vypadat a i sortiment by mohl být širší a obsluha rychlejší. Nicméně si myslím, že k nějakému dílčímu zlepšení už došlo. Každopádně budu rád za jakýkoliv vážně míněný podnět od fanoušků.


Bestík (jarda.bestik@seznam.cz - Praha-BK Mladá Boleslav)

23. 8. 2019, 08:49


Dobrý den pane Tůmo,
velmi rád bych se chtěl zeptat zda-li je možné na stránky umístit i starší fotografie A mužstva z let minulých před rokem 1989 byl bych velmi rád i z osobních důvodů,předem děkuji a přeji vydařenou sezonu 2019-2020.
S pozdravem
Jaroslav Bezstarosta

Odpověď:
Dobrý den, abych se přiznal, tak ani nevím, jestli nějaké starší fotografie máme, ale zkusíme se podívat a kdyžtak naše historické okénko doplníme. Děkujeme za přání!


Vávra Jan (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

21. 8. 2019, 23:25


Dobrý den,
Chci se zeptat ,planuje se trošku opravit venek před halou,ty rozpadle schody a pokreslené zdi jsou ostudné.?
Děkuji za odpověď ,snad se bude už konečně dařit.

Odpověď:
Dobrý den, pozemek před halou opravdu není v moc dobrém stavu. Tento prostor není vlastnickou součástí zimního stadionu. Máme přislíbeno, že budou upraveny schody. Pokud jde o pokreslené zdi, tak ty jsou hlavně ostudou těch, kteří je pokreslili. Nejsem si jistý, že má a chce mít provozovatel zimního stadionu prostředky na to, aby pořád dokola přemalovával nápisy. Děkujeme za přání.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

25. 7. 2019, 20:08


Dobrý den,
mám dotaz ohledně fan shopu.
Dočkají se fanoušci v letošní sezoně nějakých pěkných půlitrů s motivy BK ? Myslím si, že stávající shop stále trochu více zaostává za jinými kluby.
Za druhé. Zlepší se letos nějak odchod během přestávek ze stadionu na pivko a klobásy nebo bude stejný systém a chaos jako vloni?
A ještě se chci zeptat jak bude klub řešit prodej nápojů aby vyhověl tzv, plastovému zákonu. Budou vratné kelímky?
Děkuji Najman

Odpověď:
Dobrý den, určitě budeme mít ve FANSHOPU nějaké novinky. Už nyní nám v kancelářích přibývají krabice :-)
Odchod během přestávek moc změnit nejde, zkrátka se musíte při odchodu mimo zimní stadion v systému odbavit, abyste mohl být následně vpuštěn na další třetinu zápasu. Pokud by to tak nebylo, tak nemusíme mít systém žádný. A to nechceme.
Pokud jde o vratné kelímky, tak jistě víte, tak systém občerstvení neprovozuje klub, ale provozovatel restaurace na zimním stadionu. Ale vím, že vratné kelímky řeší, dá se tedy předpokládat, že na ně dojde.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

23. 7. 2019, 15:56


Dobry den Pane Tuma chci se zeptat rešilyste s osobou odpovednou za stanky obcerstveni aby nedochazelo zase na stižnosti že nejsou vcas treba grilovane klobasy ? predem Dekuji Businsky Petr

Odpověď:
Dobrý den, kvalitu občerstvení při našich domácích zápasech samozřejmě řešíme. Máme přislíbeno, že se vše výrazně změní k lepšímu.


Venda (uresova2@seznam.cz - Praha/BK MB)

19. 7. 2019, 13:26


Za prvé - štěstí v novém ročníku + blahopřání k získání M. Ševce, podle mne nejspolehlivějšího obránce ligy /i snad ještě adepta repre/, dotaz si kladu, jak rychle zapadne jako dříve M. Vondrka, J. Klepiš a další a oklepe se z prvních nevolí některých diváků. To platí i pro další, zejména mladé.
Navazuji na připomínku/dotaz z loňska, zda se bude formovat kostra týmu z domácích hráčů /míním jak odchovance, tak ty, co už tu něco odehráli..../ To se dá snad očekávat i od R. Vrbaty a jeho působení i na mládežnické týmy a šance jednotlivců dojít do áčka...
Dovolím si navrhnout, že při domácích zápasech by bylo dobré o přestávkách postupně hráče více představit.
Tak zase play off….

Odpověď:
Dobrý den, díky za přání, samozřejmě jsme rádi, že u nás bude Švícko působit. Věřím, že si diváky brzy získá na svou stranu. A pokud jde o kostru týmu, tak ta se asi bude vždy formovat hlavně z hráčů, kteří mají na to hrát extraligu. Cílem je určitě, aby bylo nejvíce těch "domácích". Tak uvidíme.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

13. 6. 2019, 18:41


Dobry den dekuji za odpoved ale tuto informaci mam od kamarada ktery tu to informaci ma od nekoho bud z klubu nebo ze stadionu dekuji

Odpověď:
Dobrý den, nechci nijak snižovat důvěryhodnost vaší informace, ale všechny smlouvy mi přijdou na stůl a musím je podepsat. Tak snad ještě vím, co a kdy podepisuji :-)


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

26. 5. 2019, 21:22


Dobry den chci se zeptat je pravda že nove hrace kteří sem prichazeji už mate rok dopředu domluvene podepsane? předem dekuji za odpoved přeji pekne Leto a dovolenou Businsky

Odpověď:
Dobrý den, nevím, kde jste to slyšel, ale takhle to opravdu v extralize nefunguje :-)


Vilém (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

16. 5. 2019, 12:48


Dobrý den,
za mně taky dotaz na zdražení hokeje. Všichni neděláme ve škodovce a takovou raketu bude moci dát málokdo. Lístek na zápas za 220 Kč na ten náš starý zimáček je celkem dost ne?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, co se vstupenek týče – je o nás obecně známo, že vstupenky na sezení kvůli vyprodanosti permanentkami téměř neprodáváme, a že na vstupenku na stání se dá posadit.


ondra (behstrom@seznam.cz - Mlada boleslav)

15. 5. 2019, 21:56


dobrý den chci se zeptat proč jste pernamentky zdražili je nějaký důvod proč? Děkuji ze mi napisete

Odpověď:
Dobrý den, ke zdražení došlo víceméně ze dvou důvodů – jako jedněm z mála v extralize nám platí permanentní vstupenka i na nadstavbu. To znamená, že i kdybychom došli až do finále, fanoušci mají svá místa zajištěna a to pořád za jednu a tu samou cenu.


Filip Hubal ( - Turnov/BK Mladá Boleslav)

3. 5. 2019, 17:04


Dobrý den,mohl bych se zeptat jak to vlastně je s bývalým hráčem Davidem Vrbatou(bratr sportovního ředitele Radima) když ještě asi před rokem pracoval pro tým BK Mladá Boleslav asi jako marketingový manažer a teď není na webové stránce nikde není uvedený?? Děkuji vám.

Odpověď:
Dobrý den, David Vrbata se přesunul do trenérské sekce a bude v klubu u mládeže. Další informace se brzy objeví na našem webu.


rncarp (rncarp@seznam.cz - Nymburk)

29. 4. 2019, 09:04


Dobrý den , kdy nám představitelé nového beka ?

Odpověď:
Dobrý den, nevím, kterého konkrétně jste měl na mysli, ale příchody nových hráčů jsme jako vždy zveřejnili 1. května na webu.


Vojta (. - MB)

27. 4. 2019, 11:58


Dobrý den, je pravda, že má Boleslav zájem o Mitche Fillmana z Českých Budějovic ? Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, odpověď jste určitě zaznamenal na našem webu 1. května.


Miras (mirasoleacd@seznam.cz - Bolka)

2. 4. 2019, 13:00


Zdravím kdy začne cca prodej permanentek na novou sezónu ? A jaké budou ceny atd ? Diky za informaci

Odpověď:
Dobrý den, přesný termín začátku prodeje i ceny brzy zveřejníme. Sledujte naše webové stránky, kde se všechny informace včas dozvíte.


Petr ( - Boleslav)

2. 4. 2019, 13:06


Zdravím přijdou noví posily chtělo by to minimálně 2 kvalitní beky další a 2 útočníci ať jdeme minimálně do semifinále příští sezónu ?

Odpověď:
Dobrý den, noví hráči určitě přijdou – počkejte si na první květen, kdy jako už tradičně vše zveřejníme.


HONZA (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

1. 4. 2019, 22:22


Dobrý den
Z prvu bych chtěl pogratulovat celemu klubu ke ctvrtfinale Play off,na to jak jsme začali je to úspěch(jen škoda ty přesilovky a produktivity)
Chtěl jsem se zeptat na stadion,ale asi vím co mi odpovite.
K .p Radkovi ty tzv klíčové hráče jsme tu měli ,a nic tu nehráli! Nechat hrát odchovance je daleko učinnější už jen z ekonomického hlediska,kdo řiká že se klíčovými nemůžou stát oni viz např Jergl (Olomouc)Jen musí makat což se o to trenéři postarají.Hvězd bylo dost.Toto je správná cesta jen být trpělivý.
Přeju hezké léto!
V nové sezoně nezaspat začátek pak to doháníme.

Děkujj
Honza

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za vaši gratulaci. Co se týče zimního stadionu, tak v tuto chvíli bohužel nemám v podstatě žádnou odpověď na toto téma.


Radek ( - Mb)

28. 3. 2019, 07:58


Dobrý den, souhlasíte se mnou, že pokud chceme hrát pravidelně čtvrtfinále a víc,tak je nutný koupit 2-3 rozdílové hráče jako je mají např.Brno,Lb, Plzeň? Klepiš letos forma nahoru-dolu a Vondrka stárne...

Odpověď:
Dobrý den, my hlavně věříme, že se k lepším výkonům bude posouvat celý tým. Kluci nastoupili na nějakou cestu, ta je tvrdá, ale nese své ovoce. Samozřejmě rozdíloví hráči jsou pro tým přínosem a jsou i divácky atraktivní. Otázkou je, jestli k nám takoví hráči chtějí a jestli je to ekonomicky únosné. Tím myslím samozřejmě hráče z nejlepších zahraničních lig. A Vondrc nestárne :-)


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

26. 3. 2019, 15:06


Dobrý den. Díky za čtvrtfinále, kolem vánoc to bylo spíše zbožné přání. Pokud s Libercem skoncime,chtělo by to nějakou rozlucku s hráči. Aby sezóna neskončila bez rozloučení rozpačitě..... Hodně pohody do sezóny nové!

Odpověď:
Dobrý den, i vám díky za gratulaci. Rozlučku s hráči neplánujeme, dnes kluci absolvují posezónní testy a pak mají měsíční dovolenou. A do té jim nechceme zasahovat. Můžete se na ně ale těšit v nové sezoně, nějaké akce celého týmu chystáme.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

26. 3. 2019, 23:01


Dobrý den,
připojuji žádost o rozlučku s hráči. Od příchodu nového trenérského tria supr sezona. Hokej na který se dalo koukat. Bojovnost a nasazení
Děkuji a prosím o předání poděkování
Najman

Odpověď:
Dobrý den, na téma rozlučky jsem už reagoval. Dík za váš příspěvek.


Filip Neuman ( - Bolka)

18. 3. 2019, 19:36


Dobrý den , gratuluji k postupu do čtvrfinale . Musím vás jako vedení pochválit za super výměnu trenérů který to tu neskutečné zvedly a dostaly nad tank se jsme . Bohužel mě ale opět zklamala pořadatelská služba . Nejen, že si přijdou zapas jen odsedět a zabírají tak místa domácím fanouškům a když je poprosite aby vstaly tak jsou uražený . Ale když vás ze sektoru hostí trefí flašky do hlavy . Tak se rádoby security tváří jakoby dal a s radostí sledují hokej .. neměli by tam být pro naší bezpečnost ? A sledovat co dělají fanoušci hostů než li hokej ? Díky za vyjádření .

Odpověď:
Dobrý den, za gratulaci díky. Pokud jde o pořadatelskou službu, tak opravdu pořád něco řešíme. Mě osobně mrzí, že letos jsme měli při utkáních celou řadu excesů, tolik lahví jsme na ledě už dlouho neměli, o pokutách ani nemluvím. Případ s lahvemi v sektoru hostů jsme řešili i ve spolupráci s Městskou policií. To se určitě stávat nesmí.


Plachtič (vaclav.plachta@email.cz - )

10. 3. 2019, 15:48


Dobrý den,
Nejdříve jako mnoho dalších lidí gratuluji k postupu. Mám ale jednu otázku. Hodně se začíná mluvit, že máte už na příští rok domluvenou smlouvu a tím pádem přestup hráče z Českých Budějovic a to Mittche Fillmana.

Odpověď:
Dobrý den, za gratulaci samozřejmě děkujeme. Pokud jde o případné příchody hráčů do našeho klubu na příští sezonu, tak je ještě hodně brzy. Musíte si ještě měsíc počkat.


Michal Dvořák (mikky75@seznam.cz - Ml.Boleslav)

3. 3. 2019, 18:52


Dobrý den,
nejdříve bych Vám a týmu chtěl pogratulovat k postupu do předkola a i k angažování skveleho trenérského tria,které tu doufam pár let vydrží. Teď k dotazu. Již po několikáté v posledni čtvrtině nám nebyl uznán regulérní gól, případně situace byla posouzena v náš neprospěch. Neuvazujete před startem příští sezóny iniciovat hlasování o tom aby každou spornou gólovou situaci bylo možné konzultovat přes videorozhodčiho? Ne jenom těch několik vybraných. Děkuji a přeji hodně štěstí v play-off

Odpověď:
Dobrý den, nejdříve děkuji za gratulaci, jsme samozřejmě rádi, že jsme v play-off, a že začínáme doma. Pokud jde o váš dotaz, tak předpokládám, že se tím soutěž bude zabývat v každém případě. Sporných situací bylo v poslední čtvrtině opravdu až mo. Od příštího roku by snad již konečně měla být zavedena coach challenge. To samo o sobě by mělo přinést zlepšení.


Petr Businsky (bustepertbusinsky@seznam.cz - Mlada Boleslav)

17. 2. 2019, 11:01


Dobry den chci se zeptat podat mensi stížnost na obcerstveni kdo to ma na starosti kdo tam je hlavni sef jejich od zacatku sezony bud pred hlavnim vchodem nebo vchod od male haly pred zapesem když se už pousti fanousky na stadion a jdi mezi malou halu pro klobasu a je stanek zavřeny oni teprve vše pripravuji chystaji a ja si nemohu ani dat poradne ogrilovanou klobasu propecenou asi by ste taky nebyl spokojen kdyby ste přšel treba domu a mel by ste obed na pul studeny že predem dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, stížností na občerstvení evidujeme v této sezoně hodně. Bohužel nejsme jako klub provozovatelem restaurace ani kiosků, které slouží při zápasech. Stížnosti fanoušků samozřejmě posíláme dál a čekáme, že dojde k nápravě. Ale z ohlasů, které se k nám dostanou, je asi jasné, že letos to opravdu skřípe.


Jan Volf (jan.gol@seznam.cz - Mladá Boleslav)

15. 2. 2019, 20:46


Dobrý večer pane Tůma chci se zeptat zda Boleslav podá nějakou stížnost na dnešní zápas s HC Sparta Praha za výkon rozhodčích protože to co probíhalo na ledě viděli všichni. Děkuji za odpověď a nashledanou

Odpověď:
Dobrý den, pokud jde o zápas se Spartou, tak veškeré informace byly a jsou na našem webu a sociálních sítích. Asi k tomu není více co dodat.


Vojta ( - )

14. 2. 2019, 19:22


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak moc velký problém to je nebo kolik práce dá doplnit do profilu hráče při představování sestavy před začátkem utkání jeho fotografii. Zohorna i Kovačevič přišli koncem ledna, dodnes jsou u jejich jmen pouze šedé ikony. A to jsme měli skoro 14 dnů repre pauzu. Nedalo by se na tom zapracovat? Je to ostuda.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, už by to mělo být vyřešeno. Máte pravdu, trvalo to dlouho, trošku problém v komunikaci.


Petr Businsky (bustepertbusinsky@seznam.cz - Mlada Boleslav)

12. 2. 2019, 19:34


Dobry večer Pane Tuma chtel sem se zeptat jestly z autogramiady nezbyli nake podepsane karticky od Michala Vondrky když jsem byl v olimpii na auto gramiade zampomel jsem si vzit kartičky od Vondrky predem dekuji za odpoved a preji 3 body s kometou Brno doma Businsky

Odpověď:
Dobrý den, je příjemným „zvykem“, že po autogramiádě nezbyde ani kartička :-) Takže ani tentokrát žádná nezůstala.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

2. 2. 2019, 20:53


Dobrý den. Rád, zvláště v tomto počasí zajdu na B tým. Vím, že je to samostatný subjekt. Ale nestálo by za to začlenit ho víc do rodiny BK? Hrají v něm jak starší, tak mladí a zápasy jsou zajímavé. Bylo by škoda o to přijít. Jinak samozřejmě na Áčko chodim pravidelně a jsem moc rád za mladíky v týmu i za zlepšenou hru. Ať se daří na všech frontách!

Odpověď:
Dobrý den, o zápasech B týmu a jeho výsledcích se snažíme pravidelně informovat na klubovém webu. Pokud s námi bude B tým sdílet více informací, tak se nebráníme tomu, abychom je posouvali na stránky či sociální sítě. Nicméně naší hlavní prioritou je celkem pochopitelně A tým a mládež.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mb)

1. 2. 2019, 08:48


Dobrý den chci se zeptat otec chce jít na hokej a koukal jsem že důchodci na 65 let platí jen 100 Kč je to tak nepotřebuje žádnou ZTP otci je 70 let pric předem děkuji za odpověď Businsky

Odpověď:
Dobrý den, ano, důchodci platí za lístek na sezení 100 korun. Předpokládám, že na pokladně předloží občanský průkaz. Nic jiného nepotřebuje.


David V. ( - MB)

27. 1. 2019, 20:02


Dobrý den,
proč se u nově uzavíraných smluv nezveřejňuje i jejich délka trvání?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, pokud tím myslíte smlouvy, které jsme uzavřeli v minulém týdnu s mladými hráči, tak můžu říct, že jsme to neuvedli záměrně. Konkurence nemusí hned vědět, na jak dlouho je máme pod smlouvou. Žádné pevné pravidlo to ale není.


Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - Bolka)

15. 1. 2019, 12:56


Já bych chtěl hokej hrát, ale mam malý obsah plic když mi je tedy 16 . To by byla pro mě nějaká amaterská liga ,profesionálně by to asi už nešlo?. děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli to není jen legrace. Ale na profesionální hokejovou kariéru je už asi pozdě. Pokud opravdu chcete hrát amatérsky, tak se musíte poptat svých kamarádů.


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

15. 1. 2019, 15:27


Dobrý den,
V Jakým stadiu je rozšíření kapacity našeho stadionu podle projektu p.Plachého?

Děkuji za odpoved
Hezky den.

Odpověď:
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nemám žádné informace, které by nasvědčovaly tomu, že v nejbližší době kopneme. Případná přestavba určitě není záležitostí několika měsíců. Navíc se nejedná o projekt v pravém slova smyslu, ale o designový návrh.


Venda (uresova2@seznam.cz - Praha-M.Boleslav/BK)

11. 1. 2019, 13:40


Dobrý rok, dobrý závěr sezony,
nejprve gratulace k trenérské trojce, zejména p. Hořavovi a hlavně výkonům hráčů nadoraz (kdy jsme zažili potlesk i po porážce ??? - byť raději zatleskáme po vítězstvích); dejme čas i Radimu Vrbatovi- uvidíme.
Uvítal bych, aby byla pozornost hlavně u hráčů zaměřena více na odchovance a trochu je propagovat - zejména nastupující mladé - dnes se zdá, že alespoň 5 hráčů by šanci na ligu mělo, příp. i na hráče, kteří tu chtějí hrát stabilně - tedy dlouhodoběji. Bývalo, že tak 1 pětka byla z příchozích, ale pravda není to tak dlouho, že BK "proběhlo" za sezonu téměř 50.
A ještě bych, snad ne sám, ve slavných odchovancích rád viděl Miloše Kupce (začal hrát jako 17letý gymnazista ve 2. lize za Autoškodu, po maturitě přes Kladno mnohonásobný vítěz ligy a kapitán Dukly Jihlava, později snad v zahraničí).
S přáním play off v Bolce Vč


Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Celkově se dá říct, že trenérské trojici se daří hráče připravit na jednotlivá utkání a prodat v nich práci z tréninků. Na slavné odchovance se podíváme a aktualizujeme. V play-off samozřejmě věříme.


VL ( - BK MB)

9. 1. 2019, 10:09


Dobrý den pane Tůmo. Můžete prosím nějakým způsobem nechat prostý lid nahlédnout do angažování Radima Vrbaty do pozice sportovního ředitele, respektive na konec pana Látala? V první řadě bych rád předeslal, že R. Vrbata patří mezi největší osobnosti boleslavského hokeje a vždy jsem mu velmi přál. Jako jeden z mála asi ale budu hodnotit tento krok negativně. Už kdysi jsem špatně nesl první odchod p. Látala a angažování Davida Výborného, dalšího mého oblíbence, ale člověka bez zkušeností v dané funkci. Navíc ve chvíli, kdy se relativně dařilo a klub po sportovní stránce fungoval, to za mě byla levá na pana Látala a neuvážený krok vedení klubu. Tento tah se už jednou neosvědčil a roztočil spirálu neúspěšných kroků a přešlapů (pan Bukač ml.), které vrátily klub do spodních pater tabulky. A nyní to člověku, který spolkl svou hrdost, podruhé vstoupil do stejné řeky, nabídku smířlivě vzal a odvádí znovu velmi kvalitní práci (opět můj pohled), uděláte znovu? Opět na jeho místo dosadíte osobu se zvučným jménem, ale bez elementárních zkušeností spojených s výkonem funkce. Za mě to tedy není krok kupředu, jako předesílá pan Plachý v skromném oznámení na stránkách, ale minimálně na pár sezón krok zpět. Navíc pokud to chápu správně, pozice pana Látala nezaniká, ale rozhodli jste se na jeho pozici posunout pana Vejvodu. Proč tedy nezůstane pan Látal na své pozici a pan Vejvoda se dál nestará o mládež? Nechce se mi věřit, že je to otázka peněz. Že bude R. Vrbata působit v klubu mám radost, ale osobně se domnívám, že mu měla být vytvořena nová funkce bez personálních změn na současných pozicích. A myslím, že by to bylo lepší i pro Radima, jelikož by na něj nebyl od začátku takový tlak, jako bude nyní a v přestupovém období po konci sezóny.

Abych to nějak kulantně zakončil, o BK MB jsme vždy s hrdostí (jak lidé z vedení klubu, tak hráči a fanoušci) mluvili jako o rodinném klubu. Za mě se takto k sobě rodina nechová. Pokud je ta možnost, rád bych touto cestou poděkoval panu Látalovi za jeho práci a vyjádřil lítost nad jeho nahrazením, které bylo navíc provedeno tímto způsobem. Zapojení RV do fungování klubu je bezpochyby správný krok, nicméně byl proveden pochybným způsobem. Skoro mi to přijde, že pan Plachý tuto změnu provedl jen proto, aby ji provedl. Z marketingového hlediska je to určitě zajímavé, bojím se ale dopadů na sportovní stránku věci. Což je první, co by podle mě managment mělo zajímat a část, ve které se může hrubě nevyplatit experimentovat.

Díky za přečtení a odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Rozhodnutí o působení Radima Vrbaty v klubu je rozhodnutím majitele klubu pana Plachého, který toto své rozhodnutí dlouho zvažoval a s Radimem měl celou řadu sezení, kde probírali svůj pohled na boleslavský klub a hokej. Nakonec z toho vyplynula tato konkrétní spolupráce a změny ve sportovním vedení klubu. Jarda Látal odvedl pro klub skvělou práci a nerozešli jsme se ve zlém. I s ním pan Plachý rozebral celou situaci a svůj pohled. Jednotlivé personální kroky pak tady rozebírat více asi není na místě. Pokud se nějaké takové rozhodnutí udělá, je potřeba ho respektovat a pracovat dál. Pouze poznámka: Radim ke své funkci přistupuje také zodpovědně. Zachovejte nám přízeň.


Marek (mirasoleacd@seznam.cz - Bolka)

9. 1. 2019, 19:55


Dobry den proč nehraje Kuba Orsava ? A bude ve fanshopu novinky ? Ponožky Polokosile,bunda,a jiný věci co mají ostatní tými

Odpověď:
Dobrý den, Kuba Orsava měl nějaké zdravotní problémy a následně jsme se dohodli s Kometou Brno na jeho výměně za Radima Zohornu, ale to už asi víte. A do FANSHOPU určitě nějaké novinky připravíme, sledujte náš web.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

9. 1. 2019, 20:42


Dobrý večer pane Tůma.
naprosto souhlasím s panem pisatelem VL. Mám respekt před panem R. Vrbatou před tím co dokázal v hokeji. Ale co chcete aby dokázal v rozjeté sezoně? Navíc po dobrých výsledcích pana Látala. Připadáte mi jak manažeři Sparty. Postavit vše na jménech. Cesta je však jen jedna. Do pekla. Už přestávám věřit, že se zde vše dělá pro fanouška. Prosím i za mně tlumočte: Pane Látal děkuji za Vaší práci a od tohoto klubu se již navždy distancujte.

