Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 1.3.2015 Brno Hr. Králové 2:1
52 ne 1.3.2015 Pardubice Litvínov 0:2
52 ne 1.3.2015 Sparta Třinec 6:5
52 ne 1.3.2015 Vítkovice Plzeň 3:2
52 ne 1.3.2015 Zlín Slavia 3:2
52 ne 1.3.2015 Liberec Ml. Boleslav 6:3
52 ne 1.3.2015 Olomouc K. Vary 3:2p
 
51 pá 27.2.2015 Litvínov Sparta 5:3
51 pá 27.2.2015 Třinec Zlín 1:4
51 pá 27.2.2015 Hr. Králové Olomouc 6:4
51 pá 27.2.2015 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2p
51 pá 27.2.2015 K. Vary Liberec 5:2
51 pá 27.2.2015 Plzeň Pardubice 2:1p
51 pá 27.2.2015 Slavia Brno 5:2
 
50 st 25.2.2015 Liberec Litvínov 0:2
50 út 24.2.2015 Zlín Hr. Králové 3:2
50 út 24.2.2015 Brno Ml. Boleslav 2:0
50 út 24.2.2015 Pardubice K. Vary 2:3p
50 út 24.2.2015 Olomouc Plzeň 2:3sn
50 út 24.2.2015 Vítkovice Sparta 1:5
 
49 ne 22.2.2015 Třinec Brno 4:1
49 ne 22.2.2015 Plzeň Liberec 3:4p
49 ne 22.2.2015 K. Vary Zlín 3:4sn
49 ne 22.2.2015 Sparta Pardubice 2:1
49 ne 22.2.2015 Hr. Králové Slavia 3:2
49 ne 22.2.2015 Ml. Boleslav Olomouc 6:3
49 ne 22.2.2015 Litvínov Vítkovice 5:1
 
48 pá 20.2.2015 Vítkovice Pardubice 2:0
48 pá 20.2.2015 Hr. Králové Třinec 0:3
48 pá 20.2.2015 Olomouc Litvínov 2:4
48 pá 20.2.2015 Brno K. Vary 3:1
48 pá 20.2.2015 Liberec Sparta 5:2
48 pá 20.2.2015 Zlín Plzeň 2:4
48 pá 20.2.2015 Slavia Ml. Boleslav 0:4
 
50 st 18.2.2015 Slavia Třinec 2:1
 
47 ne 15.2.2015 Litvínov Slavia 4:1
47 ne 15.2.2015 Pardubice Liberec 3:4p
47 ne 15.2.2015 Sparta Zlín 7:6p
47 ne 15.2.2015 Plzeň Brno 3:0
47 ne 15.2.2015 K. Vary Třinec 5:3
47 ne 15.2.2015 Vítkovice Olomouc 3:1
47 ne 15.2.2015 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2
 
46 pá 13.2.2015 Třinec Ml. Boleslav 2:5
46 pá 13.2.2015 Zlín Litvínov 4:2
46 pá 13.2.2015 Hr. Králové Plzeň 2:1
46 pá 13.2.2015 Brno Pardubice 7:1
46 pá 13.2.2015 Olomouc Sparta 2:6
46 pá 13.2.2015 Liberec Vítkovice 4:2
46 pá 13.2.2015 Slavia K. Vary 1:2
 
45 st 11.2.2015 Vítkovice Slavia 7:5
45 st 11.2.2015 Plzeň Třinec 4:6
45 st 11.2.2015 Litvínov Hr. Králové 5:2
45 st 11.2.2015 Liberec Olomouc 5:1
45 st 11.2.2015 Pardubice Zlín 2:3
45 st 11.2.2015 Sparta Brno 2:3
45 st 11.2.2015 K. Vary Ml. Boleslav 0:3
 
44 ne 1.2.2015 Brno Litvínov 2:1
44 ne 1.2.2015 Třinec Liberec 2:1
44 ne 1.2.2015 Slavia Sparta 4:9
44 ne 1.2.2015 Zlín Vítkovice 5:2
44 ne 1.2.2015 Olomouc Pardubice 1:2
44 ne 1.2.2015 Ml. Boleslav Plzeň 6:3
44 ne 1.2.2015 Hr. Králové K. Vary 3:1
 
