BK MLADÁ BOLESLAV

Třeťáci si přivezli z Vánočního turnaje Českého ráje zlaté medaile

10. 1. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. – O vánocích, přesněji 28. prosince, zavítala naše třetí třída do nedalekého Turnova na Turnaj Českého ráje, ze kterého si přivezla zlaté medaile a ještě individuální ocenění.

Nejužitečnějším hráčem týmu byl vyhlášen Ondřej Slabý. A dvě ocenění získal Patrik Christov za nejrychlejšího hráče turnaje a za nejtvrdší střelu.

Turnaje se zúčastnily 4 týmy, naše mužstvo BK Mladá Boleslav, domácí HC Turnov 1931 sestavil dva týmy ˶A˝ a ˶B˝ a HC Kobra Praha. Utkání se hrála 2x20 minut na půlku hřiště a každý poločas se počítal jako zápas. Naše mužstvo tedy odehrálo šest zápasů. Ve všech utkáních zvítězilo a to s HC Kobra Praha 7:2 a 9:0, s HC Turnov 1931 ˶A˝ 7:4 a 12:8 a s HC Turnov 1931 ˶B˝ 14:3 a 10:3. Mezi zápasy bylo ještě vloženo ALL-STAR GAME, kde se soutěžilo o nejlepšího brankáře, nejrychlejší hráče, o nejrychlejší štafetu a kdo měl nejtvrdší střelu.

Na závěr patří poděkování všem hráčům za výborné výkony, fandícím rodičům, kteří vytvořily úžasnou kulisu a hlavně pořadatelskému týmu Turnova za výborně zorganizovaný turnaj.

Sestava BK Mladá Boleslav: Kočí, Antošek, Slabý, Christov, Nekola, Bondar, Nedvěd, Gajdoš, Kabele, Čáp, Náhoda.