BK MLADÁ BOLESLAV

Konec sezony se našim třeťákům vydařil, vezou si bronzové medaile z Nymburka

28. 3. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. – V sobotu 25. března absolvovali boleslavští Bruslaři ročníku 2014 turnaj v nedalekém Nymburku. Akci pořádal tým HC Nymburský Lev a kromě našich kluků se zúčastnily ještě týmy HC Vlci Jablonec nad Nisou, HC Mountfield Hradec Králové, HC Smíchov 1913, HK Kralupy nad Vltavou, HC Berounští Medvědi a HC Dukla Jihlava.

Hrálo se systémem každý s každým. Na ledě měl každý tým 3 hráče a jednoho brankáře a utkání se hrálo na 2x12 minut. Každý "poločas" se počítal zvlášť, za jeden byly 2, 1 nebo 0 bodů.

Hned na úvod turnaje jsme sehráli utkání s domácím týmem HC Nymburský Lev, které jsme jasně vyhráli 5:2 a 2:1. Druhé utkání s HC Mountfield Hradec Králové skončilo výhrou 3:0 a prohrou 5:10. Třetí utkání s HC Berounští Medvědi jsme prohráli 0:1 a vyhráli 8:1. Čtvrté utkání s HC Smíchov 1913 jsme jasně vyhráli 4:1 a 6:4. Páté utkání s HC Vlci Jablonec nad Nisou jsme vyhráli 7:2 a 6:4. Předposlední zápas s HK Kralupy nad Vltavou jsme vyhráli 8:6 a prohráli 3:7. Poslední zápas na nás čekala HC Dukla Jihlava, která měla více bodů než my. Kdybychom Jihlavu oba poločasy porazili, tak bychom si odvezli zlaté medaile, ale bohužel jsme oba nešťastně prohráli o jeden gól dvakrát 2:3 a Jihlava tak celý turnaj vyhrála. A ještě díky horšímu skóre s Kralupy nás Kralupy odsunuly na 3. místo. Na závěr proběhlo vyhlášení výsledků turnaje, kde třeťáci společně s trenéry dostali zasloužené odměny za krásné třetí místo – medaile a pohár.

Organizátorům turnaje patří velké poděkování za organizaci a velké dík hlavně našim rodičům za podporu a neskutečné fandění.

Sestava 3. třídy: Kočí, Antošek, Slabý, Nekola, Rutka, Christov, Beran, Roubíček, Gajdoš, Bondar a Nedvěd.