43 pá 30.1.2015 Vítkovice Třinec 4:3
43 pá 30.1.2015 Pardubice Hr. Králové 1:2p
43 pá 30.1.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
43 pá 30.1.2015 Plzeň Slavia 5:3
43 pá 30.1.2015 Olomouc Brno 3:6
43 pá 30.1.2015 Liberec Zlín 0:1
43 pá 30.1.2015 Sparta K. Vary 9:1
 
42 út 27.1.2015 Třinec Litvínov 4:1
42 út 27.1.2015 Zlín Olomouc 3:0
42 út 27.1.2015 Ml. Boleslav Sparta 6:3
42 út 27.1.2015 Hr. Králové Liberec 2:1
42 út 27.1.2015 Brno Vítkovice 1:2
42 út 27.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
42 út 27.1.2015 K. Vary Plzeň 1:3
 
41 ne 25.1.2015 Liberec Slavia 1:3
41 ne 25.1.2015 Vítkovice K. Vary 3:2
41 ne 25.1.2015 Zlín Brno 4:2
41 ne 25.1.2015 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
41 ne 25.1.2015 Sparta Hr. Králové 0:5
41 ne 25.1.2015 Olomouc Třinec 2:4
41 ne 25.1.2015 Litvínov Plzeň 4:1
 
40 pá 23.1.2015 Ml. Boleslav Zlín 4:3
40 pá 23.1.2015 Plzeň Sparta 1:2
40 pá 23.1.2015 Brno Liberec 3:0
40 pá 23.1.2015 K. Vary Litvínov 0:2
40 pá 23.1.2015 Pardubice Třinec 2:0
40 pá 23.1.2015 Slavia Olomouc 5:1
40 pá 23.1.2015 Hr. Králové Vítkovice 4:3
 
36 út 20.1.2015 Slavia Hr. Králové 1:2
 
39 ne 18.1.2015 Slavia Zlín 0:2
39 ne 18.1.2015 Třinec Sparta 5:4
39 ne 18.1.2015 Plzeň Vítkovice 5:4
39 ne 18.1.2015 K. Vary Olomouc 2:1
39 ne 18.1.2015 Litvínov Pardubice 6:2
39 ne 18.1.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
39 ne 18.1.2015 Hr. Králové Brno 0:7
 
38 pá 16.1.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
38 pá 16.1.2015 Zlín Třinec 2:3p
38 pá 16.1.2015 Olomouc Hr. Králové 1:4
38 pá 16.1.2015 Liberec K. Vary 1:0
38 pá 16.1.2015 Brno Slavia 5:2
38 pá 16.1.2015 Pardubice Plzeň 3:4p
38 pá 16.1.2015 Sparta Litvínov 7:1
 
16 út 13.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
 
35 po 12.1.2015 Třinec Hr. Králové 8:6
 
37 ne 11.1.2015 Třinec Slavia 5:2
37 ne 11.1.2015 K. Vary Pardubice 2:3
37 ne 11.1.2015 Plzeň Olomouc 2:1sn
37 ne 11.1.2015 Sparta Vítkovice 4:2
37 ne 11.1.2015 Hr. Králové Zlín 0:3
37 ne 11.1.2015 Litvínov Liberec 3:2p
37 ne 11.1.2015 Ml. Boleslav Brno 3:4p
 
36 pá 9.1.2015 Vítkovice Litvínov 0:5
36 pá 9.1.2015 Zlín K. Vary 3:2
36 pá 9.1.2015 Liberec Plzeň 3:1
36 pá 9.1.2015 Pardubice Sparta 6:3
36 pá 9.1.2015 Olomouc Ml. Boleslav 7:4
36 pá 9.1.2015 Brno Třinec 3:4sn
 
35 út 6.1.2015 Ml. Boleslav Slavia 7:1
35 út 6.1.2015 Litvínov Olomouc 4:2
35 út 6.1.2015 Plzeň Zlín 5:2
35 út 6.1.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
35 út 6.1.2015 K. Vary Brno 1:2sn
35 út 6.1.2015 Sparta Liberec 4:3p
 
