Boleslavská juniorka prohrála ve Vítkovicích 0:2

napsal Lukáš Chuchválek
HC VÍTKOVICE RIDERA

2:0

0:0, 2:0, 0:0

Branky a nahrávky: 32. Král, 38. Holý (Bumbál). Rozhodčí: Jeřábek - Vengřín, Záviský. Vyloučení: 3:7, navíc Holada a Frolík (oba MBL) 5 min. + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Bez využití. Diváci: 120. Střely na branku: 59:16.

Svoboda - Král, Štencel, Hawlík, Illéš, Němec, Bumbál, Kovář, Jonáš, Česlík, Slováček, Richter, Deutsch, Cabák, Holý, Blahuta, Pasker, Bail.

Sejpal - Puškár, Souček, Čeček, Semrád, Kulhánek, Březina, Marek, Rovný, Kurka, Podsedníček, Chvátal, Holada, Jankovský, Ficek, Frolík, Belay, Bičiště, Vrba, Koudela, Bartoš.

O s t r a v a - Svěřence trenéra Vidnera čekal po utkání se Slavií další těžký zápas s Vítkovicemi. Na ledě moravského soupeře však mladí Bruslaři sbírali do svých osobních statistik místo gólů a asistencí trestné minuty, z toho ve dvou případech šlo o tresty do konce utkání za ostré zákroky do oblasti hlavy a krku v závěru. Vítkovice i díky tomu boleslavské hráče výrazně přestřílely a uhájily doma vítězství 2:0, když oba góly vstřelily ve druhé třetině. Boleslav nedokázala odpovědět žádným způsobem.