BK MLADÁ BOLESLAV

Archiv aktualit

23. 11. 2023

Zemřel pan Jaroslav Čejka

Ve věku 45 let zemřel jeden z našich fanoušků, pan Jaroslav Čejka. Bruslařům fandil od útlého dětství, nechyběl na prakticky žádném domácím zápase a často se zúčastnil i venkovních výjezdů. V paměti nás všech zůstane jako skalní fanoušek, který byl příkladem pro mladší ročníky. Boleslavský kotel si jej připomene na konci první komerční přestávky zápasu s Třincem. Čest jeho památce.

31. 10. 2023

Turnaj U16 v Kravařích

Poslední reprezentační kategorií, kterou jsme v aktualitách ještě nezmínili, je česká šestnáctka. Také hráči ročníku 2008 sehrají mezinárodní zápasy a to rovnou čtyři. Na kravařském ledě se mezi 7. a 11. listopadem dvakrát utkají se Slovenskem a poté ještě se Švýcary. Hlavní trenér Milan Razým při nominaci ukázal také na Petra Hanyše, útočníka mladoboleslavského dorostu. Mezi náhradníky je pak ještě jeho spoluhráč Vojtěch Hora.

27. 10. 2023

Turnaj pěti v Chomutově

Do bojů s ostatními národy půjde i nejstarší mládežnická kategorie U20. Česká dvacítka se sejde 6. listopadu v Chomutově a v místní ROCKNET Aréně se junioři pod vedením Patrika Augusty postupně postaví Švýcarsku, Finsku, Švédsku a ve federálním derby nakonec vyzvou Slováky. Do Podkrušnohoří se chystají obránce Aleš Čech a útočník Matěj Gardoň, v případě absencí je mezi náhradníky připraven zaskočit další mladoboleslavský bek Šimon Němec.

26. 10. 2023

Přípravný kemp žen U16

Nejmladší ženská reprezentace se v období reprezentační přestávky sjede do Příbrami, kde si mez 5. a 10. listopadem střihne přípravný kemp. Na příbramském zimním stadionu by se mělo objevit 23 hráček, mezi nimi i jedna Bruslařka - útočnice mladoboleslavské devítky Lucie Šindelářová.

26. 10. 2023

Turnaj pěti zemí U18

Také osmnáctku čeká reprezentační akce. Pod vedením trenéra Čermáka naši mládežníci absolvují přípravný kemp ve Slaném a následně také Turnaj pěti zemí ve finské Hämeenlinně. Do Finska se podívají dva útočníci mladoboleslavské juniorky - Josef Teplý a Jan Hurt, který je toho času nejproduktivnějším juniorem Bruslařů. V nominaci jsou také Oskar Lisler a Adam Martin Hlinský, ti ale od letošní sezony působí ve Švédsku. Společně s týmem vyrazí na sever trenér brankářů Lukáš Menstator.

25. 10. 2023

Autobusy na hokej

Dopravní podnik Mladá Boleslav v neděli 29. října vypraví SPECIÁLNÍ AUTOBUSY, které odvezou sportovní fanoušky od fotbalového k zimnímu stadionu. Vypraveny budou celkem dva autobusy, které naráz vyjedou ze zastávek Městský stadion v 17:10. Autobusy dopraví fanoušky k zimnímu stadionu tak, aby stihli začátek hokejového utkání BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera v 17:30.

23. 10. 2023

World U17 Hockey Challenge

Českou sedmnáctku na začátku listopadu čeká prestižní turnaj World U17 Hockey Challenge v Kanadě, který je považovaný za neoficiální mistrovství světa do sedmnácti let. Svěřenci Pavla Patery se na Prince Edward Islandu mezi 2.-7. listopadem postupně utkají s Kanadou White, Spojenými Státy, Kanadou Red, Finskem a nakonec se Švédskem. Mezi třiadvacítkou nominovaných hráčů nalezneme i Rostislava Šilhavého, obránce z mladoboleslavského dorostu, produktivní duo Vojtěch Beran - Adam Kurka je mezi náhradníky. Do Kanady by společně s reprezentanty měl vyrazit také boleslavský videotrenér Jan Vidner

13. 10. 2023

Kolize s fotbalem

Zápas 15. kola Tipsport extraligy v neděli 29. října mezi BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera se z času 16:00 posouvá na 17:30. Děje se tak na základě časové kolize s domácím fotbalovým utkáním FK Mladá Boleslav. Jako obvykle Bruslařský klub požádá i o pomoc Městského dopravního podniku s přesunem fanoušků z fotbalu na hokej.

×
Dnes v 18:00 | DOR
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 18:00 | JUN
BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary