BK MLADÁ BOLESLAV

Radim Vrbata


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem.


Míša (miska11@seznam.cz - )

23. 11. 2012, 06:49


Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli si ještě pamatujete jaké to bylo, když jste hrál svůj úplně první zápas v NHL?

Odpověď:
Dobrý den, určitě si to pamatuji. Bylo to za Colorado proti New York Rangers v Madison Square Garden. A jaké to bylo? Splnění snu. Byl jsem v nejslavnější hale světa a nastupoval jsem v zahajovací sestavě s takovými hráči jako jsou Sakic, Hejduk a Blake proti hráčům jako je Lindros, Fleury, Leetch. Skoro jsem si říkal, jestli se mi to všechno jen nezdá. Nakonec to ale dopadlo docela dobře, z prvních dvou zápasů jsem měl asi pět bodů. To mi nastartovalo celou kariéru v NHL.


michal ( - )

23. 11. 2012, 10:27


Ahoj Radime, máš tady v MB nějaký oblíbený podnik nebo restauraci kam rád chodíš? Díky za odpověď a ať se daří.

Odpověď:
Ahoj, takových míst je víc.


Petr ( - )

23. 11. 2012, 10:46


Ahoj, chtěl bych se zeptat co rád děláš a jak si odpočineš ve svém volném čase ať už si tady v MB nebo v Kanadě? díky

Odpověď:
Ahoj, v zámoří toho času tolik není, takže volný čas věnuji hlavně synovi a manželce. Chodíme do kina, na večeře. Během léta je to pochopitelně jiné. Tady v Čechách si rád zajdu na golf nebo na tenis, posedím s kamarády.


Petr (vilik.hrdlicka@seznam.cz - Frýdlant/ Liberec)

23. 11. 2012, 13:13


Ahoj Radime myslíš si že bude Boleslav hrát baráž o postup do extraligy? Jak to vidíš s Libercem v extralize jestli bude hrát play off? Přeji vydařené zápasy a hodně vstřelených golů. Přeji hezké Vánoce a hezký rok 2013.

Odpověď:
Ahoj, věřím v to! Budu se opakovat, ale i v případě Liberce bude podle mě záležet na tom, jestli bude nebo nebude pokračovat výluka. Jací budou hrát v Čechách hráči, kdo jak ustojí, pokud někdo odejde nebo naopak přibude. Je polovina sezony, stát se může cokoliv. Stačí šňůra výher a hned je všechno jinak. Díky za přání!


Marča Novotná ( - Mladá Boleslav)

22. 11. 2012, 09:06


Radime, proč vlastně nehrajete za reprezentaci? Je pravda, že máte s trenérem Hadamczikem nějaké neshody? Díky za odpověď a hodně štěstí!

Odpověď:
Není pravda, že bychom měli nějaké neshody. S trenérem Hadamczikem mám dobrý vztah. Poslední tři sezony jsem nemohl jet, protože jsme byli s Phoenixem v play-off.


Dana (mascoot@seznam.cz - Mladá Boleslav)

22. 11. 2012, 21:54


Ahoj Radime, jaký máš názor na případné rozšíření NHL o další 2 kluby? Není 30 týmů už takhle dost?

Pozoruješ u syna už nějaký vztah k hokeji? Přece jenom je z hokejové rodiny, má to všude kolem sebe

Odpověď:
Ahoj, myslím si, že je docela reálné, že se to v nejbližších pár letech stane. Jestli je to dobře nebo špatně, to se ukáže asi až časem. Předpokládám ale, že když se to rozšíří, tak to bude o minimálně jeden kanadský tým. Tam je o hokej obrovský zájem, takže to bude jenom dobré.
Myslím, že zatím to vnímá spíš tak, že hokej mu bere tátu. Ale něco v genech asi má, protože když vezme do ruky hokejku, tak ví, co s ní.


David ( - Ml.Boleslav)

22. 11. 2012, 23:23


Žvejkáš tabák ? A kolik tak hráčů ve Phoenixu žvejká ?

