BK MLADÁ BOLESLAV

Nula gólů znamená nula bodů, litoval po prohře s Pardubicemi Jakub Kotala

1. 11. 2022
Autor: Redakce
M l. B o l. – Když jsme si po zápase pozvali k mikrofonu útočníka Jakuba Kotalu, těžce se mu hledala slova. Bruslaři prohráli s lídrem tabulky nejtěsnějším možným rozdílem. Přitom nebyli horší. Opět svého soka přestříleli, ale na skvěle chytajícího Willa zkrátka nenašli recept.

Úvod duelu vypadal slibně, Bruslaři pardubické Dynamo drtili a připravili si hned patnáct střeleckých příležitostí. V dalších částech zápasu už Dynamo více srovnalo krok, přesto Bruslaři svého soka přestříleli dvojnásobně. Opět. Tentokrát 45:22. Zápas ale rozhodl jediný gól. Ten pardubický.

„Myslím, že to byl z naší strany dobře odpracovaný zápas. Ale bohužel nula gólů znamená nula bodů,“ hledal Kotala jen těžce slova k další, v pořadí již páté, prohře Bruslařů v řadě.

Hokej ale musel fanoušky bavit. K vidění byl ofenzívní rychlý hokej. Jediné, co zápasu chybělo, byly branky. „Nemůžeme si asi nic moc vytýkat. Prostě tomu chyběly góly,“ soudí po zápas mladoboleslavská sedmadvacítka.

Duel s Pardubicemi byl navíc na dlouhou dobu posledním domácím utkáním. Kvůli výměně mantinelů na velké hale mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně a reprezentační přestávce odehrají další domácí duel Bruslaři až v neděli 27. listopadu proti Litvínovu. Do té doby je čeká ještě páteční derby s Libercem a následné duely proti Kladnu, Energii a Kometě.

„Máme v týmu nějaká zranění, kluci jsou pomlácení. Takže nám přijde vhod, že se dají dohromady,“ vidí kladně reprezentační přestávku útočník Jakub Kotala.

A budou čtyři po sobě jdoucí venkovní utkání pro tým úlevou? Nebo ještě zvýší tlak?


Kompletní rozhovor s Jakubem Kotalou můžete zhlédnout zde: