Junioři: nepovedená první třetina na Slavii rozhodla o prohře

napsal Michal Miškovský
HC Slavia Praha

7:4

3:1, 1:0, 3:3

Branky a nahrávky: 1. Žejdl (Doležal, Slavíček), 5. Palaščák (Blažek), 8. Krejčík (Žejdl, Mavrojanidis), 29. Poletín (Doležal, Krejčí), 47. Palaščák (Klhůfek, Krejčí), 53. Žejdl (Krejčík, Blažek), 60. Mavrojanidis (Žejdl) - 17. Lenc (Belay), 41. Soukup (Kadlčík), 52. Protivný (Kadlčík, Martínek), 56. Kadlčík (Rys, Soukup). Vyloučení: 10:11, navíc hostující Švaříček osobní trest 10 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110.

Meravý - Blažek, Jeník, Barák, Šíma, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Poletín, Hertl, Palaščák, Doležal, Mavrojanidis, Zohorna, Slavíček, Koubek, Jaškin, Hadrava, Žejdl, Klhůfek.

Klimíček (8. Will) - Švaříček, Houser, Vrba, Šimon, Mikulaštík, Soukup, Sedláček, Arazim, Martínek - Jiránek, Belay, Kadlčík, Antončík, Rys, Protivný, Lenc.

P r a h a – Junioři BK Mladá Boleslav se v pátek vraceli z pražského Edenu s prázdnou. Slavii podlehli 4:7, když o vítězi výrazně napověděla už první třetina. Domácí v rozmezí prvních osmi minut třikrát skórovali a pohodlné vedení si udrželi bez větších potíží až do konce.