Odpověď:
Dobrý den, já respektuji oba dva – jak Jardu Látala, tak Radima Vrbatu. Stejně tak musím respektovat rozhodnutí, které klub učinil. Více jsem na toto téma napsal u předminulého dotazu.


Josef M (pepamel@email.cz - Mladá Boleslav)

30. 12. 2018, 19:37


Dobrý večer pane Tůmo,
každý ví,že rozhodčí jsou součástí hry.Proto se ptám,proč na soupiskách hráčů a trenérů nejsou na tabuli uvedena i jejich čísla a jména.V televizních přenosech je to běžná praxe.V MB je to tabu a nevím proč.Jistě dobře víte,kteří rozhodčí jsou nasazeni.Jinak přeji celému klubu vše nejlepší do roku 2019.Konečně hraje BK
hokej na velmi dobré úrovni.Děkuji za odpověď Josef M.

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, rozhodčí jsou součástí hry. Zařídím, aby se jejich jména objevila před zápasem na obrazovce. I vám vše nejlepší do roku 2019.


Pavel (pavel.solc@skoda-auto.cz - MB)

26. 12. 2018, 23:27


Dobrý den pane Tůmo,
Předem se omlouvám že “zneužívám” tuto rubriku...
S tchánem (70.let) chodíme pravidelně již několik let na hokej. Bohužel dnešní výhru (Vítkovice 4:1) jsme oslavili po “incidentu” v sektoru B po konci utkání na chirurgii - tchán má zlomenou ruku. A to můžeme hovořit o šťastném konci, neboť letěl šipku z 3. do 1.řady... Píši vám to, neboť si nejsem jist zda jste si vědom co se po skončení utkání v sektoru B stalo. Jasně, dnes byly v zápase emoce, někdy ale zůstává nad agresivitou našich “takyfanoušků” rozum stát... ani nechci myslet co by se stalo kdyby se “proletěl” můj 7-letý syn, který měl štěstí že seděl o 1 místo vedle.
Nikoho z ničeho neobviňuji, věřím že to byla jen nešťastná náhoda.
A závěrem přeji hodně hokejových úspěchů do dalších zápasů!

Odpověď:
Dobrý den, psal jsem vám mail s žádostí o další informace, tak se prosím ozvěte. Samozřejmě to je nemilá událost. Věřím, že budeme v kontaktu, takové věci nám nejsou jedno. A za přání děkuji.


Kristyna (kristinavlckova@post.cz - mladá boleslav)

23. 12. 2018, 22:42


miluju hokej

Odpověď:
Dobrý den, tak to je bezva :-) Hodně zdraví v novém roce!


Bestík (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

19. 12. 2018, 07:39


Dobrý den pane Tůmo,přesně takovou alibistickou odpověď jsem od Vás očekával,no nedá se nic dělat jen tak dál pokračujte v manažerování a ono tak nějak dopadne,že.
Odpovídáte jako Ti naši politici,proč neříkáte pravdu.
Přeji pěkné vánoce a moc zdraví všem jak v rodině tak v klubu.
Ještě dovětek prostě mi není jedno jak klub vedete,něco jsem v něm prožil,ale to jste byl hodně mladý.

Odpověď:
Dobrý den, napsali jsme si spolu několik mailů, takže asi není důvod, abych tady dnes nějak reagoval. Hezký nový rok!


Jarda ( - Bolka)

19. 12. 2018, 08:27


Pane Tumo,
k Vaší odpovědi níže na téma lži v ČT.
I polointeligentum je jasne, ze Ct nebude pretacet porad. Ale kdyz tam nekdo rika blbosti, pripadne lze, tak mate pravo pozadovat opravu nebo omluvu. Možná jste už o tom někdy u soudu slyšel ... Jeste k tomu, kdyz se jedna o mluvciho Zikmunda.

Odpověď:
Dobrý den, asi jste špatně četl. Psal jsem, že si to zjistíme a budeme nějakým způsobem reagovat.


Fanda (plankos1@seznam.cz - Mladá Boleslav)

15. 12. 2018, 17:36


Zdravím všechny členy managementu Bk, trenéry, hráče, všechny co mají co do činění s boleslavským hokejem. Dovolte mi touto cestou, trošku dříve (pracovní důvody) poblahopřát všem - hodně dárků pod stromečkem a pokud to bude jen trochu možné, ještě lepší rok 2019 než je ten letošní, mnoho sportovních ale i marketingových úspěchů do již zmiňovaného roku 2019. A závěrem pro všechny, tzn. nejen hráče, ale i vedení klubu, pokud se nezadaří a budou vznikat různé nepříjemné situace, věřte, že tady v bolce, je spousta fandů, co občas "rejpe", ale za klub by dýchala a bude Vás všechny nadále podporovat.

Otázka:
Dlouho jsem neslyšel o spolupráci s krasoblusrařským klubem - existuje ještě tato spolupráce s BK? A pokud ano, bude pro diváky uspořádána zábavná lední revue, jak to bylo zažito dříve?

Děkuji za odpověď. Jarda

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za váš příspěvek a za vaše přání. Věřím, že to, co píšete, je skutečností. A ke sportu to prostě patří.
K vaší otázce – žádná širší spolupráce neexistuje. Kraso se občas prezentuje o přestávkách při našich domácích zápasech. O žádné zábavné lední revue jsem doposud nic neslyšel. Můžete mi napsat, kdy byla? Přeji hezké Vánoce!


Jarda ( - Bolka)

11. 12. 2018, 08:13


Dobry den, dnes na CT24 v cca 7.30 hod. mluvil jakysi expert nebo historik nebo pomatenec k vyroci zalozeni Asociace ledniho hokeje - 110 let.
Na otazku kdo byl zakladajicim clenem vyjmenoval jen prazaky a uvedl jakysi Bruslarsky zavodni klub (asi z CKD ...), coz je nesmysl !! protoze BK zakladatelem BYL.
Budete pozadovat od CT opravu a omluvu ?

Odpověď:
Dobrý den, pořad jsem neviděl, ale je úžasné, že jste něco takového postřehl. Každopádně si neumím představit, že by Česká televize upravovala již natočený pořad. Nicméně se k němu pokusíme dostat a nějakou zprávu do České televize následně pošleme. Děkujeme za informaci.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

10. 12. 2018, 07:12


Dobrý den pane Tůmo,
udělal jsem si včera výlet do Mladé Boleslavi na zápas s Třincem,přesně mě utkání utvrdilo v tom,že pan Hanzlík je již velmi pomalý na extraligu,stavíte tým jen na hráčích vyššího věkového průměru respektive jsou klíčoví tito hráči pro tým,sledoval jsem pečlivě kolik je v týmu odchovanců BK a napadl mě jediný a to pomalý pan Hanzlík.Tak co s tím hodláte udělat,aby se ještě hrála extraliga v Mladé Boleslavi.Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, účast v extralize a budoucnost klubu není nikdy závislá na jednom člověku. Důležité je dělat výsledky jako klub. A pak je mi asi jedno, jestli se po ledě honí dvacet dvacetiletých nebo dvacet čtyřicetiletých. Pokud jde o mládež, tak se nám tam objevují zajímaví hráči, někteří z nich ale mají problém unést zájem. Ono kroužení agentů a skautů občas klukům zamotá hlavu.


Petr (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

3. 12. 2018, 19:33


Dobry den Pane Tuma kdy už si s trenery sednete a reknete si že Hanzlik už nema na to hrat extraligu když mu každy ujede na lede a i kolik golu dostane Boleslav jen diky nemu už je na case se snim dohodnout a ukončit jeho pusobeni v tymu a hra se hned zlepší veř te tomu otevrete všychni už oči predem dekuji za odpoved Petr Businsky

Odpověď:
Dobrý den, určitě jste si všiml, že výkony jednotlivých hráčů v této sekci nehodnotím a měnit to nebudu. Nicméně stejně jako v životě i ve sportu si každý hráč zaslouží úctu a slušnost vůči své osobě. Nedávno jsem odpovídal jinému tazateli, že sestavu nedělám :-)


Roman Forejt (roman.forejt@seznam.cz - )

22. 11. 2018, 10:47


Dobrý den,
možná to tu bude vypadat trochu netradičně, ale měl bych pro Vás (i celý klub) jednu pochvalu. A to je za zavedení online prodeje permanentních vstupenek. Pro člověka nepracujícího ve Škoda Auto bylo vždycky docela složité, dostat se k permanentkám k sezení a to se teď velmi zlepšilo.
Ale měl bych zároveň i jeden návrh na zlepšení, o kterém byste mohli uvažovat. Bylo by skvělé mít před příští sezónou možnost předkupního práva na stejná místa, jako jsem kupoval teď. Permanentky kupuji už spoustu let a ještě jsem neměl ani jednou možnost sedět ve stejném sektoru, natož na stejném místě. Předkupní právo by byla skvělá věc, určitě by spoustě fandů odpadlo trochu těch předsezónních stresů. Děkuji za odpověď


Odpověď:
Dobrý den, systém si osaháváme. Ono je určitě netradiční už to, že míst k sezení prodáváme opravdu pár. Pokud jde o předkupní právo, tak nevím, jestli kupujete permanentku přímo od klubu nebo ve ŠKODA AUTO. Systém ve Škodovce my jako klub nijak neovlivňujeme, permanentky, které prodáváme na klubu asi zatěžovat předkupním právem nechceme, u těch pár, co jich prodáváme, by to vyvolalo víc problémů než radostí.


Bestík (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

21. 11. 2018, 10:43


Vážený pane Tůmo,děkuji za odpověď,za mé kariéry se ani veřejně nemohlo nic probírat jelikož nebyl internet.
Utkání jsem si užil a je třeba říct,že vítězství BK byla otázka velkého štěstí,které ostatně ke všemu patří.Ať se daří a hlavně teď v pátek to je dle mě velmi důležité utkání,které hodně napoví o formě BK.

Odpověď:
Dobrý den, díky za příspěvek a za to, že nám držíte palce.


Petr pavlik ( - Ml Boleslav)

17. 11. 2018, 07:03


Dobrý den , jsem Fanda bolky ale co se mi nelíbí aby oficiální Facebook urážel ostatní kluby viz na Liberec třiďte odpad ? Přijde mi to jako ubohost a špiní to jméno nás všech slušných fandů ! Nevím jaký na to mate názor vy ale jestli mate stejný názor chtělo by to změnit správce fb ! Za další se mi nelíbil projev našich fanoušků který si neváží hráčů co pro Boleslav něco udělali řvát na schwarzika a Willa diro když náš klub dostaly ,, ze sracek” myslím ze by jsme jim měli i dnes líbat prdel a ne jim nadávat a urážet to sami transparent s radanem lencem myslím ze když tohle bude dělat fanklub dal žádný hráč tu pak hrát chtít nebude jaký mate názor vy ? Děkuji za odpověď Petr Pavlik

Odpověď:
Dobrý den, musím říct, že některé reakce na tu nálepku mě překvapily. Nepřekvapily mě ty liberecké, protože rivalita mezi kluby prostě je. Nechtěli jsme tím sdělením říct nic jiného, než že jsme vyhráli a dali pět gólů. Pokud to někoho uráží, tak nás to mrzí, ale jako urážka to rozhodně myšleno nebylo. Můj názor je ten, že sociální sítě jsou od toho, aby se na nich občas nějaké rýpnutí objevilo. Využívá je tak celá řada klubů. Vidíte, a třeba v Liberci jsme nejvíce „populární“ my, kdy se objevujeme téměř v každém předsezónním promu. A taky se z toho nehroutíme. To, co bylo na našem facebooku, nebylo vulgární ani sexistické, což se o některých jiných příspěvcích Liberce říct nedá. Takže nechci dělat drama. Na druhou stranu my daleko více vadí až teatrální chování libereckých hráčů při téměř každém přerušení hry. To jsou ty nekonečné diskuse s rozhodčími a provokace soupeře. Mně přijde třeba nefér to, že Vlach drží zezadu Davida Bernada, který je o hlavu menší a o 40 kilo lehčí a snaží se ho vyprovokovat k bitce. I bitkaři by měli mít svou čest.
Pokud jde pak o projevy fanoušků, tak ty k českému hokeji patří. A ti naši nejsou jediní. Myslím, že kluci jsou už dostatečně zkušení, že takové věci nevnímají. S Radanem jsem po zápase chvíli mluvil, myslím, že nějakou reakci na svůj odchod do Liberce čekal, ale on je chytrý kluk a z toho, jak jsme se bavili, si myslím, že zůstal nad věcí. Jen na okraj – naše vztahy s Libercem jsou podle mého názoru velice korektní. A to na úrovni vedení i hráčů, na druhou stranu derby je derby.


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

5. 11. 2018, 08:10


Dobrý den pane Tůmo,
děkuji Vám za odpověď,ale neodpověděl jste mi na celou otázku,pozorně se k ní vraťte.Jinak se setkání nebráním,byl jsem docela dlouhou dobu i kmenový hráč Mladé Boleslavi,určitě mi odpovíte,že to byla jiná doba když jsem v klubu působil,ale hokej jako hra je stále stejná .Když jsem byl v prvním mužstvu tak jsme pocítili nezdary na výplatních páskách a tím směřuji k té mé předešlé otázce na kterou jste mi neodpověděl,sáhněte hráčům na peníze a uvidíte změny,funguje to jen to chce také někdy zkusit,už vím,že mi odpovíte,hráči mají uzavřené smlouvy tak to nepůjde,ale kdo je platí tak ten by měl zasáhnout.Přeji klubu,aby se dařilo,uvidím osobně po reprezentační přestávce v O2 aréně.J.Bezstarosta

Odpověď:
Dobrý den, doufám, že jste si zápas v O2 aréně užil. Určitě souhlasíte, že se nám teď výsledkově daří a máme i štěstí. Otázka případných sankcí vůči týmu podle mě ale není věcí, která se má veřejně probírat a diskutovat na takovýchto stránkách. Předpokládám, že i během vaší kariéry o těchto věcech nerozhodovali fanoušci, ale vedení klubu.


Fanda (plankos1@seznam.cz - Mladá Boleslav)

3. 11. 2018, 18:35


Dobrý večer,

otázka "na management BK" - pokud se ohlédu tak trochu do historie,pak Bruslaři v 2 lize se drželi tak nějak ve středu lig. tabulky.Ke změně došlo když se tým ustálil.Obměna byla max 2-3 hráči za sezonu.Co se týče brankářů - i tam docházelo ke změnám,ale jedničku dělal pan Knap.Pak přišla 1 liga.Opět se bolka tak nějak nemohla zmátořit - lidi/fandové - přestávali chodit na hokej,hokej prostě nebavil.Poloprofi smlouvy s dočasným hostováním jinde,se určitě "podepíší" i na srdcích nejen fandů,ale i samotných hráčů - přeci jen,přišli hrát za bolku ....
A konečně extraliga - nevím proč si jako fanda bol. hokeje mnohdy připadám jako na dálnici - přijede nový hráč - půl sezony si v klubu odpočine - a šup do dalšího klubu - asi za lepším....

Takže dvě otázky:
1.Nebylo by lepší hráče (včetně brankářů) v klubu udržet,tak aby se zamezilo "šíleným" obměnám v klubu - prostě nechat kluky 2-3 sezony pospolu max. vyměnit 1-2 hráče za sezonu?
2.Co se týče kádru - Will,Maxwell apod. odešli do jiných klubů.Neznám ten důvod,proč přesně,ale co hráčům v klubu skutečně ukázat že - klub o ně stojí,a že je ochoten,pokud třeba dosáhnou na play-off jim i upravit smlouvu.Osobně si myslím,že za to, kde se BK potácí nikdy trenéři nemohli a nemohou.Tam chybu nevidím.

Děkuji za odpověď a omlovám se za negativní dotaz.

Odpověď:
Dobrý den, obávám se, že nejde úplně srovnávat druhou ligu s extraligou. Trošku se v extralize změnila pravidla přestupů a hostování hráčů, reagoval na to nějakým způsobem každý klub. Není to pouze nějaké naše specifikum. Pravdou je, že novým hráčům dost dlouho trvá, než se u nás adaptují. Možná se budete divit, ale lámou si s tím hlavy i všichni trenéři. A k vašim otázkám – určitě máte pravdu, že tým musí dozrát a sednout si. Na druhou stranu extraliga je sestupová soutěž a není na to moc času. Pokud se podíváte na aktuální kádr, jen pár hráčů nejsou našimi kmenovými. Co se týče vaší druhé otázky – Roman Will odešel do Liberce v době, kdy jsme měli platnou smlouvu s Davidem Rittichem, takže to logiku mělo. Bohužel smlouva s NHL umožňuje hráči odejít, i když má platnou smlouvu, takže nás Ríťa trošku vypekl, ačkoliv jsme měli jeho jednoznačný příslib, že v Boleslavi zůstane. Maxwellovi končila smlouva a na nové jsme se nedohodli. Jistě je vám znám jeden z důvodů proč, a to protože jedničkou měl být Honza Růžička. A vidíte – v květnu se vážně zranil a všechno je jinak. Podobnost čistě náhodná, ale vždycky to zamotá hlavu.


Filip majercik ( - Ml.boleslav)

2. 11. 2018, 20:08


Baví vás dělat hokej když je to každý rok ta sama písnička ? Každý rok sliby jaký se tu bude hrát hokej přitom to jsou jen kecy ! Měl by jste jít do politiky okecavaní vám zřejmě jde . Letos je to za poslední sezóny úplnej propadák ! Ani to není tak o hráčích jako o vedení klubu které je naprosto neschopné sestavit tým který by klapal . Díky vám je Bk všem pro ostudu . Díky ....

Odpověď:
Dobrý den, myslíte si, že bychom každý rok před sezonou měli vyhlašovat, že chceme hrát o udržení? To by se vám asi moc nelíbilo. Možná kdybych měl na tiskové konferenci křišťálovou kouli a věděl, co bude za dva měsíce, tak bych neříkal, že se na sezonu těším. Předpokládám, že jste se přeci těšil i vy. A jen poprosím – do politiky mě netahejte, nikdy jsem v ní nebyl a ani nebudu :-)


Jaroslav Bezstarosta (jarda.bestik@seznam.cz - Praha)

31. 10. 2018, 07:14


Dobrý den pane Tůmo,
mám velmi silný pocit,že se klub nezadržitelně blíží baráži a následnému sestupu,co Vy na to.Když hráči nedají do utkání srdce tak to bude vždy dopadat takto jako doposud,změny trénerů to nevyřeší,sáhněte chlapcům na výplaty a uvidíte tu změnu.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Jaroslav Bezstarosta

Odpověď:
Dobrý den, vy jste mi psal i mail, takže do třetice už se třeba i uvidíme tváří v tvář… Já se na rozdíl od vás na začátku listopadu nedívám do baráže. To bychom to tady mohli zavřít a počkat si, až baráž začne. A to se nám nechce. Určitě souhlasím, že změna trenérů ne vždy vše vyřeší, ale teď nějakou změnu registruji. Každopádně musíme začít bojovat. Předpokládám, že to hráči vědí.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

31. 10. 2018, 19:31


Nebojíte se, že generální sponzor utáhne peněžní kohoutek? Či ho úplně nezavře? Ono sponzorovat tato individua,to musí být radost! Já bych se pomalu bál v síni....?

Odpověď:
Dobrý den, takhle přemýšlet nechci. Pravdou je, že zatím fanoušky hokejem v této sezoně moc nebavíme. Jestli to má mít vliv na budoucnost klubu, tak to určitě není otázkou na tyto stránky.


Petr franc ( - Mb)

31. 10. 2018, 23:28


Vždycky se říká , že ryba smrdí od hlavy . Tak jedna otázka přímo pro vás . Co přesně máte v klubu na starost ? Jaké máte vy pramovoce v klubu ? Pokud vím jste generální manažer klubu již několik let a klub měl pouze jeden úspěch v extralize a to semifinále . Myslíte si že vy děláte svou práci opravdu dobře a svědomitě a že hokej milujete tady v Boleslavi na tolik , že by jste se pro klub tzv. Rozkrájel ? Působil jste u hokeje i jinde než v mladé Boleslavi ? Nikde jsem se nedočetl , že by jste byl aktivním hokejistou tudíž mě napadá co takový člověk dělá u extraligového týmu ?? Není to náhodou tím , že je to kamarád pana Plachého a chce si taky privieelag nějakou tu kačku ?? Zkuste mi můj názor vyvrátit děkuji za odpovědi a snad se nás hokej z lepší !

Odpověď:
Dobrý den, asi tu nejsem tak docela od toho, abych vám vyvracel váš názor, ale je vidět, že vnímáte hokej jenom z pohledu fanouška. To je asi správně, protože hokej a postavení v tabulce jsou výkladní skříní klubu. Že jsme na tom herně mizerně, tady rozebírat nemusíme, ale za tou výkladní skříní je práce mnoha dalších lidí. Hokejový klub není pouze o tom, že se jednou nebo dvakrát týdně hraje domácí extraligový zápas, ale o spoustě dalších činností. Navíc i hokejový klub je obchodní korporací v právním slova smyslu a má svoje povinnosti stanové právními předpisy na pozicích hokejového hnutí. To jsou věci, které nejsou vidět, ale plnit se musí. Já jsem z pozice generálního manažera výkonným šéfem klubu a mojí odpovědností je, aby celý klub fungoval. Jsem tedy odpovědný i za sportovní úspěchy i neúspěchy, ale nemusíte se bát – sestavu na zápasy nedělám, ani trenérům a hráčům neurčuji taktiku. Pokud jde o úspěchy v extralize, tak po těch mnoha barážových letech mi čtvrtfinále, semifinále a předkolo play-off nepřijdou až zas tak špatné, neznamená to ale, že nám to takhle stačí. Další vaše domněnky nechám bez komentáře. Pokud si o nich chcete popovídat, klidně se můžeme sejít.


Karel ( - Bolka)

30. 10. 2018, 21:49


Hezky den pane Tůma . Chtěl bych se zeptat jak By jste jedním slovem okomentoval úvodních 15 kol ? Jaký máte z boleslavského hokeje pocit ? A jaké minimálně 3 hráče by jste pochválil , že hrají tak jak od nich očekáváte a svůj plat si tím pádem zaslouží ? Eště vás poprosím ať odpovídáte alespoň jednou týdně jinak tato rubrika neba cenu a zpoustu diváků odradí se na cokoliv ptát děkuji .

Odpověď:
Dobrý den, průšvih. Vyzdvihovat nikoho nechci, prohráváme i vyhráváme jako tým. Určitě ale zůstává velká řada hráčů za očekáváním.


Tomas (Klima37@seznam.cz - Mlada Boleslav)

21. 10. 2018, 16:38


Dobry den.Rad bych zeptal jestli se da vratit pernamentka??oproti penezum??? Nebo se tu zacne hrat hokej???

Odpověď:
Dobrý den, asi nečekáte, že vám odpovím, že lze vrátit permanentku, tak věřme, že se začne hrát hokej. Předpokládám, že s druhou a třetí třetinou utkání s Hradcem Králové už jste byl spokojenější :-)


Václav ( - Boleslav)

14. 10. 2018, 21:21


Dobrý den , přijde mi že v mladé Boleslavi je hrozně málo dříčů , ano je potřeba zkušených hráčů napr Klepiš je hodně platným a jde i prikladem ale chybí mi tam hráči jako tu byl napr Vojta Němec v minulosti z beků Milan Toman atd uvažují se nějaké změny v sestavě po příchodu novych trenérů ? Nebo je tým úplně kompletní ? A jak to bude s brankáři korsejl měl smlouvu pokud se nepletu na 3 měsíce bude mu prodlouzena do konce sezóny ?

Odpověď:
Dobrý den, s trenéry jsme domluvení, že případné změny v kádru budeme řešit, až se trošku rozkoukají. Navíc se blíží reprezentační přestávka. Určitě chápete, že víc konkrétní být nemůžu.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

13. 10. 2018, 10:34


Dobrý den,
nezdá se Vám ten BK nějaký prokletý? Každý rok to samý. Příčina je dle komentářů trenérů známá, ale žádný posun dopředu není. Ať do bolky přijde kdokoliv vždy je to stejný. Zapadne a není vidět. Každý na nás sbírá body.
Mějte se

Odpověď:
Dobrý den, já doufám, že Bruslařský klub prokletý není. Již jsem psal minule, že musíme každý zápas ubojovat a od toho se odrazit.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

12. 10. 2018, 19:52


Dobrý den. Mám pocit, že si tu hvězdy zas pohodlně vydělávají a nějaká Boleslav je jim v zadní části těla!!! Raději budu chodit na Juniory než na tento cirkus.

