BK MLADÁ BOLESLAV

Bruslaři podpoří benefiční soutěž Luma MB

24. 5. 2024
Autor: Klub
Klub BK Mladá Boleslav se rozhodl podpořit benefiční soutěž poskytovatele sociálních služeb LUMA MB a daroval do ní originální hraný dres ze sezony 2023/2024 podepsaný od hráčů A-týmu. Kam poputuje výtěžek akce, o jaké další ceny se soutěží a kdy proběhne slosování? To vše se dozvíte níže.

Do soutěže se zájemci z řad široké veřejnosti mohou zapojit do úterý 28. května do 12 hodin. Losování cen se uskuteční 29. 5. 2024 na Dni zdraví a sociálních služeb v Mladé Boleslavi u OC Bondy. 10 hlavních cen vylosuje v 15 hod náměstkyně primátora Mladé Boleslavi Miroslava Kašpárková.

Soutěž je pořádána v rámci řádně povolené veřejné sbírky a její výtěžek je určen na poskytování odborné a materiální pomoci pro ohrožené děti, oběti domácího násilí a trestných činů a osoby v krizi, kterou LUMA MB poskytuje již od roku 2003.

Hlavní cenou je originální hokejový dres BK Mladá Boleslav s podpisy hráčů A týmu. Následuje pestrá směs hodnotných věcných darů, voucher na zážitkové setkání s hiporehabilitačním koněm, vstupenky např. do divadla v Mladé Boleslavi a Praze, dárkové poukázky na nákup zboží a služeb atp. Do slosování o odměny budou zařazeni všichni soutěžící, kteří získají pořadové číslo, přičemž každé z čísel je výherní.


Jak získat pořadové číslo a jaké konkrétní ceny budou vylosovány?

V soutěži je nutno zodpovědět jednoduchou otázku a správnou odpověď uvést do zprávy pro příjemce platby ve výši minimálně 200,- Kč na sbírkový transparentní účet LUMA MB č. ú. 280570402/0300. Čísel takto můžete získat i více. Pravidla soutěže, seznam cen a jejich dárců je zveřejněn na webových stránkách v sekci Aktuality, kde najdete též informace pro výherce.

Soutěž je neobvyklá v tom, že ke každému pořadovému číslu bude vylosována jedna z cen, přičemž ze seznamu cen je zřejmé, že hodnota naprosté většiny z nich částku nutnou pro vstup do soutěže převyšuje, u mnoha cen i několikanásobně. Proto je důležité se do soutěže zapojit včas, než bude 409 pořadových čísel rozděleno.

Fotky 409 cen můžete shlédnout na stránce LUMA MB na Facebooku ve fotoalbu Soutěž

V případě potřeby nás můžete kontaktovat s dotazy na tel. 774 607 840 a 774 427 557.

Děkujeme všem laskavým dárcům cen a soutěžícím za podporu naší činnosti ve prospěch lidí v tíživých životních situacích.