34 ne 4.1.2015 Slavia Litvínov 0:1
34 ne 4.1.2015 Třinec K. Vary 2:1p
34 ne 4.1.2015 Vítkovice Olomouc 2:1
34 ne 4.1.2015 Zlín Sparta 2:6
34 ne 4.1.2015 Liberec Pardubice 5:1
34 ne 4.1.2015 Brno Plzeň 4:2
34 ne 4.1.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 9:2
 
28 pá 2.1.2015 Slavia Liberec 1:2sn
 
33 út 30.12.2014 Vítkovice Liberec 4:1
33 út 30.12.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
33 út 30.12.2014 Litvínov Zlín 4:3sn
33 út 30.12.2014 K. Vary Slavia 2:0
33 út 30.12.2014 Pardubice Brno 4:1
33 út 30.12.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:5
33 út 30.12.2014 Sparta Olomouc 0:1
 
32 ne 28.12.2014 Třinec Plzeň 4:1
32 ne 28.12.2014 Slavia Vítkovice 4:3sn
32 ne 28.12.2014 Zlín Pardubice 3:2
32 ne 28.12.2014 Olomouc Liberec 2:0
32 ne 28.12.2014 Hr. Králové Litvínov 2:1
32 ne 28.12.2014 Ml. Boleslav K. Vary 5:1
32 ne 28.12.2014 Brno Sparta 2:8
 
31 pá 26.12.2014 Vítkovice Zlín 4:1
31 pá 26.12.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
31 pá 26.12.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
31 pá 26.12.2014 Pardubice Olomouc 6:2
31 pá 26.12.2014 Liberec Třinec 3:4sn
31 pá 26.12.2014 Litvínov Brno 1:3
31 pá 26.12.2014 Sparta Slavia 3:0
 
30 ne 14.12.2014 Třinec Vítkovice 2:1
30 ne 14.12.2014 Zlín Liberec 2:1
30 ne 14.12.2014 K. Vary Sparta 5:3
30 ne 14.12.2014 Brno Olomouc 3:1
30 ne 14.12.2014 Hr. Králové Pardubice 6:4
30 ne 14.12.2014 Ml. Boleslav Litvínov 2:3sn
 
29 pá 12.12.2014 Litvínov Třinec 3:5
29 pá 12.12.2014 Plzeň K. Vary 4:3p
29 pá 12.12.2014 Liberec Hr. Králové 1:0
29 pá 12.12.2014 Olomouc Zlín 1:3
29 pá 12.12.2014 Pardubice Slavia 4:1
29 pá 12.12.2014 Sparta Ml. Boleslav 4:1
29 pá 12.12.2014 Vítkovice Brno 3:2sn
 
30 út 9.12.2014 Slavia Plzeň 1:2
 
28 ne 7.12.2014 Třinec Olomouc 5:1
28 ne 7.12.2014 K. Vary Vítkovice 2:0
28 ne 7.12.2014 Plzeň Litvínov 6:5p
28 ne 7.12.2014 Brno Zlín 2:0
28 ne 7.12.2014 Hr. Králové Sparta 2:3p
28 ne 7.12.2014 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
 
27 pá 5.12.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:1
27 pá 5.12.2014 Zlín Ml. Boleslav 3:2
27 pá 5.12.2014 Litvínov K. Vary 4:2
27 pá 5.12.2014 Olomouc Slavia 4:2
27 pá 5.12.2014 Pardubice Třinec 0:4
27 pá 5.12.2014 Sparta Plzeň 3:4
27 čt 4.12.2014 Liberec Brno 4:2
 
25 út 2.12.2014 Slavia Brno 4:6
 
26 ne 30.11.2014 Pardubice Litvínov 6:4
26 ne 30.11.2014 K. Vary Olomouc 2:3
26 ne 30.11.2014 Vítkovice Plzeň 3:2
26 ne 30.11.2014 Zlín Slavia 7:4
26 ne 30.11.2014 Sparta Třinec 4:1
26 ne 30.11.2014 Brno Hr. Králové 2:1
26 ne 30.11.2014 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
25 pá 28.11.2014 Třinec Zlín 6:2
25 pá 28.11.2014 Plzeň Pardubice 5:1
25 pá 28.11.2014 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
25 pá 28.11.2014 Litvínov Sparta 6:3
25 pá 28.11.2014 Hr. Králové Olomouc 1:4
25 pá 28.11.2014 K. Vary Liberec 5:3
 
24 út 25.11.2014 Vítkovice Sparta 2:3sn
24 út 25.11.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
24 út 25.11.2014 Olomouc Plzeň 3:4p
24 út 25.11.2014 Slavia Třinec 2:6
24 út 25.11.2014 Liberec Litvínov 4:3sn
24 út 25.11.2014 Brno Ml. Boleslav 2:3
 
23 ne 23.11.2014 Sparta Pardubice 4:2
23 ne 23.11.2014 K. Vary Zlín 2:3sn
23 ne 23.11.2014 Litvínov Vítkovice 3:2
23 ne 23.11.2014 Hr. Králové Slavia 6:0
23 ne 23.11.2014 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
23 ne 23.11.2014 Plzeň Liberec 3:1
23 ne 23.11.2014 Třinec Brno 2:3
 
22 pá 21.11.2014 Vítkovice Pardubice 3:2
22 pá 21.11.2014 Zlín Plzeň 2:3sn
22 pá 21.11.2014 Liberec Sparta 3:6
22 pá 21.11.2014 Brno K. Vary 2:1
22 pá 21.11.2014 Olomouc Litvínov 4:5
22 pá 21.11.2014 Slavia Ml. Boleslav 2:6
22 čt 20.11.2014 Hr. Králové Třinec 1:5
 
20 út 18.11.2014 Slavia K. Vary 3:2p
 
19 út 18.11.2014 Sparta Brno 1:2
 
21 ne 16.11.2014 Plzeň Brno 3:5
21 ne 16.11.2014 K. Vary Třinec 2:4
21 ne 16.11.2014 Olomouc Vítkovice 4:1
21 ne 16.11.2014 Sparta Zlín 3:4p
21 ne 16.11.2014 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
21 ne 16.11.2014 Litvínov Slavia 0:1
21 ne 16.11.2014 Pardubice Liberec 2:5
 
20 pá 14.11.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:4
20 pá 14.11.2014 Olomouc Sparta 1:2p
20 pá 14.11.2014 Zlín Litvínov 6:5p
20 pá 14.11.2014 Brno Pardubice 5:0
20 pá 14.11.2014 Hr. Králové Plzeň 4:2
20 pá 14.11.2014 Liberec Vítkovice 3:2p
 
19 st 12.11.2014 Vítkovice Slavia 3:2
19 st 12.11.2014 Litvínov Hr. Králové 4:1
19 st 12.11.2014 Pardubice Zlín 6:2
19 st 12.11.2014 Liberec Olomouc 2:3
19 st 12.11.2014 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
19 st 12.11.2014 Plzeň Třinec 5:2
 
18 ne 2.11.2014 Třinec Liberec 2:3sn
18 ne 2.11.2014 Sparta Slavia 0:1
18 ne 2.11.2014 Olomouc Pardubice 4:2
18 ne 2.11.2014 Zlín Vítkovice 5:2
18 ne 2.11.2014 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
18 ne 2.11.2014 Hr. Králové K. Vary 5:2
18 ne 2.11.2014 Brno Litvínov 5:6sn
 
17 pá 31.10.2014 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
17 pá 31.10.2014 Plzeň Slavia 1:3
17 pá 31.10.2014 Pardubice Hr. Králové 5:2
17 pá 31.10.2014 Olomouc Brno 2:4
17 pá 31.10.2014 Liberec Zlín 3:2
17 pá 31.10.2014 Sparta K. Vary 5:4p
 
