BK MLADÁ BOLESLAV

Druháci skončili třetí na turnaji v Jindřichově Hradci

19. 2. 2023
Autor: Martin Feledik
J i n d ř i c h ů v H r a d e c – V sobotu 11. února absolvovali boleslavští Bruslaři, ročník 2015, turnaj v Jindřichově Hradci. Akci pořádal tým HC Střelci Jindřichův Hradec ve spolupráci s týmem HC Dukla Jihlava a kromě našich kluků se zúčastnily také týmy HC Motor České Budějovice, SK Tygři Černošice a HC Orli Znojmo.

Hrálo se systémem každý s každým, na ledě měl každý tým 4 hráče a jednoho gólmana a zápas trval 24 minut. Výsledky se zapisovaly do tabulky a první 3 týmy dostaly pohár, medaile a věcné ceny.

Hned na úvod turnaje jsme sehráli utkání s týmem SK Tygři Černošice, které jsme jasně vyhráli a náš gólman Lojzík v tomto zápase vychytal čisté konto. Po krátké pauze jsme sehráli urputný zápas s Motorem České Budějovice, který jsme nakonec nešťastně a těsně prohráli. Následovala úprava ledu a náš zápas s Duklou Jihlava, který se nám nepodařil a prohráli jsme ho. Před teplou polévkou jsme ještě stihli jednoznačně vyhrát nad Orly ze Znojma, proběhla úprava ledu a čekal nás důležitý zápas o umístění v tabulce se Střelci z Jindřichova Hradce. Tento zápas se, za vydatného fandění rodičů, klukům povedl a díky němu jsme obsadili pěkné 3. místo. Na závěr proběhlo vyhlášení výsledků turnaje, kde druháci společně s trenérem dostali zasloužené odměny.

Vítězem turnaje se stal tým Dukly Jihlava, druzí skončili kluci a holky z Motoru České Budějovice.

Organizátorům turnaje patří velké poděkování za skvělou organizaci, rodičům za to, že dávají svým dětem možnost rozvíjet se v tomto krásném sportu, Bruslařskému klubu za podporu a pronájem autobusu a týmu 2. třídy za jejich práci a snahu zlepšovat se. Hokeji ZDAR!

Soupiska: Alois Šourek (brankář 1., 2. a 5. zápas), Daniel Budinský, Dominik Dinga, Matthias Feledik (brankář 3. a 4.zápas), Lukáš Gabriel, Martin Pletka, Anna Šlamborová, Vít Štajner, David Švejda, Jan Tlučhoř