Výsledky 1. ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 4.3.2016 Plzeň Chomutov 3:1
52 pá 4.3.2016 Brno Zlín 2:4
52 pá 4.3.2016 Třinec Olomouc 0:2
52 pá 4.3.2016 Sparta Ml. Boleslav 6:4
52 pá 4.3.2016 Hr. Králové Pardubice 4:1
52 pá 4.3.2016 Liberec K. Vary 6:2
52 pá 4.3.2016 Litvínov Vítkovice 2:1p
 
51 út 1.3.2016 Olomouc Litvínov 4:1
51 út 1.3.2016 K. Vary Hr. Králové 2:4
51 út 1.3.2016 Zlín Plzeň 6:4
51 út 1.3.2016 Chomutov Sparta 1:3
51 út 1.3.2016 Vítkovice Liberec 5:6
51 út 1.3.2016 Pardubice Brno 3:4p
51 út 1.3.2016 Ml. Boleslav Třinec 1:0sn
 
50 ne 28.2.2016 Sparta Pardubice 6:1
50 ne 28.2.2016 Třinec Plzeň 3:2sn
50 ne 28.2.2016 Litvínov K. Vary 3:1
50 ne 28.2.2016 Vítkovice Olomouc 4:1
50 ne 28.2.2016 Brno Ml. Boleslav 4:3sn
50 ne 28.2.2016 Liberec Zlín 8:4
50 ne 28.2.2016 Hr. Králové Chomutov 2:3sn
 
49 pá 26.2.2016 Zlín Hr. Králové 4:1
49 pá 26.2.2016 Chomutov Brno 5:2
49 pá 26.2.2016 Třinec Sparta 2:3sn
49 pá 26.2.2016 Ml. Boleslav Plzeň 5:1
49 pá 26.2.2016 K. Vary Vítkovice 1:5
49 pá 26.2.2016 Olomouc Liberec 0:2
49 pá 26.2.2016 Pardubice Litvínov 2:1
 
48 út 23.2.2016 Vítkovice Zlín 2:3
48 út 23.2.2016 Litvínov Chomutov 2:3
48 út 23.2.2016 Brno Třinec 3:1
48 út 23.2.2016 Plzeň Sparta 3:4p
48 út 23.2.2016 K. Vary Olomouc 3:5
48 út 23.2.2016 Liberec Pardubice 4:2
48 út 23.2.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3sn
 
47 ne 21.2.2016 Pardubice Olomouc 0:3
47 ne 21.2.2016 Třinec Litvínov 3:0
47 ne 21.2.2016 Zlín K. Vary 3:5
47 ne 21.2.2016 Plzeň Hr. Králové 6:2
47 ne 21.2.2016 Sparta Brno 5:1
47 ne 21.2.2016 Chomutov Liberec 0:2
47 ne 21.2.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
 
46 pá 19.2.2016 Vítkovice Pardubice 6:4
46 pá 19.2.2016 Liberec Sparta 2:5
46 pá 19.2.2016 Litvínov Ml. Boleslav 4:5p
46 pá 19.2.2016 K. Vary Chomutov 1:6
46 pá 19.2.2016 Hr. Králové Třinec 3:2
46 pá 19.2.2016 Olomouc Zlín 1:2sn
46 pá 19.2.2016 Brno Plzeň 4:5sn
 
45 st 17.2.2016 Pardubice Zlín 1:2
45 st 17.2.2016 Chomutov Olomouc 5:2
45 st 17.2.2016 Plzeň Vítkovice 9:3
45 st 17.2.2016 Ml. Boleslav K. Vary 4:5sn
45 st 17.2.2016 Brno Hr. Králové 3:0
45 st 17.2.2016 Sparta Litvínov 5:0
45 út 16.2.2016 Třinec Liberec 0:3
 
44 ne 7.2.2016 Zlín Chomutov 4:1
44 ne 7.2.2016 Litvínov Plzeň 3:1
44 ne 7.2.2016 K. Vary Pardubice 0:3
44 ne 7.2.2016 Liberec Ml. Boleslav 5:4p
44 ne 7.2.2016 Olomouc Brno 5:2
44 ne 7.2.2016 Hr. Králové Sparta 4:2
44 ne 7.2.2016 Vítkovice Třinec 2:1p
 
