Dorostenci si spravili chuť, vyhráli v Přerově

napsal Zdena Bobková
HC ZUBR Přerov

1:3

0:1, 1:1, 0:1

Branky a nahrávky: 36. Rybka (Kubal) - 1. Ďurač (Sedmík), 34. Borovec (Ďurač, Mašek), 60. Šír. Rozhodčí: Jeřábek ml. - Havlík, Štěpán. Vyloučení: 2:7, navíc Karola (Přerov) 10 minut osobní trest - Hercig (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 43:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Grigárek - Červínek, Duda, Slavík, Hurta, Kundrátek, Novák, Maršálek, Metelka - Václavíček, Karola, Gremlica - Kubal, Siegel, Rybka - Pecha, Němec, Müller

Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Marček, Šír, Bašus, Hercig, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Švejda, Ďurač, Skořepa, Marks, Mašek, Sedmík

P ř e r o v - Starší dorostenci zajížděli ke svému dalšímu utkání na led týmu HC ZUBR Přerov. Boleslavští šli hned na začátku do vedení, a to zásluhou Ďurače. Další přesný zásah přidal ve druhé třetině Borovec, ale v zápětí snižoval domácí Rybka. Přerovští se na konci zápasu pokoušeli hrát ještě powerplay, což se jim nakonec vymstilo, když do prázdné brány pečetil Jan Mašek. Mladí Bruslaři si tak z přerovského ledu odvážejí tři body za vítězství 3:1.