BK MLADÁ BOLESLAV

Tomáš Nouza

Tomáš Nouza se narodil v Písku, jakýmsi druhým hokejovým domovem se mu ale stala i Mladá Boleslav, ve které působí už osmou sezonu. Ačkoliv se před letošním ročníkem vrátil do rodného Písku, za Bruslařský klub už stačil dvakrát naskočit a počítá se s ním i v nadcházejících zápasech. Jeho vztahy s BK Mladá Boleslav je tak stále možno nazvat jako aktuální.

Nouza byl jedním z hlavních tahounů týmu, který postoupil v sezoně 2007/2008 do extraligy, z pohledu nastřílených gólů (24 branek) tehdy jasně opanoval základní část Bruslařů. Střelecky se jednalo o jeho zatím vůbec nejlepší ročník. Tým vždy těžil hlavně z jeho zarputilé bojovnosti a důrazu. Jak už bylo řečeno, Tomáš Nouza letos působí v Písku, kde zaznamenal už 16 branek a 25 asistencí. Ve dvou zápasech za Mladou Boleslav si stačil připsat asistenci.

SOUTĚŽ: Stejně jako v případě letních off-line rozhovorů hrajete s Tomášem Nouzou o dva lístky do kina CineStar! Ten totiž vybere nejlepší příspěvek, za který tazatel získá od BK Mladá Boleslav právě dvě volné vstupenky! Bude však vybírat pouze z dotazů, jejichž tazatele bude možné zpětně kontaktovat. Zanechte tedy svůj e-mail, telefon nebo adresu!

Redakce si vyhrazuje právo smazat vulgární, opakující se nebo jinak nevhodné dotazy.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 41 odpovědí v této kategorii celkem.


foligno ( - )

8. 3. 2012, 10:40


Čau kámo koukám v Bolce maš pouze jednu přihrávku jak Hole-in-one při golfu ten máš podle mě taky jenom jeden chce to zabrat.Ani se neozveš kdy dáme pivko nebo radši kávu.....třeba to čte vedení

Odpověď:
Kamaráde, čekám, až se ozveš! Na pivo půjdu kdykoliv.


dušan (dusan 252 @seznam .cz - Mladá Boleslav)

5. 3. 2012, 09:43


ahoj tome já sem rád ze s te vihráli proci litvinovu věřim vám ze vihrajete proti karlových varu nikdi va neopustíme jsme jeden tým a drzime sváma ahoj dušan polach a katka bisová

Odpověď:
Ahoj, díky.


ady (vadlejsek@seznam.cz - ihc pisek)

5. 3. 2012, 19:28


Ahoj Tomáši. Cos říkal na poslední zápas základní části Ústí-Třebíč? A věděli jste už před nájezdy, že vám ani dva body nebudou stačit? Už se tě doneslo, popřípadě pochlubil se ti Lukáš Luňák, jaký předvedl krásný nájezd v domácím zápase proti Litoměřicím? :) Chodíš se dívat na domácí zápasy IHC, teď když jsi v Bolce, nebo to všechno nestíháš? :) A poslední otázka... Pořád doufáš v tvůj sen, že si si Pískem zahraješ play-off? :)
Díky za to, cos pro svůj rodný klub tuto sezónu předvedl a doufám, že tě v píseckých barvách ještě někdy uvidíme!

Odpověď:
Ahoj, že nám nebudou dva body stačit, jsme věděli. Objevilo se to na kostce asi v půlce prodloužení. Následovalo obrovské zklamání… Výsledek mě ale zas až tak nepřekvapil, tak trochu jsem s tím počítal. S Luňasem si voláme, nájezd jsem i viděl. Domácí zápasy Písku teď bohužel nestíhám a play-off si s Pískem třeba jednou opravdu zahraji :-) Díky!


Hynek ( - )

4. 3. 2012, 10:07


Ahoj Tomáši, jaktože se nedaří proti KV? Přitom jste v posledním vzájemným utkání vedli ještě po dvou třetinách. Ve 3.třetině v poslední desetiminutovce navíc vyloučení a bylo po nadějích. Dnes porazíte Litvínov a budete zpět ve hře. Jaký máš názor na rozhodčí v ELH? Díky za odpověď.

Odpověď:
Ahoj, bohužel jsme ve Varech ztratili hned dva dobře rozehrané zápasy. Hlavně v tom druhém jsme byli vítězství na dosah… Je to škoda, že jsme to nezvládli. Musíme to napravit už teď v neděli, kdy hrajeme s Vary znovu. Ve hře pořád jsme, ještě to bude zajímavé. Rozhodčí raději hodnotit nebudu.


Ondra (andy199501@seznam.cz - IHC Písek)

3. 3. 2012, 17:02


Čau Tome, rád bych věděl jestli tě ještě uvidíme tady v Písku? Ale samozřejmě přeji hodně štestí ï v MB.

Odpověď:
Ahoj, asi zatím ne. Ale nikdy se nemá říkat nikdy, takže uvidíme... Moc díky za přání!


Patrick ( - MB)

29. 2. 2012, 20:43


Ahoj Tome, jaký je tvůj hokejový sen? KHL/NHL - máš nějaký oblíbený tým z těchto soutěží, jehož dres si přeješ jednou obléknout? Díky za odpovědi :)

Odpověď:
Nemám hokejové sny :-)


karlos (mensator19@seznam.cz - bolka)

28. 2. 2012, 16:04


ahoj když máš tolik zápasů v bolce a v písku a do toho ještě tréningi máš čas na rodinu ?

Odpověď:
Ahoj, teď bohužel moc ne. Ale snažím se věnovat se jim, jak jen to jde.


Lukáš (lukasven@seznam.cz - bk mlada boleslav)

28. 2. 2012, 19:27


čau,jak myslíš,že dopadne play out,mohla by to bolka zvládnout a hlavně se v pátek proti brnu moc nepředvedl hubl,valent je živější v brance a jak to vidíš ty.

Odpověď:
Ahoj, doufám, že to zvládneme a baráži se vyhneme. Brankáři jsou dobří oba, ale jsou to také jen lidé a nemůže se dařit úplně pokaždé.


Petr (kurcza44@gmail.com - BKMB)

26. 2. 2012, 17:31


Zdravím Tome, mám tvůj origoš dres z první sezony kdys k nám přišel tak doufám že tu ještě hodně dlouho vydržíš. Jo s tou Kometou to byla škoda, ale ty s Milanem Mikulíkem jste tam jediný pořádně makali a bylo to dost vidědt, jinak ať se daří, žádnej úraz a hodně úspěchů ;-)

Odpověď:
Také zdravím, tak to už máš skoro historický kousek :-) Díky za přání!


Roman ( - )

26. 2. 2012, 19:06


Ahoj, jak zvládáš zápasové vytížení? 4 zápasy v pěti dnech? Ve středu a v sobotu za Písek a v pátek a v neděli za MB. Za jak dlouho zvládneš cestu Písek- Ml.Boleslav?

Odpověď:
Je to hodně fyzicky náročné. Pak se z toho několik dní dostávám… Trasa Písek – Mladá Boleslav trvá kolem dvou hodin. V noci se to dá zvládnout za kratší dobu.


václav ( - )

25. 2. 2012, 12:31


čau kdo je podle tebe lepší golman valent nebo hubll koho bys kdyby to bylo na tobě dal jako 1 ?? dík

Odpověď:
Ahoj, oba jsou to výborní gólmani.


Miloš ( - )

25. 2. 2012, 13:49


Ahoj Tome, jak vidíš současný trend posuzování tvrdých zákroků v ELH? Jak se trestá DK APK LH? Konkrétně případy Z. Bahenského, P. Strapáče nebo naposledy J. Modrého? Jak vidíte jednotnost v posuzování DK? Je objektivní podle tebe? Díky za odpovědi a ať se daří!

Odpověď:
Ahoj, zákrok Zdeňka Bahenského jsem viděl několikrát. Můj názor je, že to bylo posouzeno přísně. Jinak zákroky na hlavu bych trestal, jsou nebezpečné. Ostatní případy nemohu hodnotit, neviděl jsem je.


Ivan ( - )

24. 2. 2012, 10:22


Ahoj, přednostně gratuluji k vítězi v kanadském bodování v týmu IHC Písek a 8.místu v kanadském bodování 1.ligy po základní části. Jaký tým si myslíš, že bude v Play off tzv. "černým" koněm? A kdo skončí na 13.místě?

Odpověď:
Ahoj, díky. Myslel jsem si, že tím černým koněm by mohl být Písek, ale když se nepostoupilo, tak říkám Benátky. Na 13. místě skončí Beroun.


pisecak1 (haliday1@seznam.cz - písek)

23. 2. 2012, 11:42


tome,viděl jsem osobně náš zápas v chomutově o vše.klobouk dolů jak jste bojovali.má otázka směřuje k rozhodčím.celý zápas píská docela v pohodě,ale pak přijdou dva momenty které ovlivní výsledek viz gol s postavením hráče v brankovišti a druhý gol po jasném neodpískaném faulu.jak toto v hlavě snášíš ty a všeobecně tým?snažit se,makat celý zápas a pak o to takto přijít?díky za odpověd

Odpověď:
Ahoj, díky. Bylo to opravdu zklamání. Po celou dobu jsme bojovali. Rozhodčí zápas ovlivnil a díky tomu to skončilo 2:2. Snáší se to pochopitelně špatně…


hana (krasoumilkei@seznam.cz - mladá boleswla fanklub)

23. 2. 2012, 16:50


736619286 mužetemi zavolat

Odpověď:
Můžu :-)


Zuzka (eschi@seznam.cz - BK Boleslav)

22. 2. 2012, 00:39


Dobrý den Tomáši,bylo tu už dost otazek a je těžké nějake jiné zajímavé ještě položit.Každopadně neznám žadného Boleslavského fandu,který by si nepřál vidět Vás na ledě spíš je to naopak!!!Jste hráč který každému fandovi BK moc chybí.Vaše dravost a touha po výhře je tak nakažlivá,že je to jak lavina... nebo řetězová reakce kdy se ostatní vyburcují k lepším výsledkům.Takže ja Vám žadnou otázku nepoložím jen popřeji hodně úspěchů jak v hokeji,tak v osobním životě,aby se Vám minimálně vrátilo,tolik,co Vy jste udělal pro Boleslavský hokej pokud to bude jen trošku možné vraťte se nám zpět jelikož jestli někdo,někdy tu nechal duši na ledě,tak jste to byl právě VY!!!!!P.S:vlastně jednu otazku bych měla :D jak je možné,že vynikajícího hráče jako jste Vy,necháme hrat jinde???

Odpověď:
Moc děkuji za Vaše slova a přání. Vážím si toho. Nicméně Vaše otázka patří někomu jinému, ne mně :-)


Míša (miska11@seznam.cz - bolka)

17. 2. 2012, 10:42


Ahojky, zahrál by jsi si někdy rád zápas proti BK Mladá Boleslav?

Odpověď:
Ahoj, ne, to bych vážně nerad!


Vilém ( - )

15. 2. 2012, 10:57


Ahoj, budeš hrát za MB Play out nebo zůstaneš v Písku a zahraješ si Play off?

Odpověď:
Ahoj, budu hrát play-out za Boleslav.


Dan (Dunaj1331@seznam.cz - BKMB)

14. 2. 2012, 16:07


4au chci se zeptat jak se ti hrálo zase za Bolku po delší době???


Jinak přeju hodně uspěchů ;)

Odpověď:
Ahoj, užil jsem si to. Díky za přání!


Mates ( - Pha)

14. 2. 2012, 09:59


Ahoj Tomáši, chtěl bych se zeptat, jestli už jsi se postavil ke svému otcovství čelem a poprvé po roce přebalil svojí dceru nebo jí vzal aspoň na procházku.:-) Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Zdravím Radka Matějovského! Myslím, že by ses ode mě mohl učit, jaký jsem otec :-)


Joe ( - Panathinaikos Atény)

13. 2. 2012, 18:33


Zdravím, v Písku jsou prý ekonomocké problémy a první liga je v ohrožení. Týmu se přitom tabulkově docela daří a míří do play-off. Jak to v týmu prožíváte? A koho tipuješ na postup do baráže? Ústí nebo Chomutov - nebo třeba jiný tým?

Odpověď:
Také zdravím, o žádných takových problémech v Písku nevím. Na vítěze první ligy tipuji Ústí.


Honza ( - Bruslařský klub MB)

13. 2. 2012, 17:52


Ahoj, přeju hodně úspěchů a doufám, že budeš pro Mladou Boleslav nejen v nadstavbové části užitečný (o tom jsem ale ani na moment nepochyboval :-)) Chci se tě zeptat, jaký stadion v 1.lize považuješ za nejlepší co se týče atmosféry a diváků, který za nejvyspělejší a který za nejdezolátnější (tady asi všichni tuší odpověď). A kdybys měl porovnat hokej v Písku a v Mladé Boleslavi, v čem se tyto kluby nejvíce liší? A ještě jeden dotaz, kdo si myslíš, že vyhraje letos 1. ligu a kdo extraligu? Díky

Odpověď:
Ahoj, také doufám :-) V první lize mám nejraději písecký stadion. Nejmodernější je teď pochopitelně Chomutov a nejhorší asi Beroun. V případě Písku a Boleslavi asi platí klasika: extraliga je techničtější a rychlejší. První ligu by mohlo vyhrát Ústí nad Labem a extraligu třeba Sparta.


Ivan ( - )

13. 2. 2012, 11:29


Ahoj, v 1.lize jsou ZS odlišné. Jak ses cítil, když si přijel do nové moderní haly v Chomutově? To musel být zážitek pro nejeden klub v 1.lize. Jaké myslíš, že má hala přednosti a popřípadě jestli jste narazili i na nějaký nedostatek? Díky a mnoho úspěchů!

Odpověď:
Ahoj, hala v Chomutově se mi moc líbí. Je moderní, prostorná. Nemyslím si, že bych našel vyloženě nějaký nedostatek, žádný mě teď nenapadá. Díky za přání.


Majka (marie.vyoralova@seznam.cz - Zlín)

12. 2. 2012, 09:41


Dobrý den Tomáši, jak vycházíte s Jardou Balaštíkem a co si o něm myslíte soukromě i hokejově? Děkuji :)

Odpověď:
Dobrý den, s Jardou vycházíme dobře, dle mého názoru je to vynikající hráč.


Filip ( - )

12. 2. 2012, 16:57


Ahoj Tomáši, v prvoligovém Písku si s přehledem nejlepší hráč kanadského bodování. Zajímalo by mě, jestli máš nějakého neoblíbeného hráče v lize? Popřípadě si řekneš, nebo i kabina, na tohohle si dáme pozor, to je "provokatér".
Díky za odpověďi.

Odpověď:
Ahoj, žádného takového hráče nemám, ale rád hraji proti bývalým spoluhráčům jako je Nikola Gajovský, Tomáš Rod a Dan Boháč.


Kweuke ( - )

12. 2. 2012, 21:36


Ahoj, jak působí na hráče skutečnost, že hrají v podstatě čtvrtou sezónou na dně tabulky? Asi je to psychicky náročnější, než hrát o titul...

Odpověď:
Ano, psychicky je to určitě náročnější…


Jack (ddd111@seznam.cz - MB)

12. 2. 2012, 12:27


Dobý den,
jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Ferrari.


David ( - )

12. 2. 2012, 13:33


Ahoj, hraješ u hokejistů tak oblíbený golf nebo raději jiný sport?

Odpověď:
Golf to jistí :-)


jirka (jmartinek57@seznam.cz - BKMB)

12. 2. 2012, 14:27


Dobrý den,Tomáši kdy už budeš konečně hrát stabilně za BKBB

Odpověď:
Myslím, že teď už ano.


Tomáš ( - )

11. 2. 2012, 21:49


Ahoj, jaký byl Tomáš Nouza student? Co si vystudoval za školu a tvůj oblíbený i neoblíbený předmět ve škole? Jinak přeji pevné zdraví a ať se daří!

Odpověď:
Ahoj, Tomáš Nouza byl dobrý student :-) Vystudoval jsem střední zemědělskou školu se zaměřením na ekologii. Nejlepší byl tělocvik, nejneoblíbenější předmět asi matika. Děkuji za přání.


Messi ( - )

11. 2. 2012, 22:36


Ahoj, před několika lety se spekulovalo o tvém přestupu do Ústí. Existovala skutečně možnost, že by došlo k přestupu?

Odpověď:
Ano, tato možnost skutečně existovala.


Veselý (jimmy.vesely@sezna.cz - MB)

11. 2. 2012, 17:33


Dobrý den, Tomáši,
jste prosím v kontaktu s R. Králem? Jak s odstupem času Karel vnímá to nedůstojné vyhazov resp. dlouho nesplacené dluchy p. Plachým? Jak se mu daří a chce ještě hrát hokej?
Každopádně držím palce,v MB nebo v Písku - ať drží zdraví a lepší se i golfový handicap. S pozdravem Veselý z MB

Odpověď:
S Richardem si volám tak jednou měsíčně a daří se mu dobře. Podle mých informací bude hrát ještě příští rok. Ke zbytku mi nepřísluší se vyjadřovat. Moc díky za přání!


