BK MLADÁ BOLESLAV

Nenech si ujít MEGA SOUTĚŽ o ceny v celkové hodnotě za 110 tisíc

3. 2. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. – Až do konce základní části budeme na domácích zápasech BK Mladá Boleslav hrát o super ceny v celkové hodnotě 110 tisíc korun! Zatímco Bruslaři se budou rvát o postup do play off, vy můžete bojovat o skútr KENTOYA VIKING-i 125 4T od firmy Auto Moto Dobrovice, elektrický skútr E-BABETA od firmy Sport Laurýn, hokejovou permici na příští sezonu nebo dárkové poukázky od Olympia MB. Hned devět z vás se tak má na co těšit!

Průběh soutěže

Soutěž je rozdělena do dvou částí, tj. na takzvaná tři semifinálová kola a jedno finálové.

Semifinálová kola soutěže budou probíhat na domácích zápasech, a to konkrétně 5. února proti Vítkovicím, 17. února proti Karlovým Varům a 24. února proti Litvínovu.

O první přestávce výše zmíněných utkání bude mezi diváky vhozeno 10 tenisáků. Komu se podaří tenisák chytit, dostaví se druhou přestávku k prostoru, kudy vjíždí na led rolba. Každému ze soutěžících bude tenisák vyměněn za puk a jeho cílem bude z brankové čáry hodem puk dostat co nejblíže středovému kruhu pro vhazování. Tři soutěžící, kteří budou středu nejblíže, postupují do finále.

Ve finálovém kole, které se bude konat 3. března proti Plzni, se utká 9 postupujících ze semifinálových kol. Všichni přitom budou mít jistotu, že s prázdnou neodejdou!

Upozorňujeme, že účastnit se mohou pouze osoby starší 18 let, mladší pouze v jejich doprovodu.

Ceny

1) Skútr KENTOYA VIKING-i 125 4T v hodnotě 75 tisíc korun od společnosti Auto Moto Dobrovice

2) Elektrický skútr E-BABETA v hodnotě 25 tisíc korun od společnosti Sport Laurýn

3) Permanentní vstupenka BK Mladá Boleslav na sezonu 2023/2024

+ šest dárkových poukázek v hodnotě 500 korun od společnosti Olympia MB

×
Dnes v 17:30 | MUZ
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav