BK MLADÁ BOLESLAV

Novým sportovním ředitelem Bruslařů je Martin Ševc

8. 11. 2022
Autor: Tisková zpráva
M l. B o l. – V létě oznámil konec aktivní hokejové kariéry, nyní se bývalý obránce BK Mladá Boleslav Martin Ševc vrací do klubu na post sportovního ředitele. V této pozici nahradí Radima Vrbatu a Václava Nedorosta, který v následujících dnech opustí post sportovního manažera.

„Děje se tak po vzájemné debatě a dohodě všech zúčastněných. Důvodem je skutečnost, že Radim Vrbata s Vaškem Nedorostem nebudou v klubu v následující sezoně působit na manažerských pozicích,“ říká generální manažer Bruslařů Jan Tůma.

Ač tento zmiňovaný krok může uprostřed rozjeté sezony působit poněkud zvláštně, své opodstatnění má. „Už nyní je nutné začít připravovat složení týmu na novou sezonu. A je samozřejmé, že tyto kroky by měla činit osoba, která za tým ponese odpovědnost v následujícím ročníku. Což byl také jednoznačný požadavek majitele klubu pana Plachého,“ vysvětluje Tůma.

Jednačtyřicetiletý Martin Ševc v Mladé Boleslavi odehrál tři sezony. Konec kariéry oznámil letos v létě. Vystudoval trenérskou licenci B. „Pro Martina to sice bude první manažerská zkušenost, my ale věříme, že to zvládne. Prostředí klubu dobře zná a český hokejový rybník také,“ uzavírá generální manažer Tůma.