Martin (gawep@seznam.cz - Boleslav)

11. 2. 2012, 15:46


Ahoj Tome,
bylo pro mě a myslím že né jen pro mě,ale pro většinu fandu dost těžké poslouchat a číst o tom jak Hnilda říkal že se s tebou do další sezony nepočítá, pak jsem se dozvěděl,že budeš mít možnost střídavého startu...... trvalo to dost dlouho,ale přeci jenom jsi byl povolán i když jen myslím na dvě utkání, jaký byl pro tebe návrat na Boleslavský led a jak jsi se cíti v první lajně??? No a jak jsi byl sám se sebou spokojený po herní stránce??? ptám se protože lidi co znám a kteří na hokej chodí byly opravdu nadšeni,jak jsi soupeřům motal hlavu v jejich obraném pásmu........ přeji hlavně pevné zdraví, já osobně bych tě rád viděl zase hrát extraligu tady v Boleslavi

Odpověď:
Ahoj, návrat jsem si hrozně užil, fanoušci byli perfektní. Oba zápasy se vyhrály, takže jsem byl spokojen za celý tým. Moc děkuji za přání.


Fido (fido@email.cz - )

11. 2. 2012, 09:34


Ahoj Tomáši!Kdo je tvůj nejoblíbenější strejda? :-D

Odpověď:
Nemůžu si vybírat, mám jen jednoho :-)


vopen22 (vanek9000@seznam.cz - BK Mlada Boleslav)

11. 2. 2012, 09:56


Dobrý dne, mysli te si ,že nakonci extraligi nebudete posledni ? Děkuji.

Odpověď:
Věřím v to!


Robert ( - )

11. 2. 2012, 15:21


Ahoj Tomáši, koho tipuješ na vítěze v Play off 1.ligy? A které dva týmy proti sobě v baráži budou hrát? ( Slavia, MB, Litvínov, KV - Chomutov, Ústí).

Odpověď:
Ahoj, viděl bych to na Ústí nad Labem a Litvínov.


Karel Brejcha ( - MB)

10. 2. 2012, 23:41


Jaká je tvá zkušenost z mladoboleslavkým hokejem v mládežnických kategoriích? Vybavíš si nějaké zápase, nebo snad i protihráče z těch let?

Odpověď:
Vybavím si Vrbiče (Davida Vrbatu – pozn. red.), se kterým jsem se snad ve všech mládežnických kategoriích pral a předbíhal v bodování.


Daniel ( - )

10. 2. 2012, 22:02


Ahoj Tomáši. Jaký máš názor na uzavření ELH? Proč myslíš, že fanoušci jsou zásadně proti uzavření? A neni to jen o tom, aby si manažeři udrželi svá "místečka"?

Odpověď:
Můj názor je, že uzavření extraligy by bylo přinejmenším nešťastné. Zbytek mi nepřísluší hodnotit.


Dana (mascoot@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

10. 2. 2012, 22:00


V kolika letech jsi se postavil na brusle tak aby jsi neupadl, a v kolika letech sundáš brusle tak aby jsi nepadal na ústa....:D :D

Odpověď:
Na bruslích jsem poprvé stál ve čtyřech letech a hned mi to šlo :-) O konci kariéry ještě neuvažuju.


Alena (kojakova@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

10. 2. 2012, 21:41


1) kdy vyndáš "ten strojek" co Tě pohání a díky němuž jsi nejrychlejší hokejista na ledě?
2) už jsi někdy alespoň na chvíli zapřemýšlel na dobu až skončíš s hokejem, nebo máš v hlavě jen hokej a máš dojem, že budeš hrát i ve 100?
3)počítáš s tím, že budeš muset mít jednou ten futrálek na poslední cestu trochu delší, aby ses tam s bruslema nemačkal? :)
4) těšíme se na Tebe moc, moc, moc

Odpověď:
Alenko, děkuju moc. I já se na Vás těším! Strojek už venku je, hrát budu až do 100 let a o "futrálku" jsem teda ještě vůbec nepřemýšlel :-)


Lenka Výdová (lenka.vydova@seznam.cz - mlada boleslav)

10. 2. 2012, 20:59


Ahoj Tomáši. Chci se zeptat, jak jsi spokojený s hokejem v Mladé Boleslavi??? Je velká škoda, že momentálně hraješ za Písek. Věřím, že brzy budeš hrát zase za Boleslav, tým to potřebuje. Přeji mnoho úspěchu v hokeji ale i v soukromém životě. Lenka

Odpověď:
Ahoj, se závěrem základní části se zlepšil i výkon. Spokojený v Boleslavi jsem. Moc děkuji za podporu.