24 út 28.10.2014 Pardubice K. Vary 6:3
 
17 út 28.10.2014 Vítkovice Třinec 0:2
 
8 út 28.10.2014 Slavia Litvínov 6:3
 
2 út 28.10.2014 Brno Zlín 4:3
 
16 ne 26.10.2014 K. Vary Plzeň 2:1
16 ne 26.10.2014 Zlín Olomouc 2:3sn
16 ne 26.10.2014 Brno Vítkovice 1:2p
16 ne 26.10.2014 Hr. Králové Liberec 3:1
16 ne 26.10.2014 Ml. Boleslav Sparta 3:6
16 ne 26.10.2014 Třinec Litvínov 1:4
 
15 pá 24.10.2014 Litvínov Plzeň 1:0
15 pá 24.10.2014 Pardubice Ml. Boleslav 3:8
15 pá 24.10.2014 Olomouc Třinec 5:4p
15 pá 24.10.2014 Zlín Brno 3:6
15 pá 24.10.2014 Sparta Hr. Králové 4:3
15 čt 23.10.2014 Vítkovice K. Vary 2:1sn
15 čt 23.10.2014 Liberec Slavia 4:1
 
10 út 21.10.2014 Vítkovice Litvínov 2:3
10 út 21.10.2014 Liberec Plzeň 1:2
 
14 ne 19.10.2014 Třinec Pardubice 5:2
14 ne 19.10.2014 Brno Liberec 3:1
14 ne 19.10.2014 Slavia Olomouc 2:3sn
14 ne 19.10.2014 Plzeň Sparta 2:5
14 ne 19.10.2014 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
14 ne 19.10.2014 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
14 ne 19.10.2014 K. Vary Litvínov 2:1
 
13 pá 17.10.2014 Litvínov Pardubice 2:4
13 pá 17.10.2014 Třinec Sparta 1:2
13 pá 17.10.2014 Plzeň Vítkovice 3:2
13 pá 17.10.2014 Ml. Boleslav Liberec 3:4sn
13 pá 17.10.2014 Olomouc K. Vary 3:2p
13 pá 17.10.2014 Slavia Zlín 1:2
13 pá 17.10.2014 Hr. Králové Brno 3:2
 
12 út 14.10.2014 Vítkovice Ml. Boleslav 1:4
12 út 14.10.2014 Zlín Třinec 0:4
12 út 14.10.2014 Pardubice Plzeň 3:2
12 út 14.10.2014 Brno Slavia 7:1
12 út 14.10.2014 Sparta Litvínov 0:1
12 út 14.10.2014 Olomouc Hr. Králové 2:4
 
11 ne 12.10.2014 Třinec Slavia 4:0
11 ne 12.10.2014 K. Vary Pardubice 2:4
11 ne 12.10.2014 Litvínov Liberec 1:4
11 ne 12.10.2014 Sparta Vítkovice 7:6
11 ne 12.10.2014 Plzeň Olomouc 2:5
11 ne 12.10.2014 Hr. Králové Zlín 3:2
11 ne 12.10.2014 Ml. Boleslav Brno 3:4sn
 
10 pá 10.10.2014 Zlín K. Vary 5:1
10 pá 10.10.2014 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
10 pá 10.10.2014 Pardubice Sparta 0:3
10 pá 10.10.2014 Brno Třinec 1:2
10 pá 10.10.2014 Slavia Hr. Králové 1:5
 
9 ne 5.10.2014 K. Vary Brno 4:1
9 ne 5.10.2014 Plzeň Zlín 5:2
9 ne 5.10.2014 Ml. Boleslav Slavia 0:4
9 ne 5.10.2014 Třinec Hr. Králové 6:0
9 ne 5.10.2014 Litvínov Olomouc 3:1
9 ne 5.10.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
9 ne 5.10.2014 Sparta Liberec 4:2
 
8 pá 3.10.2014 Třinec K. Vary 4:0
8 pá 3.10.2014 Zlín Sparta 1:0
8 pá 3.10.2014 Brno Plzeň 0:5
8 pá 3.10.2014 Olomouc Vítkovice 9:1
8 pá 3.10.2014 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2p
8 pá 3.10.2014 Liberec Pardubice 3:2sn
 
