Boleslavská juniorka padla na kladenském ledě 1:3

napsal Zdena Bobková
Rytíři Kladno

3:1

2:1, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 4. Strnad (Doudera), 20. Vyšín, 33. Šilhavý (Véber, Doudera) - 19. Frolík (Jankovský). Rozhodčí: Hodek - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení: 9:9, navíc Vyšín 10 minut (naražení zezadu). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Exner (Vágner) – Bunda, Doudera, Pfejfer, Vodák, Slánský, Šilhavý, Znamenáček, Kobes, Strnad, Kalla, Habrdla, Véber, David, Novák, Janeček, Fiala, Zíma, Tomáš, Vyšín, Pípal

Sejpal (Plíšek) – Bartoš, Kulhánek, Vrba, Kurka, Souček, Příhoda – Frolík, Jankovský, Koudela, Podsedníček, Marek, Němec, Bičiště, Chvátal, Školoud, Semirád, Rovný, Ficek.

K l a d n o - Bruslaři zavítali na led Kladna v rámci 15. kola NOEN Extraligy juniorů. Hosté šli do vedení už ve čtvrté minutě zásluhou Strnada. Boleslavští dokázali minutu před první sirénou srovnat stav přesnou trefou Frolíka. Z vyrování se ale neradovali dlouho. Na konci první třetiny bylo po faulu Bičištěho nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavil sám faulovaný Vyšín a poslal hosty do jednogólového náskoku. Ten Kladenští v polovině druhé třetiny ještě navýšili přesným zásahem Šilhavého. Do konce zápasu už žádné jméno v listině střelců nepřibylo, body tedy zůstávají v Kladně.