Odpověď:
Dobrý den, nepoložil jste mi žádnou otázku, tak nemám na co odpovědět. Snad vás ještě na nějaké utkání A týmu přilákáme.


David (novakdawe@email.cz - Boleslav)

6. 10. 2018, 22:52


Dobrý Den, pane Tůma,

chtěl bych se Vás zeptat na situaci kolem našeho bývalého hráče Romana Čermáka? Náhodně jsem na něj narazil, když jsem se díval, jestli ještě pokračuje někde v hraní hokeje a koukám, že je teď v Třebíči. A podle minutáže a toho, že nastupuje v první formaci, koukám, že tam asi nehraje druhý housle. Proto se chci zeptat na jeho situaci, která byla vážná, pokud se nemýlím a jestli je to vůbec ještě náš hráč? A pokud ano, má vůbec šanci se ještě v Boleslavi prosadit?

Děkuji za odpověď. S pozdravem David Novák

Odpověď:
Dobrý den, Roman Čermák je stále kmenovým hráčem našeho klubu, ale nemá s námi uzavřenou hráčskou smlouvu. Tu jsme rušili kvůli jeho zdravotnímu stavu. Před sezonou se ozvala Třebíč, že by Romanovi umožnila vyzkoušet, zda zvládne vrcholový hokej a domluvili jsme se na jeho působení tam. Teď na konci října máme i s ohledem na jeho zdravotní stav rozhodnout, co bude dál. Pokud jde o jeho působení v Boleslavi, tak o tom zatím neuvažujeme.


Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

1. 10. 2018, 12:47


Dobrý den,
Mám otázku už se tu vystřídalo opravdu hodně hráčů a většina z nich snad kromě Kuby Orsavy nesplnili očekávání i letos to nevypadá)snad se mýlim) že nově příchozí hráči nepotvrdí formu z předešlého působiště .V čem vidíte tu chybu?proč to tak je? Už tu bylo hodně hvězd i střelců ,ale přídou do BK a nic?
Děkuji
Mějte se hezky :)

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, klubem prošlo hodně hráčů. A od každého jsme si vždycky slibovali, že splní svou roli. Každopádně je potřeba sednout si na zadek a dřít a dřít a dřít. Samotný talent a minulost za nás žádné výsledky neudělají.


Jarda (jkostir@seznam.cz - MB)

1. 10. 2018, 14:42


Dobrý den pane Tůmo,
jsou odehrány 3 domácí zápasy a situace kolem občerstvení fanoušků je zoufalá. Proč to, co v minulých sezónách jakš, takš fungovalo, je letos na podprůměrné úrovni? Běžný fanoušek nemá šanci občerstvit se o přestávce zápasu v nějakém rozumném čase, protože 5 minut trvá než se přes ochranku se skenery dostane na venkovní prostranství, kde je již fronta 50-ti lidí a odbavení 1 člověka trvá cca minutu ( 3 prodavači koukají, jak jeden chudák točí pěnící pivo ). Připadá vám to normální ? Na jiných extraligových stadionech jsem se s tím ještě nesetkal a to kromě Vítkovic, Zlína a Třince jsem byl všude... Myslel jsem si, že chyba byla jen při prvním zápase, ale nevidím žádné zlepšení ani po zápase s Vítkovicemi a Spartou. Není možné to nějak posílit ? Díky, Jarda Koštíř


Odpověď:
Dobrý den, situaci kolem občerstvení fanoušků vnímám stejně jako vy. Provozovatelem občerstvení ale není klub a klub ho ani nijak smluvně nezajišťuje. S firmou, která jej zajišťuje, jsem již několik jednání vedl a určitě chci, aby servis pro fanoušky byl co nejlepší. Bohužel jediné, co můžeme dělat, je stěžovat si jako vy, fanoušci.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

30. 9. 2018, 20:10


Dobrý večer pane Tůma,
tak jsem se vrátil s ne zrovna levného hokejového výletu z Liberce a chci se zeptat. Kde je opět letos chyba? Ano budete odpovídat, že to chce trpělivost, že si to sedne atd. Zas a znova pořád dokola. Je šesté kolo a Bolka se opět plácá dole. To už přece není možný. Lidi jedou natěšený do Liberce a pak jedou domů potupený a zklamaný tím hrozným výkonem.
A ještě jedna věc. Fanshop. Byl jste se tam podívat? Vypadá to v něm jako by bylo po sezoně. Visí zde pár triček, dresů a čepic. Ano můžeme si koupit puk nebo propisku. Proboha proč nemůže mít boleslavský fanoušek nabídku jako v jiných klubech?
Děkuji Najman


Odpověď:
Dobrý den, taky jsem jel do Liberce natěšený a vracel se domů zklamaný. Se začátkem sezony nejsme vůbec spokojení. Ve hře nám chybí disciplína a zodpovědnost. A pokud jde o FANSHOP, cca během 14 dnů ho konečně zase zaplníme novými věcmi. Už na ně taky netrpělivě čekáme. Někde nám dodavatelé trošku prodloužili dodací lhůty a nějaké věci jsme objednali trochu později, než by bylo potřeba. Jednou z novinek letos bude třeba i pár věcí z kolekce značky CCM s klubovými motivy, jen upozorňuji, že tyto věci budou trochu dražší.


Pavel (Adamecpavlik@seznam.cz - Mladá Boleslav)

22. 9. 2018, 15:21


Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by šlo něco dělat do hokeje kdyz mi je 16? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, nevím, co přesně máš na mysli. Jestli nějakou pomoc během zápasů nebo jestli chceš hrát. Zkus být konkrétnější a napiš na mail jitka.cechova@bkboleslav.cz.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

11. 9. 2018, 10:15


Dobrý den,
toto není vyloženě dotaz, ale pochvala pro tým, který nakreslil podobu přestavby zimáku. Za mně je to jednička.
Najman

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu. Návrhy byly zpracovány skutečně profesionálně a zimáku dodaly moderní ráz.


Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - Ml.Boleslav)

15. 8. 2018, 18:20


Dobrý den , budou ve fanshopu puky s fotkami hráčů jako byly v minulosti a jeste jestli by nebyl sedací vak ?

Odpověď:
Dobrý den, puky s fotkami hráčů letos zatím neplánujeme. Stejně tak sedací vaky. Vím, že v minulosti jsme je měli, ale udalo se pouze pár kousků. Každopádně jestli máte velký zájem, tak bychom ho asi na objednávku dokázali zařídit.


Radek ( - MB)

1. 8. 2018, 16:33


Vstupné na přáteláky 50-100kč...to se vracíme do 90 let...?

Odpověď:
Dobrý den, Radku, přiznám se, že úplně nevím, na co se vlastně ptáte. Určitě jste zaregistroval, že jsme na webu a posléze i na facebooku informovali naše fanoušky, proč budeme vybírat vstupné. Díky za pochopení.


vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

31. 7. 2018, 12:06


Dobrý den,
chci se zeptat jestli se pro letošek chystá rozšíření nabízeného zboží ve fanshopu, jehož současná nabídka oproti jiným klubům je dost tristní.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, nabídku chceme určitě rozšiřovat. Pokud vím, tak budeme mít letos i další novinky a připravujeme i nějaké věci ve spolupráci s firmou CCM.


Karla ( - BKMB)

26. 7. 2018, 21:46


Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli tuto sezónu budou stejní securiťáci
Myslím ty co nehlídají vchod

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli budou stejní sekuriťáci, pokud jde o jednotlivé osoby, ale s bezpečnostní agenturou pokračujeme. Věřím i tomu, že zafunguje nový odbavovací systém.


Jan Hrdý (JanHrdý@email.cz - Zadní Třebáň)

8. 7. 2018, 21:01


Dobrý den,jaký je rozpočet klubu na sezonu?

Díky Jan Hrdý

Odpověď:
Dobrý den, informaci o rozpočtu klubu pravidelně sdělujeme na předsezónní tiskové konferenci, ale určitě není žádným tajemstvím, že chceme rozpočet minimálně udržet ve stejné výši, jako byl ten loňský.


kamil (Mmakovi@seznam.cz - Benátky n.J.)

31. 5. 2018, 18:31


dobrý den,
myslíte si že je vhodné, aby vaši zaměstnanci/hokejisté , kteří včera prohráli přátelské utkání ve fotbale s Táborskem tuto prohru pak zapíjeli až do zavírací hodiny v Kozlovně a nevhodně se chovali k naší přítelkyni tím, že ať byla v pánské společnosti s námi, tak jí neustále celý večer posílali panáky???
Nakonec nejde mi až tak o ty panáky, ale kluci by si měli uvědomit, že posílání ZELENÉ je pod úroveň.... když už, tak aspoň RUM....Možná by se také měli zamyslet nad svým přístupem k životosprávě ve večerních hodinách raději odpočívat....výkon BK MB v 2017/2018 byl tristní, ale asi jaká příprava, taková hra...

Ono totiž nestačí mít pokérované paže, ale taky mít něco v tom kulatém na krku...

Odpověď:
Dobrý den, abych pravdu řekl, tak vůbec nevím, co vám mám odpovědět. V Táboře jsem nebyl, takže v Kozlovně také ne. Těžko můžu posuzovat úroveň zábavy, když jsem se jí nezúčastnil. Jen věřím, že všichni věděli, kde je v těchto situacích aspoň nějaká hranice slušného chování. A jen na okraj, co máte proti zelené? :-)


srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

18. 5. 2018, 13:12


Dobrý den ,
V jakém stádiu je rozšíření kapacity našeho stadionu?Slyšel jsem v nějakém rozhovoru léto 2019?Nemůžeme dostávat výjimku věčně.

Děkuji za odpoved.

Hezké Léto

Odpověď:
Dobrý den, nějaké debaty na toto téma samozřejmě vedeme, ale vše závisí na financích. Takové stavební úpravy nejsou v možnostech klubu.


Fanda (plankos1@seznam.cz - Mladá Boleslav)

18. 5. 2018, 21:21


Dobrý večer,

zajímalo by mě,zda probíhá alespoň diskuze na kvalitu rozhodčích v české extralize.Spousty zranění hráčů je zbytečných.Mnohdy se netrestají úmyslné provokace po odpískání,at již to je osekávání,ruce či lokte v obličeji a co je horší i bodání koncem hokejky.Stejně tak zákroky u mantinelů - kdy hráč s pukem i bez puku je otočen zády,a sbírá puk někde poblíž,protivník do něj najede.S ůmyslem ho vyfotit na mantinel.Jedno je šikovnost hráče,ale ruku na srdce v zápalu zápasu na to hráč nemá čas.A tak nestihne dát před sebe ruce a jde přímo hlavou na mantinel.
O tomto bylo letošní mistrovství světa,včetně krvavých šrámů v obličejích hráčů,a je o tom poslední dobou i naše extraliga.Myslím si že hokej je tvrdý a kontaktní sport ale všichni bychom si měli uvědomit,že jsme jen lidi a veškeré údery/nárazy do oblasti hlavy sportovců úmyslně zaviněné i méně by se prostě měly trestat.I po odpískání.Stejně jako fauly kolenem ..

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, šéfem rozhodčích je bývalý špičkový rozhodčí Vladimír Šindler. Co vím, tak se přípravě rozhodčích velice věnuje a snaží se odbourat všechny věci, které jsou za hranicí pravidel. Probíhá celá řada školení včetně videomateriálů nejen z českých soutěží ale i ze zahraničí. Druhá věc je pak, co jsou rozhodčí sami schopní realizovat při jednotlivých utkáních. Určitě s vámi ale souhlasím, že první na řadě jsou hráči, kteří by k sobě měli mít dostatečný respekt.


Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - )

29. 4. 2018, 19:06


Budou k 1. 5. 2018 oznámeny nejaké posily? Děkuji za informaci.
Lochman

Odpověď:
Dobrý den, k prvnímu květnu oznamujeme posily tradičně již několik let, takže tomu tak bylo i letos a nepochybuji, že stejné to bude i za rok :-)


Ivan Hůlka (hula@centrum.cz - Mladá Boleslav)

19. 4. 2018, 14:38


Pane Tůma, díky za velký článek k postupové sezoně 2007/2008. Nevím, jestli ji pisatelka zažila, ale popsala ji velmi krásně. Potěšily mě i informace, co tehdejší hráči dělají dnes. Tehdy jsem hokej opravdu velmi prožíval. To jen aby tu taky padlo i něco pozitivního. Hůlka

Odpověď:
Dobrý den, taky se mi ten článek líbil. Je to pro mě také pořád silná vzpomínka – stejně jako pro většinu našich fanoušků. Holt první postup do extraligy je prostě jen jeden :-) Pisatelka tu dobu opravdu zažila, takže věděla, o čem píše :-)


Danny ( - BK MB)

9. 4. 2018, 08:05


Dobrý den, sportovní kariéru ukončil R. Vrbata. Plánujete nějakého jeho zapojení do chodu klubu, respektive proběhl nějaký kontakt, jestli o to je vůbec zájem? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s Radimem určitě v kontaktu jsem, už v nějakém svém rozhovoru zmínil bude působit jako trenér jedné žákovské třídy. Jiné zapojení do chodu klubu zatím v nejbližší době neplánuje, ale jak ho znám, tak na zimáku bude dost často :-)


Josef (pepezon@seznam.cz - Horní Jiřetín)

7. 4. 2018, 17:26


Dobrý den,počítáte pro příští sezonu s V.Emingerem,děkuji Josef

Odpověď:
Dobrý den, v současné době zveřejňujeme případná prodloužení smluv s hráči, jejichž práva patří našemu klubu. Na to, kdo přijde na hostování nebo na přestup z jiných klubů, si musíte počkat až po 1. květnu.


Ondra (tpess@seznam.cz - Mladá Boleslav)

3. 4. 2018, 12:55


Dobrý den pane Tůma,
reaguji na vaši odpověď k mému dotazu ze 16.3.
Vám možná ty dotazy příjdou nedůležité nebo možná nepatřičné,případně frustrovaná vyjádření bez nějaké otázky, jenže jsou to reakce fanoušků a každému tomu fanouškovy přijde jeho dotaz/reakce velmi důležitá. Navíc si troufnu tvrdit, že pokud by vaše frekvence odpovědí byla častější než dvakrát třikrát za sezónu, vzrostl by i počet "zajímavějších" dotazů.
Takhle člověka dost odrazuje, když se odpověd na svůj dotaz dozvý až za pár měsíců.
Také trochu podnikám a ikdyž mě dotazy některých zákazníků vyloženě ser... přijdou dost hloupé snažím se, aby měli pocit, že jejich problém je pro mě ten nejdůležitější a jejich dotazy jsou patřičné a inteligentní!
Je spousta věcí, které jsou podstatnější - hra týmu, body, postavení v tabulce atd. a toto asi moc neovlivníte. Pak jsou tu tyhle "maličkosti", které ovlinit můžete a to hodně. Tyhle "maličkosti" pak dotvářejí celkový obraz!


Odpověď:
Dobrý den, radši jsem se ještě podíval, co jsem vám minule odpovídal a nikde jsem tam nenašel, že bych řekl, že jsou dotazy fanoušků nedůležité. Pouze jsem řekl, že tam vlastně žádné dotazy nebyly - krom otázky, proč nehraje Nedomlel. Nechci vyvolávat nějakou polemiku, uvidíme, jak mi to půjde dál...


Anna ( - BKMB)

26. 3. 2018, 20:15


Dobrý den, lze někde dohledat jména securiťáků?

Odpověď:
Dobrý den, obsazení jednotlivých postů "sekuriťáků" na jednotlivých zápasech si vede bezpečnostní agentura, která nám tyto služby poskytuje. Klub jmenný seznam nemá.


Jaroslav Šíp (jar.sip@seznam.cz - Bělá p. Bezdězem)

23. 3. 2018, 10:59


Dobrý den pane magistře,
po nepovedené sezóně jako fanoušek doufám, že s rozpouštěním ledu 25.3. dojde i k rozpouštěním hráčů, kteří nebyli hodny representovat klub, který slaví 110 let.
Hráčů, kterých si cením jako bojovníky za BK bylo poslední dobou velmi málo, např.: Jindra, Žabka a Pabiška.
Tak vinšuji šťastnou ruku při výběru nejen hráčů a ať to tam příští ročník soupeřům
jenom padá.

Odpověď:
Dobrý den, všichni věříme, že tým dobře doplníme a příští sezona bude hokejově radostnější. Určitě ale nečekejte, že vyměníme "celý tým". Hodně hráčů má platnou smlouvu, každopádně chceme od všech zaujetí, zodpovědnost a maximální výkon.


Martin (maaartin@seznam.cz - MB)

16. 3. 2018, 11:18


Dobrý den, je pravda že pan Látal zatím nemá smlouvu na příští sezonu jakožto sportovní manažer? Pokud ano, proč? Nepočítáte s ním?

Odpověď:
Dobrý den, musím se přiznat, že jsem obsah Jardova rozhovoru po utkání v Chomutově moc nepochopil. V první řadě má smlouvu do 30. dubna, takže mu nic nebrání, aby pracoval. A pokud jde o příští sezonu, tak je s panem Plachým od začátku ledna domluven na podmínkách jeho dalšího působení v klubu. Na papíře již řešíme pouze drobnosti. Některá vyjádření prostě nejsou vždy úplně šťastná :-) Nedělejme drama, kde to není vůbec potřeba :-)


Ondra (tpess@seznam.cz - Mladá Boleslav)

16. 3. 2018, 13:14


Dobrý den,
je dost smutné, že se vám nedaří plnit vaše vlastní sliby! Tedy konkrétně, že se budete snažit odpovídat častěji. Vaše poslední odpověď je dva měsíce stará! Spousta dotazů pak hodně ztrácí na aktuálnosti. Tím Pádem i trochu smysluplnost této rubriky.
Kdyby někdo na vaše dotazi odpovídal s takovou prodlevou, jako to děláte vy, asi by jste taky neměl pocit, že mu na vašem názoru záleží.
Když kouknu na stránky Hradce, kde pan Kmoníček odpovídá skoro denně, tak buď nemá nic lepšího na práci nebo mu velmi záleží na budování vztahu fanoušků ke klubu.
Když pominu sportovní stránku věci, tak boleslavský fanoušek letos dostal hodně zabrat:
1. Výrazné zdražení vstupenek (chápu, vše jde nahoru, jen v kontextu předvedené hry, nezaměňovat s výsledky, to působí dost špatně)
2. Zahájení prodeje pernamentek k sezení, které vlastně už nejsou
3. Neúčast hráčů na děkovačce, protože se hráčům nezdálo pískání na spoluhráče
4. Nepoděkování hráčů fanouškům, kteří za nimy přijedou na výjezd.

Myslíte, že toto je ta správná cesta?
Sportovní, úspěch nikdy nikdo nikomu nezaručí, ale to jak vystupuje klub, respektive reprezentanti klubu vůči svým vlastním fanouškům...to ovlivnit můžete!

Jediné pozitivum téhle sezóny vidím v kamenném fanshopu.

Jistě, kritizovat umí každý a nejvíc asi hokejový fanoušek klubu, kterému se nepovedla sezóna. Je jen na vás, zda něco z toho vezmete jako konstruktivní kritiku nebo jen: psy štěkají, ale karavana jede dál.
Přeji hezký den a lepší sezónu pro náš BK.

Odpověď:
Dobrý den, schválně jsem se díval na časovou osu dotazů a určitě se mnou budete souhlasit, že únorovými odpověďmi bych vás asi moc neuspokojil, když jsem dotazován pouze na to, proč nehraje Nedo. Takže jsme si dnes sedli k březnovým otázkám a odpovídáme. Nebo jste snad v dotazech předtím viděl něco aktuálního? Máte pravdu, že kolega Kmoníček odpovídá velice často, ale porovnejte si charakter dotazů. My se letos herně i výsledkově trápíme a frustrace se projevuje i v dotazech, otázky většinou chybí. A věřte tomu, že zabrat dostává i boleslavský funkcionář, nejen fanoušek – považuji se za obojí. Jsem zastáncem názoru, že kritika posunuje dopředu. A po letošní sezoně je kam se posunovat.


Radek ( - Mb)

15. 3. 2018, 10:00


Dobrý den,po základní části získal procentuálně víc bodů Augusta než Kýhos, takže jste s trenérem zase sáhli vedle. Tvrdíte že i hráči se nevyjadřovali o Bk někdy hezky a pak šli sem hrát,ale nikdy žádný hráč nepřál Boleslavi sestup na rozdíl od p.Kýhose...Myslíte si,že by si Hanzlík a spol. např.v Brně dovolil nejít na děkovačku s fans?? To jen svědčí o neúctě a že si dovolilo pár lidí pískat na Holíka,ježiš dyť hrál nic a za půl mega měsíčně se stejně nikdy nepřetrhl a lidi to prostě viděj.Taky nechápu vaši přestupovou politiku, odchody hráčů, kteří pak patří k nejlepším jinde a příchody mimoslovenských cizinců až na malé vyjímky (Robar,Maxwell) je přímo katastrofa, přeju šťastnou ruku do nové sezony.

Odpověď:
Dobrý den, sezonu si pro sebe hodnotím vždy až po jejím konci. Nejde přeci jásat po první čtvrtině, když ty ostatní pak stojí za houby. O přestupové politice jsem už psal, měla by to být vždy dohoda obou stran. A někdy se prostě dohodnete a někdy ne. Jinak by byly všechny týmy v extralize pořád stejné. Pokud jde o cizince, tak máte pravdu, ti nám nejdou.


venda (Uresova2@seznam.cz - Praha 4)

12. 3. 2018, 12:38


Bohužel 110. sezona nevyšla(ani trenér Straka kdysi nebyl požehnáním pro Slavii,jako ....), navíc chybí srdcař/bojovník typu Žabky i na ledě. Lecos se ale povedlo, rozehrál se Klepiš, Pabiška většinu sezony Žejdl, oba brankáři...
Uvítal bych zhodnocení všech hráčů (i odešlých) třeba i podrobné, jak to vidí vedení a jak dlouhé mají smlouvy. A ferově popsat i jejich fyz. stav, resp. problémy v sezoně.
Teď ale čestně dohrát 11. místo i s mladými, vyhodnotit

A PAK VZHŮRU ZA 111. SEZÓNOU !

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Nejdřív si musíme vše rozebrat v klubu, poučit se z chyb a dívat se dopředu. Věřím, že se nějaké informace o tomto procesu objeví i na stránkách klubu.


petr (petr.kverka@seznam.cz - Bolka)

10. 3. 2018, 20:31


Dobrý den,právě jsme se dozvěděli,že je volný pan trenér F.Výborný.Tak na co ještě čekáte pane Tůma.Jistě bude v BK top mezi trenéry.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za informaci :-)


Danny ( - BK MB)

7. 3. 2018, 09:45


Dobrý den, jak zpětně hodnotíte přestupovou politiku týmu a především ztrátu hráčů jako Jarůšek, Trončinský, Stříteský nebo ještě dříve Will. Všichni podávají ve svých nových týmech nadstandardní výkony. Nechybí návaznost na práci pana Františka Výborného, který pět let budoval v Mladé Boleslavi úspěšný tým a nyní byla jeho práce prakticky během jedné sezóny rozmetána? Jakým způsobem je prováděn scouting hráčů? Z té desítky jmen, která do Boleslavi přišla, mi přijde jako úspěšné pouze angažování Kotvana. Nese někdo za ty kroky nějaké důsledky, nebo prostě jen poklidí stůl a jde o dům dál? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě je potřeba vzít za samozřejmost, že občas nějaký hráč z klubu odejde a noví zase přijdou. To je normální i v jiných klubech, že hráč neprodlouží smlouvu a jde jinam. Vždyť jinak by ti hráči nepřišli ani k nám. O výběru hráčů diskutuje v klubu celá řada lidí – sportovní manažer, trenéři, vedení. Víc to asi rozebírat nechci.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - bakov)

4. 3. 2018, 19:57


Ještě jeden příspěvek,
jak se díváte na chování funkcionáře klubu, který strhává transparenty fanoušků které nikoho neuráželi jen vyjadřovali názor většiny fandících? 51 kol vám věrně fandíme a hráči nás odměňují výkony ženoucí bolku do baráže a když se ozveme je vše špatně. Bude zavedena cenzura na náš stadion?
Děkuji za odpověď.


Odpověď:
Dobrý den, svůj osobní názor na to mám a s Jardou Látalem jsme si to i rozebrali. Hned druhý den jsme se sešli i se zástupci FANKLUBU a Boleslavské Smečky a vyříkali si to. Takové diskuse jsou podle mě prospěšné, protože aspoň známe své pohledy na věc. Je jasné, že musíme být na jedné lodi. Letos těch hran bylo až moc. O žádné cenzuře rozhodně neuvažujeme.