Odpověď:
Ne, nežvýkám. Pár jich bude.


Anička (Doskz@seznam.cz - BK Mladá Boleslav)

22. 11. 2012, 23:47


Dobrý den Radime,
před dvěma lety (přesněji 1.6.2010) jsem byla besedě, kde jste byl Vy a Marek Matějovský. Nevím, pokud si na to pamatujete, ale ptala jsem se Vás, jestli budete někdy hrát za BK v "lajně" spolu s bráchou Davidem. Vy jste řekl, že za BK určitě a jestli s Davidem ve formaci, tak to bude záležet na tom, jestli se brácha zlepší, že má ještě co dohánět :) Takže jsem se chtěla zeptat, jestli, když jste před necelými dvěma týdny ( v domácím zápase s Olomoucí) spolu doopravdy na led nastoupili, tak jestli to znamená, že se brácha za ty dva roky doopravdy zlepšil? :)
Bylo fajn vás vidět spolu na ledě :) Myslíte, že je možné, že se to někdy v budoucích sezónách opět zopakuje? :)
Děkuji za odpověď a přeji Vám hodně úspěchů ve sportovním, ale i osobním životě! :)
Anička

Odpověď:
Dobrý den, na podobný dotaz už jsem odpovídal. Samozřejmě bylo příjemné si s Davidem zase zahrát, i když ten výsledek bych si představoval jiný. A věřím, že k tomu v budoucnu dojde zas. A jestli se David zlepšil? To doufám! :-)


Sláva Frýda ( - )

21. 11. 2012, 11:12


Dobrý den, Radime. Rád bych se Vás zeptal, jaké bylo první setkání s vlastníkem klubu ve Phoenixu Waynem Gretzkym? Přece jen v době, kdy jste hokejově procházel mládeží, byl on již legendou.

Další věc, je Phoenix hokejové město? Poznávají vás lidé na ulicích ve městě?

A na závěr, jaké to pro vás bylo odehrát zápasy NHL v Praze, když pominu, že jste v tom prvním zničil Boston skvělým výkonem :) Díky za odpověď :)

Odpověď:
Dobrý den, z prvního setkání jsem byl nervózní. Padlo to na mě hned, jak jsem se dozvěděl, že jsem byl vyměněn do Phoenixu. To bylo první, co mě napadlo – že tam trénuje Wayne Gretzky. Je to největší hokejová osobnost, se kterou se člověk může potkat. Jsem moc rád, že jsem pod ním mohl tu sezonu odehrát a poznat ho. Na ten ročník mám úžasné vzpomínky, byla to v té době moje nejlepší sezona v kariéře.
Hokejové město to asi úplně není, ale když tým hraje dobře a bojuje o play-off, tak lidé chodí a je vyprodáno. Hlavně tedy potom v play-off. Jinak občas hráče někdo pozná, ale spíš máme svůj klid. Není to jako v Kanadě, kde kluci pomalu nemůžou jít ani do restaurace, aniž by je někdo nepoznal.
Měl jsem to štěstí, že jsem v Praze mohl hrát dvakrát, jednou s Tampou proti Rangers a podruhé s Phoenixem proti Bostonu. Určitě to byl zážitek hrát NHL v Čechách před rodinou a kamarády. Radši vzpomínám na ten druhý zápas, kdy jsem si užil celý ten týden, kdy jsme tu byli.


Filip (pazzy@jsembuh.cz - BK MB)

20. 11. 2012, 12:43


Radime, uvidíme se v baráži? ;-)
Filip

Odpověď:
Doufám, že Boleslav v baráži bude, a že ji úspěšně zvládne. Já bych ale radši v té době hrál v NHL :-)


Alena (alena.skrhova@seznam.cz - BKMB-Jičín)

20. 11. 2012, 19:10


Ahoj Radime, zajímalo by mě jaký vztah jsi měl s Davidem, když jste byli ještě děti? Hádali a mlátili jste se?..nebo jste byli hodní bráškové??

Byla bych ráda kdyby ses v Boleslavi (jako hráč) zdržel co nejdéle, abych se na tebe konečně mohla jít podívat! ;)

Děkuji za odpověď!..a přeji hodně štěstí jak v osobním, tak v hokejovém životě a pevné zdraví!! :)

Odpověď:
Zdravím, vždycky jsme měli dobré vztahy, ale samozřejmě jako u všech sourozenců – a zvlášť kluků – došlo i na nějaké ty hádky a rvačky. Myslím, že je to normální. Nikdy to u nás nepřesáhlo nějaké meze. Navenek jsme naopak vždycky drželi pospolu, podporovali se a chránili. Doufal jsem, že toho v Boleslavi odehraji víc. Pojistka je na měsíc, takže se budu vracet do Phoenixu za rodinou a budu doufat, že NHL začne. Pokud se ale v zámoří zruší celá sezona, tak se vrátím zpátky. Díky za přání.


Jaroslav Svoboda (jardadrak@gmail.com - Šumperk)

17. 11. 2012, 16:05


Radime, hezký den Vám přeji, určitě jste měl během výluky možnost zajímat se o vývoj 1. ligy, nejdřív by mě tedy zajímalo, koho považujete za černého koně soutěže a co by mohlo prospět diváckém zatraktivnění ligy, kde v polovině případů chodí sotva 500 lidí na zápasy.

A za druhé, vzpomenete si na nějakou opravdu netradiční prosbu o autogram? :)

Díky za odpovědi, ať se daří a hlavně hodně zdraví :)

Odpověď:
Hezký den i vám. Jestli je pro mě něco pozitivního na výluce NHL, tak je to možnost vidět a poznat hráče Boleslavi osobně i 1. ligu samotnou. Co se týče černého koně soutěže, tak se musím přiznat, že až tak dobře jsem tu 1. ligu asi nepoznal. Ale řekl bych, že to budou ty týmy, co se pohybují nahoře. Všichni mluví o Ústí, ale já bych - i vzhledem k tomu osobnímu zážitku - radši jmenoval Olomouc. Jak to zatraktivnit jinde nemám představu, u nás to jsou dobré výkony a výsledky – to je to, na co budou lidé chodit. Netradiční žádosti asi byly, ale momentálně mě nic nenapadá. Díky!


RW56 (djfronter@seznam.cz - Ml. Boleslav)

12. 11. 2012, 12:37


Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli jste neuvažoval o potencionálním navázání spolupráce mezi BK a Phoenix Coyotes na úrovni klubů? Dovedu si představit, že velmi prospěšné by to mohlo být například pro mládež, potažmo trenéry. Vybraní hokejisté by mohli absolvovat krátkodobé výměnné pobyty a nasbírali by zkušenosti se zámořským/evropským stylem hokeje.

Výhod asi může být na papíře i více, ale je otázka, nakolik je vše reálné. Přeci jen by na sebe narážely dva ekonomicky a hokejově zcela odlišné světy. Přeji hodně štěstí a úspěchů v pokračující kariéře, děkuji za skvělou reprezentaci města a vše, co jste pro boleslavský hokej udělal.

Odpověď:
Také zdravím, nevím, jak moc je tohle realizovatelné. Phoenix má svou farmu, kde ta spolupráce už funguje, kde už je to nastavené. Co se týče nějaké součinnosti s Boleslaví, tak je to zatím na bázi toho, že jsem do Boleslavi přivezl nějaké materiály od trenérů ve Phoenixu. Také je vyjednaná nějaká spolupráce s naším koučem bruslení na powerskating. Výměnné pobyty – to nevidím reálně. Děkuji.


MarijeV (marenkavokata@seznam.cz - Bolka, jedině Bolka)

11. 11. 2012, 19:04


Dobrý den Radime, chtěla bych se zeptat, místo koho by měla Bolka postoupit zpět do ELH a proč. Já byc hráda viděla spadnout Spartu a Brno, ale je to jen můj osobní neobjektivní názor. A jetě by mě zajímalo kterému týmu přejete výhru tohto ročníku - nebo spíš koho si tipnete. Přeji Vám hodně úspěchů a věčím, že budete podporou týmu a netrapte se že to poprvé nevyšlo, bude líp. Já Boleslavi a Vám věřím.

Odpověď:
Dobrý den, místo kohokoliv. Je mi jedno, kdo to bude, hlavně abychom my postoupili. Ale jak už jsem říkal předtím, netroufnu si vybírat soupeře do baráže. Zvlášť když my sami v ní ještě nejsme. Nás samotné ještě čeká dlouhá cesta jak v základní části, tak v play-off. Na vítěze extraligy bude mít velký vliv výluka. Jestli skončí nebo ne. Síla týmů bude jiná s hráči NHL nebo bez nich. A jestli bych to někomu přál? Možná Plzni kvůli Martinu Strakovi. Díky.


jiří (jiricek.pudil@seznam.cz - mlada boleslav)

10. 11. 2012, 08:27


ahoj radim kolik si dal golu v nhl

Odpověď:
Ahoj, tak to nevím. Bude to někde mezi 150 a 200 góly.


Zdenda@@ (snowman@seznam.cz - Jičín)

9. 11. 2012, 11:43


Dobrý den Radime,
doma řešíme takovou otázku a to: Co by se stalo, kdyby NHL nezačala ani příští rok? Zůstal by jste v MB nebo by jste zamířil do vyšších lig (případně do jaké) ?

děkuji za odpověď Z.

Odpověď:
Dobrý den, pevně věřím, že NHL začne ještě letos. Natož aby nezačala ani za rok! Nikdo ze zainteresovaných si nemůže dovolit, aby k něčemu takovému došlo. Na druhou stranu nikdy se samozřejmě nemá říkat nikdy, takže odpověď na vaši otázku zní následovně – nemám moc rád nějaké předpovědi do daleké budoucnosti, takže bych to řešil, až by taková situace nastala.


Petr ( - Mladá Boleslav)

9. 11. 2012, 11:58


Dobrý den, jaké to bude po dlouhé době hájit barvy mateřského klubu a zahrát si po boku svého bratra :-) Lajna VVV by byla dobrá :-)

Odpověď:
Dobrý den, budu odpovídat zpětně. Jsem moc rád, že jsem v Boleslavi mohl nastoupit. Od začátku jsem říkal, že v případě výluky nastoupím jedině tady. Samozřejmě jsem si to představoval jinak, ať už z hlediska výsledků nebo i zranění. Doufal jsem, že toho odehraji víc. Obojí ale k hokeji zkrátka patří.


Paja012 ( - bk bolka)

9. 11. 2012, 13:47


dobrý den, Radime, s kým byste nejraději hrál, ve Vaší lajně??? jaká si myslíte, že by pro Vás byla ta nejideálnějsi formace pro úspěch..kluky znáte, tak co myslíte?? jinak přeji hodně štěstí, zdraví a spoustu úspěchů v boleslavském dresu..

Odpověď:
Dobrý den, zvlášť ten první zápas se samozřejmě nabízelo hrát s bráchou. Druhý zápas už jsem si sám řekl, že chci raději hrát někde ve čtvrté formaci s těmi mladšími. S trenéry jsme usoudili, že bude lepší nezasahovat do prvních třech pětek, aby mohly hrát tak, jak hrály předtím. Díky za přání.


Jan (episkep@email.cz - Mladá Boleslav)

9. 11. 2012, 16:36


Dobrý den
1. vaše oblíbené jídlo a pití?
2. Vzhledem k tomu jak je letos ELH ,,nadupaná" jakou myslíte že by měla Boleslav šanci v baráží např. proti Liberci či Spartě?
3. Kdyby letos výluka trvala celou sezonu, jel by jste na MS? děkuji a přeji hodně štěstí

Odpověď:
Dobrý den, 1. Cola, voda, losos, steak, sushi. Je toho víc.
2. Bude záležet na tom, jestli NHL začne nebo ne. Když začne, tak si myslím, že se poměr sil v extralize změní. Ty týmy budou vypadat trochu jinak, budou si muset zvyknout hrát jinak. Když NHL nezačne, tak to bude zajímavé. V takovém případě si teď vůbec netroufnu tipovat, kdo se kam dostane a kdo bude hrát baráž. Už teď je vidět, že například Sparta se pod novým trenérem zvedá. Navíc je polovina sezony, takže je to podle mě celé takové předčasné. Krom toho - my sami se do té baráže teprve musíme dostat!
3. Věřím, že NHL začne. A když začne, tak se to celé časově posune. Vůbec netuším, jestli kdokoliv z NHL by byl na MS vůbec k dispozici. A kdyby nezačala, tak nevím, jak moc reálné je dostat se do reprezentace z 1. ligy. Záleželo by na zájmu trenérů a mojí výkonnosti.
Díky za přání!


Honza ( - BKMB)

9. 11. 2012, 16:55


Máte nějaký předzápasový rituál? A až se rozhodnete jít hrát do Česka, šel by jste hrát do Boleslavi i přesto že by hrála první ligu?

Odpověď:
Nevím, jestli rituál, ale nějakou tu rutinu, věci, které před zápasem dělám automaticky, to mám. Doufám, že ještě pár let v NHL hrát budu. Potom už snad bude Boleslav zase v extralize, takže to snad nebudu muset řešit. Ve sportu ale není dost dobře možné koukat takhle daleko dopředu.


Michal Fuka (michellfuka@email.cz - BKMB)

9. 11. 2012, 20:25


Ahoj Ráďo, když se řekne Chomutov, máš husí kůži? :D Jinak ať se ti daří a pokud možno co zápas to Hattrick ;) .

Odpověď:
Ahoj, nemám husí kůži. Je to sport. Chomutov si tu baráž uhrál, takže zaslouženě postoupil do extraligy. My jsme asi zaslouženě spadli dolů. Věřím, že si to letos zase uhrajeme zpátky.


Petr ( - )

9. 11. 2012, 22:20


Dobry den, chci se Vas zeptat nebo spise znát Vas názor na to jakou sanci má prosadit se další boleslavsky odchovanec draftovany slavnou NHL Tomas Hyka v týmu LA King a potom zda neuvazujete vybudovat zde během 2/3 let super extraligovy tym z těchto nadejnych mladíku i pres jejich vyšší ambice. Děkuji a přejí hodně sportovních úspěchu. Petr


Odpověď:
Dobrý den, šanci má určitě velkou. Fandím mu, aby to zvládl, protože to je sen každého hráče. Našlápnuto k tomu má zatím dobře. Prošel reprezentacemi, prošel draftem. Záleží jen na něm. Vybudovat super extraligový tým bychom chtěli tak jako tak, ale to je dlouhá cesta. Nestane se to přes noc, je to práce, která bude pár let trvat. Samozřejmě máte ale pravdu, že bude třeba stavět na mladých talentech, jako je Will, Jiránek, Rys, Mozík. Čím víc jich bude, tím samozřejmě lépe. Díky za přání.


Jarda ( - Mladá Boleslav)

9. 11. 2012, 22:27


Ahoj Radime, jaký to je pocit nastupovat do play off v nhl, když vstupuješ na led?? Co se ti honí hlavou? Jaké máš v americe auto? díky a přeju strašně moc úspěchů a věřim, že bude radost se na tebe koukat :)

Odpověď:
Play-off je vyvrcholení sezony, takže ty pocity tomu pochopitelně odpovídají. I přesto, jak je základní část náročná, tak v play-off v sobě každý hráč musí najít další extra sílu, protože se to všechno posune výš. Už není na co šetřit. Každý se snaží vyhrát posledních 16 zápasů, aby si mohl sáhnout na ten Stanley Cup. Jsou vyprodané stadiony, atmosféra je úplně jiná než v základní části. Všechno jede na doraz. Co se auta týče, máme Porsche Cayenne a BMW X5. Díky za přání.