BK MLADÁ BOLESLAV

Kteří Bruslaři už nebudou v Mladé Boleslavi pokračovat?

17. 3. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. – Doba postupuje neustále vpřed, vše je čím dál rychlejší a především neustále online, a tak se BK Mladá Boleslav rozhodl předejít alespoň několika málo spekulacím a už nyní zveřejnit jména hráčů, kteří v Bruslařském klubu již s definitivní jistotou nadále nebudou působit.

Hráči, kteří v tomto článku zmínění nejsou, mají buď nadále platné smlouvy, nebo již s Bruslaři podepsali smlouvy nové anebo s nimi stále probíhají jednání. Konkrétnější však chce být klub až později.

Brankáři

Po pěti sezonách v Mladé Boleslavi končí slovinský brankář Gašper Krošelj.

Obránci

V obranných řadách končí Alex Lintuniemi, Pavel Pýcha a David Štich.

Útočníci

V ofenzívě Bruslařů nebudou nadále pokračovat Maris Bičevskis, Kelly Klíma, Ondřej Najman, Daniel Přibyl a David Šťastný.

„Všem zmíněným klukům děkujeme za všechnu odvedenou práci v našich barvách,“ říká sportovní ředitel Bruslařů Martin Ševc. „Je mi jasné, že zvlášť některá jména vyvolají ve fanoušcích velký smutek. Gašpi a Šťáva byli v Mladé Boleslavi pět let, Najmič dokonce šest. Alex u nás byl necelé dvě sezony, ale víme, že si ho fanoušci zamilovali,“ vypočítává Ševc s tím, že takový už je bohužel hokejový život. „Přejeme všem mnoho úspěchů v další kariéře a těšíme se na shledání – ať už coby soupeři nebo třeba jednou opět v našem dresu,“ uzavírá.