12 út 30.9.2014 Liberec K. Vary 1:4
 
6 út 30.9.2014 Slavia Vítkovice 4:2
 
7 ne 28.9.2014 Sparta Olomouc 3:1
7 ne 28.9.2014 Třinec Ml. Boleslav 5:2
7 ne 28.9.2014 K. Vary Slavia 4:2
7 ne 28.9.2014 Vítkovice Liberec 2:3
7 ne 28.9.2014 Pardubice Brno 3:2sn
7 ne 28.9.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
7 ne 28.9.2014 Litvínov Zlín 5:1
 
6 pá 26.9.2014 Třinec Plzeň 3:1
6 pá 26.9.2014 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
6 pá 26.9.2014 Zlín Pardubice 1:3
6 pá 26.9.2014 Olomouc Liberec 4:3
6 pá 26.9.2014 Hr. Králové Litvínov 1:2
6 pá 26.9.2014 Brno Sparta 1:8
 
5 ne 21.9.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
5 ne 21.9.2014 Pardubice Olomouc 3:1
5 ne 21.9.2014 Vítkovice Zlín 3:2
5 ne 21.9.2014 Liberec Třinec 0:3
5 ne 21.9.2014 Litvínov Brno 6:1
5 ne 21.9.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
5 ne 21.9.2014 Slavia Sparta 2:5
 
4 pá 19.9.2014 Třinec Vítkovice 3:5
4 pá 19.9.2014 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
4 pá 19.9.2014 Zlín Liberec 2:5
4 pá 19.9.2014 Brno Olomouc 4:2
4 pá 19.9.2014 K. Vary Sparta 4:1
4 pá 19.9.2014 Hr. Králové Pardubice 3:2
4 pá 19.9.2014 Slavia Plzeň 2:1
 
3 út 16.9.2014 Vítkovice Brno 3:1
3 út 16.9.2014 Litvínov Třinec 3:2sn
3 út 16.9.2014 Olomouc Zlín 3:2
3 út 16.9.2014 Pardubice Slavia 4:2
3 út 16.9.2014 Liberec Hr. Králové 2:1
3 út 16.9.2014 Plzeň K. Vary 2:1
3 út 16.9.2014 Sparta Ml. Boleslav 3:4
 
2 ne 14.9.2014 Třinec Olomouc 6:1
2 ne 14.9.2014 K. Vary Vítkovice 3:4
2 ne 14.9.2014 Slavia Liberec 3:2
2 ne 14.9.2014 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 14.9.2014 Hr. Králové Sparta 3:1
2 ne 14.9.2014 Plzeň Litvínov 2:3sn
 
1 pá 12.9.2014 Třinec Pardubice 2:1
1 pá 12.9.2014 Litvínov K. Vary 5:0
1 pá 12.9.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:5
1 pá 12.9.2014 Olomouc Slavia 2:3sn
1 pá 12.9.2014 Liberec Brno 3:5
1 pá 12.9.2014 Sparta Plzeň 3:1
1 pá 12.9.2014 Zlín Ml. Boleslav 2:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:07x
2:122x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:04x
3:120x
3:221x
3:2pp7x
3:2sn5x
4:02x
4:118x
4:220x
4:36x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:02x
5:19x
5:215x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
6:02x
6:14x
6:24x
6:38x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
7:14x
7:42x
7:51x
7:61x
7:6pp1x
8:61x
9:12x
9:21x
0:16x
0:25x
0:35x
0:44x
0:53x
0:71x
1:216x
1:2pp4x
1:2sn2x
1:36x
1:48x
1:53x
1:63x
1:81x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn10x
2:410x
2:58x
2:64x
2:81x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:56x
3:64x
3:81x
4:51x
4:62x
4:91x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

23.6.2018

Klikorka na kempu U18

Obránce Karel Klikorka se v termínu od 24. do 30. června 2018 zúčastní tréninkového kempu reprezentace do 18 let, který se uskuteční pod vedením hlavního trenéra Aloise Hadamczika v Kravařích.

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz