BK MLADÁ BOLESLAV

Tomáš Hyka

Tomáš Hyka je rodák a odchovanec z Mladé Boleslavi. Prakticky vždycky nastupoval o kategorii výš, než jaké odpovídal věkově. Po odchodu do zámoří v sezoně 2011/2012 se stal nejproduktivnějším hráčem juniorského týmu Gatinea Olympiques (20+44). V témže období se rovněž zúčastnil několika přípravných kempů, ve Philadelphii si zahrál například i s Girouxem, Jágrem a Voráčkem. V létě 2012 jej draftoval v 6. kole coby 171. v pořadí, tým Los Angeles Kings.

V ročníku 2013/2014 se přesunul do Evropy, konkrétně do švédského Färjestadu, odkud posléze zamířil zpátky domů. Za A tým Bruslařů odehrál následující tři sezony a každá další byla lepší než ta předchozí. V té prozatím poslední – 2016/2017 – se stal s 21 brankami a 22 asistencemi nejproduktivnějším hráčem celého týmu. Formaci, v níž Hyka v Mladé Boleslavi hrál společně s Pavlem Musilem a Radanem Lencem, si fanoušci doslova zamilovali a překřtili na HyMuLe.

Svými skvělými výkony a výborným přístupem si vysloužil smlouvu s nováčkem NHL Vegas Golden Knights, kam se tak v létě 2017 přesouvá. Ještě předtím stačil odstartovat vůbec poprvé ve své kariéře v dresu národního A týmu na mistrovství světa.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.


Karel (Karel@seznam.cz - Bolka)

11. 8. 2017, 18:43


Čus Tome jak děláš , že máš kolem sebe tolik krásných holek ? 😁 Na co je ,,lovíš" 😂 Hodně štěstí v NHL !!

Odpověď:
Ahoj Karle, těžko říci, asi přirozený šarm :-D Děkuji moc, Tomáš :-)


Alex Kinsey (alkinsey1982@yahoo.co.uk - Mladá Boleslav)

10. 8. 2017, 13:43


Ahoj Tomáši, věděl jsi, že máš fanoušky z Ameriky a z Anglie i tady v Boleslavi? Samozřejmě ti budeme fandit dál a přejeme hodně štěstí v novém působiště :) Mimochodem, jak dobře ovládáš angličtinu? ;)

Odpověď:
Ahoj Alexi, to jsem netušil a o to je to příjemnější zjištění :-) Moc děkuji za podporu! Angličtina mi nedělá problém. Děkuji, Tomáš :-)


lusold (lusold@seznam.cz - Bk)

9. 8. 2017, 00:12


Tomáši nemám žádný dotaz , ten budu mít až tady budeš příště. Nyní ti popřeji a věřím že se svojí prací a pílí probojuješ do základu a tam ukážeš jaké hokejisty dokáže Bruslařský klub vychovat. Držím všechny čtyři palce co mám. Měj se .

Odpověď:
Dobrý den, mockrát Vám děkuji za upřímnou podporu. Moc si toho vážím a potěšilo mě to :-) Děkuji moc, Tomáš


Filo ( - )

9. 8. 2017, 13:02


Pokud odehraješ celou sezonu kam by ses chtěl s Vegas dostat a kam myslíš že máte reálnou šanci se dostat?

Odpověď:
Dobrý den, Filo, pokud se mi poštěstí odehrát celou sezónu ve Vegas, tak ideálně do bojů o Stanley Cup :-) Realita může být ale jiná a vše bude záležet na tom, jak si v sezóně tým povede. Děkuji moc, Tomáš


Jiri (tomx81vam@seznam.cz - Praha)

9. 8. 2017, 13:16


čau Tomáši, ať se daří v novém klubu a jak vidíš v této sezoně umístění MB byl jsi tahoun kádru?

Odpověď:
Ahoj Jirko, doufám, že se v základní části umístí co nejvýše. Budu to sledovat i ze zahraničí :-) Děkuji moc, Tomáš


Patrik ( - )

9. 8. 2017, 17:57


Čau Tomáši, jaký jsi podle trenérů hráč v knights myslím tím jestli jako jestli patříš mezi nejlepš nebo ne. Je jasný, ze všichni hrací jsi sou rovni ale snad pochopíš jak to myslím, Ahoj
Jinak hodně štěstí v NHL

Odpověď:
Ahoj Patriku, pohovory s trenéry ještě neproběhly, takže svou pozici v týmu si netroufám posoudit :-) Děkuji moc, Tomáš


Pavel ( - )

9. 8. 2017, 18:24


Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Dobrý den, Pavle, na formuli 1 se nyní nedívám, ale dříve jsem fandil týmu Renault :-) Děkuji moc, Tomáš


Tomáš (t.papajanovsky@seznam.cz - Cvikov)

8. 8. 2017, 22:36


Ahoj Tome, kteří čeští hokejisté jsou homosexuálové? Jestli nechceš nikoho jmenovat, tak řekni alespoň, jestli vůbec znáš nějaké homosexuály mezi hokejisty - ano/ne.

Odpověď:
Ahoj Tomáši, toto jsem v hokeji nikdy neřešil a nezjišťoval. Děkuji moc, Tomáš :-)


Lucie ( - BK Mladá Boleslav)

8. 8. 2017, 22:57


Dobrý den Tomáši , chtěla bych se zeptat co Vám bude z Mladé Boleslavi nejvíce chybět. Něco co vám bude líto opustit. Předem děkuji za odpověď . Ať se Vám daří.

Odpověď:
Dobrý den, Lucie, chybět mi bude určitě rodina. A taky česká kuchyně :-D Chybět mi bude taky zdejší zimák, kluci z kabiny a pochopitelně taky fanoušci :-) Díky za přání, Tomáš


Vráťa (vratislavprusa@seznam.cz - Jihlava)

2. 8. 2017, 13:04


Ahoj, nejsem fanouškem Bruslařů, přesto je mi líto, že příští sezonu tvůj dres na ledě již neuvidím. Si šikovný hokejista a myslím, že máš na to se prosadit do A klubu Las Vegas. Ted k otázce. Na co se v zámoří nejvíc těšíš a naopak? Popřépadě jaký tam máš idol v NHL a vzor se kterým by sis chtěl zahrát v jedné lajně?

Odpověď:
Ahoj Vráťo, mockrát děkuji za podporu :-) Nejvíce se těším na to, že pokud se zadaří, zahraji si nejlepší hokejovou ligu na světě a tím si splním sen. Naopak se netěším na dlouhé cestování a chybět mi bude česká kuchyně :-D Můj idol v NHL byl Ilya Kovalchuk a v lajně bych si rád zahrál s Radimem Vrbatou :-) Děkuji moc, Tomáš


Jakub (jakubgolf@seznam.cz - Mlada Boleslav)

1. 8. 2017, 14:51


At se dari ;-) verim ale ze budes mit v prumeru alespon bod na dva zapasy. Budes tu chybet, vlastne uz tu asi i chybis :-/ :-) cus Tome a drz se ;-)

Odpověď:
Ahoj Jakube, děkuji moc za podporu :-) Pokud se mi podaří se prosadit do A-týmu, tak bod na 2 zápasy bych určitě bral :-D Děkuji moc, Tomáš


Mirek (Mirekviglas@seznam.cz - Mladá Boleslav BL Boleslav)

1. 8. 2017, 19:31


Prosím tě zůstaň raději tam alespoň si zahrajete hokej tady hrůza jsem vášnivý fanda Boleslavi a co se tady děje poslední dobou mezi hráči a vedením a celkově v hokeji no hrůza myslel jsem si ze budu brát děti na hokej ale raději jdu do bazénu tobě přeji ať se ti daří a doufám ze na tebe budu hrdej jako na Vrbatu S Radimem jsme vyrůstali na jednom sídlišti a dodnes je to fajn kluk.Když jsem měl tu čest zajít na hokej tak jsem stebe měl neskutecnou radost ty a Lenc radost koukat.Tak hodně úspěchů a držím palce

Odpověď:
Ahoj Mirku, děkuji mockrát za podporu, ale do Boleslavi se budu vždy rád vracet :-) Je mi líto, že tvůj pohled na boleslavský hokej a hokej celkově je takový. Přiblížit se Radimovi nebude vůbec jednoduché, ale doufám, že se mi to alespoň trochu podaří. To rád slyším! Hokej se snažím hrát tak, abych potěšil a pobavil sebe i diváky :-) Děkuji moc, Tomáš


Honza (andy67@seznam.cz - BK MLADA BOLESLAV)

1. 8. 2017, 19:49


Ahoj Tome,
Strašně moc ti přeju abyses natrvalo dostal do týmu NHL,by tam zase byl boleslavský hráč po Radimovi a ted otázka:
V čem si myslíš ,že byla tato sezona průlomová,víc si před minulou sezonou dřel nebo proč to tak vyšlo tady doma a v repre?

Tak pořádně makej nenech se uchlácholit penězmi a ono to přijde!

Odpověď:
Ahoj Honzo, děkuji moc za podporu :-) Doufám, že se mi podaří být po Radimovi Vrbatovi další boleslavský hráč v NHL. Průlomová byla hlavně v tom, že mi hodně pomohl můj kondiční trenér Michal Břetenář a s kluky jsme dostávali hodně prostoru na ledě. Jedu se poprat o sen všech hokejistů, peníze nejsou vše :-) Děkuji moc, Tomáš


Milan (zralok99@email.cz - Mladá Boleslav)

1. 8. 2017, 13:16


Tomáši hodně štěstí,zdraví v novém klubu ať se daří,budeš chybět,#71#

Odpověď:
Ahoj Milane, mockrát děkuji za podporu :-) S pozdravem Tomáš


Barbora (mlhoun@seznam.cz - Mladá Boleslav / BK Mladá Boleslav)

1. 8. 2017, 12:42


Dobrý den Tomáši i když mi je teprve 16 jsem Vaše velká fanynka a miluju hokej od malička se chodím dívat a je to něco neskutečného jediné co k tomu fandění potřebuji je nějaký dres či šála a zajít na autogramiádu vždycky dopředu vím kdy bude a pak na ni zapomenu na MS se Vám dařili dobře jen škoda že Vás trenéři nechávali akorát dělat vrátného na střídačce :D :).
Chtěla bych se zeptat jak jste přišel k hokeji? V kolika letech jste začal? A co máte rád k jídlu? Můj taťka dělá ve Škodovce a zná a vídá se tam s ní.
K nadcházející sezoně bych Vám ráda popřála hodně úspěchů spokojenosti radosti hlavně to zdraví to je nejdůležitější ať se Vám daří v Las Vegas.

Odpověď:
Dobrý den Báro, dostat se na MS byl vždy můj sen a za každou chvíli na ledě jsem byl velmi vděčný. K hokeji mě přivedl můj taťka v 5 letech, který sám hrál profesionálně. Mé první hokejové krůčky se odehrávaly zde v Mladé Boleslavi. K jídlu mám rád úplně vše :-D Nejsem moc náročný, ale rád mám například sushi :-) Děkuji moc za podporu, doufám, že to vyjde :-) Udělám pro to vše! Děkuji moc, Tomáš


Jirka Vlasák (vlasjiri@gmail.com - Bk.MB)

1. 8. 2017, 22:15


Ahoj Tomáši.Hodně štěstí a hlavně zdraví,to ostatní přijde,hokej umíš.To Ti přeje tvůj první trener J.V.

Odpověď:
Dobrý den, pane Vlasák, mockrát Vám děkuji za podporu :-) Moc mě to od Vás potěšilo a rád vzpomínám! S pozdravem, Tomáš


Mariana ( - )

1. 8. 2017, 23:35


Dobrý den,
touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla poděkovat za boleslavský dres, který jste nám věnoval do aukce "Milujeme Hokej a Máme dobrá srdce" a který jsem si v aukci sama "vybojovala". Potřebnou částku se nám, i díky Vám, podařilo dát dohromady :)
Las Vegas je jedna velká neznámá a bude zajímavé tento klub sledovat – určitě si nějaký zápas během sezóny pustím. Díval jste se na expansion draft? A co říkáte na aktuální soupisku Knights?
Přeji Vám, abyste na přípravném kempu zaujal a probojoval se do sestavy :)

Odpověď:
Dobrý den, Mariano, nemáte vůbec zač. Když je možnost, velmi rád pomohu dobré věci :-) Sice jsem expansion draft živě nesledoval, ale soupiska vypadá zajímavě a doufám, že se mi podaří být její součástí :-) Děkuji moc, Tomáš