Starší dorost prohrál s Českými Budějovicemi 0:4

napsal Lukáš Chuchválek

0:4

0:3, 0:0, 0:1

Banes Motor České Budějovice

Branky a nahrávky: 4. Piegl (Prokeš), 5. Prokeš (Břečka), 9. Prokeš (Šafář, Matoušek), 52. Prokeš (Ruda, Koupal). Rozhodčí: Synek - Ledinský, Beránek. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: .

Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Nastoupil, Šír, Bašus, Plíšek Jakub, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Pravda, Ďurač, Skořepa, Němec, Tržický, Groer, Sedmík, Durdil.

Trelc - Malovec, Brož, Kadlec, Matoušek, Břečka, Prokeš, Panáček, Ruda, Michálek, Samohejl, Krátoška, Piegl, Kutiš, Suchánek, Šafář, Žáček, Koupal.

M l. B o l. - Zápas staršího dorostu Boleslavi s Českými Budějovicemi, který v minulosti obvykle končil pro Bruslaře vysokým debaklem, víceméně rozhodlo prvních deset minut, když hosté nasázeli hráčům v zelenobíločerných dresech tři branky. V dalších třetinách se již hra vyrovnala, což mohla být šance pro domácí se stavem něco udělat, avšak deset minut před koncem inkasovali počtvrté. Strůjcem úspěchu Jihočechů byl Radek Prokeš, jenž se postaral o hattrick. Domácí sice gól nedali, ale tentokrát aspoň zabránili vysoké prohře.