BK MLADÁ BOLESLAV

Kteří hráči už nadále nebudou oblékat dres Bruslařů?

19. 3. 2024
Autor: Klub
M l. B o l. – BK Mladá Boleslav se stejně jako v loňském roce rozhodl předejít alespoň několika málo spekulacím a už nyní zveřejnit jména hráčů, kteří v Bruslařském klubu již s definitivní jistotou nadále nebudou působit. O koho se tedy jedná?

Hráči, kteří v tomto článku zmínění nejsou, mají buď nadále platné smlouvy, nebo již s Bruslaři podepsali smlouvy nové anebo s nimi stále probíhají jednání. Konkrétnější však chce být klub až později.

Brankáři

Po dvou sezonách v Mladé Boleslavi končí brankář Filip Novotný.

Obránci

Po ročním působení končí v obranných řadách Jan Štibingr.

Útočníci

V ofenzivě Bruslařů nebudou nadále pokračovat Matti Järvinen, Róbert Lantoši, Tomáš Pitule, Jan Půček, Joachim Rohdin, Ondřej Roman a Tomáš Šmerha.

„Všem zmíněným hráčům děkujeme za všechnu odvedenou práci v našem dresu,“ říká sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Martin Ševc. „Všem přejeme mnoho úspěchů v další kariéře a těšíme se na shledání – ať už coby soupeři nebo třeba jednou opět v našem dresu,“ dodává.

Speciální dík patří Róbertu Lantošimu, o jehož pokračování klub hodně stál. „Róbert měl z osobního hlediska skvělou sezonu a je v ideálním hokejovém věku. Logicky má tedy spoustu nabídek ze zahraničí, které upřednostňuje. Nabídku dostal samozřejmě i od nás, chápeme ale, že se chce posunout někam dál, a že se mu otevřely hokejové destinace, kterým nemůžeme konkurovat. Přejeme mu hodně štěstí a úspěchů na další cestě,“ říká Martin Ševc.