BK MLADÁ BOLESLAV

Třeťáci v říjnu nastoupili proti Kladnu a Neratovicím

1. 11. 2022
Autor: Petra Nedvědová
M. l. B. o. l. – V neděli 9. října odehrála 3. třída druhé kolo sezóny na ledě HC Rytířů z Kladna a v neděli 23. října třetí kolo sezóny na domácím ledě s týmem HC Buldoci Neratovice.

Kolektivy vždy postavily po dvou týmech ,,A,, a ,,B,, systémem Áčka proti sobě a Béčka proti sobě. Výsledky zápasů nejsou tak důležité. Naše mužstvo podalo výkon, který odpovídá jejich věkové úrovni. Hráči se snažili do hry zapojit s plným nasazením a tím vtáhli do utkání rodiče i další diváky, kteří se přišli podívat na obě utkání. Spokojenost vládla tedy nejen na ledě, ale i v hledišti. Děkujeme všem zúčastněným chlapcům za jejich výkon, zaujetí, bojovnost a reprezentaci našeho klubu. Těšíme se na další turnaje a věříme že mládež 3. třídy do nich nastoupí opět s bezprostřední dětskou soutěživostí, srdečností a láskou k hokeji. Další dvě kola se hrají na ledě Černošic a opět na domácím ledě.

Ještě pro zajímavost. Po nedělních domácích utkáních se pár chlapců s tatínky přemístilo do O2 Arény na utkání HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, kde fandili svým idolům.

Sestava: Kočí, Antošek, Christov, Slabý, Melša, Nekola, Beran, Bondar, Nedvěd, Gajdoš, Roubíček, Rutka, Čáp, Náhoda, Čapek, Kantur, Bohinský, Kuhn, Kabele, Schönauer, Makaj