43 pá 5.2.2016 Třinec Pardubice 3:2sn
43 pá 5.2.2016 Chomutov Vítkovice 3:5
43 pá 5.2.2016 Ml. Boleslav Zlín 3:1
43 pá 5.2.2016 Plzeň Olomouc 3:2sn
43 pá 5.2.2016 Brno Litvínov 1:6
43 pá 5.2.2016 Hr. Králové Liberec 5:1
43 pá 5.2.2016 Sparta K. Vary 6:1
 
41 st 3.2.2016 Sparta Zlín 4:3sn
 
37 út 2.2.2016 Chomutov Hr. Králové 2:0
 
42 ne 31.1.2016 Pardubice Chomutov 3:1
42 ne 31.1.2016 Zlín Třinec 1:2
42 ne 31.1.2016 Vítkovice Sparta 2:3
42 ne 31.1.2016 K. Vary Brno 5:3
42 ne 31.1.2016 Litvínov Hr. Králové 5:1
42 ne 31.1.2016 Olomouc Ml. Boleslav 1:0
42 ne 31.1.2016 Liberec Plzeň 2:1p
 
41 pá 29.1.2016 Třinec K. Vary 2:0
41 pá 29.1.2016 Ml. Boleslav Chomutov 5:2
41 pá 29.1.2016 Plzeň Pardubice 4:1
41 pá 29.1.2016 Litvínov Liberec 2:3sn
41 pá 29.1.2016 Brno Vítkovice 5:2
41 pá 29.1.2016 Hr. Králové Olomouc 4:3sn
 
40 út 26.1.2016 Vítkovice Hr. Králové 1:2
40 út 26.1.2016 Zlín Litvínov 4:1
40 út 26.1.2016 Chomutov Třinec 4:2
40 út 26.1.2016 Liberec Brno 2:0
40 út 26.1.2016 K. Vary Plzeň 0:3
40 út 26.1.2016 Pardubice Ml. Boleslav 0:5
40 út 26.1.2016 Sparta Olomouc 2:1sn
 
39 ne 24.1.2016 Zlín Brno 4:1
39 ne 24.1.2016 K. Vary Liberec 2:7
39 ne 24.1.2016 Vítkovice Litvínov 5:4sn
39 ne 24.1.2016 Olomouc Třinec 1:2p
39 ne 24.1.2016 Pardubice Hr. Králové 3:2
39 ne 24.1.2016 Chomutov Plzeň 4:3
39 ne 24.1.2016 Ml. Boleslav Sparta 0:2
 
38 pá 22.1.2016 Třinec Ml. Boleslav 7:0
38 pá 22.1.2016 Plzeň Zlín 1:4
38 pá 22.1.2016 Litvínov Olomouc 1:2
38 pá 22.1.2016 Hr. Králové K. Vary 4:2
38 pá 22.1.2016 Brno Pardubice 2:3
38 pá 22.1.2016 Liberec Vítkovice 2:0
38 pá 22.1.2016 Sparta Chomutov 7:1
 
21 út 19.1.2016 Sparta Brno 9:3
 
37 ne 17.1.2016 K. Vary Litvínov 4:3
37 ne 17.1.2016 Zlín Liberec 2:1
37 ne 17.1.2016 Plzeň Třinec 1:3
37 ne 17.1.2016 Olomouc Vítkovice 3:2sn
37 ne 17.1.2016 Pardubice Sparta 4:6
37 ne 17.1.2016 Ml. Boleslav Brno 4:1
 
36 pá 15.1.2016 Vítkovice K. Vary 5:2
36 pá 15.1.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:3
36 pá 15.1.2016 Litvínov Pardubice 3:2sn
36 pá 15.1.2016 Liberec Olomouc 4:0
36 pá 15.1.2016 Hr. Králové Zlín 3:1
36 út 12.1.2016 Brno Chomutov 3:1
36 út 12.1.2016 Sparta Třinec 4:3
 
35 ne 10.1.2016 Třinec Brno 1:2
35 ne 10.1.2016 Pardubice Liberec 2:3
35 ne 10.1.2016 Zlín Vítkovice 3:1
35 ne 10.1.2016 Olomouc K. Vary 3:0
35 ne 10.1.2016 Sparta Plzeň 1:2
35 ne 10.1.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
35 ne 10.1.2016 Chomutov Litvínov 2:3p
 
34 pá 8.1.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
34 pá 8.1.2016 Litvínov Třinec 2:1
34 pá 8.1.2016 Hr. Králové Plzeň 1:3
34 pá 8.1.2016 Liberec Chomutov 7:1
34 pá 8.1.2016 K. Vary Zlín 1:2sn
34 pá 8.1.2016 Olomouc Pardubice 4:3p
34 pá 8.1.2016 Brno Sparta 2:4
 
15 st 6.1.2016 Sparta Zlín 4:2
 
33 út 5.1.2016 Třinec Hr. Králové 7:6sn
33 ne 3.1.2016 Brno Plzeň 5:2
33 ne 3.1.2016 Sparta Liberec 5:2
33 ne 3.1.2016 Zlín Olomouc 4:2
33 ne 3.1.2016 Pardubice Vítkovice 4:3p
33 ne 3.1.2016 Chomutov K. Vary 3:1
33 ne 3.1.2016 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
 
32 st 30.12.2015 Liberec Třinec 3:1
32 st 30.12.2015 Vítkovice Plzeň 2:4
32 st 30.12.2015 Litvínov Sparta 3:1
32 st 30.12.2015 Zlín Pardubice 2:1
32 st 30.12.2015 Hr. Králové Brno 2:1
32 st 30.12.2015 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
32 st 30.12.2015 Olomouc Chomutov 2:1sn
 
31 po 28.12.2015 Třinec Vítkovice 3:0
31 po 28.12.2015 Plzeň Litvínov 2:1
31 po 28.12.2015 Chomutov Zlín 1:5
31 po 28.12.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:5
31 po 28.12.2015 Brno Olomouc 4:3p
31 po 28.12.2015 Sparta Hr. Králové 5:2
31 po 28.12.2015 Pardubice K. Vary 3:0
 
30 so 26.12.2015 K. Vary Sparta 3:5
30 so 26.12.2015 Vítkovice Chomutov 5:4
30 so 26.12.2015 Liberec Hr. Králové 5:4
30 so 26.12.2015 Olomouc Plzeň 1:3
30 so 26.12.2015 Pardubice Třinec 1:3
30 so 26.12.2015 Zlín Ml. Boleslav 4:3sn
30 so 26.12.2015 Litvínov Brno 0:1
 
29 st 23.12.2015 Sparta Vítkovice 5:0
29 st 23.12.2015 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
29 st 23.12.2015 Chomutov Pardubice 4:1
29 út 22.12.2015 Třinec Zlín 3:1
29 út 22.12.2015 Plzeň Liberec 1:3
29 út 22.12.2015 Hr. Králové Litvínov 5:1
29 út 22.12.2015 Brno K. Vary 3:4sn
 
17 út 15.12.2015 Brno Litvínov 1:3
 
28 ne 13.12.2015 Vítkovice Brno 0:1
28 ne 13.12.2015 Zlín Sparta 4:0
28 ne 13.12.2015 K. Vary Třinec 2:0
28 ne 13.12.2015 Liberec Litvínov 1:0
28 ne 13.12.2015 Pardubice Plzeň 2:4
28 ne 13.12.2015 Chomutov Ml. Boleslav 7:6
28 ne 13.12.2015 Olomouc Hr. Králové 1:2
 
27 pá 11.12.2015 Plzeň K. Vary 1:3
27 pá 11.12.2015 Třinec Chomutov 4:3sn
27 pá 11.12.2015 Litvínov Zlín 3:2p
27 pá 11.12.2015 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
27 pá 11.12.2015 Hr. Králové Vítkovice 5:2
27 pá 11.12.2015 Olomouc Sparta 5:1
27 pá 11.12.2015 Brno Liberec 1:2sn
 
17 út 8.12.2015 Hr. Králové Liberec 3:4p
 
8 út 8.12.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1
 
26 ne 6.12.2015 Třinec Olomouc 1:4
26 ne 6.12.2015 Plzeň Chomutov 4:0
26 ne 6.12.2015 Brno Zlín 1:2
26 ne 6.12.2015 Liberec K. Vary 7:1
26 ne 6.12.2015 Hr. Králové Pardubice 4:1
26 ne 6.12.2015 Sparta Ml. Boleslav 4:3
26 ne 6.12.2015 Litvínov Vítkovice 3:1
 
25 pá 4.12.2015 Olomouc Litvínov 3:0
25 pá 4.12.2015 Zlín Plzeň 4:2
25 pá 4.12.2015 Vítkovice Liberec 1:3
25 pá 4.12.2015 Chomutov Sparta 3:1
25 pá 4.12.2015 Ml. Boleslav Třinec 4:1
25 pá 4.12.2015 K. Vary Hr. Králové 1:2
25 pá 4.12.2015 Pardubice Brno 3:1
 
24 út 1.12.2015 Brno Ml. Boleslav 3:0
 
6 út 1.12.2015 Zlín Pardubice 1:3
 
24 ne 29.11.2015 Litvínov K. Vary 1:4
24 ne 29.11.2015 Vítkovice Olomouc 4:0
24 ne 29.11.2015 Liberec Zlín 5:1
24 ne 29.11.2015 Hr. Králové Chomutov 2:4
24 ne 29.11.2015 Sparta Pardubice 3:0
24 ne 29.11.2015 Plzeň Třinec 3:2sn
 
23 pá 27.11.2015 Třinec Sparta 4:2
23 pá 27.11.2015 Olomouc Liberec 2:1
23 pá 27.11.2015 Chomutov Brno 4:2
23 pá 27.11.2015 Zlín Hr. Králové 2:1
23 pá 27.11.2015 K. Vary Vítkovice 1:3
23 pá 27.11.2015 Ml. Boleslav Plzeň 7:6sn
23 út 24.11.2015 Pardubice Litvínov 3:4sn
 
22 út 24.11.2015 Vítkovice Zlín 3:2sn
 
19 út 24.11.2015 Brno Hr. Králové 5:1
 
22 ne 22.11.2015 K. Vary Olomouc 1:2
22 ne 22.11.2015 Brno Třinec 3:2
22 ne 22.11.2015 Litvínov Chomutov 3:2sn
22 ne 22.11.2015 Plzeň Sparta 2:4
22 ne 22.11.2015 Liberec Pardubice 2:1
22 ne 22.11.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
 
21 pá 20.11.2015 Třinec Litvínov 4:2
21 pá 20.11.2015 Ml. Boleslav Vítkovice 4:2
21 pá 20.11.2015 Chomutov Liberec 3:2p
21 pá 20.11.2015 Zlín K. Vary 3:5
21 pá 20.11.2015 Plzeň Hr. Králové 3:4sn
21 pá 20.11.2015 Pardubice Olomouc 4:3sn
 
20 st 18.11.2015 Sparta Liberec 5:4sn
20 út 17.11.2015 K. Vary Chomutov 2:4
20 út 17.11.2015 Vítkovice Pardubice 4:5
20 út 17.11.2015 Olomouc Zlín 3:2
20 út 17.11.2015 Plzeň Brno 1:0
20 út 17.11.2015 Třinec Hr. Králové 1:2p
20 út 17.11.2015 Ml. Boleslav Litvínov 5:3
 
19 ne 15.11.2015 Pardubice Zlín 2:3
19 ne 15.11.2015 Plzeň Vítkovice 3:2
19 ne 15.11.2015 Třinec Liberec 2:3p
19 ne 15.11.2015 Chomutov Olomouc 2:0
19 ne 15.11.2015 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
 
18 pá 13.11.2015 Vítkovice Třinec 7:0
18 pá 13.11.2015 Olomouc Brno 1:4
18 pá 13.11.2015 Litvínov Plzeň 1:3
18 pá 13.11.2015 Zlín Chomutov 2:1sn
18 pá 13.11.2015 K. Vary Pardubice 3:2
18 pá 13.11.2015 Hr. Králové Sparta 2:5
18 pá 13.11.2015 Liberec Ml. Boleslav 6:4
 
17 st 11.11.2015 Plzeň Olomouc 3:5
17 st 11.11.2015 Chomutov Vítkovice 4:0
17 st 11.11.2015 Třinec Pardubice 0:1
17 st 11.11.2015 Ml. Boleslav Zlín 0:1sn
 
16 ne 1.11.2015 Zlín Třinec 0:3
16 ne 1.11.2015 K. Vary Brno 5:3
16 ne 1.11.2015 Vítkovice Sparta 4:3sn
16 ne 1.11.2015 Pardubice Chomutov 4:1
16 ne 1.11.2015 Olomouc Ml. Boleslav 3:6
16 ne 1.11.2015 Litvínov Hr. Králové 1:5
16 ne 1.11.2015 Liberec Plzeň 4:5sn
 
15 pá 30.10.2015 Třinec K. Vary 2:3
15 pá 30.10.2015 Ml. Boleslav Chomutov 2:1
15 pá 30.10.2015 Plzeň Pardubice 4:2
15 pá 30.10.2015 Litvínov Liberec 2:5
15 pá 30.10.2015 Brno Vítkovice 2:3
15 pá 30.10.2015 Hr. Králové Olomouc 2:0
 
14 st 28.10.2015 Vítkovice Hr. Králové 2:3
 
7 út 27.10.2015 Zlín Olomouc 3:4
 
14 ne 25.10.2015 K. Vary Plzeň 0:6
14 ne 25.10.2015 Zlín Litvínov 3:2sn
14 ne 25.10.2015 Olomouc Sparta 1:3
14 ne 25.10.2015 Pardubice Ml. Boleslav 5:1
14 ne 25.10.2015 Chomutov Třinec 4:5p
14 ne 25.10.2015 Liberec Brno 3:2
 
13 pá 23.10.2015 Vítkovice Litvínov 1:0
13 pá 23.10.2015 Pardubice Hr. Králové 2:5
13 pá 23.10.2015 Chomutov Plzeň 7:5
13 pá 23.10.2015 Zlín Brno 2:3p
13 pá 23.10.2015 Ml. Boleslav Sparta 4:3p
13 pá 23.10.2015 Olomouc Třinec 6:0
13 pá 23.10.2015 K. Vary Liberec 4:5
 
19 út 20.10.2015 Sparta Litvínov 2:3sn
 
12 út 20.10.2015 Brno Pardubice 6:1
12 út 20.10.2015 Liberec Vítkovice 4:1
12 po 19.10.2015 Hr. Králové K. Vary 3:1
12 ne 18.10.2015 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 ne 18.10.2015 Sparta Chomutov 4:0
12 ne 18.10.2015 Litvínov Olomouc 3:2sn
12 ne 18.10.2015 Plzeň Zlín 3:2sn
 
11 pá 16.10.2015 Olomouc Vítkovice 2:3p
11 pá 16.10.2015 Ml. Boleslav Brno 4:0
11 pá 16.10.2015 Chomutov Hr. Králové 2:1sn
11 pá 16.10.2015 Zlín Liberec 1:3
11 pá 16.10.2015 K. Vary Litvínov 2:3
11 pá 16.10.2015 Pardubice Sparta 2:4
 
17 st 14.10.2015 Sparta K. Vary 1:2sn
 
11 st 14.10.2015 Třinec Plzeň 5:1
 
10 ne 11.10.2015 Sparta Třinec 7:5
10 ne 11.10.2015 Liberec Olomouc 0:1
10 ne 11.10.2015 Plzeň Ml. Boleslav 3:1
10 ne 11.10.2015 Hr. Králové Zlín 2:1
10 ne 11.10.2015 Litvínov Pardubice 1:2
10 ne 11.10.2015 Brno Chomutov 6:4
10 so 10.10.2015 Vítkovice K. Vary 6:1
 
9 pá 9.10.2015 Třinec Brno 1:2
9 pá 9.10.2015 Chomutov Litvínov 1:0
9 pá 9.10.2015 Zlín Vítkovice 3:5
9 pá 9.10.2015 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
9 pá 9.10.2015 Olomouc K. Vary 2:1
9 pá 9.10.2015 Pardubice Liberec 1:4
9 pá 9.10.2015 Sparta Plzeň 5:4p
 
8 ne 4.10.2015 Liberec Chomutov 3:2p
8 ne 4.10.2015 K. Vary Zlín 1:2
8 ne 4.10.2015 Hr. Králové Plzeň 2:6
8 ne 4.10.2015 Olomouc Pardubice 2:1
8 ne 4.10.2015 Litvínov Třinec 1:4
8 ne 4.10.2015 Brno Sparta 5:3
 
