BK MLADÁ BOLESLAV

Snad jsem si všechnu smůlu vybral v roce 2014, věří Ctirad Ovčačík

30. 12. 2014
Autor: Vojtěch Drbohlav
M l. B o l. – Obránce Ctirad Ovčačík (na snímku) již doléčil svá zranění. Jak sám říká, věří, že si veškerou smůlu vybral v roce 2014 a nyní už to bude jen lepší. Prozrazuje také své dojmy ze zápasu s Třincem, který Bruslaři prohráli 2:5.

Boleslavským nevyšel vstup do utkání, když se Třinec dokázal prosadit hned třikrát během úvodních třinácti minut. „Nevstoupili jsme do utkání až tak špatně, ale inkasované góly nás srazily dolů a my se z toho vlastně po celý zbytek zápasu nepřestali dostávat,“ říká obránce Ctirad Ovčačík o špatném vstupu do zápasu.

Boleslavským se příliš nedaří druhé třetiny. Tentokráte v ní však Středočeši dominovali. „Trenéři nás na to vyloženě neupozorňovali, chtěli jsme hrát nátlakový hokej, což se nám povedlo. Dali jsme druhý gól a stejně tak jsme chtěli přidat i třetí, to se ale bohužel nepodařilo," smutní obránce nosící číslo 74.

Tým se snažil ve třetí třetině ještě něco udělat se stavem utkání. Spoustu šancí však domácí neproměnili a poté už převzal otěže zápasu do svých rukou Třinec. „Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat, ale hráli jsme vabank. Oceláři navíc přidali ještě další góly," uzavírá s následným přáním o lepším roku 2015.