Michal ( - Ml.Boleslav)

3. 3. 2018, 18:06


Dobrý den,
všichni nás krmili kecama jak se skvěle připraví na poslední 3 kola a jak je v silách mužstva uhrát 9 bodů a postoupit do play off. Tak se chci zeptat jak jste byl spokojen s výkonem proti Olomouci a na Spartě a jestli jste vůbec letos přistoupili k nějakým sankcím vůči hráčům. To měl byt výsledek 3-tydenni pripravy v olympijské prestavce? Bůh nás ochranuj pred baráží. Pracovat fanoušci BK tak kvalitně jak hrají hráči tak nemají ani na chleba. A prosím neodpovidejte mi stylem že ne všechno se vždycky podaří.... Negativní emoce z výletu do O2 areny jsou pořád ve mě....

Odpověď:
Dobrý den, neumím si představit, že by vám někdo tvrdil, že po olympijské přestávce chceme všechny tři zápasy prohrát. Z výkonu proti Olomouci ve třetí třetině jsem samozřejmě byl pořádně naštvaný a hráči slyšeli své, vedení 3:0 jsme už měli „donést“. Souhlasím s vámi, že ze sebe hráči musí vydat maximum a my to z nich prostě musíme vyrazit.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

2. 3. 2018, 21:34


Koukejte konat! Jak na to můžete jen tak koukat. Prohru snesu,ale toto je po pěti letech odpad v našich dresech! A trenéry ani nekomentuji! Prosím,konejte ještě před Play out!!!!

Odpověď:
Dobrý den, chápu vaši nespokojenost, ale je březen a to se na hráčském poli už moc konat nedá. Extraligu jsme naštěstí zachránili hned v prvních kolech play-out a více k tomu asi v tuto chvíli dodat nejde.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

2. 3. 2018, 22:57


Hoši děkujem,
110 let jste oslavili super sezonou. Naprostý souhlas s fandou Ajchlerem. Všichni jsme viděli jak to kluci odbojovali. Trenéři si z fandů dělaj srandu. Pan kapitán Hanzlík se urazí při pískotu fanoušků a pak nám předvádí svou holomajznu. Boleslavský bojovníky jste poslali do kopru a nabrali jste tyhle netáhla, kterým je jedno za koho hrají. Co ty kecy před sezonou o první šestce a klidné sezoně. Panu Augustovi jste dali pár zápasů a přivedete trenéra, který nenávidí Bolku. Asi to vidíte jinak, ale jako fanda zde snad mohu vyjádřit své pocity.
Mějte se

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Glosujete události, které nás v sezoně provázely. Určitě jsem si představoval, že tento ročník bude lepší a nemyslete si, že jsme v klubu spokojení – víme, že nás čeká moc práce a náprava reputace.


martin ( - benenátky)

1. 3. 2018, 10:28


Dobrýden mam dotaz patečnízapas hl městě velmí rizikoví pro oba tabory fanoušku Sparty BOleslavi jaka bude bezpečnost pro nás boleslavaky pry se na nás chystají

Odpověď:
Dobrý den, pokud jde venkovní zápasy našeho týmu, tak případné nežádoucí jevy monitoruje Policie ČR, která nám také případně doporučí, jak nakládat se zjištěnými informacemi. Před zápasem na Spartě jsme žádné znepokojující informace nedostali.


Aneta Zátková (AnetaZatkova@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

20. 2. 2018, 17:45


Dobrý den,chtěla bych se zeptat, proč poslední zápasy nenastupuje obránce Richard Nedomlel? Moc děkuji za odpověď, hezký večer.

Odpověď:
Dobrý den, já sestavu nedělám. O tom, který z hráčů nastoupí v konkrétním utkání, rozhodují trenéři. Navíc v posledních zápasech měl Richard disciplinární trest. Bohužel to tak vyšlo.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

3. 2. 2018, 15:01


Dobrý den, doufám, že už pracujete na složení týmu pro novou a snad lepší sezónu! Letos, zvlášť doma,to je fakt o nervy. Vyhraje se v Plzni a za tři dny doma to vypadá,jako by se chlápci na ledě viděli poprvé! A bohužel se to stále opakuje. Věřím, že si to letos už nějak uhrajeme a neskončí to v baráži

Odpověď:
Dobrý den, sice se na nic neptáte, ale každému je určitě jasné, že žádný tým v extralize se neskládá až od dubna. Jinak máte pravdu, sezona byla nahoru a dolů, občas víc dolů.


Vít Hasala (vit.hasala@seznam.cz - Horní Bukovina)

15. 1. 2018, 19:34


Chtěl bych se zeptat proč nehraje Samuels?
Predem děkuji

Odpověď:
Dobrý den, sestavu dělají trenéři :-) Pokud mám správné informace, tak měl nějaké drobné zdravotní problémy. V Chomutově by měl nastoupit.


Ondra (tpess@seznam.cz - )

12. 1. 2018, 16:56


Už to tu psali přede mnou, ale i tak bych chtěl touto formou poslat klukům vzkaz do kabiny. Je fakt super, že jste se zastali spoluhráče a držíte pohromadě jako parta. (to není ironie) Ale nemyslíte, že toto bylo přes čáru?
Nejsem fanoušek, co si myslí, že si s lístkem koupil vítězství a myslím, že se někdy člověk může třeba i rozkrájet a přesto to nelepí a občas ty nohy nejedou, jak by chtěla hlava. To vše beru. Jenže letos bylo na můj vkus až příliš mnoho zápasů, kdy to nasazení nebylo tak úplně na sto procent + postavení a body v tabulce.
Suma sumárum, to to vaše gesto, nepřijít na děkovačku, mě velmi zklamalo. Jestli na Holase při nájezdu pískali dva lidi, tak to bylo max. A kdo ví zda to nebylo od zlíňáků. Jo, po nepovedeném nájezdu už jich bylo víc, pravda, ale zrovna tenhle zápas se Petrovi moc nepovedl. Jenže kolik těch pískajících bylo? A trestat za tohle kotel plus těch x dalších diváků, kteří si letos teprve po deváté mohli s týmem vychutnat zasloužené vítězství?
Můžete prosím pane Tůma toto vyřídit v kabině?
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, určitě vyřídím.


Tatarák ( - )

11. 1. 2018, 07:43


Jo a ještě chválím za gesto, že se hraje neděle od 16:30. Děkuji


Tatarák ( - )

10. 1. 2018, 19:30


Toto je můj názor k tomu, že nepřišli hráči na děkovačku, jak to vidíte vy?
Děkuji za odpověď, případné popíchnutí Bubna (viz níže).
Krásný den

I kdyby pískalo 100 lidí (což je naprosto úplný nesmysl), tak dalších 2451 lidí nepískalo! Tím, že jsou kluci nejspíš tak trošku vztahovační egoisti (někdy se říká i primadony), tak nejenom že vlastně ten den odsoudili ty tisíce fandících a přejících, ale další zápas odstřihli po skvělém výkonu nejen na ledě ale i v hledišti, dalších 3597 lidí. Tedy ze strany hráčů naprostá klukovina a nesmysl, ale hlavně jak už psal někdo níže, nikde jinde by si to ti hráči nedovolili! Tedy zároveň jasný důkaz anarchie a nerespektu v kabině, čehož je důkazem i ta “normální” děkovačka. Hupsnout si proti kotli, to má být čest! Někdo ale jen otráveně polo-poklekne s otráveným výrazem v obličeji a šup do kabiny. Jen a pouze jeden jediný (mimo brankáře) dokáže vždy věnovat těch pár vteřin (minutku) stadionu a tím je mnoho let Lukáš Pabiška. Chci zároveň říct, že já jsem ten, kdo je vždy podporuje když se nedaří a fandím jim i teď. Tento příspěvek si nespojujte s výkony na ledě, děkovačka je jiné téma, pro hokejisty možná nutné zlo, které na nich je vidět. Doplním to ještě o bubna. Za ty roky, kdy se kluci vrací z kabiny na led, jsou ochozy prázdné a krom kotle málo kdo ví, že se vůbec kluci na led vracejí. Taky by jim mohl říct, ať prostě vydrží o 5 minut déle na stadionu pokud mohou, místo stání v koloně (kterou míjíme když z druhé děkovačky jdeme). Toto je od Bubna nezvládnuté a prospělo by to i těm klukům hokejovým.

Odpověď:
Dobrý den, popsal jste to, jak to vidíte vy. V mnohém se s vámi shodnu. Ale jak jsem už psal, nejde se v tom dál hrabat a musíme se vrátit zase tvrdé práci a bojovnosti. Moc dobře vím, že zrovna to boleslavské publikum ocenit dokáže. Bubnovi samozřejmě vyřídíme. Děkujeme za podporu.


Dusan Klein ( - )

8. 1. 2018, 08:35


Proc hraci neprisli po zapase se Spartou na druhou děkovačku? Protoze si na ne lidi dovolili parkrat pisknout? Co by chteli? Slavobranu? Se Spartou se fandilo, prisli lidi. Takhle si jich hokejisti vazi?

Odpověď:
Dobrý den, na vaši otázku jsem již odpověděl níže.


rej ( - )

8. 1. 2018, 12:43


dobrý den co to máte za maskota který provokuje fanoušky hostí a hrubě urážel a napadl fanynku hostí

Odpověď:
Dobrý den, k tomuto tématu jsem se už vyjádřil. A to napadení bylo přece obráceně...


Lucie (lexka007@seznam.cz - )

7. 1. 2018, 18:13


Dobrý den, mohu se zeptat jak si váš maskot může dovolit OPAKOVANĚ zvedat prostředníček vůči hostujícím fanouškům při zápase se Spartou?!?!?! Projezdila jsem všechny stadiony extraligy a tohle jsem v životě nezažila... Od toho maskota máte? Já myslela že se má starat o zábavu...

Odpověď:
Dobrý den, přiznávám, že z "kauzy Embík" nejsem vůbec nadšený. Nechci však posuzovat jednání, které jsme neviděl a o kterém jsem slyšel už asi deset různých protichůdných verzí. V každém případě mi však přijde nepatřičné, že někdo maskota fyzicky napadne.


Karel Klesnil (k.klesnil@seznam.cz - Česká Lípa)

7. 1. 2018, 18:16


proč nehraje Tomáš Knotek

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Knotek je dlouhodobě zraněný.


Emco ( - )

7. 1. 2018, 22:21


Pane Tůma, můžete mi osvětlit, proč hráči nepřišli po zápase se Spartou na děkovačku? Údajně prý měli být uražení, protože se předtím na ně pískalo. To jako vážně? Jsem věrný fanda. Až za hrob, jak se tak říká. Ale tohle... Ač jsem dnes vítězstvím ožil, tohle mě kazí radost. Až tak, že vážně nemám chuť přijít příště. Hráči si ničeho, co do nich vložíme, neváží...

Odpověď:
Dobrý den, v první řadě si myslím, že by to měli vysvětlit sami hráči a to také na besedě s fanoušky udělali. Reakci fanoušků chápu, ale už to považuji za vyřešené. Potřebujeme se soustředit na hokej a mít fanoušky na své straně. Věřím, že hráči vnímají podporu, které se jim z hlediště při zápasech dostává. Celou věc jsme si samozřejmě interně probrali v kabině.


Jiří (Carlooooos@seznam.cz - Boleslav)

6. 1. 2018, 12:43


Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co je pravdy na tom že se chystá výměna s Pardubicemi, konkrétně Tomášek sem a Knotek do Pardubic, je to v jednání?? Děkuji..

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Knotek je již delší dobu na listině zraněných, takže o takové výměně nic nevím.


Romančík (zajicek.roman@seznam.cz - B.K. Mladá Boleslav)

6. 1. 2018, 19:15


Dobrý den...v podstatě se na nic ptát nechci..chci si ulevit! Pane Mgr.Jane Tůmo,
jistě vám - tak jako mně není jedno ,jak si v současnosti vede Bol.hok.klub.To že
si
v těchto dnech sype popel na hlavu p.generální Plachý je sice prozření, ale aby už nebylo pozdě.Sport.ředitel p.Bukač už tady byl,ale přišel zas,Trenér Kýhos..?Tak to
jsem vůbec nepochopil,příchod některých diskutabilních hráčů,a naopak odchody jiných,myslel jsem že už nechceme být barážové mužstvo? Mám hokej rád, ale jsem lajk a vím že chytrý je každý fanda a já se prostě bojím, že jest-li spadnem do 1.ligy ,tak se nadlouho z toho nevyhrabem. Prosím za fanoušky B.K. polejte ty hokejisty živou vodou a vedení klubu ať se vní koupe každý den.Třeba se stane ještě zázrak.Jinak vám přeji hezký nový rok - doufám z bezproblémovým koncem sezony B.K.

Odpověď:
Dobrý den, souhlasím s vámi, že nemáme jednoduchou sezonu a poprat se s tím musíme sami. Nechci tady řešit příchody a odchody hráčů, to na toto fórum asi nepatří. Nad živou vodou se zamyslím :-) I vám hezký rok 2018.


petr (petr.kverka@seznam.cz - bolka)

5. 1. 2018, 20:55


Leč to klukům a to hlavně těm boleslavskejm nepřeju-Lencik atd. po utkání v Olomouci to opravdu vypadá na baráž.Myslím pane Tůma ,že tohle už neuválčíte a jak to všude jinde chodí ,při neúspěších je třeba obměnit některá klíčová křesla,protože jinak skončíte v 1. lize a poloviční návštěvností diváků.Myslím ,že jste rozumný člověk a začnete konečně radikálně řešit vzniklou situaci. . .

Odpověď:
Dobrý den, souhlasím, že se musíme probrat. Baráž nikdo hrát nechce. Začít se musí hlavně na ledě, zoufale nám chybí góly a tím pádem i body.


Jirka ( - Mladá Boleslav)

5. 1. 2018, 21:51


Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nezkusit posunout začátek nějakého zápasu na dřívější čas jako to zkouší jiné kluby?

Odpověď:
Dobrý den, už jsme tři zápasy posunuli na 16:30 a zatím jsme zaznamenali pozitivní ohlasy i vyšší návštěvu na zápasech.


PETR (businskypetr@seznam.cz - MLADA BOLESLAV)

4. 1. 2018, 07:10


Dobry den Pane Tuma mam dotaz kdy se konecne probudite do reality otevrete oci a konecne vvyhodite Pana Bukace ktery uz poslal tri hrace jmenem Latal Stritesky a Knot pric a rozestval ti tak tym ze jim to ted moc nejdeva hrozi nam baraz kdy uz i konecne Hanzlikovy ktery dela kazdou chvilku pri zapase chybu chybi napriklad vyhodi puk mimo led a zdrzuju hru a de pak na 2 minutym na trestnou lavici kdy mu uz vemete konecne c a dateho ho nekomu jinemu dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Funkce v týmu se nerozdělují v kancelářích a pan Bukač už v našem klubu skončil.


Tonik (tonda.uher@centrum.cz - BK MB)

3. 1. 2018, 21:00


Dobrý den p. Tůma, když koukám, jak rychle zvládl p. Bukač doslova zadupat do země 5-letou práci p. Výborného a opět z BK MB udělat to, co umí (tedy barážový klub), napadá mě otázka: Jak často za den Vám přijde na mysl staré a stále trefné české přísloví, že ZA BLBOST SE PLATÍ a také NEVSTOUPÍŠ DVAKRÁT DO STEJNÉ ŘEKY? Jestli se této osoby někdy zbavíme, zvažte pls také svoje odstoupení - jinak jej sem přivedete znovu a jedeme nanovo. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, k tomuto tématu vydal klub prohlášení majitele pana Plachého.


pepino (pepastas@seznam.cz - Katusice)

3. 1. 2018, 22:02Vážený pane Mgr. Tůmo.

jsem přesvědčen že být majitelem klubu vyhodím na hodinu člověka, který přivede do týmu hokejistu kvalit Samuelse. měl by problém v Benátkách. vstup do kolektivu, může být složitý, ale bruslit by měl umět.

můj dojem je že hodláte BK zlikvidovat a v baráži připravit výchozí pozici pro postup kladna.

Odpověď:
Dobrý den, od vašeho příspěvku již pár dní uplynulo. Změny v klubu nastaly. Nechci posuzovat hráče po jednom zápase. Navíc se nám nedaří jako týmu a to je naprosto zásadní. Nějak mi uniká, o jaké likvidaci píšete.


Tatarák ( - )

2. 1. 2018, 13:44


--- Konec předchozích odpovědí. 2.1.2018 ---
(pro lepší orientaci)

Odpověď:
Dobrý den, Tataráku, děkuji vám za to, že mi hlídáte čas, ale už si ho pohlídám sám :-)


anonym ( - )

2. 1. 2018, 18:40


Očekáváte vysokou návštěvnost v nedělním utkání proti Spartě?

Odpověď:
Dobrý den, ano, očekáváme slušnou návštěvu, Sparta je atraktivní soupeř. Takže tímto zvu naše fanoušky v neděli už v 16:30 na náš zimní stadion.


UCHO (anton18@centrum.cz - BK MB)

2. 1. 2018, 19:48


Dobrý den p. Tůma. Jednoduchá otázka - kdo je zodpovědný za opětovný příchod p. Bukače do BK MB?

Odpověď:
Dobrý den, jednoduchá je i moje odpověď. Tyto věci jsou interní záležitostí klubu, takže je nebudu komentovat. Děkuji za pochopení.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav)

28. 12. 2017, 11:02


Dobrý den. Ptám se Vás, ptám se sám sebe. Nebudu počítat sezóny za pana Výborného a p.Jelinka. Proč tu jsme a nejen v hokeji,viz.fotbal,tak hodní k hráčům, kteří k nám přijdou odjinud,kde hráli, lidé jim tleskali a u nás v MB se z nich stávají podprůměrní hráči. Třeba Valský,to mu stačí, že to pravidelně cinkne a jinak spokojenost. Holík....ve Švédsku chválen,tady? Zadarmo drahej. Otázka tedy zní? Nemělo by vedení občas místo cukru taky občas zdvihnout varovný prst? Neberte to,jako kritiku,ale pohled z tribun. Neptám se jen za sebe.

Odpověď:
Dobrý den, nevím, o jakém cukru píšete. Nemyslím si, že by se nám celá kabina plácala po ramenou, jakou máme super sezonu – tak to určitě není. Tlak na hráče je a samozřejmě se i s vzhledem k našemu postavení v tabulce bude jen zvyšovat.


Pepa S. (Freedom1001@seznam.cz - Mladá Boleslav)

28. 12. 2017, 23:43


Dobrý den,chci se zeptat jestli se vrátí Látal? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, právě jsme z Hradce dostali informaci, že Martin Látal bude i nadále působit v tamějším klubu.


Michal (michal7538@seznam.cz - BKMB)

26. 12. 2017, 18:09


Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho ještě budete snášet tu mizerii, kterou letos hráči A-tymu převádí. Přece se nemůžeme opajet Tim že jsme 3 zápasy v řadě vyrovnali tesne před koncem. To co dneska předvedli ve Vítkovicích bylo vrcholem vseho, tragicke oslabení i přesilovky. Když vidim jak ti hráči co mají mancafty táhnout (Gulaš, Vondrka Olesz. .) šlapou a jsou rozdilovy , tak me zajímá proc to nejde u nás. Přeji hodně úspěchů.

Odpověď:
Dobrý den, ničím se opájet nechceme. To, co se nám povedlo v těch třech zápasech, už v dalším skončilo. A jak už jsem řekl, musíme vyhrávat za tři body. Jinou cestu už v této fázi soutěže nemáme.


petr (petr.kverka@seznam.cz - bolka)

26. 12. 2017, 20:23


Moc hezký ve Vítkovicích.Sedm golů-to je rozdíl třídy,myslím že na osmičku nejlepších v takto vyrovnané soutěži letos prostě nemáme.Nevím ,jestli mají hoši tak malé výplaty,že podávají takové výkony nebo v čem je tedy chyba.Hlavně ,aby udrželi soutěž,trochu to zavání průšvihem.No ,ona i Jihlava dovede zahrát a tými z nižší soutěže bojující o postup to taky nikomu jen tak nedají.Tak prosím kluky už konečně vymotivujte pana Tůma.Krásný Nový rok a doufejme,že se udržíme. . . .

Odpověď:
Dobrý den, na jeden z vašich příspěvků už jsem reagoval před chvílí, takže se v tom, co bylo, už nechci babrat. Pevně věřím, že motivací pro všechny hráče je hlavně to, abychom dokázali, že v letošním ročníku nejsme žádným otloukánkem, a že nesou odpovědnost za celý klub.


petr (petr.kverka@seznam.cz - bolka)

15. 12. 2017, 12:54


dobrý den,nechci vznášet kritiku,ale musím.Posledních několik zápasů-katastrofa.Tak např. utkání doma se spartou-našihráči od samého začátku vystrašení,v křeči,žádná pořádná přihrávka do hole-většinou na paty,dále žádné smysluplné kombinace-pouze nahazování puků do pásma soupeře-no prostě krize.Sparta v tomto ,ale i předešlých utkáních nehrála nic moc,ovšem i to nic moc stačilo na naše kluky.Po té následovalo několik dalších nevydařených utkání-Hradec ,Brno a jiné,které měly podobný charakter.Poslední utkání s Pardubkama doma jsmesice v prodloužení se štěstím vyhráli,nicméně výkon byl také mizerný.V týmu, mi přijde,že chybí hráčská autorita,kterou by každý respektoval.Někteří hráči se snaží hrát pouze sami za sebe,což je herně neefektivní-já to všechno prokličkuji a dám gola.Realita je ovšem jiná.Takto jsme se předháněli jako malí kluci u nás na rybníku.Chvilkama mi přijde ,že hrajeme hokej více prvoligový nežli extraligový.Kritiky konec a nyní také pochvala-poslední utkání doma proti Olomouci-kdy BK zvýtězilo v prodloužení-krása-rychlý,kombinační,přímočarý hokej a podotýkám od obou soupeřů.Ohromné nasazení hráčů a srdíčko z tohoto zápasu udělalo krásný hokejový zážitek.Po takovém zápase se jde z vesela domů.Myslím,že toto vše je velice k zamyšlení a to nejen pro hráče,ale pro vedení,pane Tůma.Hezké svátky a mnoho úspěchů podpořených pevným zdravím přejeme všem.

Odpověď:
Dobrý den, určitě máte pravdu, že musíme přidat. Těch nevydařených domácích utkání bylo v sezoně už moc. V druhé polovině prosince jsme alespoň bodovali, ale je potřeba vyhrávat za tři body. Každopádně nemám pocit, že by to hráčům bylo jedno. Prostě se musíme tabulkou prokousat nahoru, kam až to půjde. Pokud jde o fanoušky, tak dobře vím, že máme náročné publikum, které ale umí ocenit dobrý výkon – je to pak na atmosféře znát.


Filip (Zdráhal@seznam.cz - Boleslav)

8. 12. 2017, 19:15


Dobrý den , pane Tůma nemám žádnou otázku nemusíte na to tudíž odpovídat jen chci aby jste se zamyslel . Pan Bukač nás několikrát poslal do baráže tak jste ho vzaly znovu aby zkurvil co tady pan výborný budoval . Vyriďte mu gratulaci zvládl to za jednu sezónu . Poté příchod Kyhose to už jste se totálně poslali ? Hokej se hraje srdcem a ne prachama tudíž nechápu jak jste mohly vzít k nám do klubu takového trenéra který Boleslav absolutně nesnáší ?? Všude sami kecy o tom jak děláte hokej pro lidi to chcete spis aby se vám lidi smáli ? Chcete mít po těchto výkonech co do dnešního dne pz8.12 2017 předvadite mít prazdnej stadion ? Měli by jste se vysrat na nějaký výročí a začít hrát poradnej hokej . Jestli to je pro vás náročný tak se vy kyhos a Bukač chytnete za ruce a táhněte do prdele s pozdravem fanoušek bk Mladé Boleslavi kterému Bouchly nervy .....

Odpověď:
Dobrý den, koukám, že vám nervy bouchly pěkně. Tak vám přejí hodně zdraví do nového roku.


Standa (st.novak.1969@seznam.cz - Mladá Boleslav)

29. 11. 2017, 21:53


Dobrý den pane Tůmo,
Chtěl bych se zeptat, jak dlouho budeme čekat na foto Petra Holíka,(který podle p.Bukače je hodně drahý a neměl by sedět neoprávněně na trestné lavici)při úvodní prezentaci týmu před zápasem. Začal u nás hrát 29.9. a ještě 21.11.tam byl jenom flek bez obličeje. Ne, že by to bylo podstatný pro hokej, ale když už hrajeme tu ELH, tak bych tu úroveň trochu zvednul. A ještě zda by nebylo možné Vaše odpovědi na otázky trochu častěji.Třeba po 14 dnech. Delší prodleva při probíhajícím ročníku ELH ztrácí na aktuálnosti. Fanoušci by tím pádem byli s Vámi ve větším kontaktu a zabránilo by se různým spekulacím, fámám atd.A to myslím je účel této rubriky.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, tým, který obrazovky připravuje, mi řekl, že v době, kdy jste tento dotaz vznesl, už jeho fotka v úvodní prezentaci byla. Pokud jde o moje odpovědi, tak máte pravdu, musím se polepšit a polepším se. Berte to jako mé novoroční předsevzetí.


Lukáš (kalfar.lukas@seznam.cz - Mladá Boleslav)

23. 11. 2017, 06:33


Dobrý den,
rád bych se optal, zda-li je na Vašich domácích utkáních přítomný i Váš klubový maskot? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, ano, Embík je přítomen na utkání. Pohybuje se po tribunách a zejména v místech, kde jsou děti, pro které je vhodným objektem k poplácání. Ani nechci věřit, že byste ho na utkáních neviděl.


Nováková (Nela.nov@email.cz - Mladá Boleslav)

18. 11. 2017, 12:14


http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/213986/nesnasi-se-dal-boleslav-snad-okamzite-sestoupi-preje-si-kometa.html

To je pouze střípek z celé řady negativních komentářů a urážek pana Kýhose na adresu klubu. Zapátrejte na internetu. Nesnáší náš klub, ale za peníze se "obětuje" to odráží jeho charakter. Nechápu klub, že ho angažuje. Doufám, že nerozloží tým jako jinde. Jedná se o trenéra se špatnou pověstí, všude mu ještě rádi zamávali.Přeji šťastnou ruku. Odpovídat nemusíte, na nic se neptám, pouze konstatuji.

Odpověď:
Dobý den, díky za váš příspěvek. I toto téma jsme s panem Kýhosem diskutovali. Je to stejné jako s hráči – taky některého v týmu soupeře „nenávidíte“ a v okamžiku, kdy nastoupí za váš tým, tak ho vynášíte do nebes za stejné věci, za které jste mu předtím nadávali. My se musíme dívat dopředu a ne se hrabat v minulosti, to nás nikam neposune.


Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

14. 11. 2017, 17:38


Dobrý den,
jak jste spokojen s novým fanshopem? Je půlka listopadu a v nové nabidce krom kulichů a čepic nic stále nic. Jo trika a dresy se stodesítkou. Ale kde jsou minidresy, minišály, půlitry atd. Je toho spousta čím by se dalo udělat fanouškovi radost. Samolepky výběr za dvou druhů. Podívejte se co nabízí okolní fanshopy. Boleslav dost velká mizerie.
Jinak prodejna a komfort prodeje určitě lepší než bývalý stan.

Odpověď:
Dobrý den, odezvy na FANSHOP máme zatím dobré. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat a to každou sezonu. Věřím, že nabídku budeme i nadále rozšiřovat. Jistě ale chápete, že všem se nezavděčíme. Každopádně jsem rád, že jsme už opustili stan na zimáku…


Jakub Rambousek (OrdenWald@seznam.cz - Mladá Boleslav)

13. 11. 2017, 15:49


Dobrý den Pane Tůma

Rád bych se zeptal, zda by bylo možné v repre pauzách domluvit s jiným klubem přátelské utkání. Popř.: i ,,sranda mač´´ kde by si třeba obránci a útočníci vymenili role a pod. A pozvat na tyto zápasy fandy zdarma či symbolické vstupné.

Děkuji za odpověď.Odpověď:
Dobrý den, možné by to určitě bylo, ale repre přestávky jsou trenéry využívány k tréninkům a není obvyklé v nich sehrávat přátelská utkání. Výjimkou bude určitě letošní olympijská přestávka, kdy nějaká utkání plánujeme a to s extraligovými týmy.


Mates (matejsti@seznam.cz - BK Bolka)

12. 11. 2017, 19:29


Dobrý den,
neuvažuje se o zřízení turniketů na zimním stadionu? Určitě by to urychlilo vstup na stadion, minimálně tedy pro pernamentkáře a chlápek ze security by byl taky nejspíš rád že nemusí cvakat jak blázen.
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, o turniketech jsme uvažovali, ale narážíme na systém více „malých“ vchodů, kde bychom s tím měli trošku problém. Každopádně je to téma, které zřejmě budeme muset s majitelem zimního stadionu otevřít.


Pavel (p.dolensky@seznam.cz - Mladá BoleslavBK)

9. 11. 2017, 11:11


Dobrý den,
zajímá mne Martin Látal a jeho přesun do Hradce. Počítá se s jeho návratem do Bolky?
Já osobně bych ho tu rad viděl.
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Martin Látal pravděpodobně zůstane do konce sezony v Hradci Králové. Záleží to na stanovisku Hradeckých.


Honza (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

7. 11. 2017, 23:39


PSÁNO K DATU.
Jak se vám líbí zatím výkonu našeho týmu?Podle mě je to jedno velké zklamání!Tým nebojuje jako dřív nestřílí,přesilovky neškodné.Tento tým má hrát úplně jinak..Otázka pro vás ,proč jste propustili Matěje Stříteského,který tu byl roky?Doufám že stejnou chybu neuděláte s Látalem...

Hezký den
H.

Odpověď:
Dobrý den, na rovinu musím říct, že s výkony týmu spokojení nejsme. Určitě jsme se chtěli v tabulce pohybovat ve vyšších patrech a je jedno, jestli se bavíme o listopadu nebo o začátku ledna. Hráči se musí probudit a svými výkony musí znovu získat respekt a vrátit fanoušky do hlediště. Pokud jde o Matěje Stříteského, dohodli jsme se na ukončení smlouvy, důvody zde rozebírat nechci. Osud Martina Látala pro tuto sezonu má v rukách Hradec Králové. Osobně si myslím, že tam bude působit do konce letošního ročníku.


Mirek (Mirspol@seznam.cz - Mlada Boleslav)

29. 10. 2017, 11:10


Dobry den,po slibnem zacatku to vypada na mizerii myslim hracskou a proto se ptam co udelate pro navrat lonskeho tahouna Tomase Hyky,co sleduji na farme moc prostoru nedostava.
Dekuji Mirek

Odpověď:
Dobrý den, extraliga je zatím velice vyrovnaná, věřím tomu, že máme tým, který se bude pohybovat v horní části tabulky. A pokud jde o Tomášův návrat do Mladé Boleslavi, tak toho moc dělat nemůžeme. Předpokládám, že i on spíš kouká nahoru, tzn. po prvním týmu, než aby řešil, jestli je aktuální jeho návrat do Evropy.


Evžen (Padelek@seznam.cz - Boleslav)

28. 10. 2017, 13:20


Dobrý den , chci se zeptat jak je možné že jste neudrželi trenéra výborného ? Když nyní si ho v klidu vzala Sparta ? Neměl náhodou dělat v mladé Boleslavi poradce ? To není vázaný nějakou smlouvou ?

Odpověď:
Dobrý den, není to o tom, že jsme Františka Výborného neudrželi. Přišel přímo za majitelem klubu panem Plachým a požádal ho, jestli ho pustí do Sparty, i když je u nás pod smlouvou. Říkal jsem to i v rozhovoru pro Deník Sport - že takové legendě, jakou František beze sporu je, se taková žádost těžko odmítá.


Michael Starý (majklstar@gmail.com - BKMB)

14. 9. 2017, 08:21


Dobrý den, zajímalo by mne, zda jste dostali oficialní vyjádření ohledně protestu po zápasu 1.kola proti Jihlavě. Ano dočetl jsem se, že neodpískaný faul na Jakuba Klepiše v prodloužení byl uznán jako chyba rozhodčího Čecha, ale o té brankové situaci nebyla nikde ani zmínka. Dle mě nemohlo být žádné průkazné video, ze kterého by bylo jasně vidět, že celý kotouč byl za brankovou čarou, ale my ,,obečejní smrtelníci,, tolik záběrů samozřejmě nemáme. Nicméně si myslím, že pohled z horní kamery zakryl bránící hráč rukavicí, takže by to nemělo být průkazné a pokud byla branka chybně uznána neměl by videorozhodčí okamžitě skončit? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, na průběh zápasu a posouzení některých situací v prvním kole jsme si samozřejmě stěžovali. Stanovisko, které jsme obdrželi, bylo trošku rozporuplné. Faul na Jakuba Klepiše byl samozřejmě jasný. Odůvodnění třetího gólu Jihlavy bylo nicneříkající, až šalamounské. Žádný průkazný záběr, o tom, že puk přešel brankovou čáru, totiž není. A tak nám nezbylo nic jiného, než se smířit s intuicí hlavního rozhodčího... :-)


Lenka (Lenka.vydova@seznam.cz - Mlada Boleslav)

10. 9. 2017, 17:09


Dobry den pane Tuma mam dotaz jde o komentatora tipsportu ktery se nachazi v sektoru J vedle obrazovky svym oblibenym mistem zabira misto minimalne pro 5-6 fanousku nejde pro nej vybrat jine misto abychon mi fanousci mohly stat vklidu vedle sebe ne za sebou v rade a mackat se? Na pripravne zapasy zde nebyl a mista tu bylo haba dej velice dekuji za odpoved na hokej chodime uz radu let nyni i s detmi a ty neustale mame nekdo na krku aby videli dekuji Vydova

Odpověď:
Dobrý den, přípravné zápasy Tipsport nepřenáší, proto tam jejich komentátor nebyl. Jinak prostor, který má vymezen, jsme už řešili a možnosti pro změnu nemáme.


Jiří Šlégl (dyk.karlos@seznam.cz - Kosmonosy)

7. 9. 2017, 07:57


Dobry den jake jsou vyhody vip vstupenek ?

Odpověď:
Dobrý den, VIP vstupenky neprodáváme, máme VIP vstupy pro partnery klubu. Pro ty pak ve VIP prostorech zajišťujeme drobné občerstvení.


Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - Mladá Boleslav)

30. 8. 2017, 14:23


Dobrý den budou ve fanshopu plakáty hráčů ?

Odpověď:
Dobrý den, plakáty jednotlivých hráčů ve FANSHOPU nemáme, ale vždy na autogramiádě je k dispozici týmový plakát a hráči mají své kartičky. Autogramiáda je ve čtvrtek 9. 11. od 15 hodin Na Karmeli, tak si pro ně přijďte :-)


rej novotny ( - Benátky)

23. 8. 2017, 10:12


dobrý den jak to uděláte kdyby byl zápas stejný den fotbal+hokej

Odpověď:
Dobrý den, tato situace párkrát v sezoně nastane, ale zatím není problém ji vyřešit.


nooki (- - -)

18. 8. 2017, 07:48


Dobrý den, jsou momentálně otevřené nějaké pracovní pozice v organizaci BK MLADÁ BOLESLAV ? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, volné pracovní pozice nemáme.


Mia (miamiuna@seznam.cz - Boleslav)

16. 8. 2017, 13:39


Dobrý den, prosím chci se zeptat zda nevíte kde skončil váš byvalí hráč Tomáš Pospíšil? jestli už nekde hraje? nikde to tu nemáte. Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Pospíšil není naším hráčem, byl u nás pouze na roční hostování. Ale zaznamenal jsem, že příští sezonu bude hrát v Bělorusku.


Jarda (jaro72@seznam.cz - BKMB)

14. 8. 2017, 16:20


Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda je v plánu udělat něco s okolím zimního stadionu? Například plocha před ZS a u Klenice je myslím přímo ostudná (vím, že stadion ani okolní plochy nejsou v majetku klubu, přesto by alespoň částečná úprava byla na místě. Povalující se kus betonu už překračujeme několikátý rok).

Díky za odpověď a přeji ve všech směrech úspěšnou sezonu.

Jarda

Odpověď:
Dobrý den, snažíme se, aby okolí stadionu bylo důstojné. A hlavně se o to snaží Městská společnost. V našem rozpočtu na stavební úpravy venkovních ploch prostředky nemáme, ale ten povalující se kus betonu mi můžete nějak více specifikovat. Nevím, kde přesně má být. Nebo nemá :-) Za přání děkujeme.


marek (markus@centrum.cz - BK MB)

14. 8. 2017, 16:27


Dobrý den pane Tůmo,
dotaz - nebylo by možné zapracovat na lepší propagaci BK? Mám na mysli sortiment fanshopu, připadá mi v porovnání s ostatními kluby slušně řečeno hodně fádní.

Díky a dobrou sezónu 17/18

Odpověď:
Dobrý den, v nové sezoně se určitě zlepšíme, nechte se překvapit.


PitrsBKMB (65414@seznam.cz - Mladá Boleslav)

11. 8. 2017, 10:56


Dobrý den chtěl bych se zeptat jak to vypadá s výstavbou nového stadionu a popřípadě jestli se ví,kde by byl postaven ?

Odpověď:
Dobrý den, je mi líto, ale k tomuto tématu nemám v tuto chvíli žádné novinky.


Radek ( - MB)

10. 8. 2017, 20:48


Dobrý den,
Mohly by se programy k zápasům prodávat i u bočního vchodu?

Odpověď:
Dobrý den, nejsem si jistý, že by se nám na našem zimním stadionu podařilo zřídit ještě nějaká jiná prodejní stanoviště. Ale zkusíme se nad tím zamyslet a zvážíme to.


Jan Pokorný ( - jasně že Bolka)

8. 8. 2017, 14:53


Dobrý den,

rád bych slyšel nějaké vyjádření na téma diskuzní fórum na stránkách klubu. Jen doplním, že patřím k těm, kterým se jeho obsah často (mírně řečeno) nelíbil. Předem děkuji a přeji nejen Vám, ale celému týmu BK, aby se sezóna vydařila.

S pozdravem Jan Pokorný.

Odpověď:
Dobrý den, i my jsme došli k názoru, že obsah DF se nám líbí čím dál tím méně, některé věci byly spíš nevhodné. Když se k tomu připočte, že jsme byli prakticky jediní v extralize, kdo jej ještě má, a taky skutečnost, že hlavními komunikačními kanály fanoušků jsou dnes stejně sociální sítě, přišlo nám nepraktické jej nadále držet. Děkuji za vaše přání.


tatranka (bocekradek@seznam.cz - česká lípa)

7. 8. 2017, 14:44


Dobrý den omlouvám se že ruším.
Ale chtěl bych se zeptat. V 9,00 (18,7,2017) začínáte prodávat permanentky na sezení,celý natěšený jedu pro dvě až z České Lípy dorazím v 8,55 a paní mi řekne že už nejsou. Myslíte,že to je normální? Celý rok na to šetřím jako magor a dozvím se toto. To je strašně moc fajn chování k obyčejným fanouškům.
Mějte se moc krásně díky Boček

Odpověď:
Dobrý den, na téma permanentních vstupenek jsem se vyjádřil níže.


Stanek ( - Mnichovo Hradiste)

6. 8. 2017, 19:50


Dobry den,
Predem preji uspesnou sezonu s play off a ptam se — jak velka ztrata je odchod odchovance a tahouna BK T.Hyky a zda je sance ho jeste nekdy videt v drezu BK ?!
Dekuji P.Stanek

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za přání. Ztráta je to samozřejmě obrovská. Loni byl Tomáš naším nejproduktivnějším hráčem, podíval se na mistrovství světa... Každopádně mu to přejeme, je to velký úspěch a velká šance. Pevně věřím, že jsme Tomáše neviděli v boleslavském dresu naposledy.


Tomáš Klaus (klaus.tomas@gmail.com - Mladá Boleslav)

4. 8. 2017, 13:46


Dobrý den pane Tůmo,

rád bych Vám položil otázku týkající se prodeje permanentních vstupenek na sezení.
Na vašem webu jste uveřejnili, že prodej permanentních vstupenek začíná dne 18.7.2017 v 9:00 a jakákoliv rezervace není možná. Dne 18.7.2017 jste ještě jednou uveřejnili tento text „V úterý 18. července startuje v kancelářích vedení klubu prodej permanentek na příští hokejovou sezónu 2017/2018. Využijte možnosti a zajistěte si svá místa na tribunách s předstihem. Těšíme se na vás.“ Po příchodu na vedení klubu dne 18.7.2017 v 9:03, kdy jsem byl jako druhý zájemce mi bylo sděleno, že bohužel už jsou jen permanentní vstupenky na stání…
Musím uznat, že mě již dlouho nic tak nezaskočilo a ptám se, jak je možné, že v den, kdy má být zahájen prodej již permanentní vstupenky nejsou? Nevím jak Vám, ale mě toto přijde, jako velmi neslušné k fanouškům, kteří jsou ochotni zaplatit 5 550,- za to, aby si měli možnost zajistit své místo, jak jste sami uváděli na svých webových stránkách?
Má otázka tedy je, opravdu byl celý stadion „vyprodán“ do Škoda Auto a sponzorům a partnerům? Nebylo by fér informovat nás fanoušky, že permanentní vstupenky na tuto sezónu nebudou k dispozici, když toto bylo jistě známo dříve než 18.7.2017.

Děkuji a přeji nám všem vydařenou sportovní sezónu.

Tomáš Klaus


Odpověď:
Dobrý den, situace s permanentkami mě vůbec netěší, ale taková je realita. Souhlasím s tím, že informace kolem prodeje nebyly úplně správně a dobře načasované. Určitě víte, že volných míst k sezení je na našem stadionu málo a takovýmto problémům (myslím tím nedostatek permanentek k sezení) se prostě nevyhneme. Máme také povinnosti vůči partnerům klubu. Není jednoduché vše udělat, aby byli spokojení všichni, a tentokrát se to nepovedlo. V tuto chvíli jsou permanentky k sezení vyprodány nebo rezervovány pro partnery.


Najman (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou)

3. 8. 2017, 10:49


Dobrý den,
chystáte pro fanoušky nějaký důstojnější prodej pro fanshop a ne ten plátěný stan kde není nic vidět a není možnost si věci v klidu prohlédnout?
Děkuji za odpověď
Najman

Odpověď:
Dobrý den, určitě vás potěším zprávou, že na zimním stadionu bude v nejbližších dnech otevřen kamenný obchod firmy Střída sport, jehož součástí bude nově také prodejna FANSHOPU našeho klubu. Najdete jej na rohu stadionu. Mimo zápasy bude vchod otevřen zvenku, od silnice. V době utkání bude potom vstup zevnitř stadionu.


Martin R. (rota.martas@seznam.cz - Mladá Boleslav)

3. 8. 2017, 11:32


Dobrý den pane Tůmo,
také se moc těšíte na novou sezonu a očekáváte nějaký dobrý výsledek ?? Bylo by super kdyby se Boleslav opět dostala do play-off, minimálně aspon do čtvrtfinále... Nebo vy osobně si tyčíte radějí menší cíle po minulé, dá se říci lehce rozpačité sezoně ?? A jak se Vám osobně líbí nové trenérské duo Augusta-Ujčík ?? Mně osobně se mi zdají býti velmi sympatičtí a je vidět že dávají mnoho úsilí do své práce... Doufám že se to prokáže na výsledcích, ale zajíci se sčítají až po honu, v tomto případě až po sezoně nebo minimálně po 52.kole základní částí extraligy...
Ještě doplňující otázka... Myslíte že je šance při neúčasti hráčů z NHL, že se na olympiádu do Koreje podívá někdo z Vašeho mužstva ?? Třeba takový Pavel Musil nebo Radan Lenc mají na to velkou šanci... A také by bylo zajímavé kdyby tým USA povolal našeho Brandona Maxwella... Co Vy na to říkáte ??

Předem děkuji za odpovědi...
S pozdravem a přáním co nejvíce nasbíraných bodů v sezoně, Martin R.

Odpověď:
Dobrý den, na nový ročník se samozřejmě těším. Nejsem vyznavač „okurkové sezony“ a tahle už je dlouhá :-) Myslím, že náš cíl jste vystihl hned na začátku, chceme do play-off. První desítka je tím nejmenším možným cílem, jaký si můžeme a chceme stanovit. Nové trenérské trio – dovolím si vás v tomto bodě opravit – zatím odvádí dobrou práci. Přinesli do kabiny trošku modernější přístup a my věříme, že to přinese ovoce. Co se týče účasti našich hráčů na olympiádě, tak bychom jim to samozřejmě přáli. Ale konkurence bude i bez účasti hráčů NHL velká. Uvidíme, všechno ukáže čas.


Ondra (tpess@seznam.cz - BK)

3. 8. 2017, 11:32


Dobrý den pane Tůma,
je pravda, že byl osloven Michal Vondrka?
Je stávající kádr uzavřen nebo ještě na nějaký post hledáte hráče?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, situaci kolem Michala Vondrky jsme samozřejmě sledovali, ostatně asi jako všechny ostatní kluby. Víc na toto téma říkat nebudu. Náš kádr by měl být pomalu ale jistě uzavřen.


Robin (ro - )

3. 8. 2017, 14:50


Dobrý den pane Tůmo,
rád bych se zeptal, jak to vypadá s tou případnou výstavbou nového zimního stadionu?
Děkuji za odpověď.


Odpověď:
Dobrý den, obávám se, že vám nemůžu nabídnout žádné novinky, protože aktuálně žádné nemám.


Janka (Janka@seznam.cz - Bk mb)

3. 8. 2017, 20:49


Dobrý den, kdy budou doplněny soupisky nejstarších mládežnických kategorií?

Odpověď:
Dobrý den, soupisky nejstarších mládežnických kategorií budou zveřejněny, až trenéři uzavřou své kádry a soupisky předají správcům webových stránek. Mělo by to být už brzy.


Václav (Vasek@seznam.cz - Bolka)

3. 8. 2017, 21:09


Dobrý den , uvažuje se o výměně security ? To co předváděli ,, kluci z ulice" byla hrůza . Myslím že v tomhle se v Boleslavi dost zaostává aby si fanoušci hostů dělali co chtějí , chodily si všude po zimním stadionu , zapalovali pyrotechniku atd si myslím že je nepřípustné a tudiž by se mělo na ochránce hodně zapracovat jde o bezpečnost našich fanoušků a dětí !!! Děkuji nashledanou

Odpověď:
Dobrý den, téma ochranky bylo loni často probírané. My i security firma jsme si vědomi, že to v mnoha případech nebylo úplně ono. Měli jsme ohledně toho několik schůzek – v průběhu sezony i po ní a sedneme si znovu ještě před jejím začátkem. Věřím, že v novém ročníku dojde ke zlepšení.


Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mlada Boleslav)

17. 3. 2017, 17:28


Dobry den chi se zeptat kdo letos u Bk Mlada Boleslav u a tymu skonci z hraču? předem dekuji za odpoved Businsky

Odpověď:
Dobrý den, pokud sledujete náš web, tak na něm zveřejňujeme informace o tom, kteří ze stávajících hráčů budou v klubu působit i v příští sezoně. Pokud jde o nové hráče, tak o těch všechny kluby pravidelně informují od počátku května příslušného roku. Takže musíte ještě chvíli vydržet :-)


Michal (michal7538@seznam.cz - Praha 4)

10. 3. 2017, 16:51


Dobrý den,
chci se zeptat jestli už konečně klub neuvažuje o prodeji vstupenek na konkretní místo. Věřte že jak pro mě ,tak i pro ostatní není nic příjemného když současně s buly přijde někdo s permanentkou a já musím opustit místo a tím obtěžuji ostatní. Snad to není tak finančně náročné tisknout na vstupenku řadu,sektor a sedadlo. Současný systém je na úrovni krajského přeboru.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky k sezení jsou prodávány pouze na konkrétní místo. Stejně tak jako permanentky. Takže pokud má někdo permanentku, je samozřejmě příslušné místo jeho. Pokud si tedy koupíte lístek na stání, nemůžete se divit, že vás ze sedadla někdo vykáže.


Cirdan (Cirdan@email.cz - BK MB)

10. 12. 2016, 23:23


Dobrý den,
dostala se ke mně informace, že včerejší "diskotéka" na hokeji je z nařízení vyšších míst a Dr.Buben má přikázáno hrát tuto hudbu namísto rocku, který k hokeji více sedne (nehledě na zákaz kometování). Proto bych se chtěl zeptat, co Vás k tomu vede, protože minimálně polovinu kotle tato pseudohudba znechucuje. Sice díky ní možná roztančíte několik párkožroutů, ale znechutíte více skalních.

Odpověď:
Dobrý den, tohle téma jsme probírali na lednové besedě s fanoušky. Playlist Bubnovi nikdo nedělá, jediné, co se stalo, je, že jsme po něm chtěli, aby s hudbou pracoval. O tom, že je v kontaktu s hráči i s FANKLUBEM, samozřejmě vím. Takže to je celé pouze o vzájemné komunikaci. Žádný problém v tom není potřeba hledat, protože žádný není...


Michal (burkin5@seznam.cz - Olomoucký kraj)

12. 8. 2016, 23:05


Dobrý den,
chci se zeptat jestli budete prodávat ve fanshopu dresy a minidresy CHL?

předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, z nabídky FANSHOPU CHL jsme neobjednávali nic. Sama účast v této soutěži byla pro klub dost nákladná, tak jsme se rozhodli v tomto směru nebýt aktivní. Chystáme ale dražbu několika originálních hráčských dresů, tak se máte na co těšit.


Jimmy (xsnakes@seznam.cz - MB)

11. 8. 2016, 11:59


Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli nesháníte brigádníka do fanshopu nebo někoho kdo by dělal při zápasech maskota? Díky

Odpověď:
Dobrý den, všechny pozice, o kterých píšete máme obsazené, děkujeme za zájem.


Danny ( - MB)

2. 8. 2016, 14:19


Dobrý den,

v první řadě bych vás rád požádal o vysvětlení, proč vůbec tuto rubriku provozujete. Naposledy jste na dotazy odpovídal začátkem ledna, momentálně je srpen. Dovolím si tvrdit, že po sedmi měsících bude drtivá většina dotazů neaktuálních a pokud ne, jejich tazatelé na ně už sami zapoměli. Přestože chápu, že jste zaměstnaný muž, nevidím valný smysl mít tuto rubriku aktivní, pokud nemáte v úmyslu odpovídat alespoň jednou měsíčně. A nyní již ke sportovním dotazům, které jistě spíše preferujete.

1) Přestože jsem rád, že David Výborný v nějaké formě v našem klubu zůstal, nebylo neuctivé nahradit pana Látala? Člověka, který měl ze své pozice na úspěších posledních dvou let jistě nemalý podíl? Neobáváte se toho, že David Výborný se svou novou prací nemá prakticky žádnou zkušenost, především co se administrativních záležitostí týče? Z mého pohledu by bylo lepší jako všude v soukromém sektoru, kdyby nějaký čas fungovali oba v souběhu a David případně na pozici nastoupil zcela připraven. Takto mi to přijde, jako zbytečný risk a rozkopnutí něčeho, co fungovalo.

2) Fanoušci spekulovali o Marku Schwarzovi jako náhradě za odcházejícího Ritticha (ponechme stranou, že jeho odchod a popuštění Romana Willa konkurenci podle mého subjektivního názoru padá alespoň částečně na vrub viz bod 1). Logicky dávala tato varianta jistě větší smysl, než zahraniční 35 letý brankář. Na papíře pro Schwarze mluvilo hned několik faktorů (odchovanec, věk, znalost prostředí), přesto nepřišel. Uvažovalo se o něm? Přijde mi, že poté, co se z Finska nevrátil do MB, má zde dveře zavřené.

Omluvte prosím obsáhlejší formu a předem děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Dobrý den, už jsem říkal, že během play-off jsme řešili jiné věci než tuto rubriku, to je pravda a omlouvám se za to. A pak jsme ji zapomněli přes léto vypnout. Jistě jste postřehl, že jsme ji vždy otevírali až ke konci srpna nové sezony. A pojďme k Vašim dotazům. Jardovi Látalovi končila smlouva a vedení klubu se rozhodlo ho nahradit právě Davidem Výborným. Nic neuctivého v tom ale nevidím. Pokud se podíváte i do ostatních extraligových klubů, tak není neobvyklé, aby hráč, který ukončí kariéru, začal ihned působit v této funkci. Třeba Tomáš Vlasák v Plzni nebo Jaroslav Kudrna v Hradci Králové. A Váš druhý dotaz: Při obsazování brankářských postů jsme měli samozřejmě celou řadu variant, určitě v nich figuroval i Marek Schwarz, ale nakonec jsme se rozhodli pro Tuomase Tarkkiho, který doplnil Honzu Lukáše. S tím jsme byli domluvení už dříve, kdy měl plnit pozici dvojky za Davidem Rittichem.


Pavel (Pavel323@seznam.cz - MB)

26. 3. 2016, 20:21


Dobry den pane Tumo,

Gratuluju k fantastickemu uspechu MB hokeje - postupu do semifinale!

Nemam tentokrat zadny dotaz na vas, ale spise vzkaz do kabiny hracum. Na hokej chodim pravidelne 25 let, a pamatuji tedy i pusobeni ve 3. nejvyssi soutezi (2. Liga). Co mi trochu v soucasnosti po "velkych vitezstvich" (Napr. nyni postup do semifinale) chybi, je vice si to po zapase uzit s fanousky. Obligatni dekovacka kotli, rybicky a pak zvednuty hokejky pri odjezdu do kabin je na muj vkus malo. Mnohym tymum v ELH zavidim spolecne dekovacky celemu stadionu...

A nyni si dovolim mozna drze prirovnani: podekovani divakum, nebo chcete-li radost po viteznem 6. ctvrtfinale s Hradcem, nebylo jine nez po viteznem utkani xx.kola pred 2 lety nad Mostem 😀.

Verte mi, ze temito radky nechci nikoho urazit nebo nastvat, nicmene citil jsem potrebu toto sdelit jako namet k zamysleni...

Hodne dalsich sportovnich uspechu nasemu BK MB!!
Pavel

Odpověď:
Dobrý den, díky za březnovou gratulaci a třeba se v některém z hráčů probudí šoumen, který děkovačky oživí. Souhlasím s Vámi, že by to byla příjemná změna.


Beny97 (jaroslavbenes8@gmail.com - BK Mladá Boleslav)

26. 1. 2016, 18:00


Dobrý den,chtěl bych vám říct, že obrazovky jsou super!! :) Ale je škoda, že nemáme nějaký pořádný nástup, že zhasnou světla a tak nějaké efekty je to škoda na takovém stadionu s takovou atmosférou :) ..... Neplánuje se něco takového nebo čím je za příčiněno, žže to tak není? ....Dřív to myslím parkrát tak bylo i při golech. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, vysílání na obrazovkách se snažíme neustále zlepšovat a určitě jste zachytil informaci, že pro letošní sezonu je zhasínání světel zakázané.


Vávra Jan (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

25. 1. 2016, 15:12


Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat proč nedáváme šanci mladým a to zejména v obraně -Hes,Kůrka,Bernad,Čermák? Když je to dobré i do budoucna...
Děkuji za odpověd,at se daří


Odpověď:
Dobrý den, úplně s Vámi nesouhlasím. Pro kluky jsme zajistili možnost hrát 1. ligu, což je určitě zase posune k extraligovému hokeji. Sledujeme je a víme, že se neustále zlepšují. Proto také v prvoligových týmech hrají. Navíc Jirka Kurka má letos i starty v extralize a zahrál si i Ligu mistrů. Bohužel Roman Čermák má dlouhodobé zdravotní problémy, tomu je potřeba popřát, aby se dal brzy dohromady.


Martin R. (rota.martas@seznam.cz - Mladá Boleslav)

7. 1. 2016, 19:07


Dobrý den pane Tůmo,
předem gratuluji k úspěchu vašeho týmu v extralize. Moc hezky se na zápasy Boleslavi kouká a především tedy i na umístění v tabulce. Sice nejsme nejlepší, ale jak se říká, každý den není posvícení, každý zápas se prostě nedá vyhrát. Myslím že umístění Bolky v TOP 6 je poněkud překvapivé ale hlavně potěšující. Doufám že to tak bude i po základní části ELH. Přímý postup do čtvrtfinále play-off by bylo velkou senzací pro klub, město i fanoušky BKMB.
Mám na vás pár otázek ohledně zimáku... Máte v dohledné době nějaké plány s úpravami na stadionu?? Myslím tím nějaké další rekonstrukce apod... Když jsem byl 28.prosince na zápase Boleslav-Liberec tak jsme s přítelkyní byli v sektoru namačkáni jako ovce... Tím chci říci že by bylo docela vhod nějaké navýšení kapacity stadionu... Obávám se že je to ale nemožné... Napište mi prosím k tomu nějaký váš názor...
Když jsem zmiňoval ten zápas mezi svátkami s Libercem, tak se chci zeptat... Přišel jsem s přítelkyní na stadion cca 20 minut před zápasem... Venku byly fronty až k těm stromům co se tam nachází... Proč to tak bylo pochopím když je to regionální derby, ale nejde mi do hlavy proč jsme tam byli namíchaní jako domácí fanoušci a hosté... Myslím že když hraje Boleslav doma tak mají přednost domácí fanoušci a pak až hosté... Navíc... Hosté mají přeci svůj sektor...
Když už jsem se zmínil o "derby" s Libercem, tak jsem se chtěl zeptat jestli vás nenapadlo uspořádat taky "Winter Classic" jako bylo teď v Brně?? Myslím si že by to klidně mohlo atakovat divácký rekord extraligy...
Další otázka pro vás... Co říkáte na účasti Bruslařů v reprezentaci?? Já osobně jsem byl spokojen s účastí Jarůška, Urbana a Voráčka... Channel One Cup v Moskvě jsem vyhráli i díky nim a Jarůšek se na tom podílel nejvíc když vstřelil gól v posledním zápase proti domácím Rusům... Taky jste z toho měl stejné pocity??
A na závěr mám na vás jednu prosbu... Nechtěli byste točit na zimáku i jinou značku piva než Radegast?? Chápu že musíte, protože Radegast je sponzorem extraligy, ale na zimáku můžete točit ještě druhou značku ne?? Nezlobte se na mne ale mně to chutná spíš jako mlíko než jako pivo a pak si musím po zápase spravit chuť v hospodě točeným Kozlem nebo Plzní... Když se tam točil ten Budvar, tak ten přišel vždyckyk chuti, ale tenhle Radegast mi vždycky zkazí chuť toho piva... Chápu... Každý máme jiné chutě, ale zkuste mi na tuhle prosbu alespoň taky nějak zareagovat... Děkuji

S pozdravem,
Martin R.

Odpověď:
Dobrý den, vím, že reaguji dost pozdě. Minulá sezona byla úžasná a play-off celý klub dost pohltilo. K Vašim dotazům jen stručně: Asi jste zaznamenal, že se vedou jednání o výstavbě nového zimního stadionu v Mladé Boleslavi. Uvidíme, zda se podaří sehnat potřebné finance. Pokud jde o Winter Classic, tak se přiznám, že to je pro nás trošku science fiction. Účast Bruslařů v reprezentaci je samozřejmě skvělá věc, klukům to přeju. A pivo? Radegast je partnerem Tipsport extraligy, jinou značku během utkání točit nemůžeme.


Ilona H. ( - )

4. 1. 2016, 22:12


Dobrý den,
jak dlouho se budete ještě zastávat vašeho "moderátora"? Podle mého názoru je už opravdu neúnosné, aby u nás takový amatér setrvával. Je to ostuda nejel pro českou extraligu, ale pro naše město a samozřejmě i klub. Neustále ohrává 10-12 písniček pořád dokola, mnohdy se nejedná ani o písničky, ale spíš o největší vykopávky nebo podivné pazvuky. To prostě, pokud máte selský rozum, dobrý zrak a sluch, musíte uznat. Pokud se podíváte na nějaké jiné extraligové i prvoligové stadiony, tak jsou tam každý zápas jiné a jiné písničky, u nás prostě ne. Časy Vojty Sklenáře jsou tímto definitivně pohřbeny.

Další věc - proč je mezi diváky na tribuně a zabírá tím další místa pro sezení pro diváky? Proč nemůže být tam, co býval moderátor dřív? Ty pazvuky pouští nejspíš ještě z gramofonových desek nebo z kazet, protože jak ty písničky omílá pořád dokola, tak se mu zadrhávají, což je opravdu neskutečná ostuda. A to ani nepočítám jeho syčení do mikrofonu na kotel nebo to, že neustále pouští ohraného Kluse s tím, že je naše republika v p*deli. Není to vůbec vtipné ani trefné - to bylo možná naposledy čtvrtfinále 1. ligy proti Havlíčkovu Brodu, kdy ještě tehdy normální moderátor pouštěl nahrávku z jedné pohádky se slovy: "Je to rebel".

Když máte na to, abyste platili tak hvězdné hráče, vynaložte prosím nějaké úsilí na sehnání nového moderátora, který půjde s dobou, nepoleze do zadku fanouškům a nebude je pořád nutit uměle fandit a nechá je, aby fandili sami. Dřív jsme se takovým stadionům typu, kde fandí víc moderátor než diváci (viz Liberec) smáli, ale teď jsme jeden z nich.

A zkuste prosím popřemýšlet nad repertoárem.....

Odpověď:
Dobrý den, otázka moderátora je samozřejmě věcí názoru a řeší se každou sezonu několikrát bez ohledu na to, kdo na té pozici působí. Já to vnímám tak, že každému vyhovuje něco jiného, každý tuto činnost jinak pojímá a hodnotí. Pokud jde o Bubna, tak vím, že je v kontaktu s hráči, a proto některé skladby „vychází“ z kabiny. Stejně tak spolupracuje i s FANKLUBEM a mají spolu také nějaké dohody. Za to jsem samozřejmě rád, protože to považuji za základ. Jestli se pak někomu líbí takové písničky a jinému zas jiné, tak to je obtížně řešitelná situace, to jistě chápete. A proč je na tribuně? Jednak proto, aby se slyšel, a jednak proto, že v místnosti, kde působil, je videorozhodčí a režie vysílání na obrazovkách. Náš zimní stadion na tyto produkce prostě není z hlediska zázemí příliš připraven. Snažíme se udělat maximum pro to, aby všechny tyto věci fungovaly, ale musí fungovat tak, že respektují stavební uspořádání zimního stadionu. Věřím, že Buben na váš příspěvek zareaguje, budiž mu ke cti, že s klubem žije a reflektuje na požadavky i na případnou kritiku. A to, že máme na to, abychom do Boleslavi přivedli kvalitní hráče, tak to přece s pozicí moderátora nijak nesouvisí. Beru to tak, že tady jste trochu ustřelila. A navíc naši přeci fanoušci fandí sami – díky jim za to!!!


asanin ( - Mladá Boleslav)

24. 12. 2015, 13:13


Dobrý den, chtěl bych se zeptat na práci pořadatelské služby.

Již dvakrát v této sezoně nastal problém v hostujícím kotli. Včera v zápase s Olomoucí a předtím to bylo tuším v zápase s Hradcem. Vždy se jednalo o to, že agresor z hostujícího kotle napadl fyzicky domácí příznivce. Zásah pořadatelské služby byl v počátku vždy ok, ale nechápu proč takovéto lidi pořadatelská služba ze stadionu nevyvede a nechává je v hledišti? V zápase s Hradcem dokonce agresora ze stadionu vyvedla, ale on se tam za chvíli vrátil a na zápas se dodíval.

Sedávám již několik sezon vedle hostujícího kotle a vím, že často naši diváci soupeře v hostujícím kotli provokují a navzájem se uráží, ale to řešit nejde. Agresi ovšem řešit jde. Není to kritika, ale věc k zamyšlení. Na všech stadionech ať už fotbalových či hokejových je agresor okamžitě ze stadionu vyveden, nebo je odchycen PČR při odchodu ze stadionu - u nás nikoliv.

Odpověď:
Dobrý den, bohužel se obávám, že problémům v hostujícím kotli nejde stoprocentně předejít. Pokud jsou v něm fanoušci, kteří jsou agresivní nebo si léčí nějaké své komplexy, tak se s tím nedá mnoho dělat. Máte pravdu, že pokud je někdo vyveden, tak už by se vracet neměl, to jsme si s agenturou už vysvětlili. Doufám, že udržíme nějaký přijatelný standard, ale obávám se, že blb zůstane blbem a všem případům prostě předejít nejde.


Deny ( - BK MB)

20. 12. 2015, 19:09


Dobrý den,

je podle vás zodpovědné podepsat hráče, který na české poměry velmi výrazně zatíží rozpočet ve chvíli, kdy generální partner veřejně uvažuje o výrazném snížení finanční podpory sportovních týmů v regionu? Je Jakub Klepiš placen v rámci aktuálního rozpočtu, nebo muselo dojít k jeho navýšení z jiných zdrojů?

Aby jste mě špatně nepochopil, je samozřejmě radostné, že tento klub dokáže promluvit do souboje o takového hráče (a doufám, že nešlo jen o to, kdo bude schopen unést a zaplatit v Třinci podepsanou smlouvu). Při dříve zmíněných okolnostech, aktuálním postavení týmu v tabulce a na poměr cena/aktuální výkon mi to přijde jako poměrně velký risk, ke které nejsme (pokud nepočítám plánovaný odchod D. Výborného) žádnou krajní situací nuceni. Váš názor?

Děkuji za odpověď a přeji mnoho dalších úspěchů.

Odpověď:
Dobrý den, nemyslím si, že bychom se chovali nezodpovědně. Samozřejmě se musíme dívat i do příští sezony a dalších ročníků. Já osobně jsem velmi rád, že Jakub do Mladé Boleslavi přišel. Beru to jako signál toho, že jako klub začínáme mít dobré jméno na hokejové mapě. A není to o tom, že by nás něco tlačilo, nebo že bychom riskovali. Do strategie klubu by přece mělo patřit to, že se chceme zlepšovat a zkvalitňovat. A pokud jde o odměny hráčů a zdroje na ně, tak to je samozřejmě vnitřní věcí klubu. Ale nebojte se, nejdeme za ekonomickou hranu klubu.


Paul ( - MB)

6. 12. 2015, 09:45


Jaká je skutečná kapacita stadionu v současné době, kdy ubylo cca 30 míst z důvodu instalace velkoplošných obrazovek? Byla tato místa nahrazena jinými a popř. kde? Nebo bude kapacita stadionu oficielně snížena na 4170 míst?
Uvažuje klub o zkulturnění prodeje ve FANSHOPU v průběhu domácích zápasů? Stan, ve kterém se prodává, má na sobě vrstvu prachu snad ještě z doby působení Richarda Krále v BKMB.

Odpověď:
Dobrý den, ubyla nám místa k sezení pod jednou obrazovkou, místa na stání nám neubyla, protože nejsou individuálně specifikovaná. K žádnému oficiálnímu snížení kapacity stadionu nedošlo. Pokud jde o prodeje ve FANSHOPU při domácích zápasech, rádi bychom měli lepší prostor, ale ten prostě na zimním stadionu není.


Matěj (mates.kaspic@seznam.cz - Pardubice)

1. 12. 2015, 20:07


Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s Martinem Růžičkou. Proč nenastupuje do zápasů. Myslím, že je zraněný. Můžu se zeptat na podrobnosti? Doba rekonvalescence a typ zranění? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, díval jsem se na diskusní fórum na našem webu a vidím, že výčet zraněných hráčů je zase téma. Už jsem ale několikrát prezentoval, že po domluvě s trenéry i sportovním manažerem nebudeme publikovat, kteří naši hráči jsou zranění, o jaký typ zranění se jedná, ani na jak dlouho to je. Prostě jsme se tak rozhodli a věříme, to naši příznivci budou respektovat. A Martin Růžička byl zraněný, to máte pravdu.


Daniel (danda.dvorak@seznam.cz - Most)

29. 11. 2015, 16:26


Dobrý den chtěl bych se zeptat zda by bylo možné si uvás nechat objednat minipuk s vaším logem. Sbírám tyto minipuky a jediný váš mi chybí. Předem děkuji za odpověd :)


Odpověď:
Dobrý den, ozve se vám někdo z našeho marketingového oddělení.


Martin Vaněk (mano.vano@email.cz - Velké Meziříčí)

10. 11. 2015, 12:11


Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jak nejlépe můžeme sehnat lístky na hokej,když nejsme místní a předprodej lístků není pro nás vzhledem k vzdálenosti do Boleslavi aktuální?
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, lístky na domácí utkání našeho týmu nelze zakoupit v internetových předprodejích. Je však možné si lístky na sekretariátu zamluvit a poté vyzvednout na pokladně před zápasem – nejpozději však 20 minut před jeho začátkem, poté rezervace propadají.


Olda ( - Mladá Boleslav)

8. 11. 2015, 10:10


Mr. Ruppert Tak asi takhle:
Buben v Bolce vůbec nebydlí,
a jako abstinent a nekuřák, asi těžko bude denně jezdit po Boleslavi ožralej.
Tohle nařčení zavání trestným činem pomluvy.
V tomto příspěvku ho primo jmenujete a nazýváte prasetem a ožralou.


Mr Rupert ( - )

6. 11. 2015, 16:29


Dobrý den, kdo zaměstnal to prase Bubna? A jak bude potrestán, že náš klub zostudil před celou extraligou? Už jste ho vyhodili? To, že jezdí po Boleslavi denně ožralej, by mělo snad stačit...

Odpověď:
Dobrý den, na váš příspěvek nebudu reagovat. Jeho obsah i forma se mi nelíbí. K tématu jsme vydali oficiální prohlášení a víc se jím zabývat už nebudeme.


noname (vojtalec@seznam.cz - FKMB!!!)

25. 10. 2015, 16:38


Dobrý den nehledáte pořadatelskou službu? Měl bych s kamarádem zájem.

Díky.

Odpověď:
Dobrý den, díky, ale pořadatelskou agenturu máme.


Suchý (suchacek7@gmail.com - BK MB)

24. 10. 2015, 12:56


Dobrý den,
Je radost sledovat jak to týmu šlape, tak doufám že to vydrží co nejdéle. Hlavně v důležitých zápasech sezóny. Rád bych se zeptal, kdy bude v provozu i druhá obrazovka?
Děkuji a přeji všem hodně sil a zdraví

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Druhá obrazovka už funguje a jsem za to rád. Doufám, že je oceňují i naši fanoušci.


R4d3k ( - MB)

24. 10. 2015, 20:56


Dobry den,

Nejprve bych chtel podekovat za dalsi pokusy o REPLAYe, chapu ze se to teprve uci. Nemohu ale opomenout to, ze nechodim jen do MB, ale i na jine stadiony a proto vim, ceho jsou schopni tam.
Mohou to napriklad trenovat na utkanich junioru.

Zadruhe koukam, ze nekdo pouziva stejny PODPIS (Radek MB), jako ja, takze ho menim na R4d3k MB a s tim pripojuji, ze v dnesni dobe LTE/4G, WIFI na hokeji opravdu nepotrebuji.

To bych radeji videl nasi rolbu v tymovych barvach a s logem BKMB!
O5 v dnesni dobe uz je celkem snadne a cenove dostupne nechat nasi rolbu polepit tymovymi motivy.

Celkove by tyto dve veci, jako jsou REPLAYe a ROLBA V BARVACH, podrthli skvele vykony nasich hokejistu a posunuli nas dle meho nazoru i nazoru mych znamych zase o krucek bliz k profesionalnejsi prezentaci naseho tymu.

Diky a preji nasemu tymu mnoho dalsich bodu,

R4d3k


Odpověď:
Dobrý den, myslím, že už jsem zde psal, že chceme zlepšovat produkci na obrazovkách. Věřím, že přijdou i další nápady atd. Pokud jde o rolbu, tak ta bohužel není „v našich rukách“. Mně by se taky líbila v klubových barvách.


Radek ( - MB)

16. 10. 2015, 11:29


Dobrý den,
bude někdy na celém stadionu pokrytí wifi?

Odpověď:
Dobrý den, a já myslel, že na zimní stadion chodíte kvůli hokeji…? :-) Ale vážně. Wifi sítí je na zimním stadionu několik, ty ale slouží k technickému zabezpečení průběhu zápasu. A neumím si představit, že by veřejná wifi při zápase fungovala. Nemyslíte, že by byla zcela přetížená? Už takovou zkušenost máme za sebou.


srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

10. 10. 2015, 21:11


Souhlas s Radek MB ,ještě by bylo vhodné ,když třeba lidé tleskají tak aby na obrazovce tleskal Puky a nebo když řveme Mladááá Boleslav tak aby to nějakým způsobem bylo na obrazovce..věřím ,že zápas od zápasu to bude lepší..
Hodně štěstí!

Odpověď:
Dobrý den, už jsem na toto téma odpovídal před chvílí. Pánové, buďme nohama na zemi. Chceme se zlepšovat, ale nemusíte nám po každém zápase psát, co všechno byste chtěli.


drmentor (drmentor@seznam.cz - BKMB)

9. 10. 2015, 21:47


Dobrý den, pane Mgr. Tůmo.
Dnes jsme byli donuceni opustit svá místa na lavičkách vedle trestných lavic (security se chovala naprosto slušně a korektně), na kterých stáváme dlouhá léta. Můžete mi říct, proč nemůžeme stát, tam kde jsme zvyklí a máme nejlepší podmínky pro sledování hry?
děkuji a přeji příjemný den

Odpověď:
Dobrý den, já jsem celou akci sledoval, takže vím, že ze strany security proběhla korektně. Důvodem byl požadavek České televize, která se samozřejmě snaží o to, aby měla co nejlepší záběry. Asi jste si všiml, že se věc snažíme vyřešit tím, že lavice, na kterých stojíte, posuneme dál od mantinelu. Děkujeme za pochopení.


Radek ( - MB)

9. 10. 2015, 22:53


Dobry den,

Opet velka gratulace a podekovani za predvedenou hru.

A ted par pripominek a postrehu:
1) vysvetlete prosim lidem, kteri pracuji s obrazovkou, ze lidi nezajima live prenos, protoze sedi cca do 10m od ledove plochy, ale ze chteji videt opakovane zabery a dulezite momenty. Jako jsou fauly, sporne momenty, goly a sance. Dnes proti HK, jsem se vzdy dival na obrazovku, kdyz mi nebylo neco jasne, nebo jsem chtel nejaky ten zajimavy moment videt znova a jedine, co tam bylo videt bylo, jak se hraci stridaji nebo se stavi na buly...to je o nicem
2) kdyz si jde rozhodci skontolovat situaci od videorozhodciho, je zakaz tuto situaci poustet na obrazovku. Koledujete si o maler a pokutu.

Jsme extraligovy tym s nemalym rozpoctem, prosim, proskolte personal, abychom pusobili jako profesionalove a ne jak nejaci vidlaci z rybnika.
Toto jsou zakladni veci, ktere znam i ja obycejny, prumerne inteligentni fanousek a proto by se to nemelo stavat lidem, kteri jsou za to placeni a je to jejich prace.

Verim, ze to nebude brat, jako provokaci nebo urazku, ale jako dobre mirene postrehy.

Preji hodne uspechu a jeste vic vyhranych zapasu.

Radek

Odpověď:
Dobrý den, v prvé řadě si musíte uvědomit, že nejsme Česká televize nebo nějaký jiný sportovní kanál. Naše technické možnosti jsou omezené a na obrazovky se náš televizní tým snaží dostat vše, co mu zařízení umožní. Takže je hezké, co píšete, ale technicky je to nereálné. Tým, který se o vysílání stará, je mladý a nápaditý, takže jim dejme příležitost to ukázat. Neškolme je od prvního vysílání. Díky.


Mirek ( - )

7. 10. 2015, 12:11


Dobry den,je zacatek sezony ale chci se zeptat dle nekterych hokejovych servru konci hodne hracum kontrakty po teto sezone a tak se chci zeptat zda uz uvazujete s nekterymi hraci (kterymi) zacit vyjednavat prodlouzeni,samozrelme myslim tim kmenove ne na hostovani. Jinak preji uspesnou sezonu. Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, tyto informace přece na toto místo nepatří. Určitě nepředpokládáte, že vám tady budu psát, se kterými hráči budeme jednat o prodloužení smlouvy. To je klubová věc a samozřejmě budeme zveřejňovat případné výsledky takových jednání.


Radek ( - MB)

30. 9. 2015, 09:42


Dobrý den,

Moc pěkný pohled na tabulku. Jen tak dál 😉😉😉
Mám obrovskou radost z výsledků i předváděné hry.
Když už to nejde lehce, je vidět velká snaha a obětavost.
Je to super a na hráčích je vidět, že fungují jako jedna banda.

Držím pěsti. Vydržte nahoře co nejdéle, už jen kvůli komentatorům a všem těm fanouškům jiných týmů, co se nám roky smáli.

Díky a hodně úspěchů,

Radek

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek.


Martina Pleštilová (martinaplestilova@seznam.cz - Liberec/ Bílí Tygři Liberec)

30. 9. 2015, 10:50


Dobrý den, jsem fanoušek Bílých Tygrů Liberec a nestydím se za to, byla jsem však doslova šokovaná z toho, že mi nebyl prodán lístek na sezení i když v předprodeji byly tyto vstupenky k dostání. Zakoupila jsem si tedy lístek ke státní a k mému velkému překvapení jsem byla vykázána z prostoru u ledové plochy za sklem pod sektorem fanoušků z Liberce i když z tohoto místa sledovali utkání i další fanoušci. Můžete mi prosím tento zvláštní přístup ke sportovním fandům nějak rozumně vysvětlit. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, myslím, že na všech, či na naprosté většině zimních stadionů v extralize, se fanouškům hostů prodávají lístky pouze do sektoru hostů. Pokud jste byla vykázána z prostoru u ledové plochy, tak mě to samozřejmě mrzí, ale předpokládám, že bezpečnostní agentura byla k takovému postupu vedena nějakým bezpečnostním důvodem.


Aleš (Ales.Hradec@seznam.cz - MB)

28. 9. 2015, 10:24


Dobrý den,obrazovky jsou pěkný,ale myslíte si,že když každý rok bojujete o výjimku je vhodné kvůli nim snižovat kapacitu? Nešlo to vyřešit jinak?


Odpověď:
Dobrý den, chápu, že pokud byl někdo zvyklý sedět či stát v místě obrazovek, tak se mu jejich umístění nelíbí, ale to se nedá nic dělat. Pravda je, že jsme o pár míst přišli, ale ty stejně kapacitu zimního stadionu zásadně nesnížily.


SrdceBk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

27. 9. 2015, 16:08


Obrazovky super,ale nešlo by je dát na jiné místo např tam kde jsou staré obrazovky na udání výsledku?

Odpověď:
Dobrý den, místa pro umístění obrazovek se vymýšlela relativně dlouho, zvažovaly se různé varianty. Stávající umístění je vybráno jako uživatelsky nejlepší a samozřejmě při umístění obrazovek hrály roli i celkové náklady. Jejich umístění k časomírám by bylo finančně velmi náročné.


Karel (sanmarco4@seznam.cz - MB/BK)

12. 9. 2015, 08:15


Dobrý den, velmi jsme byli potěšeni první výhrou našeho týmu. Blahopřeji. Bohužel celkový dojem nám kazil výhled na ledovou plochu. Sedadla máme hned nad střídačkou domácích a ve výhledu brání zábradlí na betonovém soklu. Nešlo by s tím něco udělat? Jedná se např. o sektor D , 3.řada. Zábradlí je pouze nad střídačkami, ve střední části není. Z bezpečnostního hlediska je to nerelevantní neboť pod zdí je střecha a není tedy kam spadnout.... .Betonový sokl je také ve špatném stavu a opřít se o něj (jinak na ledovou plochu není přes zábradlí vidět) je velmi nepříjemné. Nešlo by zábradlí odstranit a místo pro opření obložit dřevem, tak jak je tomu ve střední části? Vzhledem k celkovým provozním nákladům by tato investice nebyla nijak závratná, ani časově a fanoušci by si přišli na své. Včera jsme odcházeli tak trochu pokrouceni, neboť chvílemi člověk neví jak se má na sedadle poskládat, aby všechno dění na ledě postřehl. Příští zápas půjdu s šestiletým synkem a již teď mám obavy o jeho hokejovém zážitku. Doufám, že najdete řešení a nebudeme muset litovat peněz investovaných do permanentek na tuto sezonu. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v současné době není v plánu žádná úprava hlediště. Pokud je z některého místa horší výhled, tak s tím nic neuděláme.


Michal Kunst (michal.kunst@email.cz - Mladá Boleslav)

9. 9. 2015, 14:26


Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli jsou ještě k dostání, ta zelená trika ve fanshopu. Měl bych o něj zájem. Děkuji předem.

Odpověď:
Dobrý den, ve FANSHOPU na naše fanoušky čeká nová kolekce oblečení. Zelené tričko je v ní také :-)


Tatarák ( - BKMB)

3. 9. 2015, 11:10


Dobrý den pane Tůmo,
v některé z reportáží (myslím 1.boleslavská) jsme se mohli dozvědět o tom, že je zimní stadion rekonstruován. Také jsme se tam mohli dočíst zmínku o tom, že by se snad měli na "zimáku" instalovat dvě velkoplošné obrazovky a všimnout jsme si mohli i třeba velkých plexiskel po celém obvodu hrací plochy atd.
Připravuje se nějaký článek o dění na zimním stadionu, nebo mohl by jste se nám o výše zmíněném trochu rozepsat?
Děkuji a přeji hodně úspěchů do nové sezóny.

Odpověď:
Dobrý den, došlo k velké rekonstrukci kabin mládeže. Jedné obrazovky jsme se už dočkali, na druhou ještě čekáme. A máte pravdu, i plexi jsou zvýšená. Jsme rádi, je to bezpečnější a myslím, že i hra je plynulejší.


Petr (petr.kverka@seznam.cz - Bolka)

2. 9. 2015, 12:52


Dobrý den.přeji hodně hokejových úspěchů v tomto ročníku a bojů o horní pozice v tabulce.Můj dotaz zní-proč tak kvalitní hráč-jeden z nejrychlejších a nejpotřebnějších hráčů Bk-pan Mikulík odešel z klubu?Byl snad slušně vyhozen nebo to byla jeho vůle odejít.Zatím jsem si nevšiml,že by do týmu přišla rovnocená náhrada.Díky a ještě jednou hodně úspěchů přeji.

Odpověď:
Dobrý den, díky za přání do sezony. Mikymu skončila smlouva a další jsme mu již nenabídli. Takový je hokejový život, každopádně bylo na místě mu poděkovat za práci, kterou pro klub odvedl. Což se také stalo.


Mirek (proto@gmail.cz - Praha)

26. 3. 2015, 12:38


Dobry den,chtel bych podekovat Vam a vedeni klubu za mimoradne povedenou sezonu !! Byl to zazitek jako hrom,samozrejmne zalezi na hracich ale preci "Jsme jeden tym". A ted dotaz,pohybuji se v prostredi podnikatelu a tudiz se zucastnuji ruznych akci BK MB a chci se zeptat jakou funkci vykonava p.ing Radan Lenc starsi v klubu protoze casto ho potkam na techto "uzavrenych" akcich? Dekuji a preji jeste lepsi sezony a zazitky

Odpověď:
Dobrý den, i vám díky za poděkování. Ing. Lenc nevykonává v klubu žádnou funkci. Jen nevím, o jakých různých akcích BK MB píšete, my jich zas tolik nemáme a o uzavřených už vůbec nevím :-)


Michal Petřík (michal7538@seznam.cz - BKMB)

23. 3. 2015, 06:29


Dobrý den, dovolte mi Vám, managementu, trenérům i celému týmu poděkovat a pogratulovat k 8.místu v extralize a zároveň přeji šťastnou ruku při výběru hráčů k doplnění našeho týmu. Myslím že ti kdo tu hostovali odvedli dobrou práci a stálo by za to se o ně zajímat (Růža, Bárta, Kočí) a snad zůstane i Robar ,protože myslím že o něj bude zájem. Ještě jednou díky a snad ještě vydrží i David.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za vaše poděkování. Výsledku v letošní sezoně si vážíme a i víme, že nás zavazuje do sezony příští. Na tu také už samozřejmě dáváme dohromady hráčský kádr, ale na informace o něm nám ještě dejte čas.


cubis2 (cubis2@seznam.cz - Mladá Boleslav)

21. 3. 2015, 09:52


Jenom poděkování.Pane Výborný, pane Jelínku - fajn sezona. Zůstaňte prosím v MB. Příští rok s váma to vidím minimálně na semifinále. Jste skvělý tým. Díky!

Odpověď:
Dobrý den, vaše poděkování pánům trenérům vyřídím. Jistě už víte, že v Boleslavi zůstávají.


sigi (sivi@seznam.cz - Bolka)

18. 3. 2015, 21:15


Dobrý večer. Je po utkání a mne je i přes prohru fajn.Už to není ta zoufalost jako kolem vánoc. A za to MOC díky. Ale,pokud to loučení nevyjde do MB,neuvazujete o nějakém rozluckovem zápase? Všichni bychom si zasloužili se před dovolenou se s hráči rozloučit. Díky.

Odpověď:
Dobrý den, tak jste to trefil. Rozlučkový zápas byl a myslím si, že jsme si ho celkem užili.


Beny BKMB (jaroslavbenes8@gmail.com - BKMB)

17. 3. 2015, 12:22


Dobrý den pane Tůmo,nejprve bych vám i celému klubu BK Mladá Boleslav chtěl poděkovat za to kam se až hokej v Boleslavi dostal je radost sledovat jak s námi klubu s několika tituli mají problém držet krok.Ale teď už k otázce která už tu několikrát zazněla ale prosil bych upřesnit.
Existuje nějaký projekt na nový stadion? Pokud ano kdy by si mělo začít něco dít okolo nového stadionu. A další otázka na co přesně má náš klub vyjímku na stadion co přesně v Boleslavi nevyhovuje. Děkuji a ještě jedenou gratuluji k dosaženým výsledkům :)

Odpověď:
Dobrý den, jak už jsem několikrát psal, nechme tomuto tématu čas. Díky moc.


Radek ( - MB)

14. 3. 2015, 20:08


Dobrý den pane Tumo, prosim neberte to nijak zle, ale.mel.bych pro Vas napad :)
Kladno bude hrat pristi sezonu zase 1.ligu a my opet EXTRALIGU, zkuste sem stahnout Tomase Kaberleho.
To je stale obrance, jak vino. Jen k sobe potrebuje kvalitnejsi tym a ten se Vam letos podarilo sestavit. Byla by skoda ho pustit jinam ;)
Hezky den a ve sredu na stadionu!!!!

Odpověď:
Dobrý den, díky za tip.


Petr (davendo@seznam.cz - Mladá Boleslav)

14. 3. 2015, 22:27


Co se děje s D. Vrbatou ?

Odpověď:
Dobrý den, David Vrbata se v závěru sezony nevešel trenérům do sestavy.


Fireman ( - BK MB)

9. 3. 2015, 16:18


Dobrý den pane Tůmo,

předně chci celému týmu a všem lidem v klubu poděkovat za nádherné zážitky v zápasech předkola play-off a samozřejmě popřát vše nejlepší do dalších bojů s Třincem. Ale neodpustím si dvě otázky, které nám nedělají dobré jméno v republice a mezi vlastními fanoušky. Ta první otázka se týká obsluhy časomíry. V sobotu to nebylo poprvé, kdy si časoměřiči nevěděli rady. V této sezóně se to stalo již minimálně 2x. Jak jsou tito lidé vybíráni? Existuje nějaké předsezónní školení, aby byli na vzniklé situace připraveni a věděli, jak vrátit čas o pár sekund? Je to trapas :-( A druhá otázka - oba zápasy proti Plzni byly vyprodány a číslo 4200 jistě nebylo přesné. I přesto ( a už to na těchto stránkách bylo přetřásáno ) o přestávkách a na konci zápasu jsou otevřeny pouze 3 východy u pokladen. Trvá neskutečně dlouho, se dostat ven. I z pohledu bezpečnosti mi to nepřijde správné. Budete s tím konečně něco dělat ? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, nejprve díky za poděkování. Pokud jde o obsluhu časomíry, tak mě samozřejmě mrzí, že se občas něco takového stane. Já neznám konkrétní technické možnosti časomíry, takže nevím, jak rychle se dá případná chyba odstranit. Každopádně to vždy po zápase hned řešíme, ale chybovat je lidské.
Na nutnost otevření co nejvíce východů jsme bezpečnostní agenturu upozorňovali dost často. Samozřejmě souhlasím, že má být otevřeno co nejvíce východů.


Mirek (stdudentzem@seznam.cz - Dukla jihlava)

24. 2. 2015, 19:28


Dobrý den. Mám dotaz proč nám Davida Ritticha na play off půjčíte na dva zápasy a pak na dva ne,?? Je v tom jiná než sportovní stránka věci,???

Odpověď:
Dobrý den, David Rittich je náš hráč, a proto také my rozhodujeme, jestli ho pustíme do Jihlavy či nikoliv. Pokud jste si všiml, tak jsme hráli předkolo play-off a čtvrtfinále. Pokud to bylo možné, tak za Jihlavu chytal, jinak byl samozřejmě k dispozici našemu týmu. Pro mě to je celkem logické. Předpokládám, že pro vás taky.


Danny ( - Ml. Boleslav)

23. 2. 2015, 11:04


Dobrý den, otázku žádnou nemám, jen chci vyjádřit podporu a uznání za to, jakým způsobem je klub aktuálně veden. Ať už je to kauza sektoru G, ke které se klub postavil čelem, nebo vyvarování se unáhlených kroků co se týče sportovního hlediska. Už nyní je jasné, že jde o nejúspěšnější sezónu Bruslařů v extralize a za to všem patří dík, ať už to skončí jakoliv.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Ze sezony máme velkou radost.


Jarda ( - Bolka)

20. 2. 2015, 15:06


Dobry den pane Tumo,
ten Vojtech Tuma co pise na webu je Vas pribuzny ...?
Diky

Odpověď:
Dobrý den, proč vás to zajímá? :-)


Kuba (k.u.b.a.kolin@seznam.cz - Mladá Boleslav)

17. 2. 2015, 10:20


Dobrý den,
můžu se zeptat prč vyhazujete domácí fanoušky? Třeba kamarád má do té tribuny, kde jste v neděli pustili hradecké fanoušky permanentku. Jestli jste to nepostřehl, tak náš kotel byl proti tomu hradeckému nic. Je jejich problém, že vyjeli 3 autobusy a i kdyby vám za to dali peníze, tak nemůžete vyhazovat fanoušky. Myslíte si, že se našim hokejistům hrálo lépe?
Velice děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, k problému v sektoru G jsme vydali prohlášení, takže už to víc rozebírat nechci. Myslím si, že jsme se k tomu jako klub postavili čelem.


Pavel1122 ( - )

17. 2. 2015, 13:52


Pane Tůmo,již minulé jsem Vám napsal,že nejste člověk na správném místě,zamyslete se nad tím. Apropo,s tím sektorem "D" a permanentkářema to jen dokazuje.

Odpověď:
Dobrý den, koukám, že nepatřím zrovna mezi vaše oblíbence, ale to se asi nedá nic dělat. Apropo, pokud myslíte utkání s Hradcem Králové, tak to byl sektor G a ne sektor D.


jozin (jirakstransky@seznam. cz - Mladá Boleslav)

15. 2. 2015, 14:03


Mám dotaz proč fandové z Hradce musí být v sektoru G z důvodu že je malý sektor hostí ? Tak jim radši omezte místo z důvodu kapacity !

Odpověď:
Dobrý den, k problému v sektoru G jsme vydali prohlášení, takže už to víc rozebírat nechci. Myslím si, že jsme se k tomu jako klub postavili čelem.


Lukáš (druzic159@seznam.cz - Dačice)

4. 2. 2015, 21:14


Ahoj jaktože nehraje Roman Čermák ? Co s ním je ?

Odpověď:
Ahoj, v těch pár zápasech, které máš asi na mysli, se prostě Roman nevešel trenérům do sestavy.


Vč (uresova2@seznam.cz - BK/Praha)

2. 2. 2015, 12:56


Nebylo by možné rozšířit prodej bulletinu i na druhou stranu stadionu ?
Poměrně velká tribuna (vchody z ulice) má sice nadohled hlavní vstup, kde se prodává, ale prakticky musí obejít 3/4 stadionu.

HODNĚ ÚSPĚCHŮ ROZJETÉMU TÝMU !

Odpověď:
Dobrý den, uvidíme, jak k jejich prodeji přistoupíme v následující sezoně. Já bych byl samozřejmě rád, kdyby se vždy prodaly všechny bulletiny, ale bohužel tomu tak není.


PitrsBKMB (Pitrs1414@seznam.cz - Mladá Boleslav)

2. 2. 2015, 21:15


Dobrý den chtěl jsem se zeptat nevím jestli je to otázka přímo na vás,ale uvažovali jste někdy o rozšíření kapacity stadionu aby vyhovovala pravidlům extraligy tedy minimálně 5000 ? Nebo v budoucnu o stavbě arény jako mají například v Třinci něco takového by se mi líbilo i tady :) Protože nevím jestli budeme pořád dostávat vyjímku neustále kvůli kapacitě stadionu nebo ne. Předem děkuji za odpovědi a nashledanou. :) Jinak BK Mladá Boleslav do toho :))

Odpověď:
Dobrý den, už jsem na toto téma odpovídal několikrát. Samozřejmě bychom chtěli vylepšit stávající zimní stadion nebo mít novou arénu. To však není tak jednoduché. Každopádně letošní play-off ukázalo, že náš stadion má úžasnou atmosféru, což ocenili i naši soupeři v předkole i ve čtvrtfinále.


pavelski (firetoxik@seznam.cz - Mladá Boleslav)

31. 1. 2015, 12:11


Dobrý den, proč se nezhasíná pri nastupu a pri golovych oslavách svetla? Myslím si ze je to efektivní a patří to k hokeji. Dekuji za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den, světla se nezhasínala, protože na systému byla řada závad. Ke konci sezony už bylo všechno v pořádku. I když efekty se teprve učíme.


Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

31. 1. 2015, 16:48


Jsem fanoušek,který jen nekritizuje ale i chválí,libí se mi jak teď tým funguje a bojuje,nevadí mi prohra,ale prohra se ctí,tedka to chce vyhrát s Plzní a poté s Varami a věřím že nejenom budeme bez baráže(konečně)ale že si třeba zahrajeme předkolo :)Jedna otázka proč nehraje teď Klimenta?
Děkuji.
Hodně Štěstí. :)

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Tomáš Klimenta měl v tu dobu zdravotní problémy. A i štěstí nám přálo, takže díky.


Šedour (sedour2@seznam.cz - MB/BK MB)

25. 1. 2015, 13:38


Dobrý den.
Děkuju a gratuluji celému týmu za předvedený výkon proti Zlínu. Pro diváka zážitek. V tomto důležitém zápase byla vidět opravdu chuť vyhrát a bylo vidět i "srdíčko", takže jen tak dál! Gratuji i Brošákovi za krásný gól a i Ctiradovi za gólovou kompenzaci jeho chyby:-)
Ať se daří nejen dnes proti Pardubicím a ať se hlavně vvyhneme baráži!

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek.


Pája a strejda Míša (pamiruda@ssznam.cz - Mladá Boleslav)

25. 1. 2015, 13:52


Jedine Bolka. Pro jsou to držící a extraliga není první liga. Děkuji za dobře výkony v posledních kolech.držíme cela rodina palce.Bolka je prostě nejlepší.

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek.


pavelski (firetoxik@seznam.cz - Mladá Boleslav)

24. 1. 2015, 04:18


Dobrý den, pokud by se udržela extraliga v co pevne doufám. Tak se chci jen zeptat jak moc bysme chteli postavit nový stadion stačilo by s kapacitou 5-6 tisic ale aby byl moderní a hlavne s kostkou a myslím si ze to přitáhne daleko víc diváků a pak mužeme vytvořit domácí peklo!

Odpověď:
Dobrý den, rozhodnutí o výstavbě nového zimního stadionu v tuto chvíli není na pořadu dne. Myšlenky by samozřejmě byly, ale uvidíme…


Fraxinus ( - BKMB)

22. 1. 2015, 16:16


Pro Asanina: viděl jste už někdy vstupenky do sektoru hostí ve Zlíně?

Jinak, dobrý den, pane Tůmo.
Jak píšete v jiných odpovědích, je před námi poslední čtvrtina ZČ. Poslední důležitý zápas napověděl, takže nás fanoušky nezklamte. Děkuji.


Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli chodíte do sektorů hostů pravidelně, ale následně jsme udělali zásah do našeho vstupenkového systému a myslím si, že vše je vyřešeno. A poslední čtvrtina byla slušná :-) :-) :-)


Filip (filisevcik@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

17. 1. 2015, 11:49


Dobrý den pane Tůma chtěl jsem se zeptat jestli budete řešit to co se právě teď děje opět jsme předposlední na začátku sezony se tvrdilo že budeme hrát o předkolo ale opět zase nic bylo by dobré přivést nového trenéra třeba by nás to nakoplo!

Odpověď:
Dobrý den, nechci, aby mě hned někdo chytal za slovo, ale o předkolo ještě pořád hrajeme. Jak to dopadne, na to si musíme ještě počkat. Věřím tomu, že se budeme rvát o co nejlepší výsledek do poslední chvíle. A pokud jde o trenéry, tak naše dvojice je velice zkušená, možná byste se divil, jaký respekt v kabině má.


Rysák ( - )

17. 1. 2015, 12:22


Dobrý den pane Tůmo,
přeji Vám pevné nervy a mnoho sportovního štěstí klubu! Věřím, že než zvládnete na můj příspěvek zareagovat, bude naše dvou bodová ztráta na 12.místo dávno smazána a budeme atakovat 10.místo. Vše je pomíjivé a stačí jen vytrvat, věřím, že to přesně bude případ našeho BK.
Hezký den

Odpověď:
Dobrý den, díky za přání. Věřím, že to myslíte upřímně. A dovolím si reagovat na některé vaše příspěvky na diskusním fóru. Buďte tak hodný a takové ty informace, že jedna paní povídala, tam nepište. Pokud to tedy neděláte s úmyslem uškodit klubu, kterému, jak sám píšete, fandíte. Určitě víte, co tím myslím.


sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

16. 1. 2015, 19:03


Odvolat trenéry,vyhodit hrace,dát šanci juniorum. Horší to už byt nemůže!
Odpověď:
Dobrý den, koukám, že jste pravidelným přispěvatelem do této rubriky. Já taky věřím, že už to bude jen lepší :-)


Pepa (Freedom1001ě - )

16. 1. 2015, 19:08


jDobry den,ma to cenu hrat takhle ostudne extraligu?

Odpověď:
Dobrý den, to je samozřejmě vždy věcí názoru. Ode mě uslyšíte pouze to, že má cenu hrát extraligu!


asanin ( - MB)

13. 1. 2015, 09:34


Dobrý den pane Tůmo, co říkate na toto? https://www.facebook.com/modrobili/photos/a.1377515572476528.1073741826.1377473372480748/1608205549407528/?type=1&theater Vím, že je to víceméně prkotina - pro klub je důležité, že se vstupenky prodají a inkasují se za ně peníze, ale nepřijde Vám toto nehodné extraligy? Ani mi tak nevadí posměch od soupeře, ale když se nad tím zamyslím, tak se smějí celkem trefně. Myslím, že všichni v klubu odvádíte poctivou, dobrou práci. Celkovou image a dojem z BK pak ovšem degradují takovéto "úlety"

Odpověď:
Dobrý den, zjišťoval jsem si důvod, proč prodáváme do sektoru hostů vstupenky v této podobě a vysvětlení je jednoduché. Sektor hostů má svou kapacitu, která by neměla být z bezpečnostních důvodů překročena. Proto jsou vstupenky do tohoto sektoru jiné. Polemika nad tím, jestli je vstupenka krásná či nikoliv, je podle mě v tomto ohledu až druhořadá. Samozřejmě když v tom někdo chce hledat problém, tak ho asi najde. Používaná vstupenka určitě není nějakým výkřikem poslední módy, to souhlasím, ale chodíme přece na hokej.


Míša ( - MB)

10. 1. 2015, 18:14


Dobrý den. Nejsem sice žádný hokejový expert, ale zároveň nejsem ani slepá, tudíž se ptám (se vší úctou k našemu týmu) jak hodláte řešit současnou situaci? Předváděné výkony jsou jedním slovem tragédie. Obrana téměř neexistuje, útok také žádná hitparáda (vyjma přesilových her) a golmani - to je kapitola sama pro sebe. Ano, hráči byli pokutováni, ale k čemu to vedlo? K jedné náhodné výhře nad potápějícím se týmem. Neměl nějaký postih přijít mnohem dřív? Dokud se ještě dalo hodně zachránit? Protože se obávám, že za chvíli už ani nebude co zachraňovat. Před začátkem sezóny se z vedení ozývaly ohlasy, že se chcete zbavit hanlivého označení "barážový klub". No... Nevím jak Vy, ale já mám pocit, že právě tam opět míříme. Co se trenérské dvojice týče, nebylo by vhodné uvažovat o změně? Nebo k nám jen nikdo jiný nechce? Ostatní týmy řeší podobné situace hned, akorát u nás v BK se neřeší asi nic a čekáme, že to nějak dopadne. Na závěr by mě zajímalo, zda ještě nastoupí do zápasu pan Málek, když už u nás hostuje na úkor schopnějšího golmana? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli je tohle vhodné místo pro diskusi o interních věcech klubu. Pokud se k nějakému kroku rozhodneme tak, ho uděláme. A těžko asi potom můžeme spekulovat o tom, jestli měl přijít dřív nebo později. Je před námi čtvrtá čtvrtina a v ní se samozřejmě ukáže, kam v tabulce patříme. To, že jsme před sezonou říkali, že nechceme být barážovým klubem, je přece logické. Jak by se asi fanouškům a hráčům zamlouvalo, kdybychom šli do sezony s cílem hrát baráž? A dotazy ohledně sestavy vám nezodpovím. To je věcí trenérů. O jejich výměně neuvažujeme.


petr81 ( - )

9. 1. 2015, 21:29


Dobrý den,
Nechtěl byste rezignovat a vzít s sebou trenéra? Možná by to pomohlo klubu.


Odpověď:
Dobrý den, nechci. V čem myslíte, že by to klubu pomohlo? Myslíte, že by to mělo nějaký vliv na herní projev? :-)


Pepa (Roubik5@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

9. 1. 2015, 23:38


Dobrý den pane magistře,

chtěl bych se Vás zeptat jestli, nechcete vzít zpět do týmu Tomáše Nouzu, myslím, že by se našemu týmu hodil. Přemýšlíte o výměně golmanů ? Četl jsem, že Hradec chce vyměnit Hradec hráče nejednáte s nimi o výměnách? Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den, Tomášovi se v Budějovicích velice daří, ale jeho jméno při debatách o možné posílení týmu nepadlo. Nechci, aby to vyznělo špatně, protože Tomáš má a bude mít náš respekt.


petr (petr.kverka@seznam.cz - Bolka)

8. 1. 2015, 19:05


Dobrý den,prominte mi prosím mou kritiku k týmu ,který mám velice rád.Myslím,že v týmu máme dosti výborných hráčů k tomu ,abychom se v tabulce pohybovali v horní polovině tabulky,ovšem posledních několik utkání poukazuje na několik nedostatků.Náprava dle mého názoru-větší bojovnost-napadání soupeřova útoku, větší sebevědomí proti relativně silnějšímu soupeři-Třinec,atd.,i když prohrávám-nenechám si nasypat takovej balík jako od Hradce,protože tím ztrácíte a znechucujete věrné fandy a v neposlední řadě je třeba ,aby si tým uvědomil,že hokej je týmová hra ,kde nejdůležitější je kamarádský pospolitý výkon před pouhým vyniknutím určitého hráče individuálně,které samozřejmě někdy také může zkončit úspěšně-vstřelením branky.Právě zmíněné kamarádství v týmu,po opuštění některých hráčů BK opadlo a pokud se toto nenapraví nebude tým nikdy herně na výsluní.Tedy, dobrá parta,bojovné srdce a hokejový um,který jistě máme je lékem na naše současné hokej. trápení.Díky za zamyšlení

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Hodnotíte věci, které vidí většina našich fanoušků. Můžu vás ubezpečit, že nejsme spokojeni s tím, co jsme v poslední době v extralize předvedli.


sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

6. 1. 2015, 15:02


Dobrý den. Nechápu dotazy na zimak. Parádní atmosféra i při míň lidech,parádní výhled,led blízko tribunam. A ostatní se dá vždy doladit.

Odpověď:
Dobrý den, díky za příspěvek.


Vč (uresova2@seznam.cz - BKMB/Praha)

5. 1. 2015, 15:54


Vážený pane řediteli,
nejprve dotazy - možná náměty k informování na webu :

doporučil bych rozšířit rubriku tým i o "hostování" našich hráčů mimo i u nás v BK (lépe je můžeme sledovat);
něco změnit na "Hvězdách kola", pokud zůstane, tak aktuálněji a příp. i nějaký souhrn....,
zvážit více info i kritiky/chvály (nechcete o zraněních, ale více o hráčích by mohlo předejít fámám)

a k současnému stavu :

doufejme, že týmu, trenérům i Vám nevezmou kritiky chuť poprat se s ještě více než čtvrtinou ligy,
i že budete sázet dále a snad i více na hráče, kteří jsou a chtějí být nadále "domácí" (Žabka, Rys, Jiránek ....), vč. lídrů (Výborný, Broš...) vzpomeňme sezon s rekordním "průchodem" hráčů přes BK, takže snad méně než více změn,
z toho, co jsem viděl zklamání nad výkonem v Plzni, doma se Slavií, Vítk. a nyní tedy propadák v HK, ale třeba vydřený bod s Litv. i výkon proti Třinci uspokojí soudné i přes porážky, jen vždy vidět "vydání se"

a ještě KDYBY !
co se stalo, stalo (a jak šlo to v 1. čtvrtině ligy), takže kdyby byly ....... nebyli by rybáři, tak zase GO ! (a nám všem 1. liga byl trochu jiný level)


Odpověď:
Dobrý den, pokud jde o web, snažíme se, aby informace byly co nejaktuálnější. Občas informace trochu váznou, pokusíme se to zlepšit.


Jarda ( - Bolka)

5. 1. 2015, 16:32


Dobry den pane Tumo,
ja se pridavam k prani pana Taybnera, postavit novy stadion v Bolce, bylo by hezke mit novy. A druha otazka, zda mate udelenu vyjimku od Svazu na pocet mist k sezeni na stadionu a jak dlouho ji bude Svaz tolerovat. Dekuji a preji nam abychom zvladli i letosni baraz.

Odpověď:
Dobrý den, mít moderní stadion by samozřejmě bylo krásné. Pevně věřím, že se to v blízké budoucnosti povede. Od svazu máme udělanou výjimku z licenčního řádu. Uděluje se vždy na aktuální sezonu.


Veselý (vesely@seznam.cz - HC Pardubice)

5. 1. 2015, 23:13


Těžko se hledá motivace máte-li za sebou gólmany, kteří nechytí ani chřipku. Pokud jste hokej hrál,rozumíte mi. Paušální tresty nic neřeší, děsný je herní projev BK a ten stereotyp! Kašpařík - proč? Zadarmo drahý. Váš Žabka hraje velmi dobře (i když zkratuje).Je nejvyšší čas hledat branaře resp. motivaci do play out.(možná Valent nebo Schwarz budou nakonec dobrý?)Slepé důvěře ve dvojici Výborný&syn asi rozumím a bez nich těžko.Každopádně držím palce, hráče na to máte, brankáře bohužel,to ale od října víte. Tak šťastnou ruku! Veselý z Pardubic u HK

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Chřipku už jsme v kabině měli :-)


drmentor (drmentor@seznam.cz - BK MB)

4. 1. 2015, 20:28


Dobrý den, pane Tůmo.
Doporučil bych neřešit nástupy hráčů do utkání, ale jejich výkon v zápasech... netuším, proč se výkony našich hokejistů tak zhoršily, ale jako pravidelný fanoušek se s tím dost těžko srovnávám.. nechápu, že se neřeší špatné výkony třeba změnou na postech vedení, trenérů či samotných hráčů. Je potřeba dodat nový impuls a tím rozhodně nejsou nákupy "odložených" hráčů z jiných týmů... Od začátku sezony tvrdím, že největší chybou bylo nechat odejít srdcaře, kteří postoupili z 1.ligy, Valent je zářným příkladem, dále pak Toman, Bohunický, Jindra, Nouza atd atd... Měli dostat šanci zahrát si ligu, kterou vybojovali.. Je mi smutno, když vidím, jak to vede zpět k baráži, protože vyhnout se jí patří už skoro do říše pohádek... A moje otázka? Co změníte, aby se konečně začalo dařit?
děkuji..

Odpověď:
Dobrý den, v tuhle chvíli hlavně chceme, aby byli hráči zdraví, protože neustále máme minimálně tři na marodce. Po hráčích pak chceme daleko větší bojovnost. Ty výměny, o nichž píšete, nejsou zas tak jednoduché. Musíte mít hráče, který do Boleslavi chce přijít, a určitě jste si všiml, že zas tolik významných hráčských výměn v celé extralize neproběhlo.


Tomáš Taybner (tommy24tay@seznam.cz - BKMB)

1. 1. 2015, 01:53


Pane Tůmo
většina lidí říká že náš stadion je otřesný .Říkají si v Boleslavi je basketbalová,florbalová a hokejová EXTRALIGA a nemáme pořádný stadion.Prosíme vás Pane Tůmo můžete něco takového navrhnout dál ať do budoucna hala má kostku nebo nejlépe celá nová

Odpověď:
Dobrý den, pravdou je, že náš zimní stadion není nejmladší. Když mluvím s představiteli extraligových klubů, tak většina říká, že se hráčům u nás hraje dobře, a že náš stadion nějaké své kouzlo má. Pokud jde o novou halu, tak se nebojte, že na toto téma nikdy nikdo nemluvil, ale je to samozřejmě otázka financí.


Miroslav12345 ( - Mladá Boleslav)

1. 1. 2015, 04:01


Dobrý den, pane Tůmo myslíte si že se st. dorost oproti dřívějšku pod novým trenérem zlepšil? Viděl jsem poslední přátelské utkání, které hráli doma z Havířovem a přišlo mi že hráli mnohem lépe než dřív. Později jsem se dozvěděl že nehrálo pár kluků kteří, normálně hrají v sestavě a přesto dokázali vyhrát 4:1. Myslíte že to v tom zvládnou pokračovat i dál?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, ke zlepšení určitě došlo, kluci mají jistou záchranu. Když budou dál pracovat, tak určitě půjdou výkonnostně nahoru.


Milan Jíra (milan.jira@seznam.cz - BK MB)

31. 12. 2014, 07:45


Dobrý den, jakým způsobem si vedení klubu a týmu při výběru hráče hlídá jeho motivaci za BK hrát? Při pohledu na Radegast index (což tak ho rovnou pověsit do kabiny)se mi moc nezdá, že by hráčí dávali srdíčko za BK. Díky za odpověď. MJ

Odpověď:
Dobrý den, s každým hráčem před jeho příchodem do klubu mluvíme. Nejčastěji je to sportovní manažer a většinou i někdo z trenérů. To, aby hráči dávali do hry srdíčko, samozřejmě chceme a dost často to některým zdůrazňujeme.


sigi (sigi@seznam.cz - Bolka)

31. 12. 2014, 11:16


Nechápu. Z Olomouce zná člověk tak 2 lidi a oni v pohodě hrají. Tady byli Bendové,Marusakove,Cutta,a dále další a další,ale stále je to stejné. Opravdu těžko pochopit PROČ.

Odpověď:
Dobrý den, na tohle asi nezná odpověď nikdo. Hráčů se v klubu protočilo opravdu hodně. I když teď máme základ pohromadě už delší dobu.


Andysak (andysakacc@gmail.com - BKMB)

30. 12. 2014, 16:23


Dobrý den,

Mě osobně se zatím velmi líbí výkon Martina Růžičky, pokud vím, tak hostování má do konce sezony, nepřemýšleli jste někdy nad tím že by Martin Růžička mohl chytat v Boleslavi i příští sezonu ?

Odpověď:
Dobrý den, ano, Růža je u nás na hostování do konce této sezony. Jeho případné další působení v klubu jsme zatím neřešili.


David (davendo@seznam.cz - Mladá Boleslav)

30. 12. 2014, 22:30


Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč nehraje T. Hyka ??

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš byl delší dobu nemocný, ale už trénuje.


Tomáš Taybner (tommy24tay@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

26. 12. 2014, 11:13


Pane Tůmo
myslím že většina lidí ví že naše přesilovky nejsou to nejlepší co můžeme předvést.Obrovská katastrofa je co vždy děláme za stavu 2:0 hrajeme a myslíme si že zápas je náš a polevíme tak až z toho je 3minuty před koncem stav 2:1 a v poslední minutě 2:2 a nedej bože v některých zápasech i stav 2:3.Problém jsou i naše nájezdy 4 prohry na nájezdy ale katastrofa je to že mi jsme ze všech nájezdů které jsme letos hráli nedali jeden jediný gol.(až na gol Tomáše Klimenty ze Zlína ale to bylo trestné střílení)


Odpověď:
Dobrý den, díky za vaše zhodnocení hry. Myslím, že to hráči i trenéři vědí a vidí. Jen se nám nedaří to zlomit. Ale už musíme začít znovu bodovat. S hráči jsme měli po zápase v Plzni velice důrazný pohovor. Musí tvrdě dřít a jít za každým bodem. To je jediná cesta, jak se vyhnout neúspěchu.


Sigi (sigi@seznam.cz - bolka)

23. 12. 2014, 11:04


Vážený pane řediteli.Jsme velkými fanoušky BK již mnoho let.Stojíme nad sektorem J.Občas od nás vyletí peprné slovo,bohužel i k našemu týmu.Ale rozhodli jsme to změnit.Od dalšího zápasu chystáme překvapení v podobě menšího"kotlíku"i s vlastní zástavou.Chceme se soustředit hlavně na podporu kluku na ledě.Přejeme Vám vše dobré a nám fandum více radosti v domácích zápasech.

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Já tak fandění vnímám. Ani já při utkání nejsem bez emocí, a pokud takových fanoušků, jako jste vy, bude víc, budeme jenom rádi.


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav)

19. 12. 2014, 12:29


Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat jestli neuvažujete(což velmi doufám)o prodloužení hostování či přestupu ohledně brankáře Růžičky?,dle mého jasná jednička zkušený brankář a měli bysme ho angažovat.
Další otázka zní jestli by nešlo zlepšit nějak nástupy hráčů,když to dělal pan Sklenář bylo to daleko lepší,zhasnutá hala pěkné písničky atd.?
Doufám ,že to nejhorší máme za sebou a teď budeme bodovat a proměňovat šance.
Hezký den Vávra

Odpověď:
Dobrý den, Martin Růžička bude v klubu působit až do konce této sezony. K nástupu hráčů do utkání je už připomínek více. Budeme se snažit zareagovat.


Martin ( - )

15. 12. 2014, 14:00


Dobry den p. Tůma, je čas Vánoc a tedy splněných přání. Jak se klub a hráči bude angažovat? Chystáte nějakou charitativní akci?. Dekuji Martin

Odpověď:
Dobrý den, každý rok jsme nějakou charitativní akci dělali a stejné to bude i v letošní sezoně. Tentokrát ale až v lednu. Brzy se dozvíte víc.


Lukáš ( - Hradec)

15. 12. 2014, 17:50


Dobrý večer,
Pane Tůma, ta série šesti porážek v řadě už je kritická, nemyslíte, že je čas na změnu? Ted nemyslím, na pozici trenéra, protože František Výborný a Marián Jelínek jsou dva nejlepší trenéři v lize, ale přeci jenom na pozici hráčů. Chybí střelec ve stylu Petra Tona. Je volný Jaroslav Balaštík, nešlo by ho oslovit? Neuvažoval jste třeba o tom, že potřeba aby taky někdy přišel vyprodaný dům a pomohl Boleslavi k výhře, když se nedaří..Tím myslím, třeba udělat pro fanoušky jeden zápas za symbolické vstupné deseti korun?
Děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš názor. To víte, že chceme tým posílit, ale musíme vycházet z toho, jaká je situace na hokejovém trhu, a jaké jsou možnosti klubu. Zápas za symbolické vstupné zatím neplánujeme. Převážná většina našich fanoušků má zakoupené permanentky.


Pavel1122 ( - Boleslav)

15. 12. 2014, 19:54


Dobrý den ,pane generální manažere ,pane magistře Tůmo ,
jak již z Vašeho oslovení plyne , jste za výsledky bk zcela právem odpovědný zrovna vy.

Nepřemýšlíte o tom, že je tato situace ( buďme fér, krize opravdu vypadá jinak ) obrazem vaších schopností adekvátně reagovat a iniciovat případné změny zrovna ve chvíly , kdy je to zapotřebí a není pozdě?

Jakej máte na svou práci v BK názor a jak by jste se ohodnotil?
Jak vypadá řízení takovéhoto klubu?

Co myslíte, že by se v BK mělo nebo mohlo změnit.

Jinak hodně zdaru a doufejme, že se vše opět otočí.

Odpověď:
Dobrý den, nezlobte se na mě, ale tady a touto formou se ze své práce zpovídat nebudu. Jestli si ale myslíte, že necítím odpovědnost a nemusím majitelům klubu skládat účty, tak se hodně pletete. A děkuji za přání hodně zdaru.


Radek ( - MB)

7. 12. 2014, 17:34


Dobry den, chci se zeptat, proc nekupujete nebo nelanarite na hostovani hrace, kteri konci v zahranici a chteji se vratit do extraligy?
IRGL, KLEPIS, RACHUNEK, HRABAL? A jsou i dalsi, o kterych se dozvidam z novin.
Je treba posilit, kdyz se nam nedari.

Odpověď:
Dobrý den, vy to vidíte trochu jednoduše. Jednak tito hráči většinou patří nějakému extraligovému klubu. Jednak se jedná o nadstandardně placené hráče. A v neposlední řadě nejsme žádný Třinec. Každý klub má svoje možnosti a podle těch se musí v soutěži chovat. Já doufám, že i takoví hráči budou mít jednou zájem do Boleslavi přijít. A pouze na okraj: I s těmito hráči jsme v nějakém kontaktu byli.


Radek ( - MB)

7. 12. 2014, 18:48


Tohle neni posilovani tymu, ale.jen zalepovani der!

DELATE Z NAS OPET 1.LIGOVY MANCAFT! :(

Odpověď:
Dobrý den, díky za příspěvek.


Pepa (Freedom1001@seznam.cz - M.B)

7. 12. 2014, 19:20


Dobrý den,to je tragedie co předvadějí doma.Co hodlate dělat? To už je moc.

Odpověď:
Dobrý den, co hodláme dělat? Hráči musí tvrdě pracovat a vydat se v každém zápase na 100 %.


Majka (marie.vyoralova@seznam.cz - Zlín)

2. 12. 2014, 09:09


Dobrý den,
o Balaštíkovi neuvažujete?

Odpověď:
Dobrý den, s Jardou Balaštíkem jsme v nějakém kontaktu byli, ale nakonec jsme o jeho angažování neměli zájem.


Vojta (sanmarco4@seznam.cz - MB)

25. 11. 2014, 19:14


Dobrý den, pravidelně jednou až dvakrát týdně si jdu zahrát za staré pány a všichni jsme kvitovali "konečně" rekonstrukci šaten na velké hale.Vypadá teď skutečně důstojně k soutěži, kterou MB hraje. Bohužel ve sprchách se nějak pozapomnělo na věšáky a ručníky se válí všude možně - po umyvadlech, konstrukcích, radiatorech atd. Nešlo by s tím něco udělat? Vcelku zdařilá rekonstrukce a dojem kazí takovéto praktické maličkosti.Díky

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, šatny už jsou v důstojném stavu. A stejně tak máte pravdu, že je potřeba i tyto maličkosti dotáhnout. Napravíme.


lukas.v ( - MB)

24. 11. 2014, 23:20


Dobrýden, chtěl bych se zeptat, jestli se dají koupit lístky k sezení do jiného sektoru než G H. Např. někde kolem K. Děkuji

Odpověď:
Dobrý dne, jestli mám správné informace, tak nedají.


Petr ( - Kosmonosy)

24. 11. 2014, 23:40


Zdravím vás pane Tůmo. Jak jste spokojený s našimi přesilovkami? Hlavně ty 5 proti 3. Nezlobte se ale my strávíme většinu času jenom nahrávkami kolem modré. A zadruhé proč se necháváme vylučovat 5 minut před koncem za takové hlouposti? Myslím že už by si ten kluk za poslední zápasy zasloužil mít vychytanou nulu

Odpověď:
Dobrý den, je pravdou, že přesilovky 5 na 3 se nám moc nedaří, ale pokud vezmeme poslední zápasy, tak góly dáváme v převážné většině pouze v početních výhodách. Pro mě jsou důležité body, ne využité přesilovky. A na body je nejvyšší čas, to naprosto souhlasím.


Aleš H. (Ales.Hradec@seznam.cz - Kosmonosy)

14. 11. 2014, 20:20


Dobrý den pane Tůmo,
řeknete nám co hodláte dělat s tím co předvádíte na tom ledě?? Jednak jdete od porážky k porážce a ještě k tomu se na to "hru" vůbec nedá dívat. Zase si se sem budou všichni jezdit pro tři body. A z posledních zapasu je vidět,že soupeřum stačí hrát na půl plynu a vyhrajou. Zase čekáte až budete poslední než se začne něco dít??? Aktualně vám chybí 6 bodů na 14. místo. A tímto stylem hry tam jste za dvě kola...Když píšu za sebe,tak jste přišli o dva fanoušky!! A myslím,že jich je mnohem víc.
Mějte se...

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Nevím, jak bych na něj měl reagovat. Mějte se…


Josef (Freedom1001@seznam.cz - M.B)

14. 11. 2014, 20:47


Dobrý den; chtel jsem se zeptat jestli se nepokusite někde začít hledat. gólmana? Třeba zahraničí.Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, angažovali jsme Martina Růžičku. V zahraničí jsme nehledali.


Radek ( - MB)

11. 11. 2014, 12:16


Dobrý den,mohli byste dát na sedačky cedulky nebo samolepky,aby bylo jasně vidět,kde je rezervované místo pro permanentkáře? Chodí skoro 2x více lidí než na 1.ligu a pravidelně se stává to,že permanentkáři přijdou na své místo třeba 5 min. před zápasem a ti co sedí na jeho místě pak naštvaně stojí na schodech,u sedaček a hledají volné sedačky,kolikrát se už hraje,není pak vidět,lidi na ně pořvávaj,prostě chaos.

Odpověď:
Dobrý den, o umístění cedulek na sedačky neuvažujeme. Nevím přesně, o kolik míst jde, ale předpokládám, že permanentkami máme pokrytou v podstatě celou halu. Navíc si myslím, že i když bude sedačka označena, tak to divák prostě zkusí.


Pavlín (extraliga2014@seznam.cz - Mladá Boleslav)

3. 11. 2014, 21:44


Dobrý den pane Tůmo,mám dotaz,ale nevím,jestli mi na něj můžete odpovědět Vy.Proč při vstupu domácího týmu na led se nezhasíná v hale,jako i po vstřelení golu,jak tomu bývalo v minulých sezonách.Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, abych pravdu řekl, tak nevím, ale zeptám se.


Míša ( - MB/BK)

1. 11. 2014, 13:57


Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaké cíle má BK pro tuto sezonu? A co pro to vedení, hráči, trenéři a celý realizační tým udělá? Zatím mi to totiž není úplně jasné. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, cíle pro tuto sezonu jsme vyhlásili před sezonou a ty se nemění. Pokud vám to není úplně jasné, musíte zabrouzdat zpátky naším webem :-)