7 pá 2.10.2015 Chomutov K. Vary 0:2
7 pá 2.10.2015 Plzeň Brno 4:3
7 pá 2.10.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:2sn
7 pá 2.10.2015 Hr. Králové Třinec 5:3
7 pá 2.10.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
7 st 30.9.2015 Liberec Sparta 5:4sn
 
6 út 29.9.2015 Vítkovice Plzeň 1:4
6 ne 27.9.2015 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
6 ne 27.9.2015 Litvínov Sparta 3:2sn
6 ne 27.9.2015 Liberec Třinec 2:1
6 ne 27.9.2015 Olomouc Chomutov 5:2
6 ne 27.9.2015 Hr. Králové Brno 3:1
 
5 pá 25.9.2015 Plzeň Litvínov 4:3p
5 pá 25.9.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
5 pá 25.9.2015 Chomutov Zlín 2:1sn
5 pá 25.9.2015 Pardubice K. Vary 4:3
5 pá 25.9.2015 Brno Olomouc 2:3sn
5 pá 25.9.2015 Sparta Hr. Králové 4:3sn
5 čt 24.9.2015 Třinec Vítkovice 3:1
 
4 ne 20.9.2015 Liberec Hr. Králové 4:2
4 ne 20.9.2015 Vítkovice Chomutov 0:3
4 ne 20.9.2015 Olomouc Plzeň 3:2
4 ne 20.9.2015 Zlín Ml. Boleslav 2:4
4 ne 20.9.2015 Litvínov Brno 2:3
4 ne 20.9.2015 Pardubice Třinec 4:1
4 ne 20.9.2015 K. Vary Sparta 6:3
 
3 pá 18.9.2015 Třinec Zlín 1:2
3 pá 18.9.2015 Chomutov Pardubice 3:1
3 pá 18.9.2015 Plzeň Liberec 2:4
3 pá 18.9.2015 Ml. Boleslav Olomouc 1:2sn
3 pá 18.9.2015 Hr. Králové Litvínov 6:4
3 pá 18.9.2015 Brno K. Vary 4:2
3 pá 18.9.2015 Sparta Vítkovice 6:2
 
2 ne 13.9.2015 Vítkovice Brno 5:1
2 ne 13.9.2015 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 13.9.2015 Liberec Litvínov 4:1
2 ne 13.9.2015 Pardubice Plzeň 1:4
2 ne 13.9.2015 Olomouc Hr. Králové 0:2
2 ne 13.9.2015 Zlín Sparta 3:5
2 ne 13.9.2015 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
 
1 pá 11.9.2015 Třinec Chomutov 3:0
1 pá 11.9.2015 Litvínov Zlín 4:0
1 pá 11.9.2015 Plzeň K. Vary 5:1
1 pá 11.9.2015 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
1 pá 11.9.2015 Brno Liberec 5:2
1 pá 11.9.2015 Hr. Králové Vítkovice 3:4sn
1 pá 11.9.2015 Sparta Olomouc 4:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
1:0sn1x
2:08x
2:116x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:010x
3:122x
3:28x
3:2pp3x
3:2sn13x
4:08x
4:120x
4:214x
4:36x
4:3pp6x
4:3sn9x
5:02x
5:112x
5:212x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:01x
6:14x
6:23x
6:31x
6:46x
7:02x
7:13x
7:52x
7:61x
7:6sn2x
8:41x
9:32x
0:15x
0:1sn1x
0:26x
0:36x
0:51x
0:61x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn6x
1:315x
1:48x
1:53x
1:63x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn7x
2:412x
2:56x
2:61x
2:71x
3:41x
3:4pp3x
3:4sn4x
3:510x
3:61x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn3x
4:61x
5:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Partneři

Aktuality

31.5.2018

Fotbalová prohra

Bruslaři prohráli na svém soustředění na jihu Čech přátelské fotbalové klání s hokejisty Tábora v poměru 2:3. Ačkoliv výsledek v tomto případě určitě není tím hlavním atributem, doplňme, že branky dávali za Boleslav David Bernad a Lukáš Volf.

9.5.2018

Šťastný na MS skončil

Z Bostonu dorazí do dějiště MS útočníci David Krejčí a David Pastrňák. Bohužel to znamená konec pro novopečeného forvarda Bruslařů Davida Šťastného, který se tak nevejde na soupisku a z Dánska míří domů.

9.5.2018

Volf a Groh do Ústí

Spolupráce s Ústím nad Labem pokračuje i nadále a přináší i první výsledky - u prvoligových lvů budou v sezoně 2018/2019 hostovat útočník Lukáš Volf a brankář Dominik Groh.

3.5.2018

Pláněk na MS nejede

Na poslední chvíli vypadl z reprezentační soupisky nyní už boleslavský obránce Martin Pláněk. Na mistrovství světa se tak nepodívá. "I tak jsem došel dál, než jsem si na začátku sezony vůbec dokázal představit," říká vděčně.

Archiv aktualit

Twitter

Aktuality
mládeže

2.3.2018

Mazancová v repre U16

Tereza Mazancová se v termínu od 11. do 15. března zúčastní třech přátelských zápasů ženské reprezentace do 16 let proti Japonsku. Akce se uskuteční na zimních stadionech v Lovosicích a Roudnici nad Labem.

1.3.2018

Utkání MD B odloženo

Utkání mladšího dorostu B, které se mělo hrát tuto neděli 4. března na ledě pražské Kobry, bylo odloženo. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven.

18.2.2018

Flynn na turnaji

Boleslavský útočník Oscar Flynn se v neděli podílel na závěrečné výhře 9:2 reprezentace do 19 let v rámci Turnaje pěti zemí nad Německem. Zapsal si dvě asistence, byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Na turnaji celkově zaznamenal tři kanadské body (0+3). Česká republika se na turnaji v Hradci Králové nakonec umístila na druhém místě za Švédskem.

17.2.2018

Příprava juniorů

Boleslavští junioři, kteří se potýkají s marodkou některých hráčů, vyzvali ve čtvrtek v rámci přípravného zápasu Hradec Králové. Utkání se hrálo 2x25 minut s následným pětiminutovým prodloužením. Bruslaři vyhráli 6:3. O góly domácích se postarali Chujac, Pawliczek 2x, Straka, Kerda a Moravčík.

11.2.2018

Zápasy st. dorostu

Starší dorostenci postoupili do skupiny, ze které mají šanci dostat se do play-off. Jsou v ní čtyři týmy a dva z nich získají vstupenku do vyřazovacích bojů. Rozpis další skupiny zveřejníme v sekci "zápasy staršího dorostu" v pondělí.

2.2.2018

Flynn v repre U19

Útočník Oscar Flynn byl nominován na Turnaj pěti zemí reprezentace do 19 let, který se uskuteční v termínu od 11. do 18. února v nedalekém Hradci Králové.

28.1.2018

Junioři ve skupině B

Junioři sehrají dalších 10 utkání ve skupině B s názvem O účast v play off. První utkání sehrají Bruslaři s Pardubicemi. Přesný rozpis všech zápasů bude k dispozici v nejbližších hodinách na našem webu v sekci zápasy juniorů.

26.1.2018

Bruslaři v repre U16

Michal Simon a Tomáš Holoubek se v termínu od 22. do 23. ledna zúčastnili tréninkového kempu reprezentace do 16 let.

24.1.2018

Poslední zápas v ZČ

Boleslavští junioři odehrají v pátek poslední domácí utkání v základní části. Stane se tak na domácím ledě. Ve ŠKOENERGO Aréně přivítají Bruslaři v 17:00 celek z Liberce. Bude to nejen derby, ale také důležitý souboj se sousedem z tabulky. Ten, kdo zvítězí, může se výrazně posunout v tabulce výše a zároveň si zajistit lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů.

10.1.2018

Mazancová na MS v Rusku

Tereza Mazancová, která letos už stačila nastoupit i do několika zápasů mladoboleslavského mladšího dorostu, je aktuálně na MS žen do 18 let v Rusku. Samotné Mazancové přitom nebylo ještě ani 16 let. Držíme palce!

Archiv aktualit


Copyright © 2011-2018 BK Mladá Boleslav a.s. & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál | Webdesign: tellinger.cz