BK MLADÁ BOLESLAV

Jak se v lednu dařilo čtvrťákům?

10. 2. 2023
Autor: Tomáš Zuskin
M l. B o l. – Memoriál Miloše Fialy se koná na počest významného a dlouholetého poděbradského hráče, trenéra a funkcionáře. Jedná se o celosezonní soutěž jednoho ročníku, aktuálně probíhá druhý ročník. A jak si v něm v průběhu ledna vedli naši čtvrťáci?

Po svátcích se všichni kluci vrátili na led a plní energie začali trénovat. Hned na úvod roku naše čtvrťáky čekal 7. ledna soupeř z Pardubic, kterého jsme na malé hale ve velkém hokeji Memoriálu Miloše Fialy (MMF) porazili 8:5. Den poté v neděli jsme vyrazili na zápas v malém hokeji do Černošic, kde jsme také podali velice kvalitní výkon a jeli domů ve vítězné náladě. Po týdnu tréninku nás v neděli 15. ledna v rámci MMF na velké hale čekal soupeř Slavia Praha. Bohužel jsme mu podlehli 1:6.

V sobotu 21.1. nás opět na domácím stadionu čekaly Neratovice. Tentokrát to byl zápas v malém hokeji, ve kterém jsme nabrali hodně zkušeností a vyzkoušeli věci z tréninků. Posledním zápasem v lednu měl být 29. 1. souboj s týmem z Benátek nad Jizerou v rámci MMF, ale musel být přeložen, neboť spousta dětí odjela s rodiči na hory. Místo toho jsme si zahráli velký hokej proti třeťákům.
Leden byl plný tréninků a zápasů, kluci se toho určitě mnoho naučili. My jim přejeme, aby se jim pořád dařilo a držíme všem hráčům pěsti pro štěstí.